Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-06-2007, 23:52   #81
TibiaToDno
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Wiek: 37

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rigoth Pokaż post
Tak inteligetnie mowisz a nie kojarzysz slowa przenosnia ...
Bardzo dobrze kojarze słowo przenośnia ,musiałem poprsotu zgasić owego forumowicza za idiotyczny tekst.

Ps. Nie pisz postów niewnoszących nic do tematu ,bo sie nam zrobi znowu kto rozumie/nierozumie : przenośnie metafore sarkazm ironie itp itd etc
TibiaToDno jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-06-2007, 03:05   #82
Muminek1993
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2007
Lokacja: Wawa

Posty: 72
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Pacera
Poziom: 28
Poziom mag.: 30
Smutny ;/

Dzis jak poszedlem na dragona widzialem jak 23 knight go solowal i to nie poniosl takich strat jak nieraz ja. . Jak by mogl zalozyc lepsza bron to by polazl na dl bo by go mial na pare hitow . Wiec wedlug mnie troche za bardzo polepszylo sie knightom a z tymi power boltami co cip soft zje**l
Muminek1993 jest offline  
stary 30-06-2007, 04:20   #83
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Jak by mogl zalozyc lepsza bron to by polazl na dl bo by go mial na pare hitow
A DL by go miał na chapsa.
No, może półtora
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 30-06-2007, 04:20   #84
Jabad
Użytkownik Forum
 
Jabad's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Chełm
Wiek: 35

Posty: 18
Imię: X
Profesja: Elite Knight
Gildia: ...
Świat: nie podam bo po
Poziom: 80+
Skille: 92/91
Poziom mag.: 7
Domyślny

Wszystkie wasze posty sa takie same. Knighci, palkowie popieraja update, sorcowie i druidzi sa zbulwersowani. Cipsoft zaskoczyl chyba wszytskich z dmg zadawanych przez postacie "niemagiczne" (kto wie czy moze nawet samych gmow). Sam jestem knightem i update bardzo mi sie podoba a dlaczego? BO PIERWSZA PROFESJA JAKA WYBRALEM BYL KNIGHT i mimo ze mam tazke pala,druida oraz sorca to jednak knightem najbardziej lubie grac. Latwy, prosty w obsludze, w razie problemow z netem na najwieksze szanse na przezycie, duzo hp i capu i za to knighta "kochalem" i "kocham" nadal. Co do www.erig.net ludzie czy wy jestescie tempi czy tylko udajecie... przeciez logiczne ze skoro sorcowie i druidzi stracili na tym update to ci z nich zwani powergamerami, ktorzy w tibi nie widza gry jako zabawy ale jedynie same cyfry ("500" z sdka wczesniej teraz "400" z innych run podobne oslabienie... slabsze visy...) czuja sie "dotknieci" i z dokonca niewiadomych nikomu przyczyn nie expia...

przykladem moze byc znany wszytskim MDW(Elder druid 341 lev):
7 DAYS AGO +3,182,485, 6 DAYS AGO +4,422,023,5 DAYS AGO +1,549,991, 4 DAYS AGO +1,527,746, 3 DAYS AGO +445,151, 2 DAYS AGO 0, DAY AGO 0.

Byc moze sie myle nie znam tego czlowieka, ale wbice 0 expa przez 2 dni przez niego wydaje mi sie conajmniej dziwne... chyba bardzo dawno mu sie to zdarzalo... poczekamy zobaczymy. Sorcowie i druidzi sa w "szoku" z powodu update i nie maja zapalu zeby expic.. natomiast palowie i knighci z nowym powerem mysla ze sa w stanie gory przenosic co jest oczywiscie bzdura sa silniejszy ale niech im woda soddowa nie uderzy im do glowy... Jakis pan pisal ze wiedzial czym jest gra sorciem i dlatego go wybral, wiedzial jego ograniczenia i mozliwosci, mowil ze placi wiec wymaga. Czlowieku to nie biedronka ze klient jest panem, cipsoft ma wystarczajaco duzo graczy zeby mogl sobie zarobic, odejscia nawet kilku tysiecy graczy nie oslabi ich budzetu.
Przyjda nowi, czesc starych powroci (bo nie sa w stanie zerwac z tibia), zrobia knighta lub pala, a mimo to beda narzekac. Jak sie wam nie podoba nie grajcie proste. Jesli dla was sa wazne jedynie cyfry to idzcie do ch.. do banku pracowac. Chcialbym zeby nastaly czasy kiedy: koledzy wbijaja do gry by pogadac, ludzie chodza na wspolne hunty, knight nie kradnie loota i nie zawina ci lootbaga w drodze do depo, zeby ludzie okazali chociaz troche serca innym, a w grze widzieli jej cel- zabawa a nie cyfraaaa. Pomyslcie o tym

1. Mateusz Dragon Wielki (ED 325 lev) +14,141,141 - 20 May 2007
2. Master Morla (MS 185 lev) +10,056,695 - 05 Apr 2007
3. Strycnine (MS 139 lev) +10,000,000 - 04 Jan 2007
...
17. Seromontis (EK 293 lev) +5,581,785 - 18 May 2007
wystarczy??
Boje sie domyslac jaki to musial byc aste dla wszytskich tych postaci... ale chyba wszyscy znich bardzo sie starali. Wiec jaka powinna byc gra Sorcerem i Druidem? odp .trudniejsza na poczatku za cene wbijanego pozniej expa. Proste?
jak bylo- mag i druid byl latwiejszy do zrobienia od knighta czy tez pala (skilowanie) jak jest teraz - dalej jest skilowanie ale nie trzeba az tak dlugo zadawalajace hity masz juz na nizszym levelu a srdnia hitow wreszcie powiekszona (zreszta slimy za szybko padaja wiec jest ciezej skilowac a co do monka to albo jakiegos kumpla dobrego treba miec... albo posuwac sie do nielegalnych programow czyt. mc) Tyle
__________________
Jak masz pisać głupoty to lepiej sie nie odzywaj>>>Najpierw pomyśl potem pisz.
Jabad jest offline  
stary 30-06-2007, 10:51   #85
Hooligan90
Użytkownik Forum
 
Hooligan90's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: tam

Posty: 36
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Pacera
Poziom: 16
Skille: 60+/60+
Poziom mag.: 4
Domyślny

wbic skilla zeby jakies hity bic to niejest duzy problem...ale knight to shielding...gdy sorcowie krolowali ,knigt i pall siedzieli cicho i skillowali...a teraz gdy sorc jest coraz bardziej porownywalny do knighta wszyscy sie zalamuja....zazdrosc


btw. jesli jestes postacia magiczna (sorc/drut) a wypowiadasz sie na temat skillowania knightem to radze Ci nierob tego ... tylko gdy skillowales juz knightem i wiesz jakie to "mozolne" to masz juz jakis obiektwyny widok na to wszystko...
__________________
skills=respect


--------------------------------
09:55 Qutearstat mat [12]: maasz pulapke na zwierze ta
09:55 Elite Knight Kornelius [18]: jaka pulapke?
09:55 Qutearstat mat [12]: jak whodzi to mu zabiera rzycie
09:56 Qutearstat mat [12]: morzna kupic w edron


/\ Pwned Xd

Ostatnio edytowany przez Hooligan90 - 30-06-2007 o 10:55.
Hooligan90 jest offline  
stary 30-06-2007, 10:56   #86
TibiaToDno
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Wiek: 37

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Domyślny

@Jabad
Kochasz rycka ,od zawsze kochałeś ... to masz klapki na oczach co również wynika z twojego posta .Wiec twierdzisz ,że cipsoft ma w dupie swoich klientów ?! Bo mi sie właśnie wydaje ,że brednie opowiadasz ,bo prawda jest taka iż wszystko co robi cipsoft jest robione właśnie z myślą o graczy z promocją .
Napisałeś ,że wszyscy którzy uważają ,iż balans był nieprawidłowo są tępi ... nie chce mi się po raz kolejny wypisywać porównań ,po prostu wyszukaj sobie wszystkie posty użytkownika o nicku "Mazgier" tam masz wszystko ładne porównane ,wszystkie idiotyczne argumenty odparte .Jak po ich przeczytaniu dalej będziesz ustawał przy swoim to ja Ciebie nazwe tępakiem !Bo moge przytoczyć Ci kilka zdań ,którym nie sposób zaprzeczyć ... a ponad to twoje teorie nad temat wyników z erig.net cóż zwalam to na braki twojego przemęczenia ,w końcu pisałeś swojego posta o 4 nad ranem .

PS. Przeczytaj sobie posta Gremlina w innym poście o update ,z którego wynika ,że jednak miałem racje ,iż cipsoft dba o swoich klientów !
TibiaToDno jest offline  
stary 30-06-2007, 11:42   #87
Gawroon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2007
Lokacja: South, Pomiędzy Dunajcem, a Popradem - Stary Sącz

Posty: 120
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: ---
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: ---
Poziom mag.: 23
Gawroon ma numer GG 9594190
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hooligan90 Pokaż post
wbic skilla zeby jakies hity bic to niejest duzy problem...ale knight to shielding...gdy sorcowie krolowali ,knigt i pall siedzieli cicho i skillowali...a teraz gdy sorc jest coraz bardziej porownywalny do knighta wszyscy sie zalamuja....zazdrosc


btw. jesli jestes postacia magiczna (sorc/drut) a wypowiadasz sie na temat skillowania knightem to radze Ci nierob tego ... tylko gdy skillowales juz knightem i wiesz jakie to "mozolne" to masz juz jakis obiektwyny widok na to wszystko...
A "skillowałeś" kiedyś mlvl ? Nie ? A wiesz od czego zależy ansz atak ? Też od skilli - od mlvl ! A wiesz jak go sie trudno wbija ? Knight na 20 lvl ma 60/60 60 mlvl na sorc. drut na 30 !
Gawroon jest offline  
stary 30-06-2007, 11:54   #88
Laleczka voodo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2006
Lokacja: Śląsk
Wiek: 32

Posty: 98
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 50+
Poziom mag.: 10
Laleczka voodo ma numer GG 2158533
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muminek1993 Pokaż post
Dzis jak poszedlem na dragona widzialem jak 23 knight go solowal i to nie poniosl takich strat jak nieraz ja. . Jak by mogl zalozyc lepsza bron to by polazl na dl bo by go mial na pare hitow . Wiec wedlug mnie troche za bardzo polepszylo sie knightom a z tymi power boltami co cip soft zje**l
Power bolty od 55 lvla tak jak nasze d lance ,gs itp.
Przestancie lamentowac .. zaloze sie ze polowa z was poszla na draga walnela pare hitow i pomyslala "o to juz jest zje... z takimi hitami to ja nic nie zrobie poczym log" sprobojcie sie do tego przyzwyczaic tak jak knight i pall przed update.
__________________




DEAD ETERNALA !!

Napisz mi NOTKE

This is 10% luck, 20% skill
15% concentrated power of will
5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to REMEMBER THE NAME !!
Laleczka voodo jest offline  
stary 30-06-2007, 13:24   #89
Jabad
Użytkownik Forum
 
Jabad's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Chełm
Wiek: 35

Posty: 18
Imię: X
Profesja: Elite Knight
Gildia: ...
Świat: nie podam bo po
Poziom: 80+
Skille: 92/91
Poziom mag.: 7
Domyślny

@TibiaToDno

No bylem troche przemeczony ale sie wyspalem w kazdym badz razie wiedzialem co pisze i napisz mi zdanie w ktorym powiedzialem ze cipsoft nie dba o swoich klientow, cipsoft dba ale wie ze nie jest w stanie nic z tym zrobic... wszystkim dac nie moze zeby nie powstal gigantyczny ots. Co by cipsoft nie zrobil ktos bedzie niezadowolony. nie sposob jest zadowolic WSZYSTKICH. Czesc graczy odeszla, czesc powrocila, kolejna czesc powroci pojakims czasie... zapytasz po jakim... powiem ci powroca gdy uswiadomia to sobie ze swoim buntem nie sa w stanie nic zrobic. Rozumiecie? protesty nigdy nic nie daly... a ktos probowal ruszyc glowa co czuly wszystki palki gdy wprowadzili lamiace sie speary?.. "wtf where is my spear" ???
Pomyslales kiedys o palkach i skilowaniu... to dopiero jest terror... albo o knighcie ktory wybral obuch? gdy przejrzal na oczy..."o ku... co ja wybralem i na 100+ z wh albo ss?.. podczas gdy inni maja sova badz sca? czlowieku nie badz samolubem sam poszedlem w swordy ale to bron dla wszystkich uzytkownikow obucha najbardziej mnie zadowolila... poczytaj commenty knightow, uzytkownikow obuchow na tibia.com - bardzo czesto sa tam podziekowania w strone cipsoftu.
Cipsoft dba o swoich kilentow, ale kilenci nie sa tutaj panami sytuacji, kazdy czego innego by chcial i nie sposob zrobic tak zeby wszyscy byli szczesliwi. a co do pacca... czlowieku watpie zebys za real kase kupil wiec sharap dobra? z tego co mi wiadomo... mam duzo kumpli pl i tylko jeden kupuje za prawdziwe pieniazki... reszta tylko daje cipsoftowi zarobic dzieki swojej osobie dac troche gpkow jakiemus ziomkowi w grze i masz pacca wiec rzadzisz??? nie tlyko ty masz pacca i nie tlyko sorcowie i drudzizi... knightowie i palkowie tez maja co mnie bardzo cieszy inaczej byla by to gra w ktorej biegaly by same magiczne postacie, bezsens... Jesli taki pacc seller odejdzie jest wieksza strata niz ty...

jeszcze jedno- pokazales juz nam swoja inteligencje panie GURU nazywajac mnie tepakiem, jak tak nie nazwalem nikogo jesli bys dobrze przeczytal i zrozumial zauwazylbys ze to slowo ma wzbudzic uwage innych.. spytasz sie dlaczego i masz odrazu odp. poniewaz napisalem ze Sorcowie i druidzi nie expia bo sa zalamani(nie wszyscy zeby zaraz nie bylo ze ja expie itd.) a knighowie i pallowie z nowym powerem, podekstywaniu wzieli sie ostro za expa. Za kilka dni wszystkosie ustabilizuje ale juz nie bedzie tak ze to magiczni beda znacznie dominowac w expieniu tak jak wczesniejNauczcie sie ze od teraz kilkupallow i knightow bedzie w te liscie a nie sami magiczni mowie o wmiare normalnych warunkach a nie ogromym waste

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawroon Pokaż post
A "skillowałeś" kiedyś mlvl ? Nie ? A wiesz od czego zależy ansz atak ? Też od skilli - od mlvl ! A wiesz jak go sie trudno wbija ? Knight na 20 lvl ma 60/60 60 mlvl na sorc. drut na 30 !
Czlowieku wiesz co to life ringi??? my knighci do trenowania skili niemamy nic.. sama bron.. u was: manaski(dla bogali ale mozliwosc jest), life ringi(na paccu zwroci ci sie po sprzedazy runek), soft bootsy(podobnie jak z life ringmi) i chyba tyle maciemozliwosci.. powiesz ze to duzo czasu? czlowieku wiesz ile czasu zajmuje zrobienie skili 80 80...? sam mam wyzsze... juz nie pamietam ile dokladnie to bylo ale mysle ze 350+ godzin... w tym czasie ile bp runek bys zrobil i jaki bys mial mlvl... jak ktos zainteresowany niech policzy powiem tyle ze mialbysbardzo wysoki mlvl xD

PS. sory ze dwa posty pod rzad.. nienabijam postow i niedbam o to co powiecie poprostu umieszczenie tego wszystkiego w jednym poscie byloby dla mnie uciazliwe.
__________________
Jak masz pisać głupoty to lepiej sie nie odzywaj>>>Najpierw pomyśl potem pisz.

Ostatnio edytowany przez Gremlin - 04-07-2007 o 10:17.
Jabad jest offline  
stary 30-06-2007, 14:12   #90
TibiaToDno
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Wiek: 37

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Domyślny

@Jabad
jak grochem o ściane ...
Twój podpis pod postami o myśleniu jest wystawiony chyba tylko na pokaz .
Podajesz jakies idiotyczne argumenty ,które mają ratować twoją równie idiotyczną tezę ... więc cię oświecę : Obecnie jest za duża dysproporcja miedzy postaciami magicznymi ,i gwarantuje CI ze tendencja w expieniu nie zmieni sie radykalnie od stanu obecnego ,bo wszystkie expowiska są obecnie zajęte przez profesje niemagiczne ... dla przykładu : wiesz co sie dzieje na hydrach ;wlatuje 2 high lvl rycow i pall ? zero ryzyka ,zero waste ,a exp taki ze ledwno hydy sie respią ... i na cholere komu tam jakiś mag ? Zresztą nie tylko o hydrach tu mowa ... tomby ,dragi ,hero ... wszędzie pełno ryców i palów !

A co do mojego pacca ... no wiesz skoro masz jakieś zdolności paranormalne i umiesz wczytać z fusów jak i za co kupiłem pacc to nie trać chłopie czasu tylko za robinie kasy sie weź !! Kolektury lotto czynne codziennie ...

skille 80/80 do mlvla ?
Daj mi nazwe serwera gdzie po wyjściu na mainland dostaje się soft bootsy ,milion backpackow z life ringami i mfs na waste ... -.- .Szary gracz niema kasy na takie rzeczy i jeżeli chce zrobić mlvl to musi trzaskać runki ,za których sprzedaż kupi sobie manachy i zrobi 25% lvl-a ... Skille po 80 wbije prędzej niż ty 45 mlvl robiąc runki i bede miał proporcjonalnie 3 razy lepszy exp niż ty !

Szkoda mi czasu by marnować go na takiego ograniczonego człowieka jak ty ,wiec wracaj człowieku do swojego kochanego knighta ,którego wg.najnowszych informacji mają niebawem osłabić .

PS. Przeczytałeś posty Mazgiera ? Po tym co napisałeś wyżej wnioskuje ,że chyba nie za bardzo.
TibiaToDno jest offline  
stary 30-06-2007, 14:20   #91
Dialog
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 10 2006
Lokacja: W domu

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 28
Poziom mag.: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miłosz Pokaż post
No ta ale wtedy by musiał dać najtom i pallom hity po 800 a to by wyglądało nieludzko, zreszto to było strasznie nie fair że magowie nie musieli nic ćwiczyć a my skilowaliśmy...
myslisz ze mlvl sam skacze?? knight z broni moze walnac 300 a bronia maga sa rozdzki to moze sorc niech wali z rozgi po 300 . moze najt z exori po 300 niech sieka i sorc z sd 300 wtedy by bylo milo. dziekuje to tyle a i najt ma jeszcze wysoki shielding i duzo HP tez jest jakims ulatwieniem.
__________________
wiem ze chcesz to zobaczyc xD http://doh.pl/register.php?ref=Vomir
http://www.youtube.com/watch?v=JoUSyeiLG
Dialog jest offline  
stary 30-06-2007, 14:44   #92
cin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 12 2004

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Maly Cinek
Profesja: Elder Druid
Gildia: Arrakis
Świat: Titania
Poziom: 65
Skille: 21/26
Poziom mag.: 57
Domyślny

Ludzie przecież Cipy nie mogą all zroibć w jednym updacie, jak bendzie update ziomwy to knajci i pallowie benda stękać a sorcowie i druidzi bendą się cieszyli.
cin jest offline  
stary 30-06-2007, 15:13   #93
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cygan Slejter Pokaż post
@up

ku... mistrzu, pokaż mi gre online gdzie mag nie jest najsilniejszą profesją??Zawsze tak bylo i jest.
Diablo, Warcraft, Gothic itp itp.....
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Technick Pokaż post
A tak w ogóle to mam prawo porównywać tibie innymi grami. Np. w L2 i tibii abonament jest bardzo podobny a grafika,skille,grywalność...
heh w kategorii "grywalność" to tibia chyba jednak nie ma równych...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
btw. czy te p. bolty dla pala po 6gp to nie jest za tanio ?
pzdr.
z tego co czytałem to P bolty ostro stracily na mocy... odysłam to tematu o hitach palków, wiekszosc twierdzi ze ma lepszego best hit z E-spearów ( 38dmg o.0 )
[ co mnie wcale nie cieszy ze zrobili z pBoltow takie "pospólstwo"]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawroon Pokaż post
Tak, a w nich kolejne "wyrównywanie profesjii", pewnie coś w stylu, że magiczini bedą mieli weicej capa i hp, a knight ebdzie mogl walic z sd, co po 2-3 latach dojdzie do tego że wszyscy będą TACY SAMI ku**a mać.
od kilku lat nabki tak płaczą... i co? jakos nie widzialem knighta z sd...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TibiaToDno Pokaż post
dla przykładu : wiesz co sie dzieje na hydrach ;wlatuje 2 high lvl rycow i pall ? zero ryzyka ,zero waste ,a exp taki ze ledwno hydy sie respią ... i na cholere komu tam jakiś mag ? Zresztą nie tylko o hydrach tu mowa ... tomby ,dragi ,hero ... wszędzie pełno ryców i palów !
a Przed upem nawet nie trzeba bylo H lvl sorca... fajny filmik widzialem kiedys, 60+ sorcek z knightem 70+, ładni im sie zwrocilo , dodam ze nie lootneli ani RH a ni Bohow..., exp koles mil ~60k/h , knightem nawet marzyć nie można było o takim...
Cytuj:
PS. Przeczytałeś posty Mazgiera ? Po tym co napisałeś wyżej wnioskuje ,że chyba nie za bardzo.
Mazgier staje sie powoli guru wszystkich niezadowolonych sorckow
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Piotrek Marycha - 30-06-2007 o 15:15.
Piotrek Marycha jest offline  
stary 30-06-2007, 15:22   #94
Jabad
Użytkownik Forum
 
Jabad's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Chełm
Wiek: 35

Posty: 18
Imię: X
Profesja: Elite Knight
Gildia: ...
Świat: nie podam bo po
Poziom: 80+
Skille: 92/91
Poziom mag.: 7
Domyślny

@TibiaToDno

kto ci kaze milon bckop life ringow kupowac. wystarczy 5 na rozruch + blank runy i ze 2 empty bp... troche zarcia(rybki polapac) i stopniowo a ty bys chcial milion. na otsa idz trolu tam jak beda fajni gm to ci dadza moj podpisz tyzy sie dokladnie takich jak ty bo wszystko abrdzo wyolbrzymiasz majac 20 lat masz bardzo ograniczone spojrzenie na swiat. Knightow i palow jest wszedzie pelno... oczywiscie sa tak podekscytowani upem ze az chce im sie grac. co innego magiczni ktorym zapal do gry znacznie opadl. Wrozyc zfusow nie potrafie ale moze mnie naucysc.. chetnie bym w tego totka wygral. Wiesz skoro znam jakis 10 polakow, ktorzy kupili pacca i tylko JEDEN kupil go za real kase mam prao przypuszczac ze ty rowniez. Byc moze sie myle ale jest to rzecza ludzka. Badz na tyle inteligentny i przytocz jakis logizny argument a nie wypisujesz o milonach bp life ringow, czepiasz sie mojego podpisu, wiem ze jeste rozgoryczony upem ale badz twardy i czekaj cierpliwie jak to czekali knighci i palkowie teraz jest ich pora a sorc az tak udupiony nie zostal... prawda jest taka ze knight i pall zostal ZNACZNIE ulepszony a zasdrosni magiczni NIE MOGA SIE Z TYM POGODZIC. Ty jestes jednym z nich. Nie mam sily z toba konwersowac posty Mazgiera czytalem sa podobne do twoich. Obiektywnieocenic to moze ktos kto nie jest rzywiazany do zadnej profesji i nie gra juz w tibie... badz ktos kto ma kilka profesji i lubi kazda z nich w tym samym stopniu(watpie czy jest taka osoba). a co do tego ze knight bije za free... sklie + super eq(wtedy mniej sie traci uhow ale nie we wszyskich miejsac.. chodzi mi o ataki fizyczne tylko) kosztuja wiecej niz eq sorca/druida: b robe, crown legsy, bohy, plat ammy badz aol, vamp shield lub nawet demonka, _ wand/rod.. porownaj z cena tego eq: dsm/mpa , boh+ steel botsy(na specjalne okazje) mastermind shield, bron, golden legs, royal helmet/demon helmet. Magiczni uzywaja runek do expienia??? lol od kiedy czlowieku hmm tylko do dobijania np. uciekajacego draga ktory za chwile moze sie uleczyc... sd oj tylko silne potwory(demy np) .. o ile dobrze pamietam uzywali zawsze visow.. wiec chodzi tutaj tylko i wylacznie o mfy... no czasami gfb i tyle.... a knight wylacznie uhy + mfy rzadko kiedy gfb, hmm czy explo, ktore i tak zostaly teraz udupionewystarczajacy argument przeciwko twojej tezie?
__________________
Jak masz pisać głupoty to lepiej sie nie odzywaj>>>Najpierw pomyśl potem pisz.

Ostatnio edytowany przez Jabad - 30-06-2007 o 15:54.
Jabad jest offline  
stary 30-06-2007, 15:31   #95
Ryszardd
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miłosz Pokaż post
Serio?;o
A ja myślałem że to sorce/druty zawsze rządziły tibią...
1-szy raz update mi się tak bardzo podobał, wyśmienity. Magowie nadal najwięcej walą a najci i tak 400 nie pociągną za szybko...
Jak ci się nie podoba to idż skocz z okna, jak palki cierpiały to wszystko spox a jak sorce to je.ać update.
Dokładnie .. za to w zime sorce druty będa 4 x razy silniejsze.. argghh.. ten cipsoft.
 
stary 30-06-2007, 17:01   #96
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jabad Pokaż post
czlowieku wiesz ile czasu zajmuje zrobienie skili 80 80...? sam mam wyzsze... juz nie pamietam ile dokladnie to bylo ale mysle ze 350+ godzin... w tym czasie ile bp runek bys zrobil i jaki bys mial mlvl... jak ktos zainteresowany niech policzy powiem tyle ze mialbysbardzo wysoki mlvl xD
- Mana needed from Magic Level 0 (+0%) to Magic Level 80: 32,758,240
Time needed to regenerate @ 2 mana per 2 sec (promoted): 1y 14d 3h 30m 40s

Ty: ~350 godzin
Sorc: ~379... dni

(nb. +/- 350 godzin zajmuje wbicie 46 m-levela. Zaiste, "miałbyś bardzo wysoki mlvl"...)

- Soft Boots
----------
Cost in Soft Boot refills, when also eating food over 126d 9h 10m 13s (promoted): 7,582,926 GP

To a'propos soft bootsów.

I jeszcze wersja z mana fluidami:

- Cost if using mana fluids @ ~100 mana / 50gp (selling flasks back) each: 16,379,120 GP
Ile kosztuje skillowanie knightem?

Opowiedz mi coś jeszcze, proszę. Takie piękne są Twoje opowieści...
__________________
Fág an bealach!

Ostatnio edytowany przez mazgier - 30-06-2007 o 17:07.
mazgier jest offline  
stary 30-06-2007, 17:14   #97
TibiaToDno
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Wiek: 37

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Problem

@jabad

Gdybyś chociaż cześć swojej werwy w pisaniu postów przeznaczył na poprawność ortograficzną ,może uznałbym je za warte uwagi .

Ty po prostu musisz mieć jakieś zdolności paranormalne skoro ,po moich postach jesteś w stanie powiedzieć jaki jest mój pogląd na świat .


Po upie możesz biegać 100lvlowym rycem w p-secie po DLach i tak będziesz miał super exp i kase ... a no i zero ryzyka .

@marycha

Co kogo obchodzi jak było przed updatem ? Swoje myślenie usprawiedliwiasz tym ,że kiedyś to mag był potęgą ... wiec teraz cipsoft musi zrobić imbalans profesji w drugą stone ? Tak ? Jeżeli uważasz ,że teraz postacie są wyrównane to ręce mi opadają .
TibiaToDno jest offline  
stary 30-06-2007, 18:48   #98
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TibiaToDno Pokaż post
Co kogo obchodzi jak było przed updatem ? Swoje myślenie usprawiedliwiasz tym ,że kiedyś to mag był potęgą ... wiec teraz cipsoft musi zrobić imbalans profesji w drugą stone ? Tak ? Jeżeli uważasz ,że teraz postacie są wyrównane to ręce mi opadają .
To jest właśnie typowo polska mentalność (nie Twoja wypowiedź, to co komentujesz). "HEHE my byliśmy tibijskimi Chrystusami, teraz wy cierpcie, hehehehehehe!111".

Posty większości 'knajt roks jejee ahha sorce hói wam w śtyrylytyry' są tak skretyniałe, że aż żal komentarza.

Nie, nie gram w Tibię. Tak, może zacznę. Tak, jeśli zacznę, to knightem. A i tak sądzę, że kina jest overpowered.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 30-06-2007 o 18:49.
Lasooch jest offline  
stary 30-06-2007, 20:33   #99
semiliren
Użytkownik Forum
 
semiliren's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2006
Lokacja: W-wa

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ten update udal sie Cipsoftowi
Mam postac magiczna i jakos mi to nie przeszkadza, ze wale mniej.
A tak apro po...knightem sie najlepiej gra
__________________
Death & roll.
semiliren jest offline  
stary 01-07-2007, 00:35   #100
Jabad
Użytkownik Forum
 
Jabad's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Chełm
Wiek: 35

Posty: 18
Imię: X
Profesja: Elite Knight
Gildia: ...
Świat: nie podam bo po
Poziom: 80+
Skille: 92/91
Poziom mag.: 7
Domyślny

@Mazgier
Nie porownoj skikli 80 80 do 80 mlvlu bo niema co porownywac...Aha mowilem ze przy uzyciu life ringow.. a nie przy zarciu... Te 350 godzin to byl strzal.. wiem ze pozniej skile wbijaja sie 50 h na jednego skila.. bo do takiego etapu doszedlem.

@TibiaToDno
Teraz czepiasz sie mojej ortografii ktora jest lepsza od niejednego z forumowiczow... pokaz mi chociaz jeden blad ortograficzny.. o ile pamietam jak sie nie postawi ogonka jest to blad drugorzedny... a polskich znakow nie stosuje bo przyzwyczailem sie do pisania bez... o wiele szybciej i sprawniej mi to idzie.
Mnie obchodzi jak bylo przed update i nie jestem jedyny, sprawiedliwosc musi byc na tym swiecie raz dadza jednym raz drugim... ty bys chcial cale zycie byc gora niestety to niemozliwe... przestan grac i bierz sie za nauke bo w przeciwnym przypadku swoje zyie rowniez przegrasz.. tak jak w tibii.
__________________
Jak masz pisać głupoty to lepiej sie nie odzywaj>>>Najpierw pomyśl potem pisz.
Jabad jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:35.


Powered by vBulletin 3