Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-11-2009, 22:02   #1
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny Problemy z transferami postaci.

We wtorek, 17 listopada Cipsoft aktywował transfer postaci. Obecnie za tę usługę płacić można tylko kartą kredytową przy użyciu tibijskiego systemu płatności. Cipsoft zdaje sobie sprawę, że jest spore zapotrzebowanie na alternatywne metody zapłaty za transfer postaci. Jednakże, znalezienie i dodanie dalszych niezawodnych opcji płatności zajmie trochę czasu, więc nie można jeszcze podać dokładnej daty. Jak tylko Cipsoft będzie w stanie zaoferować dodatkowe metody płatności da znać graczom.

Jak na razie większość transferów odbyła się bez jakichkolwiek problemów. Niestety, niektóre transfery nie działają poprawnie. Kilka postaci nie zostało przeniesionych na wybrany serwer mimo tego, że transfer został prawidłowo przygotowany przez graczy. Ten problem nie pojawił się w dokładnej fazie testów, więc nie było o nim nic wiadomo przed aktywacją. Pewne jest, że gracze, którzy doświadczyli tego problemu nie muszą się martwić o swoją postać oraz zapłatę za transfer, nic nie zginęło. Jeżeli pierwsza próba transferu nie udała się, to kolejna zostanie podjęta przy najbliższym zapisie serwera. Cipsoft chciałby szczerze przeprosić za wszelakie niedogodności, które mogły wyniknąć. Wciąż pracuje on nad rozwiązaniem tego problemu. Oczywiście, postara się to zrobić to tak szybko, jak tylko będzie możliwe.
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie


Ostatnio edytowany przez Slythia - 20-11-2009 o 23:02. Powód: Automerged Doublepost
piternet jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-11-2009, 12:32   #2
Xevo123
Użytkownik Forum
 
Xevo123's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2008
Lokacja: Leszno

Posty: 389
Stan: Początkujący
Imię: Soulship
Profesja: Druid
Świat: Arcania
Poziom: 11
Skille: 11
Poziom mag.: 1
Domyślny

To było do przewidzenia...
__________________
Ukryty tekst:
16:45 Death Flam [70]: kopa z piensci w szyje ?

Ukryty tekst:
15:06 Lordo Da Vinci [9]: nie umiesz grac poniewaz sorcerer bije z wandow
15:06 Lordo Da Vinci [9]: <noob>
15:09 You see yourself. You are a druid.


"Klasyczne pytania po retardzie
Witam wszystkich

Po długim retardu, postanowiłem trochę wrócić do Tibi. Mam oto dwa pytania (tak szukałem, znalazłem ale trudno jest mi podjąć decyzję)"
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=223908
Koks ;D
Xevo123 jest offline  
stary 23-11-2009, 13:55   #3
rabbitkiller
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

nie to wcale nie było do przewidzenia... nie za każdym razem jak Cipsoft coś wprowadza są błędy... chociaż cieszmy się, że już działa w 100%
 
stary 23-11-2009, 20:15   #4
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Właśnie nie działa w 100%, dzisiaj chciałem zrobić transfer za pomocą tibia.com działająca karta wszystko niby ok. Gówno i po trzech próbach zablokowali konto ,żeby było śmieszniej .
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:56.


Powered by vBulletin 3