Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-05-2012, 02:03   #1
kociakowski
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny pierwszy pacc i druid - pomoc

Witam.

Posiadam takiego oto druida zrobionego w niecały tydzień na tym podwójnym expie:
lvl: 46
mlvl: 39 bez eq
eq: bohy, blue legi, blue robe, crown helmet, demon shield, hailstorm/underworld rod
kasa na exp: nieograniczona

We wtorek zakupuję pierwszego swojego PACC'a na 30dni. I stąd kilka moich pytań:
1. Gdzie expić takim druidem ?
2. Jakie questy zrobić przez te 30dni ?
3. Czy dokupić jakieś eq ? tzn. czy kupić np HOTM, focus cape itp, te wszystkie które mlvl dodają ?
4. Czy softy są opłacalne ?
5. Co nosić w bp ?

Za trafne odpowiedz polecą podziękowania i reputki, a za głupie docinki będę raportował : )

Dzięki : )

Ostatnio edytowany przez kociakowski - 23-05-2012 o 22:57.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-05-2012, 22:58   #2
kociakowski
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

nikt nie pomoże ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2012, 23:59   #3
Toffu
Użytkownik Forum
 
Toffu's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2011

Posty: 56
Domyślny

1. Do 50lvl polecam Ancient Scaraby z Halistorm Rod'em i Flame Strike. Da radę szybko wbić 50lvl, a i profit nie maly .
Od 50lvl Water elementale z Exori Vis plus Underworld Rod oraz obowiązkowo Helmet of the Deep. Tutaj można expić nawet do 85lvl. Profit jest koksior.
Później jakieś Quary może Hydry - tutaj już po prosu nie wiem
2. Postman Quest, Rashid, Blue/Green djin - teraz tylko takie mi przychodzą do głowy. No i oczywiście jakie tylko chcesz .
3. Ja bym kupił sobie Focus Cape i HOTM. Może również jakiegoś spellbooka, ale tarcze na wszelki wypadek bym zostawił.
4. Tak, ale moim zdaniem nie na tym lvl.
5. To zależy od świata (PvP czy N-Pvp). Ale przeważnie to jakaś lina, łopata, manasy, mwall, time ring (PVp, żeby uciec łatwiej przed PK), kilkanaście SD, gp na statek i tylko tyle przychodzi mi do głowy.
__________________
W przyszłości może coś tutaj będzie.
Toffu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:15.


Powered by vBulletin 3