Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-11-2005, 21:54   #101
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

@up:

1.naucz sie pisac w ojczystym jezyku
2. gotow jestem sie zalozyc ze expie i zarabiam znacznie szybciej niz ty, knightem, lvl podobny
3. prawie nie trenowalem bo nie potrzebuje

@upup:

Mi tez max 2 uhy na draga, tyle ze nie uzywam hmm. Nie expie na nich bo mi sie nie oplaca...
__________________
Vil jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-11-2005, 13:10   #102
FTTRobin
Użytkownik Forum
 
FTTRobin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 33
Stan: Niegrający
Imię: Hetlamar
Profesja: Sorcerer
Świat: Iridia
Poziom: 16
Skille: 17/19
Poziom mag.: 15
Domyślny

jesli Ci sie nudzi wystarczy wbic 20 lv znalezc kolege z 20 lv tez blokera i na gsy... 4 mino archery spokojnie sobie poradza z gsem ewentualnie mozna wziac jakiegos palka, a jedynymi runami, ktore stracimy sa uhy (bloker +ewentualne uhanie/ihanie summonow gdy gs zatruje je)
__________________
In Search of the Peace of Mind...
FTTRobin jest offline  
stary 19-11-2005, 14:24   #103
Trenei
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 03 2005
Lokacja: Płock

Posty: 298
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Fading Suns
Świat: Titania ;)
Domyślny

Sorca lubie ale jest dobry jedynie jesli masz pacca.Teraz sa jeszcze soule czyli jeszcze gorzej .Knight i Pall to postacie głownie dla facców. Grałem osobiscie knightem ale zamienilbym sie nawet za 25 sorca tylko z pacc.
__________________
"Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie."
Trenei jest offline  
stary 24-11-2005, 09:54   #104
Paciorek_Paladyn
Użytkownik Forum
 
Paciorek_Paladyn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Druid Retets D

Posty: 55
Stan: Aktywny gracz
Imię: Paciorek
Profesja: Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 23
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 27
Domyślny Ehh..

Ja gralem sorckiem do 20lvl i mi sie znudzil! Jak widzialem rotworma to mi sie sniadanie obiad i kolacja cofala!

Paladin ROX
Paciorek_Paladyn jest offline  
stary 24-11-2005, 10:03   #105
Burakou
Użytkownik Forum
 
Burakou's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005
Lokacja: Toruń

Posty: 322
Burakou ma numer GG 815952
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciorek_Paladyn
Ja gralem sorckiem do 20lvl i mi sie znudzil! Jak widzialem rotworma to mi sie sniadanie obiad i kolacja cofala!

Paladin ROX
A tymi rotami to byś jeszcze rzygał do 30 levelu, bo nie jest tak jak każdy mówi, że 27 level i na guardy. Na rotach/larvach możesz bez problemu wbić 40 level, w tym czasie robic runki, a potem exp na tombach, dragach to exp jak ta lala.
@topic
Sorc nie jest nudny. Może wam się znudzić bo do 30 levelu ma on gorzej od innych profesji, ale potem różnorodność miejsc do expienia wynagrodzi wam nudę na początku.
Burakou jest offline  
stary 24-11-2005, 11:15   #106
Sir legolas Palladyn
Użytkownik forum
 
Sir legolas Palladyn's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 29

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Sir legolas Palladyn ma numer GG 5219011
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elite Pietras
Cała prawda jest taka. Sorce moze sa uwazane za "wymiataczy". Moi kumple mowia ze Setzer Gambler rozwaliłby Buble jesli odbyla by sie taka walka. No i h** z tym ze by wygrał. Ale do 50 lvlu siedzial jak jakis wapniak po depo i robil runy albo w kopalniach meczyl roty nie pozwalajac innym ich zabic. Sorc jest do bani. Musisz zawsze wybierac - exp albo kasa. Knightem i palkiem jest inaczej. Co poziom chodzisz na lepsze potworki, zarabiasz naprawde duza kase i masz super obrazenia i stuff. Ja na 15 lvlu knightem mialem lepsze uzbrojenie niz moj kumpel sorc na 22 lvlu, ktory gra w tibie wiecej o 1,5 miesiaca ode mnie i siedzi bez przerwy pod depo i runki robi a wiec jeszcze raz - sorce to pier****** cieniaze i sa do d***. Biezcie knighta i sie nie zastanawiajcie
No ico?
A nawet jeśli, to nie hodzio to żebygra była jak najłatwiejsza, tylko oto żeby była fajna.
A takpo za tym, moim zdaniem możesz sobie robić nową postaćna forum, bo jak modek zobaczy twoje "piękne" słownictwo, no to niezbyt z tobą...
Sir legolas Palladyn jest offline  
stary 24-11-2005, 14:26   #107
Paciorek_Paladyn
Użytkownik Forum
 
Paciorek_Paladyn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Druid Retets D

Posty: 55
Stan: Aktywny gracz
Imię: Paciorek
Profesja: Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 23
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 27
Domyślny Ta..

Zgadzam sie z toba sir legolasie ale jak dla mnie to sorcc zrobil sie bardzo nudmny a co za tym idzie bardzo nie fajny!
Paciorek_Paladyn jest offline  
stary 24-11-2005, 15:57   #108
Gejko
Zbanowany
 
Gejko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2005
Lokacja: Police

Posty: 57
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Elysia
Poziom: 30
Skille: 19/21
Poziom mag.: 39
Gejko ma numer GG 3758838
Problem Sorc Is The Best!!!!!!!

sorc jest zaj****ty . ja gram i jest ok!!
pierw lipa na tych rotach ( najlepiej w venore ) pelno pkerow ale jak dobijesz do 20+ to robisz HMM.
DUZO HMM !! i idzesz na poh, na cyclopy (mozna dodatkowo z archerami ale nie oplaca sie bo one szybko gina ) a exp naprawde szybko idze.
i tak na poh do 27lvl. jak juz mamy 27 to idzemy na poh albo na kopalnie z guardami choc tam tez sa pk z monkami (2 najlepiej bo i tak dostajesz 50% expa) to samo tylko juz bez hmm . na 28 mozna ewentualnie isc na dragi ale nie radze isc bo zgniecie. na wzyrzysz lvl 30+++++ mozna isc na DL solo z 2 DS i bic z SD.

SAM MAM SORCA

SWIAT : ELYSIA

VOCC : MASTER SORCERER

LVL : 28 ROSNIE

MLVL : 38 TEZ ROSNIE
Gejko jest offline  
stary 26-11-2005, 20:38   #109
K.Banan
Użytkownik forum
 
K.Banan's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2005
Lokacja: Tychy

Posty: 29
Stan: Aktywny gracz
Imię: Elekteryk
Profesja: Paladin
Świat: Danubia
Poziom: 10
Poziom mag.: 1
K.Banan ma numer GG 7841306
Żarówka niemasz racji

nieprawda granie knightem jest jeszcze nudniejsze ; mialem 21 lvl i zrozumialem ze te zycie i granie knightem jest nudne, nieoplaca sie i wielu Pk moze cie kllnonć wiec teraz gram sorkiem i narazie mam 5 lvl w 1 dzien niecaly
K.Banan jest offline  
stary 26-11-2005, 22:58   #110
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

chyba jednak cos napisze ..
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gejko
na 28 mozna ewentualnie isc na dragi ale nie radze isc bo zgniecie. na wzyrzysz lvl 30+++++ mozna isc na DL solo z 2 DS i bic z SD.
Dam ci medal, jesli wejdziesz do dla na wiezy i przezyjesz tyle zeby zrobic screena..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez K.Banan
nieprawda granie knightem jest jeszcze nudniejsze ; mialem 21 lvl i zrozumialem ze te zycie i granie knightem jest nudne, nieoplaca sie i wielu Pk moze cie kllnonć wiec teraz gram sorkiem i narazie mam 5 lvl w 1 dzien niecaly
21 lev to jest kwestia 1-2 dni od wyjscia z maina. Doswiadczony z ciebie gracz.

A z tymi pk to chyba juz obsesja. Moze jestem dziwny, ale od 1,5 roku nikt mnie nie zabil, a od ponad 4 miesiecy nie widzialem zadnego pekera...
__________________
Vil jest offline  
stary 02-12-2005, 11:33   #111
Finder Evil
Użytkownik forum
 
Finder Evil's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2005
Wiek: 32

Posty: 17
Stan: Na emeryturze
Świat: Lunara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elite Pietras
Cała prawda jest taka. Sorce moze sa uwazane za "wymiataczy". Moi kumple mowia ze Setzer Gambler rozwaliłby Buble jesli odbyla by sie taka walka. No i h** z tym ze by wygrał. Ale do 50 lvlu siedzial jak jakis wapniak po depo i robil runy albo w kopalniach meczyl roty nie pozwalajac innym ich zabic. Sorc jest do bani. Musisz zawsze wybierac - exp albo kasa. Knightem i palkiem jest inaczej. Co poziom chodzisz na lepsze potworki, zarabiasz naprawde duza kase i masz super obrazenia i stuff. Ja na 15 lvlu knightem mialem lepsze uzbrojenie niz moj kumpel sorc na 22 lvlu, ktory gra w tibie wiecej o 1,5 miesiaca ode mnie i siedzi bez przerwy pod depo i runki robi a wiec jeszcze raz - sorce to pier****** cieniaze i sa do d***. Biezcie knighta i sie nie zastanawiajcie
Ey Mam Pytanie dawno nie jechales do lasu na szyszki w bagazniku ??
Mow za siebie to bylo twoje zdanie ja tam sie od nie dawna przezucilem na sorca i jsetem zadowolony ... i Duzo osub ma problem z Soulami mi to nie przeszkadzA Ja tAm .... Wiecie na 20-30 levelu sorc moze i jest do ... waszym zdaniem , ale pograjcie dluzej zrobcie 40-50 level i zobaczycie... wtedy roznice ... bo najprawdopodbniej polowa gada w ciemno :/ .. a to mnei strasznie denerwoje
|jezeli robie bledy nie zwracajcie zbytnio uwagi (D)

Ostatnio edytowany przez Finder Evil - 02-12-2005 o 11:42.
Finder Evil jest offline  
stary 27-12-2005, 10:59   #112
Mofi
Użytkownik Forum
 
Mofi's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 32

Posty: 72
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Daark
Świat: Berylia
Poziom: 31
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
Domyślny

ja odpowiadam po update, iwec mam druta i moge isc na gl bo z rodem spoko a i exp szybki
Mofi jest offline  
stary 27-12-2005, 16:24   #113
S'hAr'K
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka Ludzie Patrzcie Tu

Mam sorca i..........siedze na rotach ale raz mi sie nudzilo na 14 lvl i poszedlem na berserkery, ale byl fajnie przy greenshore jest taka gorka a za nia rozne orci lurowalem se berserki i raidery wlazilem na gorke i puszczalem gfbkasa se zchodzi na runy ale exp jest

Sorc WYMIATA
Teraz siedze na mino na darashi

ShArK
 
stary 30-12-2005, 23:40   #114
Kruq
Użytkownik forum
 
Kruq's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2005
Lokacja: Jastrzębie Zdrój
Wiek: 31

Posty: 26
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Kruq ma numer GG 7130665
Domyślny

Sraj sorca rób knighta xD
Kruq jest offline  
stary 31-12-2005, 06:38   #115
Celoz
Zbanowany
 
Celoz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Wiek: 30

Posty: 1,233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thy slayer
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 9
Celoz ma numer GG 2451090 Celoz ma login Tlenu Celoz@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S'hAr'K
(...)->->-> poszedlem na berserkery, ale byl fajnie przy greenshore jest taka gorka a za nia rozne orci lurowalem se berserki i raidery wlazilem na gorke i puszczalem gfbkasa se zchodzi na runy ale exp jest <-<-<-
(...)
mój sposób!!!
to ja wymyśliłem żeby iść na góre na silnego stwora, zawalić go z runy zanim sie skapnie i zejść!!
MÓJ POMYSŁ, THIEFIE *****Y!!!!!!!!!
A MYŚLISZ, ŻE JAK WYWALIŁEM BEHOLDERA I ZMIENIŁEM GO W ZIELONE G***O?!
Celoz jest offline  
stary 31-12-2005, 22:06   #116
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Celoz
mój sposób!!!
to ja wymyśliłem żeby iść na góre na silnego stwora, zawalić go z runy zanim sie skapnie i zejść!!
MÓJ POMYSŁ, THIEFIE *****Y!!!!!!!!!
A MYŚLISZ, ŻE JAK WYWALIŁEM BEHOLDERA I ZMIENIŁEM GO W ZIELONE G***O?!
OMG, to sie nazywa "metoda up/down" i jest ona znana od pierwszych dni po powstaniu tibii i szeroko stosowana do solowania mocniejszych potworkow. Sam w ten sposob zabilem gsa drutem na 15 lvlu. Zadna nowosc.
poisoner jest offline  
stary 02-01-2006, 00:20   #117
Iron Thief
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: się biora dzieci ?
Wiek: 33

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Naturals
Świat: Fortera
Poziom: 20+
Poziom mag.: 23
Iron Thief ma numer GG 6479853
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kruq
Sraj sorca rób knighta xD
Bardzo oryginalne. Ale knightem moze bedziesz fajny, bedziesz miec fajne eq, ale moj kolega a 30lvl knighta a ciagle mowi ze jest zaj****isty itd. Chwali sie lvlem. Ja mam zaraz 20 sorca i mam wiekrza satysfakcje ze zdobylem sorcem taki lvl.Moim zdaniem jest tak.
-Knight:
-8-12lvl-roty, trolle, orc
-12-20-dwarfy, ghule, valkirie
-20-30-Dwarfy guady miosy guardy cyce itd.
Niby fajnie lae monotonia. Idziemy na np. roty nabierac exp, nazbierac loota do miasta aby sprzedac i wracamy. Pozniej 5godz siedziec i skillowac
-Sorcerer:
-8-10-Trole, Orc
-10-15-Orc warraiory valkirie
-15-23-Dwarfy soldiery zwykle i guardy (te ostanie pojedynczo uciekajac)
I tutaj trzeba robic runki czyli mlvl, nasiedziec sie jakis czas aby te runki sprzedac. Na poczatku trudno pozniej lvl schodzi z zaj*****ym tempem.
Wiec masz wybór. Jak dla mnie
SORCERER RULEZ !!!!!!!!!!!!!!! SORC SORC I JESZCZE RAZ SORC
Iron Thief jest offline  
stary 02-01-2006, 07:13   #118
Okrutny
Użytkownik Forum
 
Okrutny's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 206
Okrutny ma numer GG 2232732 Okrutny ma login Tlenu orbes@o2.pl
Domyślny

Po update wiele sie zmieniło. Sorc&Druid zaczynają sie stawać bogatymi dopiero od ok. 23lv o ile dorbze pamiętam (hmm), a wcześniej zbierają loot tak samo jak knight i pal. Potem już tylko robisz runy skilując (trenując mlvl) i zarabiasz fortune. Koniec soul pointów? Idziesz na roty/guardy z summonami i napierd**asz z wanda/roda. Tak w sumie sorc od 33lv wymiata....
W jednym czasie możezrobić combo:
wand 65 damage
hmm 60 damage
exura gran ~ 60-120 ulecza
HMM i Exurka zależą od mlvl, którego to trenujemy zarabiając runami.
125 damage + [-90 damage od przeciwnika] + 2 fd to niezłą jatka....
__________________
Cytuj:
11:03 Ghart: no to najlepiej przebywac jak najdalej od lagow
11:04 Okrutny: wiesz z co to jest lag?
11:04 Ghart: no potwor pisali w poradniku ale jaki to nie wiem
Gram dla przyjemności - play 4fun. Tibia to tylko gra.
Okrutny jest offline  
stary 02-01-2006, 10:37   #119
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

@Iron Thief:

Nie wyglada to tak rozowo. Zdobedziesz 30+ lev i zaczniesz stwierdzac ze expisz przerazliwie wolno, podczas gdy knight nabija level za levelem. Bedziesz chcial pojsc na cos silniejszego, ale zacznie ci doskwierac brak gotowki, a sam nie zrobisz wystarczajacej ilosci run zeby isc na porzadnego hunta. A knight sprzeda lootbaga, kupi uhy i wraca do jaskini.

Gra knightem nie jest monotonna. Knight moze swobodnie expic na wiekszosci dostepnych spotow, zwykle mu sie to expienie zwraca, podczas gdy sorc musi wybierac miedzy expieniem szybkim ( i duzymi wydatkami ) a wolnym zarabianiem.
__________________
Vil jest offline  
stary 02-01-2006, 10:48   #120
Marczyk19
Użytkownik Forum
 
Marczyk19's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2005
Lokacja: Wrocek

Posty: 41
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 14
Skille: 51/50
Poziom mag.: 2
Cool (jeśli bedziesz miał PACC)

idz sobie do ank i exp na larwach!!!!!!! Ja w 1h zrobilem 23k expa. Z dobra rożdzka (nie na posion) możesz też schodzić na scaraby. Expa jest w miare a resp szybki.
__________________
Bye Celesta I"M SO SORRY.
Marczyk19 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:41.


Powered by vBulletin 3