Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-05-2008, 18:17   #1001
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Gdy próbuję zalogować się na konto Administratora wyskakuje komunikat "Nie można się zalogować, ponieważ konto ma ograniczenia.", czy coś takiego. Jak mogę to naprawić i wejść normalnie na konto?
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!

Ostatnio edytowany przez Marcin24 - 17-05-2008 o 18:19.
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-05-2008, 11:46   #1002
BakuPL
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mam problem ponieważ wczoraj upadł mi dysk na ziemię i przy odpalaniu charakterystycznie "Cyka" i to cały czas.
Mniejsza z tym dyskiem.
Mam pozyczony od kumpla , ale gdy chce cos zainstalowac wiekszego np gre FLyff , to komputer sie zawiesza , na poprzednim dysku nie miałem takiego problemu .
Wie ktos czym to moze byc spowodowane?
Wychodząc od kumpla z dyskiem on krzyknął do mnie zebym zmienił system plików , ma cos to do rzeczy ?
Pw plx ;p
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2008, 13:55   #1003
Arcan
Użytkownik Forum
 
Arcan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 1,138
Domyślny

Mam problem z programami p2p. Prędkość pobierania jest bardzo niska mimo mojego internetu 1Mb. Mam router, ale porty mam odblokowane. Prędkość pobierania wacha się w granicach 10-20 kb/sec.
Arcan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2008, 18:35   #1004
Urzytkownik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2008
Lokacja: POLEND

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Zydufka
Świat: LUMINERA!
Poziom: 3
Domyślny

Hiho
Mam taki problem:
Mam 2 monitory 19 calowe, karte ggraf. gf 8500 gt (sux, wiem xd), i wszytsko ladnie chodzi, ale... Tibia dziala tylko na tym monitorze, ktory ustawie jako glowny..., czyli na tym, na ktorym mam "normalny pulpit", jak zmienie, zeby na 2 byl taki pulpit, to dziala wtedy na tym 2, a na 1 juz nie widac tibii.. (czarne tlo, w miejscu, gdzie tibia ;p) jeden monitor mam podlaczony kablem d-sub a drugi dvi... help musi dzialac na obydwóch!
(Mam raczej najnowsze sterowniki, bo gdy naduszam aktualizuj, wyskakuje, ze mam najnowsze.. xd [od karty graf.])
@Edit
Problem rozwiazany - przeinstalowalem jeszcze raz sterowniki od monitorow, i karty graf. i co smusialo pomoc
__________________

Ostatnio edytowany przez Urzytkownik - 18-05-2008 o 18:38.
Urzytkownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2008, 11:53   #1005
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Witam. Aktualnie posiadam neostrade oraz Viste (wiem, idiotyczne polaczenie). Niestety, neo coraz czesciej lubi mi uprzykrzac zycie. Pomijajac fakt, iz rozlacza sie co 5 minut (przyzwyczailam sie; pomaga tylko restart kompa), to utrudnia mi prace przy bezprzewodowym internecie.

W jaki sposob? Otoz raz na jakis czas (nawet co pare sekund) wyskakuje mi takie okienko z żądaniem polaczenia sie do neo:



Pomijajac fakt, iz okienko to jest dosc denerwujace, zwlaszcza podczas ogladania filmu, to potrafi skutecznie blokowac internet. Czasem nawet go psuje...

Co moglabym z tym zrobic?

Ps. We wlasciwosciach nie znalazlam opcji wylaczenia..
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 21-05-2008 o 11:57.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2008, 22:45   #1006
Jaberek_PL
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To może zacznę od początku, w domu funkcjonują dwa komputery, laptop i stacjonarny (którego jestem szczęśliwym posiadaczem), do obu komputerów jest podłączony internet (z osiedlówki, dwa kable), i któregoś dnia, wyjmując komputer z biurka, zapomniałem odpiąć kabla sieciowego, efekt był taki, ze wtyczka została, a małe kabelki zostały osobno. Więc zawiadomiłem admina sieci, zeby przyszedł i mi to zrobił. No i przyszedł, zrobił, sprawdził na laptopie, i działa. On sobie poszedł, ja podłączam do swojego stacjonarnego, i nie działa - tzn. nawet nie wykrywa samego kabla. Podłączam ten drugi internet do swojego, i śmiga. W laptopie natomiast działają oba... Gdzie tu sens, gdzie logika?

Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuje.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2008, 09:45   #1007
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

Witam.
Od niedawna mam problem z niektórymi grami sieciowymi. Zaczęło się od Tibii, niemieckie światy nei chciały mi wbijać, ale problem ma większą skale... Oprócz Tibii nie działa mi GunZ i inne gierki. Gdy wpisuje passy do tych gier, to czekam i czekam i wyskakują jakies błędy, że nie mogę podłączyć się do serva. Firevall nie blokuje, reinstalowałem gry, Antivir też nie blokuje. Więc co może blokować jezeli blokuje i jak pozbyc isę tego??
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2008, 09:57   #1008
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny



Możecie mi powiedzieć, co z tym zrobić ? Bo podejrzewam, że przez to KotOR 2 mi nie działa. Włączam go i od razu wywala mi błąd (ten z Microsoftu, że aplikacja musi zostać zamknięta, i czy chcę wysłać raport o błędach).
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2008, 10:13   #1009
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Tak na chłopski rozum - ściągnij sterowniki OpenGL dla swojej karty graficznej. Czy coś takiego ;P
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2008, 10:14   #1010
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Wpisałem w Google OpenGL driver (a wcześniej sterowniki) i w sumie nic ciekawego nie znalazłem.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2008, 22:24   #1011
Barosa7
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 10 2007
Lokacja: Na lewo Na prawo w góre i w dół :cup:
Wiek: 16

Posty: 584
Imię: ..../o/
Gildia: ..\o/
Świat: ...lol
Poziom: \o/
Skille: ...\o\
Domyślny

Mam mały problem z programem p2p o nazwie Ares. Korzystam z niego od roku, zawsze mnie nie zawodził (nie ma czegoś takiego jak kolejki w eMule). Od ostatniego czasu Ares nie wykrywa w ogóle mojego internetu! W górnym pasku ciągle pisze <Łączenie> i to tak stoi. Oczywiście wszystkie strony, tibia, COD4 multiplayer działa, więc trochę brak tu logiki.

Z góry dzięki za pomoc.
Barosa7 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2008, 13:32   #1012
Kileros fire'son
Użytkownik Forum
 
Kileros fire'son's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Wodzisław Śląski.

Posty: 413
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Domyślny Witajcie ;)

Od dłuższego czasu mam problem z głośnikami i słuchawkami otóż to:
Mam zestaw 2.1 i sluchawki, działa mi tylko 1 głośnik i suboofer, natomiast gdy podłączę słuchawki to działa tylko jedna... prawa tak samo z głośnikami. Macie jakieś pomysły? sprawdzałem sprzęt u siostry działa normalnie.
Kileros fire'son jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2008, 14:04   #1013
Sir-Kopek
Użytkownik Forum
 
Sir-Kopek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2006
Lokacja: Bełchatow

Posty: 17
Stan: Niegrający
Sir-Kopek ma numer GG 4437281 Sir-Kopek ma login Tlenu sir-kopek@o2.pl
Domyślny

Mam problem z Power Pointem 2003. Wczoraj jak wgrywałem na prezentacje filmik jednominutowy w formacie avi to normalnie się odtwarzał podczas podlądu prezentacji. A dzisiaj porażka. Filmik działa, ale nie ma dzwięku z niego ;/. Zobaczyłem czy podkład muzyczny też działa, ale ku mojemu zdumieniu działał w 100%. Wie ktoś może, jak rozwiązać ten problem?
__________________
Sir-Kopek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2008, 12:33   #1014
Macikko
Użytkownik Forum
 
Macikko's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2007
Lokacja: nie wiesz?

Posty: 18
Stan: Początkujący
Domyślny

mam problem grając czasami w war rocka, tibie, dłuższy czas komp po prostu mi sie wyłancza co zrobic aby tego nie było slyszałem za cos w jkais opcjach sie przestawia aby komp sie nie spalił czy cos ale gram z 1 godzina i komp sie wylączyl raz nawet sprzedawalaem i stracilem itemki na depo
Macikko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2008, 19:46   #1015
M@TeUsZeK
Użytkownik Forum
 
M@TeUsZeK's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2007
Lokacja: Krosno

Posty: 27
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Zanera
Poziom: 42
Skille: 76/50
Poziom mag.: 12
M@TeUsZeK ma numer GG 9922482 Send a message via Skype™ to M@TeUsZeK
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Barosa7 Pokaż post
Mam mały problem z programem p2p o nazwie Ares. Korzystam z niego od roku, zawsze mnie nie zawodził (nie ma czegoś takiego jak kolejki w eMule). Od ostatniego czasu Ares nie wykrywa w ogóle mojego internetu! W górnym pasku ciągle pisze <Łączenie> i to tak stoi. Oczywiście wszystkie strony, tibia, COD4 multiplayer działa, więc trochę brak tu logiki.

Z góry dzięki za pomoc.
zapewne firewall blokuje ci programy P2P albo antywirus...



DOBRA TERA JA...
PIER**** MI SIę GRAFIKA W KOMPIE... JAK GRAM NP. W CS TO MAM TAKIE ROZNE KRECHY.... JAK WLANCZAM KOMP TO WINDOWS (PASEK I NAPISY) SA KOLOROWE I MAJA DZIWNE KRECHY... KIEDYS JE... PSUłA MI SIE TIBIA PRZEZ TO ALE PO FORMACIE PRZEZ MIESIAC BYLO DOBRZE.... TERAZ TIBIA JEST OK ALE RESZTA DZIWNIE CHODZI... CZEGO TO JEST WINA??
__________________
<<<<Zanera jednak jest narazie najfajniejsza dla mnie a najgorsza Guardia>>>>>
Meybe i come back to other worlds... DDD
M@TeUsZeK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2008, 19:53   #1016
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M@TeUsZeK Pokaż post
DOBRA TERA JA...
PIER**** MI SIę GRAFIKA W KOMPIE... JAK GRAM NP. W CS TO MAM TAKIE ROZNE KRECHY.... JAK WLANCZAM KOMP TO WINDOWS (PASEK I NAPISY) SA KOLOROWE I MAJA DZIWNE KRECHY... KIEDYS JE... PSUłA MI SIE TIBIA PRZEZ TO ALE PO FORMACIE PRZEZ MIESIAC BYLO DOBRZE.... TERAZ TIBIA JEST OK ALE RESZTA DZIWNIE CHODZI... CZEGO TO JEST WINA??
Sprawdzales ilosc kurzu w komputerze? Mi kiedys wyczyszczenie wiatraczkow troszke pomoglo...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2008, 20:30   #1017
M@TeUsZeK
Użytkownik Forum
 
M@TeUsZeK's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2007
Lokacja: Krosno

Posty: 27
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Zanera
Poziom: 42
Skille: 76/50
Poziom mag.: 12
M@TeUsZeK ma numer GG 9922482 Send a message via Skype™ to M@TeUsZeK
Domyślny

ja mam wiatraczek na procesorze i z tyłu na zasilaczu....
na graficznej nie mam... czyscilem ten od procka a tamtego nie... ale wczesniej sie tak nie dzialo...
__________________
<<<<Zanera jednak jest narazie najfajniejsza dla mnie a najgorsza Guardia>>>>>
Meybe i come back to other worlds... DDD
M@TeUsZeK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2008, 20:36   #1018
vuxes
Użytkownik Forum
 
vuxes's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2006

Posty: 404
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vuxes
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Homerun
Świat: Selena
Poziom: 130
Skille: 95/68
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M@TeUsZeK Pokaż post
zapewne firewall blokuje ci programy P2P albo antywirus...



DOBRA TERA JA...
PIER**** MI SIę GRAFIKA W KOMPIE... JAK GRAM NP. W CS TO MAM TAKIE ROZNE KRECHY.... JAK WLANCZAM KOMP TO WINDOWS (PASEK I NAPISY) SA KOLOROWE I MAJA DZIWNE KRECHY... KIEDYS JE... PSUłA MI SIE TIBIA PRZEZ TO ALE PO FORMACIE PRZEZ MIESIAC BYLO DOBRZE.... TERAZ TIBIA JEST OK ALE RESZTA DZIWNIE CHODZI... CZEGO TO JEST WINA??
Uszkodzona lub zakurzona karta graficzna.
__________________
Signed,
Vuxes aka Kogut.




Cruoris the Movie
vuxes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 15:27   #1019
mateuszlbn1992
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny tibia

Witam ja mam poważny problem z tibią. Otóż, po sciągnięciu z tibia com tibia 8.11 , włączyłem grę, i odrazu zaczeła się wieszać. Gdy zminimalizuje okno to tibia chodzi normalnie a jak okno maksymalizuje to zaczyna się wieszać, i w obydwu przypadkach coś z grafiką jest nie tak.. proszę o szybką radę żeby zlikwidować ten problem..
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2008, 15:29   #1020
mateuszlbn1992
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny tibia

Witam ja mam poważny problem z tibią. Otóż, po sciągnięciu z tibia com tibia 8.11 , włączyłem grę, i odrazu zaczeła się wieszać. Gdy zminimalizuje okno to tibia chodzi normalnie a jak okno maksymalizuje to zaczyna się wieszać, i w obydwu przypadkach coś z grafiką jest nie tak.. proszę o szybką radę żeby zlikwidować ten problem.. moj nr gg 12478636
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:37.


Powered by vBulletin 3