Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-06-2007, 13:19   #1
Demonq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2007

Posty: 65
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 77
Skille: 20/26
Poziom mag.: 59
Problem Skandal !!!

http://hunted.pl/2007/06/08/update-przeciek-3/

a oto cytat który spowodował moja rezygnacje z gry w tibie od wyjscia updata:

"Oczywiście podniesie się teraz bunt, ale moc czarów zwłaszcza magów znacznie osłabnie. Dotyczy to przede wszystkim poziomów ponad 70. Obrażenia, które będą zadawane, nie będą już takie same, nie będą w takim stopniu zależeć od levelu."

exori vis/mort/flam (moim zdaniem podstawowe czary do expienia) zostaną znacznie obniżone
Wielu moich kumpli także rozważa odejście z tibi
CIPy niszczą tibię.

Napiszcie co wy myślicie na ten temat.
Demonq jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-06-2007, 13:26   #2
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

WIdać że nie grałeś ostatnio meele voc ponad 40 lev. Patrząc obiektywnie wprowadzą wreszcie sprawiedliwość i wyrównają profesje. Patrząc subiektywnie ( z punktu widzenia pokolenia różdzki i visa) ten update będzie żałosny, bo zamiast 150k/h będziecie robić 120k/h. I skończy się 'easy mode' w Tibii, jaka do tej pory była gra magiem.
Kojotes jest offline  
stary 08-06-2007, 13:27   #3
Krzysiekkrzysiek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Płockowo City

Posty: 85
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 130
Skille: zmienne
Poziom mag.: 7
Domyślny

/nie niszczą tylko robią tak, aby każdy miał równe szanse więc co sie przejmowac.
__________________
by Tazaar
Krzysiekkrzysiek jest offline  
stary 08-06-2007, 13:29   #4
Celoz
Zbanowany
 
Celoz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Wiek: 30

Posty: 1,233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thy slayer
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 9
Celoz ma numer GG 2451090 Celoz ma login Tlenu Celoz@o2.pl
Domyślny

Lol, i co, popłaczesz się? A co myśleli knighci i paladyni, gdy to oni mieli w plecy? Tibia się rozwija, nic na to nie poradzisz.
Celoz jest offline  
stary 08-06-2007, 13:32   #5
Varses
Użytkownik forum
 
Varses's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2007

Posty: 15
Domyślny

Tibie zniszczyli od update na 7.6...
Varses jest offline  
stary 08-06-2007, 13:33   #6
Gigs
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2007

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Bardzo dobrze, że w końcu rycerze i paladyni będą mieli lepiej nareszcie będzie sprawiedliwiej a co do tych broni może zrobią jakąś lepszą od sca i avengera ^^
dobrze by było

Ciekaw jestem czy rycerz na wysokim lvlu rozwali teraz demona z broni ^.-
Gigs jest offline  
stary 08-06-2007, 13:37   #7
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

DO topicu

Wez koles zagraj knightem do 100 lvla a potem sorcem do 100 lvl (pewnie nawet 30 nie masz i nie bedziesz miec)
Kngiht najpierw skillowanie skillowanie skillowanie a jaki efekt?
DO KONCA ZYCIA NA "RZUFJAH"
Sorc : exp exp exp exp exp exp exp
I ty jeszcze masz czelnosc? skilluj sobie 40 h na 1 skilla zeby bic 2 wiecej -.-
Exp cale dnie zeby ci lvl nic nie dawał!


HAIL PONIZENI KNIGHTCI!
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 08-06-2007, 13:38   #8
Krikos
Użytkownik Forum
 
Krikos's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2006

Posty: 34
Profesja: Elder Druid
Świat: Pacera
Domyślny

A ja jestem sorcem i bardzo podoba mi się pomysł balansacji profesji, będzie tak jak kiedys bez nachalnego pg kiedy nei dało sie sorcem z taką łatwością wyprzedzać w expie inne profesje.
Krikos jest offline  
stary 08-06-2007, 13:44   #9
Krzysiekkrzysiek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Płockowo City

Posty: 85
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 130
Skille: zmienne
Poziom mag.: 7
Domyślny

Dobra mogliby zrobic tak, ze każda bron od ktoregostam lvla dostaje specjalne wlasnosci. Mogliby tez zrobic cos lepsszeego od sca i sova ale wątpie ( juz sobie wyobrazam jakby to bylo trudno zrobic) a i by mogli w koncu jakis club zrobic na poziomie sova/sca albo th udostpenic. to tyle. A i nie powinni bardzo pogarszac sorcow bo w nastepnym znow beda ich polepszac i tak w kolko do konca swiata
__________________
by Tazaar
Krzysiekkrzysiek jest offline  
stary 08-06-2007, 13:47   #10
Gigs
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2007

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Mogli by mogli by... ważne jest to co zrobią i trzeba się z tym pogodzić ale żeby nie pogarszać magów a rycka wyrównać z nim to by było trzeba za pewno wprowadzić tak jak kiedyś exori = 100 many
Gigs jest offline  
stary 08-06-2007, 13:48   #11
~~AnpeR~~
Użytkownik Forum
 
~~AnpeR~~'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 34

Posty: 239
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 96
Skille: 82/77
Poziom mag.: 7
Domyślny

Lool autor tematu jest zalosny n/c 4 u, wreszcie jakas rownowaga.Napisali dokladnie to czego chcialem , a co do twoich kumpli... pewnie zaczeliscie "bic z ruszczki" bo magiem sie najszybciej expi i nie trzeba juz nawet runek robic lol ( patrz moj profil, w calej karierze zrobilem 2 bp uh... ) .Noo i chyba lepiej jak odejdzie paru niezadowolonych dzieciakow niz setki palkow/knightow. Gz Cip
__________________
Once a friend, always a friend.
~~AnpeR~~ jest offline  
stary 08-06-2007, 13:52   #12
Gigs
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2007

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Dokładnie odchodzi coraz więcej rycerzy i pallków a sorców i druidów przybywa jeszcze trochę i po świecie Tibii chodzili by same sorci i druty ^^
Gigs jest offline  
stary 08-06-2007, 13:55   #13
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Oczywiście jako sorca zabolała mnie troche ta wiadomość, ale nie będę jakoś specjalnie marudził.
Wyrównanie musi być i wierzę, że będzie dobrze
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 08-06-2007, 13:56   #14
szymon287
Użytkownik Forum
 
szymon287's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Wiek: 33

Posty: 915
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Plotek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Demonq Pokaż post
http://hunted.pl/2007/06/08/update-przeciek-3/

a oto cytat który spowodował moja rezygnacje z gry w tibie od wyjscia updata:

"Oczywiście podniesie się teraz bunt, ale moc czarów zwłaszcza magów znacznie osłabnie. Dotyczy to przede wszystkim poziomów ponad 70. Obrażenia, które będą zadawane, nie będą już takie same, nie będą w takim stopniu zależeć od levelu."

exori vis/mort/flam (moim zdaniem podstawowe czary do expienia) zostaną znacznie obniżone
Wielu moich kumpli także rozważa odejście z tibi
CIPy niszczą tibię.

Napiszcie co wy myślicie na ten temat.

Szkoda, ze dopiero teraz to robia...
btw. naprawde myslisz, ze ktos bedzie plakal, tylko dlatego ze odchodzisz? Co do twoich kumpli, tez fajnie zmniejsza sie kolejki, bo nawet na paccu czekalo sie w kolejkach (przynajmniej na harmonii...)
__________________
Kiedys Royal Blon, dzisiaj Plotek
szymon287 jest offline  
stary 08-06-2007, 13:57   #15
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

Mogliby bezpośrednio wzmocnić knighta i paladyna, zamiast osłabiać całą resztę. No, ale przynajmniej będzie sprawiedliwie, szkoda, że dopiero teraz.

Ostatnio edytowany przez Descartes - 08-06-2007 o 13:59.
Descartes jest offline  
stary 08-06-2007, 14:01   #16
Sir szofer
Użytkownik Forum
 
Sir szofer's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 32

Posty: 372
Stan: Na Emeryturze
Imię: Terius
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 120
Skille: 85/83
Poziom mag.: 8
Domyślny

Program zniechecania do gry pokolenia Neostrady TP rozpoczety.
__________________
LVL: MLVL:
10 [x] 1 [x]
15 [x] 2 [x]
20 [x] 3 [x]
30 [x] 4 [x]
40 [x] 5 [x]
50 [x] 6 [x]
75 [x] 7 [x]
85 [x] 8 [x]
100 [x]
Sir szofer jest offline  
stary 08-06-2007, 14:06   #17
~>Salmon<~
Użytkownik Forum
 
~>Salmon<~'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vartuis
Profesja: Knight
Gildia: Immortales
Świat: Refugia
Poziom: 91
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
~>Salmon<~ ma numer GG 7143677
Domyślny

Cytuj:
To reduce the disadvantage in the damage output of characters that wield a weapon, all melee and distance attacks have generally been raised a good deal.
Moreover, to ensure a much more balanced gameplay for all vocations, your level will be of much less importance to make damage with spells or runes.Instead, every few levels you will receive a slight damage bonus, no matter if made with a weapon or with magic items or spells. For damage made with magic
the magic skill will be the most important factor. Characters that fight with weapons will mainly see a damage increase if their weapon skill raises. Druids andsorcerers up to level 70-80 will hardly experience any changes in their gameplay,As the level has played a very big role for the magical damage, also the damage made with runes by knights and paladins will be lower than it has been before.To make up for the ability to use attack runes effectively, they get several new special attacks which cost mana. However, different from runes, the damage ofthese attacks depends on the weapon you are wearing and the weapon skill.The groundshaker allows knights to make area damage, while the whirlwind throw hurls your weapon towards the enemy marked in the battle list from a distancesimilar to a boomerang. As the magic formula has been changed, the current exori would be of little use for knightsFor this reason, the new berserk spell will, like all special attacks, depend on your weapon and your skill and requires a constant amount of mana. Additionally, afierce berserk spell has been added.As already explained, the weapon and the weapon skill are of much more importance now and the damage output made with weapons will be a good deal higherthan before. For this reason, we had to introduce level requirements for most melee weapons. Otherwise, nothing could stop a young knight fresh from Rookgaard to borrowthe best weapon, train his skill and then dish out damage almost like a high level knight.However, note that the damage you will deal out with weaker weapons now will be higher than the damage you have made with even better weapons beforehandYou will still be able to use all weapons, but if you do not have the required level, you will have a drawback in your damage output. To provide you with enoughweapons for all levels,the summer update will bring more than 60 completely new weapons. As only knights are strong and skilled enough to handle 2-handed weapons, all othervocations will not be able to use them anymore with the exception of staff-shaped club and polearm-shapedPaladins will be glad to hear that distance weapons, like spears, are not falling to the floor anymore to avoid any theft. Just like weapons, also bolts and arrowswill have a level requirement. For this reason we have added several new ammunitions for paladins which can either be bought in a shop or produced with new spells.Moreover, paladins obtain a new spell to turn their regular spears into so-called "enchanted spears" which are much more powerful. Another new spell, the ethereal spear, comes in handy when you are out of any ammunition as this spell allows you to create a spear just with your willpower andto shoot it on your opponent marked in the battle list. The damage of all bolts and arrows depends on the paladin's distance level, including the burst arrow.
Zobaczymy Zobaczymy ^^
__________________
Podpis
~>Salmon<~ jest offline  
stary 08-06-2007, 14:06   #18
Gigs
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2007

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Mogli by coś więcej powiedzieć o tym jak będzie teraz sie grało knightem albo jakie czary będzie miał pall. Najważniejsza rzecz a oni tak mało o tym napisali może coś potem dopiszą jeszcze

PS: przetłumaczy ktoś to ?
Gigs jest offline  
stary 08-06-2007, 14:13   #19
BobbyX
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Powinni coś zrobić, żeby wyrównać profesje. Albo udupić postacie magiczne, albo ulepszyć knighta/palka. Nie ma dla mnie różnicy co zrobią, ważne żeby był jakiś efekt. Knightem, albo palem na pacc/facc nie masz szans dorównać sorkowi/drutowi. Postacie magiczne dostały ulepszenie, to niech je teraz stracą, uważacie szybką manę tanie mfy itp za standard, a co ma knight powiedzieć? Skilluje właśnie knightem z myślą o pszyszłym uptade, że wszyscy z magów, pszerzucą się jak dawniej na meelowców.

Cytuj:
Najważniejsze będą jednak zmiany dla knightów i palladynów. Ci drudzy dostaną nowe czary, natomiast rycerze będą zadawali obrażenia w zależności od levelu broni i umiejętności władania nią. Level broni, to po prostu minimalny poziom od jakiego będzie można w pełni wykorzystać jej możliwości.
A to jest naprawde piękne

Ciekawe jak MDW będzie sobie teraz expił? xD

Ostatnio edytowany przez BobbyX - 08-06-2007 o 14:21.
 
stary 08-06-2007, 14:16   #20
Nodi
Użytkownik Forum
 
Nodi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2006
Lokacja: Świnoujście
Wiek: 33

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 60
Poziom mag.: 6
Nodi ma numer GG 1045236
Domyślny

On ma racje jak pogorszyli knightów przestałem grać zrobiłem druta a teraz mówicie ze drut będzie bić taki 40lvl 50mlvl po 50 z vis... zal.pl i jak siedzieć na dragach?

Cip Su** nich cofna tibie do 7.5 ... w tedy bylo good all... tylko niszczą grę non-stop...

Ja i tak w to wbijam bo mi sie nie chce grać wrócę do knighta na wakacje znowu coś wymyśla i znowu knight będzie do dupy

Nich coś zrobią zeby knight i drut mieli równe szanse na pvp... a nie ja będę bić po 50 z vis...a knight mi podbiegnie i bedzie sadzic po 100+ taki 20 -,- ta gra jest załosna wole pograć w WoW'a ...
__________________


Ostatnio edytowany przez Nodi - 08-06-2007 o 14:19.
Nodi jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:46.


Powered by vBulletin 3