Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-01-2006, 03:14   #1
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Pergamin 7 grobow, co z nimi???

Witam wszystkich ktorzy kochaja rooka
Od kilku dni strasznie nurtowalo mnie to pomieszczenie w ktorym jest 7 grobow, postanowilem cos z tam zmajstrowac pierwsze co zrobilem to "opickowalem" cale pomieszczenie lacznie z grobami (nic) , nastepnie probowalem groby rozkopac lopata (nic) dawalem "use" na wszystko co bylo mozliwe do siegniecia (nic). Po tych probach pomyslalem ze moze trzeba cos zrobic z czaszkami.... przez kilka dni zbieralem czachy az wkoncu udalo mi sie zebrac potrzebna ilosc oraz, tak na wszelki wypadek 7 flaskow z orcza krwia o 3:00 w nocy kiedy noobki spia przekradlem sie do tego pomieszczenia, na warcie zostawilem spermana i 3 orki tak na wszelki wypadek oraz "naczetego" szkieleta zeby wrazie czego mnie ostrzegl o tym ze ktos sie zbliza. Otworzylem plecak life fluidow, wyciagnalem katane i tarcze ( w razie gdyby cos wylazlo, bo taka mialem nadzieje) i zaczalem przygotowania..... ktore mozecie podziwiac na screenach





z trzesacymi sie rekami zaczalem ukladac czaszki na grobach.....







zostaje mi polozyc ostatnia czaszke.... przygotowuje sie na najgorsze.....







I KICHA! myslalem ze chociaz umre czy cos :/ nic mi nie pozostalo jak podlac groby krwia (na groby nie da sie nic wylac, trzeba przed)









..... i tez nic.... zawiedziony wracam do miasta upic sie w samotnosci....

Pomyslalme ze moze Wy mi pomozecie cos z tym wykabinowac, macie moze jakies pomysly? Bo moj nie wypalil :/ ale przynajmiej wiemy ze to nie dziala, wiec jak ktos zbiera skulle w tym celu to moze przestac
Co dwie glowy to nie jedna wiec do dziela panie i panowie!
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-01-2006, 04:24   #2
Sebcio :)
Użytkownik Forum
 
Sebcio :)'s Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Venore Market Street 6
Wiek: 34

Posty: 581
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Naction
Świat: Refugia
Domyślny Hmm..

Bardzo ciekawe pomieszczenie, szczerze mówiąc myślałem że dobrze znam rooka, ale nie wiem gdzie ono jest...

A jakie są napisy na grobach ??? (look)
Sebcio :) jest offline  
stary 02-01-2006, 10:55   #3
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

tez o tym nie slyszalem ale jak to jest na stronia dla pacc to jestem usprawiedliwiony bo tej strony nie znam... ale wdulg mnie to jets poprostu zeby bylo... zaden quest... nic... tak mi sie wydaje przynajmniej.... ;]
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline  
stary 02-01-2006, 11:14   #4
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

to miejsce jest oznaczone na mapie rooka (z tibia.pl) literką "A" szczerze mowiac to tez nie wiem co tam jest najwyraziniej zwykle pomieszczenie
__________________
Mess with the best, die like the rest...
PinGOnE jest offline  
stary 02-01-2006, 11:17   #5
mattiz
Użytkownik Forum
 
mattiz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2005
Lokacja: Spod monopolowego :P

Posty: 112
Profesja: Druid
Świat: Galana
Poziom: 18
Skille: 16/17
Poziom mag.: 16
Domyślny

To nie strona dla PACC, to dla FACC (północno-zachodni "róg" rooka), pod drzewem. Wiem, bo tam expie . A przy okazji: to dekoracja, ponieważ respi się tam 7 skeletonów. Jest też 7 grobów. I moim zdaniem to nic takiego.

EDIT: PinGOnE, wyprzedziłeś mnie... napisaliśmy posty w prawie tym samym momencie...

EDIT 2: Trzeba mieć szpadel żeby się tam dostać.
__________________




Ostatnio edytowany przez mattiz - 02-01-2006 o 11:23.
mattiz jest offline  
stary 02-01-2006, 11:21   #6
Fire-man
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 01 2006

Posty: 4
Cool A spróbuj...

Spróbuj jeszcze ciała położyć. Może posutkuje. A jak nie to daj se spokój





--------------------------------------------------------------------------




www.streetofrace.com ------- właźcie! Jak podobał wam sie The Crims ta gra jest dla was.
Fire-man jest offline  
stary 02-01-2006, 11:40   #7
Marczyk19
Użytkownik Forum
 
Marczyk19's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2005
Lokacja: Wrocek

Posty: 41
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 14
Skille: 51/50
Poziom mag.: 2
Domyślny

może trzeba ciała szkieletów (Sailin Skeleton) podłożyć??? Sam nie wiem. Bo popatrz. Siedem skeletów i siedem grobów. Coś dla mnie skeletonami zajeżdza!!


Może sie uda??
__________________
Bye Celesta I"M SO SORRY.

Ostatnio edytowany przez Marczyk19 - 02-01-2006 o 11:42.
Marczyk19 jest offline  
stary 02-01-2006, 12:02   #8
Najemnik Bobi
Użytkownik Forum
 
Najemnik Bobi's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2005
Lokacja: Stąd... MuuU

Posty: 41
Stan: Niegrający
Domyślny

Byłaby jeszcze 1 możliwość, ale już nie aktualna ... Mianowicie żywe szkielety zlurowac na groby, ale teraz jush sie nie da, gdyż respi sie tam 4 szkielety...
Najemnik Bobi jest offline  
stary 02-01-2006, 15:05   #9
First Doom
Użytkownik Forum
 
First Doom's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 36

Posty: 100
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
Poziom: 66
Skille: 89/88
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marczyk19
może trzeba ciała szkieletów (Sailin Skeleton) podłożyć??? Sam nie wiem. Bo popatrz. Siedem skeletów i siedem grobów. Coś dla mnie skeletonami zajeżdza!!


Może sie uda??
no no ciekawe spostrzezenie sprobojcie taki myk moze cos z tego bedzie pozdrawiam
__________________
Rafux Defender

03.12.2006 - Deleted..
Forever in my memory
First Doom jest offline  
stary 02-01-2006, 15:47   #10
First Doom
Użytkownik Forum
 
First Doom's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 36

Posty: 100
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
Poziom: 66
Skille: 89/88
Domyślny

no to tak.. zrobilem tak jak mialo byc nawet dolozylem cialo noobka

__________________
Rafux Defender

03.12.2006 - Deleted..
Forever in my memory

Ostatnio edytowany przez First Doom - 02-01-2006 o 15:48.
First Doom jest offline  
stary 02-01-2006, 15:55   #11
gorgi
Użytkownik Forum
 
gorgi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Lokacja: ubikacja!

Posty: 610
gorgi ma numer GG 3064753
Domyślny

mmm, to mierjsce, tak samo jak wszystkie inne, jest i będzie tylko dla klimy.
Ludzie pomyślcie, kto by robił super trudne questy dla ludzi, którzy grają w tibie pierwszy raz? (rookstayerzy i inni nie sa uwzględniani, ponieważ rookgard został stworzony z myślą o newbich, rozumiecie?)
gorgi jest offline  
stary 02-01-2006, 16:06   #12
First Doom
Użytkownik Forum
 
First Doom's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 36

Posty: 100
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
Poziom: 66
Skille: 89/88
Domyślny

ty tylko o tej klimie i o tym ze nie da sie zrobic roznych zeczy na rooku anie ze nie ma zadnyh ukrytych questow. Powiem Ci tak , ze powinienes mniec szacunek dla tych ktorzy poswiecaja duzo czasu i pracy na takie wlasnie rzeczy , to wlasnie my probujac znalesc cos ukrytego nawet sleczac przed kompem kilka godzin wprowadzamy klimat tej grze a ty tylko masz jakies pretensje do nas...
__________________
Rafux Defender

03.12.2006 - Deleted..
Forever in my memory
First Doom jest offline  
stary 02-01-2006, 16:16   #13
Tethi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Zza monitora

Posty: 323
Tethi ma numer GG A kuku!
Szczęśliwy

bardzo fajny temat
bylem tam juz nie raz ale nic podejrzanego niezaluwazylem
moze to porpostu kolejna zmyla ktora uknuly Cipy ??


@edit
kolejny temat typu
co by było GDYBY było -.-

Ostatnio edytowany przez Tethi - 04-01-2006 o 21:45.
Tethi jest offline  
stary 02-01-2006, 18:22   #14
ThierryHenry
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 10 2005

Posty: 4
Evul

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sebcio :)
Bardzo ciekawe pomieszczenie, szczerze mówiąc myślałem że dobrze znam rooka, ale nie wiem gdzie ono jest...

A jakie są napisy na grobach ??? (look)

Hmm jesli uwazasz ze dobrze znasz rooka to powinnes znac te miejsce!!Znajduje sie na Zachodzie Wschodzie Północy lub Połódniu zalezy jak spojrzec na mapke .A jesli chodzi o mnie to mysle ze nie mogli tego zrobic bez przyczyny.Warto poeksperymentowac nawet jesli ma sie to zakonczyc smiercią.A jesli chodzi o Ciebie Gorgi to nie dołuj nas bo sie opłaca szukac!Mam jeszcze sprawe do First Doom!~!Poniewaz gdy sie spojrzy na tego screena Twego widac odrazu ze masz włączoną Tibie MC!~!
ThierryHenry jest offline  
stary 02-01-2006, 19:07   #15
First Doom
Użytkownik Forum
 
First Doom's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 36

Posty: 100
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
Poziom: 66
Skille: 89/88
Domyślny

@ThierryHenry

Tak mam , poniewaz chcaielm zabic ludka zeby sprawdzdzic moze cos sie stanie jak tam na grobie sie polozy cialo ale niestety nic sie nie stalo , moze trzeba siedem cial
__________________
Rafux Defender

03.12.2006 - Deleted..
Forever in my memory
First Doom jest offline  
stary 02-01-2006, 20:21   #16
gorgi
Użytkownik Forum
 
gorgi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Lokacja: ubikacja!

Posty: 610
gorgi ma numer GG 3064753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez First Doom
ty tylko o tej klimie i o tym ze nie da sie zrobic roznych zeczy na rooku anie ze nie ma zadnyh ukrytych questow. Powiem Ci tak , ze powinienes mniec szacunek dla tych ktorzy poswiecaja duzo czasu i pracy na takie wlasnie rzeczy , to wlasnie my probujac znalesc cos ukrytego nawet sleczac przed kompem kilka godzin wprowadzamy klimat tej grze a ty tylko masz jakies pretensje do nas...
Człowieku, postaw się w sytuacji firmy, która chce zarobić. Czy robi jakieś suoper mnega hiper trudne questy na wyspie gdzie trzeba szybko zdobyć 8lvl, żeby kupić pacc? Dla nich by się to nie opłacało, na rooku prawie wszystkie questy są w stylu "zabij coś, i weź nagrodę". A ja mówie o klimie, gdyż o to chodzi w każdym rpg, widziałeś homma z modelami robotów? Nie? To dziękuj bogu!
gorgi jest offline  
stary 02-01-2006, 23:08   #17
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

@Up
Nie ma trudnych questow?? A znasz moze jakiegos noobka ktory sam wykonalby Mino Hell quest?? Pewnie odpowiesz ze to chodzi o to zeby wpadli tam brygada, no ale np taki coper shield quest, katana quest, quest z pickiem, ktos musial je odkryc, ja nie sadze zeby to byli ludzie na 6 lvlach.

Nie bede wspominal juz o Mino magu, Spiked Swordzie, Ghoulu..... gdyby CIP chcieli zeby rook byl tylko do nabicia 8 lvl to by wyczyscili go z tych wlasnie rzeczy, tak zeby ludzi tam nic nie trzymalo, albo powiedzieli by wprost "tam nic nie ma", a zamias tego oni jakby specjalinie nas zachecaja zeby zostac i to odkryc! Przeciez mogli zrobic blokade na 8 lvl.

Wiekszosc questow mozna wykonac jako low lvl ale tylko dlatego ze je znasz juz bardzo dobrze. Zeby je odkrywac samemy moze nie wystarczyc ten 8 lvl.


Dal niektorych moze wydaje sie to glupie ze siedzimy na rooku i wymyslamy czasami niestworzone historie i teorie no ale mozliwe ze wkoncu ktoremus z nas sie uda!

Wlasnie pracuje nad kolejnym planem jestm na 80 % pewny ze bedzie to kicha ale chociaz ciekawe screeny beda

@First Doom
Dzieki za poparcie, Rook potrzebuje wlasnie takich ludzi jak Ty. myslalme ze znajda sie tylko osoby ktore beda krytykowac moj pomysl, ale tu mila niespodzianka, czlowiek ktory zamias krytykowac, czy siac domysly, zaczal dzialac. Wielkie dzieki (ale tego mc to niepopieram..... )
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 02-01-2006 o 23:11.
Pan Klocek jest offline  
stary 02-01-2006, 23:49   #18
Diamondbacker
Użytkownik forum
 
Diamondbacker's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2006
Lokacja: Osiek k. Oświęcimia
Wiek: 32

Posty: 9
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Titania
Poziom: 13
Skille: 16/18
Diamondbacker ma numer GG 1204816 Diamondbacker ma login Tlenu mikeft@tlen.pl
Domyślny

Przecież to, że są ludzie tacy jak Pan Klocek, to świetna sprawa!Jak myślicie skąd wzięły się te wszystkie qesty które są znane nam teraz?Odkryli je właśnie tacy poszukiwacze!Jetsem pewien że CIPy mają w zanadżu jeszcze kilka qestów na Rooku, które tylko czekają ażeby ktoś je odkrył I to jest właśnie w Tibii (a zwłaszcza Rooku) najpiękniejsze.
Więc próbujmy próbujmy!Niech odkrycie nowego qesta na Rooku przez Polaków rozniesie się na cały Tibijski świat!
A co do samych grobów...Hmm...Można jeszcze pokombinować.Np. z kośćmi ze szkeletków itp. Myśleć myśleć!
Diamondbacker jest offline  
stary 03-01-2006, 00:39   #19
Sirblaze
Użytkownik Forum
 
Sirblaze's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2005
Lokacja: London
Wiek: 36

Posty: 58
Stan: Niegrający
Imię: Sirblaze
Gildia: Brainstorm
Świat: Selena
Poziom: 50
Skille: Forgot
Poziom mag.: jw
Wyślij wiadomość przez ICQ do Sirblaze Sirblaze ma numer GG Zapomnialem Send a message via Skype™ to Sirblaze
Domyślny

Musze szczerze przyznac ze nie mam wiary w jakiekolwiek questy typu "ghoul" lub "Sword of Fury" jednak zawsze jest milo popatrzec na kogos kto stara sie w jakis sposob je rozwiklac. Swego czasu sam szukalem rozwiazan tych zagadek i probowalem wiele sposobow jednak sie nie udalo. Nic tylko zyczyc powodzenia i sukcesow w poszukiwaniach

Ostatnio edytowany przez Sirblaze - 03-01-2006 o 00:43.
Sirblaze jest offline  
stary 03-01-2006, 01:59   #20
Lord Mati
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Pl
Wiek: 34

Posty: 39
Profesja: Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 50+
Skille: 15/24
Poziom mag.: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek
@Up
Nie ma trudnych questow?? A znasz moze jakiegos noobka ktory sam wykonalby Mino Hell quest?? Pewnie odpowiesz ze to chodzi o to zeby wpadli tam brygada, no ale np taki coper shield quest, katana quest, quest z pickiem, ktos musial je odkryc, ja nie sadze zeby to byli ludzie na 6 lvlach.

Nie bede wspominal juz o Mino magu, Spiked Swordzie, Ghoulu..... gdyby CIP chcieli zeby rook byl tylko do nabicia 8 lvl to by wyczyscili go z tych wlasnie rzeczy, tak zeby ludzi tam nic nie trzymalo, albo powiedzieli by wprost "tam nic nie ma", a zamias tego oni jakby specjalinie nas zachecaja zeby zostac i to odkryc! Przeciez mogli zrobic blokade na 8 lvl.

Wiekszosc questow mozna wykonac jako low lvl ale tylko dlatego ze je znasz juz bardzo dobrze. Zeby je odkrywac samemy moze nie wystarczyc ten 8 lvl.


Dal niektorych moze wydaje sie to glupie ze siedzimy na rooku i wymyslamy czasami niestworzone historie i teorie no ale mozliwe ze wkoncu ktoremus z nas sie uda!

Wlasnie pracuje nad kolejnym planem jestm na 80 % pewny ze bedzie to kicha ale chociaz ciekawe screeny beda

@First Doom
Dzieki za poparcie, Rook potrzebuje wlasnie takich ludzi jak Ty. myslalme ze znajda sie tylko osoby ktore beda krytykowac moj pomysl, ale tu mila niespodzianka, czlowiek ktory zamias krytykowac, czy siac domysly, zaczal dzialac. Wielkie dzieki (ale tego mc to niepopieram..... )

Cos w tym jest fakt kilka questuw wycofali ale potworki zostaly tak samo jak dzwi do mino maga sa zamkniete i klucza juz niby nie da sie zdobyc ale skoro mieli by wycofac to czego nie usuneli tej czesci mampki i nie dali cos innego od kilku tyg coraz bardziej kusi mnie zrboic rookslyera (nie wiem jak sie pisze dokladnie) a daniej nie cierpialem rooka a teraz mnie do niego ciagnie ;] ale puki co zostaje na main ale kiedys kto wie;]

@Edit

Ej a gdybys sprubowal przewleczec 7 cial co leza kolo klucza do katana quest moze akurat ci sie uda ;p
__________________
Prof:Sorc
skile: 16/25
lvl: 54
m lvl: 53 rosne
serv: Kyra



Vs

- swe

Ostatnio edytowany przez Lord Mati - 03-01-2006 o 02:09.
Lord Mati jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:25.


Powered by vBulletin 3