Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-09-2009, 03:23   #481
CGA
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja tego Cipsoft'u nie rozumiem i dziwi mnie że jakoś utrzymują się na rynku gier komputerowych.Dlaczego nie stworzą produktu z zaawansowaną grafiką 3D?Tibia jest naprawdę ciekawą grą tyle że oprawa graficzna jest bardzo zacofana.Może nie potrafią?nie mają grafików 3d?albo nie stać ich na zakup profesjonalnego oprogramowania?według mnie to tylko kwestia czasu kiedy ta firma upadnie.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-09-2009, 11:09   #482
Shivek
CS Tibia.pl Team
 
Shivek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 1,017
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: graj
Świat: w
Poziom: ten
Skille: syf
Poziom mag.: !!
Shivek ma numer GG 1086148
Domyślny

Cytuj:
Ja tego Cipsoft'u nie rozumiem i dziwi mnie że jakoś utrzymują się na rynku gier komputerowych.
Ja też się dziwię, iż się utrzymują. Dopiero teraz zaczynąją coś robić (mało graczy gra).
Cytuj:
Dlaczego nie stworzą produktu z zaawansowaną grafiką 3D?
Ahhh, oczywiście! Bo 3d jest najlepsze!
Cytuj:
Tibia jest naprawdę ciekawą grą tyle że oprawa graficzna jest bardzo zacofana.
Tak? Osobiście lubię grafę 2D! Powiedz mi, co miałeś na myśli mówiąc "zacofana"?
Cytuj:
Może nie potrafią?nie mają grafików 3d?
Nie muszą mieć. Nigdy nie będzie tipji 3D! Stworzyliby wtedy super syf.
Cytuj:
albo nie stać ich na zakup profesjonalnego oprogramowania?
Lol? Pewno znawca tematu?
Cytuj:
według mnie to tylko kwestia czasu kiedy ta firma upadnie.
Hah, zobaczymy.
__________________
Z13 - Oddział tibijskich GM'ów
-------------------------

-------------------------
Rzehój
Ukryty tekst:
tekst przymiotnik lub rzeczownik określający niespecjalnie inteligentną osobę. Rzechóje zazwyczaj zawalają forum głupimi pytaniami i/lub głupimi odpowiedziami.
Shivek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2009, 19:42
Thorgus95
Ta wiadomość została usunięta przez Tompior.
stary 19-11-2009, 19:02   #483
elvis321
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 03 2009

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CGA Pokaż post
Ja tego Cipsoft'u nie rozumiem i dziwi mnie że jakoś utrzymują się na rynku gier komputerowych.Dlaczego nie stworzą produktu z zaawansowaną grafiką 3D?Tibia jest naprawdę ciekawą grą tyle że oprawa graficzna jest bardzo zacofana.Może nie potrafią?nie mają grafików 3d?albo nie stać ich na zakup profesjonalnego oprogramowania?według mnie to tylko kwestia czasu kiedy ta firma upadnie.
Rotfl . Taki jest klimat tibi, grafia 2D jednym to odpowiada jednym nie. Ci którym to odpowiada grają w tibie całe lata, a tym którzy wolą 3D niech grają w 3D.
elvis321 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2010, 10:29   #484
LadyPieknosci
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 01 2010

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Radzio Angelus Pokaż post
Nie kracz!, według mnie, jeśli profesja paladyna miała by być lepsza (czytaj nowe bronie, nie łamiące spiry itd.), to cała społeczność paladynów musiałaby przygotować specjalną petycję do cip'ek. Wątpię, że zaraz cipki coś by zrobiły ale dałoby im to do myślenia, że coś jest nie tak z palkiem. Tylko problem jest w tym, że każdy umie tylko narzekać a nie chce się działać...

ja ci powiem, jak dla was pall jest teraz słaby to wy się za przeproszeniem jebnijcie w bańke, bo skille lecą mu x3 szybciej niż knightowi , lepiej się expi wszystko lepiej...


a co do cipu

wkurza mnie:

1. jak są te crashy , serwy padają to niech ptoem dadzą dla każdego gracza jakby taki prezent i jak go użyjesz będzie się miało przez 1 godzinę expa x2

2. powinni dodać jakieś nowe wyspy dla facc bo facc jest wyjebiście chujowo grać, oczywiście sam pacca posiadam ale facc też musi coś mieć!
3. na każdym serwie na jeden dzień powinno być z 2gm online i z 1 CM i z 10 T/i 5 ST

4. niech zaczną lepiej czytać raporty jak nie chcą aby im serwery padały jeszcze raz bo jakiś noob co nie ma nic do roboty pościaga jakieś programy pobawi się i schakuje niedługo tibie..

5. niech zrobią coś z tymi jebanymi botami, bo jak ja siedziałam i expiłam na rotach to z 3 botów siedziało przez cały dzień pisze do nich ee,ey,off bot, a oni nic a tu nagle wpadła ekipa pk zaczeli ją lać i pisze że nie boter, ustawiła sobie pewnie alarm, i jak poszla ekipka to znowu nic nie odpowiadała

6. powinni napewno zmniejszyć dmg z runek i spelli jak już nie jeden pan/i tutaj pisali

7. powinni zrobić z pare nowych serwów z 2-4, ale znając życie POLAK nigdy pierwszy na nim nie będzie.. bo zawsze ci jebani br,swe...wejdziesz na new serwa a tu ci z 20 osób na rooku na ratach będzie bociło.! i co to za gra? ;/

8. mogli by zrobić tak, że cipsoft zrobił by bota wysłał do tibia.pl i innych portali by wrzucili bota do ściagania i zaraz z pare tys ludzi by go miało cipsoft by wiedział jakie chary to są i by delete leciał odrazu

9. gm'i cm'i mogli by organizować jakieś konkursy na serwach, a nie tylko gracze muszą organizować bo cipowi dupy się nie chce ruszyć, bo all automacik...bo kasa ważniejsza..

10. już chyba ostatni punkcik ;p / powinni zmienić grafike klienta bo już jest w*****ająca, powinni dopracować outfity,napisy bo widać małe pikselki , powinni dodać że można pisać polskie znaki


i to chyba na tyle ;]
LadyPieknosci jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 02:04   #485
lasio16
Użytkownik Forum
 
lasio16's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2007
Lokacja: Piotrków Tryb.
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fal Worn
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Domyślny

A wiecie co mnie denerwuje? To, że all konta zostały usunięte, na chwilę obecną (10 luty 2010r. godz. 02:01)
lasio16 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2010, 02:35   #486
Maksous
Użytkownik Forum
 
Maksous's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2007

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Maksous
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Domyślny

/\

A ja chciałem sobie 40 lvl na noobie wbić :\\\\

Btw. ale fajnie tibia.com "skacze" ;o
Maksous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2010, 17:50   #487
AnArAki
Użytkownik Forum
 
AnArAki's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Peterborough
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
AnArAki ma numer GG 3532964
Domyślny

10 kickow w ciagu 2 dni...mhm great + koledzy mieli to samo - mass kicki ?
AnArAki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2010, 15:58   #488
zielony-lp
Użytkownik Forum
 
zielony-lp's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 33

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Świat: Titania
Domyślny

Mass kicki <33 jedyne co to stać pod domkiem na softach i runki robić żeby jakoś nie wastowac tego pacc... zal
__________________
Twój obecny poziom ostrzeżeń to: 9 punkt(ów).

Gdy osiągniesz 10 punktów karnych, zostaniesz automatycznie zbanowany na forum na 30 dni.
zielony-lp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2010, 10:38   #489
Felux
Użytkownik Forum
 
Felux's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: Kamion
Wiek: 33

Posty: 157
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Najgorsze jest to że nie chcą stworzyć chociaż jednego servera z wersja klienta 7.4~

Nie rozumiem czemu, przecież to by wyszło tylko na dobre.
Felux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2010, 11:36   #490
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

niby w jaki sposób wyszłoby to na dobre?
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2010, 21:00   #491
Shivek
CS Tibia.pl Team
 
Shivek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 1,017
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: graj
Świat: w
Poziom: ten
Skille: syf
Poziom mag.: !!
Shivek ma numer GG 1086148
Domyślny

Typowa propaganda.
Moje zdanie: Zamiast tworzyć MMORPG, to robią sieczkę potworków online. Dzieci expa de gejm.
__________________
Z13 - Oddział tibijskich GM'ów
-------------------------

-------------------------
Rzehój
Ukryty tekst:
tekst przymiotnik lub rzeczownik określający niespecjalnie inteligentną osobę. Rzechóje zazwyczaj zawalają forum głupimi pytaniami i/lub głupimi odpowiedziami.
Shivek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2010, 08:11   #492
Felux
Użytkownik Forum
 
Felux's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: Kamion
Wiek: 33

Posty: 157
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
niby w jaki sposób wyszłoby to na dobre?
Wierz mi, jestem pewien że więcej niż 400 osób grało by na tym serverze i to nie koniecznie osoby które grają na innych, wiele osób odeszło przez aktualizacje klienta - hotkeye, wandy, soul points. Minimum 10 znajomych moich z chęcią by grało na takim serverze, a na całym globie jestem pewien że takich osób jest o wiele wiele więcej.
Felux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2010, 11:20   #493
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Felux Pokaż post
wiele osób odeszło przez aktualizacje klienta - hotkeye, wandy, soul points.
Gdyby Cipsoft stworzył serwer na którym po naciśnięciu klawisza F1 dostajemy darmowy level grałoby tam na pewno sporo więcej niż 400 graczy. Nie zmienia to jednak faktu, że taka zmiana jest kompletnie bez sensu i nikomu nawet przez myśl by nie przyszło, że wyszłaby grze na dobre.

Analogicznie bez sensu jest wracanie do czasów w których Tibia była w stadium, które możemy bez wahania nazwać early alpha, a zmiany które wymieniłeś stanowią próbę naprawy części z najbardziej jaskrawo widocznych niedoróbek.

To tak jakby postulować wprowadzenie na drogi samochodów z lat 20tych XX wieku w celu poprawy bezpieczeństwa, bo nie mogły one ze względów technicznych przekraczać prędkości 40-50 km/h.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2010, 13:07   #494
rudesmen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 03 2005
Lokacja: Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 13
rudesmen ma numer GG 7959821
Domyślny

Witam
Na ekranie pojawila mi sie na niebiesko informacja o "illegal tibia client" i ze konto zostanie zbanowane jak nie wejde na jakas tam strone, wszedlem na nia i podalem co trzeba, po minucie wylogowalo mnie z gry, a nic nei kombinowalem z klientem, jedynie ostatnio sam sie zaktualizowal no i mam slabe lacze tak ze mi troche laguje ale nic wiecej. Czy jzu nieodwolalnie stracilem konto?
rudesmen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2010, 07:03   #495
Crunsher
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2008
Lokacja: nie znasz? tos noob

Posty: 90
Stan: Aktywny Gracz
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Unitera
Poziom: ?
Skille: ??/??
Poziom mag.: ??
Domyślny

@up dales sie chacknac
__________________
/\ WEZCIE TOM KREHE BO NIEWIEM CO WAM/\ /\ ZROBIE!!!

Crunsher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2010, 22:51   #496
Malinovy
Użytkownik Forum
 
Malinovy's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2010
Lokacja: Gdańsk.

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Poziom: 182
Skille: 97
Poziom mag.: 9
Domyślny

5 razy mnie wywaliło (kicki) w ciągu hmmm. godzinki ?
Ataki DDOS ?

Zróbcie coś z tym w końcu ...
__________________
Wszelkie pytania na PW.
Malinovy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2010, 22:19   #497
Oski-Boski
Użytkownik Forum
 
Oski-Boski's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2010
Lokacja: Radom

Posty: 52
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Malinovy Pokaż post
5 razy mnie wywaliło (kicki) w ciągu hmmm. godzinki ?
Ataki DDOS ?

Zróbcie coś z tym w końcu ...

@ Staram się jak mogę.
Oski-Boski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2010, 21:46   #498
sork
Użytkownik Forum
 
sork's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2008
Lokacja: Wrocław

Posty: 132
Imię: Pan Gniewu
Domyślny

Ja nie mam nic do cip softu pozatym ze sa poprostu pazerni i zalezy im tylko i wylacznie na kasie robia wszystko co mozna zeby gracze kupowali pacca jak mozna bylo pallowi usunac utamke? exure vite? utane vid ? dla mnie to jest poprostu chore czary ktore byly prawie od poczatku gry zostaja usuniete dlaczego? co im to przeszkadzalo? HA! pieniedzy za malo sknerusy wszystkie doslownie wszystkie expy zajete z botami co robia? moim zdaniem wielkie gówno u mnie na swiecie koles juz chyba od roku boci na zamku i co? gdzie ten system?
dla mnie jak i napewno dla wiekszosci z was zalezy im tylko na OJRO i tylko na OJRO.
sork jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2010, 13:47   #499
Kernkraft
Użytkownik Forum
 
Kernkraft's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2010
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 34

Posty: 161
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sork Pokaż post
Ja nie mam nic do cip softu pozatym ze sa poprostu pazerni i zalezy im tylko i wylacznie na kasie robia wszystko co mozna zeby gracze kupowali pacca jak mozna bylo pallowi usunac utamke? exure vite? utane vid ? dla mnie to jest poprostu chore czary ktore byly prawie od poczatku gry zostaja usuniete dlaczego? co im to przeszkadzalo? HA! pieniedzy za malo sknerusy wszystkie doslownie wszystkie expy zajete z botami co robia? moim zdaniem wielkie gówno u mnie na swiecie koles juz chyba od roku boci na zamku i co? gdzie ten system?
dla mnie jak i napewno dla wiekszosci z was zalezy im tylko na OJRO i tylko na OJRO.
Gdyby nie byli pazerni, to Tibii już dawno przestałaby istnieć. Muszą opłacić serwery na których stoją tibijskie światy wypełnione takimi ekonomistami jak ty.

Ostatnio edytowany przez Kernkraft - 15-12-2010 o 13:50.
Kernkraft jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2011, 15:14   #500
materacyk3000
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 11 2011

Posty: 5
Domyślny boty - 1 wielki syf na servie

czy boty są legalne czy po prostu cipsoft nie potrafi sobie z nimi poradzic? ile tibia juz istnieje? 10? 15lat?? i zeby tyle syfu bylo przy takich zyskach z pacc'ow? przestalem grac 2 lata temu glownie przez boty, bo nie bylo miejsca gdzie mozna bylo poexpic, wszedzie boty czasami po 3 na 1 respie. Wszedlem po 2 latach pogralem 3 tyg i jest dalej to samo, tylko ze boty teraz juz nawet 100+ lvle maja co jest wg nie do pomyslenia. I napisze naprawde szczerze przez ten krotki okres co teraz pogrywalem nie znalazlem ani 1 osoby (oprocz zaczynajacych gre) ktora nie mialaby chociaz 1 bota czy innego nielegalnego oprogramowania, co wiecej nawet sie z tym nie kryja... Dodatkowo na czacie dzien w dzien te same spamy z ots'ami, sprzedawaniem kasy itp. SYF SYF SYF i tak będzie caly czas?

bylbym wdzieczny jakby ktos mi podal jakis sposob / kontakt gdzie moglbym napisac do kogos wyzej w tej sprawie
materacyk3000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:38.


Powered by vBulletin 3