Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-09-2008, 17:34   #21
Picinhoxs
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 07 2007
Lokacja: Chełm
Wiek: 32

Posty: 551
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Remo clai
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Czysta
Świat: Danubia
Poziom: xxx
Skille: xXXx
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szefie :) Pokaż post
Dobra juz skoncz, pograles sobie tym swoim palkiem, popkowales troche i myslisz ze jestes czyms wiecej niz on? Tylko spamujesz to forum i tibia.com (nawet nie umiesz sobie wlasnego 'stylu' wymyslec tylko zrz(ż)ynasz od Verudura/Nintoko). Zrob new chara i powalcz w wojnie (nie nazwal bym akcji ORMOwcami udzialu w wojnie), wywalcz sobie zwyciestwo i bedziesz takich ludzi tepic bo aktualnie mozesz tylko plakac na forum.

aa i jeszcze czekam az powiesz ze niemam asfaltu w braniewie haha, zart podchwycony bodajże od kukiego i ciągniecie go od +- roku


Sry nie macie tam szkól siemka mam koleznake z b-wa w mojej szkole i mowi ze tam malo szkol :C.
Picinhoxs jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-09-2008, 17:35   #22
Picinhoxs
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 07 2007
Lokacja: Chełm
Wiek: 32

Posty: 551
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Remo clai
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Czysta
Świat: Danubia
Poziom: xxx
Skille: xXXx
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ywemytus Pokaż post
Filush? a co Ty takiego osiagnales? Gowno?
Chyba taka prawda, jakos nic Ci nie wyszlo oprocz zabiciu kilkunastu h-lvli;]

Zabrze ty od Ciapka?
Picinhoxs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2008, 17:43   #23
Gallanonim513
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: ormo
Świat: arcania
Domyślny

po pierwsze nie kilkunastu a smialbym powiedziec iz ta liczba przekracza grubo ponad 100 wiec panie no name tez sie tak nie napinaj. Co do sworderka potwierdzam iz to jest skonczony idiota, tak wiem ja tez nic nie osiagnelem na swiecie powojowalem troche palkiem bylo milo, jednak na sworderka i tak zbierze sie ekipe aby zaliczyl deske co jak co ale masslogi starego sb jeszcze sie pamieta i wcale nie ciezko je wykonac. Co do thugishquosada kto to jest bo od pol roku nie moge skminic skad on sie wzial xD nie obraz sie xD
Gallanonim513 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2008, 17:48   #24
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

tlumaczylismy ci juz i z filem i z qbolem i innymi, ze wchodzisz raz na pol roku na vento, to sie nie dziw
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2008, 17:48   #25
Lucek93
Użytkownik Forum
 
Lucek93's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Interregnum
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Filush_ Pokaż post
Przynajmniej śmiało możesz powiedzieć, że w Braniewie można Cie zrównać z ziemią i to dosłownie.
z krowim łajnem też można bo czemu by nie ? a legnica też zadupie wiec nie napinaj sie

Gall~

Thu~ to Felix

Ostatnio edytowany przez Lucek93 - 23-09-2008 o 17:50.
Lucek93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2008, 17:53   #26
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

on wie ze to ja, ale pomimo ze jestem w ormo od 1,5-2 lat to on mnie nie kmini rofl a bylem nawet na akcji jak byl ze 1209310293 razty
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2008, 18:36   #27
Filush_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2008

Posty: 203
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lucek93 Pokaż post
z krowim łajnem też można bo czemu by nie ? a legnica też zadupie wiec nie napinaj sie

Gall~

Thu~ to Felix
W Legnicy mamy dużo zabytków i własną flagę.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ywemytus Pokaż post
Filush? a co Ty takiego osiagnales? Gowno?
Chyba taka prawda, jakos nic Ci nie wyszlo oprocz zabiciu kilkunastu h-lvli;]
.. a musiałem? Jeśli nie masz dokładniejszego info na jakiś temat, to się nie wypowiadaj. Skąd miałeś wiedzieć, że coś mi nie wyszło?xD

Ostatnio edytowany przez Filush_ - 23-09-2008 o 18:38.
Filush_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2008, 18:52   #28
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Wasza sprzeczka kto co osignal nie ma sensu,na arcanii zaledwie garstka ludzi cos osiagnela,ale tak sie sklada ze "te" osoby co cos osiagnely nie bawia sie w forum-fight'y na tibia.pl ,pozatym temat dotyczy wojny a nie tego kto mial wieksze grabki,Braniewa czy innych...przychodzi czlowiek po ciezszym dniu i widzi taki bullshit to sie rzygac chce.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2008, 19:00   #29
Filush_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2008

Posty: 203
Domyślny

Posiedzenia sejmu nadawane w tv są nudne, jednak gdy zaczną się napier_dalać i wyzywać to nic nie sprawi abyś zmienił kanał.
Filush_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2008, 19:37   #30
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

sworderek w 99% to bot i w 1% to retard, swego czasu mialem haslo do niego na vt, niezla polewa szla, kozak wielki lizodup (tak wiem zaraz mnie tez od lizodupa pojedziecie, wisi mi to), insultuje wszystkich na vt, na oko ma z 13 lat.
no bo czy tekst :"jem mleko z platkami HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAH" (w tym czasie guild sworderka w smiech) <-- jest madry? ogolnie ten czlowiek ma niezle w bani trzyma sie tylko dlatego ze jest "rlem kogos tam rla", btw ocb z wyzywaniem bobka?
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2008, 21:55   #31
Picinhoxs
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 07 2007
Lokacja: Chełm
Wiek: 32

Posty: 551
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Remo clai
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Czysta
Świat: Danubia
Poziom: xxx
Skille: xXXx
Poziom mag.: 20
Domyślny

Dostales tego admina na red tubie juz?
Picinhoxs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2008, 21:56   #32
Eti
Użytkownik Forum
 
Eti's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006
Lokacja: Krakoff
Wiek: 37

Posty: 186
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Zueniaks
Świat: Hiberna
Poziom: 280
Poziom mag.: 29
Domyślny

A ja bym był za reaktywacja starego dpft tylko niestety jest w interegrum moze z max 10 osob ktore by sie do starego dpft nadawały .... :/
i bardzo załuje ze jej juz niema bo mma same dobre wspomnienia zwiazane z ta gildie ..... moze kiedys tak sie podzieje ze stare dpft sie zjednoczy lecz widze marne szanse bo roznice pogladowe sa dosc odmienne.



A co do plebstwa to rzeczywiscie jest teraz okazja dla kilku osob ktore nigdy nie byly przy wladzy i niemialy nic do powiedzenia aby troszke powariowac , a jak to dlugo bedzie trwac zalezy od liderstwa int lub od kolejnej wojny :/
__________________
Jan 09 2007, 17:15:40 CET Died at Level 156 by a Tibia bug
Eti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2008, 23:08   #33
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eti Pokaż post
A ja bym był za reaktywacja starego dpft tylko niestety jest w interegrum moze z max 10 osob ktore by sie do starego dpft nadawały .... :/
i bardzo załuje ze jej juz niema bo mma same dobre wspomnienia zwiazane z ta gildie ..... moze kiedys tak sie podzieje ze stare dpft sie zjednoczy lecz widze marne szanse bo roznice pogladowe sa dosc odmienne.
Huh jestem ciekaw za jakich czasow by sie polaczylo stare dpft... skoro patrzac na dzien dzisiejszy 80% znajduje sie w LR, 20% w IT z czego te 80% nie gra bo ma hunta ; ). No moze kiedys sie tak podzieje ale szczerze wątpie. Poki co IT ma sie dobrze i nie zapowiada sie na zadna wojne, co nie zmienia faktu ze wojna bedzie. Naturalna kolej rzeczy.



Co do tych napinaczy pare postow wczesniej, poluzujcie poslady : P
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2008, 03:10   #34
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Picinhoxs Pokaż post
Dostales tego admina na red tubie juz?
Tak płytkie komentarze wnoszą do dyskusji tyle, co deszcz 4 niedziele temu i świadczą tylko o bezmózgowiu osoby piszącej. Mówię to serio i bez żadnych skrupułów - od zwykłe napinanie się przez "tani-internet", bo nikt Cię nie widzi, nikt nie wpierdoli jak za mocno pociśniesz. Ogłady trochę i samokrytyki, bo wszelka gawiedź (młoda raczej, z tego co czytam) zgrywa kozaków niczym Bohun, a tak na prawdę ulotki roznosić co najwyżej może. I tyczy się to 90% komentarzy w tym temacie. Kiedyś narzekało się na 13. latków w Tibii, bo młodzi i głupi... A teraz narzeka się na 13. latków, ale kto to robi? 13. latkowie sprzed 4-5 lat... Społeczeństwo się postarzało, ale tylko dlatego, że ludziom licznik wieku nada "tyka", ale oni sami się nie zmieniają, bo środowisko nadal to samo...

Przydługi wstęp kończąc: czytając teksty w stylu "w kake jebany" zastanawiam się, czy ampułka was stworzyła, czy może bank spermy, bo cywilizowany człowiek na pewno nie! Jeżeli upieracie się jednak nadal przy wersji z człowiekiem, to idźcie do swoich rodziców i spróbujcie porozmawiać takim samym językiem jak tu, w ten sam sposób się odnosząc, a później z podbitymi oczyma kontynuujcie "napinkę" na forum.


PS. Post napisany pod wpływem szerzącego się odmóżdżenia i "pro ivul elo mega mastah" napinania się. W życiu prywatnym i tak każdego pierdoli że w Tibii macie 400lvl, dorośniecie to zobaczycie, ale póki co tylko napina na forum wam zostaje...
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2008, 03:17   #35
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Picinhoxs Pokaż post
Dostales tego admina na red tubie juz?
Tak płytkie komentarze wnoszą do dyskusji tyle, co deszcz 4 niedziele temu i świadczą tylko o bezmózgowiu osoby piszącej. Mówię to serio i bez żadnych skrupułów - od zwykłe napinanie się przez "tani-internet", bo nikt Cię nie widzi, nikt nie wpierdoli jak za mocno pociśniesz. Ogłady trochę i samokrytyki, bo wszelka gawiedź (młoda raczej, z tego co czytam) zgrywa kozaków niczym Bohun, a tak na prawdę ulotki roznosić co najwyżej może. I tyczy się to 90% komentarzy w tym temacie. Kiedyś narzekało się na 13. latków w Tibii, bo młodzi i głupi... A teraz narzeka się na 13. latków, ale kto to robi? 13. latkowie sprzed 4-5 lat... Społeczeństwo się postarzało, ale tylko dlatego, że ludziom licznik wieku nada "tyka", ale oni sami się nie zmieniają, bo środowisko nadal to samo...

Przydługi wstęp kończąc: czytając teksty w stylu "w kake jebany" zastanawiam się, czy ampułka was stworzyła, czy może bank spermy, bo cywilizowany człowiek na pewno nie! Jeżeli upieracie się jednak nadal przy wersji z człowiekiem, to idźcie do swoich rodziców i spróbujcie porozmawiać takim samym językiem jak tu, w ten sam sposób się odnosząc, a później z podbitymi oczyma kontynuujcie "napinkę" na forum.


PS. Post napisany pod wpływem szerzącego się odmóżdżenia i "pro ivul elo mega mastah" napinania się. W życiu prywatnym i tak każdego pierdoli że w Tibii macie 400lvl, dorośniecie to zobaczycie, ale póki co tylko napina na forum wam zostaje...
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2008, 08:00   #36
Picinhoxs
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 07 2007
Lokacja: Chełm
Wiek: 32

Posty: 551
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Remo clai
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Czysta
Świat: Danubia
Poziom: xxx
Skille: xXXx
Poziom mag.: 20
Domyślny

Siemka zrobiles double post hunter <ironia>
Picinhoxs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2008, 13:54   #37
VmaX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 08 2008
Lokacja: Krk

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ...
Świat: Arcania
Domyślny

@bemo Nie dodałeś jeszcze, że Sworderek to sharer
VmaX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2008, 14:24   #38
Szefoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 11 2007
Lokacja: Prudnik

Posty: 186
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Domyślny

@Interregnum
Noo wygraliście wojnę to teraz można se porobić PA ale, że ponoć luki na to nie pozwala to sobie na nóóbach robicie

@Bemo
Też miałem polewe z ich venta ; DD
Szefoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2008, 17:04   #39
skarabeusz323
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 09 2005

Posty: 284
Stan: Niegrający
Imię: xXx
Profesja: Rookstayer
Gildia: echo srecho
Świat: arcania
Domyślny

jeżeli chcecie coś osiągnąć w tej gierce to skoczcie z nial
skarabeusz323 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2008, 17:27   #40
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

nie wiem czy to sharer ale chyba nie ;dddd

admina jeszcze nie mam :<<<<<
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:17.


Powered by vBulletin 3