Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-08-2006, 07:49   #61
goralek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: PL

Posty: 32
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Domyślny

;/ to bardzo przykre dla nas nałogowców..ale miejmy nadzieje że w ten sposób jego życie na bierze nowego wymiaru..

Ps. ale oczywiście nie obyło się bez plotek, że Adii Getes i Vesper Drago mu to zrobili..
__________________
wale z axa...
goralek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-08-2006, 17:50   #62
Junior Dardos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 33
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Broken
Świat: Xantera
Poziom: 53
Skille: 86/86
Poziom mag.: 6
Junior Dardos ma numer GG 9438300
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Totalizator the Wizzard Pokaż post
Wczoraj zrookował się do 27lvla Billyff, kończąc swoją karierę na xanterze .

RIP.
Zacznijmy od tego że Billyff zroockował sie do 28 lvla. I bardzo żdziwiło mnie to że roockuje swą postać. Bo mógł ją przeciez sprzedac... ale cóz wyglada na to że chyba nie chcial patrzec jak ktos gra jego postacią i ją niszczy...Tylko takie coś przychodzi mi do głowy
Junior Dardos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 17:53   #63
Junior Dardos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 33
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Broken
Świat: Xantera
Poziom: 53
Skille: 86/86
Poziom mag.: 6
Junior Dardos ma numer GG 9438300
Domyślny

a co do wojny jakiejś to ja już wogóle nie zcaje o co to ubiega. Jeszcze pamietam jak to wszystko sie zaczeło. Gdy była Guild Takeda. W tedy to Vnz wybijali polaków. Pozniej Polacy zaczeli sie bić na Br a nagle Vnz jest sojusznikiem Polaków. To jest wszystko pokręcone... Wy jesteście nie powazni że w to wszystko sie mieszacie. Zamiast zostawic vnz i Br by nawzajem się wybijali a Wy przez ten czas pojechac z lvlem i skillami to się włączyliscie do wojny... To jest głupie. Tyle miałem do powiedzenia.
Junior Dardos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 21:01   #64
Adii Getes
Zbanowany
 
Adii Getes's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Scotland/Aberdeen or Elbląg/Poland
Wiek: 34

Posty: 318
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Adii Getes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 110
Skille: 99/76
Poziom mag.: 20
Adii Getes ma numer GG 7010707
Domyślny Rox

1. My sie nigdzie nie włanczalismy, oni sami zaczeli nas huntowac niby za to ze pomagalismy vnz.
2. Goralek kto mowil ze to ja i vesper tak strasznie skrzywdzilismy billyffa?
Adii Getes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 22:16   #65
Totalizator the Wizzard
Użytkownik Forum
 
Totalizator the Wizzard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006

Posty: 144
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 61
Poziom mag.: 54
Domyślny

mowi ze takie byly plotki...

ja tam nic takiego nie slyszalem.
__________________
Totalizator the Wizzard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2006, 15:03   #66
goralek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: PL

Posty: 32
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Domyślny

a skąd ja biore wszystkie plotki...?

Niby tworzymy najpotężniejszą gildię, ale polacy w niej raczej nie mają nic do powiedzenia..a jak się plotkuje o czym kolwiek to poza naszymi uszami.

Myślę że Billyff- doskonale wie ,że przychodzą na gracza lepsze i gorsze chwile , po to wielu przechodzi w stan odpoczynku.. aby w każdej chwili mógł powrócic.. jezeli tego znów zapragnie, za zrokowaniem postaci musiały pójść duze emocje, ja też nigdy nie pozwolę grać swoich charakterem komu innemu, mamy w tym wszyscy już doświadczenie..

A co do polaków Junior nie masz racji.. po odejsciu Malardiana nastały ciężkie czasy.. z jednej strony Ballardy naciskały na rozbicie Takedy z drugiej Twistery po koleii żadali wywalenia kolejnych osób, część odeszłą do nowopowstałej gildi Ballardów Tomekss spi... odszedł do WDA , wiec nie miałam ochoty sama ciągnąć tego nadal, po drodze wysłuchując pretensji że nie wywalam z jaskiń im noobków włażacych na exp. Ponadto na polskich druidów i magów nadal czaił sie Kuza -Heli wiele razy padła od niego ,nie pomogły prośby, bo jak tu sie dogadać z kilkoma ownerami. Prawda jest też taka że za adiim poszło wielu polaków w ten sposób kończąc swoja karierę, prawda jest też taka że Adii swoim długim językiem obraził kilka razy Pine przez co moim zdaniem nie ma szans na powrót, zrobił kilka naprawde głupich nieznaczących rzeczy przez które nie powinien był być tak potraktowany..ale prawda jest też taka ,ze z shi'rusem przescigali sie w expie i bijąc 700 k dziennie nie uszlo to uwadze zaniepokojonym Br..którzy wielokrotnie wraz z adim i shirem tlukli róznych siurków i znali potege pvp Adiego i shirusa razem wziętych - mieli powazny dylemat, nadażyła sie okazja jak adii narozrabiał i się go pozbyli..A ania oczywiście skuliła ogon i przetrwała... aczkolwiek straciła cheć do gry..;/

Na Xanterze zaczyna pojawić się nowe pokolenie świetnych polskich graczy z przewagą magów..wiec zobaczymy co będzie dalej..
__________________
wale z axa...
goralek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2006, 17:39   #67
Junior Dardos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 33
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Broken
Świat: Xantera
Poziom: 53
Skille: 86/86
Poziom mag.: 6
Junior Dardos ma numer GG 9438300
Domyślny

To i tak moim zdaniem za wcześnie Polacy wzieli się za wojne... Mogliście jeszcze trochę poczekać i nie bić lvla w zadziwiającym tępie.A co do nowej ery polaków... Wiekrzośc polskich graczy jest w FoD ale i tak moim zdaniem nie przysporzą sobie zaufania w EoD więc kto im w przszłości pomoże?? Malo kto chce pomagać Polakom. A teraz słuchajcie. Gdyby polacy tą cała wojne wygrali to na server powróci Vnz. I po jakimś czasie i Oni by się wzieli za was. Może nie od razu ale gdy z regenerują sily... Zaczną traktować was jak Brazylijczycy.
Junior Dardos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2006, 18:50   #68
Adii Getes
Zbanowany
 
Adii Getes's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Scotland/Aberdeen or Elbląg/Poland
Wiek: 34

Posty: 318
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Adii Getes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 110
Skille: 99/76
Poziom mag.: 20
Adii Getes ma numer GG 7010707
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Junior Dardos Pokaż post
To i tak moim zdaniem za wcześnie Polacy wzieli się za wojne... Mogliście jeszcze trochę poczekać i nie bić lvla w zadziwiającym tępie.A co do nowej ery polaków... Wiekrzośc polskich graczy jest w FoD ale i tak moim zdaniem nie przysporzą sobie zaufania w EoD więc kto im w przszłości pomoże?? Malo kto chce pomagać Polakom. A teraz słuchajcie. Gdyby polacy tą cała wojne wygrali to na server powróci Vnz. I po jakimś czasie i Oni by się wzieli za was. Może nie od razu ale gdy z regenerują sily... Zaczną traktować was jak Brazylijczycy.
Mało wiesz, duzo gadasz
My nie DOLACZALISMY SIE do wojny, to brazylijczycy nas zaczeli nas huntowac, no i gdzie ty tu widzisz wojne? Ja narazie to widze jedynie PK przed sever save. A gdyby polacy wojne wygrali? Tak sie napewno nie stanie jedyna szansa na wygranie to gdy BR rospętaja wojne z Kalem, jestem pewny w 80% ze brazylijczycy wkoncu albo sami rozpetają wojne albo dojdą do Custeli, wtedy i polacy i vnz na nowo będą walczyć o wolność na servie.

Ostatnio edytowany przez Adii Getes - 16-08-2006 o 18:52.
Adii Getes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2006, 22:31   #69
Totalizator the Wizzard
Użytkownik Forum
 
Totalizator the Wizzard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006

Posty: 144
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 61
Poziom mag.: 54
Domyślny

Dobrze ze polacy sa w FoD, zauważcie że choć w EoD są Vnz, Pol, Swe itd, nikt im nic nie robi, dopoki EoD żyje jest jeszcze dla serwera nadzieja. Kal ostro bije lvle (175!!), a polaków u nas coraz więcej (Mona, Adisavix, Flan tind, Hell-Striker itd).
__________________
Totalizator the Wizzard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2006, 23:01   #70
Black Black Sheep
Użytkownik forum
 
Black Black Sheep's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2006

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Imię: Nyneq
Profesja: Knight
Świat: Xantera
Poziom: 81
Skille: 91/89
Poziom mag.: 6
Domyślny

I jeszcze jeden skromny Polak, Tot ;p

A tak do tematu, to jak Ania zauwazyla, pozycja Polaków zaczela sie walic jak tylko Mal odszedl. Chociaz nie tyle pozycja co wolna ręka i skromne miejsce na swiecie.
Teraz kazdy musi sobie radzic sam, Polska gildia w stylu Takedy juz nigdy nie powstanie, zostaje tylko dolaczenie do lepszych gildi.
Moim zdaniem wszczepianie sie w EoD polskich graczy ma większy sens niz tworzenie nowej autonomi, mamy wieksze szanse na wzrost respektu do Polakow, jako takie zycie na serwerze i (póki co) wolność w biciu lvli.
I tak Polacy nigdy nie będą mieli szans przejąć władzy na serwerze, na to nie ma szans, chyba że mocno podskoczyliby z poziomami, a na to również nie ma szans. Nie ma co się zrywać, trzeba iść na jakiś układ z Br, ale po wszystkich szumach Perpetuals na żadne układy nie ma ochoty. Jedyna szansa to, jak Tot wspomniał, EoD z Kalem na czele.
Mozna sie cieszyc z jednej rzeczy- ze pojedyncze szuje, które zadzieraja z Kalem (Disaster) nie maja praktycznie zycia na Xanterze i odpadaja z gry.

Ostatnio edytowany przez Black Black Sheep - 16-08-2006 o 23:20.
Black Black Sheep jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 00:32   #71
Adii Getes
Zbanowany
 
Adii Getes's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Scotland/Aberdeen or Elbląg/Poland
Wiek: 34

Posty: 318
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Adii Getes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 110
Skille: 99/76
Poziom mag.: 20
Adii Getes ma numer GG 7010707
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Black Black Sheep Pokaż post
I jeszcze jeden skromny Polak, Tot ;p

A tak do tematu, to jak Ania zauwazyla, pozycja Polaków zaczela sie walic jak tylko Mal odszedl. Chociaz nie tyle pozycja co wolna ręka i skromne miejsce na swiecie.
Teraz kazdy musi sobie radzic sam, Polska gildia w stylu Takedy juz nigdy nie powstanie, zostaje tylko dolaczenie do lepszych gildi.
Moim zdaniem wszczepianie sie w EoD polskich graczy ma większy sens niz tworzenie nowej autonomi, mamy wieksze szanse na wzrost respektu do Polakow, jako takie zycie na serwerze i (póki co) wolność w biciu lvli.
I tak Polacy nigdy nie będą mieli szans przejąć władzy na serwerze, na to nie ma szans, chyba że mocno podskoczyliby z poziomami, a na to również nie ma szans. Nie ma co się zrywać, trzeba iść na jakiś układ z Br, ale po wszystkich szumach Perpetuals na żadne układy nie ma ochoty. Jedyna szansa to, jak Tot wspomniał, EoD z Kalem na czele.
Mozna sie cieszyc z jednej rzeczy- ze pojedyncze szuje, które zadzieraja z Kalem (Disaster) nie maja praktycznie zycia na Xanterze i odpadaja z gry.
Znając życie to polska gildia powstanie gdy wroci Mal. Om potrafi wszystko załatwic i żaden brazol mu nie podskoczy, a co do władzy na serverze to oczywiscie mamy szanse, namawiajcie kolegow niech graj sorcami bądź palami na xantera, gdyby nie tyle noobow h lvl polakow co zamiast knightow mieli by paladynow bądz sorcow, juz bysmy mieli władze.
Adii Getes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 10:11   #72
Totalizator the Wizzard
Użytkownik Forum
 
Totalizator the Wizzard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006

Posty: 144
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 61
Poziom mag.: 54
Domyślny

Najpierw trzeba skasować Custelę, i pomóc Kalowi wbić 200 lvl, później przydałoby się rozpędzić PA w Haunted Minds, Perpetuals jest strasznie niemrawe i w sumie niewiele robi. Nawet lvl wolno biją. A do powrotu Mala to polacy powinni ładować się do FoD, jak ktoś ma 25+ lvl i zna angielski to walić do mnie ja zagadam z kim trzeba.
__________________
Totalizator the Wizzard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 10:40   #73
goralek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: PL

Posty: 32
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Domyślny

Nie wiem czy bym chciałą, aby polacy rządzili Xantera, po rozmowie z różnymi graczami..którzy są troche zoorientowani w światach i tym co się na nich dzieje, oraz po obserwacjach moich dzieciaków z cafe grajacych na innych światach..śmiało pokuszę się o stwierdzenie że najgorzej się dzieje na servach gdzie rządzą meksykanie... poźniej tam gdzie rządzą polacy a szwedzi są dopiero na 3 pozycji i cała reszta dalej, wiec br nie są tacy najgorsi. Co do Custeli , nie wypowiem się, bo nie znam ,za to ballard brzmiał zawsze sensownie, troche narwany ale rozgarnięty..wiem tez ,że kigibuv i Panchobras, mogą się wkurzyć i dołączyć do custeli drużynki, wtedy może nastąpić przełom.. na który polacy czekają..a vene już nie mamy co się obawiać sami są dla polaków niegroźni..zreszta Wert nadal zabija polskich druidów aby zarobić ..więc nic się nie zmieniło..Poza tym wczoraj zginął Rallvord Ballard, a ostatnio Valette...Disaster - są coraz słabsi..Marius nie wychodzi z pz , nie liczyła bym już na nich w takim składzie..
Poza tym zobaczcie Bruce Mcwilis bije expa ile chce i nie czepiają się do niego, bo on nie szuka problemów.. wyrosło kilku magów na 75 lvl polaków i też ich nikt nie rusza..wręcz przeciwnie biegają na red skullach i nikt ich nie dotyka. Może dlatego że Pina tak jakby się trochę wyciszył ze swoimi zapędami do rządzenia, to tylko spekulacje..aby wątek nadal żył
__________________
wale z axa...
goralek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 12:05   #74
Totalizator the Wizzard
Użytkownik Forum
 
Totalizator the Wizzard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006

Posty: 144
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 61
Poziom mag.: 54
Domyślny

Pina cierpi i boleje bo ani swoimi już nie może rządzić z powodu Henry'ego ani w EoD też widoków na władze nie ma. Doprowadził co prawda do wywalenia Aerdyna ale opinie sobie też tym popsuł. Do custeli nikt się raczej nie przyłaczy bo jego szanse na wygranie czegokolwiek są zerowe, ot biega trochę przed SSem, tego postrzeli, tamtego pogoni ale co z tego skoro całe EoD expi jak wściekłe a on nie może? Ja też nie chce żeby polacy rządzili serwerem tylko EoD. W tym momencie jest dosyć chwiejna równowaga między nami i br, taki raczej symboliczny sojusz z czasów CoRD, właściwie każda gildia robi swoje i do drugiej się nie wtrąca.
__________________
Totalizator the Wizzard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 12:31   #75
Adii Getes
Zbanowany
 
Adii Getes's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Scotland/Aberdeen or Elbląg/Poland
Wiek: 34

Posty: 318
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Adii Getes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 110
Skille: 99/76
Poziom mag.: 20
Adii Getes ma numer GG 7010707
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Totalizator the Wizzard Pokaż post
W tym momencie jest dosyć chwiejna równowaga między nami i br, taki raczej symboliczny sojusz z czasów CoRD, właściwie każda gildia robi swoje i do drugiej się nie wtrąca.
Ta, szkoda tylko że ja i mój team nie możemy grać.
Adii Getes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 12:47   #76
Junior Dardos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 33
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Broken
Świat: Xantera
Poziom: 53
Skille: 86/86
Poziom mag.: 6
Junior Dardos ma numer GG 9438300
Domyślny

A róbta co chceta... Mi tam bez róznicy kto rządzi serverem... Mnie sie nikt nie czepia ja się nie czepiam tez... EoD mnie nie bije, Hautand tez, Perpatuals tym bardziej mnie nie ruszy... Jedynie Disaster... Ale tą guildą zajmie sie i EoD i Perpatuals... A Panchobras uwazam ze nie dolaczy sie do Custeli poniewaz On ma swoja dobra guild "Broken" i do wojny mu sie nie spieszy.. Za pewniam. Aha Total wytlumacz mi jak sie dostac do EoD... Chce wiedziec na przyszlosc...
I mam jeszcze jedno pytanie kiedy wraca Malardian ma ktos z nim jakis kontakt?
Junior Dardos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 14:38   #77
Junior Dardos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 33
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Broken
Świat: Xantera
Poziom: 53
Skille: 86/86
Poziom mag.: 6
Junior Dardos ma numer GG 9438300
Domyślny

14:11 Junior Dardos [49]: but u no join to war?
14:11 Panchobras [109]: no

Chyba Aniu rozwiałem wszelkie wątpliwości co do Panchobrasa. On nigdzie nie idzie...Ma swoją guild której będzie się trzymał. No chyba że ktoś zaatakuje Broken...
Junior Dardos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 22:46   #78
Totalizator the Wizzard
Użytkownik Forum
 
Totalizator the Wizzard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006

Posty: 144
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 61
Poziom mag.: 54
Domyślny

@Adis

Damy cie do EoD jak rozwiążemy problem Piny, i bedzie come back.

@ Junior Dardos

Musisz mieć 60 lvl i pokiblować troche w FoD. Muszisz tez znac angielski na poziomie prostej rozmowy chociaz. Na FoD potrzeba 25+ lvla i wtyki w EoD bo masowa rekrutacja już od jakiegoś czasu zamknieta a Jon nie cierpi jak ktos mu truje o join. Chyba że jakiś EoD go poprosi
__________________
Totalizator the Wizzard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2006, 01:30   #79
goralek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: PL

Posty: 32
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Domyślny

Wspomniałam o Panchobrasie i Kigibuv, ponieważ gdy EOD trapowało valette, byłam świadkiem jak obaj panowie sie odgrażali..szczególnie Kig~ a on również ta sama gildia.

Co do kontaktu z Malardianem, ja takowego nie posiadam, dziwi mnie to że nie wstawi zadnego info na GG na skypie po prostu zwinął manatki i zniknął, tak bardzo jak tesknię , to tak samo bardzo jestem zła, że nie dał żadnego znaku życia..wątpię aby jakikolwiek polak cokolwiek wiedział..może rein..
__________________
wale z axa...
goralek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2006, 09:18   #80
Totalizator the Wizzard
Użytkownik Forum
 
Totalizator the Wizzard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006

Posty: 144
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 61
Poziom mag.: 54
Domyślny

Odgrażać to sie mogą, moga mnie nawet zabić lol, lvl w 2 dni odrobie a 50k paymentu zawsze sie przyda, jakbym te 2 dni mana sit robił i tak bym połowy takiej kasy nie miał.
__________________
Totalizator the Wizzard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:31.


Powered by vBulletin 3