Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-09-2007, 01:56   #81
Tristo
Użytkownik Forum
 
Tristo's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Katowice
Wiek: 33

Posty: 306
Imię: Klevis
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wings
Świat: Furora
Tristo ma numer GG 1310050
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fremen Pokaż post
-Dwuręczne włócznie.
hmm.. pozwol ze skomentuje.. BUAHAHAHHAHAHAHHAHA XDDD WYOBRAZILEM SE JAK KOLES RZUCA WLOCZNIA Z DWOCH RAK-HUAHHAHAHHAHAHAHHA<LEZE NA ZIEMI..>
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fremen Pokaż post
-Tańsze runy.
Runy i tak sa zbyt tanie jak na czas ich tworzenia.. niektorzy proponowali aby zlikwidowac mozliwosc kupwoania run w sklepach jednak wtedy powstalby problem farm jak za dawnych zlych czasow.. ja jestem za tym aby cene run podniesiono w sklepach tak aby ludzie mogli sobie pozwolic na kupno ich w sklepie ale woleli czesciej je kupowac u ludzi..
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fremen Pokaż post
-Nieznaczne zwiększenie cen u djinna.
Popieram!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fremen Pokaż post
-Wycofanie Anty-luring system.
Anty-luring system to jeden z najlepszych pomyslow cip softu -.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fremen Pokaż post
-Możliwość walczenia w party na światach Non-Pvp.
to by bylo ciekawe;]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fremen Pokaż post
-Coś ala Annihilator, tylko, że dla low lv i medium lv.
niee.. to by kompletnie zniszczylo klimat.. chodzi ci o trudne questy bez bramek lvlowych? jesli tak to wyjdz! questy sa dobrze wymyslane i dla kazdego lvla cos sie znajdzie, nie narzekaj!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fremen Pokaż post
-Zwiększenie liczby GM conajmniej o 300%.
to nie zalezy od CIPow.. szukaja i szukaja ale sa potrzebni ludzie zaufani ktorzy spelniaja jakies tam wymogi.. rzadko takich sie znajduje a nawet jesli to czesto nie chca oni zajmowac proponowanego stanowiska..
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fremen Pokaż post
-Wycofanie pozycji Tutora. Teraz każdy idiota może posiadać tą funkcję.
no i co z tego?tutor jest to pan ktory pomaga newbie.. co w tym zlego? i nie kazdy idiota poniewaz test ktory nalezy zdac wystarcza spokojnie do sprawdzenia wiedzy kandydatow ktorzy chca niesc pomoc nowym gracza.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fremen Pokaż post
=Możliwość wpisywania poszczególnych rekordów na tibia.com w profilu. W Comment nie ma na to wystarczająco dużo miejsca
problem nie cierpiacy zwloki.. nie zalamuj sie.. mama kupi rowerek
__________________

Snowboard is my whole world!
Tristo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-09-2007, 08:49   #82
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brojek Pokaż post
A ja sadze, ze oni powinni podniesc ceny u djinna bo 40lvl z dh, dsm, mms, g legi itd... to wg. mnie przesada
Tak, to jest przesada, mialem kiedys w gildi 50 sorca w mpa,rh,g-legach,mms,boh, zrozumiem na 50lvl rh czy boh ale reszta? ja na swoim lvl marze o mpa czy g-legach, takie eq ciezko zlootowac i jak bym juz tak szedl to bym dal ograniczenia lvl na zbroje, tarcze itd.
Andrealfus jest offline  
stary 04-09-2007, 15:36   #83
pulariw
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 10 2004

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tristo Pokaż post

questy sa dobrze wymyslane i dla kazdego lvla cos sie znajdzie, nie narzekaj!
No nie wiem czy na każdy poziom.. stanowczo zwiększyłbym liczbę questow .. choć z drugiej strony wtedy łatwiej by można było zdobywac itemy co tez jest złe..

@Topic Ja bym postarał sie wprowadzić jakiś system tępiący boterow
[Cave Boterow bo runemakerów jeszcze rozumiem]

Powód - odpowiem przykładem - kumpel grał ze 1,5 miecha druidem i ledwo zrobil 33 lv [ bez komentarzy - po prostu mało grał] teraz użył bota i 40 lv zrobił w 1,5 tydznia - przy czym co chwile go bili - żaden GM jednak nie zadziałał

Wiem ze to prawie niemożliwe ale co zrobic
pulariw jest offline  
stary 04-09-2007, 15:43   #84
bartii10
Użytkownik Forum
 
bartii10's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 396
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bartholdi
Profesja: Elder Druid
Świat: Astera
Poziom: 95
Skille: --/26
Poziom mag.: 64
Domyślny

@up
ale co on z tego mial ze na bocie gral? jego strata. jak sam robisz postac o zera czerpeiz przyjen=mnosc z tej gry, jak usawaisz bota to niebardzo.
bartii10 jest offline  
stary 04-09-2007, 16:04   #85
pulariw
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 10 2004

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bartii10 Pokaż post
@up
ale co on z tego mial ze na bocie gral? jego strata. jak sam robisz postac o zera czerpeiz przyjen=mnosc z tej gry, jak usawaisz bota to niebardzo.

Podkreslam - jestem przeciwny temu - to niszczy cała gre i dobrzebybylo gdyby cos z tym zrobili
pulariw jest offline  
stary 04-09-2007, 16:37   #86
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
No nie wiem czy na każdy poziom.. stanowczo zwiększyłbym liczbę questow .. choć z drugiej strony wtedy łatwiej by można było zdobywac itemy co tez jest złe..
Mogliby dodać przy questach jakąś symboliczną wartość expa. Np. na Voc~ quest jakieś 2k expa (w sumie to mogliby dać dużo więcej, ale quest trwa teraz 15 minut, jeżeli ktoś ma lagi i wolno idzie), na rooku w mino hell dać ze 100 expa.

Cytuj:
Tak, to jest przesada, mialem kiedys w gildi 50 sorca w mpa,rh,g-legach,mms,boh, zrozumiem na 50lvl rh czy boh ale reszta? ja na swoim lvl marze o mpa czy g-legach, takie eq ciezko zlootowac i jak bym juz tak szedl to bym dal ograniczenia lvl na zbroje, tarcze itd.
Z jednej strony podnieść ceny, ale z drugiej kina/pal trzepałby jeszcze więcej kasy (chociaż w sumie jemu nie jest bardzo potrzebna). Może magom pozwoliłoby to wyjść na prostą.

Ps. Ale lvl na itemy, to dobry pomysł. Np. plate armor 20 lvl, noble 25, knight/blue robe 30, crown armor 40, golden armor 50, DSM 70, demon 100, MPA 150
Gorzej z legami, bo ich jest bardzo mało, to np. brass legi 20 lvl, plate legi 30 lvl, knight/crown 50, golden 80.

Cytuj:
Runy i tak sa zbyt tanie jak na czas ich tworzenia.. niektorzy proponowali aby zlikwidowac mozliwosc kupwoania run w sklepach jednak wtedy powstalby problem farm jak za dawnych zlych czasow.. ja jestem za tym aby cene run podniesiono w sklepach tak aby ludzie mogli sobie pozwolic na kupno ich w sklepie ale woleli czesciej je kupowac u ludzi..
1. Farmy? Nie byłoby run, a ceny pewnie byłyby wyższe niż obecnie w sklepach i najbardziej udupiony byłby knight, bo bez UH to by odrazu padał jak szmata.
2. 30 lvl knight kupi od gracza. 50 w sklepie, bo ma już dużo kasy i szkoda mu czasu.
3. Jesteś zwolennikiem idei "Zarabiam tylko na runach"?
4. Tanie runy = 2/3 many na tworzenie ich = 2/3 - 3/4 ich ceny w sklepach.
Chodzi głównie o to, żeby magowie mieli coś opłacalniejszego od vis, a zarazem słabszego w dmg.
Ps. UH ja bym zostawił jak jest + podrożenie manasów i LR w sklepie, bo można by na MF/LR robić runy i mieć zysk (dodatkowo zmniejszyłoby to opłacalność vis oraz i tak nędznych spontanów pala i knighta - nie licząc 'uber' exori).

Cytuj:
nie ma teraz takich expowisk ze tlyko sorc na nich expi. teraz knight z paliem wszedize expia
Spytaj Gremlina. On twierdzi, że swoim druidem expi tam, gdzie palem bałby się wejść (ghost land na daramie?).

Ostatnio edytowany przez DRoN - 04-09-2007 o 16:41.
DRoN jest offline  
stary 04-09-2007, 17:37   #87
Fremen
Użytkownik Forum
 
Fremen's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 196
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Poziom: 43
Skille: 68.67
Fremen ma numer GG 1304842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tristo Pokaż post
hmm.. pozwol ze skomentuje.. BUAHAHAHHAHAHAHHAHA XDDD WYOBRAZILEM SE JAK KOLES RZUCA WLOCZNIA Z DWOCH RAK-HUAHHAHAHHAHAHAHHA<LEZE NA ZIEMI..>
Wyłącz Capslock. Już wymieniałem rzeczy, które są w tibii, a w rl, albo w innych grach ich nie ma/są inne. Tu chodzi tylko o zbalansowanie różnic między profesjami. Więc schowaj się z tym szyderczym śmiechem, bo nie stałeś się dzięki temu 'zajebiściejszy'


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tristo Pokaż post
Runy i tak sa zbyt tanie jak na czas ich tworzenia.. niektorzy proponowali aby zlikwidowac mozliwosc kupwoania run w sklepach jednak wtedy powstalby problem farm jak za dawnych zlych czasow.. ja jestem za tym aby cene run podniesiono w sklepach tak aby ludzie mogli sobie pozwolic na kupno ich w sklepie ale woleli czesciej je kupowac u ludzi..
Powtarzam. Znajdź mi inny sposób na wyrównanie różnić w zysku w huncie między postaciami amgicznymi, a knightem i palkiem.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tristo Pokaż post
Anty-luring system to jeden z najlepszych pomyslow cip softu -.-
Tak. To jeszcze usuńmy światy PvP. Bo po co mamy zabijać innych ?:<



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tristo Pokaż post
niee.. to by kompletnie zniszczylo klimat.. chodzi ci o trudne questy bez bramek lvlowych? jesli tak to wyjdz! questy sa dobrze wymyslane i dla kazdego lvla cos sie znajdzie, nie narzekaj!
Klimat w tibii, i to jeszcze za tibii 8.0? Żartujesz? Na arenę jakoś nikt nie narzekał. a każdy może ją przejść, mając z tego sporo frajdy.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tristo Pokaż post
to nie zalezy od CIPow.. szukaja i szukaja ale sa potrzebni ludzie zaufani ktorzy spelniaja jakies tam wymogi.. rzadko takich sie znajduje a nawet jesli to czesto nie chca oni zajmowac proponowanego stanowiska..
Sam mógłbym znaleźć kilkanaście osób odpowiedzialnych i uczciwych, gotowych zająć to stanowisko.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tristo Pokaż post
no i co z tego?tutor jest to pan ktory pomaga newbie.. co w tym zlego? i nie kazdy idiota poniewaz test ktory nalezy zdac wystarcza spokojnie do sprawdzenia wiedzy kandydatow ktorzy chca niesc pomoc nowym gracza.
To najwyraźniej ja tylko miałem pecha, że poznałem z 20 tutorów-kretynów i kilku senior-tutorów. Niestety narazie potrzebna jest tylko wiedza by stać się tutorem, a ową można zakupić na allegro oraz spytać się kumpli. Reszta tutorów próbuje coś ździałać na Help Chanell. Jednak komu to potrzebne, skoro jedno na dziesięć pytań tam zadanych ma sens?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tristo Pokaż post
problem nie cierpiacy zwloki.. nie zalamuj sie.. mama kupi rowerek
Mama rowerku nie kupi, ponieważ sam mogę to zrobić. Takie szczenięce teksty zachowaj dla siebie. TO MIAŁOBY TYLKO UPRZYJEMNIĆ GRĘ.
Fremen jest offline  
stary 04-09-2007, 19:04   #88
Irwin546
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2007

Posty: 299
Domyślny

Zniszczenie wandów.
Zmniejszenie zależności obrażeń od skilla. Znaczy powinny być ale o połowę mniejsze!
Zwiększenie sił run.
Zwiększenie cen manafluidów.
Zwiększenie progu levelowego do niektórych run. (słabsze jak lmm od 11 silniejsze SD-26-27?)
Zniszczenie broni tylko dla tej profesji. Próg levelowy może zostać, przynajmniej 10 lvl nie biega z b-swordem ^^
zmniejszenie siły spearów i ich wylatywanie
Zwiększenie sił silniejszych potworów (od smoków) i zmniejszenie słabszych (raty roty itd.)


Żeby nie było. Teraz gram na ***(aktualnie ma awarię nie działa może wogóle nie zadziała?) 8.0 gdzie jest balans.
w tibi Najpierw udupili magiczne, a teraz skillowe postacie!! gram pallkiem i sorcem mówię wam: nie ma przyjemności z gry. Smok pada po 10 hitach (rekord-7) z stratą średnio 1 Uh-1 manafluid, sorcem minimalnie lepiej.


no i tyle.
__________________
mapa!
mapa2!
I AM CELOZ FAAAN!-CEloz rób fejka or ded!!!!!
Irwin546 jest offline  
stary 04-09-2007, 23:24   #89
McDec
Użytkownik forum
 
McDec's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2007

Posty: 25
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Domyślny

Debile skończcie cały czas gadać o tym samym -_-

Ż-E-N-A-D-A
McDec jest offline  
stary 04-09-2007, 23:50   #90
Irwin546
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2007

Posty: 299
Domyślny

ZniszczyĆ RÓŻdŻki! ZniszczyĆ Wysokie Damage Dla PallkÓw I KnajtÓw!!! PrzywrÓciĆ StarĄ TibiĘ< W Ktorej Nic Nie Jest Udupione!!
__________________
mapa!
mapa2!
I AM CELOZ FAAAN!-CEloz rób fejka or ded!!!!!
Irwin546 jest offline  
stary 05-09-2007, 07:55   #91
aripck
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: poznań

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
aripck ma numer GG 1262704
LOL

oczekuje tanszych run i manasków oraz life fluidów, nowych czarów dla magów. pierwszy Wand od 20 lvl.
<gram najtem >
__________________

Ippe Shindemiru?
aripck jest offline  
stary 05-09-2007, 13:12   #92
papik1992
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Piekło

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 49
Poziom mag.: 46
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aripck Pokaż post
oczekuje tanszych run i manasków oraz life fluidów, nowych czarów dla magów. pierwszy Wand od 20 lvl.
<gram najtem >

Jak ty sobie wyobrażasz -.- sorc na 20 lvl bijący z wanda za 8-13 -.- lol
papik1992 jest offline  
stary 05-09-2007, 15:35   #93
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez papik1992 Pokaż post
Jak ty sobie wyobrażasz -.- sorc na 20 lvl bijący z wanda za 8-13 -.- lol
Jemu chyba chodzi o to, że sorc 8-19 bije z aksa i dopiero na 20 lvlu ma pierwszy wand, ale nie pierwszy, który jest pierwszy tylko miałby moc jak 3 wand od 19 lvla. ;d
chesek jest offline  
stary 05-09-2007, 16:59   #94
papik1992
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Piekło

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 49
Poziom mag.: 46
Domyślny

eee... czy on chce bardziej udupic sorca ? w starej tibi to ledwo się wbijało 10 by hmmy robic o.O a teraz on chce by sorc od 8 do 20 jechał na swordach/axach/clubach bijąc po ~30 -.- dobra eee.... nie popieram
papik1992 jest offline  
stary 06-09-2007, 00:50   #95
aripck
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: poznań

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
aripck ma numer GG 1262704
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek Pokaż post
Jemu chyba chodzi o to, że sorc 8-19 bije z aksa i dopiero na 20 lvlu ma pierwszy wand, ale nie pierwszy, który jest pierwszy tylko miałby moc jak 3 wand od 19 lvla. ;d
ale napisałem też o nowych czarach więc sorc zamiast wanda do 20lvl używał by jakiś czarów.
__________________

Ippe Shindemiru?
aripck jest offline  
stary 06-09-2007, 09:30   #96
papik1992
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Piekło

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 49
Poziom mag.: 46
Domyślny

yhy -.- jak z exori vis na 8 lvlu za 10 ? -.-
papik1992 jest offline  
stary 06-09-2007, 13:22   #97
Szybki'lols
Użytkownik Forum
 
Szybki'lols's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Wiek: 32

Posty: 705
Szybki'lols ma numer GG 12231069
Domyślny

@aripck:

Twój podpis jest... żałosny ;o

@topic:

chciałbym more,more wysp,potworów i jakiś hard quest ;>
Szybki'lols jest offline  
stary 06-09-2007, 15:09   #98
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

doszedlem ostatnio do pewnych wnioskow.
Runy powinny miec dmg jak przed updatem (tylko dla magicznych) a dla knighta i palka runy ofensywne powinny byc wogole wyeliminowane oczywiscie jakies fb czy cos aby zabic ghosta/stalkera moglo by zostac. Jeszcze oczekiwal bym wieej takich questow jak POI aby robic je druzyna.

Np. dwa lata temu marzyłem o behemoth quescie nie bylo niestety ekipy teraz? poprosilem 143 knighta i mi wyuczyscil a ja mu mf odkupilem gdzie tu Team?

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 06-09-2007 o 15:11.
Andrealfus jest offline  
stary 06-09-2007, 15:47   #99
Trollus
Użytkownik Forum
 
Trollus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 25
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Domyślny

Nie no nie mogę z beki z większości waszym wypowiedzi Dzięki takim pomysłom to już nikt by prawie w Tibię nie grał ...

Według mnie powinni dać dla Druida coś w rodzaju blessów powiększających siłę ataku , ilość hp itp. I oczywiście udupić Palla i Ryca ,bo już mnie denerwuje ,że każdy gra taką samą profesją jak ja ...
A poza tym niech dadzą coś do zwiedzania i jakiś fajny quest. I trzeci addon

Wtedy może byłoby ciekawiej...
Trollus jest offline  
stary 06-09-2007, 16:20   #100
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Usunięcie HOTKEY'ow - tragedia, teraz o pvp swiadczą tylko numerki przy nicku i w statystykach

Zwiększenie mocy postaci magicznych - sorc na 200 lev bije tyle samo co na 80?

Wycofanie run ze sklepów - runy maja byc wyrabiane przez graczy i koniec. To jest uczciwe.

I to by bylo na tyle
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe
thoro jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:01.


Powered by vBulletin 3