Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-11-2005, 07:14   #1
Galeon
Użytkownik Forum
 
Galeon's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 31

Posty: 237
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 40
Skille: 65/65
Poziom mag.: 5
Galeon ma numer GG 2562220 Send a message via Skype™ to Galeon
Domyślny Ab'denriel bez gildi??!!!!!!!

Zauważyłem na mapie ab na tibia.pl ze nie ma nigdzie gildi knightow ani sorcow ani palkow! tylko w nawiasie pisze ze jest gildia druidow! skoro nie ma w ab glidi knightow to musze lazic do carlin?! albo do innego miasta?! jak pojde do carlin to mnie od razu dedna! kumpel z rooka wyszed do carlin i niezdazyl do depo dojsc bo go dedli i wszystko stracil i jeszcze go przesladowali dedami i w koncu zrokowali! :/ smutna historia! wiec jak to jest z tymi gildiami?!
Galeon jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-11-2005, 07:41   #2
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

a jak patrzyles na mapke to nie pisalo ze to miasto drutów tak tak i tam cale miasto to jedna wielka gildia drutów bo goscie od tych spelli są porozmieszczani wszędzie w swiątyni obok depo ogólnie wszędzie i niestety będziesz musiał chodzic do carlin albo kazz albo veno albo thias (polecam kazz)
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline  
stary 13-11-2005, 08:51   #3
wroclawianin
Użytkownik forum
 
wroclawianin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Żarów
Wiek: 31

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 31
Poziom mag.: ~~
wroclawianin ma numer GG 6124056
Smutny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Galeon
Zauważyłem na mapie ab na tibia.pl ze nie ma nigdzie gildi knightow ani sorcow ani palkow! tylko w nawiasie pisze ze jest gildia druidow! skoro nie ma w ab glidi knightow to musze lazic do carlin?! albo do innego miasta?! jak pojde do carlin to mnie od razu dedna! kumpel z rooka wyszed do carlin i niezdazyl do depo dojsc bo go dedli i wszystko stracil i jeszcze go przesladowali dedami i w koncu zrokowali! :/ smutna historia! wiec jak to jest z tymi gildiami?!
__________________________________________________ _____
Masz racje i pech na raz bo ja terz mam druida w Ab i musze do carlin zapierniczac
wroclawianin jest offline  
stary 13-11-2005, 08:58   #4
Radlic
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2005

Posty: 145
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Galeon
Zauważyłem na mapie ab na tibia.pl ze nie ma nigdzie gildi knightow ani sorcow ani palkow! tylko w nawiasie pisze ze jest gildia druidow! skoro nie ma w ab glidi knightow to musze lazic do carlin?! albo do innego miasta?! jak pojde do carlin to mnie od razu dedna! kumpel z rooka wyszed do carlin i niezdazyl do depo dojsc bo go dedli i wszystko stracil i jeszcze go przesladowali dedami i w koncu zrokowali! :/ smutna historia! wiec jak to jest z tymi gildiami?!
Eee, dedneli? chyba killneli...
(dead = śmierć ; kill = zabujstwo)
Tak, musisz iść do Carlin albo do innego miasta.
Ee, zapewne jakbyś niewybierał świata enforced, albo na pvp wyzywał graczy to Cie niekillną. Chyba, że znajdzie sie jakiś random pk, wtedy wystarczy uciekać, ale tacy nieznajdują się często. Co to twojego kumpla, musiał się im jakoś narazić (3 kills in one day = red; 6(chyba?) kills in one day = ban). Jakoś niewidze zysku z zabicia 8 lvl, który ledwo wyszedł z rooka.

Ostatnio edytowany przez Radlic - 13-11-2005 o 09:01.
Radlic jest offline  
stary 13-11-2005, 09:04   #5
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

... na e-pvp to Carlin jest najgorszym miastem (siorze doradziłem i odrazu padła ) , ale normalnie to dużo osób wybiera Carlin , jak ktoś Cię/Jego huntuje , bo kradniesz lub wkurzasz ludzi , to nie dziwo ... najlepsze , że osoby które majo takie problemy z PK (on mnie atakował , a ja jego nie mogłem) najczęściej grajo na non-pvp ...
DRoN jest offline  
stary 14-11-2005, 06:58   #6
Galeon
Użytkownik Forum
 
Galeon's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 31

Posty: 237
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 40
Skille: 65/65
Poziom mag.: 5
Galeon ma numer GG 2562220 Send a message via Skype™ to Galeon
Domyślny

aha! ok! dzienki za porady! bo jak wiem od wiekszosci ludzi ze carlin to miasto pk ale skoro tylko na pvp-e to juz inna sprawa! ja gram na obsidii. to nowy swiat. utworzony w 08/05 wiec moze mnie nikt nie kilnie jka bede szedl po czara!
Galeon jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:47.


Powered by vBulletin 3