Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-02-2007, 23:25   #101
Zodus Lorix Astera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 06 2006
Lokacja: Nowa Ruda

Posty: 122
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 108
Skille: 88/85
Poziom mag.: 8
Domyślny

Uhmm... każdy mówi że najlepsza profesja to ta którą gra...niektórzy wypowiadają się że sorc/druid "ma fiększą źretnią chita z wisa nirz knajt ze sforta !11", a nie biorą pod uwagę tego, że kina płaci raz za broń i bije nią dość mocno, a sorc traci mane/runy za każdy poważniejszy hit....Profesje w tibii są wyrównane, bo gdyby tak nie było gra byłaby bez sensu.

@Ten co głosi propagandy wobec knighta
L O L, weź się człowieku zastanów...a gdyby tak był najazd Orsha/Morgarotha, co byś mu zrobił bez knighta.. -.- Więcej przykładów wymieniał nie będę bo i tak "knajt śmierci i f ogóle walcie wrzyscy z wisa!1! i opliczaicie śretniom1!11"
Zodus Lorix Astera jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-02-2007, 00:14   #102
Modus
Użytkownik Forum
 
Modus's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Modus
Profesja: Elite Knight
Gildia: Unity
Świat: Aldora
Poziom: 105
Skille: 88/86
Poziom mag.: 7
Wyślij wiadomość przez ICQ do Modus Modus ma numer GG 7365489 Modus ma login Tlenu modus@tlen.pl Adres Jabbera do Modus
Domyślny

@BaxCrow

Bez kitu koles ty chyba niedawno co z otsa wrociles. Ja swoim knightem bym sie bal bloczyc 4 DLi i 4 dragow -.- A Ty to robisz na poziomie 30 nizej ... normalnie kozak .... a co do tej akjci ze pozamiatales sorcow to podaj name ich ... zobaczymy kogo tam pozamiatales ... oh zaraz powiesz ze to bylo dawno juz ? ah sad rly sad Wracaj na ots
__________________
http://photobucket.com/albums/c62/Modusek/
Modus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 08:33   #103
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

@up

100% popieram

4 dl'e i 4 dragi? ja na 72lvl bym mial z tym ogromny problem a ten to na 30lvl ... omg

No wiadomo ze na ots mozesz na 8lvl sobie demony solowac ale nie wypowidaj sie tu argumentami z ots bo to jest zal.pl

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 02-02-2007 o 08:35.
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 09:20   #104
nabber
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny hehe ale debil!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bakuo Pokaż post
Ja Ciebie obrazac nie bede, ale ty chyba nie wiesz co piszesz. Zle mnie zrozumiales na wstepie, chodzilo o sorca/druta nie sorca i druta. Mino Mag - jak mogles go zabic szybciej sorcem z wand of plague jezeli knight mocniej bije z broni -.-'

zanim ty go zabijesz z tego ue to on rozdupi cie swoimi "niskimi" hitami. Popatrz na to z innej strony, Knightowi starczy capa na ~10 bp uh. Ty bys musial sie uhac/exurowac co 2-3 hity a knight co 4-5 twoich...
bede trzymal sie tej zasady \/


Zachowaj to dla siebie bo to forum

To tez!


@edit

Tego twojego 46 drutka? huahuhahssuahsa
ciekawe jak masz zamiar zajebać druida albo sorcerera knightem nawet jak masz 60 lvl a on ma 45 lvl to nie masz szans knightem go ujebać bo ma ten czar Utani Gran Hur, sam prubowałem zajebac 50 soka z kumplem ja 59 knight on 60 knight ze skillami 82/80 pare hituw mu dalismy z full attack z gs i dl z ringami po 40 maks to on wiecej sie manasnie i tak po 10 sekundach wział se te utani gran hur i spierdolil...

potwierdzam zdanie że knight to ciota ale powinni zrobić jakieś glłosowanie na forum tibia.com żeby wypuścili jakis update dla knighta !!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 09:30   #105
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Zapraszam na forum.tibia.com - 90% 100+ lvli uwaza knighta za najgorsza profesje. Ale przeciez wy wiecie lepiej...
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 11:34   #106
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

>up
A co mnie k***a obchodzi 90% 100+ lvli? Mam ich szczerze w dupie. Nie będę się podporządkowywał ich zdaniu bo to jest gra i każdy gra tak jak chce. Uważasz ich za autorytet tylko dlatego, że większość z nich nie może przeżyć dnia bez Tibii? Gratuluje.

Złota myśl:
Knight jest najlepszą profesją, pod warunkiem, że umie się nim grać.

Ostatnio edytowany przez Bastash - 02-02-2007 o 11:36.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 12:45   #107
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

To jest Polska. Knight rządzi, a to że ma hitki 20-30 to już nie nasza wina AVE!
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 12:53   #108
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nabber Pokaż post
ciekawe jak masz zamiar zajebać druida albo sorcerera knightem nawet jak masz 60 lvl a on ma 45 lvl to nie masz szans knightem go ujebać bo ma ten czar Utani Gran Hur, sam prubowałem zajebac 50 soka z kumplem ja 59 knight on 60 knight ze skillami 82/80 pare hituw mu dalismy z full attack z gs i dl z ringami po 40 maks to on wiecej sie manasnie i tak po 10 sekundach wział se te utani gran hur i spierdolil...

potwierdzam zdanie że knight to ciota ale powinni zrobić jakieś glłosowanie na forum tibia.com żeby wypuścili jakis update dla knighta !!!!

O tak przeciez sorc jest power evul masta i nikto go nie pokona, a bez pacca to pada od knighta jak ciota wiec zastanow sie chwile, bo nie wszyscy maja pacc. Knight jest jedyna profesja ktora moze expic na faccu do wysokiego lvla i tylko sprobuj sie ze mna sprzeczac to przyjade do ciebie do Wloszczowej i zabiore ci komputer...

@edit
Bym zapomnial, nie kupuj postaci na allegro.
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc

Ostatnio edytowany przez Bakuo - 02-02-2007 o 12:54.
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 12:55   #109
BeNcHaKeR
Użytkownik Forum
 
BeNcHaKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 140
Domyślny

@d4rqu przykro mi to powiedzieć ale jesteś noobem założe się że w rl tibi masz jakiś 8 lvl
__________________
Gangrel tu był.
BeNcHaKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 13:00   #110
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

To co ja napisałem jest szczerą prawdą. Na tibia.com 90% hlev piszę o knightu "underpower". A jak jest u nas na forum? Ludzie bez żadnego doświadczenia (zapewne grali jedną postacią) wypowiadają się jak to tibia jest ładnie zbalansowana. Po prostu w człowieku się coś odzywa jak czyta głupoty z którymi się zupełnie nie zgadza. Jakbym nie był pewien, że mam 99% racji w tym co piszę to bym się nie odzywał. Ale trochę grałem w tibię, zapewne dłużej od ciebie i swoje wiem. A do tych 8 lv to bliżej tobie, niż mnie zapewne.

ps. O co się założysz?
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 13:10   #111
Lord_Xan
Użytkownik forum
 
Lord_Xan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2007
Lokacja: Barlinek

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 19
Skille: 20
Poziom mag.: 21
Lord_Xan ma numer GG 6282417
Domyślny

To czemu nie podajesz lvl'a twojej postaci w profilu? Ta gadka o tym, że knight jest kiepski już jest nudna i bezsensowna. Każdy myśli jak chce. Wg mnie knight to świetna postać, tak jak inne, , ale ten który tak nie uważa, nie da sobie tego wpoić. Ci co uważają, że to dobra postać, też nie przekonają się, że knight jest kiepski. Jeśli miałbym znowu grać w tibię, to nie wiem kogo bym wybrał, ale pewnie rycerza. A teraz ci co krytykują: graliście kiedykolwiek knightem? Ja tak i nabiłem 26 lvl i skille 72/68. I grało się fajnie.
Lord_Xan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 13:28   #112
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Ale sprawiedliwe jest to, że knight na 150lv ze skillami 100+ ma średnią w draga 100hp?

edit: Obecnie mam knighta 40lv, skille 82/82. Jakieś kilka miesięcy temu miałem knighta 103lv ale musiałem się pozbyć konta. Grałem też jakiś czas druidem i sorcererem. Jedynie paladynem mało grałem, więc nie wypowiadam się zbytnio na jego temat.

Ostatnio edytowany przez d4rqu - 02-02-2007 o 13:32.
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 13:31   #113
Lord_Xan
Użytkownik forum
 
Lord_Xan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2007
Lokacja: Barlinek

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 19
Skille: 20
Poziom mag.: 21
Lord_Xan ma numer GG 6282417
Domyślny

Zależy jaką bronią... Wiesz fire sword, a m sword, to robi różnice
Lord_Xan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 13:43   #114
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez d4rqu Pokaż post
Na tibia.com 90% hlev piszę o knightu "underpower".
jesliby byc dokladnym, to w temacie nie wypowiedzialo sie nawet 30% grajacych knightow, poza tym postow powaznych ( 80+ ?) graczy jest tam nie wiecej niz 40-50%. To troche tak jak z wygranymi przez PiS wyborami i rzeczywistym poparciem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez d4rqu Pokaż post
Ale sprawiedliwe jest to, że knight na 150lv ze skillami 100+ ma średnią w draga 100hp?
jesli pozwala mu to wybijac dragi szybciej niz sie spawnuja to nie widze problemu.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 14:03   #115
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Chodzi mi o waste. Jak zabijesz potwora szybciej, otrzymasz mniej obrażeń, mniejsze waste. A knight na full attack otrzymuję większe obrażenia melee niż druid na full def. Wiem to bo sam testowałem.

edit: Z tym fire swordem to niezły żart. Większość knightów z tego forum myśli, że oni magic swordem to będę nie wiadomo jakie hity średnie bili. Zdziwicie się jak zrobicie lv o 100 większy i skill o 10 większy i średnia waszych obrażeń wzrośnie max o 10hp.

Ostatnio edytowany przez d4rqu - 02-02-2007 o 14:05.
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 14:54   #116
Ddevil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 11 2006

Posty: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BeNcHaKeR Pokaż post
@d4rqu przykro mi to powiedzieć ale jesteś noobem założe się że w rl tibi masz jakiś 8 lvl
I to mówi ktoś, kto wylootował dragon lance z dla...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dr4qu
Z tym fire swordem to niezły żart. Większość knightów z tego forum myśli, że oni magic swordem to będę nie wiadomo jakie hity średnie bili. Zdziwicie się jak zrobicie lv o 100 większy i skill o 10 większy i średnia waszych obrażeń wzrośnie max o 10hp
Widać, że nigdy nie trzymałeś w ręce broni klasy MS.
__________________
.
Ddevil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 15:41   #117
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

nie nie nie knight nie jest slaba postacia tylko jest strasznie monotonny

rok 2004 ~ duel zimn 65 elite(cos kolo tego) vs. will hunting 100~ ms miejsce dach jednego z domkow w carlin wynik? zimn przegrywa bo willowi dorzucili mf uh i sd.

bedek padl od fosfika bo byl afk , aata arhari, lindlay, ares dragoon, zin alin padli w trapie na hg(wiec nie do konca jak ktos tam mowil) aczkolwiek fosa moze sie pochwalic wieeeeeeeeeeeeloma roznymi fragami(good player = killing machine)

duele zaleza od taktyki wystarczy spojrzec na filmik jak gosc zawinal loot taifunowi z demony taifun 260 ++ gosc kolo 80(knight) wylapal chyba 5 ue i za kazdym razem ladowal na redzie ale nie padl bo taifun nie zrobil nic wiecej dopiero po ktoryms razie udalo mu sie zrobic combo(z demony tp dobiegl prawie do ab i niewiele mu zabraklo)

bez knighta nie da sie bloczyc lepszych potworow mimo ze pojedyncze przypadki sie zdarzaly(wyjatki od reguly np. paladinka niemal bloknal orsha~ a nei wiem czy ktoremus palkowi sie udalo )

kazdy gra tym czym lubi i tak jak lubi a jak mu sie nie podoba zawsze ma inna opcje, moze postekac moze cos mu to da ;] proste zaakceptuj tak jak jest albo wyjdz ja tam lubie robic te 40k/h
Wiatrak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 16:01   #118
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Modus Pokaż post
@BaxCrow

Bez kitu koles ty chyba niedawno co z otsa wrociles. Ja swoim knightem bym sie bal bloczyc 4 DLi i 4 dragow -.- A Ty to robisz na poziomie 30 nizej ... normalnie kozak .... a co do tej akjci ze pozamiatales sorcow to podaj name ich ... zobaczymy kogo tam pozamiatales ... oh zaraz powiesz ze to bylo dawno juz ? ah sad rly sad Wracaj na ots

A czy ja mówie, że to cały czas blocze? Tylko raz w życiu to zrobiłem i raz w życiu to przeżyłem... po pierwsze nie zależało mi na postaci już bo już nie grałem nią, więc ryzykowałem tylko strate eq na World Trade... miałem miałem ogromnie dużo UH przy sobie i tylko naciskałem Hotkey... tylko exshaud (czy jak to się tam pisze) się kończył naciskałem znowu... nie patrzyłem ile uh pójdzie tylko mówie, że Najt to nie jest dupa... a wy gracie najtem i zamiast go bronić każdy go udupia... takie jest moje zdanie... i cya... nie mam już ochoty z Wami gadać... Nara
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 16:16   #119
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

>Bax
Zły dział. Powinieneś pisać w dziale "Twórczość". Tam zrobiłbyś furorę opowiadaniami i baśniami.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 16:59   #120
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

bax, a jak blokowales te dl to co polecialo? dragon claw i mpa?
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:37.


Powered by vBulletin 3