Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-04-2007, 20:15   #101
Johanes19
Użytkownik Forum
 
Johanes19's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 31

Posty: 1,108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Johanes19 ma numer GG jak co to priv...
Domyślny

Hmmmm...ja jak gralem najtem zawsze sie to konczylo hackiem wienc gralem sorcami lecz najbardziej lubie najta chyba dlatego ze jak zaczynalem z tibia zobaczylem na forum jak najt wali w draga 331 chyba i dlatego wole najty.
Jestem przeciw udupianiu sorcow i drutow choc przydalo by sie pare faccczarow magom jak i najtom i palom.NIECH W KONCY DODADZA COS DO FACC AREA!!!1 Bo to qrde troche mnie wkurza jak ciongle dodaja dla pacc'a wiem ze oni na tym zarabiaja ,ale mogliby dac raz na 5uptadeow cos dla facc'a!!
__________________
BAMBUCHA!!!jedenoneoneone
Czy ja nie jestem ivul?

(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!

Ostatnio edytowany przez Johanes19 - 10-04-2007 o 02:54.
Johanes19 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-04-2007, 20:37   #102
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

jezeli to nie jest ironia/prowokacja to Ci szczerze wspolczuje
Doom Terror jest offline  
stary 09-04-2007, 23:09   #103
Withord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 04 2006
Lokacja: Trumna

Posty: 491
Stan: Niegrający
Imię: Nijak
Świat: Ni
Poziom: 1
Skille: 99/99
Poziom mag.: 1
Withord ma numer GG 10110001100
Domyślny

Cytuj:
Jak długo tylko knight był w stanie expić z palcem w d*** a sorc do 40 levelu katował się z warhammerem na rotach to sytuacja była OK, tak?
Sposób expienia knightem nie zmienił się od xxx updateów. Z warhammerem na rotach latało się do 28 levela (wtedy miało się już dostępne wszystkie summony). I wiesz co ci powiem? Było lepiej. Jak już wspomniałem wyżej osoby grające postaciami magicznymi cieszyły się większym szacunkiem. Druid powyżej 20 poziomu był rozchwytywany (chociażby na desert quest).

Cytuj:
Czyżby miało to jakiś związek z faktem, że to właśnie typowa gra knightem nie wymaga angażowania żadnej części mózgu filogenetycznie młodszej od móżdżku i rdzenia przedłużonego??
Spróbój grać rycerzem jak bezmózga małpa rzucając się bezsensu w hordy potworów, o blokowaniu już nie wspominając, to zobaczymy jak ci pójdzie

A tak pozatym to najwięcej myślenia w tej grze jest chyba przy questach czyż nie? I to nie zależnie od profesji. No chyba ze ktoś robi ze spoilera no ale to już inna para kaloszy...
Withord jest offline  
stary 09-04-2007, 23:55   #104
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

moim zdaniem mozna by bylo wybrac sciezke rozwoju postaci na dorba i zla kazda strona (dorba i zla) mialaby inne czary inne elementy uzbrojenia etc.

myslalem ze bedzie to tcos na zasadzie dream challenge questa
w sumie moze i jest ale jakies 1.5k demon es~ trzeba uzbierac wiec raczej sie nie zanosi zeby ktos szybko to zrobil
Draggy_Slayer jest offline  
stary 10-04-2007, 00:03   #105
Doon
Użytkownik Forum
 
Doon's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007

Posty: 25
Stan: Na Emeryturze
Send a message via Skype™ to Doon
Dumny

Żądałbym tylko podwyższenia hitów knighta i nie łąmiących się spearów dla palka
Doon jest offline  
stary 10-04-2007, 00:03   #106
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Bardzo chetnie zobaczylbym 'critical hit chance' zalezny od skilla.
__________________
Vil jest offline  
stary 10-04-2007, 07:32   #107
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Withord Pokaż post
Sposób expienia knightem nie zmienił się od xxx updateów.
Skoro się nie zmienił a kiedyś był uważany za dobry to skąd opowieści o "udupieniu" knighta? Jak dla mnie to kliniczny przejaw zwykłej zawiści, że już nie jest się tą jedyną, najlepszą profesją.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Withord Pokaż post
I wiesz co ci powiem? Było lepiej. Jak już wspomniałem wyżej osoby grające postaciami magicznymi cieszyły się większym szacunkiem. Druid powyżej 20 poziomu był rozchwytywany (chociażby na desert quest).
Ten, jak to nazywasz "szacunek" wynikał li tylko z małej liczby osób grających postaciami magicznymi. A dlaczego wtedy było ich mało? Czy aby przypadkiem nie dlatego, ze granie/expienie nimi było w tamtych czasach g**niane? (w porównaniu z knightem zwłaszcza)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Withord Pokaż post
Spróbój grać rycerzem jak bezmózga małpa rzucając się bezsensu w hordy potworów, o blokowaniu już nie wspominając, to zobaczymy jak ci pójdzie
Taktyka walki owszem, wymaga zastanowienia ale to dotyczy wszystkich profesji. Sama walka knightem jest znacznie łatwiejsza choćby przez to że jest w stanie zadawać ciosy z każdego ustawienia, nawet stojąc plecami i na skos od celu.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Withord Pokaż post
A tak pozatym to najwięcej myślenia w tej grze jest chyba przy questach czyż nie? I to nie zależnie od profesji. No chyba ze ktoś robi ze spoilera no ale to już inna para kaloszy...
Tak szczerze, ilu znasz ludzi którym się jeszcze chce? W końcu znacznie prościej jest nabić 10mln expa w 1 dzień niż poświęcić parę godzin na rozgryzienie tajemnicy sierotki przygarniętej przez błękitne dżiny (kiedyś mi się uda... )
__________________
Fág an bealach!
mazgier jest offline  
stary 14-04-2007, 09:49   #108
namlessone
Użytkownik Forum
 
namlessone's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2004
Lokacja: w domu
Wiek: 34

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Domyślny

A ja myślę, że powinni w updacie poprawić ten system antylurerski. Właśnie przed chwilą biłem se draga, był już na redzie i zaczął uciekać, uciekał, uciekał... i zniknął... bo odbiegł za daleko od miejsca spawnu. Ja rozumiem, że zniknął, tylko czemu ja chociaż expa odpowiedniego do zadanych mu obrażeń nie mogę dostać?
__________________
Tibia: Enjoy the silence or run winamp...
namlessone jest offline  
stary 14-04-2007, 15:30   #109
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Powinni dac lekki fast atak dla palków i knightów.mysle ze to by rozwiazalo problemy z "nierównoscia profesji".
Liper jest offline  
stary 14-04-2007, 16:28   #110
Exolius
Zbanowany
 
Exolius's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 30

Posty: 233
Świat: World
Domyślny

Ja bym proponował wprowadzić dla palka i knighta "skilling mode", taki przycisk w interfejsie. Po kliknięciu tego skille leciały by 10x szybciej, tyle że ze stworków nie dostawało by się expa ani loota. Po wyłączeniu wszystko wracałoby do normy. Na skill modzie nie można by było atakować stworków, które już ktoś bije.
Exolius jest offline  
stary 14-04-2007, 17:18   #111
Withord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 04 2006
Lokacja: Trumna

Posty: 491
Stan: Niegrający
Imię: Nijak
Świat: Ni
Poziom: 1
Skille: 99/99
Poziom mag.: 1
Withord ma numer GG 10110001100
Domyślny

Cytuj:
Ten, jak to nazywasz "szacunek" wynikał li tylko z małej liczby osób grających postaciami magicznymi. A dlaczego wtedy było ich mało? Czy aby przypadkiem nie dlatego, ze granie/expienie nimi było w tamtych czasach g**niane? (w porównaniu z knightem zwłaszcza)
Tak, właśnie o to chodzi że było ich mniej. Granie/expienie było nie tyle gówniane co trudniejsze. Teraz jest inaczej, więc postaci magicznych jest więcej. A mnie jakoś nie zadawala fakt, że niedługo magów będzie więcej niż rycerzy...
Cytuj:
Jak dla mnie to kliniczny przejaw zwykłej zawiści, że już nie jest się tą jedyną, najlepszą profesją.
Heh wiesz, ja nigdy jakoś nie dyskryminowałem innych profesji, dopóki tacy magowie/druidzi nie zaczeli mnie dyskryminować
Cytuj:
Sama walka knightem jest znacznie łatwiejsza choćby przez to że jest w stanie zadawać ciosy z każdego ustawienia, nawet stojąc plecami i na skos od celu.
Stojąc plecami i na skos do celu mozna także strzelać runami i z różdzki. Tak, jest to całe energy/flame strike itp gdzie trzeba podejśc do celu. Ale zauważ że rycerz musi być cały czas przy celu
Cytuj:
Tak szczerze, ilu znasz ludzi którym się jeszcze chce?
Emm... raz.. dwa... trzy.... jeśli ty też to już 4

Ostatnio edytowany przez Withord - 14-04-2007 o 17:19.
Withord jest offline  
stary 14-04-2007, 18:43   #112
~>Salmon<~
Użytkownik Forum
 
~>Salmon<~'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vartuis
Profesja: Knight
Gildia: Immortales
Świat: Refugia
Poziom: 91
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
~>Salmon<~ ma numer GG 7143677
Domyślny

Cytuj:
ale jakies 1.5k demon es~ trzeba uzbierac
A nie 500 ? ; )

Mogliby zrobić losowe obrażenia z Energy/Flame/Force Strike np. Taki 50 ms może uderzyć z Visa od 20 do ~170. Z pewnością wyrównało by to trochę różnicę
pomiędzy knightem a sorcererem.
__________________
Podpis

Ostatnio edytowany przez ~>Salmon<~ - 14-04-2007 o 18:45.
~>Salmon<~ jest offline  
stary 14-04-2007, 20:58   #113
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Withord Pokaż post
Heh wiesz, ja nigdy jakoś nie dyskryminowałem innych profesji, dopóki tacy magowie/druidzi nie zaczeli mnie dyskryminować
- Nie mam nic do żadnej profesji jako takiej.
- NIkogo nie dyskryminuję ni dyskryminowac nie zamierzam, z wyjątkiem...
...każdego ze zgłaszających zylionową z kolei "propozycję wyrównania profesji" z cyklu "odebrać sorcowi wszystko, żeby nie było niczego"...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Withord Pokaż post
Stojąc plecami i na skos do celu mozna także strzelać runami i z różdzki. Tak, jest to całe energy/flame strike itp gdzie trzeba podejśc do celu. Ale zauważ że rycerz musi być cały czas przy celu
Sorc używający dowolnego strike też. I to cały czas na wprost, podkładając się pod wszelkie wave'y. A ma znacznie gorszy shielding i drastycznie mniej hp co przekłada się na znacząco większą szasę na śmierć, zwłaszcza na kombujących potworach.
Ale, oczywiście wiem, że i tak Ciebie i innych nie przekonam. Poprostu nie chcecie zauważyć tego co nie pasuje założonej teorii. Szkoda.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Withord Pokaż post
Emm... raz.. dwa... trzy.... jeśli ty też to już 4
Chce mi się. I znam coś ze 2 osoby jeszcze. Ale ludzie i tak wolą się podniecać psychopatą, który nabije fyfdziesiąt milionów expa w 1 dzień niż próbować się dowiedzieć jak otworzyć zamknięte drzwi w pirackiej tawernie na Nargor...
__________________
Fág an bealach!
mazgier jest offline  
stary 20-04-2007, 20:54   #114
Avenavo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2007

Posty: 17
Domyślny

Przepraszam ale aż mnie nosi... :

Niech wreszcie zrobią coś z "IP Adress blocked for 30 minutes. please wait" w sieciach lan!!! bo to kur*a grać się nie da! Przychodzisz ze szkoły, dla relaksu odpalasz tibie, wpisujesz passy... IP adress blocked -.-' czekasz 30 minut - IP adress blocked, Czekasz do wieczora: IP Adress blocked... dobra... powiedzmy, że trafisz na odpowiednią godzinę... wchodzisz.. masz niefart, padasz... chcesz sie zalogować i polecieć po loot... IP Adress blocked ;/ i graj w tibia ; /


Mogli by wymyślić nowe zabezpieszenie...

Ostatnio edytowany przez Avenavo - 20-04-2007 o 21:57.
Avenavo jest offline  
stary 20-04-2007, 21:20   #115
Shor'tugal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 12 2006

Posty: 288
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 40+
Skille: xx/22
Poziom mag.: 40
Domyślny

@up :d :d :d :d
__________________
BEST SOLO:
.
Shor'tugal jest offline  
stary 21-04-2007, 18:37   #116
Ghard Lage
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie łamiące się speary dla pallków albo przynajmniej, żeby miały 300 strzałów a nie 60 :/
 
stary 22-04-2007, 06:48   #117
Zabuza91
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord_Xan Pokaż post
Ty przeklinający ktoś tam Weź pomyśl, że na początku knight będzie słabszy od sorca, bo nie będzie trafiał. Ale jak nabija wyższy lvl i wyższe skille, to sorc z nim nie ma szans. Magia działa na ludzi o połowę słabiej na ludzi niż na stwory, prawda? Sorcerer i druid to są postaci dla graczy, którzy nie mają czasu na grę albo nie umieją grać Albo mają ambicję zdobycia wysokiego lvl
Co ja bym zmienił w update? Mi tam obojętne, bo i tak nie gram. Ale dopóki grałem, zawsze przeszkadzała mi rzecz, której raczej nie naprawiono. Mianowicie:
dam przykład. Expisz z kolegami na silnych potworach. Nie możesz użyć exori ani UE, bo to zrani kumpli. Powinno być tak, że jak masz z kimś party, to takie czary go nie ranią
wyzszy poziom
sorc ue a knight dalej ma chmurki ;d
 
stary 24-04-2007, 18:41   #118
tomek1128
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 4
Pytanie Kiedy zrobicie Tibie na Windows Vista?

Mam takie pytanko Kiedy bedzie wersja tibi na Windows vista. Bo kupilem nowego kompa z vista i nie moge grac.
tomek1128 jest offline  
stary 24-04-2007, 18:46   #119
Vardesaavre
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2007
Lokacja: Bychawa

Posty: 40
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom mag.: 18
Domyślny

W nowym uploadzie tibi chciałbym jakąś nową ruszczke dla sorcka naprzykład od 50lvla i co strzela obrazeniami fizycznimi jej atak około 100
Vardesaavre jest offline  
stary 24-04-2007, 20:39   #120
Wendaren
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2007

Posty: 95
Stan: Początkujący
Domyślny

Coś dla palków żeby łatwiej się skilowało. (niewiem co wymyślić)

Ostatnio edytowany przez Wendaren - 16-03-2009 o 20:36.
Wendaren jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:06.


Powered by vBulletin 3