Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Pokaż wyniki sondy: Czy zakazać takich tematów?
Tak 497 62.99%
Nie 292 37.01%
Głosujących: 789. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-07-2008, 10:29   #401
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Zawiść ludzka nie zna granic - Tibia jest grą darmową i Ci co grają na FACC mają takie same prawa jak Ci na PACC. Tyle, że Ci drudzy mają dodatkowe przywileje. A jak żal Ci dupę ściska, że Ty zapłaciłeś, a ktoś inny nie to zmień grę.
Nie zgodziłbym się. Tak Facc i Pacc mają takie same prawa do dajmy pomocy ze strony cipsoftu, pomocy w grze, pisania, grania itp.

Ale nie mają takich samych praw do nowych rzeczy, do terenów dodawanych Paccom, nie mają praw rządać nowości nie płacąc za nie. Wiec prawa mamy takie same, ale fakt faktem, że Pacc te prawa ma większe.
Erhion jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-07-2008, 12:22   #402
Dragu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 03 2005
Lokacja: Gdzie mieszkasz?

Posty: 168
Świat: Świat na którym
Poziom: Poz
Skille: Skille
Poziom mag.: Po
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Nie zgodziłbym się. Tak Facc i Pacc mają takie same prawa do dajmy pomocy ze strony cipsoftu, pomocy w grze, pisania, grania itp.

Ale nie mają takich samych praw do nowych rzeczy, do terenów dodawanych Paccom, nie mają praw rządać nowości nie płacąc za nie. Wiec prawa mamy takie same, ale fakt faktem, że Pacc te prawa ma większe.
mamusia daje 9 dyszek co 3 miechy i juz sie w glowach poprzewracalo?
__________________
2003 - 2006
Dragu jest offline  
stary 06-07-2008, 12:42   #403
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragu Pokaż post
mamusia daje 9 dyszek co 3 miechy i juz sie w glowach poprzewracalo?
Czekam, aż zrobisz jakąś super grę i udostępnisz ją za darmo. Albo najlepiej już teraz wyślij mi swój komputer, bo mam do niego takie samo prawo (nie zapłaciłem) jak ty (zapłaciłeś). Dane mogę ci wysłać w PM jak chcesz.
CytrynowySorbet jest offline  
stary 06-07-2008, 12:51   #404
Dragu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 03 2005
Lokacja: Gdzie mieszkasz?

Posty: 168
Świat: Świat na którym
Poziom: Poz
Skille: Skille
Poziom mag.: Po
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Czekam, aż zrobisz jakąś super grę i udostępnisz ją za darmo. Albo najlepiej już teraz wyślij mi swój komputer, bo mam do niego takie samo prawo (nie zapłaciłem) jak ty (zapłaciłeś). Dane mogę ci wysłać w PM jak chcesz.

czy tibia to super gra? grales w jakies inne mmo, bo ja mysle ze poprostu zatrzymales sie na pewnym etapie i niechcesz zauwazxyc tego ze tibia to gowno robione dla dzieci ktore dostaja kieszonkowe od kochajacej mamuci, ktora niema odwagi zakazac grac tym nolifeom bo wie ze moze oberwac krzeslem


a taki wogule to jestem najtem i wale z axa


@za 20 lat bedziemy mieli zajebista polske, jak teraz kazdy mysli ze jak sobie zaplaci to jest lepszy


@down
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Czy napisałem, że w ogóle w to gram teraz?
zyje w nadzieji ze nie, bo jak tak to zrobilem blad cytujac cie
__________________
2003 - 2006

Ostatnio edytowany przez Dragu - 06-07-2008 o 13:02.
Dragu jest offline  
stary 06-07-2008, 12:57   #405
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragu Pokaż post
czy tibia to super gra? grales w jakies inne mmo, bo ja mysle ze poprostu zatrzymales sie na pewnym etapie i niechcesz zauwazxyc tego ze tibia to gowno robione dla dzieci ktore dostaja kieszonkowe od kochajacej mamuci, ktora niema odwagi zakazac grac tym nolifeom bo wie ze moze oberwac krzeslem


a taki wogule to jestem najtem i wale z axa
WoW, Cabal, GunZ: The Duel, Infinity Online, Silkroad, GuildWars, Linage 2 i wiele wiele innych. Czy ja gdzieś napisałem, że Tibia to super gra? Czy napisałem, że w ogóle w to gram teraz? Po prostu ludzie muszą jakoś zarabiać,lepsze to, niż np. system premium shop, gdzie za pieniądze kupujesz sobie 2x exp albo armorek który czyni cię niezwyciężonym...

"Władza to pieniądze, pieniądze to władza"

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragu Pokaż post
@down
zyje w nadzieji ze nie, bo jak tak to zrobilem blad cytujac cie
Nie gram, bo po prostu dla mnie ta gra jest nudna, co nie znaczy, że dla innych też musi być.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 06-07-2008 o 13:13.
CytrynowySorbet jest offline  
stary 06-07-2008, 13:59   #406
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

HAHA dobry post.

Cytuj:
czy tibia to super gra? grales w jakies inne mmo, bo ja mysle ze poprostu zatrzymales sie na pewnym etapie i niechcesz zauwazxyc tego ze tibia to gowno robione dla dzieci ktore dostaja kieszonkowe od kochajacej mamuci, ktora niema odwagi zakazac grac tym nolifeom bo wie ze moze oberwac krzeslem
Czy fiat 125p to super samochód? W dzisiejszym świecie to gówno, które można mieć za śmieszne pięniądze. A czy to oznacza, że ma być rozdawany za darmo, bo są inne samochody za które warto zapłacić?

Tak rozumujesz.

Nie ważne, czy dobre mają prawo pobierać opłate.

Cytuj:
mamusia daje 9 dyszek co 3 miechy i juz sie w glowach poprzewracalo?
Mamusia kupiła neostrade i cwaniakujesz w necie?

Cytuj:
a taki wogule to jestem najtem i wale z axa
Fajnie. Jakie masz IQ?

Cytuj:
@za 20 lat bedziemy mieli zajebista polske, jak teraz kazdy mysli ze jak sobie zaplaci to jest lepszy
Już tak jest. Jak ci się kurwa nie podoba w Polsce, to sobie załóż własny kraj Nibilandie czy inne gówno i tam zrób równość nad równościami.
Erhion jest offline  
stary 06-07-2008, 15:20   #407
Dragu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 03 2005
Lokacja: Gdzie mieszkasz?

Posty: 168
Świat: Świat na którym
Poziom: Poz
Skille: Skille
Poziom mag.: Po
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
HAHA dobry post.



Czy fiat 125p to super samochód? W dzisiejszym świecie to gówno, które można mieć za śmieszne pięniądze. A czy to oznacza, że ma być rozdawany za darmo, bo są inne samochody za które warto zapłacić?

Tak rozumujesz.

Nie ważne, czy dobre mają prawo pobierać opłate.
maja, a glupie naiwne matki placa



pozostala czesc posta pozostawie bez komentarza, bo wg. mnie to niezrozumialy lament obywatela tibi
__________________
2003 - 2006
Dragu jest offline  
stary 06-07-2008, 15:39   #408
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
pozostala czesc posta pozostawie bez komentarza, bo wg. mnie to niezrozumialy lament obywatela tibi
Tą część posta pozostawił bym również bez komentarza, bo to typowy lament człowieka, którego przebiło się argumentami i nie wie co odpisać.

Cytuj:
maja, a glupie naiwne matki placa
Mówiąc krótko - gówno wiesz o życiu, jeśli uważasz, ze powinni za darmo dawać stare samochody, bo są stare i nie są super.

Mowiąc jeszcze krócej - jeśli masz zamiar mi coś odpisać odpisz z sensem.

JESZCZE JEDNO: Zarobiłem na swojego pacca w PRACY. Ja wiem, że to takie miejsce mityczne, ale polecam się wybrać czasami.
Erhion jest offline  
stary 06-07-2008, 15:55   #409
Klosorox
Użytkownik Forum
 
Klosorox's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2008
Lokacja: Ciechanów

Posty: 107
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 109
Poziom mag.: 70
Klosorox ma numer GG 10624515
Domyślny

jak ktos ma pacc'a mysli od razu ze jest lepszy,cool itp. itd. mi takich ludzi ogolem zal
__________________
Klosorox jest offline  
stary 06-07-2008, 16:13   #410
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Klosorox Pokaż post
jak ktos ma pacc'a mysli od razu ze jest lepszy,cool itp. itd. mi takich ludzi ogolem zal
Mi jest żal ludzi, którzy decydują się na grę, w której premium ma więcej od free, grają za free i jeszcze żądają, żeby im się więcej dawało. Czy wy nigdy nie zrozumiecie, że w świecie, który ukształtował się na przestrzeni lat, pieniądze = wygoda? Teraz bez pieniędzy za wiele nie osiągniesz, a wbrew pozorom kupno Pacc nie jest ot tak sobie łatwe. Kiedy ja wysyłałem pieniądze do Droma, jeszcze przez kilka minut zastanawiałem się, czy na pewno tego chcę. A Paccowicze zazwyczaj są lepsi i cool, bo wbrew temu, co się powszechnie mówi, oni nie biorą kasy od mamy. A skoro wy tak myślicie, to może z zazdrości, bo wam mama nie dała?
CytrynowySorbet jest offline  
stary 06-07-2008, 18:10   #411
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
A Paccowicze zazwyczaj są lepsi i cool, bo wbrew temu, co się powszechnie mówi, oni nie biorą kasy od mamy. A skoro wy tak myślicie, to może z zazdrości, bo wam mama nie dała?
Agree, a btw czasem jest na odwrot - że to FAcc'i sie czują w jakiś sposób gorsi...

Cytuj:
Albo najlepiej już teraz wyślij mi swój komputer, bo mam do niego takie samo prawo (nie zapłaciłem) jak ty (zapłaciłeś). Dane mogę ci wysłać w PM jak chcesz.
ciekaw jestem co odpowie Dragu... chociaz pewnie sie nie dowiem
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 06-07-2008, 18:25   #412
Dragu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 03 2005
Lokacja: Gdzie mieszkasz?

Posty: 168
Świat: Świat na którym
Poziom: Poz
Skille: Skille
Poziom mag.: Po
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Mówiąc krótko - gówno wiesz o życiu, jeśli uważasz, ze powinni za darmo dawać stare samochody, bo są stare i nie są super.
doswiadczony sie znalazl

Btw. stare samochody to sie zlomuje, bo nikt juz ich niechce


a co do tego zdania z komputerem : jezeli niedostrtzegasz roznic pomiedzy komputerem a jakims pakiem, to o czym my tu wogule gadamy, a swoja droge to ciekawe dlaczego akurat za przyklad podales komputer, pewnie kojarzy ci sie on wylacznie z tibia

zeby rozwiac wszelkie watpliwosc: jak gralem w to gowno 2 lata temu to od poczatku mialem pacca, bo nielubie wersji demo gier

ja uwazam ze nazwa tematu pwinna byc troche zmieniona a mianowicie : Kto uważa, że trzeba zakazać tematów gdzie żalą się zdesperowani chlopcy ponizej 13 roku zycia?
bo zaden normalny czlowiek posiadajacy faka niebedzie sie zalil na jakies glupowate zmiany w grze

Ostatnio edytowany przez Dragu - 06-07-2008 o 18:38.
Dragu jest offline  
stary 06-07-2008, 19:08   #413
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragu Pokaż post
@za 20 lat bedziemy mieli zajebista polske, jak teraz kazdy mysli ze jak sobie zaplaci to jest lepszy
Za 20 lat bedziemy mieli zajebista Polske ( uklony w strone twojego polonisty ) gdy pokolenie myslace, ze za darmo cokolwiek sie im nalezy dorosnie i zacznie sie domagac swojego. Z jakiegos powodu wymyslone pare tysiecy lat temu pieniadze, bedace wymiernym ekwiwalentem wysilku wlozonego w stworzenie czegos sa nadal uzywane i nic nie wskazuje zeby przestaly.

Cytuj:
a co do tego zdania z komputerem : jezeli niedostrtzegasz roznic pomiedzy komputerem a jakims pakiem, to o czym my tu wogule gadamy
Szesciopakiem ? naucz sie pisac.
__________________
Vil jest offline  
stary 06-07-2008, 19:45   #414
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
doswiadczony sie znalazl
Najwyraźniej bardziej od ciebie, gdy widzę co wypisujesz w tym temacie.

Cytuj:
a co do tego zdania z komputerem : jezeli niedostrtzegasz roznic pomiedzy komputerem a jakims pakiem, to o czym my tu wogule gadamy, a swoja droge to ciekawe dlaczego akurat za przyklad podales komputer, pewnie kojarzy ci sie on wylacznie z tibia
Jeżeli ty nie dostrzegasz róźnicy, że posiadanie obudwu tych rzeczy jest możliwe tylko wtedy kiedy się je kupi to sorry, ale ciężko kapujesz. Za to płacisz i za tamto. Nie ma róźnicy czy jedno jest droższe a drugie tańsze.

Cytuj:
Btw. stare samochody to sie zlomuje, bo nikt juz ich niechce
Nie? A ja bym z chęcią kupił sobie takiego fiata 125p bo przynajmniej może i byłby stary, zdezelowany i kurde nie nowy ale byłby mój, za moje pieniądze. A ty dalej marz o Ferrari czy innym BMW, którego w życiu nie kupisz.

Aha po drugie. Czyli według Ciebie powinni je rozdać za darmo, bo są stare i je i tak zezłomują? To co Pacca może też za darmo, bo jest stary (od kilku lat w grze) i każdy już go zna?

Cytuj:
zeby rozwiac wszelkie watpliwosc: jak gralem w to gowno 2 lata temu to od poczatku mialem pacca, bo nielubie wersji demo gier
Gratuluje, dopiero po dwóch latach dotarłeś do tego, że ta gra jest dla ciebie gównem. No ja jak widzę gówno to go nawet nie tykam, ale jak widzę róźni ludzie są.

Cytuj:
ja uwazam ze nazwa tematu pwinna byc troche zmieniona a mianowicie : Kto uważa, że trzeba zakazać tematów gdzie żalą się zdesperowani chlopcy ponizej 13 roku zycia?
Na szczęście nie ty decydujesz na tym forum.

Cytuj:
bo zaden normalny czlowiek posiadajacy faka niebedzie sie zalil na jakies glupowate zmiany w grze
No bo normalny człowiek wie co znaczy zapłaciłem = mam.

Ostatnio edytowany przez Erhion - 06-07-2008 o 19:47.
Erhion jest offline  
stary 06-07-2008, 20:06   #415
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragu Pokaż post
a swoja droge to ciekawe dlaczego akurat za przyklad podales komputer, pewnie kojarzy ci sie on wylacznie z tibia
To że tobie tak się kojarzy, nie znaczy od razu że innym dookoła też. Przemyśl to, chłopcze, bo widzę, że mamy do czynienia z tym, co pieniędzmi i wszystkim, co jest z nimi związane, gardzi.
CytrynowySorbet jest offline  
stary 06-07-2008, 20:19   #416
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
To że tobie tak się kojarzy, nie znaczy od razu że innym dookoła też. Przemyśl to, chłopcze, bo widzę, że mamy do czynienia z tym, co pieniędzmi i wszystkim, co jest z nimi związane, gardzi.
Pewnie pan Dragu jest przeciw komercji.
Erhion jest offline  
stary 06-07-2008, 20:22   #417
YyyeeyIsBack
Użytkownik Forum
 
YyyeeyIsBack's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 141
Domyślny

To taki chwyt rynkowy, dzadza nowe czary PACCom, taki FACC to zobaczy, chwile pomysli... i kupi sobie premium dla tych kilku czarow. CiPy wiedza, ze mysli w ten sposob wielu ludzi, a skoro niezla kase na tym robia to czemu jeszcze wiecej by ni zrobic? Wiec dadza PACCom wiecej jeszcze, a pogorsza FACC zeby 'przekonac' nawet najwiekszych zagorzelcow.
__________________
Adminfag has banned my Yyyeey acc.
YyyeeyIsBack jest offline  
stary 19-07-2008, 20:06   #418
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

BUMP

<znaki>
Erhion jest offline  
stary 28-07-2008, 10:19   #419
Aphino
Użytkownik Forum
 
Aphino's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Chociwel, Zachodniopomorskie

Posty: 367
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Skille: 79/74
Poziom mag.: 4
Aphino ma numer GG 13694547
Domyślny

Nie lepiej zrobić temat gdzie Facc mogą się wyżalać?
__________________



Lotnictwo<3

Bóg, Honor, Ojczyzna
Aphino jest offline  
stary 11-08-2008, 15:14   #420
Vamanaun
Użytkownik Forum
 
Vamanaun's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 102
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Malvera
Domyślny

Jeśli większość kochanych 12latków z tego tematu zamiast kupić sobie po szkole chipsy, odkładało by tą złotówkę dziennie, to po 2 miesiącach mieliby na pacc'a, gdzie i tak nie połapaliby się o co chodzi i zaczęli jeszcze bardziej spamować. Tibia.pl ma niemałe pieniądze z takich ludzi, gdyż jest to właśnie 80% społeczności na forum, a czym więcej odwiedzin tym więcej dostają za reklamy, ot co.

Każdy wyżalić się musi, w szczególności ludzie którzy zazdroszczą komuś tego czego sami nie mają. Nikt nikomu nie każe kupować pacc, żeby lepiej grać. Daje to tylko korzyści, a cipsoft musi z czegoś utrzymywać servery, wieć łaskawie można by przestać pierdo**ć i zamknąć ten temat.

Chciałbym na uwadze mieć także fakt, że większość mmorpg jest płatnych co miesiąc, więc możecie się jedynie cieszyć, że tutaj można pograć na free i nic nie płacić. Nic nie ma za darmo, pacc to jedynie dodatek - tak samo jakbyś zazdrościł koledze, że kupił sobie nową Tine z hitami discopolo, a jest ona o 5zł droższa. Napisz petycje do redakcji, że płyta powinna być dla każdego, bo nie potrafisz odłożyć takiej sumy pieniędzy.

Pokusiłem się o tłumaczenie tekstu z oficjalnej strony gry, może to coś uświadomi co poniektórym:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tibia.com
Tibia can be played free of charge as a matter of principle. However, your account can be upgraded anytime to a premium account. Advantages of premium accounts include the access to special game areas and items as well as further special features relating to the game.
Głównym założeniem Tibii jest to, że można w nią grać bez jakichkolwiek opłat. Niemniej jednak , Twój account może być zupgradowany kiedykolwiek zechcesz do statusu konta premium. Zalety posiadania premium accountu to między innymi dostęp do nowych terenów i przedmiotów, a także specjalne udogodnienia odnośnie samej rozrywki.

można w nią grać bez jakichkolwiek opłat, i chodzi tylko o to żebyście to zrozumieli. Chcesz 'lepiej' (niekoniecznie) grać? kup premium..

Ostatnio edytowany przez Vamanaun - 11-08-2008 o 15:39.
Vamanaun jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:55.


Powered by vBulletin 3