Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-12-2005, 15:13   #61
Error85
Użytkownik Forum
 
Error85's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005

Posty: 57
Stan: Na emeryturze
Error85 ma numer GG 3029169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PinGOnE
@Error
I widzisz właśnie dałeś sie oszukać tym debilom. Wejdz na tibie to zobaczysz ze obie postacie zawsze zalogowane sa w tym samym czasie i obie postacie expia wiec nie na mowy o zadnym Sharingu. Wlasnie o to im chodzilo zeby tacy naiwni ludzie jak Ty dali sie nabrac na ich glupie gadki :/. AHAAAA jestes z CK ... wszystko jasne.

I tu sie wlasnie mylisz bo znam wszystkich od okolo roku. O Sanerisie wiem wiele bo jego "kolega" z rl jest moim przyjacielem na tibii takze nie raz slyszalem jak to sanerisowi od****** odkad zaczol grac w tibie. Nie wtracaj sie jak nie wiesz o co chodzi :/
Wiec powiem krotko i zwiezle-ja znam Sana 5 lat... ta sama klasa w LO i ta sama uczelnia (choc inne kierunki) a ktos kto "zna" GO rok, nie zdarzyl sie przekonac jaki jest a swoje opinie opiera na podstawie jednego/dwoch zdarzen... Gandziaka znam malo, ale wiem ze jest wporzo i na pewno nic z tego co tu piszesz nie wyszlo od Niego a jesli wyszlo to moze tylko czesc i to pod wplywem zlosci ze Jego Brat nie zostal przyjety (ktorego na tibi znam i utrzymuje z Nim kontakt)... Co do glupich ludzi ktorzy dali sie nabrac... hmm... Pewnie powiesz ze jestem w CK, i caly czas i na forum i na GC, jestem oklamywany i manipulowany przez bande zlych i okropnych ludzi?? wiesz co ja na to?? BUAHAHA debil z Ciebie i tyle...
Co do sharingu-teraz moze kazda z postaci jest zalogowana osobno... a kiedys?? Zawsze tak bylo ze ty osobno, twoja Mama osobno?? Buahaha tyle na ten temat!! !! !!


Co do czepiania sie Cichego-powiem tak: wielu ludzi z innych swiatow gratuluje mu dobrej roboty a tobie zal tylek sciska...

EDIT:
Od Norrina sie tez odwal bo mozesz sie z Nim nie zgadzac, ale wypisywanie oszczerstw pod Jego adresem jest przykladem twojego skrajnego debilizmu, polaczonego z dysmozgowiem, i innymi chorobami z ktorymi wspolczesna nauka probuje walczyc... mozesz znowu napisac cos pod moim adresem ale mnie to zlewa... wiesz czemu?? bo CK trzyma sie razem, i sie nawzajem broni przed atakami kogos takiego jak ty... to sa wartosci ktore prezentuje ta gildia a ktore nigdy nie beda w zasiegu twoim i twojej gildii, bo wy ich nigdy nie zrozumiecie...

Ostatnio edytowany przez Error85 - 21-12-2005 o 16:10.
Error85 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-12-2005, 17:34   #62
Vasemir
Użytkownik Forum
 
Vasemir's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 35

Posty: 74
Imię: Vasemir
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 100
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Domyślny

@ Pin
Nie znam Cię... ale nie słyszałem o Tobie żadnych negatywnych opinii. Dzisiaj sam sobie ją wyrobiłeś. W sprawy CK się nie mieszam bo to nie moja działka.
Z założenia mam respekt do wszystkich graczy... tracą go Ci którzy na niego nie zasługują.
W pewnym miejscu napisałeś że "Pozostała "lordoza" to dla mnie zwykle smiecie."
Znasz Jaha i innych?? Co o nich wiesz... nic. Bluzgasz ludzi o których nie masz zielonego pojęcia.
Nie widziałem jak grasz, jak się zachowujesz na tibii... ale na forum teraz pokazałeś że jesteś zwykłym chamem.

@ Topic
Ciężko powiedzieć że Paladinek to noob... popełnił błąd to prawda, ale komu one się nie zdarzają?? Za późno uh i zonk.
Co do lurera... on w sumie nic nie zrobił... stał tylko. Exitus umie grać, chociaż jego trapy pozostawiają wiele do życzenia (uh trapa mi założył kiedyś przez moją głupotę... ale nie było deda bo exi wykazał się brakiem profesjonalizmu). Możecie się zachwycać jego grą itd... ale to kolejny noob który nie umie się pogodzić z porażką. Wystarczyło mu wybijać trapy i go pilnować, aby zaczął wyzywać ;]

Gdzie się podziali starzy lurerzy z Harmonii... co zamiast chamstwa podczas lurowania wykazywali się klasą i kulturą ;]
Vasemir jest offline  
stary 21-12-2005, 18:48   #63
PalAnonim
Użytkownik Forum
 
PalAnonim's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 60
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ping....po co sie wypowiadasz o rzeczach o ktorych nie masz pojecia? Skad niby mozesz wiedziec jaka jest sytuacja w CK?? Moze jestes hakerem o.O...? Nie znasz Sana, Norrina, Serakasa, Cichego i calej reszty a piszesz glupoty. Jesli masz choc troszke honoru i rozumu zamilcz, i nie blaznij sie bardziej.
EOT

~Suld
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goldzio
Jesli Ci buchna lootbaga na ktorego pracowales caly dzien wtedy konczysz z tibia a lbo rozbijasz krzeslo na matce ;]
OWN3D
PalAnonim jest offline  
stary 21-12-2005, 22:24   #64
Mental II
Użytkownik Forum
 
Mental II's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 35

Posty: 282
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Lunara
Mental II ma numer GG 7207011
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PinGOnE
@up
to popatrz na klawiature pod skosem. R E S Z w czym R E i S bardzo czesto wchodza nieproszenie.
Wlasnie o to chodzi ze o Sanerisie to nic nie swiadczy. Nie wiesz co gada jak czegos potrzebuje, a co gada jak ktos mu wytknie blad.

Pozatym ... ci ktorzy mnie znaja znaja prawde o ck i sami nie raz zaczynaja rozmowe nabijajac sie - a wlasnie na nich najbardziej mi zalezy. Skoro rudzielec, tłuścioszek chca to niech se gadaja co im tylko do pustych stanow przyjdzie.
Co by nie napisać to ty na wszystko masz odpowiedz..
Znam Michała<Lord Paladinek>od kiedy wprowadził sie do mnie do bloq..Jest to juz 3 lata jest młodszy ale zawsze można nawiązać temat choc on lubi metal punk rock itp a ja techno i HH .I nie sądze aby on był noobem ktory grać nie umie bo on meczy sie nad tym charem. Pewnie ma teraz 64 lvl ale gdyby jego brat nie siadał na kompa miał by juz ok.. 100 lvl i był by to większy lvl niż ten ktory dzielisz z mamusią ?? .Zaraz napiszesz" o co noob nie dziele accountu z nikim skad możesz wiedziec co ja robie "a ja ci powiem i napsize bo ****a widze co wiekszość ludzi tutaj piszę.UHM a co do pvp:> no to ja taki jestem ciekaw czy byś znalazł więcej sojuszników niz CK i A z naszego miasta jest kilka osób 100+ na harmonii.A teraz odpowiedz ładnie na moj post a ja sie pozlewam

A tak ps To najbardziej rozbawiający mnie temat od kiedy jestem użytkownikiem tego forum to juz 2 lata?

:O i bym kurde zapomniał Troszkę na***ałem błędów ale mnie to ogólnie i tak wali co o tym sądzisz ;]

A tak jeszcze wogóle ps to ten lurer bana powinnien wyłapać ...
__________________
Mental II jest offline  
stary 21-12-2005, 23:17   #65
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Teraz tak:
Po pierwsze:
To nie jest temat "prywatne kłótnie". Jeżeli macie jakieś sprawy zróbcie sobie konferencje na GG lub prywatny kanal w tibii.

Po drugie:
Takie rzeczy załatwia się na PW.

Po trzecie:
TUTORZY powinni bardziej się kontrolowac i uważac na to co się mówi - pamietajcie, ze slow nie rzuca sie na wiatr. Powinniscie byc przykladem - i tu nie chodzi o Help chanel - jako tutor powinniscie stosowac sie do praw tibii i nie dac ponosic emocjom tak w grze, jak i na foruum tibii.com, czy tibii.pl.

Po czwarte:
Jeżeli zobacze dalszy etap klotni w innym temacie, bede zły. A wy nie chcecie, zebym byl zly. Denerwowanie mnie nie jest najmadrzejszym rozwiązaniem.

Więc zamykam temat. Ukaralem ludzi tak jak uwazalem to za stosowne. Nie byla to pelna wulgaryzmow bezsensowna klotnia, wiec banany sie nie posypaly.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 21-12-2005 o 23:18.
Shinjix jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:39.


Powered by vBulletin 3