Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-11-2008, 14:33   #3761
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

Moje (i nie tylko) spostrzezenia:

Pokoj toma moze miec duzy zwiazek z questem. Istnieje do niego key 4602. Na jakims forum slyszalem ze ktos dostal klucz od GM (!), wszedl i Spike Sword znajdowal sie w szafie.. Ile w tym prawdy, wie tylko ten co to pisał.
Duzo tez kontrowersji wzbudza dzwignia pod wiadrem. Podobno otwiera ona kraty obok.
Pokoj toma wynajmowal ktos, kto ukradl Spika i udal sie na maina (z tego co wiem).
Minotaur Mage NIE ma podobno zwiazku z SSQ.
Dead Wolf z respawnu Spearmana MOZE byc konieczny do questa.
Dwa punkty znikajace SS podobno sa gdzies zakodowane w ksiazkach, i mozna znalesc gdzies logiczny argument, dla ktorego nalezy na nich stanac. Znikanie SS oznajmia nam ze cos zrobilismy ZLE. Gdy staniemy na tych punktach w innej kolejnosci, w innym momencie, prawdopodobnie spowoduje to cos innego. Trzeba stanac w odpowiedniej kolejnosci _w_odpowiednim_momencie_ Wiadomo, ze SS znika z wyspy po to, abysmy nie musieli po niego isc. Jak staniemy wedlug sposobu ogolnie znanego na 2 polach, to SS zostaje zniszczony(!) az do SaveServera.
Z tego co wiem, to Magic Light Wand jest potrzebny do questu z MinoMage. (niemieckie forum)
Duzy wplyw moze miec tez Dead Snake, jak wiadomo noszenie dead snake jest to jakis rytuał (ma go w loocie Mino Mage, oraz AS). Nie wiadomo jednak kiedy należy go i gdzie zrobić.
Podobno pod firefieldem, oraz stonem w minohell znajduje sie klucz otwierajacy pokoj minomaga. Jednak nie wiadomo jak go zdobyc.
Rozmowy z NPC nic mi nie pomogly. Wazny musi byc jednak Dallheim (początek wszystkiego wg. mitologii nordyckiej).
Wazne jest ze nic w tym quescie nie bierze się znikąd.
Moim zdaniem bardzo wazne sa tu rozne sprawy religijne. Mozna wywnioskowac ze Orki wyznaja innego boga niz Minosy, moze to ma jakis zwiazek? Jak wiadomo te rasy sie zbytnio nie lubia.


Opowiadanie Pombiona o SS

"Miecz Furii (Rookgaard)
Rodzimy się na Rookgaardzie w świątyni. Rozglądając się, powoli dochodzimy do wniosku, że jest to Wyspa Nowych - miejsce gdzie wszystko ma swój początek: pierwsze miłości, spotkania, handle, no i oczywiście wiara... Za tym także musimy podążać od urodzenia.

Wychodząc z niebieskiego portalu stworzonego w chwale Banora - pierwszego z ludzi i bohaterów, którzy ratowali świat przed złymi monstrami, zauwarzamy mnicha odzianego w tanie, możnaby wręcz powiedzieć, że szmaty. Odrazu nas wita - to pierwsza rozmowa... strasznie ciekawa i interesująca. Wspominał o tym, iż przyszedłem tu po to, by jak jego Bóg, walczyć o obronę rasy ludzkiej. Na końcu rzekł: Dowiedz się o naszym Świecie, by poznać jej prawdziwe oblicze, azaliż będziesz wiedział, czego się wystrzec, by podążać Ścieżką Dobra!

Szedłem przed siebie. Ludzie gnali we wszystkie strony, a ja szedłem przed siebie. Niech los zapanuje nade mną i pokieruje me bosy stopy do tego miejsca... do biblioteki. Mężczyzna o imieniu Seymur zakazał biegu a ja nie zważając na jego słowa wczytałem się w księgi...

Na początku była wielka, bezpowierzchniowa próżnia. To było wszędzie i nigdzie. (...)

Fardos był pierwszym, który spróbował. Zjednoczył się z żywiołem ognia, a ten dał im dwoje dzieci: córkę Fafnar i syna Suona. Całkiem prędko, dwójka nowych Bogów przejęła swoje prawowite miejsca w Kreacji. Zadecydowali żyć na niebie. (...)

Teraz Uman sprawdził swe szczęście. Zjednoczył się z Ziemią, które jak wiemy nazywana jest Tibią. I Ziemia urodziła mu Crunora - Lorda Drzew. Ten Bóg był pełen ciepła i witalności. Tak jak Fafnar, jego kapryśna kuzynka, Crunor kochał jego własny wygląd, ale był mądrzejszy od niej i o wiele bardziej skromny. (...)

(Cyklopy, gobliny, trolle, orki) Niedługo rozeszli się po całej Tibii i zaczęli nękać to co żyło. (...)

Los sam wie jaką przyszłość ma dla Tibii. Wierzmy i módlmy się, że unia ludzi nie zawiedzie, kiedy będzie to najbardziej potrzebne.

Skończyłem czytać... o... właśnie, co "o"? To Banor mnie zaciekawił, on jest wspaniały!
O mój Banorze! To już noc.

Ruszyłem do północnego mostu. Latarnie oświetlały drogę, a ja spoglądające na nie myślałem o Fafnar... Pewnie jej piękność tak samo oświetla jak one...
-Stać! Z czyjego rozkazu przychodzisz o tak późnej porze? - przerwał me rozmyślania tajemniczy głos.
-Idę w chwale Banora!
Męska sylwetka przystawił bliżej do mnie pochodnie i zaczęła mi się przyglądać.
-Kolejny wędrowiec, cholera... - wyszeptał do siebie. - Jestem Dallheim, w czym mogę Ci służyć?
-To dziwne, ale przypominasz mi wikinga...
Rycerz wyraźnie się zdenerwował.
-Gdzie Twój miecz? Szlachcice zawsze noszą miecze... Lance są na turnieje!
Dallheim zbulwersował się jeszcze bardziej i powiedział cicho i gniewnie:
-Nie przypominaj mi tego... nie każ mi, by to... ech. Idź i ratuj Tibię w chwale Banora, bo tylko on jest Światłem - i pamiętaj... nie popełnij błędu!
-Ku chwale Banora! - wykrzyczałem i biegiem ruszyłem przed siebie.

Nagle spotkałem kobietę. Swoim toporem wywijała tak szybko, że migiem zabiła gromadkę małych zwierząt i spojrzała na mnie trochę pytająco, po czym odpięła swój plecak wykonany ze skóry minotaura i rzuciła miecz, po czym kazała mi biec za sobą gestem. Doszliśmy do pewnego cyplu - z trzy metry dalej była wyspa, a na niej okrążony polami ognia Miecz.
-Miecz Furii. - wyszeptała, nie odrywając wzroku. - Piękny, nieprawdaż?
-Humm, "Tylko pokorny może dotknąć Miecza Wściekłości" - przeczytałem w zamyśleniu.
-Racja, ciekawe czemu jest niedostępny...
-Z jakiego powodu tak twierdzisz?
-Tak wszyscy twierdzą... pomijając fakt, że Dallheim go miał?
-ON?!
-Tak, co w tym złego?
-Nie, nic... Pomóż mi dostać się na Tibię, proszę.
-Nie ma sprawy, ale nie zapomnij mnie odwiedzić, kiedy Amber znów tam będzie. - puściła mi oczko i do świtania zdobywaliśmy doświadczenie.

Wróciłem do Rookgaardu, jak czułem, że już jestem gotowy, a Dallheim spoglądając na mnie rzekł:
-Pilnuj Głównego Lądu. Chętnie bym z Tobą poszedł, ale muszę tu pilnować, a także jak Ciebie ukorzeniowywać w wierze Banora!
-Czemu? Przecież on jest tu najwspanialszy!
-Nie każdy musi tak twierdzić, dlatego tu jestem i czuwam...
-Skąd wiesz, że tak się może stać? - Ten w odpowiedzi gniewnie wskazał mi lancą na Wyrocznię.

-Dołącz, gdzie będą czcić Banora, a otrzymasz jego błogosławieństwo! - wykrzyczał na koniec.

Doszedłem do statuy, ciągle będąc w zamyśleniu, a by bardziej czcić Banora wybrałem Świętą Drogę, Zasczytną Drogę i dołączyłem jako Łucznik."

Moze byc przydatne (pewnie juz tu bylo, eh?)

"Największym naciskiem były raczej fragmenty "Tibia Genesis", gdzie cytaty w większości symbolizowały Bogów... To Uman spłodził Crunora, a to Fardos bogów ognia, a to Zatroth potwory..." - duze znaczenie mają bogowie.

"Bohater opowieści spotkał Strażnika o tak późnej porze z powodu takiego, iż zaczytał się w książkach Akademii, to tylko kawałek fabuły powieści i ruch czasu.

Amber była tylko na Mainlandzie, a kobieta, którą spotkała postać główna chciała się znowu z nim zobaczyć, więc miała nadzieję, że wróci TU z Amber, gdy ta popłynie drugi raz.

Wyznawcy Banora to inaczej Nightmare Knights - to jest kolejna podpowiedź..."
Szpec jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-11-2008, 18:16   #3762
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Trzeba stanac w odpowiedniej kolejnosci _w_odpowiednim_momencie_ Wiadomo, ze SS znika z wyspy po to, abysmy nie musieli po niego isc. Jak staniemy wedlug sposobu ogolnie znanego na 2 polach, to SS zostaje zniszczony(!) az do SaveServera.
Jesteś w stanie to czymś poprzeć?
Cytuj:
Wazny musi byc jednak Dallheim (początek wszystkiego wg. mitologii nordyckiej).
To już jakaś wskazówka, bo nie sądzę, że to kolejny przypadek.
Cytuj:
Mozna wywnioskowac ze Orki wyznaja innego boga niz Minosy
Nie sądzę, Orki to prymitywne stwory, jeśli wyznają coś, to jest to zapewne jakiś mały bożek.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2008, 18:26   #3763
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szpec Pokaż post
Moje (i nie tylko) spostrzezenia:

Pokoj toma moze miec duzy zwiazek z questem. Istnieje do niego key 4602. Na jakims forum slyszalem ze ktos dostal klucz od GM (!), wszedl i Spike Sword znajdowal sie w szafie.. Ile w tym prawdy, wie tylko ten co to pisał.
Duzo tez kontrowersji wzbudza dzwignia pod wiadrem. Podobno otwiera ona kraty obok.
Pokoj toma wynajmowal ktos, kto ukradl Spika i udal sie na maina (z tego co wiem).
Minotaur Mage NIE ma podobno zwiazku z SSQ.
Dead Wolf z respawnu Spearmana MOZE byc konieczny do questa.
Dwa punkty znikajace SS podobno sa gdzies zakodowane w ksiazkach, i mozna znalesc gdzies logiczny argument, dla ktorego nalezy na nich stanac. Znikanie SS oznajmia nam ze cos zrobilismy ZLE. Gdy staniemy na tych punktach w innej kolejnosci, w innym momencie, prawdopodobnie spowoduje to cos innego. Trzeba stanac w odpowiedniej kolejnosci _w_odpowiednim_momencie_ Wiadomo, ze SS znika z wyspy po to, abysmy nie musieli po niego isc. Jak staniemy wedlug sposobu ogolnie znanego na 2 polach, to SS zostaje zniszczony(!) az do SaveServera.
Z tego co wiem, to Magic Light Wand jest potrzebny do questu z MinoMage. (niemieckie forum)
Duzy wplyw moze miec tez Dead Snake, jak wiadomo noszenie dead snake jest to jakis rytuał (ma go w loocie Mino Mage, oraz AS). Nie wiadomo jednak kiedy należy go i gdzie zrobić.
Podobno pod firefieldem, oraz stonem w minohell znajduje sie klucz otwierajacy pokoj minomaga. Jednak nie wiadomo jak go zdobyc.
Rozmowy z NPC nic mi nie pomogly. Wazny musi byc jednak Dallheim (początek wszystkiego wg. mitologii nordyckiej).
Wazne jest ze nic w tym quescie nie bierze się znikąd.
Padłem. Człowieku, z choinki się urwałeś? Skąd niby Tom ma mieć (nie spikesworda) SoFa -.-? Spróbuj stanąć na polach od znikania (prawdopodobnie teleportowania) sofa w odwrotnej kolejności. Zdziwisz się zapewne co się stanie... Jedno Wielkie NIC! Poza tym Dallheim to przestawienie słowa Heimdall - strażnika Bifrostu (taki seksi tęczowy most). I to jest oczywiste, że chodzi tu o tego Heimdalla, ponieważ Dallheim także stoi na moście :x.


@down

Ale ja nie twierdziłem, że coś jest zamknięte lub otwarte :3. Jeśli chodzi o pokój Toma, to nie twierdzę, że był otwarty :O.

@edit
A no tak . Przepraszam ale zaniki pamięci to jeden z moich problemów xD

Ostatnio edytowany przez Vermilion - 26-11-2008 o 18:45.
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2008, 18:30   #3764
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

@Verm

Uwierz mi na słowo, że był zamknięty od zawsze.
Edit:
Cytuj:
Niestety nie znam żadnego ze starych graczy i nie mam okazji się zapytać jak to było z ghoulem - był od początku zamknięty czy potem go wrzucili do tej kanciapy
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.

Ostatnio edytowany przez Ameriov - 26-11-2008 o 18:41.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2008, 19:07   #3765
Golden-Sword
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Warszawa taka wiocha
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Madasaki
Profesja: Rookstayer
Świat: candia
Poziom: 5+
Skille: 15/16
Domyślny

Dla pana klocka
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=1711

Szpec
ciekawe jak długo to pisałeś?

Ostatnio edytowany przez Golden-Sword - 26-11-2008 o 19:08.
Golden-Sword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2008, 21:37   #3766
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

Niedlugo. Wpadłem w atak furii

"Zdziwisz się zapewne co się stanie... Jedno Wielkie NIC!"
Myslisz ze o tym nie wiem? Jedna osoba, ktora twierdzi iz daleko doszła w rozwiazywaniu tej zagadki, mowi ze uzywamy tych pól w złym momencie/kolejnosci etc, ale jak sie to wykona dobrze, spike sword GDZIEŚ się przenosi. To co robimy ma oznaczac iz zrobilismy blad i SS juz jest niedostepny. To tylko moje zdanie, jak uwazasz inaczej - to pozostawiam Tobie. Co do pokoju Toma, to jak pisalem byl on WYNAJMOWANY przez kogos kto ukradł spikesworda i wyniósł się na maina. Jest to cytat z ktorejs z zagranicznych stron (nie moge sobie przypomniec jakiej). Byl tez na tym forum temat mowiacy o tym ze ktos dostal golden key od GM do zabawy, i wszedl do pokoju Toma niestety nie ma nic na potwierdzenie.

Marcin24 - jesteśmy z jednego miasta . A co do tematu - Moge poprzeć to wypowiedziami Pombiona z konkurencyjnego forum (torg), oraz wypowiedziami z pewnej niemieckiej stronki (na ktorej konto ma miedzy innymi MasterSlayer)

Dodam jeszcze kilka cytatow zza granicy

"I will continue as a newer rook player to find out information. I think that the brass armor quest is linked with the Blind Orc and Orc Language after testing many theorys and talking with some people. Rumors of a hidden Ghoul in the premmy area of rook where a quest is supposedly "active". The minotaur mage quest is not possible to complete as far as anyone knows as the key is under the stonepile covered with fire in mino hell thus only older rook players may be able to complete."

Ostatnio edytowany przez Szpec - 26-11-2008 o 21:46. Powód: -
Szpec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2008, 21:41   #3767
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Moge poprzeć to wypowiedziami Pombiona z konkurencyjnego forum (torg), oraz wypowiedziami z pewnej niemieckiej stronki (na ktorej konto ma miedzy innymi MasterSlayer)
W takim razie proszę o odpisy.
Cytuj:
Marcin24 - jesteśmy z jednego miasta
Naprawdę jesteś z tego pięknego i urzekającego miasta Kraków?
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 16:12   #3768
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

@Vermilion
Heimdall oznacza również początek, oraz Drzewo Życia - czyli Crunor w mitologi tibijskiej.

@Marcin24
Orki tak jak i kiedyś cyklopy i Mino wyznają Broga i nie jet to mały bożek a syn Wielkiego Złego oraz Fafnar. To "dzięki" niemu mamy Cyclopmania Sword. Jeden z nielicznych jego wyznawców jaki pozostał w świecie Tibi to np Black Knight
Ogólnie to chyba gdzieś to już pisałem, ale cóż się dziwić, pod natłokiem spamu zginęło
Może na "naszym prywatnym" forum powinienem zamieścić temat z historią Rookgaardu, opisem mieszkańców (również potworów) jak i miejsc, co o tym sądzisz?

@Szpec
Uwierz, nie ma questa na ukrytego ghoula - rook został przeskanowany taką ilością nielegalnego softu że nic się nie ukrywa.
To sam oz kluczem, wystarczy podmienić sprity i sobie zajrzeć co jest pod spodem. W sumie tym sposobem można znaleźć kilka fajnych rzeczy w Tibi

Co do wejścia do pokoju Toma, wiedziałem że tak będzie. Na TSie Craban i jakiś GM wleźli sobie do środka, ktos zrobił screena, jakiś noobek to zobaczył, nie wiedział kto to Craban i już mamy legende - GM dał klucz.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 27-11-2008 o 16:13.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 16:36   #3769
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Up

Wiem, że Heimdall oznacza również drzewo życia (wg. polskiej Wikipedii ;)). Jednak Dallheim stoi na moście, więc jest to oczywista aluzja do strażnik Bifrostu :). Poza tym wcale nie jest pewne, że Heimdall to drzewo życia, ponieważ z tego co mi się wydaje Yggdrasil jest takim drzewem. W np. Ragnarok Online, który opiera się głównie na tej mitologii, owoce Yggdrasila odnawiają całe hp i sp :].

@down

Ta, i pewnie jeszcze wpływają na potencję ;].

Ostatnio edytowany przez Vermilion - 27-11-2008 o 16:46.
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 16:41   #3770
Pethaf
Użytkownik Forum
 
Pethaf's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007
Lokacja: Olkusz

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 32
Domyślny

Pół żartem, pół serio, w real life online soczyste owoce jogobelli odnawiają głód(poniekąd życie). ;]
Czuję te duże kawałki owoców, które są jakby zerwane prosto se krzaczka [...] owoce w jogurcie muszom być soczyste, truskawki w Jogobelli takie właśnie som, som soczyste, som świeże...

Pani z reklamy o Jogobelli

Jogobella, Jogobella...

Główna linia melodyczna reklamy Jogobelli

– Kim chcesz zostać, gdy będziesz duża i dojrzała?
– Owocem Jogobelli, wtedy trafię do pysznego jogurtu Zott.

Pani pytająca swoje dziecko, które uzależniła od Jogobelli

Jogobella – pierwszy polski jogurt o odczynie kwasowo-zasadowym, łączący cechy szamponu, odrdzewiacza i kremu na hemoroidy. Mimo iż występuje w wielu smakach, zawsze robiony jest z truskawek. Większość z nich marzy, by w przyszłości zostać zmasakrowana, zmieszana ze śmietaną i zapakowana do plastikowych kubeczków.
Ciekawostki

* Jogobella zawiera świeże, soczyste i duże kawałki truskawek zerwanych prosto z drzewa. Na panewce spaliły poszukiwania owych drzew.
* Jogobellę można konsumować na śniadanie, lancz, obiad i kolację czyli bez przerwy.
* Istnieje utwór, który powstał na cześć Jogobelli. Jego słowa brzmią Jogobella, Jogobella.
* Jeśli Jogobella nie jest truskawkowa to też będą duże i soczyste kawałki owoców. Będą jak kupisz je w sklepie monopolowym Biedronka.


http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Jogobella

@Veloire
Ot, taka ciekawostka, masz gdzieś soczyste kawałki owoców- nie czytaj. (Ale jeść ich potem też nie próbuj )

Ostatnio edytowany przez Pethaf - 27-11-2008 o 17:08. Powód: Ahh, te soczyste kawałki owoców ;]
Pethaf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 16:57   #3771
Veloire
Użytkownik Forum
 
Veloire's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2008
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 45
Stan: Niegrający
Imię: Veloire
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 29
Skille: 20/25
Veloire ma numer GG 4015919
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pethaf Pokaż post
Pół żartem, pół serio, w real life online soczyste owoce jogobelli odnawiają głód(poniekąd życie). ;]
Czuję te duże kawałki owoców, które są jakby zerwane prosto se krzaczka [...] owoce w jogurcie muszom być soczyste, truskawki w Jogobelli takie właśnie som, som soczyste, som świeże...

Pani z reklamy o Jogobelli

Jogobella, Jogobella...

Główna linia melodyczna reklamy Jogobelli

– Kim chcesz zostać, gdy będziesz duża i dojrzała?
– Owocem Jogobelli, wtedy trafię do pysznego jogurtu Zott.

Pani pytająca swoje dziecko, które uzależniła od Jogobelli

Jogobella – pierwszy polski jogurt o odczynie kwasowo-zasadowym, łączący cechy szamponu, odrdzewiacza i kremu na hemoroidy. Mimo iż występuje w wielu smakach, zawsze robiony jest z truskawek. Większość z nich marzy, by w przyszłości zostać zmasakrowana, zmieszana ze śmietaną i zapakowana do plastikowych kubeczków.
Ciekawostki

* Jogobella zawiera świeże, soczyste i duże kawałki truskawek zerwanych prosto z drzewa. Na panewce spaliły poszukiwania owych drzew.
* Jogobellę można konsumować na śniadanie, lancz, obiad i kolację czyli bez przerwy.
* Istnieje utwór, który powstał na cześć Jogobelli. Jego słowa brzmią Jogobella, Jogobella.
* Jeśli Jogobella nie jest truskawkowa to też będą duże i soczyste kawałki owoców. Będą jak kupisz je w sklepie monopolowym Biedronka.


http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Jogobella
A co to ma do tematu????????
__________________
Rookgaard- moim miastem.
Spike Sword- moim celem.
LVL ---- Skill ---- Speed - Mlvl
5 [x] 10/10 [x]/[x] 100 [x] 0[x]
10 [x] 15/15 [x]/[x] 200 [x]
15 [x] 20/20 [x]/[x] 300 [ ]
20 [x] 25/25 [ ]/[x] 400 [ ]
25 [x] 30/30 [ ]/[ ] 500 [ ]
30 [ ]
35 [ ]
40 [ ]
45 [ ]
Veloire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 18:03   #3772
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Może na "naszym prywatnym" forum powinienem zamieścić temat z historią Rookgaardu, opisem mieszkańców (również potworów) jak i miejsc, co o tym sądzisz?
Rób jak uważasz, to forum jest dla Was. Naprawdę było by miło, ale to zależy od Ciebie, jeśli chcesz - pisz. Ja tam tylko sprzątam...
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 21:00   #3773
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Co do wejścia do pokoju Toma, wiedziałem że tak będzie. Na TSie Craban i jakiś GM wleźli sobie do środka, ktos zrobił screena, jakiś noobek to zobaczył, nie wiedział kto to Craban i już mamy legende - GM dał klucz.
Nie chodzi mi o crabana, poszukaj w archiwum forum.tibia.pl. To zdjecie z test servera widzialem i nie jestem taki glupi zeby nie zauwazyc (przeczytac) ze to byl TS. Pisał to jakis chlop na tym forum, lecz twierdzil ze SS i klucz mu zabrano po tym jak próbował dostać się na pacc area przez młyn.
Szpec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 21:24   #3774
Pethaf
Użytkownik Forum
 
Pethaf's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007
Lokacja: Olkusz

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 32
Domyślny

Daj chociaż dowód na potwierdzenie twoich słów. A ten chłop myślałem, że jeśli da się zmielić przez koło młyńskie Williego, to resztki które z niego zostaną pozamiata Billy, szufelkę opróżni do koryta, a nasz chłop 3 dnia zmielonkiwstanie? ^^

@ || Vermilion, spokojnie, to tylko moja prywatna chora wizja świata. Np. za każdym razem gdy schodzę po coś do
\/ piwnicy, to z przyzwyczajenia szukam dzieci na łańcuchu...

Ostatnio edytowany przez Pethaf - 28-11-2008 o 15:05.
Pethaf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 22:14   #3775
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Szpec

Jeśli będziesz dalej wierzył w historyjki babci Ireny typu "koleś dostał klucz bla bla bla", to życzę szczęścia. Pomijam to, że Gm nie ma możliwości summonowania itemów.

@Pethaf

Ha-ha-ha-he? Średnio Ci wychodzi bycie śmiesznym.
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 22:59   #3776
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vermilion Pokaż post
@Szpec

Jeśli będziesz dalej wierzył w historyjki babci Ireny typu "koleś dostał klucz bla bla bla", to życzę szczęścia. Pomijam to, że Gm nie ma możliwości summonowania itemów.
Nie mowie ze w to wierze, ale zawsze jest jakis nikly procent szansy ze cos takiego było. Nawet w filmiku Shadow Rexa jest podobno ziarno prawdy.
Dzisiaj sie zalamalem jak widziałem brazylijską bande rozwiazujaca questa w ten oto sposób...
Szpec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2008, 09:05   #3777
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
ktos zrobił screena
nie ktoś tylko ja
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2008, 11:22   #3778
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vermilion Pokaż post
@Szpec
Pomijam to, że Gm nie ma możliwości summonowania itemów.
Mam cichą nadzieję, że nareszcie to pojmą ci wszyscy od tych genialnych teorii. Byłby taki spokój.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2008, 17:28   #3779
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Ja wiem skat wziac klucz na te drzwi ( golden key ) ;]
Nie Ty jedyny o tym wiesz.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2008, 17:58   #3780
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

[quote=Tibiacz15;2354629]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonoga Pokaż post
UWAGA UWAGA!
Chciałbym spokojnie oznajmic ze wiem skad sie wziool i co robi minomag w minohell oraz skad spike sword. Oczywiscie nieweim jak sie tam dostac bo to by bylo WYDARZENIE NA SKALE SWIATOWA! 1000 playerow z tibi waliloby drzwiami i oknami aby sie dowiedziec. QUOTE]

Ja wiem skat wziac klucz na te drzwi ( golden key ) ;]

To napisz mi na PW jak
Szpec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:42.


Powered by vBulletin 3