Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-12-2008, 21:45   #21
Hansu
Użytkownik Forum
 
Hansu's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Legnica
Wiek: 34

Posty: 475
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Hansu ma numer GG 2029793
Domyślny

Przestań pan pieprzyć. Ty i te twoje teorie mongolskie, "pomagajmy sobie", sranie w banie... Dziwne, ze osoby wyznajace te twje zasady nigdy nie przekroczyly 30 lvla. Temat dotyczy pomagania graczom, jak mi pomozesz? W 2 dni wbilem wiekszy lvl niz Ty kiedykolwiek wbijesz, wiec o czym rozmowa?
Hansu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-12-2008, 22:25   #22
DaveWiedzmin
Użytkownik Forum
 
DaveWiedzmin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2008

Posty: 91
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 121
Skille: 89/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Idea piękna, lecz bez sensu. 2 low lvle expią szybciej oddzielnie, niż współpracując, gdyż na Neranie i Harmonii nie jest problemem zabijanie potworów, lecz ich znajdowanie (po 10 osob na każdych rotach, larwach, dwarfach). Myślisz mądrze, ale nie masz pojęcia o tej grze, a chcesz udawać znawcę.

Druga kwestia: od czasu osłabienia drop rate, expienie na zwykłych dragach w parach knight+pall, też nie ma sensu. Jest ich za mało na dobry exp, koszty leczenia dla powiedzmy 40-50 knighta ciut za wysokie, jak na 300 expa od draga. Spróbuj znaleźć palka, który się złoży na manasy z knightem, żeby bić dragi, które bez problemu bije sam.
__________________
<gwozdziu> a słyszales o tym jak dzieciak pobił matke taboretem, bo mu kompa wyłaczyla i zginęła jego postać w tibii?
<fafik> no slyszalem
<gwozdziu> niezly pojeb, nie?
<fafik> no jest troche takich na swiecie
<gwozdziu> no..., jak tak mozna dziecku kompa wylaczyc
DaveWiedzmin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 16:01   #23
MatiCFC
Użytkownik Forum
 
MatiCFC's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2008
Lokacja: Pila

Posty: 442
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Skille: 51/50
Poziom mag.: 3
MatiCFC ma numer GG 9424160
Domyślny

Hansu, nikt z nas nie musi Ci pomagać, ale innym może się taka pomoc przydać, nie tylko moja czy kogoś innego. Nie myśl tylko o sobie, tobie to nie pasuje ,to jest to zły pomysł i idea? Innym może się przydać.

Dave, nie jest to bez sensu. Przykłady które pokazałeś, fakt, nie wyszły by, ale blokować najtem takiemi 15 palkowi Dwarfy Guardy w kopalni ? To juz cos, a i kasy palek troche zarobi. Wiesz, tu nie chodzi o zysk. Mozna czerpac przyjemnosc z samej beinteresownej pomocy, a strat i tak nie wiele, blokując guardy np. 30 najtem, i loot na pol. czy tam 75% dobroduszny bloker, 25% dla palka.
__________________
My Blue Heart beat for Chelsea FC.
Life's Ours. We Live it Our way.

Legenda Ducha Prypeci
MatiCFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 17:21   #24
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

@MatiCFC
To "bocenie" to taki żart.
Cytuj:
Wiesz, tu nie chodzi o zysk. Mozna czerpac przyjemnosc z samej beinteresownej pomocy, a strat i tak nie wiele, blokując guardy np. 30 najtem, i loot na pol. czy tam 75% dobroduszny bloker, 25% dla palka.
Wiesz, nie wszyscy mają takie poglądy jak Ty. Inni są chamscy, a niektórzy ufają tylko przyjaciołom. Także jakbyś pierwszy raz szedł blokować Dwarfy Guardy etc., to do końca nie masz pewności czy ten 15 pallek okażę się miły, towarzyski itp.
@DaveWiedzmin
Cytuj:
Druga kwestia: od czasu osłabienia drop rate, expienie na zwykłych dragach w parach knight+pall, też nie ma sensu. Jest ich za mało na dobry exp, koszty leczenia dla powiedzmy 40-50 knighta ciut za wysokie, jak na 300 expa od draga. Spróbuj znaleźć palka, który się złoży na manasy z knightem, żeby bić dragi, które bez problemu bije sam.
Zgadzam się w 100%.

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 17:25   #25
--Ogorek--
Użytkownik Forum
 
--Ogorek--'s Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2008

Posty: 612
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia <333
Poziom: 45~
Poziom mag.: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rujewit Pokaż post
Witam,

Jesli masz dosc samotnej gry, nie mozesz znalezc gildii, badz maz za maly level zeby jaka kolwiek gildia Cie przyjeła, lub tez nudzi Cie samotne explorowanie kontynentu i chcialbys wybrac sie np : na cyclopy zeby podniesc swoje PD to ten temat jest własnie dla Ciebie.

Pomagam również w zdobywaniu lepszego equipmentu np: knight armor, beholder shield. Wiec jesli jeszcze nie masz 25 levelu nie masz na co czekac !!!

Pisz śmiało !!! PW Rujewit na Tibii świat Nerana

ewentualnie możesz mnie znaleźć na Microsoft Messanger pod adresem

[email protected]

Pozdrawiam

Rujewit
Taaa ucz mnie. 7 razy na rooku padles i Ty chcesz mnie uczyć grać albo co lepsze "pomagać"?
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez accept Pokaż post
Elo
na czym mogę dużo zarobić +250 rp głównie to chodzi mi tylko o kasę exp się nie liczy
POMOZ OGORKOM Z AFRYKI
--Ogorek-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 17:37   #26
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cześć!

Z czystej ciekawości: czy istnieje możliwość takiej pomocy na Celeście? Jeżeli tak, to jestem chętny do wspólnej gry

@Down:
Nie o to mi chodziło :> po prostu spontaniczne pytanie do założyciela tematu.
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare

Ostatnio edytowany przez Vantage - 03-12-2008 o 17:54.
Vantage jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 17:44   #27
MatiCFC
Użytkownik Forum
 
MatiCFC's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2008
Lokacja: Pila

Posty: 442
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Skille: 51/50
Poziom mag.: 3
MatiCFC ma numer GG 9424160
Domyślny

Ogórek czytaj wszystkie posty a nie tylko 1, wypadało by, jeśli masz zamiar podyskutowac, bo tak, to robisz z siebie idiotę.

Vantage: Spokojnie i powoli. To dopiero wstępny plan/pomysł/projekt.

K.Jay, fakt nie mam pewności co do charakteru tego palka, ale wiesz, nie zamierzam pomagać komuś, kto jest chamski, bezczelnie pcha się na lota, ogólnie 'ciężki charakter'. Ja ich przeciez nie mam zamiaru wychować . Oczywiscie przed takim, tym expem na guardach dla przykładu, rozmawiał bym z ty'15 palkiem', i ogólnie dowiedział bym się, jaki jest.

Co do tego 'Spróbuj znaleźć palka, który się złoży na manasy z knightem, żeby bić dragi, które bez problemu bije sam.'.
Także się zgadzam, lecz myślę, że poprostu to nie byłoby na siłe szukanie ludzi, którym chcemy pomóc. Jest informacja, ktoś zainteresowany, pisze, że było by mu miło razem poexpić i zostać "wspomorzonym", jest rozmowa określająca czy to gópek czy to człowiek, no i wtedy jest wyprawa.

Pozatym wątpie, żeby taki 50 palek potrzebował pomocy w expie. Jesli ma juz ten 50 lvl, to mysle ze i ma duzo zaufanych ludzi do wspólnych huntów. To jest raczej adresowane do całkiem nowych Newbies, albo poprostu 'troszke' mniejszych lvli niz ten '50 palek'.
__________________
My Blue Heart beat for Chelsea FC.
Life's Ours. We Live it Our way.

Legenda Ducha Prypeci
MatiCFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 17:53   #28
Asunul
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Wiek: 32

Posty: 1,164
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Guardia
Domyślny

patrzac na Twoja liste dedów dochodze do wniosku ze to Tobie ktos powinien pomoc expic
Asunul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 18:24   #29
Paciuch
Użytkownik Forum
 
Paciuch's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2008
Lokacja: Y ten no.. niewiem
Wiek: 26

Posty: 651
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 42
Skille: 68/45
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MatiCFC Pokaż post
'ledwo się zalogowałeś na forum a już chcesz być fajny? PAciuch, a co to przez to rozumiesz? Wysmiewasz kogos, kto chce pomóc, ma dobre pomysły, godne dyskusji a nawet realizacji? A kiedy Ty zechcesz byc "fajny"? Porażką to, co piszesz.

K-Jay- fakt że bardzo mało takich osób, ale po to Rujwet przedstawił to,co przedstawił, żeby takie osoby się pokazały lub 'zainspirowały' ? :> Gdyby pełno było takich osób, to przecież temat nawet by nie powstał, bo problemu by nie było, no nie? :>
Co do sprawy z boceniem, ciesze sie ,że źle to zrozumiałem, możesz wyjaśnić mi, co źle odczytałem?
Ta tylko on chce pomóc ludziom którzy mają poniżej 25lvl a sam ma poniżej 25lvl i zaczaj to noobie wreszcie...
__________________
Cytuj:
Druid Leprzy



Cytuj:
Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.

Powód: Offtopic, wulgaryzmy
Uppsss....
Paciuch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 19:28   #30
maxi1996
Użytkownik Forum
 
maxi1996's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2008
Lokacja: łuków
Wiek: 27

Posty: 15
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Świat: shenara
Poziom: 2
Skille: 78 55
Poziom mag.: 23
maxi1996 ma numer GG 2375201
Domyślny

hentnie skorzystam zrobie sobie postac na neranie a mam pytanie na roku tesz pomagasz?
i jeszcze mam pytanie ile nabijales 20 lvl
__________________
podpis max wojtkowiak
ulubione gry: tibia, gta san andreas
ulubiona bajka: ben ten, atomowa betti ^^
ulubione jedzenie: ziemniaki
lubie tesz jezdzic na deskorolce i na rowerze w wolnym czasie gram w pilke ale musze sie podszkolic
maxi1996 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 20:13   #31
MatiCFC
Użytkownik Forum
 
MatiCFC's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2008
Lokacja: Pila

Posty: 442
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Skille: 51/50
Poziom mag.: 3
MatiCFC ma numer GG 9424160
Domyślny

Up: Na owej nowej postaci nie mam nawet 20 lvla, 11 Dopiero ta postać kreuje, pierw chcę podbić skille, dlatego nie nastawiaj się proszę na pomoc od zaraz, dopiero jak osiągne do tego środki., cyt. wykształce postać.

Paciuch: To Ty zrozum to, "noobie", że nie mówimy że ON czy JA mamy akurat pomóc bezpośrednio, a rozmawiamy O PROJEKCIE który np. skupiał by wiele takich dobroduszków i była by tu, przykładowo, zamieszczona informacja o ludziach takich, chętnych do pomocy, i gdyby ktoś jej potrzebował, to by zapytał.
__________________
My Blue Heart beat for Chelsea FC.
Life's Ours. We Live it Our way.

Legenda Ducha Prypeci
MatiCFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 21:52   #32
Mooric
Użytkownik Forum
 
Mooric's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2008

Posty: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciuch Pokaż post
Ta tylko on chce pomóc ludziom którzy mają poniżej 25lvl a sam ma poniżej 25lvl i zaczaj to noobie wreszcie...
Zaczaj to "noobie",kurwa mać,że masz 11 lat i jesteś polakiem,a to już mieszanka wybuchowa,która sprawia,że nikt nie bierze sobie do serca tego,co napiszesz.
Mooric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 21:56   #33
Rujewit
Użytkownik Forum
 
Rujewit's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 41

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rujewit
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 39
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
Rujewit ma numer GG 205482
Domyślny

Ledwo to Ty z dywanu na podloge spadasz wzgledem inteligencji.
Smiac mi sie chce jak widze tych wszystkich małolatów, z pieknymi kontami bez żadnego niemal deda a jesli juz to na wysokim levelu, a tak szczerze chlopaki bo nie powiem do was Panowie za smarkaci jestescie, ktore to wasze konta ? ile podejsc bylo ? Ja przynajmniej nie wstydze sie tych dedow i nie zakladam konta po to by sie nim wozic na forum Level jakos do przodu idzie po woli swoim tempem, co do pomocy to na luzie mozna pomagac majac 12 level komus kto dopiero przyszedl na maina i chce z kims pograc, jakbyscie młoty czytali ze zrozumieniem moze byscie ogarneli sens tego tematu ale wam nie kazali nigdy myslec to o czym mowa

Paciuch tak wogole mama wie ze uzywasz takie slownictwa i grasz w taka gre ?
__________________
"Contra negantem principia non est disputandum"

Mistrz Świata : 08:50 Pixel Fighter [60]: "nie chodze do szkoly bo i tak bym niezdal ; ( a tak to przynajmniej level urosnie"

19:59 Horelix [8]: 19:59 Horelix [8]: Wezcie zrobcie cos w tym ab prosze sorry ze po polsku ale tu botterow wiecej niz trolli 19:59 Please wait patiently for a gamemaster to reply.
Rujewit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 22:02   #34
Mooric
Użytkownik Forum
 
Mooric's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2008

Posty: 40
Domyślny

Popieram iniciatywę Rujewita,ale nadal nie mogę zrozumieć rozumowania polaczków-małolatów.

Lista dedów Rujewita o niczym nie świadczy,a jak sam wspomniał,nawet na niskim lvlu może pomagać graczom,którzy opuścili dopiero co rookgard.
Poza tym ta gra wbrew pozorom nie polega na wbijaniu lvl\skilli,tylko na dobrej zabawie,a wg.mnie przede wszystkim na grze zespołowej.

Jeżeli miałbym wybierać,to wolałbym wbić 50 lvl,huncąc przez większość czasu razem ze znajomymi,niż wbić 100 lvl expiąc solo przez cały czas.

Niestety polaczki wolą wbić sami szybko wysoki lvl,bo wg.nich mogą komuś tym zaimponować.
Mooric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 22:13   #35
Rujewit
Użytkownik Forum
 
Rujewit's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 41

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rujewit
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 39
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
Rujewit ma numer GG 205482
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mooric Pokaż post

Niestety polaczki wolą wbić sami szybko wysoki lvl,bo wg.nich mogą komuś tym zaimponować.
Czego sie spodziewasz po kajtkach 15 lat ? Oni zdani sa tylko i wylacznie na siebie, nie mieli do czynienia jeszcze z dziewczyna wiec nie wiedza co to gra zespolowa potrafia grac tylko solo , maja wprawe w biciu, jak widac nie tylko konia bo bicie piany na forum tez im niezle idzie,


Dzieki za slowa poparcia, co do reszty to szkoda waszego czasu :-)
Co do pomocy, juz sie zglaszaja chetni i desert quest za nami
rozdalismy tez 10 serpentow, 7 plate setów, 4 bh shieldy, chlopaki sie rozwijaja i wkrotce jak tylko wbija skille 50 ida na levele, a zajebiscie sie gra, skiluje chociazby jak sie ma z kim pogadac

Pozdrowienia dla Wszystkich !
__________________
"Contra negantem principia non est disputandum"

Mistrz Świata : 08:50 Pixel Fighter [60]: "nie chodze do szkoly bo i tak bym niezdal ; ( a tak to przynajmniej level urosnie"

19:59 Horelix [8]: 19:59 Horelix [8]: Wezcie zrobcie cos w tym ab prosze sorry ze po polsku ale tu botterow wiecej niz trolli 19:59 Please wait patiently for a gamemaster to reply.
Rujewit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2008, 22:18   #36
Mooric
Użytkownik Forum
 
Mooric's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2008

Posty: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rujewit Pokaż post
Czego sie spodziewasz po kajtkach 15 lat ?
Co prawda sam skończyłem przedwczoraj 17 lat,ale okres "kajtka" mam za sobą

Co do twojej idei,to na dniach założę chara na Neranie i zacznę grać


@do noobów-polaczków

Choć Rujewit jest początkującym graczem,to z tego co widzę to zrobił już dla społeczeństwa Tibijskiego więcej,niż wy przez cała swoją karierę w tej grze.
A jego ambicje sięgają znacznie wyżej.

Ostatnio edytowany przez Mooric - 03-12-2008 o 22:21.
Mooric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2008, 01:23   #37
Rujewit
Użytkownik Forum
 
Rujewit's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 41

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rujewit
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 39
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
Rujewit ma numer GG 205482
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mooric Pokaż post

Choć Rujewit jest początkującym graczem,to z tego co widzę to zrobił już dla społeczeństwa Tibijskiego więcej,niż wy przez cała swoją karierę w tej grze.
A jego ambicje sięgają znacznie wyżej.
http://www.forum.tibia.pl/showthread...72#post2361572 a to dopiero początek

Mati CFC, Mooric, Rujewit, to 3 popierających już jest a to zawsze coś, Rzymu nie wybudowali od razu

W razie pytan zapraszam na PW
__________________
"Contra negantem principia non est disputandum"

Mistrz Świata : 08:50 Pixel Fighter [60]: "nie chodze do szkoly bo i tak bym niezdal ; ( a tak to przynajmniej level urosnie"

19:59 Horelix [8]: 19:59 Horelix [8]: Wezcie zrobcie cos w tym ab prosze sorry ze po polsku ale tu botterow wiecej niz trolli 19:59 Please wait patiently for a gamemaster to reply.

Ostatnio edytowany przez Rujewit - 04-12-2008 o 01:24.
Rujewit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2008, 14:58   #38
MatiCFC
Użytkownik Forum
 
MatiCFC's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2008
Lokacja: Pila

Posty: 442
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Skille: 51/50
Poziom mag.: 3
MatiCFC ma numer GG 9424160
Domyślny

Świetnie Panowie określiliście tych wszystkich dzieciaków.
Nie mówie tu o wieku jako takim, raczej "wieku tego co macie w głowie" bo to nie zawsze dojrzewa razem z liczbą waszych lat.
Ja na Neranie nie założe postaci, bo skoro tam już się Rujewit "kolonizujesz" to nie widze potrzeby wpychania się tam, skoro inne servery też by czegoś takiego potrzebowały. Ja też właśnie wbijam 50/50 do najta, i można zaczynać.

I tak jak powiedział Mooric. Rujewit już samymi planami, nawet przed ich realizacją, zrobił dla tej GRY więcej, niż Wy przez czas w który biliście swoje super 125513lvle

Pozdrowienia.
__________________
My Blue Heart beat for Chelsea FC.
Life's Ours. We Live it Our way.

Legenda Ducha Prypeci
MatiCFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2008, 17:11   #39
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MatiCFC Pokaż post
Świetnie Panowie określiliście tych wszystkich dzieciaków.
Nie mówie tu o wieku jako takim, raczej "wieku tego co macie w głowie" bo to nie zawsze dojrzewa razem z liczbą waszych lat.
Ja na Neranie nie założe postaci, bo skoro tam już się Rujewit "kolonizujesz" to nie widze potrzeby wpychania się tam, skoro inne servery też by czegoś takiego potrzebowały. Ja też właśnie wbijam 50/50 do najta, i można zaczynać.

I tak jak powiedział Mooric. Rujewit już samymi planami, nawet przed ich realizacją, zrobił dla tej GRY więcej, niż Wy przez czas w który biliście swoje super 125513lvle

Pozdrowienia.
Wkurza mnie taka gadka. "Rujewit to super kolo bo ma fajny pomysł i jest lepszy niż wszyscy, blablabla". BULLSHIT!!! Nawet kolesia nie znasz, a już wypisujesz takie pierdoły. Każdy ma super elo pomysły, a jak przychodzi do realizacji danego projektu to nikogo nie ma. Ty na pewno chcesz być fajnym, ale Ci nie wychodzi. Co z tego że zrobisz knighta ze skillami 50/50, jak i tak możesz nic nie zyskać...

Btw. Rujewit będzie blokował Guardy?
Cytuj:
Character Deaths
Dec 04 2008, 01:15:30 CET Died at Level 21 by a cyclops
Dec 01 2008, 20:00:03 CET Died at Level 16 by a dwarf guard
K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2008, 17:18   #40
MatiCFC
Użytkownik Forum
 
MatiCFC's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2008
Lokacja: Pila

Posty: 442
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Skille: 51/50
Poziom mag.: 3
MatiCFC ma numer GG 9424160
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez K.Jay Pokaż post
Wkurza mnie taka gadka. "Rujewit to super kolo bo ma fajny pomysł i jest lepszy niż wszyscy, blablabla". BULLSHIT!!! Nawet kolesia nie znasz, a już wypisujesz takie pierdoły. Każdy ma super elo pomysły, a jak przychodzi do realizacji danego projektu to nikogo nie ma. Ty na pewno chcesz być fajnym, ale Ci nie wychodzi. Co z tego że zrobisz knighta ze skillami 50/50, jak i tak możesz nic nie zyskać...

Btw. Rujewit będzie blokował Guardy?


K.Jay
Realizacja?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rujewit Pokaż post
Każdy ma super elo pomysły? To ludzie są idiotami, że nie podejmą nawet próby ich realizacji, narzekając tylko na tych innych, którzy chociaż tę próbę podejmą. "All we can do is try"

"Co z tego że zrobisz knighta ze skillami 50/50, jak i tak możesz nic nie zyskać..."

Mówisz o zysku materialnym? Nie mam zamiaru nic zyskać, nie takie tego cele.
__________________
My Blue Heart beat for Chelsea FC.
Life's Ours. We Live it Our way.

Legenda Ducha Prypeci
MatiCFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:47.


Powered by vBulletin 3