Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-04-2012, 21:35   #561
Hubertoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 181
Domyślny

Wiem, że temat dotyczy bardziej screanów etc. co nie zmienia faktu, że gdzieś muszę przelać swój żal i nostalgię. Tak czy inaczej "stara tibia" (ja gralem na 7.6) byla dla mnie czymś tak cholernie klimatycznym, że aż trudno uwierzyć. Te ciemne korytarze bez torcha, expowiska na które potrzeba bylo picka (żeby wejść) i w ogóle. Wiele, wiele bym dał, żeby otworzyli chociaż kilka serverów z silnikiem 7.6
Hubertoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-04-2012, 21:39   #562
Avangerq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2011

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avangerq
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 210
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hubertoo Pokaż post
Wiem, że temat dotyczy bardziej screanów etc. co nie zmienia faktu, że gdzieś muszę przelać swój żal i nostalgię. Tak czy inaczej "stara tibia" (ja gralem na 7.6) byla dla mnie czymś tak cholernie klimatycznym, że aż trudno uwierzyć. Te ciemne korytarze bez torcha, expowiska na które potrzeba bylo picka (żeby wejść) i w ogóle. Wiele, wiele bym dał, żeby otworzyli chociaż kilka serverów z silnikiem 7.6
A kto by nie dał, dodam że wcześniej nawet na demon hunta zbierało się kumpli i chodziło sie zeby zrobić ładny profit i praktycznie na wszystko sie tak chodziło a teraz wszyscy chodzą solo a żeby kogoś gdzieś wyciągnać to wiecznie "lvl bije " a taka gra się szybko nudzi. Tym bardziej że update na siłe robią więc niebawem tibia padnie hehe
Avangerq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2012, 22:18   #563
Johanes19
Użytkownik Forum
 
Johanes19's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 31

Posty: 1,108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Johanes19 ma numer GG jak co to priv...
Domyślny

Ja bym chcial zeby ktos wstawil fote z wystawek gdzie w kilka osob trapowalo sie za lada u sprzedajacego parcele i ustawialo itemy ^^
__________________
BAMBUCHA!!!jedenoneoneone
Czy ja nie jestem ivul?

(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Johanes19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2012, 23:51   #564
Hubertoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 181
Domyślny

Kurcze ja byłbym w stanie zrozumieć idee updateów, wiem, że trzeba innowacji, trzeba jakoś rozwijać grę ale jak można na 100 nowych rzeczy 90 zrobić do dupy. Przecież tu nie chodzi, żeby dzieci 7letnie grały i miały 100lvl, tylko chodzi, żeby z tej gry była jakaś przyjemność. Cipsoft się nie uczy na błędach. Kiedyś było ogrom graczy na serverach, przejść przez depo się nie dało, nowe servery powstawały a teraz jest w cholere serverów, które świecą pustkami. Gra zwyczajnie straciła klimat. Te wersje 7.6 i wcześniejsze miały więcej graczy, co za tym idzie więcej ludzi miało pacc, cipsoft miał większy zysk. Średnia wieku tez pewnie była wyższa niż 14-15 lat, bo gra wymagała myślenia, kombinowania. Nawet na głupie guardy trzeba było picka brać żeby wejść a teraz wszędzie schody nawet zrobili. Oni chyba chcą łatwością dogonić otsy exp rate x 100000...
Hubertoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2012, 14:42   #565
Linek
Użytkownik Forum
 
Linek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Kolacja
Wiek: 35

Posty: 372
Domyślny



Dawno mnie nie było na forum, prawdopodobnie nikt mnie już tutaj nie pamięta, a szkoda, bo w dawnych czasach miałem już tutaj jakąś rozpoznawalność
To screen z czasów, kiedy ja jeszcze grałem w Tibię - znalazłem go u siebie na dysku i pomyślałem o Was, postanowiłem wrzucić na "moje stare forum", mimo tego, ze nic ciekawego nie przedstawia. To będą okolice roku 2002-2003 - zacząłem ogólnie grać chwilę przed wielkim resetem, ale tak na poważnie dopiero po nim. Skończyłem gdzieś w okolicach 2004-2005, o ile dobrze pamiętam. Jak znajdę coś jeszcze, to dorzucę
__________________
Linek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2012, 12:21   #566
Rizner
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2010
Lokacja: Łódź

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Witam jeśli chcecie powrócić do dawnych czasów zapraszam was na ots 7.4.
tibianic-hr.org 150 osób online w dzień naprawdę czuć klimat starej tibi.
Rizner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2012, 16:30   #567
SaintJimmy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny screeny

mam tutaj pare screenow ale nie mam pojecia z jakiej to wersji tibii xd (wydaje mi sie 7.6 lub pozniej)

Stare AB mm... te drzewa ladnie wygladaly

Thais.. pamietam jak te drzwi od GH na przeciwko depo wszyscy blokowali

W Carlin bylo ladnie kogos zabic jak szedl z banku do depo

I jeszcze raz Thais

21 lvl


Screeny nie sa az tak bardzo stare ale od tej tibii zaczynalem i ta jakos najbardziej mi sie podoba chociaz na wczesniejszych nie gralem
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:04.


Powered by vBulletin 3