Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-10-2004, 19:28   #41
Nova Rulezz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Para jak bedziesz nim grał to jestes lolek

Pallas to palka na 20+ levelu knighta mozez zlozyc 30 palla. Ja se szlem i 110 lev pall we mnie walną i hit ....................1............................. .......
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-10-2004, 21:31   #42
Myha
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 09 2004
Lokacja: Siemiatycze

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Imię: Urug-hai
Profesja: Knight
Świat: Antica
Poziom: 28
Skille: 61/61
Poziom mag.: 4
Myha ma numer GG 3679327
Domyślny Rycek lepszy

W pojedynku knighta i palla. Pall nie ma szans. Jka durzo osób napisło ani pall ani knigh nie zbija sie przed koncem uchów a knight moze wziasc durzo wiecej uch i to nie tylko temu ze ma wiecej capa ale tez dla tego ze [pall musi wziasc belty a jk mu zabraknie beltow albo uhow to dead, wiec nie ma zadnych szans tak czy inaczej z knightem, a co do dogonienia to pall nie uciknie od knighta nawet na otwartym terenie(mowa oczywiscie o tych samych levelach i zeczach-boh, time ring)pall z tego co wiem przed kazdym wystrzalem z kuszy musi sie przytrzymac a knight udezra mieczem bez zatrzymania sie
Myha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-10-2004, 21:42   #43
damianlorek
Użytkownik Forum
 
damianlorek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2004
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 32

Posty: 65
damianlorek ma numer GG 1518208 Adres Jabbera do damianlorek
Oczko

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Warrior
Oczywiscie ze wygra Paladyn, Knight nie zdązy dobiec do palla bo w czasie drogi zaliczy deada. Ja moim palladynem 9lvl 37/23 zabilem 13 Knighta.

P.S Prosze o mały "+" do reputacji
to racja potwierdza m to ze pizze tioszek to nie prawda sory wszystkim nazywam sie lord wammpir i gram palem na novej hehheheeh
damianlorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2004, 16:40   #44
MaStEr MoRtE
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 10 2004

Posty: 8
Domyślny

Ja mam do was pytanie ludzie czy nie pomyśleliście, że ludzie też grają na servach non pvp i chcialbym się dowiedzieć kto jest lepszy na servach non pvp??
MaStEr MoRtE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2004, 18:21   #45
NeriusZ
Użytkownik forum
 
NeriusZ's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2004
Lokacja: PoLskA
Wiek: 31

Posty: 9
NeriusZ ma numer GG 9292435
Domyślny

Eckhem.Panie, panowie, i reshta z dałnowa.
Oczywiscie jokes No ffięc.Rycek jest śilniejshy , od pałka , moim zdaniem.Ale pałek na 15lvl i rycek na 15 lvl to porównanie do opowiadania o zającu i żółwiu.Pall pobiegnie w las , a knight pójdźie za nim a potem zza skały wyłoni siem pałek , kilka strzałkęsów i po ryckq.Ale przypuśmy że pally będxie chciał pokazac jaki on shybki , i zacznie biegac na obkoło , rycuś w końcu dojdźie i mu z miecza morde zgniecie , i zrobi sos vinegre =]
NeriusZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2004, 01:15   #46
Kalen
Użytkownik Forum
 
Kalen's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: W-wa
Wiek: 37

Posty: 57
Imię: Kalen~
Profesja: Royal Paladin
Świat: Trimera
Poziom: 40+
Kalen ma numer GG 3748656
Domyślny Bierz co chcesz i nie żałuj

Generalnie jest tak, Knight dopóki nie ma 4 mlvl jest nikim. Moze go zabic nawet Palek kilka lvl gorszy. Kiedy kajtek zrobi juz ten upragniony 4 mlvl to staje sie godnym przeciwnikiem dla kazdej profesji. Cięzko jest ubic Knighta który ma UHy, ma on duzo hp wiec zawsze zdazy sie Uhnac (no chyba ze bije kilka osob). Ja sam gram palkiem, nie załuje swojego wyboru, ale wiem ze w zamkniętych, malych pomieszczeniach nie mam duzych szans z rycerzem, ktory ma podobna ilosc UHow jak ja poniewaz on mnie bez tarczy bedzie walil o wiele mocniej. Natomiast na otwartym teranie ja mam przewage, bo nawet jesli mnie dogoni taki kajtek to ja mu na maksymalnym ataku i z HMMow zabiore sporo HP. Poza tym nie zapominajcie, że palek przy wstapieniu na 15 mlvl ma dostep do SDków i ogólnie mocniej wali od kajtka z runek ofensywnych z uwagi na wyzszy mlvl. To bylo by na tyle, ja wychodze z zalozenia ze każda profesja ma swoje wady i zalety, a to na kogo sie decydujemy powinno byc uwarunkowane tym jaki styl gry sprawia nam więcej przyjemnosci.

Ostatnio edytowany przez Kalen - 13-11-2004 o 01:28.
Kalen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2004, 04:05   #47
Thimburd
Użytkownik Forum
 
Thimburd's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: Odległa Galaktyka
Wiek: 34

Posty: 743
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 103
Poziom mag.: 60
Thimburd ma numer GG 8659724
Domyślny

Mama?

Jasne że knajt... to dno + metr mułu!!! Palle wymiatają!
Thimburd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2004, 20:11   #48
Święty Paladyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 11 2004

Posty: 41
Domyślny

LOL pall to pałka ?:> kto tak napisał jest ...(nie ważne)
Pall na 15 mlvl może uzywac SD ,pozatym ...gdy idzie się na hunt Knight tylko blokuje ! lol i przewaznie nie dostaje expa -.- w tym ból a pall zawsze coś skrobnie jak Knight nie ma 4 mlvl jest stracony!
__________________
Nick-Galid
Profesja-Rycek
Skills-64/63
lvl-25
mlvl-4
Świat:Celesta
Święty Paladyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2004, 20:42   #49
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Wiec sprawa wyglada tak:

A) Palladyn-latwiej go wytrenowac oraz szybciej mozna chodzic na lepsze potwory niz knightem ale glownym problemem jest osiagnac 15mlv chociaz jak dla mnie to bułka z masłem no ale cóż... oprocz tego Pall nie musi miec zbyt dobrego eq (P-set wystarczy w zupełności) ale za to trzeba uwaznie patrzec czy na pewno mamy utrzymany dystans poniewaz Pallek lata bez tarczy.

Knight-Niby ciezko wytrenowac ale jak sie zna pewne sposoby to wszystko jest ok. Na pierwszy rzut oka Knight wydaje sie fajny bo mozemy blokowac dzieki czemu jak wypadnie cos dobrego np z DL'a to my to bierzemy niestety jest jedno wielkie ALE.Knight wymaga nie tylko czasochłonnego treningu od ktorego az swira mozna dostac ale rowniez dobrego eq aby mogl expic na lepszych potworach a porzadne eq nie jest wcale tanie.

Poczatkujacemy graczowi polecam Palladyna lub Druida dla troche bardziej zaawansowanych Knighta , Maga co nie oznacza ze jedne sa lepsze od drugich
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2004, 21:42   #50
Wilq
Użytkownik Forum
 
Wilq's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Knurów
Wiek: 35

Posty: 290
Domyślny

Coz musze przyznac, ze pall the best, mam rycka, jednym slowem... kicha!
Pall se bedzie expic na spox potworkach a rcek? szkoda gadac
__________________
Wilq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2004, 00:13   #51
Ahleage
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No to może ja się wypowiem ;p Grałem i pałkiem (41lvl 72/54 14mlvl) i knightem (30lvl 72/71 4mlvl) i musze przyznac że gra pałkiem była strasznie nudna nie dość że jedyne potworki (na moim lvl) na ktorych opłaca się expic to guardy (a wiadomo jak trudno o wolną kopalnie) to jeszcze nie można go nawet na minute afk zostawic bo nawet taki rot cie może zabić -.- , a knight raz sobie pójdzie do cyclopolis raz do kopalni albo na orki itd. Teraz gram od nowa knightem (13lvl 55/55 3mlvl) i uważam trening za ciekawszy od expienia na guardach (dziwny jestem no nie? ) po prostu guardy mi tak już zbrzydły jak sorcom roty i dwarfy zwykłe. Wracając do PvP to knight jest duuuuuużo lepszy. Knight z gs i skillami 75/75 + sword ring może walnąc takiego pałka nawet za 100+ a pałek 50 to max co prawda pałek ma sd ale musi sie liczyć z tym że bp sd więcej to bp uh mniej a capa pałki mają mniej a do tego dochodzą jeszcze bolty które ważą dosyć sporo więc jeśli gracze są na podobnych lvl to jedyna rada dla pałka to wziąc tarcze do ręki i spadać do najbliższego pz.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2004, 20:15   #52
Mabaxu001
Użytkownik forum
 
Mabaxu001's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2004

Posty: 24
Domyślny

Nom, ja gram 15lvl palkiem i coś mam coraz większą ochotę na knajta, bo po podsumowaniu wychodzi mi że waląc roty z łuq strzały kosztują mnie tyle że praktycznie dopłacam do interesoo Coraz poważniej zastanawiam się nad zrobieniem knajta, on to ma dobrze
Czy ktoś gra na Valorii i ma na zamianę jakiegoś 10-20lvl knajta z porządnymi skilami i niezwalonym imieniem?? Możemy się zamienić
Mabaxu001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2004, 23:20   #53
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
Cool Na poczatek... knight.

Myślę, że na początku lepiej opanować grę knightem, a następnie paladynem.
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2004, 08:03   #54
KOndi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie PorÓwnojcie Knighta A Palem W Duelah Bo Dule Zawsze Ejst Knight Vs Knight Pal Vs Pal
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2004, 19:18   #55
Yolek
Użytkownik forum
 
Yolek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2004

Posty: 16
Problem Knight....

Do expowania lepszy knight albo pal jak nigdy lagow nie masz.Np.Expisz na ghoulach brak neta i giniesz bo tarczy nie ma ,a knight ma szanse przezyc.Tak samo z pkowaniem lub bronieniem sie.Zalosmy pal 20lvl skille 60/60 i knight 20 lvl skille 55/55.Kto wygra??Dla mnie knight.Bo palek nie ma tarczy i musi sie zatrzymywac zeby oddac strzal,a knight spox biegnei za nim i sie uha co 20 strzal.Wkocu go dogoni i du**..Leca hity po 50-60.W koncu skoncza mu sie uhy!!Bo musi mieć boltow z 200 a to duzo wazy(no moze strzaly)...Mniej uhow!!..A i knight ma wiecej capa

Ostatnio edytowany przez Yolek - 13-12-2004 o 19:22.
Yolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2004, 19:19   #56
Yolek
Użytkownik forum
 
Yolek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2004

Posty: 16
Smutny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mabaxu001
Nom, ja gram 15lvl palkiem i coś mam coraz większą ochotę na knajta, bo po podsumowaniu wychodzi mi że waląc roty z łuq strzały kosztują mnie tyle że praktycznie dopłacam do interesoo Coraz poważniej zastanawiam się nad zrobieniem knajta, on to ma dobrze
Czy ktoś gra na Valorii i ma na zamianę jakiegoś 10-20lvl knajta z porządnymi skilami i niezwalonym imieniem?? Możemy się zamienić
Wątpie żeby ktoś zamienił się z toba za pala na knighta
Yolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2004, 19:24   #57
Yolek
Użytkownik forum
 
Yolek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2004

Posty: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Warrior
Oczywiscie ze wygra Paladyn, Knight nie zdązy dobiec do palla bo w czasie drogi zaliczy deada. Ja moim palladynem 9lvl 37/23 zabilem 13 Knighta.
To ten knight na 13lvl musiał byc nooobem.Zreszta zdozyl by podbiedz do ciebie i na 9 lvl zadko kto ma uhy i na 13 lvl(jakby gral troche z miesioc??) i kto tu by zaliczyl deada??Więc nie zmyslaj!!(A MOZE I PRAWDA?? Musial by on byc noobem a ty good eq)

Ostatnio edytowany przez Yolek - 13-12-2004 o 19:36.
Yolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2004, 19:27   #58
Yolek
Użytkownik forum
 
Yolek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2004

Posty: 16
Cool Knight wygraaa

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Para
chyba macie racje najprawdopodobniej bede gral palem .
Ale mam jeszcze jedno pytnko jest sobie knight 20 lev i pall 20 lev obydwoje bez uhow ktory wygra ???? (pall ma 100 strzal) Piszcie swoje opinie a bede wynagradzal notami z gory dziekuje.
Hmm....Zadko na 20 lvl ktos jest bez uhow Zalezy od odleglosci jak pal sie znajduje od knighta.Duzo zalezy od skillow .A jaki eq?? Ja sodze ze knight wygra i to na luzach
Yolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2004, 19:54   #59
Dr. Jajcol
Użytkownik forum
 
Dr. Jajcol's Avatar
 
Data dołączenia: 13 12 2004

Posty: 4
Dr. Jajcol ma numer GG 2602163
Domyślny

@Yolek:
Pamiętaj, wszystko może zmieścić w jednym poście, nie pisz kilku z rzędu.

@topic:
Według mnie paladyn jest lepszy od knighta w PvP. Dlaczego? Ponieważ, paladyn może sobie swobodnie uciekać od rycerza i przy tym go atakować. A knight, aby zadać cios musi podejść do przeciwnika (wykluczam opcję "runy" - obrażenia zadawane z magii przez knighta nie są duże - jest jednak Exori, ale to na wyższym levelu + musiałby jeszcze znać taktykę ucieczki paladyna, aby trafić z runa). Jeśli chodzi jednak o hunty, to knight jest zdecydowanie lepszy. Bierze tylko full EQ i już mu się żadna amunicja nie skończy, jak jest w przypadku paladyna. Ma więcej capa, co równoważne jest z możliwością wzięcia większej ilości lootu, czyli większe zyski.

Pozdrawiam, Dr. Jajcol.
Dr. Jajcol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2004, 20:04   #60
Yoker
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 11 2004
Wiek: 33

Posty: 7
Domyślny

Pal vs Knight Wszystko zależy czy najpierw skończą się bolty palkowi czy uhy knightowi. A chyba szybciej palowi bo ma mniej capa
Yoker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:48.


Powered by vBulletin 3