Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-04-2010, 19:16   #1
balmora
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2006
Lokacja: Konin

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Walens
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Alone Ones
Świat: Aldora
Poziom: 134
Skille: 94/68
Poziom mag.: 23
balmora ma numer GG 1591870
Domyślny Destro i behe

Witam mam 83 rp i mam 3 pytania
a) chciałem poexpic na behemotach/destroyerach jednak nigdzie nie moge znalesc miejsca w ktorym albo nie bedzie gowien typu cyklopy (w cyclopolis) lub gdzie jest duzo miejsca do uciekania.
b) gdzie najlepiej isc z assasina starami zeby chociaz byc na 0? na hydrach waste ,frosty loteria, dl w yala to za duze waste bez butów a behe w cyklo za niebezpiecznie
c) jest gdzies jakis dobry resp banshee bez innych "dodatków" typu braindeath, gdzie mozna wyjsc na + ?
__________________
CHELSEA CHELSEA CHELSEA!!!
balmora jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-04-2010, 22:57   #2
malyjanek
Użytkownik Forum
 
malyjanek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2005

Posty: 575
Profesja: Royal Paladin
Gildia: exclusive
Świat: Magera
Poziom: 129
Skille: 95/72
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Witam mam 83 rp i mam 3 pytania
a) chciałem poexpic na behemotach/destroyerach jednak nigdzie nie moge znalesc miejsca w ktorym albo nie bedzie gowien typu cyklopy (w cyclopolis) lub gdzie jest duzo miejsca do uciekania.
b) gdzie najlepiej isc z assasina starami zeby chociaz byc na 0? na hydrach waste ,frosty loteria, dl w yala to za duze waste bez butów a behe w cyklo za niebezpiecznie
c) jest gdzies jakis dobry resp banshee bez innych "dodatków" typu braindeath, gdzie mozna wyjsc na + ?
1.) mowisz o expie solo? jesli tak to zapomnij o behe i destroyerach.Najlepszy resp behe jest na edron i liberty bay ale w tych miejscach biegajac mozna zlurowac 2 osobnika.No chyba ze bedziesz biegal wokol schodow ale nie polecam na tym lvlu.Destro to ja swoim 107 rp nawet nie widzialem to sie nie wypowiadam (PoI nie robilem).Szukalem na yalahar ale jak zobaczylem za drzwiami plaguesmitha i 2 nightmary to sobie odpuscilem.

2.) moim zdaniem wieksze waste na Frostach niz na Dl-ach (z nich mozna chociaz skorki sciagac.Może Hellspawny yalahar (ale tylko jesli masz idealny net).Lurujesz pojedynczo i biegasz wokol drzewek ewentualnie nightmary na cementery (ale to bedzie raczej bicie w zwarciu).Moze znajdz jakiegos blokera 100 lvl + i idz na grimy?

c.) Co prawda nie expilem tam ale jedynie questa robilem wiec moze droga na BANSHEE quest?
malyjanek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 23:27   #3
Klaczuu
Użytkownik Forum
 
Klaczuu's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2008
Lokacja: W Yalahar

Posty: 518
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Peka Har
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Poziom: 149
Skille: 13/26
Poziom mag.: 80
Domyślny

Behe na tym lvl palkiem z ass to raczej waste i duże ryzyko .
Destro może w kopalniach na Svargrond , ewentualnie z jakimś ek na yalahar (alchemist) tam gdzie 2 destro się respią .
Klaczuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2010, 23:48   #4
Turilot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: 130
Skille: 90/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

Banshee masz na banshee quescie od groma i na cmentarzu yala w podziemiach kilka tylko musisz obczajc, gdzie wchodzic jak nie chesz bic reszty, chociaz jak dasz rade banshee to mutanted bat to też nic wielkiego
Turilot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 00:29   #5
balmora
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2006
Lokacja: Konin

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Walens
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Alone Ones
Świat: Aldora
Poziom: 134
Skille: 94/68
Poziom mag.: 23
balmora ma numer GG 1591870
Domyślny

@up
Chodzi o to że tam jest sporo braindeathów a te potrafia przyłozyc mocno (szczegolnie z vampirami), na dodatek w tych podziemiach wiece jest biegania niz expienia z tego co widzialem.
Jesli chodzi o nighty to odpadaja - sa bardzo niebezpieczne (tylko walka w zwarciu , na dodatek czesto sie puluje 2) wiec spore waste
A jesli chodzi o destro to mi najbardziej chodziło o formorgar mines jednak nie wiem czy one wystepuje tak jakos same? bo z tego co widzialem to duzo tam innych poi potworow typu plaguesmith czy wlasnie nightmary, a czasem takze lost soul i betrayed wraith
Grimy nie bedzie waste bez druida? wala mocniejsze combo niz demony, sam nie wiem juz w sumie
__________________
CHELSEA CHELSEA CHELSEA!!!

Ostatnio edytowany przez balmora - 14-04-2010 o 00:31.
balmora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 10:28   #6
B3K0N
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 07 2009

Posty: 86
Domyślny

Podaj jaki masz skill, bo przyznam szczerze ze latałem na cmentarzu po banshee i wcale nie narzekałem na brak bicia. Kusza i zwykłe bolty w zupełności wystarczą o ile masz dobry skill. Co do destro to one raczej nigdzie nie występują same. Jedynie na yalachar, ale też trzeba bić inny shit. Co do Behe to będzie waste na twoim levelu - potrafią przywalić, a loot kiepski, chyba że długo huncisz i w drużynie, wtedy jest większa szansa na loota. 80+ lev i najty to nawet nie myśl o uciekaniu bo w grę wchodzi tylko walka w zwarciu. Może zaproponuję tobie Culty na goromie- exp ładny nawet na wyższych levelach, kasy dużo a i loot często dopisuje, ale bicie najlepiej z łuku lub kuszy bo culty jak wiadomo trzymają na dystans.
__________________
KONIEC ŻALĄCYM SIE DZIECIOM FACC!!! CHCECIE WIĘCEJ ??? KUPCIE PACC !!!
B3K0N jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2010, 13:53   #7
Arts19
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 03 2010
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 33

Posty: 21
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Secura
Poziom: 18
Domyślny

Jeśli chodzi o Destro (napiszę to w skrócie) to nie dasz rady na swoim lvl.Myślę, że bardziej poradzisz sobie na Beholderach, uważaj na Elder Beholdery.
Arts19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:39.


Powered by vBulletin 3