Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-07-2008, 16:57   #21
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

200 ek wyciaga luzem 170k/h z zyskiem, dla poczatkujacych graczy ktorzy maja 80-100 level i te 10-15 mln expa wydaje sie to ogromna iloscia, ale jesli taki 200 ek ma 140 mln expa to 170k/h nie jest czyms powalajacym, a zeby expic czybciej to ma waste i krew go zalewa jak widzi magow/paladynow ktorzy przekraczaja 300k/h majac zysk. krwe tez go zalewa jak ma ubic jakiegos nooba i idzie to jak krew z nosa, bo nie porownujmy ciosow z sd/gwiazdek (opcjonalnie ue) z ciosami z meele, oczywiscie ktos moze powiedziec ze knight ma exori, ale trafcie w kogos z 100 levelem w pelnym biegu.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-07-2008, 17:17   #22
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

@up

80-100 lvl początkujący ?! tyś chyba na głowę upadł ! nawet nie wiesz jak ciężko wbić ten 100lvl+ grając uczciwie bez wspomagaczy ! A sądząc po twoim profilu to ty chyba jednak się czymś wspomagałeś pisząc brednie o początkującym 80-100lvl -.-, mnie krew zalwea jak od 2003r. bije tylko i wylacznie potwory do max 160-255 exp bo inaczej mi sie to nie oplaca... wkurza mnie juz expienie 40-70k/h , w pvp szlag moze czlowieka trafić kiedy 30 paladyn spokojnie sobie przedemna ucieka lecza sie potami bo exori gran+meele jak juz trafi i mi siadzie to i tak go max do red zjade

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 27-07-2008 o 17:21.
Andrealfus jest offline  
stary 27-07-2008, 17:36   #23
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

niestety kina to postac dla bo...row powinni jednak to zmienic ;/
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 28-07-2008, 11:37   #24
adrianeczeqq
Użytkownik Forum
 
adrianeczeqq's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2006
Lokacja: Przeworsk
Wiek: 31

Posty: 523
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 132
Domyślny

http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...postcount=9634
149~pall na Goroma Demonach solo

A niech ktoś kurwa powie że palek ma źle -żadna inna profesja tak nie wyrobi a na pewno nie knight...+ z tą ilością hp małe ryzyko nie ma takiego slowaw porównaniu z magami
__________________
Cytuj:
Kom zue hausen, kinder machen, szturchen pupen, targen lachen.
How much wood would a woodchuk chuck if a woodchuk would chuck a wood?

Ostatnio edytowany przez Vil - 28-07-2008 o 23:19.
adrianeczeqq jest offline  
stary 28-07-2008, 14:35   #25
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

@up

o ja p... ile on zarobil przy tak nie wielkim nakladzie kasy -.- zwrocilo mu sie 25 razy tyle co wydał
Andrealfus jest offline  
stary 28-07-2008, 16:29   #26
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Palek nie ma źle, wręcz przeciwnie, ma teraz dosyć dobrze. Ale nie aż tak jak myślicie.

To że ktoś miał takiego farta wcale nie znaczy że tak jest zawsze i u każdego. Gdyby nie stairhop, to moge sie założyć że by nie było takiego jęczenia że palek ma wszedzie taki profit, bo by takie akcje nie odchodziły. A do efektywnego skakania potrzebny jest albo błyskawicznie szybki internet, dobry komp i nieziemski refleks (zreszta nawet wtedy nie zawsze sie udaje) albo bot (widać co wybrał tamten paladyn). A stairhop jest w istocie game weakness abuse, więc należy wziąść pod uwagę, że kiedyś moze zostać zlikwidowany- choćby poprzez 1-1,5 sek blokadę ataku po zejściu góra/dół.

Nie zawsze jest tak wspaniale jak to widać na screenach- zresztą nikt nie wrzuca zdjęć z lootem 1fa/1dd na 10 godzin bo nie ma po co, ale jak mu sie pofarci w krótkim czasie wtedy sie chwali. I powstaje takie sztuczne przekonanie że gdzie palek nie pójdzie tam ma profitu nie wiadomo ile.

Wszyscy patrzycie tylko na kwestie zysku, a przeciez cieżko paladynowi konkurować z magami jeśli idzie o potencjalne tempo expa i o pvp. Odczuwa się także brak odpowiednika exori gran/ue/mocniejsze wave. Bo assassin stary mimo że mocne, to nie walą w kilka/kilkanaście mobów dookoła.



Obiektywnie patrząc, teraz sytuacja z wyrównaniem profesji lepiej się przedstawia niż kiedyś, chociaż wcale nie oznacza to ideału.
Kojotes jest offline  
stary 28-07-2008, 17:38   #27
Johny Cross
Użytkownik Forum
 
Johny Cross's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2006
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 33

Posty: 82
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eklezjastyk Pokaż post
Witam wszystkich serdecznie+)

Chciałem dziś poruszyć kwestię narzekania wielu osób co do 'nowego' systemu leczenia postaci, szczególnie rycerza i paladyna, podpierając argumentami łatwiejszego, systemu expienia=)

Na początek, poruszę kwestię knighta, na którego narzeka 90% osób grających tą właśnie profesją...

Czy 2 lata temu, gdy Uh'y leczyły za całe HP, 200 knight - takowych było mało! lepiej się grało rycerzem? Spójrzcie na to z innej perspektywy,może i dłużej trzymaliście się w trapach, na wojnach, ale czy mieliście hity zbliżające się do - 550!? Czy czasem nie expiliście Cyclopolis, zadając średnie hity 100 przy 120 lvlu? Czy dragony nie były 'tym czymś' czym mogliście się szczycić expiąc właśnie tam? 3 respy Dragon Lordów na Venore, w Thais, na Ankrahmun,Fibula? Wtedy nie było POI DL's, masowych respów Frost na okolnir, expiło się trudno i mozolnie, nic nie mówiąc o zarabianu, co było możliwe na minoskach...? To dlaczego narzekacie, Cipsoft musiał zrobić Potiony dla zbalansowania profesji, health potion, strong potion,great,ultimate... Może i brakuje potiona od 150, 200 lvla, ale i tak jest łatwiej, szczególnie dla niedoświadczonych graczy!

Co do kwesti paladyna, który został wg mnie najlepiej ulepszony, znów te narzekanie, na te leczenie exura san która daje 3/4 HP, Cipsoft dodał wam Spirit Potiony, nadal narzekanie! Cofnijcie się 2 lata w tył, cóż, 90 distance, łamiące się speary, trudnośc w skilowaniu, hity na 120 lvlu i 90 distance z ZWYKŁEJ KUSZY I ZWYKŁYCH BOLT! których nikt już nie pamięta, nic innego wtedy z amunicji do expienia nie było, za średnią ilość hp 100-120? Bez tarczy? Czyż 150 paladyn expiący na Fibula dragons & Dl's nie był 'tym czymś"
Royal Speary, Enchanted, niedojże że lepsze od zwykłych bolts, to jeszcze można nosić tarczę! Power Bolty za 12k / bp jeżeli dobrze pamiętam w tej chwili, royal speary po 15 gp! jeden, assassin stary przy których 130 paladyn robi 200k/h na Frostach, kiedyś tyle było można? 60k/h było wyczynem! + zarabianie, wbijanie na royal spearach 500k expa dziennie na bonebeastach z zyskiem... Dodane peło respów... Pomyślcie choć chwilke!

Dodane soft boots dla wszystkich profesji, co bardzo zmniejsza koszty leczenia...

Dodane nowe bronie, nowe tereny!

Więc przestańcie narzekać, i pomyślcie co było kiedyś=)

~
grasz na no-pvp? -.-
Johny Cross jest offline  
stary 28-07-2008, 18:31   #28
adrianeczeqq
Użytkownik Forum
 
adrianeczeqq's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2006
Lokacja: Przeworsk
Wiek: 31

Posty: 523
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 132
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
Palek nie ma źle, wręcz przeciwnie, ma teraz dosyć dobrze. Ale nie aż tak jak myślicie.

To że ktoś miał takiego farta wcale nie znaczy że tak jest zawsze i u każdego. Gdyby nie stairhop, to moge sie założyć że by nie było takiego jęczenia że palek ma wszedzie taki profit, bo by takie akcje nie odchodziły. A do efektywnego skakania potrzebny jest albo błyskawicznie szybki internet, dobry komp i nieziemski refleks (zreszta nawet wtedy nie zawsze sie udaje) albo bot (widać co wybrał tamten paladyn). A stairhop jest w istocie game weakness abuse, więc należy wziąść pod uwagę, że kiedyś moze zostać zlikwidowany- choćby poprzez 1-1,5 sek blokadę ataku po zejściu góra/dół.

Nie zawsze jest tak wspaniale jak to widać na screenach- zresztą nikt nie wrzuca zdjęć z lootem 1fa/1dd na 10 godzin bo nie ma po co, ale jak mu sie pofarci w krótkim czasie wtedy sie chwali. I powstaje takie sztuczne przekonanie że gdzie palek nie pójdzie tam ma profitu nie wiadomo ile.

Wszyscy patrzycie tylko na kwestie zysku, a przeciez cieżko paladynowi konkurować z magami jeśli idzie o potencjalne tempo expa i o pvp. Odczuwa się także brak odpowiednika exori gran/ue/mocniejsze wave. Bo assassin stary mimo że mocne, to nie walą w kilka/kilkanaście mobów dookoła.



Obiektywnie patrząc, teraz sytuacja z wyrównaniem profesji lepiej się przedstawia niż kiedyś, chociaż wcale nie oznacza to ideału.
1. Bot jest dostępny dla każdego i każda profka go używa
2. Knightem nigdy sobie nie poexpisz solo na demach bez waste(pomijam 350lvle)
3.palek ma exori mas san
4.palek bije kombo star+san, kiedy mag może exori~ + wand/rod i ma większe ryzyko nie ma takiego slowa
5. nawet bez takiego farta ma 200-300k profitu na luzie
6. Pg może robić nieco mniejsze niż magowie ale też z mniejszym waste(nawet być na+)
7. Gdzie palek nie ma profitu?

Ostatnio edytowany przez Vil - 28-07-2008 o 23:34.
adrianeczeqq jest offline  
stary 28-07-2008, 20:56   #29
Patysiak
Zbanowany
 
Patysiak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 636
Stan: Niegrający
Domyślny

Jęczycie, jak to knightem jest źle, a wcale tak nie jest. Knight ma bardzo dużo hp, przy freezach, kickach, lagach to on ma największą szansę przeżycia. Także na anni to on spamujący potkami zazwyczaj jest tym, co przeżyje. A umiejętnie expiący także ma se nieźle (przykładowo kumpel 180+ek na nightmare zawsze nieźle zarabia, mając przy tym boski exp). Każda prof ma swoje + i -, ale jest tą najlepszą, jeśli potrafisz nią grać (nie mniej nie powiem, obecnie pallki i tak mają nice, bo zazwyczaj na frostach, poi dl, kopalniach czy demcach Ci, których znam mają nice profit, ogromny exp i nawet z mass freezami nie nie ma takiego slowa). Także nie ma co narzekać, tylko umiejętnie wykorzystywać możliwości swojej prof (i ew. współpracować z innymi prof ;P). Pozdro.

Ostatnio edytowany przez Vil - 28-07-2008 o 23:17.
Patysiak jest offline  
stary 28-07-2008, 22:44   #30
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adrianeczeqq Pokaż post
1. Bot jest dostępny dla każdego i każda profka go używa
2. Knightem nigdy sobie nie poexpisz solo na demach bez waste(pomijam 350lvle)
3.palek ma exori mas san
4.palek bije kombo star+san, kiedy mag może exori~ + wand/rod i ma większe ryzyko deda
5. nawet bez takiego farta ma 200-300k profitu na luzie
6. Pg może robić nieco mniejsze niż magowie ale też z mniejszym waste(nawet być na+)
7. Gdzie palek nie ma profitu?
1. Może dlatego że nie używam ani nigdy nie używałem bota, ale nie sadze zeby robienie run na bocie przez postacie magiczne równowazylo zdobywanie calych lvlow knightem czy stairhop paladynem.

3. I co z tego? 160 many za 120-160 dmg przy 130 lev/23 mlev (dodaj 20 w przypadku weak to holy) to naprawdę nie wiele. Nie nadaje się to do expienia, jak dawniejsze GFB.

4. koszt takiego kombo palka: 33 gp za strzał z assassina (koszt 100 gp jednej x średnia wytrzymałość 3 rzutów) + 10 gp za sana (20 many za sana, manas za 50 gp odnowi many na 5 takich)= 43 gp.
koszt kombo sorca: 10 gp za elemental strike + 7 gp (strzał z najmocniejsego roda/wanda)= 17 gp.
a stosunek siły przedstawia się raczej jak 3:2 dla palka. Bardziej by pasowało, gdybyś podał za przykład p bolta.

5. chciałbym z każdego huntu na demach "na luzie" wyciągać 200-300k profitu.

7. proste, tam gdzie mu się nie zwróci.

Jeszcze raz powtarzam, mit że paladyn gdzie nie pójdzie ma profit jest nieprawdziwy!
Kojotes jest offline  
stary 28-07-2008, 23:24   #31
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Patysiak Pokaż post
Jęczycie, jak to knightem jest źle, a wcale tak nie jest. Knight ma bardzo dużo hp, przy freezach, kickach, lagach to on ma największą szansę przeżycia.
75~ EK dostałem podczas bocenia z 6 kicków na CHAKOYI w czym 3 (TRZY) razy PADŁEM mając PRAWIE full hp(1000+_)
Coś jeszcze na temat kicków?

Cytuj:
1. Może dlatego że nie używam ani nigdy nie używałem bota, ale nie sadze zeby robienie run na bocie przez postacie magiczne równowazylo zdobywanie calych lvlow knightem czy stairhop paladynem.
Ale bocenie evis botem na frostach/czymkolwiek juz tak, co?

Prawda jest taka, że knight po updacie dostał ułatwione bicie gówien po 200 exp > oraz dragów, ajednocześnie brak możliwości wzięcia na klate paru mobów solo, i jednocześnie także stał się kompletnie bezużyteczny do blokowania, gdyż pallki/magowie biją te moby solo z mniejszym waste.

Elo.
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 28-07-2008, 23:35   #32
Eklezjastyk
Użytkownik Forum
 
Eklezjastyk's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2008

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Johny Cross Pokaż post
grasz na no-pvp? -.-
Grałem, obecnie gram na PvP
__________________
The bible of millennium, Eklezjastyk.
Eklezjastyk jest offline  
stary 06-08-2008, 13:20   #33
Michnik of Celesta
Użytkownik Forum
 
Michnik of Celesta's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 262
Poziom mag.: 28
Domyślny

Palek dobry to w sumie jest - ale leczenie to kompletny szajs , e san nie ma porównania z old vitą , a gsp też ładny badziew. Po jakiego grzyba cipsoft ruszał system leczenia , mógł chociaż poprzestać na samych mana potach.
__________________
Cytuj:
Tyrael-Elite Knight [9]: BUY DICK!!!!!!!!!!!!!!!
Michnik of Celesta jest offline  
stary 07-08-2008, 01:40   #34
Patysiak
Zbanowany
 
Patysiak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 636
Stan: Niegrający
Domyślny

Tharion. Na 75lvl masz 1k+hp oraz (podejrzewam) good skille, a co za tym idzie mniej obrywasz. Ja 144ms mam 865hp i więcej obrywam więc mimo wszystko przy kicku/freezie/lagu to knight ma największą SZANSĘ przeżycia.

Up A może frytki do tego? Nie ma to jak hity z starów po 300-500 i leczenie od 1hp do full ;o
Patysiak jest offline  
stary 07-08-2008, 02:13   #35
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

@Up
Ta tylko ze mnie na tym kicku potrafi czakoja upierniczyc....
a skille teraz (86 lvl mam 77/72 ;l )
na freezie/lagu taa, na kicku to podobna do sorca ;p
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 07-08-2008, 08:22   #36
Marecki666
Użytkownik Forum
 
Marecki666's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 579
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Innomin8s
Świat: noobtional pvp
Domyślny

@up
Jak się boci to się takie ma. :/, ja mam na 25 knajcie 82/82. :<
Hmm... kick - 1 min i Cię wyloguje, jaka czakoja Cię wtedy ubije? 1 windcaller? może, nigdy nie botowałem na czakojach, ale patrzyłem, co to jest - w tą 1 min może Ci 1k hp zabrać, bijąc średnio po 30 na turę... 30 * 30 = 900... Nie bije on jednak tak często z tego wave, chociaż chyba ma jeszcze jakieś lodowe HMM, więc jeśli naprawdę można paść od tego - zwracam honor.
__________________
lepiej być murarzem niż ćpunem
Marecki666 jest offline  
stary 07-08-2008, 09:40   #37
Dirk Pitt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 95
Domyślny

Knight sluzy tylko i wylacznie do bocenia, kto nie probowal niech sam sie przekona, nie wazne czy pacc czy facc klepie ciekawa kase. Jesli chodzi o fun gry, to nie polecam, spektrum jego mozliwosci jest bardzo waskie. Najlepsze jest takie rozwiazanie, 2 postacie knight (do botowania zarabiania) mag, druid do przyjemnego grania (waste nie wazne).
__________________
Być obywatelem swojego państwa, nawet jeśli jest się tylko zamiataczem ulic, musi być uważane za większy honor niż bycie królem w obcym kraju.
Dirk Pitt jest offline  
stary 07-08-2008, 10:06   #38
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

@up

Botom mowię stanowcze NIE, mam jedna postać do grania dla przyjemności - Knight, jakos dorobilem sie przez te wszystkie lata bez zadnego wspomagacza...
Andrealfus jest offline  
stary 07-08-2008, 10:25   #39
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrealfus Pokaż post
@up

80-100 lvl początkujący ?! tyś chyba na głowę upadł ! nawet nie wiesz jak ciężko wbić ten 100lvl+ grając uczciwie bez wspomagaczy ! A sądząc po twoim profilu to ty chyba jednak się czymś wspomagałeś pisząc brednie o początkującym 80-100lvl -.-, mnie krew zalwea jak od 2003r. bije tylko i wylacznie potwory do max 160-255 exp bo inaczej mi sie to nie oplaca... wkurza mnie juz expienie 40-70k/h , w pvp szlag moze czlowieka trafić kiedy 30 paladyn spokojnie sobie przedemna ucieka lecza sie potami bo exori gran+meele jak juz trafi i mi siadzie to i tak go max do red zjade
to chyba gramy w calkowicie inna gre, bo ja na 55 lvlu bije smoki wychodzac lekko na + lub lekko na - a niedawno mialem okazje walczyc z 60 ms'em i na full attacku z lancy zbieral po 130+ (skill 78), to wyobraz sobie ile by zbieral palek ktory nie nosi tarczy ;p

a bicie potworkow 160-255 exp jest na tyle oplacalne ze jest praktycznie darmowe, a i hity wieksze od sorcow.

moim zdaniem balans jest, moze nie stuprocentowy ale jest juz bardzo dobrze.
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>

Ostatnio edytowany przez LarvaExotech - 07-08-2008 o 10:28.
LarvaExotech jest offline  
stary 07-08-2008, 11:35   #40
Hoost
Użytkownik Forum
 
Hoost's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2006
Lokacja: Siemianowice Slaskie

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pan Hoost
Profesja: Knight
Gildia: Time To Die
Świat: Menera
Poziom: 20
Skille: 60/60+
Poziom mag.: 4
Domyślny

@UP
jaki palek teraz nie nosi tarczy??
według mnie system leczenia jest sux
__________________
Hoost jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:09.


Powered by vBulletin 3