Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-08-2008, 11:59   #101
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

moim ostatnim charem zrobilem deserta bez spoila specjalnie dla satysfakcji. To nie to samo co odkrywanie questa jako pierwszy, ale i tak kupa zabawy z tym byla.

Cytuj:
jeśli twierdzisz , że każdy mający lvl niższy od ciebie jest początkującym graczem to wysokie masz mniemanie o sobie (bo wnioskuje że sądzisz, iż każdy kto ma poniżej 200lvl to newbie)
Wiekszosc ludzi ktorzy wbijaja ten 100 level po raz pierwszy to faktycznie sa poczatkujacy gracze, teraz w erze szybkiego expa i botow mozna sie spodziewac ze o grze nie wiedza nic lub prawie nic. TO oczywiscie nie oznacza ze kazdy ponizej 150 to newbie, bo calkiem spora grupa oldschoolowych graczy nadal sie w tej kategorii miesci. Dajmy na to taki Halfhigh swego czasu piszacy calkiem przyzwoite artykuly, teraz kazde polskie dziecko grajace rok przewyzsza go levelem a raczej nie mamy watpliwosci kto z tych 2 jest newbie a kto nie.
__________________
Vil jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-08-2008, 12:29   #102
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

dla mnie ten 100lvl to było wyzwanie( chociaż prawda prawdą , expi się dużo szybciej niż 3-5lat temu) , nigdy nie należałem do graczy expiących szybko , lubię chodzić, zwiedzać, odkrywać chociaż teraz już zbytnio nie mam co, pomagać innym w questach itp. Ale bądź co bądź popieram wypowiedź Vila w 100% rękoma i nogami


@down


pewnie i masz racje że po 3-4 miesiącach już by był dh/hota service miesiąc później poi service.


Na moim świecie od 2003r. do 2008 (poczatek wakacji) grał pewien gościu o nicki Pskonejott, ma 257lvl wbil go przez caly ten czas, jakies pol roku temu powstalo pełno postaci które na dzień dzisiejszy maja po 220-250lvl, to jest śmieszne

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 13-08-2008 o 12:41.
Andrealfus jest offline  
stary 13-08-2008, 12:33   #103
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Wiecie co w tym wszystkim jest najsmieszniejsze?
Ze Cipsoft zamiast posluchac graczy to idze na wlasna reke a 340 eki padaja jak mrowki. Ogolem poziom tibi jest latwo podwyszyc np. zlaczyc dwa swiaty isare i elysie (najmniej osob online z normlanych swiatow pvp) Dolere i Inferne (Pvp enfo 100-200 osob online odrazu by sie zrobily ciekawsze wojny tam) . W tym momencie mozna powiedziec ze mamy 2 wolne swiaty i tam mozna by bylo zrobic inne frytki niz te gdzie sa wszedzie . Np . Wszystkie Rashid/Djin itemy skupuja oni 2x taniej , wszystkie rzeczy ktore kupujemy bylby 3x drozsze i by zaczelo sie dopiero rpg a nie , ze z ekonomi wychodze ze kazdy 100 pall ktory expi tylko z rs ma 50+ cc w depo .


@edit.
Smieszne jest dla mnie to ze jakby teraz powstal normalny nowy swiat to po 3 miechach bylo by hota/dh serivce.

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 13-08-2008 o 12:35.
ZapodajMuze jest offline  
stary 13-08-2008, 15:35   #104
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

w chwili obecnej, gdy najwyższy level w tibi to 350+ gracze mający level 100 nie są zbyt zaawansowanymi graczami, co taki 100 level może powiedzieć o expieniu na goromie, o polowaniu na poi monsters czy o warlockach z sd albo frostach z UE? na 100 levelu o takich sprawach to sie słyszy i ogląda filmiki a nie bierze w tym udziału. a balansacja polega nie na tym ze do 120 levela postacie sa wyrównane, ale na tym ze do 1200 levela nikt nie powie ze ta postać jest lepsza od tej. mag z każdym levelem zyskuje przewagę nad knightem, dajmy na to o 0,5%, wiec na poziomie 100 jest to 50% które można znieść, ale na 200 jest to już 100% mocy więcej które jest granica nie do przeskoczenia. na 150 levelu mag ma blisko 1000 hp i kupę capa, nie ma już problemu ze go dl złoży na combo albo ze mf sie kończą po godzinie polowania, a knight obojętnie czy 130 czy 350 leczy sie tak samo, capa już od 150 levelu na nic nie brakuje (ja na hunta zabieram 75 bp mf+ 24 bp potionow leczących i do tego nigdy nie wypakowuje takich rzeczy jak kilof, 2 plecaki kluczy do wszystkich drzwi, bp parceli, bp axe ringow, 5 bp might ringow wszystkie tibia booki, fiolki z krwią, itp itd). mam ponad 5k capa i nie potrzebuje kolejnych tysięcy udźwigu, ale każde 5 hp jest przydatne. jak ktoś napisze ze mogę zmienić grę skoro mi nie odpowiada brak balansacji to poproszę o zwrot pieniędzy za 5 lat pacca kiedy grałem rycerzem i czytałem wiadomości na tibia.com ze postacie zostaną zbalansowane, gdyby tego nie obiecywali to już 3 lata temu nie grałbym, ja ze swojej strony spełniłem zobowiązania i płaciłem pacca regularnie, oni nie zrobili tego do czego sami sie zobowiązali-nie umożliwili równie przyjemnej gry każdą profesją.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline  
stary 13-08-2008, 16:36   #105
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
w chwili obecnej, gdy najwyższy level w tibi to 350+ gracze mający level 100 nie są zbyt zaawansowanymi graczami, co taki 100 level może powiedzieć o expieniu na goromie, o polowaniu na poi monsters czy o warlockach z sd albo frostach z UE? na 100 levelu o takich sprawach to sie słyszy i ogląda filmiki a nie bierze w tym udziału. a balansacja polega nie na tym ze do 120 levela postacie sa wyrównane, ale na tym ze do 1200 levela nikt nie powie ze ta postać jest lepsza od tej. mag z każdym levelem zyskuje przewagę nad knightem, dajmy na to o 0,5%, wiec na poziomie 100 jest to 50% które można znieść, ale na 200 jest to już 100% mocy więcej które jest granica nie do przeskoczenia. na 150 levelu mag ma blisko 1000 hp i kupę capa, nie ma już problemu ze go dl złoży na combo albo ze mf sie kończą po godzinie polowania, a knight obojętnie czy 130 czy 350 leczy sie tak samo, capa już od 150 levelu na nic nie brakuje (ja na hunta zabieram 75 bp mf+ 24 bp potionow leczących i do tego nigdy nie wypakowuje takich rzeczy jak kilof, 2 plecaki kluczy do wszystkich drzwi, bp parceli, bp axe ringow, 5 bp might ringow wszystkie tibia booki, fiolki z krwią, itp itd). mam ponad 5k capa i nie potrzebuje kolejnych tysięcy udźwigu, ale każde 5 hp jest przydatne. jak ktoś napisze ze mogę zmienić grę skoro mi nie odpowiada brak balansacji to poproszę o zwrot pieniędzy za 5 lat pacca kiedy grałem rycerzem i czytałem wiadomości na tibia.com ze postacie zostaną zbalansowane, gdyby tego nie obiecywali to już 3 lata temu nie grałbym, ja ze swojej strony spełniłem zobowiązania i płaciłem pacca regularnie, oni nie zrobili tego do czego sami sie zobowiązali-nie umożliwili równie przyjemnej gry każdą profesją.

poi monsters? huncilem juz nightmary, plague smithy, destroyery, Lost Soule, Betrayed Wraithy ( w teamie 2 osobowym ale huncilem i to nie jako bloker, oboje bilismy tak dla przyjemnosci aby pohuncic cos mocniejszego).

na frostach expilem troche (tez team) , na goromie nie bylem, nigdy mi sie questu nie chcialo robic, na warlocki tez juz polowalem, wiec nie mow ze wszystko widzialem tylko na filmikach czy screenach. Fakt co fakt 100 lvl to pył w porównaniu do 350, ale nie można go nazwać newbie, newbie dopiero sie uczy grać a jeśli się nie umi grać to wątpie aby ktoś do 100 dotarł, 100lvl można nazwać średnio-zaawansowanym. Co do capu to masz racje powyżej 150lv ma się go już na tyle że nie trzeba się o to martwić. Co do balansacji masz 100% racji
Andrealfus jest offline  
stary 13-08-2008, 18:10   #106
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

przez poi monsters rozumialem unded dragi, dark torturery, blightwalkery, lapki, hhf. o polowaniu na frosty tez troche wiem (wbilem tam z 50 mln expa) ale jak zobaczylem co robi tam 210 ms z UE to poprostu mi szczena opadła) nie twierdze ze 100 jest gorszy od 200, twierdze ze wbił 10x mniej doswiadczenia i nie jest jeszcze w pelni swiadomy plusow i minusow swojej postaci. co innego roznica miedzy knightem a magiem na 50 lelvelu gdy mag robi 40k a knight 30k expa w godzine a co innego na 150 gdy mag moze robic 130-450k/h a knight 100-180k/h
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline  
stary 13-08-2008, 18:14   #107
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
przez poi monsters rozumialem unded dragi, dark torturery, blightwalkery, lapki, hhf. o polowaniu na frosty tez troche wiem (wbilem tam z 50 mln expa) ale jak zobaczylem co robi tam 210 ms z UE to poprostu mi szczena opadła) nie twierdze ze 100 jest gorszy od 200, twierdze ze wbił 10x mniej doswiadczenia i nie jest jeszcze w pelni swiadomy plusow i minusow swojej postaci. co innego roznica miedzy knightem a magiem na 50 lelvelu gdy mag robi 40k a knight 30k expa w godzine a co innego na 150 gdy mag moze robic 130-450k/h a knight 100-180k/h

teraz mogę Cię w 100% poprzeć
Andrealfus jest offline  
stary 13-08-2008, 19:05   #108
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
mag z każdym levelem zyskuje przewagę nad knightem, dajmy na to o 0,5%, wiec na poziomie 100 jest to 50% które można znieść, ale na 200 jest to już 100% mocy więcej które jest granica nie do przeskoczenia
Tu wychodzi brak ograniczenia levelowego.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline  
stary 14-08-2008, 17:35   #109
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

cieżko teraz wprowadzic ograniczenie levelowe. jesli tak to na jakim levelu ja wprowadzic? 150? 200? czy moze 400 bo nikt jeszcze nie ma takiego levela. co zrobic z graczami ktorzy przekroczyli juz prog levelowy. zreszta, przy tak ubogim systemie przedmiotow dostepnych w tibi tylko przez kolejne zdobywanie leveli jestesmy w stanie rozwijac swoje postacie.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline  
stary 14-08-2008, 18:06   #110
GrubyCzarnyKotek
Użytkownik Forum
 
GrubyCzarnyKotek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2008
Lokacja: Allenstein

Posty: 361
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Infinnity
Świat: Harmonia
Poziom: 201
Skille: 21/28
Poziom mag.: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
w chwili obecnej, gdy najwyższy level w tibi to 350+ gracze mający level 100 nie są zbyt zaawansowanymi graczami, co taki 100 level może powiedzieć o expieniu na goromie, o polowaniu na poi monsters czy o warlockach z sd albo frostach z UE? na 100 levelu o takich sprawach to sie słyszy i ogląda filmiki a nie bierze w tym udziału. a balansacja polega nie na tym ze do 120 levela postacie sa wyrównane, ale na tym ze do 1200 levela nikt nie powie ze ta postać jest lepsza od tej. mag z każdym levelem zyskuje przewagę nad knightem, dajmy na to o 0,5%, wiec na poziomie 100 jest to 50% które można znieść, ale na 200 jest to już 100% mocy więcej które jest granica nie do przeskoczenia. na 150 levelu mag ma blisko 1000 hp i kupę capa, nie ma już problemu ze go dl złoży na combo albo ze mf sie kończą po godzinie polowania, a knight obojętnie czy 130 czy 350 leczy sie tak samo, capa już od 150 levelu na nic nie brakuje (ja na hunta zabieram 75 bp mf+ 24 bp potionow leczących i do tego nigdy nie wypakowuje takich rzeczy jak kilof, 2 plecaki kluczy do wszystkich drzwi, bp parceli, bp axe ringow, 5 bp might ringow wszystkie tibia booki, fiolki z krwią, itp itd). mam ponad 5k capa i nie potrzebuje kolejnych tysięcy udźwigu, ale każde 5 hp jest przydatne. jak ktoś napisze ze mogę zmienić grę skoro mi nie odpowiada brak balansacji to poproszę o zwrot pieniędzy za 5 lat pacca kiedy grałem rycerzem i czytałem wiadomości na tibia.com ze postacie zostaną zbalansowane, gdyby tego nie obiecywali to już 3 lata temu nie grałbym, ja ze swojej strony spełniłem zobowiązania i płaciłem pacca regularnie, oni nie zrobili tego do czego sami sie zobowiązali-nie umożliwili równie przyjemnej gry każdą profesją.
(look moj lvl na WRL)




(look lvl msa Mdog Kamileo)


jak widac wszystko zalezy czy ktos umie grac.
mozna wbic 150 lvl expiac na zolwiach i mozna wbic 150 expiac w teamie na inqui, poi za firewallami etc.
gracz graczowi skillem nie równy.
__________________


http://bazarowerow.pl/

Ostatnio edytowany przez GrubyCzarnyKotek - 14-08-2008 o 18:08.
GrubyCzarnyKotek jest offline  
stary 14-08-2008, 18:21   #111
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

@Up
To temat o knighcie ziaaa
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 14-08-2008, 18:28   #112
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

no kurde, jak sie kilka razy poszlo w jakies miejsce to nie mozesz sie uwazac za jakiegos pro playera co wszystko wie. ile siedziales na hff? ja zlootowalem tam 20 magma legow i 10 magma coat, za kamieniem siedzialem az spadly 5 terra legow (wszystko po obcieciu loota przez cip soft), na samych frostach wbilem wiecej expa niz taki 100 level ma w calosci, drugie tyle na poi dl, i z 15 mln expa na nightmerach. i wkurza mnie jak ludzie co bija 2 pierwsze nightmery albo raz zrobili questa zapuszczajac sie w glab kopalni mowia jacy to oni doswiadczeni nie sa. sa 100 levele co mowia ze soluja 3 forsty i moga im gowno zrobic, ja raz, na 160 levelu majac ponad 2000 hp padlem na jedno combo od 3 frostow, i dostaje bialej goraczki jak taki noob ktory zabil w swojej histori 300-400 frostow mowi mi ze takie combo jest niemozliw, bo on spokojnie z 3 frostami sobie poradzil. zaznacze ze takie combo trafilo sie raz, w czasie kiedy zrobilem 50 mln expa na frostach, ale jest mozliwe. z czystego rachunku prawdopodobienstwa mozna stwierdzic ze jesli ktos zrobil 2-5 mln expa na frostach to jego loot jest duzo bardziej zalezny od szcescia niz gracza ktory zrobil 50-100 mln expa w tym samym miejscu.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline  
stary 14-08-2008, 18:35   #113
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

@Up
Ty mówisz TYLKO o expieniu....

Thar~
@Down
Ale to że ktoś siedział 500h na frostach nie znaczy ze ma wieksze doswiadczenie w grze jako takiej niż ktoś kto ma 50 lvl aktualnym charem, nie?
__________________
This is for my boys yo




Ostatnio edytowany przez Tharion - 14-08-2008 o 18:45.
Tharion jest offline  
stary 14-08-2008, 18:37   #114
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion Pokaż post
@Up
Ty mówisz TYLKO o expieniu....

Thar~
bo wypowiadam sie na temat "Systemy Leczenia - System Expienia Pal & Knight " gdzie chodzi o wplyw systemu leczenia rycerza i paladyna na ich sposob expienia.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline  
stary 14-08-2008, 19:08   #115
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion Pokaż post
Ale to że ktoś siedział 500h na frostach nie znaczy ze ma wieksze doswiadczenie w grze jako takiej niż ktoś kto ma 50 lvl aktualnym charem, nie?
tak, ma bo ta gra na tym polega (w 90%).
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline  
stary 14-08-2008, 20:19   #116
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
cieżko teraz wprowadzic ograniczenie levelowe. jesli tak to na jakim levelu ja wprowadzic? 150? 200? czy moze 400 bo nikt jeszcze nie ma takiego levela. co zrobic z graczami ktorzy przekroczyli juz prog levelowy.
bylo ograniczenie levelowe, to sie z niego z cala stanowczoscia wycofali.

Cytuj:
Ale to że ktoś siedział 500h na frostach nie znaczy ze ma wieksze doswiadczenie w grze jako takiej niż ktoś kto ma 50 lvl aktualnym charem, nie?
jesli mowimy o doswiadczeniu to nie mowimy o 'aktualnych charach', moj aktualny ma 2 level i istnieje tylko po to zebym mogl z ludzmi gadac.


#112 ucina wszelkie dywagacje na temat doswiadczenia i leveli.
__________________
Vil jest offline  
stary 15-08-2008, 07:56   #117
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
Domyślny

Co do Histori pana Fagaro to z tymi Combo to i tak mi sie wydaje ze Frosty sa duzo latwiejsze niz Dle poi NA Dlach takim ed mam lepszy exp ale dla mnie Dle sa bardziej nie bezpieczne takie nie zrownowazone , a co do 100ed na Wrl z magma setem to przesada -.- to jest lajcik xD

MI ogolnie System leczenie nie przeszkada chociaz mam 140ek

Ostatnio edytowany przez Valest - 15-08-2008 o 07:57. Powód: Za błedy stylistyczne, ortograficzne nie odpowiadam ;]
Valest jest offline  
stary 15-08-2008, 21:30   #118
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

ten 140ek to na non pvp pewnie albo jeszcze udzialu w wojnie nie brales?
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline  
stary 16-08-2008, 10:20   #119
Patysiak
Zbanowany
 
Patysiak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 636
Stan: Niegrający
Domyślny

Trochę nie na miejscu są przykłady z wojną - w trapie KAżDY pada, a jak na moje, to chyba knight z ultimate potkami najdłużej wytrzyma.

Prosty przykład - anni room. Kto zwykle robi, ma najłatwiej albo pada wręcz celowo (jak shooterzy padną)? Knight!

Już wcześniej to pisałem, ale właśnie się powtórzę - jeśli potrafisz grać swoją profesją, to jesteś najlepszy. Przykładowo kumple 180+ek na nightach, poi dl, frostach czy ew całych kopalniach expią, mają niezły profit, niezły exp i nie narzekają. (jak zachęcałem kumpla do loocenia mi piece z djinów zamiast nightów, to się mnie zapytał, czy tam wyciągnie na czysto na hunta 150-300k, bo jak nie, to nie idzie, więc coś w tym jest ).

Faktem jest, że hity palla z ass starów są trochę za wysokie, może to jakoś zmienią (nie fair, że taki pall ma na frostach 200-300k expa/h i jeszcze mu się zwraca), a puki co nie ma co narzekać tylko trzeba doskonalić swoje postacie
Patysiak jest offline  
stary 16-08-2008, 10:50   #120
Tristo
Użytkownik Forum
 
Tristo's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Katowice
Wiek: 33

Posty: 306
Imię: Klevis
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wings
Świat: Furora
Tristo ma numer GG 1310050
Domyślny

hm a co powiecie na to?

Top 500 Vocation Totals (last updated 6d 6h 21m 27s ago):

Elite Knight (275) Royal Paladin (91) Master Sorcerer (64) Elder Druid (38)
Knight (21) Paladin (7) Sorcerer (4)
__________________

Snowboard is my whole world!
Tristo jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:35.


Powered by vBulletin 3