Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-05-2009, 20:56   #21
Muszkiet
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 04 2009

Posty: 132
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Valoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nie wiem czemu na tym forum można bezkarnie obrażać narodowców , gdybym zacza gdzieś pisać ze żydzi to szmaty (...) to odrazu bym dostał bana (tak jak już wcześniej dostałem)
Twoje porównanie jest śmieszne. Czy naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy czepianiem się grupy osób za poglądy, a czepianiem się grupy ludzi za to że urodzili się żydami(na co nie mieli w zupełności wpływu)? Uwierz mi, można być szmatą pod względem światopoglądu, ale nie można być szmatą z względu na pochodzenie.
Muszkiet jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-05-2009, 21:48   #22
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

@Muszkiet: signed, Lasooch.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nie wiem czemu na tym forum można bezkarnie obrażać narodowców , gdybym zacza gdzieś pisać ze żydzi to szmaty albo punki śmierdzą to odrazu bym dostał bana (tak jak już wcześniej dostałem)

a co do cytatu to w pełni się z nim zgadzam , jest bardzo mądry.

(na tym możemy zakończyć offtop żeby nie było kłótni)
Cytat nie jest mądry. Tylko kretyn czuje się dumny z 'bycia obywatelem swojego państwa'. Nie wybierałeś sobie państwa. Gdzie tu powód do dumy? To tak, jakbym był dumny, że mam akurat takie rozmieszczenie włosów na prawej ręce albo pieprzyka na lewym pośladku. Całkowicie losowa sprawa.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 26-05-2009, 09:09   #23
Drewno_
Zbanowany
 
Drewno_'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2009
Lokacja: JEBAC STRARZ PORZARNOM ORAZ POLICYJNYH KONFIDENTUW PRODUKUJONCYH DURZE ILOSCI SPALIN SZKODLIWYH AHFJ
Wiek: 82

Posty: 64
Stan: Początkujący
Imię: HANKED
Profesja: Rookstayer
Świat: WALORIA JPJPJPJ
Poziom: 99%
Skille: HUJOWE
Poziom mag.: JP
Drewno_ ma numer GG 10751630
Domyślny

Moja opinia? Do dupy.
Drewno_ jest offline  
stary 26-05-2009, 09:35   #24
Dirk Pitt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 95
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
W pełni zgadzasz się z cytatem czy z tym, kto go wypowiedział?

W pierwszym przypadku jesteś tylko tępym narodowcem. W drugim przypadku, jesteś ścierwem i zasługujesz na stos.

W obu zaś przypadkach jesteś narodowcem, który nie szanuje własnego języka, co jest podwójną komedią.
Co Ty możesz o mnie wiedziec? Jeśli na podstawie jedenego zdania mnie oceniasz to życze powodzenia w życiu.

BTW bawi mnie to forum.

Pozdrawiam
__________________
Być obywatelem swojego państwa, nawet jeśli jest się tylko zamiataczem ulic, musi być uważane za większy honor niż bycie królem w obcym kraju.

Ostatnio edytowany przez Dirk Pitt - 26-05-2009 o 09:43.
Dirk Pitt jest offline  
stary 26-05-2009, 11:38   #25
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
a to ciekawe, widac nigdy nie grales w linage 2 i nie wiesz ze tam tez w miastach nie mozna atakowac, pomysl sie sprawdzil i mysle ze w tibi tez bedzie ok
Ale to nie Lineage. Powiedz mi. Jakie są kary za śmierć w Lineage? Chociaż w 1/10 tak poważne jak w Tibii?

Cytuj:
Taka ze jak goni cie 300 spartan po ank to predzej zdazysz na piramide stojaca sqm od ciebie niz dp .
Cytuj:
W tibi tak banalnie jest ubic jakiegokolwiek gracza , ze usuniecie pzta z piramid jest dla mnie po prostu smieszne .
O czym Ty mówisz?
Piramidy, które są jednymi wielkimi schodami? Ustawienie ich jako PZ miało chyba jedynie spowolnić PK poruszających się po mieście, bo jak Vasth już zauważył, nawet stojąc 2 kratki od wierzchołka piramidy, szybciej jest przedostać się na drugą stronę po prostu idąc w linii prostej...
DRoN jest offline  
stary 26-05-2009, 16:17   #26
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
@Muszkiet: signed, Lasooch.



Cytat nie jest mądry. Tylko kretyn czuje się dumny z 'bycia obywatelem swojego państwa'. Nie wybierałeś sobie państwa. Gdzie tu powód do dumy? To tak, jakbym był dumny, że mam akurat takie rozmieszczenie włosów na prawej ręce albo pieprzyka na lewym pośladku. Całkowicie losowa sprawa.

ja jestem z tego dumny (ze jestem Polakiem) i to nie twoja sprawa. tak samo mogę powiedzieć to w druga stronę , ze tylko kretyn nie czuje się dumny ze swego narodu.

i proszę nie kozacz tak przez internet bo myślę ze na(95% -są wyjaki) w rl nie podszedł byś do Narodowca i nie powiedziałbyś tego co tu i teraz. wiec skończ ten temat bo na forum gadanie o takich sprawach jest bez sensu.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
stary 26-05-2009, 16:41   #27
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dirk Pitt Pokaż post
Co Ty możesz o mnie wiedziec? Jeśli na podstawie jedenego zdania mnie oceniasz to życze powodzenia w życiu.
Na podstawie TAKIEGO zdania owszem, mogę cIĘ ocenić.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ja jestem z tego dumny (ze jestem Polakiem) i to nie twoja sprawa. tak samo mogę powiedzieć to w druga stronę , ze tylko kretyn nie czuje się dumny ze swego narodu.
Nikt nie rodzi się patriotą/nacjonalistą. To skutek wieloletniej indoktrynacji i wpajania, że 'bóg, honor, oJCZYZNA' to najwyższe wartości (aczkolwiek co do honoru mogę się zgodzić). Jeśli odczuwasz dumę z czegoś na co nie miałeś wpływu - jesteś głupi. Ojczyznę można kochać, nie można być dumnym z pochodzenia.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
i proszę nie kozacz tak przez internet bo myślę ze na(95% -są wyjaki) w rl nie podszedł byś do Narodowca i nie powiedziałbyś tego co tu i teraz. wiec skończ ten temat bo na forum gadanie o takich sprawach jest bez sensu.
Tak samo myślę, że w RL nie podszedłbyś do członka antify i nie powiedziałbyś, że zgadzasz się z cytatem z Hitlera. Gdyby nie głupota narodowców owszem mógłbym to powiedzieć, jednak jako, że są głupi, dostałbym za to wp*erdol a świata bym nie zmienił. A forum służy do wymiany poglądów.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 26-05-2009, 17:58   #28
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
nie można być dumnym z pochodzenia.
Ponieważ? <znaki>
 
stary 26-05-2009, 18:54   #29
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Ponieważ? <znaki>
Ponieważ taki dogmat ustanowił Lasooch. A jeśli się z nim nie zgadzasz, to jesteś faszystą, homofobem, ścierwem, kretynem i tępym narodowcem.
Wielkimanitu jest offline  
stary 26-05-2009, 20:02   #30
Ferno
Użytkownik Forum
 
Ferno's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 125
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: ____________
Świat: _____________
Poziom: 90+
Skille: 91/70
Poziom mag.: 18
Domyślny

TU Raczej chodzi o to KTO powiedział: Być obywatelem swojego państwa(Rzeszy), nawet jeśli jest się tylko zamiataczem ulic, musi być uważane za większy honor niż bycie królem w obcym kraju.!!

Ci którzy jeszcze nie wiedzą o kogo chodzi odsyłam do google!
__________________
Moje Hotkeye:

Ferno jest offline  
stary 26-05-2009, 20:34   #31
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Tak samo myślę, że w RL nie podszedłbyś do członka antify i nie powiedziałbyś, że zgadzasz się z cytatem z Hitlera. Gdyby nie głupota narodowców owszem mógłbym to powiedzieć, jednak jako, że są głupi, dostałbym za to wp*erdol a świata bym nie zmienił. A forum służy do wymiany poglądów.
i tu się mylisz bo już chyba kilka razy dostałem wpierdol za poglądy , a i vice versa bo i kilku dostało wpierdol odemnie , wygłaszałem tez rasistowskie teksty na stadionie (prowadziłem doping) i jakoś się nie balem nikogo.

Moze i można wyrażać swoje poglądy na forum ale chyba nie można nikogo obrażać? bo jak tak to ja tez mogę pojechać wszystkich , ale wiem jak to się skończy , ty zaczeles a ja dostane bana , wiec wole ustąpić na forum. W rl moglibyśmy pogadać jak byś chciał.


UP. możne i powiedział to Hitler do którego sympati nie żywię. ale cytat jest bardzo mądry ( jak dla mnie) i ja przynajmniej się będę tym w życiu kierował i kierowałem (mieszkałem 2 lata w belgi (wina matki) ale wymęczyłem ja żeby wrócić , miałem wybór
-dostać stypendium w belgi i się uczyć oraz mieć z mama dobre pieniądze
-wrócić do swego kraju , do szkoły gdzie ledwo zdam przez kolegów i wagary i klepać biedę.
wiadomo co wybrałem. i jestem z tego dumny , bo urodziłem się Polakiem i Polakiem zostanę do końca życia , Tym większym będę człowiekiem im bardziej będę się do tego poczuwał i był z tego dumny.

jeżeli ty nie jesteś z tego dumny to źle świadczy o tobie (w moich oczach) i to jest moje zdanie.

aa i tak się zastanawiam co oznacza ten Thuluhu (czy jakoś tak) w twym podpisie , już dłuższy czas się zastanawiam. Myślę ze to ma coś wspólnego z religia. Ja tam tez na to mam swój pogląd.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
stary 26-05-2009, 21:07   #32
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Ponieważ? <znaki>
Już pisałem. Nie dlatego:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Ponieważ taki dogmat ustanowił Lasooch. A jeśli się z nim nie zgadzasz, to jesteś faszystą, homofobem, ścierwem, kretynem i tępym narodowcem.
... tylko dlatego, że bycie dumnym z czegoś, co nie jest TWOIM osiągnięciem to głupota. Nie wybrałeś sobie narodu, nie masz logicznych podstaw by być z niego dumnym.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
i tu się mylisz bo już chyba kilka razy dostałem wpierdol za poglądy , a i vice versa bo i kilku dostało wpierdol odemnie , wygłaszałem tez rasistowskie teksty na stadionie (prowadziłem doping) i jakoś się nie balem nikogo.
Rasistowskie teksty =/= doping, tylko pokazywanie swojego buractwa. A co do dawania/zbierania wp*erdolu to nie tylko kwestia instynktu samozachowawczego (czy jak wolisz 'bania się kogoś'), ale także poglądów. Nacjonalizm prowadzi do konfliktów (naród A jest lepszy, więc czemu nie ma podbić narodu B?) a ja jestem - wbrew pozorom? - bardzo niekonfliktowy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Moze i można wyrażać swoje poglądy na forum ale chyba nie można nikogo obrażać? bo jak tak to ja tez mogę pojechać wszystkich , ale wiem jak to się skończy , ty zaczeles a ja dostane bana , wiec wole ustąpić na forum. W rl moglibyśmy pogadać jak byś chciał.
Nie wiem, czy ktoś z nas dostanie bana, mam nadzieję, że nie ; )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
UP. możne i powiedział to Hitler do którego sympati nie żywię. ale cytat jest bardzo mądry ( jak dla mnie) i ja przynajmniej się będę tym w życiu kierował i kierowałem (mieszkałem 2 lata w belgi (wina matki) ale wymęczyłem ja żeby wrócić , miałem wybór
-dostać stypendium w belgi i się uczyć oraz mieć z mama dobre pieniądze
-wrócić do swego kraju , do szkoły gdzie ledwo zdam przez kolegów i wagary i klepać biedę.
wiadomo co wybrałem. i jestem z tego dumny , bo urodziłem się Polakiem i Polakiem zostanę do końca życia , Tym większym będę człowiekiem im bardziej będę się do tego poczuwał i był z tego dumny.
Doceniam Twoją wierność wobec swoich zasad, chociaż są one moim zdaniem głupie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
jeżeli ty nie jesteś z tego dumny to źle świadczy o tobie (w moich oczach) i to jest moje zdanie.
I vice versa ; )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
aa i tak się zastanawiam co oznacza ten Thuluhu (czy jakoś tak) w twym podpisie , już dłuższy czas się zastanawiam. Myślę ze to ma coś wspólnego z religia. Ja tam tez na to mam swój pogląd.
Cthulhu to 'Wielki Przedwieczny', fikcyjny byt z prozy Lovecrafta (której, notabene, nie czytałem). Sam jestem agnostykiem. A obrazek w podpisie jest czysto humorystyczny.

@Wielkimanitu: skrajności są złe. Co do homofobii, nie musisz akceptować gejów (sam nie akceptuję), ale dopóki robią co robią w domowym zaciszu, co Ci to przeszkadza?
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 26-05-2009 o 21:09.
Lasooch jest offline  
stary 26-05-2009, 21:45   #33
Ferno
Użytkownik Forum
 
Ferno's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 125
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: ____________
Świat: _____________
Poziom: 90+
Skille: 91/70
Poziom mag.: 18
Domyślny

BTW: Dziwne masz wartości. Ja czuje się polakiem, nigdy nie będę się wstydził swojego kraju. Ale czy nie mogę być Polakiem za granicą? Moim zdaniem takie postawa jest co najmniej dziwna, kojarzy mi się z polską dla polaków.
__________________
Moje Hotkeye:

Ferno jest offline  
stary 26-05-2009, 21:46   #34
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
... tylko dlatego, że bycie dumnym z czegoś, co nie jest TWOIM osiągnięciem to głupota.
Ja uważam inaczej, np gdyby nasza reprezentacja piłki nożnej wygrała, powiedzmy, Euro 2012 byłbym z nich dumny, a przecież to nie moje osiągnięcie. Tak samo, ucząc się na historii o dokonaniach Polaków czuję dumę i szacunek dla ich czynów.
 
stary 26-05-2009, 22:21   #35
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Ja uważam inaczej, np gdyby nasza reprezentacja piłki nożnej wygrała, powiedzmy, Euro 2012 byłbym z nich dumny, a przecież to nie moje osiągnięcie. Tak samo, ucząc się na historii o dokonaniach Polaków czuję dumę i szacunek dla ich czynów.
Szacunek owszem (oczywiście jeśli są to czyny bohaterskie, a nie rozkradanie Czechosłowacji do spółki z Niemcami). Dumę - nie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ferno Pokaż post
BTW: Dziwne masz wartości. Ja czuje się polakiem, nigdy nie będę się wstydził swojego kraju. Ale czy nie mogę być Polakiem za granicą? Moim zdaniem takie postawa jest co najmniej dziwna, kojarzy mi się z polską dla polaków.
Jeśli to dotyczy mnie, ja także nie będę się wstydził, żem Polak. Ale nie widzę w tym powodu do dumy. Przede wszystkim jestem człowiekiem.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 26-05-2009, 23:02   #36
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
... tylko dlatego, że bycie dumnym z czegoś, co nie jest TWOIM osiągnięciem to głupota.
..co w zasadzie podsumowuje moj poglad na te kwestie.


Zauwazcie, ze sam fakt ciaglego powtarzania w roznym kontekscie tego, ze jestescie dumni z tego czy tamtego wcale nie musi oznaczac, ze nie rozumiecie dumy opacznie. Stąd ta narodowa bierna duma z czegos, na co garstka ludzi ma wplyw.
__________________
Vil jest offline  
stary 26-05-2009, 23:19   #37
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

a jak np. mój ojciec da jakiemuś kolesiowi po zębach to jestem z niego dumny , czyli tak samo jak moi przodkowie (Polacy) walnęli krzyżaków pod Grunwaldem po zębach to tak samo mogę być dumny z nich , czyli jestem dumny z przodków którzy tworzyli ten kraj i ta historie. Jednym słowem jestem dumny ze mam zaszczyt być Polakiem.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
stary 26-05-2009, 23:22   #38
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
a jak np. mój ojciec da jakiemuś kolesiowi po zębach to jestem z niego dumny (...)
Jesteś dumny, że Twój ojciec musi załatwiać sprawy w tak prymitywny sposób?

@down: podtrzymuję tezę o prymitywnych metodach Twojego ojca. A treści posta komentować nie będę, szkoda mojego wysiłku.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 26-05-2009 o 23:58.
Lasooch jest offline  
stary 26-05-2009, 23:55   #39
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

nie wiem w jakim ty świecie żyjesz , ludzie ze sobą walczyli od zawsze (dawali se po zębach bo walczyli o jedzenie , później już walczyli na miecze itp. później jakieś rewolwery , pistolety a w tych czasach jak się komuś coś nie podoba to się mu daje po zębach i po nerach i koleś leży w szpitalu ;D ) i jestem dumny jak mój ojciec komuś nastuka. to jest taka zasada jak w klubach piłkarskich
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
stary 27-05-2009, 00:22   #40
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

twoj ojciec bije sie o jedzenie? powinszowac, myslalem ze wyszlim juz z prehistorii

Cytuj:
czasach jak się komuś coś nie podoba to się mu daje po zębach i po nerach i koleś leży w szpitalu ;D
nie podoba mi sie twoja matka. to znaczy ze mam podejsc z kastetem i wymodelowac ja?
i potem sie dziwia ze plebs w kraju

Cytuj:
-wrócić do swego kraju , do szkoły gdzie ledwo zdam przez kolegów i wagary i klepać biedę.
wiadomo co wybrałem. i jestem z tego dumny
nie ma to jak przekladac dobra nad jakies wyimaginowane, bezpodstawne i na dobra sprawe gowno warte wartosci. na jakim swiecie ty zyjesz. za bycie patriota chleba nie dostaniesz.
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.

Ostatnio edytowany przez xoz - 27-05-2009 o 00:30.
xoz jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:51.


Powered by vBulletin 3