Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-02-2007, 16:15   #61
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez d4rqu Pokaż post
Czemu? Może dlatego, że tam byli sami knighci. A sorc nie mógł paść, ponieważ go tam nie było
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BeNcHaKeR Pokaż post
...żal.pl wyjdz i zamknij za sobą drzwi
No i podał na priv cztery linki do filmów 3 w ogóle nie związane z ani, a na jednym był anhilator w wykonaniu 3 knightów i 1 paladyna. Gdy się go zapytałem na priv gdzie on na tym filmie widział sorków, to mnie zwyzywał od ... Potwierdziło się to co wiedziałem wcześniej, gość ma pewno 10-12lat i gra knightem. Gdy mu się zarzuci, że gra najsłabszą profesją to się agresywny robi. Szkoda, że rodzice nie kontrolują tego co robi na kompie, później z tego same kłopoty.
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-02-2007, 16:23   #62
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BeNcHaKeR Pokaż post
za 5 dlem wypadło dragon lance więc niemów mi że wydać te pare gp na 2 bp manasów dokładnie 2,2 k nie opłaca się za dragon lance
Musze przyznac ze miales wyjatkowe szczescie, ja zabilem juz setki jak nie tysiace DL, wylootwoalem z 10 dsmow, z 15 rh, pare bp tower shieldow i fs i ANI JEDNEJ LANCY. Pozatym bylem pewien ze lanca leci tylko z BK, ale widocznie sie mylilem, dobrze ze taki PRO player jak Ty mnie wyprowadzil z bledu.

Odnosnie duela 4 sorcow i 4 knightow, fajnie sobie pofantazjowac. Czterech sorcow 100 level ma sd combo za ~1200 a knight na tym levelu ma troche wiecej hp. Jak ktos mi powie ze sorce moga sie zmowic i zrobic ue combo majac ssa na sobie to przypominam ze taki ssa na dlugo nie starcza jak bije cie 4 knightow z meele, mana shield tez sie nie przyda na wiele bo knight moze uzywac might ringow, sorce wywala cala mane i bedize dupa. Oczywiscie, ktos moze powiedziec ze walna utani gran i uciekna,a le wtedy to nie bedzie duel tylko ucieczka z pola bitwy. Dla tych ktorzy sadza ze taki sorc moze sobei uciec bo jest szybszy. Pare miesiecy temu Spash 150 ms na eterni zabil mnie w nocy podczas wojny i tez sadzil ze jest szybki wiec mu sie nic nie stanie, okazalos ie jednak ze jak 10 osob sie zalogowalo, zadna nie byla tak szybka jak on, a jednak niepozwolilismy mu stracic pz i po 20 minutach gonienia wpadlw koncu w trapa zostal zabity.

O expieniu knightem i sorcem. Slowo "polowanie/hunt" oznacza cos wiecej niz tylko klepanie potworow. Na "przyjemny hunt" skladaja sie takie rzeczy jak czas przygotowania do niego, czas ktory posiecamy na bicie stworow i leczenie sie, czas sprzedawania loota, ryzyko smierci, ewentualne wypadki (kolega potrzebuje pomocy, lurniete stwory), szybkosc zdobywanego expa, monotonia miejsca w ktorym polujemy, pewny loot oraz mozliwy loot.
-czas przygotowania do hunta. Taki sorc procz noszenia mf musi posiadac rozne inne przedmioty, czesto na non-pvp nie zabiera lopaty, liny kiedy nie jest mu potrzebna, potem moze okazac sie ze nie zabral czegos co zostawil w dp idac na polowanie w inne miejsce(wlsnie lopaty, liny czy jakiegos wasnego klucza), zawsze moze okazac sie ze nie ma e ringa czy jedzenia, na pvp serverach trzeba nosic ze soba ssa, m ringi bo mozna latwo pasc, to ze jakis sorc zabiera ze soba 20 bp mf nie oznacza ze wszystkei 20 bp zuzywa, bo wie ze potrzebuje cos na powrot. Knight na adekwatnym levelu ma tylko jeden zestaw na hunta, runa-uhy, gfb, fd, fd,pb, explo, hmm. Zawsze ma ze soba line, lopate, na wyzszych levelach kilof. jedzenie, zestaw wszystkich kluczy waznych w tibi, 10-20 parceli, duzy zapas wszystkiego i jeszcze 1000 capa wolnego na loot. Taki 100 knight jest przygotowany na kazdy hunt od chwili zalogowania sie.
-czas poswiecany na bicie potworow, czy 280 mag z sd bedzie mial lepszy exp na BK niz 50 level pal? nie bo ogranicza ich predkosc spawnu. to samo sie tyczy 280 ms w ormuc tombie jak i 150 ek. Pozatym, podawanie za przyklad wyzszosci jednej profesji nad druga ludzi z levelem 200+ jest pozbawione sensu, bo jest to za waska grupa.
-czas poswiecany na leczenie, w tym ladowanie mana shielda jezeli mag takowego uzywa. knight uzywa uha raz na jakis czas, a dla maga kazdy drag, dl, warlock itp to pare sekund zuzytych na leczenie sie, knight leczac sie ciagle atakuje a mag nie.
-czas sprzedawania loota. moj knight ma 3000 capa, czesto koledzy -madzy 110-130-prosza o to zebym im sprzedal loota bo im to zajmuje wieki. Mozna tachac lootbaga po ziemi, ale ja bym nie ryzykowal z proba wynesienia 40.000 oz kusz z thais DP w ciagu dnia a w nocy wole spac niz sprzedawac lootbagi.
-ryzyko smierci, procz oczywistego kicka czy freeza mozna sie zagapic, kiedys blokujac demona dostalem od kumpla msg o wieczornej imprezie, zaczalem go czytac i nawet nie zauwazylem jak bylem black hp, naszczescie przezylem. Jeslibylbym sorcem i zrobil to samo na dragu to bym padl. Jesli mam watpliwosci czy moje polaczenie jest stabilne (np ostatnie wichury mogly zerwac kable) to ciagle moge sobie isc na orc fortes czy zolwie bo wiem ze i tak przezyje 2 minuty po ktorych moja postac zostanie wylogowana. sorc nie ma takich miejsc (chyba ze roty)
-ewentualne wypadki- dzisiejszy przyklad. siedze sobie spokojnie w OF i kumpel pisze do mnie ze go zabil 121 rp za nic. utani hur i wybiegam z of, piszac wiadomosci do kumpli ed/ms zeby pomogli dostawalem odpowiedzi "ok, lece tylko odloze mf i wezme jakies sd i brusty" dobieglem pierwszy zaczalem go lac, a sd power dopiero przybiegal. Inny przyklad z zycia wziety, kupel 120 ed pisze ze potrzebuje pomocy bo jakis skur..... ropnal dla w edl i ma przy wejsciu 7 dragow i dla. Sprawe rozwiazaly 3 bp mf i moje exori.
-szybkosc expa, nie ma co duzo dyskutowac, sorc zabija stowory szybciej niz knight czy pal. druid i sorc expia z podobna predkoscia tak jak knight i pal. ale miedyz tymi dwoma parami jest duza przepasc.
-monotonia- typowe guardy dla sorcow 40 level czy scraby dla knightow o tym samym levelu, po wbiciu paru leveli mozna sie porzygac na sama mysl o nich. Knight i sorc maja podobna ilosc ciekawych miejsc, ja np bardzo lubie OF ze wzgledu na kase jaka tam zarabiam, duzo zarobionej kasy rozdaje kumpla z rl ktorzy graja w tibie slabiej niz ja. //Kase rozdaje a nie sprzedaje wiec nie jest to sprzeczne z regulaminem tibi.
-pewny loot to mace, longswordy, steel shieldy, kusze z dragow czy chain armory, battle axe, scemitary, plate shieldy, halbardy z of. wiemy ze jak pujdziemy na te stwory to bedzie tego od groma i bedzie zysk. na stwory ktore zostawiaja duzo takiego loota poluje wlasnie knight,
-mozliwy loot to wszystkie lepsze przedmioty ktore leca zadko ale sa duzo warte, dragon shieldy, dsmy, rh, vamp sheldy, b robe, loot z demona. Na stwory zostawiajace taki loot poluje glownie sorce, czasemz blokujacym kniightem ktory nie ponosi glownego kosztu polowania. Wiarze sie to czesto ze stratami i posutymi nerwami "jeszcze sa sd na 10 demonow i jak nic nie poleci to jestem w plecy 200k"

O solowaniu quetow przez knighta.
[ironia]Pomijajac POI quest ktory moze zostc zsolowany TYLKO przez 250 ms[/ironia]
to reszte questow moze zrobic solo knight, np nigdzie nie widzialem DHQ robionego przez ms/ed solo a EK/RP robia go solo masowo.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 16:46   #63
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Modus Pokaż post
PS2. Do Rothes. Wlasnie na erig mozna sobie zobaczyc kto jak expi ... spojrzmy na mateusz dragon~albo co zrobil jakis czas temu gracz z harmoni ( oczywiscie sorc )
Nie oceniaj ogółu po jednostkach. MDW odbiega od reszty (nawet od sorców, a przecież oni też mogą tak samo expić).

Popatrz na dzisiejszy przyrost expa i powiedz - czy naprawdę knight aż tak bardzo odbiega od reszty? Nie sądzę.

Fakt, sorców i drutów, którzy szybko expią jest pełno, ale to bardziej wynika z natury osób grających nimi - zazwyczaj wybiera się postać magiczną z myślą o jak najszybszym wbijaniu lvli. Nie znam za to knighta, który tylko się zaloguje, kupuje odpowiednie runy, mf'y i leci expić jak nawiedzony, natomiast miałem okazję poznać paru takich sorców.
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 16:52   #64
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Według mnie odbiega i to znacznie. Dawniej odbiegał tylko na wysokim levelu od sorca, za to na niskim i średnim był dużo lepszy. Natomiast w tej chwili odbiega na niskim, średnim i wysokim lv. Solowałem już wyverny i dragi na 40lv knigcie i 33lv druidzie i widze co jest grane. Druid na full def otrzymuje z łapy mniejsze obrażenia niż knight na balanced z broni dwuręcznej (na full attack otrzymuję praktycznie co ture bloodhit z łapy). Za to szybciej ubija wyverna/draga, taniej się leczy. Knightem mam skille 81/81 z ringiem 85 sword. Na wyższym levelu knight jeszcze bardziej odstaje od sorka (vis jest coraz mocniejszy z lv i mlv, natomiast siła melee knighta rośnie tylko ze skillem i nawet na skillach 90 knight bije hity bardzo słabe w stosunku do czasu poświęconego na trening). Ja wiem swoje, mnie nie oszukasz:-)

Ostatnio edytowany przez d4rqu - 01-02-2007 o 16:54.
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 16:55   #65
Anonimus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 01 2007

Posty: 16
Evul Hiho

Wróciłem ze szkoły więc coś wam powiem .... :
Fosfik (miał chyba wtedy 162 level ale nie jestem pewien) zabił Beduriona (miał 200 level) . A potem Fosfik zajebał Ata Arhari który był z kilkoma kolegami i Fosfik również rozjebał go jak paczke dropsów a Ata i Bedu się nie zemścili bo się go chyba boją . To jest niebity dowód że średnią ciosów Knighta powinni ulepszyć , dodać kilka czarów i oprócz tego widziałem film na youtube.com kiedy beduriona dopadli na wojnie i blokneli go przy domku (dokładnie przy ścianie) i bronił się dość długo przed combo SD + około 4 boltów naraz (ktoś napisał w temacie że SD jest słabe a sorcerer swoimi marnymi hitami nie rozwali najta [mnarne hity chodzi z ue]) a potem DPFT wpadło i ich rozjebało . Lecz potem zobaczyłem next filmik i było pokazane jak bedurion pada teraz możecie mnie zrównać z ziemią i dalej kłócic między sobą (ale o taka dyskuje mi chodziło bo widze że się rozwija ) papa zal.pl
Anonimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 17:05   #66
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Na wojnie tylko sorce/druty/pale są przydatne. Przecież knighci ze swoją średnią 50 to by Beduriona miesiąc biły, ąż do skończenia uhów

ps. inna sprawa, że aata się trochę jak noob zachował przy tej akcji
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 17:06   #67
Modus
Użytkownik Forum
 
Modus's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Modus
Profesja: Elite Knight
Gildia: Unity
Świat: Aldora
Poziom: 105
Skille: 88/86
Poziom mag.: 7
Wyślij wiadomość przez ICQ do Modus Modus ma numer GG 7365489 Modus ma login Tlenu modus@tlen.pl Adres Jabbera do Modus
Domyślny

@ Fagaro

Na koncu napisales ze nie widziales DHQ solo przez msa. No to poszukaj czegos o solowce Nemtora na Aldora.

@ Rothes

Poczekaj rok, dwa przy tym jak wyglada teraz sorc nad knightem i na erig bedzie widac tylko sorcow, drutow. Teraz sa knighci poniewaz oni zalozyli swoje chary jak jeszce sorc nie byl taki dobry.

PS. jezeli ktos odczuwa wrazenie ze ja faforyzuje sorca czy cos to tak nie jest. Moja najlepsza postac w tibi jak dotad to wlasnie knight Poprostu pisze jak uwazam.

elo
__________________
http://photobucket.com/albums/c62/Modusek/

Ostatnio edytowany przez Modus - 01-02-2007 o 17:08.
Modus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 17:10   #68
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anonimus Pokaż post
Wróciłem ze szkoły więc coś wam powiem .... :
Fosfik (miał chyba wtedy 162 level ale nie jestem pewien) zabił Beduriona (miał 200 level) . A potem Fosfik zajebał Ata Arhari który był z kilkoma kolegami i Fosfik również rozjebał go jak paczke dropsów
To, że ktoś sorcem wymiata, nie znaczy, że każdy nim będzie wymiatać. Wiele zależy od gracza. Znając życie większość z sorców nie wykorzystuje w pełni potencjału swojej profesji (vide znajomy druid, który głównie robi runy, a lvl wbija średnio raz na parę dni [obecnie 29]).
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 17:18   #69
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Moim zdaniem knight ma bardzo duży potencjał tylko nikt go nie umie wykorzystać:-)
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 17:19   #70
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Nie wiem ktora profesje jest najlepsza i nie beda sie na ten temat wypowiadal, natomiast jesli chodzi o ciekawosc gry to knight jest zdecydowanie najnudniejsza profesja i tego nikt nie moze zaprzeczyc:
-nudne skillowanie 1000 godzin zeby miec dobre hity (poniżej skilli 80/80 knight jest śmieciem i nawet dragon lorda nie zabije bo sie szybciej leczy niz knight go atakuje)
-nudne blokowanie w ktorym tylko F1 sie klika
-nudne lootbagi na slabiutkich minotaurach
-nudne expienie na slabych potworach pokroju elfow, zolwi, cycow itp
-nie jest w stanie sam wykonywac trudnych questow ponizej 100 lvl (np dwarf hell quest ktorego ja drutem zrobilem i dalem film)
-nie jest w stanie nikogo z mozgiem w pvp zabic, nawet jesli ma o 50 wyzszy poziom, wiec nie cieszy sie az tak duzym szacunkiem wsrod ludzi i nie ma az tak wielu kumpli jak sorc...
-nie jest juz tak czesto brany na hunty jak kiedys kiedy ludzie nie mogli uderzac z visa za jedyne 11 gp...
-nie osiagniesz nic knightem na e-pvp poniewaz tutaj trzeba zabijac ludzi a nie tylko sie bronic zeby miec lvl, a knight do zabijania jest zdecydowanie najgorszy...
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 17:49   #71
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
-nudne skillowanie 1000 godzin zeby miec dobre hity (poniżej skilli 80/80 knight jest śmieciem i nawet dragon lorda nie zabije bo sie szybciej leczy niz knight go atakuje)
Czyli póki nie mam 80/80 to jestem śmieciem? Moja rada - lecz się na nogi. Na głowę już i tak za późno.

Cytuj:
-nudne blokowanie w ktorym tylko F1 sie klika
Aha. A expienie sorcem, w którym tylko F1 się klika na exori vis jest ciekawe?

Cytuj:
-nie jest w stanie nikogo z mozgiem w pvp zabic, nawet jesli ma o 50 wyzszy poziom, wiec nie cieszy sie az tak duzym szacunkiem wsrod ludzi i nie ma az tak wielu kumpli jak sorc...
Zdziwiłbyś się.

Cytuj:
-nie jest juz tak czesto brany na hunty jak kiedys kiedy ludzie nie mogli uderzac z visa za jedyne 11 gp...
No prawie w ogóle go nie biorą. Na hydry sobie wszyscy sami biegają bez knightów, na demony też.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 17:54   #72
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez d4rqu Pokaż post
4knightów vs 4 sorków = nikt by nie wygrał
jelsi mowimy o mozliwosci zabicia kogos to zdecydowanie pojedynku nie przegralaby grupa 4 knightow. Jesli mowimy o umiejetnosciach ucieczki - to im wiecej knightow tym trudniej bedzie sorcom nie zostac trapnietym, a knighci zawsze i wszedzie sorcom uciekna.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez d4rqu Pokaż post
Mi chodzi o sytuację, gdy trzeba spkować konkretną osobę. Kto się lepiej sprawdzi do tej roli? 4 sorków, great haste, mw, sd czy 4 knighów z noobskimi hitami?
4 knightow w wielu sytuacjach poradziloby sobie wcale niewiele gorzej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez d4rqu Pokaż post
A co do kolejnego pytania, do nikt nie pytał o czas. A po drugie to na niższych levelach to nie ma znaczenia.
1000-manas-1000-manas-1000-manas-smierc to jest mniej niz 500-uh-500-uh-500-uh-500-uh-500-uh-500-uh-500-uh-prawie_pelne_HP pomimo ze 1000 to wiecej niz 500.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
-nudne skillowanie 1000 godzin zeby miec dobre hity
Gdyby nie powracajacy motyw 1000 godzin wygladalbys na nasladowce. A tak ...

trening do wspomnianego 80/80 trwa w granicach 500 godzin, zatrzymac mozna sie spokojnie w granicach 75/75 ( czyli ~80-90 godzin wczesniej ).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
-nudne blokowanie w ktorym tylko F1 sie klika
60% knightow ktorych znam nigdy w zyciu nikomu niczego nie blokowala i zyja.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
-nudne lootbagi na slabiutkich minotaurach
co juz dawno sie zmienilo tylko niektorzy nie chca tego zauwazyc.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
-nie jest w stanie sam wykonywac trudnych questow ponizej 100 lvl (np dwarf hell quest ktorego ja drutem zrobilem i dalem film)
Przydatnych "questow" ponizej 100 levela jest moze z 5, zadnego z nich sorc nie wykona solo na wlasciwym dla questa levelu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
-nie jest w stanie nikogo z mozgiem w pvp zabic, nawet jesli ma o 50 wyzszy poziom
sorc rowniez.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
wiec nie cieszy sie az tak duzym szacunkiem wsrod ludzi i nie ma az tak wielu kumpli jak sorc...
Nie wiem czy sie smiac czy plakac. Domyslam sie ze grasz druidem zeby miec wiecej kolegow ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
-nie jest juz tak czesto brany na hunty jak kiedys kiedy ludzie nie mogli uderzac z visa za jedyne 11 gp...
nie widze sensu w chodzeniu na hunty, najwyzej zeby na zlecenie komus poblokowac za gotowke.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit
-nie osiagniesz nic knightem na e-pvp
a na non-pvp nikomu sorcem nic nie wyperswadujesz, niezaleznie od tego jaki masz level.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anonimus
Fosfik (miał chyba wtedy 162 level ale nie jestem pewien) zabił Beduriona (miał 200 level)
sam czy z ekipa ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro
ja bym nie ryzykowal z proba wynesienia 40.000 oz kusz z thais DP w ciagu dnia
pol biedy z 40k oz kusz, ja pamietam oproznianie 3 depotow ( carlin, Ab, kazz ) z loota zbieranego przez tydzien, liczylo sie to juz nie w tysiacach oz ale w tysiacach hatchetow. Chetnie bym poszukal kogos kto by sprobowal to przeniesc sorcem na dalszy dystans.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro
nigdzie nie widzialem DHQ robionego przez ms
wykonalne.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 01-02-2007 o 17:59.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 17:56   #73
Picasso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 06 2005

Posty: 131
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yako'taka
Profesja: Druid
Świat: Unitera
Skille: -/20
Domyślny

Cytuj:
Aha. A expienie sorcem, w którym tylko F1 się klika na exori vis jest ciekawe?
W przypadku sorca wystepuje jeszcze f2 z manasami, ktore w niewiarygodnym stopniu urozmaica gre xd
Picasso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 18:02   #74
Anonimus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 01 2007

Posty: 16
Szczęśliwy ;p

@Vil chyba fosfik był sam ale nie jestem pewien.... na hellgate tez zabbil ata arharego bo spanikowal a ata ma o wiele większy level niz fosfik a się z bedu nie zemszczą
Anonimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 18:03   #75
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Gram druidem ze wzgledu na ostatnia rozdzke ktora jest lepsza niz u sorca. Nie dla kolegow bo nie mam pacca i sio. Uwazam ze gra druidem jest duzo ciekawsza poniewaz moge kupic sd i robic questy, waste bo waste, ale moge i jest to ciekawe a knightem bije sie jednego dragon lorda przez minute podczas gdy drutem wystarczy 10 sekund.
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 18:21   #76
De'sH
Zbanowany
 
De'sH's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2004
Lokacja: Asa Bay
Wiek: 34

Posty: 321
Imię: Myth'xas
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sacrifice
Świat: Aldora
Poziom: 55
Skille: 90/70
Poziom mag.: 17
De'sH ma numer GG 8522761
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
knightem bije sie jednego dragon lorda przez minute podczas gdy drutem wystarczy 10 sekund.
jak czytam twoje posty to mam wrazenie ze nie wiesz co to tibia czasami...

jestes poprostu tepy - .- i wes skonczy

knight jest tak samo dobry jak reszta profesji, i np. na Orc Fortress Quest najczesciej bierze sie hlvl knightow ktorzy czyszcza przejscie ...
De'sH jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 18:23   #77
BeNcHaKeR
Użytkownik Forum
 
BeNcHaKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 140
Domyślny

@up up LoL grasz drutem dla różdżki??!!jesteś naprawde dzieckiem neo na wysokim lvlu druty ani sorci nie używają różdżek bo walą z visa po 200 + a z różdżki po 60 więc więcej wychodzi raz z visa niż 3 razy z rózgi

jaki z tego morał lepsze hity i schodzi mniej many -.-
__________________
Gangrel tu był.

Ostatnio edytowany przez BeNcHaKeR - 01-02-2007 o 18:25.
BeNcHaKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 18:27   #78
Guest 1900
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Mego miasta sie nie wstydze

Posty: 215
Stan: Niegrający
Świat: Została pustka
Poziom: Czy
Skille: ToWazne
Poziom mag.: ??
Domyślny

@up3x

Grasz drutem to siedz pod dp klep te runy i cicho badz a nie wjeżdzasz na forum i gadasz jaki ty jestes boski ... jak cos sie komus nie podoba to sie o tym nie mowi a ty na odwrót ... panie ekspercie ....
Guest 1900 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 18:35   #79
re5pekcik
Guest
 

Posty: n/a
Problem oMg

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anonimus Pokaż post
Knight...Kiedyś uważano go za najlepszego ,lecz dizisiaj to przeszłość...Niektórzy ludzie uchwalają go ponad niebiosa a inni pogarszaja...Na Przykład:
1.
30 knight ze skillami 65/65 z Gs/dl/wh lub bs itd. nie pokona np. 26 levela sorka .Wiem ze to może się wydawać śmieszne ale widziałem to na własne oczy.Sorcerer Przywołał 2 FD i zjechali go na combo sork dobil z Great Energy Beam a knight padl.Możecie nie wierzyc i wymyślać sobie ze np. ten koleś nie umiał grać ale ja wiem swoje bo go znam.NEXT:
2.
Druid 24 może zjechać np.28 knight z w/w skillami, eq itd.bo druid może uhać się i GFB a knightowi pozostają tylko uhy których nieraz brakuje i "klasyczna"exura (druid vita) NEXT:
3.
30 knight z w/w eq itd . nie ma szans z 26 palkiem (skill65),dlatego że Pal ma exurke vita hmm itd. bolty szybko przebijaja tarcze i zbroje a knight nie dogoni go zacznijmy bs i np. vamp shield przebije sie łatwo a GS to bez tarczy to każdy blood hit NEXT:
Ku*** stary co ty wypisujesz?

ad 1: Jaki knajt na 30 lvku ma skile po 65? xD (na tym lvku ma sie po 72+) a sorcek pada jak mucha! Ile taki sorc moze walnac z sd? 120? MAX! a 30 knajt ma 515 hp! Wyuha xie spokojnie a w sorcka hity wchodzą jak w masełko nawet i 100+ nawet opisana sytuacja z 2 fd... kiedy on je przywolal?? chyba przed ta batalia... wtedy by mial szanse na zabicie tego knajciora ale w takich okolicznosciach moge stwierdzic ze ten twoj kolega to mega n00b! (30 knajt skile 65 XDD)

ad 2: Jakiemu knajtowi na 30 lvlu brakuje uhow? Tylko i wyłącznie po huncie ale tak to kolejna bzzdura...

ad 3: I finał!

Zacznijmy ze knajt na 30 lvlu jest szybszy od palka na 26!


Hity wchodzą jak w masełko bo pallek nie ma tarczy!!! (jesli nawala z kuszy, jesli miales jakis inny chytry plan napisz xD) Palek na tym skilu sieknie z bolta za 40-60 max! Do tego hmm za ok 20~ chyba ze ma juz 15 mlv ale i tek z sd sieknie za 60? xDD JESZCZE RAZ! DOGONI GO Z PEWNOSCIA!!! A jak już go dorwie to to będzie dopiero blood hitowanie ale jak jestes taki mocny to zacznij do 30 knajta 26 pallem zobaczymy jakie dostaniesz bęcki

I NIE PISZ JUZ WIECEJ PLX
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 18:36   #80
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anonimus Pokaż post
Knight...Kiedyś uważano go za najlepszego ,lecz dizisiaj to przeszłość...Niektórzy ludzie uchwalają go ponad niebiosa a inni pogarszaja...Na Przykład:
1.
30 knight ze skillami 65/65 z Gs/dl/wh lub bs itd. nie pokona np. 26 levela sorka .Wiem ze to może się wydawać śmieszne ale widziałem to na własne oczy.Sorcerer Przywołał 2 FD i zjechali go na combo sork dobil z Great Energy Beam a knight padl.Możecie nie wierzyc i wymyślać sobie ze np. ten koleś nie umiał grać ale ja wiem swoje bo go znam.NEXT:
2.
Druid 24 może zjechać np.28 knight z w/w skillami, eq itd.bo druid może uhać się i GFB a knightowi pozostają tylko uhy których nieraz brakuje i "klasyczna"exura (druid vita) NEXT:
3.
30 knight z w/w eq itd . nie ma szans z 26 palkiem (skill65),dlatego że Pal ma exurke vita hmm itd. bolty szybko przebijaja tarcze i zbroje a knight nie dogoni go zacznijmy bs i np. vamp shield przebije sie łatwo a GS to bez tarczy to każdy blood hit NEXT:


4:
Knight jest jedyna profesja która jest stworzona do ciągłego monotonnego skillowania blokania i przyjmowania nawiekszych hitów z bliska bo jako jedyny atakuje wręcz . Mana ładuje się jak (woda w kiblu) jakby chaciała a nie mogła Np.Wczoraj byłem na mintcie moim najtem i się przekonałem co to mino mag z bliskim spotkaniem (zaprosił mnie na kawe ale przekonał się że mam złe nawyki ) i musiałem uciekać z czerwonym hp. Tymczasem Srok z tym samym levelem i Yellow HP ROZJEBAł GO SOLO Z WAND OF PLAGUE i to właśnie dowodzi że knight to (pipa) słaba profesja . Pozatym jest zmuszony na ciągłe wyadawanie kasy na bp uh (które zakupuje hurtowo ) i coraz nowsze EQ ! (bo inne profesje mogą zaprzestać na wymienionym eq w poradnikach a potem tylko lootować) Podsumowanie : Knight jest nie najlepszą ( tylko nas w*****a) profesja,nie może robić run ,skillowanie długo pochłania czas a mana (nawet z pacem ładuje się jak dziecie w schronisku -.- ) . Jedyna zaletą jest to że nie musi traicić amunicji na exp i ma dużo hp (lecz to mu nic nie daje bo ją szybko traci a żeby się uzdrowić to potrzebuje manasy albo uhy bo to tak jak zakrecic rure do klopa a woda by nie leciała do spłuczki ! Knight to dupa ale i tak go lubie (bo śmierdzi ) Co wy o tym myślicie ?? Coment plax !!

1. 26 Sorek HAUSHASUAHSAUHSABUHAHAAHAHAHAHAH.... albo noob grał tym najtem, albo ja już nie wiem jak on zrobił, że padł od takiego słabego lvl.... Ja na 28 EK ubiłem 37 MS, a ty stwierdzasz po jednym zdarzeniu, że najt nie umie ubić Sorka.... Najtem trzeba umieć PKować

2. Druid tym bardziej gorzej niż sorek... Druida trudniej ubić bo ma UHY, ale sam w sobie druid może cię pocałować w ....

3. Pallka z zamkniętymi oczami ubijesz... Ja lajtowo pallów ubijałem najtem... wystarczy, że go dogonisz... a na pewno dogonisz 30 Najtem...

4. Człowieku, knight nie potrzebuje many -.- bo nie jest od tego... blokowanie potworków to jedna z największych zalet najta... nudzi ci się expienie idziesz sobie na hyderki i jest ciekawie... Skoro nie umiesz ubić Najtem Mino Maga to znaczy, że nie umiesz nim grać.... Widać, że mówisz to z swojego doświadczenia i skoro ty chodzisz z 1 bp uh przy sobie to się nie dziwie, że tak niebezepiecznie ci się gra... Knight jest drugą po Sorku najbogatszą profesją w Tibii, ja na przyklad z 2 bp uh poszłem na żółwie na 57 lvl to zarobiłem 10k poszedł mi 1 bp uh więc byłem 7k na plusie... Najtem trzeba umieć PKować i grać...
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.

Ostatnio edytowany przez BaxCrow - 01-02-2007 o 18:38.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:05.


Powered by vBulletin 3