Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-04-2006, 22:25   #81
Naven
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 02 2006
Lokacja: Gliwice

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 24
Poziom mag.: 29
Domyślny

Mam 18 lat. Uczę się w Liceum Ogólnokształcącym (profil matematyczno-informatyczny). W gimnazjum byłem dobrym uczniem ( średnia ocen nigdy nie zeszła poniżej 4.5). Teraz jest trochę gorzej, ale to nie znaczy, że doszło do tego przez tą grę w którą gram bo sprawia mi to przyjemność. Doszło do tego w ten sposób, gdyż liceum rózni się od gimnazjum w bardzo znaczący sposób (wyższy poziom, gdzie bardzo ciężko można wyciągnąć bardzo dobre wyniki). Moja szkoła znajduje sie chyba na 3 miejscu w rankingu szkół w mieściu którym mieszkam. W tibię gram od wakacji - grając w ta gre nadal pamietam o swoim zyciu prywatnym i nauce, jednakze czasami czlowiek jest tak przytloczony calym otaczajacym go siwatem ze nie ma czasu nawet na zycie prywatne, dlatego gra zeby sie zrelaksowac na swoj sposob. Kazda gra potarfi uzaleznic jednakze wszytsko to zalezy od pyschiki czlowieka. Osobnik, ktory ma silna wole nie dopusci do tego, bo wie jakie sa konsekwencje. Nie rozumiem dlaczego GW oskarza tylko Tibie i WoW-spojrzmy na inne gry ktore takze potarfia uzaleznic graczy a takze doprowadzic do nieprzyjemnych sytuacji z jaka spotkalismy sie teraz. Przykladem moze byc GTA, Counter Strike itp. NIe rozumiem rowniez niektorych z was, kazdy z was napalil sie na ogladanie programu i smianie sie z nich-jest to tzw. przyklad lansowania z waszej strony (moje osobiste zdanie). Myslicie ze jestescie super i w ogole. Nie mowie o wsyztskich. To sa tylko niektore przypadki. Zal mi jest tylko tych porzadnych ktorzy cierpia przez GW bo zrobili tzw sensacje. Napisalem to bez zastanowienia sie i przeanalizowania. Wybacznice za bledy etc.
Naven jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-04-2006, 22:41   #82
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

myślę że to będzie w Uwadze w artykule pod tytułem "Szkoła jakiej nie znacie".
Te artykuły są chyba w poniedziałki ale nie pamiętam dokładnie.
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 23:01   #83
Sie mapes
Użytkownik Forum
 
Sie mapes's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004
Lokacja: Wroclaw

Posty: 333
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir mapes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Lunara
Sie mapes ma numer GG 2380376
Domyślny

Prawda taka ze 90% graczy jest uzalezniona a nie zdaje sobie z tego sprawy, na moje neiszcezscie ja naleze do tych 90% ale co jak co matki stolkiem nie pobije nawet jesliby mi sprzedala konto, zrokowala postac, bylbym wkurzony ale na pewnoby nie doszlo do rekoczynow.

a tak btw. to jaka to musialabyc postac zeby ja sprzedac za 2700zl?!
__________________
Robisz błędy? Nie potrafisz napisać wyrazu "góra" poprawnie? Cały czas wykręcasz się "że nie musisz pisać poprawnie bo nie umiesz?"

Zainstaluj FireFox'a 2 a może w czymś Ci pomoże -.-'
http://www.mozilla-europe.org/pl/
Sie mapes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 23:27   #84
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Ciekawe czy jak człowiek kogoś utopi w basenie to odpowiedzialnośc poniesie on czy gra "The Sims" , bo przecież ta gra ma na celu nauczyc nas jak efektywnie zabijac ludzi.
Artykul conajmniej głupi, autor nigdy nie grał w Tibie a o niej pisze. To tak jak ja bym wziął skalpel i kogoś zoperował nie przechodząc żadnego szkolenia/nie kończąc szkoły medycznej. A poza tym to po częsci wina matki - jeśli nie potrafiła zapanowac nad nałogiem syna to powinna zamówic swojemu dziecku wizyte u psychologa. A jak nie chciała by syn chodził do kafejki do mogła zabronic wychodzic z domu i zabrac mu pieniądze.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 23:40   #85
Wald_Kerius
eX Moderator
 
Wald_Kerius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: www.tibiaspy.com
Wpisy bloga: 2

Posty: 847
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 170
Skille: 96/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Ja moge powiedziec ze jestem uzalezniony od Tibii ale nie do tego stopnia co ten idiota z Wroclawia -.-. To tylko gra!! Nie tak dawno stracilem prawie 70 ek na Kyrze i jakos nie rozpaczam zbytnio z tego powodu. Zdenerwowalem sie i to bardzo ale to tylko gra i kiedysmi przeszlo. Ci ktorzy tego nie czaja niech na haste biegna do psychologa. Nie bijcie swoich matek idioci!!
__________________

Nowa strona o Tibii w profesjonalnym wydaniu


Mój temat ze zdjęciami



Pacc Secura - 400k. Wiadomość do Wald Kerius - Secura/Ankrahmun (list).
Wald_Kerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 23:43   #86
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajulec
Nie ma ktos moze dokladniejszych danych kiedy cos w telewizji o tym bedzie?
Jestesmy w kontakcie z TVNem i podczas rozmowy o 15 twierdzili ze puszcza material o Tibii o godzinie 16 i 19. Ale jak to w telewizji sie wszystko szybko zmienia, cos zmienili... I dali reportaz o zabach rotfl...
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 23:51   #87
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Biedna kobita, nie dość, że się zadłużyła to jeszcze takiego syna mieć... Sam bym mu wymierzył karę gdybym go spotkał... Ale czemu się dziwić, w końcu w takich rodzinach to się często zdarza.

@Yon:
Zabijanie w simsach rox Nie ma to jak zabudować sąsiadów, wypakować pokoik stolikami i wtawić kominek
Helixaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 00:10   #88
SQsek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 01 2005

Posty: 74
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Jestem ciekaw, czy w TVNie ujęliby wszystkie aspekty gry i opowiedzieli o niej ze wszystkich stron, czy tak jak gazeta wyborcza potraktowali ją jako diabelską maszynę. W sumie przecież jakieś dobre strony chyba ma Cóż, może niedługo się przekonamy, chociaż ja wolałbym, żeby nic nie mówili.
__________________
Nie.
SQsek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 08:58   #89
Beeron
Użytkownik forum
 
Beeron's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2006

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Imię: Beeron
Profesja: Sorcerer
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rohen
Własnie mówili że ma być coś o Tibi ale nic nie powiedzieli ;/.
W zapowiedzi (co ma być w dzisiejszych faktach) podali, że bedzie coś o Tibii a w samych Faktach nic nie było
Beeron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 11:15   #90
caveki
Użytkownik Forum
 
caveki's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Somewhere in real world...

Posty: 811
Stan: Niegrający
Domyślny

Ja osobiscie uwazam, ze Tibia uzaleznia i to bardzo... Lecz niech karzdy z was sie zastanowi, co moze zrobic mlody czlowiek, w naszym wieku, z wolnym czasem... Najczesciej zajmujemy sie gra na komputerze lub ogladnaiem telkewizji. A czy tv nie uzalerznia ? Czy np. Fifa nie uzalerznia ?
Latwo jest wpasc w nalug... Przykladem tego sa np. palacze papierosów, onie wyrządzaja nie tylko sobie krzywde ale i calemu swojemy otoczeniu... Dziennikarze zawsze szukają zlych stron... Przecierz w tibii mozna niezle zarobic (chodzi mi o rl kase), bo pomyslcie, czy na tv mozna cos zarobic ? czy na np. Wormsach mozna ? Otuz nie... I to dodaje tibii takiego uroku...

Oczywiscie karzdy ma inne zdanie...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sosna90 Pokaż post
na koncu trzeba zamiast **** wpisac *****
"Idiotów na tym świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykamy ich na każdym kroku."
caveki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 12:11   #91
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
Jestesmy w kontakcie z TVNem i podczas rozmowy o 15 twierdzili ze puszcza material o Tibii o godzinie 16 i 19. Ale jak to w telewizji sie wszystko szybko zmienia, cos zmienili... I dali reportaz o zabach rotfl...
No co Ty, Drom. Zaby sa przeciez ciekawsze. xD
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 12:32   #92
Kaser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 05 2004

Posty: 74
Domyślny

Nie wiem czy zauważyliście, ale ten artykuł jest skierowany do szerokich mas społeczeństwa, a nie do stosunkowo wąskiego grona graczy Tibijskich. Nie przeczytacie więc tam rozszeżenia wątku pozostawania postaci w grze po jej wylogowaniu bo jest w danym momencie lub x sekund po, atakowana przez innego gracza bądź potwora i posiada "krzyżyk" battle, ani o tym że kolega z którym jest się na huncie może cię leczyć runami UH do czasu wylogowania postaci. Nie uraczycie też tego że polowania popularnie zwane "huntami" polegają na dłuższych nasiadówkach trwających nierzadko wiele godzin z których szybkie wycofanie jest raczej niemożliwe.

Wielu też twierdzi że handel postaciami jest niemożliwy. Ale czy napewno? Spójrzcie na Allego, obecnie najdroższa aukcja wynosi 2000zł
Faktycznie wątek zarabianiu na graniu jest nieco zbyt rozbudowany, ale jak każda bajka ma w sobie ziarenko prawdy.

Dodam jeszcze że sam już w Tibie nie gram, postać mam i jej nie sprzedaje jak to zrobiło wielu moich znajomych których postacie miały już 10 owner'ów.
Kaser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 14:47   #93
Birkart
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: W-wa

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: ----
Świat: Mythera
Poziom: +
Skille: +
Poziom mag.: +
Domyślny O.o

Zgadzam sie z przedmowca ze nie kazde odlaczenie kopma jest tragedia i zakonczy sie deadem.


@Artykul koles byl chyba mocno poj**** lolek pobil matke za odlaczenie kompa jak bylo napsane ze cytoje: "Wtedy chłopak wpadł w szał i zaczął okładać ją drewnianym stołkiem." sama tibia tak nie zadzialala inne bodzce anpiewno tez jak wspominali wczsniej moze to Patologiczna rodzina. Zastanowaim sie koles chodzil do kawiarenek Internetowych..... Pobol matke bo dednol.... A jakby w kawiarence byl keylogger . Chlopak logoje sie na ta swoja "wysokopoziomowa" postac a tu hacked. Co by wtedy zrobil Rozwalil Kawiarenke musialo cos na niego zadzialac EXPERTYZA MOWI: Patologia
Birkart jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 15:02   #94
Vice
Użytkownik Forum
 
Vice's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2005
Lokacja: Powrót po hacku.
Wiek: 36

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 34
Poziom mag.: xx
Domyślny

Tera to ten koleś ma pograne w Tibie

(Czujecie dastac np. taki sądowy zakaz grania w Tibie gdyż osoba pod jej wpływem staje sie niebezpieczna dla otoczenia ?
Zgroza
__________________
Wassup
Vice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 15:20   #95
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Czy żaden z Was, kiedy matka odłączyłaby mu neta i padłby przez to na 50~ lvlu, tracąc AOLa, blessy, skille i expa nie miałby ochoty wydrzeć się na nią? Ja nie mam problemów z mówieniem o moich emocjach, więc przyznaje że takiej sytuacji byłbym naprawdę zdenerwowany i nie jeden bluzg pod adresem mojej "krzywdzicielki" by poleciał podczas rozmowy z kumplami (na szczęście moja matka po prostu daje mi x minut na skończenie gry, a nie zabiera kabelek -.-). Dlaczego ja tylko się denerwuję, a ktoś inny okłada matkę krzesłem? Bo wiem, że to TYLKO gra (pewnie, łatwo powiedzieć, że to tylko gra, a jak się traci 30 godzin grania to jest wqrw). Koleś ma słabe nerwy i nie wytrzymał. No i pozostaje kwestia złego wychowania dziecka - rodzice nie są bez winy, a na pewno są współwinni i odpowiedzialni po części. Nie ukrywam, że jestem uzależniony od Tibii, ale:
-Mam fizycznie ograniczony dostęp do kompa,
-Nie tylko gram w Tibię, niedawno kupiłem wymarzoną gitarę elektryczną i mam co robić, poza tym, lubie iść z kumplami "na piwo" (tj na dwór pogadać Xd).
Co do artykułu, to przesadzili. Nie każdy grający w Tibie jest czubkiem i leje w ryj każdego kto mu przeszkadza. Zbyt uogólnili. Aczkolwiek, wielu jest takich delikwentów...

Hail ludzie którzy wiedzą gdzie jest granica RL-Tibia! -.-

Ostatnio edytowany przez ripper - 20-04-2006 o 15:23.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 15:44   #96
Vice
Użytkownik Forum
 
Vice's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2005
Lokacja: Powrót po hacku.
Wiek: 36

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 34
Poziom mag.: xx
Domyślny

Gdyby mi starsza wyłączyła neta to bym wył wkurzony ale bym jej nie uderzyl tym bardziej krzesłem, a zreszta moja starsza i tak nie wie co i jak z kompem więc by niewiedziła co odłączyc
__________________
Wassup
Vice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 17:27   #97
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper
Czy żaden z Was, kiedy matka odłączyłaby mu neta i padłby przez to na 50~ lvlu, tracąc AOLa, blessy, skille i expa nie miałby ochoty wydrzeć się na nią?
Ochotę by miał każdy, ale nie każdy by to zrobił.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper
Hail ludzie którzy wiedzą gdzie jest granica RL-Tibia! -.-
Hail!
Helixaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 17:42   #98
pawel of neptera
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 33

Posty: 11
Poziom mag.: 1
pawel of neptera ma numer GG 98764
Domyślny

rozumiem typ ma 250 lv i poniosly go nerwy!! ale ten frajer ma 30 lv i zabil go gs...30 lv nie sprzeda za jakies wielki pieniadze a tam pisalo ze gra 20 h dziennie to nie wie mczemu taki lv
pawel of neptera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 17:44   #99
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

widać, że artykuł pisał jakiś amator "zaczął okładać ją krzesłem". Ze stadionu go wzieli?
__________________





p.l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 18:00   #100
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Słówko o GW:

Wczoraj w Warszawskim "Metrze"(darmowa gazetka pod patronatem Gazety Wyborczej) ukazał się ten sam artykuł. Ten sam to może za wiele powiedziane. Wycieli z niego te wszystkie "trzeba siedzieć cały czas, bo nie można zostawić bezpiecznie postaci". Cóż, widać autorowi pierwotnego tekstu trochę przycięło palce, jak poczytał komentarze na ichnim forum.

http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,3290608.html
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 20-04-2006 o 18:02.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:43.


Powered by vBulletin 3