Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-01-2009, 10:33   #421
Uzzioo
Użytkownik forum
 
Uzzioo's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Uzzioo ma numer GG 11642553
Domyślny Brak mi słow

Po prostu brak mi słow to Cipsofta wiele mam do niego ale najgorsze jest to ze
Kupiłem pacc na 90 dni czekałem tydzien nic nie przyszło itd. i wkoncu pacca nie ma a konto miałem spersonalizowane i nic
Uzzioo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-01-2009, 00:46   #422
Kasiek123321123
Użytkownik Forum
 
Kasiek123321123's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2007
Lokacja: Gorzów

Posty: 113
Stan: Aktywny Gracz
Imię: niewazne
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 100
Domyślny

Ludzie wescie ogarnijcie bo przesadzacie.
Pacc ma nowe wyspy itp. bo PLACI
wy niemacie bo nieplacicie.
Z Pacc jest tak jak pelna wersja gry
facc= demo
i przestancie gadac glupoty.
Jeszcze mnie wkurza jak facc nazeka na lagi . Pacc to rozumiem.
Ale Facc nic nieplaci. Gdyby tibia cala byla za free z czego mieliby servy utrzymywac?
Pacc was utwrzymuje w tej grze! ROZUMIECIE?!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snick Pokaż post
Kufa, mam 17 latek poklikam z wami o zjawisku jakim jest UFO.
Moja stara jest tak na prawdę UFO, wszystko wam wyjaśnię.
Kiedyś zajebiste światło na*******ało od pokoju rodziców.
Wchodzę do pokoju a stara wypięta w stronę okna dupom.
Dupa jej tak iskrzyła jak gwiazda polarna.
No i to co te idioty z NASA i US and A mówią to jest nie prawda.
Manipulowali nami. Nie wierzcie im.
Kasiek123321123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2009, 01:21   #423
kino121
Użytkownik forum
 
kino121's Avatar
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Lokacja: Koszalin

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 18
Skille: 19/23
Poziom mag.: oO
Domyślny

Mam wiele do zarzucenia cips ale jednak przedmówca ma racje
kino121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2009, 18:51   #424
refresher
Użytkownik Forum
 
refresher's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2008
Lokacja: Nie powiem!

Posty: 58
Gildia: Nie gram
Świat: D&D
Poziom: żal
Skille: DnDrox
Poziom mag.: DD
Żarówka

Tibia to gra darmowa. Jak chcesz mieć więcej swobody, to kupujesz PACC. Jak nie chcesz/nie masz kasy/tym podobne. Płacenie za tibię jest opcjonalne. Nie musisz płacić by grać. PACC to dodatek. FACC jest by zachęcić do kupna PACC-a. A płatne jest, bo CipSoft potrzebuje kasy. Jak prawie każda postać tibijska chce mieć jak najwięcej gp.
Ale lagi wkurzają. A loot z cyców wkurza(waste, waste, waste).
__________________
HA! Powróciłem, bójcie się! refi wraca, i siła SPAM-u z serem TESH!

Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Jeśli to czytasz to ci się strasznie nudzi, co nie?

Ostatnio edytowany przez refresher - 24-01-2009 o 18:53. Powód: nieważny
refresher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2009, 19:06   #425
gacek94
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 06 2008

Posty: 19
Domyślny ...

Mnie tez to wkurza... Kiedys na Bog-ach mialem 3-6 rodow na godzine a teraz siedziac 2 godziny zero zero i jeszcze raz zeroooo !! i to chyba nie jest pech bo juz 3 hunt i tak samo -.- zwastowalem 30~~k a zarobilem 5-6k... poprostu jest zal ...
gacek94 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 19:51   #426
Kriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 03 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 127
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Sinka
Świat: Astera
Domyślny

A mnie denerwują osoby odpowiedzialne za pacc z tibia.pl czekam 8 dzień wysyłałem maile 6 i 8 dnia a oni olewają nawet nie racza odpisać...
__________________
"Dzoint, mikrofon, dziwka, koksu kreska miasto Szczecin tak tu sie mieszka i z tego ze mieszkam tu czuje sie dumnie bo tu sie urodzilem, wychowalem chce tu umrzec"

02:17 Kuba Legendarny Palladyn [156]: JARAC PIC GWALCIC ZYC !
Kriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2009, 21:34   #427
StagG
Użytkownik Forum
 
StagG's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2008
Lokacja: @
Wiek: 32

Posty: 325
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: Wild On
Świat: Saphira
Poziom: 56
Skille: n/a
Poziom mag.: 49
StagG ma numer GG -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kriel Pokaż post
A mnie denerwują osoby odpowiedzialne za pacc z tibia.pl czekam 8 dzień wysyłałem maile 6 i 8 dnia a oni olewają nawet nie racza odpisać...
mój kuzyn czekał na pacca przez tibia.pl 2 tygodnie, więc spokojnie ; ) na pewno dojdzie ;d

dlatego preferuję kupno przez tibia.com - taniej i szybciej
__________________
Zapraszam do mojego bloga! v v



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aplauz
Witam mam pytanie czy mogę zapłacić takom kartom z IPKO.Takom szarom Bankomatowąz tyłu jest PKO Expres
StagG jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2009, 18:32   #428
boniedwa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2008
Wiek: 35

Posty: 193
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cip soft jebie kałem, zalogowałem się na swojego palka żeby wysłać troche hajsu i itemków na sorca. Wylogowałem się w depo, wszystko ładnie pięknie, lecz gdy chciałem się zalogować na sorca to sie w*****łem za przeproszeniem, pisze że mogę mieć tylko jedną postać zalogowaną, ale ja sie do cholery wylogowywuje tym zasranym paladynem, nawet nim nie moge pograć bo jest bez eq;/ Na main chare też sie nie moge zalogować, czekam i nic, grać nie moge, akurat jak mi sie w chacie nudzi to nie moge grać, wiem że po ss będzie dobrze, ale mnie to nie zadowala bo pacc mi leci;/
PŁACE ŻĄDAM, PŁACE WYMAGAM! JA BYM ICH WSZYSTKICH PRZEZ KOMIN W OŚWIĘCIMIU PRZEPUŚCIŁ!
Jebany cip soft z serwerami zza czasów komuny;/

yyyh, ale się uniosłem
boniedwa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2009, 18:43   #429
Emcess
Użytkownik Forum
 
Emcess's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,239
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez boniedwa Pokaż post
Cip soft jebie kałem, zalogowałem się na swojego palka żeby wysłać troche hajsu i itemków na sorca. Wylogowałem się w depo, wszystko ładnie pięknie, lecz gdy chciałem się zalogować na sorca to sie w*****łem za przeproszeniem, pisze że mogę mieć tylko jedną postać zalogowaną, ale ja sie do cholery wylogowywuje tym zasranym paladynem, nawet nim nie moge pograć bo jest bez eq;/ Na main chare też sie nie moge zalogować, czekam i nic, grać nie moge, akurat jak mi sie w chacie nudzi to nie moge grać, wiem że po ss będzie dobrze, ale mnie to nie zadowala bo pacc mi leci;/
PŁACE ŻĄDAM, PŁACE WYMAGAM! JA BYM ICH WSZYSTKICH PRZEZ KOMIN W OŚWIĘCIMIU PRZEPUŚCIŁ!
Jebany cip soft z serwerami zza czasów komuny;/

yyyh, ale się uniosłem
musisz do ss zaczekac.
__________________
last.fm ; d
NOTKA?
Emcess jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2009, 18:47   #430
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kriel Pokaż post
A mnie denerwują osoby odpowiedzialne za pacc z tibia.pl czekam 8 dzień wysyłałem maile 6 i 8 dnia a oni olewają nawet nie racza odpisać...
Mój rl friend ma problem, gdyż oni też nie odpowiadają na jego maile.

Sprawa o tyle poważna że pani na poczcie przekręciła pewne rzeczy :/
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2009, 19:20   #431
StagG
Użytkownik Forum
 
StagG's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2008
Lokacja: @
Wiek: 32

Posty: 325
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: Wild On
Świat: Saphira
Poziom: 56
Skille: n/a
Poziom mag.: 49
StagG ma numer GG -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hovvner Pokaż post
Mój rl friend ma problem, gdyż oni też nie odpowiadają na jego maile.

Sprawa o tyle poważna że pani na poczcie przekręciła pewne rzeczy :/
To już cip nic nie poradzi, bo kasa do nich nie doszła.

Jedynie co może zrobić to iść na poczte i zgłosić reklamacje.
__________________
Zapraszam do mojego bloga! v v



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aplauz
Witam mam pytanie czy mogę zapłacić takom kartom z IPKO.Takom szarom Bankomatowąz tyłu jest PKO Expres
StagG jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2009, 20:49   #432
Graficiaz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 03 2009

Posty: 4
Evul [ADVENTURE] [BAN] Lookajcie Jest Smiesznie ;p

I get banned for writing on forum >.< i have team 20+ peopel from [OTS] READ [OSTROLENKA] << City in POLAND ....
its schortcut many polacs know this schortcut ;p... i dont understand your bann ... RE Fast ;p


OTS can be shortcut whit many diffrent concept

BAN from forum to game nice i never again write in tibia forum ;p

Type: Account Banishment - Banishment of the complete account. For the duration of the banishment no character of the account may log into the game.
Character: Be Pro Back
Reason: illegal advertising
Comment: "my team is 20+ peopel from ots". Advertising xXx is illegal under Tibia Rule 2c
Date: Mar 17 2009, 09:48:01 CET
Until: Mar 24 2009, 09:48:01 CET
Duration: 7 days

Can i have UNBAN?
<<<Comment It>>>
Graficiaz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2009, 15:20   #433
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

@up
no.... you adversing open tibia server then you can't have unban ;] you must wait
__________________
Cytuj:
Na tablicy kontrolnej gdzie na ogół paliło się 150 lampek, kilka sekund po wybuchu zapaliło się 100 kolejnych. Później lampki zgasły, zaległa cisza.
http://tibiafun.y0.pl/up.php?c=Sueroski Kliknij, aby wbić mi level
sueroski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2009, 09:46   #434
$eriToonbra
Użytkownik Forum
 
$eriToonbra's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2008
Lokacja: Pyskowice

Posty: 257
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 16/25
Poziom mag.: 66
$eriToonbra ma numer GG 9933368
Domyślny

Mam problem, a mianowicie wczoraj padłem postacią na workerach, bo nagle cały system mi się zwiesił. Dziś przed ss'em serwera znów expiłem i to samo. Nie wiem czym to może być spowodowane. Proszę o pomoc.
__________________




$eriToonbra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2009, 14:12   #435
Vison
Użytkownik Forum
 
Vison's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2009

Posty: 50
Domyślny

Jest wiele możliwości.
Podaj więcej szczegółów bo "cały system mi się zwiesił" nie wystarczy.
Vison jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2009, 15:05   #436
$eriToonbra
Użytkownik Forum
 
$eriToonbra's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2008
Lokacja: Pyskowice

Posty: 257
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 16/25
Poziom mag.: 66
$eriToonbra ma numer GG 9933368
Domyślny

Gram sobie gram 0 lagów kików nic. Nagle zaczęły się lagi aż po kilku sekundach kick. W tym czasie chciałem szybko zamknąć tibię i od nowa uruchomić aby się jeszcze odratować ale jak tylko kliknąłem na krzyżyk to automatycznie cały system się zawiesił i przez jakieś 10 sekund nie mogłem zrobić nic;/
__________________




$eriToonbra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2009, 00:35   #437
dawidfrelian
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Poziom: 52
Skille: 85/65
Poziom mag.: 14
dawidfrelian ma numer GG 2707349
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kasiek123321123 Pokaż post
Ludzie wescie ogarnijcie bo przesadzacie.
Pacc ma nowe wyspy itp. bo PLACI
wy niemacie bo nieplacicie.
Z Pacc jest tak jak pelna wersja gry
facc= demo
i przestancie gadac glupoty.
Jeszcze mnie wkurza jak facc nazeka na lagi . Pacc to rozumiem.
Ale Facc nic nieplaci. Gdyby tibia cala byla za free z czego mieliby servy utrzymywac?
Pacc was utwrzymuje w tej grze! ROZUMIECIE?!
Rozumiem, ale część osób nie może po prostu przeboleć, że ta firma stała się tak niesamowicie komercyjna. Cóż, mają i rację.
Była jeszcze super wypowiedź na 1stronie ale nie dałem cytatu.

teraz ja się trochę poużalam
1. Ona dąży do takiej komercjalizacji, że za 3 lata będzie pewnie całkowicie płatna (a nie porównujmy jej do World Of Warcraft, bo to nie ma sensu). Już wystarczy samemu odpowiedzieć sobie na pytanie, po którym update zaczęto iść na rękę graczom z PACC. Dałoby się to przeboleć, gdyby kurs walut był ustabilizowany, a tu dupa;
2. Nie wiem właśnie jaki jest sens dawać wszystko PACC'om, gdy każdy kto jest nowy i poznaje tę grę, z góry ją przekreśla (zakładam, że nikt z was tu piszących nie kupił go po tygodniu gry). Wkrótce grając np. na światach z PvP dowiaduje się jak to gówno może zrobić. Trzeba jakoś zachęcić tych graczy do grania. Odpaliliby jakieś inne lokacje, a nie tydzień expa 2x.
3. PG mogą ponarzekać na staminę.
4. Ta 42-ga godzina jest totalnym niewypałem. Durne nawiązanie do World Of Warcraft (2x expa gdy jesteśmy wypoczęci). Tylko Pacc
5. PACC powinien być głównie z perspektywy możliwości grania na Premii.
6. No więcej światów, wiem, że masa ludzi czeka, czeka i nie może się doczekać.
Co jeszcze pozostało:
*ta grafika, klimat, virtual i real znajomi na servach. Tego nigdy tej grze nie zabraknie
*dodali ciekawe bonusy do atrybutów broni. UWAGA! element wyższej matematyki masz katanę ma 11+1 (chyba) obrony ile to jest? - faktycznie zmusza do intensywnego myślenia.

z punktu widzenia osoby znającej się na c++ przy tak skąpej grafice nie rozumiem konieczności stosowania openGL dla Tibii (nadrzędny cel update'u 7.7)


7. Tibia - gra dla kaleki (zero oldschoolu)

7.1. wstawili itemy pod hotkeye - połowa graczy teraz gdyby miała się wyleczyć z plecaka i ctrlem i na siebie myszką chybaby się posrała;
7.2. anti-luring - luring to już oldschool (gsy w thais-taa pamietam);
7.3. samowracające speary (na żyłce cieńszej niż jeden piksel - czyli niewidocznej heh) - ze względu na stealujących noobów. Patrząc na to z punktu widzenia gracza - ze względu na brak konieczności używania bota i zamartwiania się o to (patrzy się teraz na ilość spear);
7.4. samonaprowadzające VISY (zero zręczności, czyste kalectwo - expienie na dragach np. sorcem było dużo trudniejsze);
7.5. zmienili trade aby się nie przepisać, zresztą, a jak któreś 5letnie dziecko pisać nie umie nazw itemów to ma obrazki i nauczy się buy i sell i jest ok;
7.6. teraz anti-stairhopping - niby ciekawy element ale to w walce przeciwko potworkom (PvE) utrudnia nam życie? Po raz pierwszy CipSoft utrudnił cokolwiek, bo od dłuższego czasu ułatwia. Na PvP Player Killing to strata czasu i cierpliwości. Pekowanie w pojedynkę mija się z celem (nie muszę opisywać, każdy kto pekował ostatnio na PvP wie, że to jest najgorsza bolączka teraz. Resztę można przemilczeć, ośmieszyć, ale to? Każdy ucieka do ropeplace'u czy schodów i tu się kończy nasza przygoda z PK).
7.7 amulet of loss - trzeba być na bieżąco - to już przegięcie, zmniejszenie kar tym bardziej taki bot spadnie 1 level i nic nadrobi to bardzo szybko. Cóż, bywa. W działach z info nt. 8.41 ktoś napisał, że teraz to gra dla dzieci. Nie racja?
Jedyne, co może cieszyć ale subiektywnie, bo mnie cieszy a bottera nie - to masowe bany.


W koncepcjach typu: wstawienie protection zone w miastach na PvP etc. wypowiadają się osoby z celesty, nerany, astery (bez komentarza).

Serwery są wyłączane głównie z prostego powodu ddosów, na które cipsoft działa po najprostszej linii oporu. Po co spierać się z hackerami, po co stawiać im zarzuty - wyłączy się website i servery - przeczeka trochę i nic.

Kolejna bolączka to brak walk z hackerami (ściągnij linuksa skończą się hacki). Sporo osób wie jak namierzyć hackera i chociaż poznać tożsamość. Czemu CipSoft nie udostępni listy logów z poszczególnego Hosta na konto? Szkoda przeciążać serverów tak zbędnymi informacjami (chomiki napędzające w klatkach nie wyrobią).


Tibia - Free Multiplayer Online Role Playing Game.
Premium powinien być benefitem.

Niech jakoś ratują tę grę i wybrną z tego gówna, w które wpadli (polityka prywatności - wew. programy widzą twoje taktowanie rdzenia app. w tle itp) bo sporo ludzi im odpadnie.

Ostatnio edytowany przez dawidfrelian - 25-04-2009 o 00:46.
dawidfrelian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2009, 15:34   #438
Kefka
Użytkownik Forum
 
Kefka's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2008
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 53
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 40
Skille: 70/69
Poziom mag.: 4
Kefka ma numer GG 6815433 Send a message via Skype™ to Kefka
Domyślny

Cytuj:
Rozumiem, ale część osób nie może po prostu przeboleć, że ta firma stała się tak niesamowicie komercyjna. Cóż, mają i rację.
Jak wszystko w dzisiejszych czasach.

Cytuj:
1. Ona dąży do takiej komercjalizacji, że za 3 lata będzie pewnie całkowicie płatna (a nie porównujmy jej do World Of Warcraft, bo to nie ma sensu). Już wystarczy samemu odpowiedzieć sobie na pytanie, po którym update zaczęto iść na rękę graczom z PACC. Dałoby się to przeboleć, gdyby kurs walut był ustabilizowany, a tu dupa;
Nie będzie całkowicie płatna, CIP nie jest głupi, musi wpierw zachęcić do gry (FACC).

Cytuj:
2. Nie wiem właśnie jaki jest sens dawać wszystko PACC'om, gdy każdy kto jest nowy i poznaje tę grę, z góry ją przekreśla (zakładam, że nikt z was tu piszących nie kupił go po tygodniu gry). Wkrótce grając np. na światach z PvP dowiaduje się jak to gówno może zrobić. Trzeba jakoś zachęcić tych graczy do grania. Odpaliliby jakieś inne lokacje, a nie tydzień expa 2x.
Jak zaczyna grać i podoba mu się gra, wciąga to po jakimś czasie może kupi PACC, jak komuś się nie podoba to i PACC nie pomoże.

Cytuj:
4. Ta 42-ga godzina jest totalnym niewypałem. Durne nawiązanie do World Of Warcraft (2x expa gdy jesteśmy wypoczęci). Tylko Pacc
Ale czemu jest niewypałem?

Cytuj:
5. PACC powinien być głównie z perspektywy możliwości grania na Premii.
Wtedy nikt by nie wydał na to 20 euro
Cytuj:
6. No więcej światów, wiem, że masa ludzi czeka, czeka i nie może się doczekać.
Ponieważ stare światy świecą pustkami?

Cytuj:
UWAGA! element wyższej matematyki masz katanę ma 11+1 (chyba) obrony ile to jest? - faktycznie zmusza do intensywnego myślenia.
+1 oznacza, że tarcza otrzymuje dodatkowy 1 def, lol

Cytuj:
7.1. wstawili itemy pod hotkeye - połowa graczy teraz gdyby miała się wyleczyć z plecaka i ctrlem i na siebie myszką chybaby się posrała;
Tu się zgodzę.

Cytuj:
7.2. anti-luring - luring to już oldschool (gsy w thais-taa pamietam);
Skąd zlurowali GSa do Thais? Chyba nie z PoHu? Przecież na drodze do Thais były schody.

Cytuj:
Kolejna bolączka to brak walk z hackerami (ściągnij linuksa skończą się hacki). Sporo osób wie jak namierzyć hackera i chociaż poznać tożsamość. Czemu CipSoft nie udostępni listy logów z poszczególnego Hosta na konto? Szkoda przeciążać serverów tak zbędnymi informacjami (chomiki napędzające w klatkach nie wyrobią).
IMO tylko kretyni dawają się zhackować i to wyłącznie z własnej winy, CIP nie ma nic do tego.
__________________
Chwalmy Czarną Rase!!!

Oto szaman z wioski w Togo:

Kefka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2009, 16:13   #439
Macko121
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 317
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Eternia
Domyślny

Mogliby wprowadzić 10-dniowy (albo trochę krótszy) pacc, który dostawałoby się za darmo po wbiciu na przykład 30lvla po to, aby można było sobie zwiedzić nowe tereny, powalczyć z nowymi potworami, itp. Miałoby to celu zachęcenie ludzi do kupna premium, bo kto po chociaż jednym nie ma ochoty kupić następnego?
Macko121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2009, 16:25   #440
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Macko121 Pokaż post
Mogliby wprowadzić 10-dniowy (albo trochę krótszy) pacc, który dostawałoby się za darmo po wbiciu na przykład 30lvla po to, aby można było sobie zwiedzić nowe tereny, powalczyć z nowymi potworami, itp. Miałoby to celu zachęcenie ludzi do kupna premium, bo kto po chociaż jednym nie ma ochoty kupić następnego?
Ponad połowa świata gry jest za darmo. Czy dla Ciebie kurwa to nie wystarczająca zachęta?
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:13.


Powered by vBulletin 3