Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Sondy

Notki

Sondy Tutaj znajdziecie wszelkie sondy przeprowadzane przez tibia.pl

Pokaż wyniki sondy: Czy uczestniczył(a) byś w zjeździe organizowanym przez tibia.pl
Na pewno nie 162 23.11%
Trudno powiedzieć 179 25.53%
Tak, niezależnie od ceny 65 9.27%
Tak, pod warunkiem, że cena to max 100zł + wyżywienie + dojazd 42 5.99%
Tak, pod warunkiem, że cena to max 50zł + wyżywienie + dojazd 105 14.98%
Tak, pod warunkiem, że cena to max 30zł + wyżywienie + dojazd 148 21.11%
Głosujących: 701. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-08-2006, 15:17   #21
kostooch
Użytkownik Forum
 
kostooch's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005

Posty: 435
Domyślny

Bardzo chetnie, niezaleznie od ceny (zawsze mozna zrezygnowac z kilku browarkow czy innych zielonych przyjemnosci w tygodniu i kase odlozyc ^^). Jedyny problem (a raczej 2), jaki w tym wszystkim widze, to miejsce odbycia sie takiego konwentu oraz ilosc chetnych uczestnikow.
kostooch jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-08-2006, 02:22   #22
Diuks
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 127
Świat: Berylia/selena
Diuks ma numer GG 6666666
Domyślny

Tak, jesli blisko domu tzn centralna polska mozliwosc romozwy telefonicznej rodziców i jesli z 2-3 kumpli by sie zabrało;p to tak te 50 zl dam a to :-)
Diuks jest offline  
stary 02-08-2006, 02:33   #23
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Nie. Za młody jestem,jak i to forum,zresztą,kto by mnie tam chciał.Tutaj nie można zrobić forumowego spotkania,co najwyżej z forumowymi znajomymi we własnym zakresie.Chyba,że chcecie zabawiać tam gromadkę małolatów Więc czarno widzę oficialne spotkanie tibia.pl
Walekifa jest offline  
stary 03-08-2006, 12:33   #24
Pan_W
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Bym raczej pojechał ale to zależy od kasy i od odległości od mojego miasta.
 
stary 03-08-2006, 23:15   #25
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

dwu- lub trzytygodniowy? nie za dlugie to troche?
moim skromnym zdaniem lepszym rozwiazaniem bylby 2-3 dniowy konwent... Dlaczego nie dluzszy? Co mozna robic przez 2 tygodnie z nieznanymi osobami? Rozmawiac o tibii? Jakos tego nie widze. Druga sprawa to to ze jezeli ludzie przyjezdzali by na kilka dni tylko, a uczestnikow tez nie byloby zbyt wielu <srednia wieku uzytkownikow tibia.pl jest chyba wymownym dowodem?>to bylaby mozliwa sytuacja, ze danego dnia na konwencie nie bylo by nikogo, lub byly by 2 albo 3 osoby... Kiedy zas konwent trwalby 3 dni, wszyscy byliby tam w jednym czasi.
Najlepszym zas miejscem na organizacje takich imprez sa... szkoly. Kilka poprzednich polskich konwentow star wars jak alderaan czy coruscon bylo organizowanych wlasnie w szkolach. Budynki duze, znajduje sie w nich wiele sal- miejsce na nocleg. Aula czy tez hala sportowa- miejsce gdzie moga spotkac sie wszyscy uczestnicy konwentu w jednym miejscu. Nie wiem czy udalo by sie wynajac organizatorom jakis szkolny buden, ani jakie byly by tego koszty, jednak podejzewam ze duzo mniejsze niz przy nawet najgorszym hotelu czy domkach letniskowych.

@Kon Warrior
a faktycznie... musialem cos zle przeczytac
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long


Ostatnio edytowany przez Gtyk - 05-08-2006 o 14:58.
Gtyk jest offline  
stary 04-08-2006, 17:00   #26
wisnia wielki
Użytkownik Forum
 
wisnia wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2006
Lokacja: Płock

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Cendia
wisnia wielki ma numer GG 852292
Domyślny

Nom przebywanie z maniakami tibi i ciągle gadanie o grze...Normalnie super wypoczynek o niczym innym nie marze
wisnia wielki jest offline  
stary 05-08-2006, 00:27   #27
.::SwetR::.
Użytkownik forum
 
.::SwetR::.'s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Jastrzębie

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Poziom: 19
Poziom mag.: 22
.::SwetR::. ma numer GG 9282741
Domyślny

Wystarczy mi ze sam jestem maniakiem tibi jak bym miał dwa tygodnie z takimi ludizi jak ja albo nawet bardziej wciagnietych w ta gre siedziec to bym k.... białej gorączki dostał zdecydowanie bym niepojechał!
.::SwetR::. jest offline  
stary 05-08-2006, 10:28   #28
Kon Warrior
Użytkownik forum
 
Kon Warrior's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: w kartonie pod mostem

Posty: 16
Imię: Crainte
Świat: Danubia
Kon Warrior ma numer GG 3609800
Domyślny

@Gtyk
ekhm... mam takie male pytanko do ciebie: CZY TY UMIESZ CZYTAC???
bo zdaje mi sie, ze bylo napisane, iz konwent trwalby 2-3 DNI

A co do samego konwentu to na pewno bym nie pojechal, bo nie jestem az tak zainteresowany tibia i juz w ta gre nie gram.
I nie wydaje mi sie, zeby sie udalo cos takiego zorganizowac; na tym forum jest za duzo mlodzikow.
Mimo wszystko warto probowac...
Kon Warrior jest offline  
stary 05-08-2006, 14:48   #29
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Niezwykłe, w waszej świadomości, jeśli zbiera się grupa ludzi z kręgów "Tibijskich", to może rozmawiać tylko o Tibii? Współczuje... Tibia.pl i sama Tibia byłaby tylko pretekstem do spotkania się grupy, o zainteresowaniach mniej lub bardziej szerokich - zresztą, wystarczy sobie poczytać "OWION" (tak, tak, to to forum poniżej "zdjecia"...).
Dan the Automator jest offline  
stary 05-08-2006, 21:17   #30
Brudzio
Użytkownik Forum
 
Brudzio's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Elbląg

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Amera
Domyślny raczej nie ale...

Ja raczej nie będe mugł tak czy inaczej no ale może jakbyscie dali jakies konkrety np kiedy to będzie, ile to bendzie kosztowac, gdzie to bendzie to wtedy by sie konkretnie pomysliło... Ale szczeze muwiąc nawet jezeli bym mugł a to jest w 98^% niemozliwe to i tak raczej bym nie pojechał hmmmmm nie obrazcie sie ale wole se kaske odkładac na pacca bo nawet na pcca jeszcze nie mam a co dopiero na jakis tam zjazd...

Ostatnio edytowany przez Brudzio - 05-08-2006 o 21:20.
Brudzio jest offline  
stary 06-08-2006, 08:46   #31
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Wpadłbym na pewno.
Dlaczego? Ponieważ raczej byłyby co najmniej 2-3 osoby z któymi chciałbym się spotkać - to mi wystarczy
A reszta mnie nie obchodzi ^^
@Dobo:
yepp
Niektórzy ludzie to myślą aż zanadto prostolinijnie
@Shin:
To dobrze że na pewno jedziesz - w końcu się spotkamy, podrzuce ci pare animek jak będziesz chciał i porozmawiamy sobie normalnie dodatkowo - jeśli czas pozwoli pykając jakąś funową sesję w RPGa ;P
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 06-08-2006, 09:51   #32
Virius the Master
Zbanowany
 
Virius the Master's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 105
Stan: Niegrający
Domyślny

Cóż- to nie jest pierwsze spotkanie userów tibia.pl. W sierpniu 2005 było takowe we Wrocławiu.

Ja bym przyjechał chętnie, ale tylko wtedy, gdyby było to miejsce oddalone od Wrocławia maksymalnie 100-150 km. Żeby jechać 151 km to aż tak tibia.pl nie lubię.


Ostatnio edytowany przez Virius the Master - 06-08-2006 o 09:53.
Virius the Master jest offline  
stary 06-08-2006, 15:59   #33
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

@Thero
konwent ma większą szansę na powodzenie niż zlot tibijczyków/forumowiczów et cetera..
jako, że takie zloty już były omawiane

@topic
przydałoby się zapoznać z historią, gdyż z niej można wyciągnąć wiedzę, którą można potem wykorzystać
a historia zlotów i planów wygląda na tym forum np. tak:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=66835
warto tu zwrócić uwagę choćby na zmianę stanowisk
ot przykład:
tu -> http://forum.tibia.pl/showpost.php?p=914332&postcount=7
tam -> http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...2&postcount=33
dałam to na przykład, ze względu na charakterystyczną osobę, choć można by więcej szukać
oczywiście były pomysły zlotów w niektórych miastach, choć to miało ogólnie być na mniejszą skalę robione

dlatego uważam, że póki nie zostanie jako tako przedstawiona większa, obszerniejsza wizja tej 'imprezy' to możliwe, że skończy się na samych planach i rozważaniach

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline  
stary 07-08-2006, 12:55   #34
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

uważam że pomysł jest świetny pod warunkiem że był by to konwet a nie zbiorowa popijawa, zawsze jest przecież przyjemnie sie spotkac z osobami mającymi ta samą "pasję" co inni, jeśli na dodatek ma sie coś do powiedzenia w danym temacie (coś mądrego) to obecność na takim konwencie jest wręcz niezbędna tylko teraz pytania Ile taki konwent by miał by trwać? Myśle że 3 dni to akórat, Gdzie...najlepiej gdzieś w centrum Polski, Program konwentu i oczywiście cena (myśle że do 100, taką sume można jeszcze wyskrobać) A i jeszcze jedno pytanie czy będą wpuszczani wszyscy czy tylko zaproszeni. Lato sie kończy trzeba działać
Edit~ależ to oczywiste że zmieszczenie się do końca sierpnia w tym toku graniczyło by z cudem i jestem tego wpełni świadom zostały 3 tygodnie ( ja mam jeszcze z 7) ale taki konwent to niegłupi pomysł tymbardziej że za organizacjie chcą sie zabrać poważni ludzie
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"


Ostatnio edytowany przez Pacek - 07-08-2006 o 23:46.
Pacek jest offline  
stary 07-08-2006, 13:16   #35
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

Pacek, nie chodzi o to, że lato się kończy, gdyż kownenty się przygotowuje z nieco większym rozmachem
najpierw poszukuje się sponsora, potem szuka się miejsca (dobrze gdyby było to pół roku przed konwentem) a jak się je znajdzie, to ogłasza na sieci, że będzie tam konwent
dowiaduje się kto będzie (czyt. jakieś stoisko z grami et cetera.. by się przydało - w końcu to jakiś rynek zbytu)
jakiś miesiąc przed się przekazuje pozostałe informacje odnośnie samego konwentu i warunków jakie będą mieli konwentowicze
niekonieczne, choć mile widziane jest ukazanie się 'planu konwentu' w ostatnim tygodniu najpóźniej..
ot.. tak ogólnie rozpiska ile czasu takie rzeczy powstają..
tak więc jeden miesiąc niecały (no.. ewentualnie studenci mają dwa.. ale za to niektórzy mają kampanię wrześniową..) więc coś takiego się powiedzie jeszcze w te wakacje?
nie - ludzie mają już przeważnie inne plany, a ci nieco młodsi zaatakują tą wiadomością rodziców (z takimi informacjami się ich osfaja.. mówi im choćby rok wcześniej, że w przyszłym roku będzie jakiś konwent i na niego pojadą.. przypomina co jakiś czas.. jakby to był fakt..)
tak więc ograniczenie czasowe i takie na szybko zminimalizuje ilość osób chętnych na to a także może spowodować, że nie będzie dobrze przygotowane.. a i w ogóle fajnie będzie jak szkoły się zgodzą, co nie jest pewne, gdyż szukować się będą niedługo na nowy rok i nie lubią takich wieści z nienacka.. w ogóle trzeba znaleźć jakąś chętną szkołę..
cena.. cena na 3 dni jeśli chodzi o szkołę nie powinna przekraczać konwentowicza w 50 zł za wejściówkę.. z reguły są to jakieś 30zł, więc 100zł to licząc koszt dojazdu.. i wydatki na konwencie..
lato się kończy - trzeba myśleć nad początkiem kolejnego lata - bo w tym nie wypali.. przynajmniej nie tak, jak może potem

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline  
stary 08-08-2006, 16:43   #36
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Muahahahhahaahha

Z mila checia bym sie pojawil tylko po to, zeby pownerwiac pare typkow z forum/IRCa. I popatrzyc na te wszystkie wstretne mordy... i uswiadomic sobie jaki ja jestem lepszy

A serio: jak zjazd bedzie polnocna lub srodkowa polska to bede. Jak poludniowa - to nie wiem.

edit: why nie moge glosowac?
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 08-08-2006, 16:52   #37
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Ja się na to piszę, zależy tylko kto z forum będzie jechał Wiadomo, największy problem to miejscówka, przecież nie będę jechał ze śląska nad morze, ani nikt ze szczecina nie będzie targał do katowic...
Jeśli będzie interesujące miejsce i fajni forumowicze to jadę na 90%
Helixaw jest offline  
stary 08-08-2006, 22:47   #38
Gonzo von Krenzel
Użytkownik Forum
 
Gonzo von Krenzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Szczecin

Posty: 1,059
Stan: Niegrający
Gonzo von Krenzel ma numer GG 2029181
Domyślny

Zapewne bym wziął Gewofa i byśmy wpadli. W końcu jakaś okazja do poznania się... Może troche starej ekipy też by się zjawiło. Mogłoby być słodko. ;-)
__________________
Zapraszam na forum Sony Ericsson.
Gonzo von Krenzel jest offline  
stary 09-08-2006, 19:05   #39
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

@Up:
Gooooooooonzieeeeeek ^^
by było git
A co do starej ekipy - ma ktoś kontakt z kotomaniakiem, bobrecjuszem i supermanem?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 09-08-2006, 20:06   #40
Iron
Użytkownik Forum
 
Iron's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 643
Iron ma numer GG 1080629
Domyślny

Konwent to dobry pomysł tylko wtedy,gdy będzie to zjazd ludzi którzy wspólnie bedą się dogadywać znajdą wspólne tematy nie o tibi.Nie rozumiem tych "dojrzałych" którzy piszą że potrafią tylko "bawić" się z ludzmi w ich wieku nie prawda! jest wiele osób które spokojnie dogadują się z kolegami starszymi od siebie i znajdują wiele ciekawszych tematów niż miałoby to wyglądać w przypadku rozmowy 2 rówieśników.. A co do konwentu narazie nie ale za kilka lat kto wie...,chociaż jeśliby wchodził w opcje mały zjazd na śląsku napewno bym to przemyślał..
__________________
Pijesz?- Nie pisz!!



Iron jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:23.


Powered by vBulletin 3