Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-06-2009, 15:17   #1
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny Laptop i hibernacja. Jak się pozbyć hibernacji.

Nie umiałem inaczej ująć nazwy tematu xD. Chodzi mi tu konkretnie o to, że chciałbym pograć na laptopie, ale np. jakbym skillował i laptop byłby niedotykany (przykładowo mógłbym wyjść do sklepu lub do wc), po pewnym czasie zapada w hibernacje. Moje pytanie brzmi : jak się pozbyć tej hibernacji, chodzi mi o to, żeby tak jak na komputerze, wstajesz - i nic nie musisz robić, bo ci się komputer nie wyłączy.
Od razu mówię, nie chce zmieniać nic w ustawieniach laptopa, żeby opóźnić czas czy coś takiego, po prostu chce mieć tak jak na komputerze, wstanę, wyjdę i nie muszę sie martwić, że po iluśtam minutach dostanę kicka.
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-06-2009, 15:31   #2
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Rozwiązanie jest bardzo proste, jednak jakbyś podał chociaż system operacyjny to by było łatwiej pomóc : p.

Na Viście wygląda to tak: klikasz prawym na baterię przy zegarze (w prawym dolnym rogu ekranu)> opcje zasilania. Następnie wybierasz taką, jaką używasz gdy grasz w Tibie (domyślnie jest to wysoka wydajność), klikasz obok "zmień ustawienia planu", gdzie masz menu z akcjami kiedy ma się wyłączyć ekran i kiedy komputer ma się przełączyć w tryb uśpienia. Ustawiasz tam oczywiście "nigdy". Jeżeli chcesz więcej opcji klikasz "zmien zaawansowane ustawienia planu".

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 07-06-2009 o 15:33.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 15:33   #3
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

hehe. używam niestety XP bo mój lapek na 512 ramach nie uciągnie Visty
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 15:47   #4
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Na XP:
Prawym na pulpit->Właściwości->Wygaszacz ekranu->Zasilanie->Schematy zasilania, ustawiasz co ci pasuje.
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 16:16   #5
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

Dzięki. a jeśli mam ustawione, że wyłącza monitor po 20 minutach, to na Tibie to nie wpłynie?
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 16:24   #6
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bemo Pokaż post
Dzięki. a jeśli mam ustawione, że wyłącza monitor po 20 minutach, to na Tibie to nie wpłynie?
Nie wpłynie.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 16:28   #7
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

ok thx, temat do zamknięcia
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:53.


Powered by vBulletin 3