Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-12-2006, 10:16   #1161
Bjoern Shu
Użytkownik Forum
 
Bjoern Shu's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2005
Lokacja: Noobcave called Poland
Wiek: 23

Posty: 715
Stan: Niegrający
Poziom mag.: 99
Domyślny

przynajmniej nie zalogowal sie jak juz walka sie konczyla niczym odwazny kyrio
Bjoern Shu jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-12-2006, 14:59   #1162
Ter
Użytkownik Forum
 
Ter's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Olecko
Wiek: 34

Posty: 489
Stan: Na Emeryturze
Imię: Teraram
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: 198
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bjoern Shu Pokaż post
przynajmniej nie zalogowal sie jak juz walka sie konczyla niczym odwazny kyrio
Widocznie Kyrio nie byl poinformowany o takiej akcji lub nie mial dostepu do tibii z jakis powodow. A knaakus poprostu bał się isc aby pomoc... Jak zrobil to Masa, Maledrus i wiele innych osob...
__________________

TakeCare
Ter jest offline  
stary 05-12-2006, 15:59   #1163
gogus123
Użytkownik forum
 
gogus123's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2006
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 33

Posty: 10
Imię: Kyrio
Świat: Nebula
Poziom: 79
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bjoern Shu Pokaż post
przynajmniej nie zalogowal sie jak juz walka sie konczyla niczym odwazny kyrio

sorki ale nie siedze tak jak wy z ordo to mowicie 24h na kompie i niestety nie moge przewidziec kiedys cos bedzie sie dzialo , tym bardziej myslalem ze jesli bedzie open to napewno nie na facc area wiec co mialem robic? phaa.. kiedy dostalem wiadomosc ze jest open na facc area to nawet dziewczyny nie odprowadzilem


/Kyrio < ten ktory wybral "rl-life" hahaha
gogus123 jest offline  
stary 05-12-2006, 17:48   #1164
outsider
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2006

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elmer Pokaż post
Skomentuje całe wydarzenie najobiektywniej jak umiem:
Decyzja wyjście na open została podjęta. Ustawiamy sie przy Carlin. Ordo stoi na rozwidleniu dróg do carlin i ab idąc z kazo. podchodzimy pod domek. Lecą kontaktowe sdki i jak taktyka wcześniej zakładała próbujemy cofając się lurować ordo pomiędzy węższe tereny. Podchodzą za nami kawałek drogi, lecz zaraz potem się cofają. Dochodzi do 2 starcia. Pole bitwy to 1 wielki kocioł. Nie dość, że poruszanie się utrudniają krzaki, to jeszcze dziesiątki n00bów blokują pole bitwy. Liczebność obu armii oceniam równo na ~17 na ~17. Pośrodku stją dziesiątki n00bów które jak już wcześniej wspomniałem utrudniają obu stronom walkę. Cofamy się całą gildią w stronę hills aby pozbyć się dziesiątek przeszkadzająch gapiów. Jest ich jednak za dużo i jedyną drogą okazało się wejście o zgrozo w pozorną pułapkę - dywan. Chcemy przenieść się na pacc area, jednak jeden z naszych ma 15-minutowego pz locka i jest na to za późno. Jesteśmy ustawieni na górze, trzon ordo stoi na 1 smq na schodach na dole. Oczywiście gapie nie dają za wygraną i szybko obstawiają całe najwyższe piętro hills. Ordo co kilka chwil wchodzi na górę i próbuje nas zdejmować, to samo my robimy z ordo. Po obu stronach są ofiary. Następnie cofamy się wgłąb piętra, co wg mnie było najgorszym posunięciem. Ordo używając swoich szwedzkich przyjaciół przesówa nas w lewą stronę, co daje ich shooterom możliwość złapania nas w pole widzenia. Oczywiście my też mamy kilku swoich przyjaciół, którzy przesówają ordo w prawą stronę. Zapada kluczowa decyzja o skontrowaniu tyłów ordo naszymi ludzmi bez kupionych blessów, którzy padli. Zachodzimy ordo od tyłu. Teraz zaczyna się rzeź. Niedobitki ordo z prawej strony dywanu padają, dają logi lub się banują.
Zostajemy sami na polu bitwy. Ordo nie jest już tak odważne, aby walczyć bez blessów i bitwa kończy się.

Podsumowująć, uważam, że ta bitwa jeszcze bardziej złączyła nas w jedną wielka rodzinę. Wszelkie najdrobniejsze spory zamilkły i dzisiaj w dzień po bitwie to my expiliśmy i to my byliśmy online. Jeszcze jedno. To była pierwsza i ostatnia bitwa na facc area. Ni huja, nigdy więcej 150 n00bów z carlin pośrodku, na zewnątrz i w odbycie pola bitwy. KONIEC.

a przypadkiem nie planowaliscie tej akcji od miesiecy tak jak ktos wyzej napisal? ee to jak to bylo wkoncu to byl spontan czy nie bo zaczynacie sie gubic. uszatku?
outsider jest offline  
stary 05-12-2006, 22:09   #1165
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

No outsider wiesz, Vura planowal ale nie mowil kazdemu Z reszta niewazne. Bedzie nastepny open, moze z wieksza roznica fragow i bedzie wiaodmo kto wygral to sie sytuacja rozjasni. Mam tylko nadzieje, ze to bedzie ten weekend i Viribus wyjdzie na tego opena.
a tak na marginesie to dzis kolejny frag, padl Ornitier ;p

@Kyrio
Piszesz, ze wybrales real life,a jak tylko sie dowiedziales o openie to nawet swojej dziewczyny nie odprowadziles. Konflikt interesow?)))))))))
Webi jest offline  
stary 05-12-2006, 23:21   #1166
JimmNoman
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 11 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elmer Pokaż post
Skomentuje całe wydarzenie najobiektywniej jak umiem:
Decyzja wyjście na open została podjęta. Ustawiamy sie przy Carlin. Ordo stoi na rozwidleniu dróg do carlin i ab idąc z kazo. podchodzimy pod domek. Lecą kontaktowe sdki i jak taktyka wcześniej zakładała próbujemy cofając się lurować ordo pomiędzy węższe tereny. Podchodzą za nami kawałek drogi, lecz zaraz potem się cofają. Dochodzi do 2 starcia. Pole bitwy to 1 wielki kocioł. Nie dość, że poruszanie się utrudniają krzaki, to jeszcze dziesiątki n00bów blokują pole bitwy. Liczebność obu armii oceniam równo na ~17 na ~17. Pośrodku stją dziesiątki n00bów które jak już wcześniej wspomniałem utrudniają obu stronom walkę. Cofamy się całą gildią w stronę hills aby pozbyć się dziesiątek przeszkadzająch gapiów. Jest ich jednak za dużo i jedyną drogą okazało się wejście o zgrozo w pozorną pułapkę - dywan. Chcemy przenieść się na pacc area, jednak jeden z naszych ma 15-minutowego pz locka i jest na to za późno. Jesteśmy ustawieni na górze, trzon ordo stoi na 1 smq na schodach na dole. Oczywiście gapie nie dają za wygraną i szybko obstawiają całe najwyższe piętro hills. Ordo co kilka chwil wchodzi na górę i próbuje nas zdejmować, to samo my robimy z ordo. Po obu stronach są ofiary. Następnie cofamy się wgłąb piętra, co wg mnie było najgorszym posunięciem. Ordo używając swoich szwedzkich przyjaciół przesówa nas w lewą stronę, co daje ich shooterom możliwość złapania nas w pole widzenia. Oczywiście my też mamy kilku swoich przyjaciół, którzy przesówają ordo w prawą stronę. Zapada kluczowa decyzja o skontrowaniu tyłów ordo naszymi ludzmi bez kupionych blessów, którzy padli. Zachodzimy ordo od tyłu. Teraz zaczyna się rzeź. Niedobitki ordo z prawej strony dywanu padają, dają logi lub się banują.
Zostajemy sami na polu bitwy. Ordo nie jest już tak odważne, aby walczyć bez blessów i bitwa kończy się.

Podsumowująć, uważam, że ta bitwa jeszcze bardziej złączyła nas w jedną wielka rodzinę. Wszelkie najdrobniejsze spory zamilkły i dzisiaj w dzień po bitwie to my expiliśmy i to my byliśmy online. Jeszcze jedno. To była pierwsza i ostatnia bitwa na facc area. Ni huja, nigdy więcej 150 n00bów z carlin pośrodku, na zewnątrz i w odbycie pola bitwy. KONIEC.
Friida nie lubie cie ale za ta wypowiedz zyszkujesz szacunek w moich oczach jako przeciwknik i jak juz ktos powiedzial jestes chyba jedyna osoba z VU ktora widzi bledy swojej gildi a nie tylko innych
__________________
Kura Soth for presidente !!
Dziadzia Xaemus for presidente !!
Uszatek For presidente !!

Ola Petrov = prawie jak normalny czlowiek
Viribus Unitis = Prawie jak normalni ludzie
JimmNoman jest offline  
stary 05-12-2006, 23:35   #1167
Xeamburger
Zbanowany
 
Xeamburger's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Kraina Latających siekier

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 125
Domyślny

Ehhhh zeby wszyscy czlonkowie obu gildi tak umieli sie przyznawac do bledow .... no i zeby zajeli zabijaniem siebie a nie rl kumpli czlonkow ktorejs z gildi ...
(Kumaci wiedza o kogo chodzi )
Xeamburger jest offline  
stary 05-12-2006, 23:59   #1168
Podkładka
Użytkownik Forum
 
Podkładka's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2006
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 30

Posty: 271
Stan: Niegrający
Podkładka ma numer GG 7366579
Domyślny

Grałem kiedyś na Nebulii. To był fajny serwer. Może mnie ktoś pamięta (Xaemus powinien ten @!##@#!@), a może nie-Cornel Karo (teraz gra na nim mój kumpel noob). Zawsze myślałem, że nasi h lvl się lubią wszyscy... Jednak tak nie jest, szkoda. Ale wszyscy z Viribus Unitis to aroganckie dupki (w szczególności Xaemus, Hespios, Gohoode). Tylko Mengirt jest spoko. Ale żałuję, że wybrał złą stronę, bo życzę wygranej dla ODRDO FIDELIS!!




Pozdro
__________________
sleep dont weep my sweet love
Podkładka jest offline  
stary 06-12-2006, 12:07   #1169
Masakratus
Użytkownik forum
 
Masakratus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2006
Lokacja: Na stancji

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Imię: Masakratus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ordo Fidelis
Świat: Nebula
Poziom: 159
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podkładka Pokaż post
Grałem kiedyś na Nebulii. To był fajny serwer. Może mnie ktoś pamięta (Xaemus powinien ten @!##@#!@), a może nie-Cornel Karo (teraz gra na nim mój kumpel noob). Zawsze myślałem, że nasi h lvl się lubią wszyscy... Jednak tak nie jest, szkoda. Ale wszyscy z Viribus Unitis to aroganckie dupki (w szczególności Xaemus, Hespios, Gohoode). Tylko Mengirt jest spoko. Ale żałuję, że wybrał złą stronę, bo życzę wygranej dla ODRDO FIDELIS!!




Pozdro
Wzór na zło na Nebuli: Xaemus+Xaemus*Xaemus
Ale mam dobra wiadomosc dla ciebie mozesz zaczac grac od nowa "ZŁO" zostalo zbanowane masz 12dni wolnego od zla. NIe wiem tylko czy bedziesz sie cieszyl jak spotka cie "dobro" ze strony Ordo. Chyba tak. Chcesz zar........ idz do Ordo.

@WEBI
Po nebuli nie chodza a wrecz biegaja pogloski, ze Nebulas Knight zostal shakowany przez jednego z ownerow Siwo-rudego, wiec chcialem ci pogratulowac nowych itemkow i pieniedzy. Pamietaj kradzione nie tuczy, a tobie co jak co, ale troche tuszy by sie przydalo.

Ostatnio edytowany przez Masakratus - 06-12-2006 o 13:27.
Masakratus jest offline  
stary 06-12-2006, 15:02   #1170
Xeamburger
Zbanowany
 
Xeamburger's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Kraina Latających siekier

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gogus123 Pokaż post
@Webi
jak juz powiedzialem moja twarz nie wyglada jak ceglowka i dzisiaj ta jutro inna dziewczyna

Czyli wnioskuje ze jestes stalym klientem wszystkich agencji towarzyskich w okolicy

@Masakratus

Ojojojoj bo firibus nie chcialo pewnie nikogo zhackowac ... ?
A z pewnych zrodel ze kilka osob mialo takie propozycje w zamian za nietykalnosc i kilka innych bonusow

Ostatnio edytowany przez Xeamburger - 06-12-2006 o 15:06.
Xeamburger jest offline  
stary 07-12-2006, 01:39   #1171
Corsair
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2006
Lokacja: Płock

Posty: 88
Stan: Na Emeryturze
Imię: Retired
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 50
Poziom mag.: 43
Corsair ma numer GG 6216292
Domyślny "All eyez on me"

Chcialem tylko powiedziec ze od dzis jestem Retired 4 ever , nie zrobilem nic wielkiego i malo kto mnie znal ;] , pzdro dla przyjaciol .



Moze zrobie ***** koncowe , dziekuje za gre moim przyjaciolom ktorych poznalem w tej grze ;] :
Venti
MSL
MTR
West darau
Kerand~~

i wielu innych...


2pac - "All eyez on me"
__________________
Nie chce byc ofiara instytucji , ani teraz modnej auto-destrukcji. Nic sie nie stanie jak odrzucimy cpanie ,chlanie wlasne sie nawzajem ponizanie.

All eyez on me

Życie to nie sen to chyba jasne , ja na jego przebieg patenty mam własne.

Takie życie na codzień widać , Elo Elo Elo może Ci się przydać.

Jak pale to grubo , ty po takich dawkach pewnie widział byś ufo.


Retired 4 ever
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Corsair jest offline  
stary 07-12-2006, 16:53   #1172
Masakratus
Użytkownik forum
 
Masakratus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2006
Lokacja: Na stancji

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Imię: Masakratus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ordo Fidelis
Świat: Nebula
Poziom: 159
Poziom mag.: 73
Domyślny

Slyszeliscie juz o nowym update?
Podobno przyniesie on ze soba wiele zmian.
Pierwsza z nich bedzie usuniecie scian w depo w Kazordoon by niejaki Juroqu poszedl wrescie expic a nie zajmowal sie glupotami. Druga zmiana dotyczy outfitu, do teraz kazdy mogl wybierac dowolny outfit i w nim biegac. Teraz wszyscy posiadacze kamer internetowych beda mogli grac w takim outficie jaki maja na rl, np gdy masz brzydki ryj bedzie to uwidocznione w twoim outficie. Kolejna zmiana dotyczy kolejki do serwerow jesli nie bedzie chcialo ci sie czekac to mozesz pogadac z tutorem i zadawac mu glupie pytania oczekujac na rownie glupie odpowiedzi juz offline. Nastepne udogodnienie to zminimalizowanie przemocy w grze. Gdy zostaniesz zaatakowany mozesz sie teleportowac do pz wpisujac komende "aleta sio pz" bardzo przydatna zmiana szczegolnie dla czlonkow guildi ORDO FIDELIS.
Warto czekac mysle...

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 07-12-2006 o 22:20.
Masakratus jest offline  
stary 07-12-2006, 20:26   #1173
Elmer
Użytkownik Forum
 
Elmer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 529
Stan: Na Emeryturze
Imię: Friida
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez outsider Pokaż post
bo zaczynacie sie gubic. uszatku?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez outsider Pokaż post
zal mi takich ludzi.. tak bardzo ci przeszkadza ze xendosa jest gruby? co cie to obchodzi? czekamy na twoja fotke ciekawe jaki ty masz kaprawy ryj
I tu sie zbłaźniłeś ideale.
Elmer jest offline  
stary 07-12-2006, 21:40   #1174
outsider
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2006

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elmer Pokaż post
I tu sie zbłaźniłeś ideale.
tyle ze ja cie tak nazwalem raz a on uparcie prowadzi swoja kurcjate czy to tu czy na tibia.com
pozatym nie wymyslam jakies debilnych newsow zwiazanych z twoimi uszami niezaleznie czy sa duze czy nie.

Ostatnio edytowany przez outsider - 07-12-2006 o 21:47.
outsider jest offline  
stary 08-12-2006, 04:24   #1175
jura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2004

Posty: 74
Stan: Początkujący
Imię: Juroqu
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 103
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masakratus Pokaż post
Slyszeliscie juz o nowym update?
Podobno przyniesie on ze soba wiele zmian.
Pierwsza z nich bedzie usuniecie scian w depo w Kazordoon by niejaki Juroqu poszedl wrescie expic a nie zajmowal sie glupotami. Druga zmiana dotyczy outfitu, do teraz kazdy mogl wybierac dowolny outfit i w nim biegac. Teraz wszyscy posiadacze kamer internetowych beda mogli grac w takim outficie jaki maja na rl, np gdy masz brzydki ryj bedzie to uwidocznione w twoim outficie. Kolejna zmiana dotyczy kolejki do serwerow jesli nie bedzie chcialo ci sie czekac to mozesz pogadac z tutorem i zadawac mu glupie pytania oczekujac na rownie glupie odpowiedzi juz offline. Nastepne udogodnienie to zminimalizowanie przemocy w grze. Gdy zostaniesz zaatakowany mozesz sie teleportowac do pz wpisujac komende "aleta sio pz" bardzo przydatna zmiana szczegolnie dla czlonkow guildi ORDO FIDELIS.
Warto czekac mysle...

milo mi ze moje skromne posty na temat acc sharingu niektorych osob zostaly zauwazone. Jak to milo z twojej strony. Wanna cookie?
__________________
Valoria, Kazo
60lev, knight
half-retired
jura jest offline  
stary 08-12-2006, 05:44   #1176
JimmNoman
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 11 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masakratus Pokaż post
... mysle...
Nie zartuj..
Nie mysl tyle, nie wprawionym szkodzi
__________________
Kura Soth for presidente !!
Dziadzia Xaemus for presidente !!
Uszatek For presidente !!

Ola Petrov = prawie jak normalny czlowiek
Viribus Unitis = Prawie jak normalni ludzie
JimmNoman jest offline  
stary 08-12-2006, 10:32   #1177
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Friida padl
Webi jest offline  
stary 08-12-2006, 12:23   #1178
outsider
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2006

Posty: 10
Domyślny

ta ciekawe czemu nie pomogli friidzie koeldzy z gildii.. ponoc to my zostawiamy swoich na polu bitwy
outsider jest offline  
stary 08-12-2006, 12:49   #1179
Masakratus
Użytkownik forum
 
Masakratus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2006
Lokacja: Na stancji

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Imię: Masakratus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ordo Fidelis
Świat: Nebula
Poziom: 159
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jura Pokaż post
milo mi ze moje skromne posty na temat acc sharingu niektorych osob zostaly zauwazone. Jak to milo z twojej strony. Wanna cookie?
No tak widac ze zal zad sciska. W dwa lata przysharowales 96 EK HAHHA. Wnioski? Nawet sharowac nie potrafisz.
Wiemy z pewnego zrodla Mr. Tutorsharer ze sharujesz. Twoj madrzejszy brat nam sie zalil, ze nie z nim tylko z kolesiem. I przestan robic z siebie Jure bo masz z prawa tyle co ja z lewa. Rozumiem ze prawo to twoje Hobby i bardzo bys chcial zostac prawnikiem, zeby nim zostac trzeba jednak odkleic sie choc na chwile od klawiatury i myszki. Zostaje wiec dalej dojenie rogacizny. Nie pomyl wiec byka z krowa bo to moze miec znamienne skutki.
Udawanie niewiniatka wychodzi ci srednio. Nebula wie ze jeden owner Juroqu stoi i podpiera mury w kazo a drugi expi. Srednio bo srednio ale expi.
Zreszta mozesz miec 100 ownerow nawet male dzieci wiedza ze knight to jest uboga profesja ktora tak na marginesie bardzo do ciebie pasuje. Tylko na milosc boska nie udawaj niewiniatka bo sie na wymioty zbiera. Co ty bys zrobil jakby cipsofty splajtowaly?? Harakiri? Sepuku? Lepiej zebys zaczol explorowac zaklady pracy za robota a nie NPC na planszy.
Masakratus jest offline  
stary 08-12-2006, 14:35   #1180
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Nie dlai mu expic, o 3 w 10 mass loga zrobili

EDIT:
Niezmiernie sie ciesze, ze uzytkownicy, jakze przezabawni fakerzy, zostali zbanownai. Nie ulega watpliwosic jednak, ze gdy tylko to zobacza to zrobia tu nowe konta

Ostatnio edytowany przez Webi - 08-12-2006 o 16:59.
Webi jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:29.


Powered by vBulletin 3