Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-06-2009, 22:21   #4401
Hexus
Użytkownik Forum
 
Hexus's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2009

Posty: 61
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Chodziło mi o to że jakiś gm przeniesie kogoś na rookgaard a a ten zrobi to co trzeba.

@up
Czytać nie umiesz "tp na rookgard przez Gm'a!", oczywiście na TS.
Pisałem coś że gm nam opowie spoila ? -.-

@down
Z całego forum chyba tylko pan klocek zna odpowiedź.
__________________
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Ostatnio edytowany przez Hexus - 04-06-2009 o 22:29.
Hexus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-06-2009, 22:23   #4402
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
Te drzwi były otwarte przez pół roku dla każdego posiadającego premium.
Mowisz o tych na screenie Klocka?
Ja chyba je próbowałem kiedyś na Pacc otworzyć, ale były zamknięte.
Jeżeli były otwarte - to co aktywowała ta dźwignia?
Szpec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2009, 23:38   #4403
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

NC co do Hexusa. GM może nas teleportować tylko do temple miasta w którym jest się zameldowanym dla Twojej wiadomości. Innymi słowy NIE MOŻE cofnąć postaci z maina na rook.
CM co innego, ale oni nigdy tego nie zrobią.

Dźwigni nie dało się ruszyć. (A przynajmniej nie dało się jej ruszyć w sposób normalny, nie drgnęła nawet po wylaniu na nią wszystkich możliwych płynów)

Coś jeszcze?

@down
Yup, od roku czy nawet półtora ludzie mogą kłamać co do tego, że rozwiązali quest. Mogli to po prostu zloocić...
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.

Ostatnio edytowany przez Ameriov - 05-06-2009 o 01:19.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2009, 00:21   #4404
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Do pana H. i innych dla których dowodem na nieistnienie Sword of Fury quest jest tekst "przez tyle lat nikt go nie odnalazł wiec go nie ma".

Proponuje sprawdzić wiadomości z serverów, właśnie kolejna osoba odkryła quest na Silver Mace. Ile to już lat minęło od pierwszego odkrycia? A ile osób ją ma? Można na palcach jednej ręki policzyć. Mimo botów i cheatów, nadal nieliczni wiedzą jak go zacząć, a co dopiero skończyć...
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2009, 00:36   #4405
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Opis własny przedmiotu: Czujesz aurę ochrony.

Piękna srebrna maczuga, marzenie wielu bogaczy lecz niestety niemożliwa do zdobycia...

Tylko gracze posiadający poziom doświadczenia wyższy niż 45 mogą nim właściwie władać.
Atak Obrona Wymagany poziom Waga Ilu ręczna ? Możliwość umagicznienia Waga / Cena
40 30+2 35 67 oz. Jednoręczna Nie 10 oz. ~ 41 gp.
Wypada z : Countess Sorrow (Bardzo rzadko),
aha to wiele wyjasnia rownie dobrze mogl ja ktos wyloocic... (zrodlo t.pl ;d)

@luker's do jasnej cholery co ma tp u mm na test servie do tp u mm na rl -.-?



@dawac dowody a nie pierdzielicie ;d
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2009, 11:33   #4406
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek Pokaż post
Do pana H. i innych dla których dowodem na nieistnienie Sword of Fury quest jest tekst "przez tyle lat nikt go nie odnalazł wiec go nie ma".

Proponuje sprawdzić wiadomości z serverów, właśnie kolejna osoba odkryła quest na Silver Mace. Ile to już lat minęło od pierwszego odkrycia? A ile osób ją ma? Można na palcach jednej ręki policzyć. Mimo botów i cheatów, nadal nieliczni wiedzą jak go zacząć, a co dopiero skończyć...
Pomijając fakt, iż wiele razy była odpowiedź na to - Quest jest zbugowany. Nawet jeden z członków CipSoftu podczas wywiadu napisał "Jest on zbugowany". Czy ty rozumiesz potęgę tego miecza? Spike Sword jest częścią mainlandu a nie rookgaardu. Gdyby można było zdobyć sof'a na rooku, to ja już czekam na bohy. No więc own3d.

@Dajcie dowody na możliwość zdobycia spike.
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.

Ostatnio edytowany przez Heatvich - 05-06-2009 o 11:34.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2009, 13:18   #4407
Yero111
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 06 2009

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Heatvich Pokaż post
Pomijając fakt, iż wiele razy była odpowiedź na to - Quest jest zbugowany. Nawet jeden z członków CipSoftu podczas wywiadu napisał "Jest on zbugowany". Czy ty rozumiesz potęgę tego miecza? Spike Sword jest częścią mainlandu a nie rookgaardu. Gdyby można było zdobyć sof'a na rooku, to ja już czekam na bohy. No więc own3d.

@Dajcie dowody na możliwość zdobycia spike.
Dowodow niema,jest nadzieja... Pozatym sword of fury/spike sword jest czescia rooka tak samo jak Cipfried.
Yero111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2009, 14:08   #4408
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Domyślny

Niektórzy wyobrażają sobie Rookgaard jako "wyspę przejściową". Ciągle widzę teksty typu "ej, idziem na Maina?". To jest kompletne niszczenie klimatu RPG. Z Rookgaardu trafiamy na Wyspę Przeznaczenia, skąd statkiem odpływamy do dowolnego miasta znajdującego się na Tibii (tym tzw. "Mainie"), lub z Premiowanym Kontem do Zatoki Wolności (z ang. Liberty Bay), Edron lub Darashii. Więc nie zawsze dopływamy na Główny Kontynent (z ang. Mainland). Kiedyś jak grałem w Tibię mój kumpel jak opuszczał Rookgaard powiedział (a raczej napisał ): "To spotkamy się na Mainie, nie?". Ja na to odpowiedziałem "Ale ja teraz jestem na Senji".

Każdy powinien to zapamiętać, bo Rookgaard jest na tej samej planecie, co Tibia, Darama, Yalahar, Edron, Fibula... A nie w "innym wymiarze".

Pozdrawiam, DK.
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2009, 14:17   #4409
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

Nadzieja matką głupich Brak dowodów - to po co krytykujecie to co my obalamy?
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2009, 14:21   #4410
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yero111 Pokaż post
Dowodow niema,jest nadzieja... Pozatym sword of fury/spike sword jest czescia rooka tak samo jak Cipfried.
Nadzieja ... tym zyje kosciol , nie sadze aby ktos zarobil na chleb wierzac w to ze sof quest istnieje , zamiast wiec chrzanic bez sensu dawajcie dowody... i szukajcie to ja nie bede sie musial wtracac
Cytuj:
Nadzieja matką głupich Brak dowodów - to po co krytykujecie to co my obalamy?
Sentencja tego działu...
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2009, 15:38   #4411
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Heatvich Pokaż post
@Dajcie dowody na możliwość zdobycia spike.
- Cipsoft nigdy nie napisał że go się nie da zdobyć.
- Sofa można "zniknąć" (wiem nie poprawnie gramatycznie). Tak btw. Zwolennicy tego że Sof to ozdoba, pokażcie mi jakikolwiek item uważany za ozdobę na mainie który może np. zniknąć?

A teraz daj mi jakiś sensowny dowód że się go NIE da zdobyć.
Tylko błagam bez śpiewki "nie można go mieć, bo nikt tego nie dokonał". Do nie dawna można to było powiedzieć o np. Golden Bootsach lub Silver Mace.

@Beh0lder
Lepiej bym nie komentował twoich wypowiedzi...

@topic:

Na przykładzie rookgaardu można zobaczyć że dla 80% osób grających w tibie liczy się tylko to ile expa na godzinę zdobędą, albo jaki level wbiją... Tylko nie liczni czują klimat RPG. A właśnie takie było założenie twórców...

Pozdrawiam RookeR.
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2009, 16:32   #4412
Yero111
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 06 2009

Posty: 3
Domyślny

Przeciez sof jest,byl a ty mi mowisz zebym ci dal dowody na jego istnienie,20lv od siedmiu bolesci,tyle na twoj temat. Sword of fury lezy na wyspie niedaleko 'latarnii minotaura'. I tak btw. mowisz ze cos obalacie,owszem- obalacie historyjki 10 latkow 'bo jak byuem nupem to dszfi siem otfoszyly,pokonauem mino maga i zdobyuem spaik suorda ale bylem nopem i zabralem go na maina!' godne pogratulowania.
Yero111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2009, 17:42   #4413
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Domyślny

@up

I co Go wyzywasz od "20lvl od siedmiu boleści"? Ja już przestałem grać i moje chary mają po 13, 14 poziom doświadczenia, a mi nie zależy na "skillach". Chodzi mi przede wszystkim o to, by dobrze spędzić czas, na rozmowie z mieszkańcami Tibii, szukaniu tajemniczych miejsc i robienia misji od nowa (a nie od pokoju z nagrodą). I nie masz żadnego dowodu, że Miecza Furii nie da się zdobyć. Dlatego radziłbym Ci nie pisać na tym forum typu "spike sword quest to bzdury, bo nie ma dowodów", bo na mądrego to ty nie wychodzisz. Bardziej wyglądasz na kogoś, kto nabija posty by pozbyć się szarego nicka.

Pozdrawiam, DK.
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2009, 18:24   #4414
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yero111 Pokaż post
Przeciez sof jest,byl a ty mi mowisz zebym ci dal dowody na jego istnienie,20lv od siedmiu bolesci,tyle na twoj temat. Sword of fury lezy na wyspie niedaleko 'latarnii minotaura'. I tak btw. mowisz ze cos obalacie,owszem- obalacie historyjki 10 latkow 'bo jak byuem nupem to dszfi siem otfoszyly,pokonauem mino maga i zdobyuem spaik suorda ale bylem nopem i zabralem go na maina!' godne pogratulowania.
Właśnie o tym mówię. Jeśli dla Ciebie w grze liczy się tylko level to pozdro
A jeśli chodzi o mój level. Hmm... Tą postacią ostatnio expiłem w wakacje (w tamtym rooku), i expiłem tylko do 21 levela. A no i podczas darmowego pacca dobiłem aż 10% do 22 levela.
Reasumując tą postacią nie expie w ogóle, logam jedynie by porozmawiać ze znajomymi lub pomóc newbe.

Pozdrawiam RookeR.
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2009, 18:45   #4415
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RookeR Pokaż post

Na przykładzie rookgaardu można zobaczyć że dla 80% osób grających w tibie liczy się tylko to ile expa na godzinę zdobędą, albo jaki level wbiją... Tylko nie liczni czują klimat RPG. A właśnie takie było założenie twórców...
Do jasnej cholery tibia to mmorpg (niby) tu chodzi o nabijanie lvla bo choc to jedyna gra w ktorej w ogole fabula jest jako tako jasno zarysowana to jak w kazdej masowce po jakims czasie schodzi ona na drugi plan wiec praktycznie o "klimacie rpg" to se mozesz mowic o grach single player

@top dowody dowody ... dawac albo spier****** chociaz watpie pewnie walniecie cos w stylu wiem ale nie powiem ..
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 05-06-2009 o 18:46.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2009, 20:08   #4416
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Cytuj:
Do jasnej cholery tibia to mmorpg (niby) tu chodzi o nabijanie lvla
<Leży i kwiczy>
Chciałbym Ci przypomnieć, że kiedyś w Tibii nie było czegoś takiego jak premium. Czyli producenci gry nie myśleli jak Blizzadr, tylko raczej jak chociażby... BioWare Corporation przy produkcji Baldur's Gate.
Jeśli co post masz gadać coraz większe głupoty to zamknij się idioto, błagam!

Cytuj:
@top dowody dowody ... dawac albo spier****** chociaz watpie pewnie walniecie cos w stylu wiem ale nie powiem ..
Podaj mi jeden powód, dla którego miałbym Ci dać choć część spoila do jakiegokolwiek ukrytego questa. (Bo wy tylko to traktujecie jako dowód).
PS. To Ty... "wyjdź" z forum, bo nic nie robisz. Ba, gorzej. Nie jesteś neutralny, tylko zasyfiasz forum kulturą z rynsztoku i logiką 4 latka, który próbuje zrozumieć jak działa liczydło i wrzeszczy, kiedy mu nie wychodzi.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2009, 23:11   #4417
Yero111
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 06 2009

Posty: 3
Domyślny

Rooker,to zdanie o '20lv od siedmiu...' nie bylo do Ciebie,ty akurat mowisz madrze. To zdanie kierowalem do uzytkownicka z litera 'H' na poczatku. I teraz kilka zdan do D.K - powiedz (zacytuj) mi zdanie w ktorym NAPISALEM ze spike sworda nieda sie zdobyc. Chce to zobaczyc. Co do ilosci postow i nicka-nie obchodzi mnie to ile postow napisalem,liczy sie przekaz a nie ilosc. Masz jakis kompleks i uznajesz swa wyzszosc po roznicy postow miedzy toba a druga osoba? Co do obrazenia '20lv od siedmiu' to chcialem mu wytknac jego patrzenie na tibie i jej fabule(a raczej jej omijanie) pod wzgledem 'exp,exp,exp!'. Lv to nie wszystko, takie bylo zamierzenie tworcow-klimat. To ze zanika on z corocznym okresem komunii - laptopow i liveboxow tp jest poza rekoma Cipsoftu,czas.

Ostatnio edytowany przez Yero111 - 05-06-2009 o 23:20.
Yero111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2009, 00:37   #4418
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RookeR Pokaż post
A teraz daj mi jakiś sensowny dowód że się go NIE da zdobyć.
Co do tego golden boots, silver mace. Dodali to do loota. Kiedyś to były legendy , ale to są itemy z maina. Spike sword na rooku, każdy potwór na hita, huncenie bez waste.

1. Lata poszukiwań - 0 owoców.
2. Wielokrotnie pisane na wielu stronach, oraz przez członków zarządu - Quest jest zbugowany.
3. Brak dowodów że da się go zdobyć.
4. Jest to ozdoba.
5. W którym miejscu miałby być ten quest?

@.

Popatrzcie na to.

Na rooku jest spike sword nie? I każdy myśli że da się go zdobyć. Uwaga..
Jeden npc posiada Beggar addon zaś drugi posiada Nightmare Knight outfit.
Czyli jeśli da się zdobyć SoF'a to te addony też? Nie realne.
SoF - Ozdoba.
Addony - wygląd npc.

Proste nie? No właśnie. Zniknięcie SoF'a wyjaśnia się w 2 sposobach.

1. Dodane jest to dla "Tajemnicy", oraz efektu "er pe gje".
2. Bug.
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.

Ostatnio edytowany przez Heatvich - 06-06-2009 o 00:40.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2009, 01:03   #4419
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Po tym poście więcej się nie wypowiem w tym miejscu, dopóki sami czegoś nie znajdziecie.
No, bez przesady, bo to pewnie nigdy nie nastąpi.
Powiedzmy zatem, że dopóki nie traficie na dobry trop.
Nie będę nawet obalał waszych durnych teorii bo Ci co chcą szukać- zignorują je i znajdą podpowiedzi w kilku postach, które znajdują się w tym temacie.

Cytuj:
1. Lata poszukiwań - 0 owoców.
2. Wielokrotnie pisane na wielu stronach, oraz przez członków zarządu - Quest jest zbugowany.
3. Brak dowodów że da się go zdobyć.
4. Jest to ozdoba.
5. W którym miejscu miałby być ten quest?
1. Wypowiedź- Czyich poszukiwań? Twoich? Nie. Ludzie znaleźli wiele rzeczy, ale się nie przyznają
2. Tu nie chodziło o SoFQ ^^. Była wypowiedź CM "Quest jest zabugowany" przy aferze z Potty. BA, ta plotka rozeszła się w dużej mierze przeze mnie (Tekst wypowiedziany na tutor channelu, a nas- tutorów było wtedy tylko około 5 online)
Rzuciliśmy wyrywkowe zdania ludziom, Ci to przyswoili, skojarzyli z SoFem i napisali na większości for- Tada! A chodziło tu o dość znany Quest z maina, który był "zamknięty" przez jakieś 2 tygodnie.
W sumie później był z tego niezły ubaw ^^.
3. Przyznam Ci racje- Brak oficjalnych dowodów. I dobrze.
4. Hmm... Wiele rzeczy które można zdobyć jest ozdobą. Dajmy na to WH.
5. Na Rookgaardzie. Poprzez rozmowy z NPC i kładzenie różnych przedmiotów GDZIEŚ aby spowodować COŚ (przykład z maina- Ancient Helmet) lub też teleport chociażby do nieznanych podziemi powiedzmy na zachód od wyspy. Możliwości jest jeszcze wiele.

Nie szukajcie dla nagrody, a dla samej historii.


~Av.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2009, 01:08   #4420
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

@up
Ta?? To ja chce zdobyć Ścianę. Jest ozdobą na rooku I?
Wielu wielu rookerów szukało, z większym zapałem niż wy. Nie znaleźli nic po tym o czym oficjalnie wiemy. Jeżeli ten quest jest aktywny <choć na pewno nie jest> to byłby największy błąd cipsoftu. TYSIĄCE rookerów zleciało by się na by zrobić tego questa, ciągle zajęte respy dla nowych, kradziony exp. Porażka na całej lini. Pomyślcie o stratach dla cipów
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:32.


Powered by vBulletin 3