Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-06-2009, 10:27   #4561
Poznaniak
Użytkownik Forum
 
Poznaniak's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2009
Lokacja: Poznan

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 19/23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Heatvich Pokaż post
To książka w rękę i jazda. Czytaj przy świetle i na głos 45 min dziennie. Po 2 tyg ujrzysz efekty.
Jak narazie to ja Ci tylko udowodniłem,że masz spory problem,ty mi nic,więc polecam zrób to co mi proponowałeś,ja jak widać tego nie potrzebuje,bo znalazłem twój problem.Nie musisz dziękować,ale może jeszcze zrób ten test na IQ chociaż po co masz wpadać w jeszcze większy kompleks....

@up

A może jednak mógł byś zdradzić gdzie znalazłeś wyjaśnienie dlaczego Hiacynth boi się ratów ? Może wtedy uda się wrócić na właściwy tor tematu

Ostatnio edytowany przez Poznaniak - 21-06-2009 o 10:34.
Poznaniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-06-2009, 15:20   #4562
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
PS. Update to zmiany, zmiany na Rookgaardzie, które w istotny sposób wpływają na gospodarkę i życie Rookgaardianów, oraz mogą oddziaływać na ewentualne questy, więc sprawozdania z TS są JAK NAJBARDZIEJ na miejscu.
Gospodarka rooka opiera sie na botach , a tego raczej juz nic nie zmieni ...
Cytuj:
Przecież teoretycznie z nowego bossa może wypaść SoF. (teoretycznie)
Jasne i ksiazka ktora niby ma lesiu , rownie dobrze moze i MPA wypasc.Nie sadze aby Cipsoft pokusil sie o danie bottom wiecej mozliwosci do bocenia na lepszych miejscowkach


Cytuj:
[Chciałbym bardzo załatwić to na pw ale chyba każdy wie, że z tym delikwentem się nie da]
To zalatw czy to takie trudne ? Probowales?
Cytuj:
Tak jest, mały offtop... (Chociaż ten urywek o TS związany z tematem) ale w słusznej sprawie- Kretynizm trzeba tępić
Tja cel uswieca srodki ...

Cytuj:
@edit: O nie, edytowałem posta! Na pewno zmieniłem całą jego treść :S
Jakis ty paskudny !!!
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2009, 16:55   #4563
Valderor
Użytkownik Forum
 
Valderor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 181
Domyślny

Natknąłem się dziś na ciekawą wypowiedź CM Ogreya:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez http://forum.tibia.com/forum/?action=thread&threadid=2653534&pagenumber=6
Some of you mentioned “forgotten/unfinished/unsolvable quests”. Well, I don't know anything about quests that ought to be “fixed” in some way....
Tłumacząc na polski, nic mu nie wiadomo o questach, które wymagałyby jakiejkolwiek "naprawy". Stąd prosty wniosek, że Sword of Fury Quest albo nie istnieje w ogóle, albo istnieje i działa poprawnie, czyli nie jest zbugowany.

@<hmm>: oczywiście masz rację, choć spodziewam się raczej, że w takim razie Ogrey napisałby otwarcie, że nie wie, bądź zasłoniłby się standardową formułą typu "forwarded your questions to the content team"; raczej trudno mi go podejrzewać o celową zmyłkę.

Ostatnio edytowany przez Valderor - 21-06-2009 o 18:09.
Valderor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2009, 17:04   #4564
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

Co do wypowiedzi obsługi gry (CM/GM/CIP employees), dwie rzeczy:

1. Zaledwie garstka z nich jest w content team'ie Tibii, więc reszta mówi tylko i wyłącznie o swoich doświadczeniach jako gracza. Zaryzykuję i powiem że około 50% CM wie o fabule tej gry mniej niż nie jeden z was.
2. NDA.
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2009, 18:18   #4565
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post

Mhm... Mam pomysł. Zrób sobie test IQ. Jeśli będziesz miał poniżej 110 punktów to tu nie wracaj...

124. Teraz ty się popisz </ironia>



To chyba proste. Sof nie istnieje, w znaczenie nie da się go zdobyć. Wątpię żeby dodali jakiegoś nowego bossa na rook.
@poprawka
Nie dodadzą ponieważ CiapSoft nadal twierdzi iż rookgaard jest tylko wyspą dla nowych graczy.
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.

Ostatnio edytowany przez Heatvich - 21-06-2009 o 19:38.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2009, 19:55   #4566
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
Dowody na idtnienie questa(i na boga, nie mowie tutaj o jego 'rozwiązaniu'): nie wpadliście geniusze, że skoro quest jest 'zbugowany' to dawanie wam gotowego opisu i tak nie zmieni waszego zdania na ten temat?
Naprawdę myślicie że twórcy gry siedzą przez ostatnei 2 lata w skryptach NPC rookgaardu i kasują wszelakie dialogi związane z minomage i spike swordem tak dla własnej radochy? KIedyś przynajmniej(z tego co sam pamiętam) trzy NPC potrafiły nawiązać do questu, teraz podobno żaden. A zapisane informacje rozrzucone po rookgaardzie gdzie się podziały i po co zostały usunięte?
Ja pier*ole.
Nie ma rozwiązania = nie ma questa
Quest jest teraz zbugowany = w pierwotnym założeniu miał być normalnie do wykonania
Quest od zawsze na zawsze jest zbugowany = nie jest zbugowany tylko go nie ma
Usuwają ślady po queście = quest istniał, ale już nie istnieje/quest miał istnieć ale z niego zrezygnowano
Sam sobie zaprzeczasz ciągle

Cytuj:
Czasami wydaje mi się że sceptycy tacy jak Ufocznik widzac pewne pseudonimy po lewej od posta, nie czytają go kompletnie i zakładają że znowu napisane jest tam "hahaha i tak wam nie powiem, mojego wielkiego sekretu skąd mam tego spike sworda"... po chwili wyrywają z kontekstu jakieś zdanie tak by pasowało do ich wizji i cytują je prosząc o dowody.
Wracajcie expić, i nie liczcie ze to też ktoś zrobi za was.
Ciekawy wywód, szkoda tylko, że opierający się na twoich wyobrażeniach. A ostatnie zdanie chyba nie odnosi się do mnie?

Cytuj:
I tak btw on topic (!!!).. nie milej było by się 'posprzeczać' na czysto roleplayowe tematy? Gdzie te kłótnie o to skąd Slepy Ork ma łuki skoro jest kowalem.. dlaczego Amber przypłynęła w ten a nie inny sposób/co przywiozła/kto jej pomagał..?
Ach zapomniałem.. fansajty zabiły RPG...
Na pewno ty swoim bezmyślnym powtarzaniem głupot, które powiedział ci jakiś miszcz er pe gie nie spowodujesz jego (RPG) zmartwychwstania.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
As far i know
As far as I know*
Tak, lubię się czepiać, a jeszcze bardziej lubię jak ktoś wtrąca do swojego tekstu angielskie zwroty dla czystego szpanu, nawet nie potrafiąc tego zrobić do końca poprawnie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szpec Pokaż post
Nie jest to pewne ale Rd'B ktoś napisał że ma być jakiś boss rotów.
Osobiście w to nie dowierzam póki co.
Heh, to ten cep, którego spajksłort zniknął po zabiciu owcy? Oj, współczuję ;\

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krepellos Pokaż post
Nie wiem, czy ktoś zwrócił na to uwage, ale przed pokojem z bearromem w skrzyniach, można znaleść 3 książki.... są one pisane chyba w języku orków. Nie jestem pewien, ale moge komuś je dać żeby to stwierdził... Gram na Eterni pod nickiem Nigus Nadrio. Piszcie
Dzięki ziom! Na pewno napiszę, może uda nam się znaleźć tunel na maina?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valderor Pokaż post
Natknąłem się dziś na ciekawą wypowiedź CM Ogreya:

Tłumacząc na polski, nic mu nie wiadomo o questach, które wymagałyby jakiejkolwiek "naprawy". Stąd prosty wniosek, że Sword of Fury Quest albo nie istnieje w ogóle, albo istnieje i działa poprawnie, czyli nie jest zbugowany.
Haha, ale lepiej dalej iść w zaparte i głosić, że sofq jest zbugowany, bo tak kiedyś ktoś tam powiedział (nawet nie wiedząc kto i kiedy)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <hmm> Pokaż post
Co do wypowiedzi obsługi gry (CM/GM/CIP employees), dwie rzeczy:

1. Zaledwie garstka z nich jest w content team'ie Tibii, więc reszta mówi tylko i wyłącznie o swoich doświadczeniach jako gracza. Zaryzykuję i powiem że około 50% CM wie o fabule tej gry mniej niż nie jeden z was.
2. NDA.
Rozumiem, że tyle razy powtarzałeś o tym zbugowaniu questa, każdorazowo utwierdzając się w tym przekonaniu, że teraz nie jesteś w stanie powiedzieć skąd ta informacja (ta o zbugowaniu, nie ta o CM), ani nie dopuścisz już do siebie myśli o tym, że mimo wszystko quest jednak jest do wykonania, lub nie istnieje i nie istniał w ogóle nigdy?
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2009, 20:09   #4567
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Gdyby nie chcieli dodawać, to nie daliby AS i Munstera.
No i pamiętaj, że Cipsoft ignoruje Rookerów. Daje na tej wysepce takie potwory, aby były możliwe do ubicia przez grupkę 5-8lvli.
Więc bossy może dodawać, jedynym ograniczeniem jest to, że nigdy nie dadzą nic co samo było by w stanie walnąć za 90+ hp.

@Beholder
A wiesz, co oznacza teoretycznie? Chyba nie.

PS. Był już w tym temacie poruszony wątek o Herosie, który rzekomo zostawił SoF na Rookgaardzie i wrócił na main? Nie przypominam sobie a to raczej może być istotne ^^.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2009, 20:59   #4568
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
PS. Był już w tym temacie poruszony wątek o Herosie, który rzekomo zostawił SoF na Rookgaardzie i wrócił na main? Nie przypominam sobie a to raczej może być istotne ^^.
No ja o tym słyszałem, ciekawe skąd?
Zrobiłem mały research w Carlin jak i Thais, niestety NPC milczą.
Za herosów uznałem osoby zmarłe podpisane na grobach na katana quescie. Rozmawiałem z Bonecrusherami - 0. Miałem kiedyś plik w notatniku z info, możliwe że coś tam miałem na ten temat z neta, ale jakoś zgubilem to :/


PS - http://forum.tibia.com/forum/?action...readid=2654984
Ktos niby daje podpowiedź na język beholderów. Moze sie to przydać.

Ostatnio edytowany przez Szpec - 21-06-2009 o 21:03.
Szpec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2009, 21:19   #4569
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Tja , dopisalem ze rowniez teoretycznie moze mpa wypasc i lekko moja wypowiedz miala zasugerowac ze twoje wywody sa bez sensu i bez podstawy.

Cytuj:
PS. Był już w tym temacie poruszony wątek o Herosie, który rzekomo zostawił SoF na Rookgaardzie i wrócił na main? Nie przypominam sobie a to raczej może być istotne ^^.
Ponoc do Dallheim ciachal cyce mieczem karbowanym jak frytki wiec co ty tu pierdzielisz , no chyba ze masz jakiekolwiek podstawy aby wysnuwać tutaj takie wywody , no to zwracam honor.

Cytuj:
No ja o tym słyszałem, ciekawe skąd?
Zrobiłem mały research w Carlin jak i Thais, niestety NPC milczą.
Za herosów uznałem osoby zmarłe podpisane na grobach na katana quescie. Rozmawiałem z Bonecrusherami - 0. Miałem kiedyś plik w notatniku z info, możliwe że coś tam miałem na ten temat z neta, ale jakoś zgubilem to :/
Milo ze chociaz sprawdziles cos co z gory bylo skazane na nie powodzenie , nie tak jak niektorzy tutaj wysnuwajac tu teorie na temat sofa malujac trojkaty...
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 21-06-2009 o 21:30.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2009, 22:28   #4570
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

@Valderor
Ogrey jest za młodym członkiem zespołu.. nie musiał robić zmyłek on nie wie nic o "zbugowanych" questach. Zresztą dalsza część wypowiedzi: "..mówili coś o unikalnych tajemnicach w tibii. Wielka szkoda, że nie moge sobie przypomnieć szczegółów." i dalej "Jako CM pozostajemy w stałym kontakcie z content teamem".. coś sie tu nie trzyma kupy? Skoro są w takim dobrym kontakcie to nie musiał by się zasłaniać niepamięcią

@ufocznik
Było powiedziane wiele razy - chcesz nagrodę z tego co niektórzy(większość tutaj) nazywają "quest na sof" - to dla ciebie nie ma questa, i nigdy nie było.
PoI też nie istniało przed jego oficjalnym wprowadzeniem do gry? Biegały tam wszystkie potwory, bossy, działały skrypty.. praktycznie cały quest tam sobie siedział. Tak samo jest z SoF questem... z tym że jedyne co z niego widzisz to tabliczka(i?) na rooku.
No i nie mam zamiaru nikogo nawracać na RPG, nie obchodzi mnie czy ktoś gra po to czy tamto... tylko że to jest temat wlaśnie o zagadkach gry RPG! Wchodząc tu wolał bym rozmawiać właśnie o tym! Nie dorabiaj ideologi.
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2009, 22:28   #4571
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov Pokaż post
PS. Był już w tym temacie poruszony wątek o Herosie, który rzekomo zostawił SoF na Rookgaardzie i wrócił na main? Nie przypominam sobie a to raczej może być istotne ^^.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szpec Pokaż post
Za herosów uznałem osoby zmarłe podpisane na grobach na katana quescie.
Nie wiem, może ja czegoś nie zrozumiałem, ale skoro ten "heros" wrócił na main, to w jaki sposób jego zwłoki miałyby się znaleźć w grobie na katana queście?

@2x down
na Edron

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 22-06-2009 o 00:52.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2009, 00:17   #4572
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny



Zapewne to on napisał "jedną z książek" która znajduje się w bibliotece, choć mogę się mylić.

PS. I że ja niby nie znam faktów, eh?
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2009, 00:29   #4573
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Gdzie ten npc jest ?:d
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2009, 09:10   #4574
Arunsun
Użytkownik forum
 
Arunsun's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2009
Lokacja: Polska
Wiek: 33

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 36
Skille: 21/27
Arunsun ma numer GG 6044140
Domyślny

Zawód: Bohater
Jest w: Edron

Opis: Jak sam siebie określa: pogromca potworów, wybawca księżniczek i obrońca uciśnionych. Obecnie ratuje świat wykonując pewną misję dla króla Thais.
Arunsun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 08:13   #4575
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Smutny

Niestety muszę napisać ten post. Ameriov wreszcie przemówił mi do rozsądku. Każdy, powtarzam KAŻDY element Rookgaardu ma swoje znaczenie fabularne. Został on stworzony po to, żeby na niego nie wracać i nie wiedzieć nic o Głównym Kontynencie (chyba, że z książek).

Minotaur Mag

Schodząc w podziemia odnajdujemy legowiska minotaurów. Patrzymy, a tam Mag! Zabijamy wszystkie minotaury i czytamy ich książkę. "A więc minotaury przybyły tu z Mintwallin! Ale pewnie przybędą nowi z Portalu! Zabiorę zawartość ze skrzyń i wracam do miasta!". Gdy pójdziemy spełnić swoje przeznaczenie, na Kontynencie odnajdujemy miasto Mintwallin, ale się okazuje, że portal gdzieś "wyparował". Znajdujemy tam za to kila zwykłych minotaurów w obstawie Maga. "A więc powrócili po mnie! Mag naprawił portal!"

Miecz Furii

Idąc na północ odnajdujemy Miecz. Patrzymy na Niego. "Jaki potężny", al enie jestem zbyt pokorny, by go dotknąć...". Płyniemy na Edron, spotykamy Avar Tara, i dowiadujemy się, że do był Jego Miecz. Zostawił go tam (pewnie teraz ma lepszy).

Minotaur na górce

Było, ale dam jeszcze raz. Wypatruje on swoich przyjaciół z latarni. Na rookgaardzie go widzimy (nie walczymy z nim, chyba, że ktoś ma boxy ;>). Gdy idziemy na kontynent na południu Królestwa widzimy tratwę. Na mini-mapce można zobaczyć, że kurs tratwy idzie w ciekawym kierunku...

Tunel ze smokiem

Tu nie chodzi o fabułę, ale wam to opowiem. Wy wszyscy wyszliście z portalu dusz na Rookgaardzie. Ja jestem honorowym obywatelem Thais. Pierwszą osobą, którą spotkałem był Quentin. Ale czy na Rookgaardzie nie byłem? Otóż nie "rooknąłęm się". Na Rookgaard, który był jeszcze nieskolonizowaną wyspą prowadził tunel, na końcu którego był smok. Na powierzchni żyli Obserwatorzy i dzisiejsze potwory. Był za to On dużo mniejszy.



Widzicie Go? Ta mała śmieszna wysepka na północy. Brakuje tylko miasta, PACC Area i całej zachodniej części. Miasto powstało w okolicach 2002 roku. Nie było jeszcze PACC Area i zachodu. Tunel był kilka dni, przez co niektórzy bezprofesyjni bohaterzy uciekli zabijając smoka. Gdy CipSoft (wtedy jeszcze CIP Team) się o tym dowiedział kazał zamknąć tunel i zamiast smoka zrobić questa.

Na Rookgaardzie nie ma żadnych ukrytych questów, ale Knightmare mówił prawdę. "Jesteśmy za daleko, a odpowiedź mamy przed nosem". Wreszcie to pojąłem. Chodziło Mu o to, że musimy odkryć fabułę RPG tej wyspy.

Każdy z nas powinien bronić Tibii. Nie Rookgaardu (tym się zajmie Dallheim - "pierwsza i ostatnia linia obrony Rookgaardu" jak to mówi Amber). Brońmy Tibii "z honorem i cnotą". Zróbmy to "dla króla i państwa". Chociaż starajcie się coś zrobić na Tibii, anie tylko "exp exp, jeszcze 2 min. do 156 lvl!". Jak to mówi Avarion: "Czasami sama droga jest celem".

Pozdrawiam, DK.

PS: Beh0lder, tylko już nie spam! Teraz ja też uznałem, że Miecz jest nie do zdobycia.

@down

Ale jeszcze przed stworzeniem miasta tunel istniał. A ten screen z Ghoulem coś nam mówi?
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher

Ostatnio edytowany przez DK-LOG.911 - 23-06-2009 o 10:44.
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 10:35   #4576
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DK-LOG.911 Pokaż post
Niestety muszę napisać ten post....
Tunel ze smokiem

Widzicie Go? Ta mała śmieszna wysepka na północy. Brakuje tylko miasta, PACC Area i całej zachodniej części. Miasto powstało w okolicach 2002 roku. Nie było jeszcze PACC Area i zachodu. Tunel był kilka dni, przez co niektórzy bezprofesyjni bohaterzy uciekli zabijając smoka. Gdy CipSoft (wtedy jeszcze CIP Team) się o tym dowiedział kazał zamknąć tunel i zamiast smoka zrobić questa.

Na prawdę sądzisz, że twórca gry i mapy może nie wiedzieć o jakimś tunelu? <facepalm>

Najstarszy screen, zaraz po wprowadzeniu tej lokacji:



Smok jako ciało leżał tam zawsze. W tamtych czasach, trzeba dodać, zabijanie smoka było czymś trudnym.
dla osób grających teraz wydaje się to dziwne ale tak było. Smok = hardcore, a zabicie go jako nonvoc wydawało się czymś abstrakcyjnym (pomijając fakt, że nie było stayerów więc kto miałby go zabić? 5 lvl?)


Teraz mały offtop ale też się przyda.
Tutaj jeszcze jeden screen dla osób które twierdzą, że Ghoul był kiedyś dostępny:

__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 15:34   #4577
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Niestety muszę napisać ten post. Ameriov wreszcie przemówił mi do rozsądku. Każdy, powtarzam KAŻDY element Rookgaardu ma swoje znaczenie fabularne. Został on stworzony po to, żeby na niego nie wracać i nie wiedzieć nic o Głównym Kontynencie (chyba, że z książek).
Jakis ty mondry i inteligentny ! Rookgaard = wyspa poczatkujacych ,wyspa przejsciowa ; cos dodac ? Nie ? To po kiego ch*** powtarzasz to poraz setny


Cytuj:
Schodząc w podziemia odnajdujemy legowiska minotaurów. Patrzymy, a tam Mag! Zabijamy wszystkie minotaury i czytamy ich książkę. "A więc minotaury przybyły tu z Mintwallin! Ale pewnie przybędą nowi z Portalu! Zabiorę zawartość ze skrzyń i wracam do miasta!". Gdy pójdziemy spełnić swoje przeznaczenie, na Kontynencie odnajdujemy miasto Mintwallin, ale się okazuje, że portal gdzieś "wyparował". Znajdujemy tam za to kila zwykłych minotaurów w obstawie Maga. "A więc powrócili po mnie! Mag naprawił portal!"
Tja swoje wywody jesli nie potwierdzone zachowaj dla siebie bo jeszcze zrobisz z siebie pospolitego trolla co zacznie wypisywac glupie historyjki


Cytuj:
Idąc na północ odnajdujemy Miecz. Patrzymy na Niego. "Jaki potężny", al enie jestem zbyt pokorny, by go dotknąć...". Płyniemy na Edron, spotykamy Avar Tara, i dowiadujemy się, że do był Jego Miecz. Zostawił go tam (pewnie teraz ma lepszy).
Koffam tlumaczenie angielskich nazw w grach mmo rpg na polski , lepiej jednak brzmi jak jest po angielsku ^^
Tak pokorny tibijczyk = kupil pacca , zgadza sie jest na edron. Tja zostawil go tam przez pojsciem sobie do oracle obszedl sobie caly brzeg i wyj**ał miecz ktory nie wiadomo skad sie u niego wział.



Cytuj:
Było, ale dam jeszcze raz. Wypatruje on swoich przyjaciół z latarni. Na rookgaardzie go widzimy (nie walczymy z nim, chyba, że ktoś ma boxy ;>). Gdy idziemy na kontynent na południu Królestwa widzimy tratwę. Na mini-mapce można zobaczyć, że kurs tratwy idzie w ciekawym kierunku...
Czekaj ... a czy masz jakies podstawy aby snuc takie wywody ? Tak to mozna napisac te kilkaset stron a4 jak to zrobil niby piombon na temat tego glupiego jezyka beholderow


Cytuj:
Tu nie chodzi o fabułę, ale wam to opowiem. Wy wszyscy wyszliście z portalu dusz na Rookgaardzie. Ja jestem honorowym obywatelem Thais. Pierwszą osobą, którą spotkałem był Quentin. Ale czy na Rookgaardzie nie byłem? Otóż nie "rooknąłęm się". Na Rookgaard, który był jeszcze nieskolonizowaną wyspą prowadził tunel, na końcu którego był smok. Na powierzchni żyli Obserwatorzy i dzisiejsze potwory. Był za to On dużo mniejszy.
Ksiazka plx?

Cytuj:
Widzicie Go? Ta mała śmieszna wysepka na północy. Brakuje tylko miasta, PACC Area i całej zachodniej części. Miasto powstało w okolicach 2002 roku. Nie było jeszcze PACC Area i zachodu. Tunel był kilka dni, przez co niektórzy bezprofesyjni bohaterzy uciekli zabijając smoka. Gdy CipSoft (wtedy jeszcze CIP Team) się o tym dowiedział kazał zamknąć tunel i zamiast smoka zrobić questa.
Yhym teraz mieliby problem zabic smoka na rooku a co dopiero kilka lat temu


Cytuj:
Na Rookgaardzie nie ma żadnych ukrytych questów, ale Knightmare mówił prawdę. "Jesteśmy za daleko, a odpowiedź mamy przed nosem". Wreszcie to pojąłem. Chodziło Mu o to, że musimy odkryć fabułę RPG tej wyspy.
Pewnie ze mamy pod nosem , nikt zadnej jeszcze jaskini ze skrzynka nie odkryl a cos istniec musi akurat nie sof ale inne rzeczy(np. ksiazka lily)
do ktorych trzeba dojsc poprzez npc (ktorzy sa zreszta pod nosem ;d).
Cytuj:
Każdy z nas powinien bronić Tibii. Nie Rookgaardu (tym się zajmie Dallheim - "pierwsza i ostatnia linia obrony Rookgaardu"
Najlepiej krzeslem...
Cytuj:
jak to mówi Amber). Brońmy Tibii "z honorem i cnotą".
Amber podobno jest dz**** ;D!

Cytuj:
Zróbmy to "dla króla i państwa". Chociaż starajcie się coś zrobić na Tibii, anie tylko "exp exp, jeszcze 2 min. do 156 lvl!". Jak to mówi Avarion: "Czasami sama droga jest celem".
Nie zrobilbym nic dla realnego panstwa (polski) a co dopiero dla jakiegos wirtualnego , kazdy robi co chce jedni expia drudzy pkuja trzeci staraja sie do czegos dojsc poprzez szukanie questow czwarci w tym rowniez ty usiluja wydobyc martwego z grobu i przywrocic go do zycia...

PS. jeszcze 5% do pientanstego lvla !!!!11!!11!111!
Pozdrawiam, DK.

Cytuj:
PS: Beh0lder, tylko już nie spam! Teraz ja też uznałem, że Miecz jest nie do zdobycia.

@down

Ale jeszcze przed stworzeniem miasta tunel istniał. A ten screen z Ghoulem coś nam mówi?
No i co dalej pieprzysz. A screen mowi ze ktos sie postaral robiac fake;a
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 23-06-2009 o 15:36.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 16:42   #4578
Dragnit
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2008
Lokacja: Warszawa

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: BT
Świat: Iridia
Domyślny

mino mag rzyje na rookó ale wam nie powiedziau
zrobiu was f konia eheheheheheeheheheheeh
__________________
zydy do pieca juz to mowilem
Dragnit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 17:13   #4579
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Ja uwierzyłem, już nigdy nie pomyślę "Spike Sword jest dostępny na Rookgaardzie!", ani tymbardziej, że ludzie jak Beh0lder są nam w jakikolwiek sposób potrzebni. Jak można być tak płytkim?

Cytując mnie i tysiąc innych osób, a jednocześnie odpisując w jeszcze gorszym stylu niż ostatnio pewnie sprawi, że jeszcze więcej osób pomyśli jak ja.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 17:45   #4580
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
Ja uwierzyłem, już nigdy nie pomyślę "Spike Sword jest dostępny na Rookgaardzie!", ani tymbardziej, że ludzie jak Beh0lder są nam w jakikolwiek sposób potrzebni. Jak można być tak płytkim?

Cytując mnie i tysiąc innych osób, a jednocześnie odpisując w jeszcze gorszym stylu niż ostatnio pewnie sprawi, że jeszcze więcej osób pomyśli jak ja.
Jestem plytki bo żądam dowodow ? Jakby nie patrzec ameriov i reszta sie zamknela juz se swoimi nie potwierdzonymi pomyslami wiec w jakis tam sposob jestem potrzebny ;0, pozatym nawet jesli nie to bardzo trudno sie bedzie wam mnie pozbyc... chociaz moze... moze przestańcie pisac o jakis xxx wydarzeniach na ktore nie macie dowodow ;p
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:06.


Powered by vBulletin 3