Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-01-2009, 16:46   #361
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duszan Pokaż post
Hahahaha rozbawiłeś mnie teraz XD Skoro siedzisz całymi dniami w domu i nabijasz ten lvl, to nic dziwnego, że Cię te "gangsty" nie lubią! Hmmm... idę pochodzić po osiedlach bo aż żal czytać niektóre wypowiedzi.
Siedzę całymi dniami w domu? ;o Mamo, nie mówiłaś, że zrobiłaś konto na forum!!! How rude! Aha, czyli mam się starać, by mnie "nieroby", idioci, hipokryci lubili? Podziękuję...
"żal". Jestem ciekaw co było przełomem w popularności tego słowa, co zapoczątkowało taką falę...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Gram dla siebie, nie będę patrzeć na innych i im zazdrościć. Jeżeli Ciebie to boli, że mają wyższy lvl bo bocą, to jesteś materiałem na botera, proste.
Piszę po raz kolejny:
Zasady w grze Single Player a Multiplayer NIE SĄ takie same. W multi musisz się liczyć z innymi.


Cytuj:
Jakoś nigdy nie mialem problemu z wbijaniem expa przez bota, dlaczego? Wytłumaczcie mi, dlaczego ja nigdy nie widziałem botera w miejscu, gdzie się expi szybciej niz 50k/h, a wy tam widzicie 10 boterów na 1sqm?
A siedzisz non stop przed kompem jak bot za ciebie leci? Podobno masz "real lajf"

Cytuj:
Więcej boterów=więcej ludzi online=szybszy resp mobów=szybszy exp, jeżeli się expic potrafi=wyższy lvl='satysfakcja'
Takie myślenie należy krytykować. Zauważ, że w tej grze nie chodzi o non stop wbijanie lvla... Czyli wolniejszy resp może nawet być +. Jeśli twierdzisz, że to minus - polecam OTSy

@Down
Cytuj:
Żaden, z boterów wypowiadających się w tym temacie nie napisał nic o satysfakcji. Jedynie o zabawie.
Każdy z botterów miał często mniej niż 16 lat. Jakieś wnioski?

Cytuj:
A ja jednak myślę, że to 14-16 letnie dzieci płaczą, bo boty im wybijają potforki
Błąd. Niejednokrotnie spotkałem się z krytyką starszych na temat botterów.


KOLEJNY PRO EKONOMISTA...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^tinup^ Pokaż post
gdyby nie boterzy to wyobrazcie sobie ile kasy by stracil cipsoft bo prawde mowiac kazdy money maker kogos z wojny albo i nawet nie z wojny ma PACCa czyli placi za gre(placi wymaga) za bota tez musieli zaplacic wiec powinni miec takie samo prawo do uzywania go... CipSoft szuka kozysci tylko dla siebie ale przez ich idiotyzm nie pomysleli ze moga sie tymi "kozysciami/zyskami" dzielic z tworcami botow...
Zrozumcie, że usunięcie botterów ma swoje + w dalszej przyszłości... Nie bądźcie tacy krótkowzroczni... W tibii jest tylu nałogowców, że i tak założą postać, będą grać tak czy siak i kupią pacca. to jest NAŁÓG, więc nie pisz, że cip stracą.


Cytuj:
czyli gdyby nie boty CipSoft obnizyl by swoje zyski o ok. 50% a jak chca rowno uprawnienie to niech zrobia dobrego bota i niech rywalizuja z innymi firmami ktore rozpowszechniaja boty... stworza bardzo dobrego bota pod INNA nazwa firmy niz CipSoft i zarobia drugie tyle co na PACCach...
Największa durnota jaką kiedykolwiek przyszło mi oglądać na tym forum. Dziękuję za 30 brechtu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
On tego nie zrozumie. Patrzy na boterów tylko ze złej strony. Przypomina mi pewnego gościa, który płakał jak to trudno expić 100+ ms'em, bo jest waste, wszystko zajete i ogolnie dupa blada.
To botterzy mają swoje dobre strony? Psują grę, łamią regulamin, prowokują innych graczy do odejścia. Oświeć mnie i pokaż "plus" botterów w stosunku do innych graczy i klimatu.


Cytuj:
Ludzie ja np jestem szczesliwym posiadaczem 136 eka(zbanowali mi go ) który na bocie zarabia kase na exp dla mojego 123msa (ty niestety gram recznie :d ), osobiscie nie znam zadnej ogarnietej osoby która jest w wojnie i nie posiada bota, badz cashmakera, bo np po przegranej opence juz widze jak mi sie bedzie chciało zasuwać recznie na 50 najcie cashmakerze zeby ogarnac kase na blessy
Z takim podejściem s*******aj na OTS jak nie potrafisz uszanować tak okrojonego regulaminu.


Cytuj:
Jeszcze ktos tam pisał ze boty ubijają mu mooby na respie, moje pytanie Gdzie ty kurwa expisz??? na trolach w thais???
Za pacca - laguna (żółwie), tiquanda (żółwie + kraby), banuta, Scaraby, Crypty, Rotwormy koło Thais, A.camp, Elf fortress czy jak temu tam... To z pewnością nie wszystko, lecz wystarczająco dużo.


Cytuj:
Raziel
Albo sie gra albo sie wychodzi. Jestescie tak pazerni ze chcecie miec wszystko za darmo?
Takie jest chore myślenie młodzieży - zarobić, a się nie narobić, nawet tak perfidnie cudzym kosztem.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 31-01-2009 o 16:52.
Rocket Slayer jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-01-2009, 16:46   #362
wozniol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 01 2009

Posty: 10
Domyślny

BOTY to same dziciaki które nie umią sobie poradizć z tak łatwą grą jak Tibia
wozniol jest offline  
stary 31-01-2009, 16:48   #363
^tinup^
Użytkownik Forum
 
^tinup^'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tinup Kith
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 147
Skille: 91/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

jak za darmo czlowieku.... boterzy PLACA ZA PACCE NA SWOJE WSZYSTKIE CHARY+PLACA ZA BOTA a wiekszosc z was to jakies 10 max 50lvle na FACCu ktore sa mocni tylko na forum bo w grze nic nie ogarniaja jeszcze...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wozniol Pokaż post
BOTY to same dziciaki które nie umią sobie poradizć z tak łatwą grą jak Tibia
mam 19 lat gram w tibie od 3 lat i juz dawno znudzilo mi sie ciagle siedzenie i klikanie na potwory... wbilem 80lvl na manualu a pozniej juz tylko bot(wtedy malo kto wiedzial o botach) po co mam siedziec przed kompem jak zaplace za bota i on bedzie mi sam expil

Ostatnio edytowany przez Rothes - 31-01-2009 o 16:54. Powód: Double post
^tinup^ jest offline  
stary 31-01-2009, 16:53   #364
Xavery
Użytkownik Forum
 
Xavery's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 429
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez raziel1669 Pokaż post
ktos tam napisał czy ma sie satysfakcje z wybocenia 150 lvl?
odpowiedz jest prosta jasne, bo zamiast cały rok siedziec przed kompem i expic najtem recznie(co uważam za szczyt głupoty) nie lepiej znaleśc sobie dziewczyne? wyjsc z kumplami na piwo? czy np pouczyć sie na sprawdzian z angielskiego! xd,

Mam 126 ek robionego recznie przez rok, mam dziewczyne przyjaciol, dobre wyniki w nauce, prace... Cos jeszcze masz do powiedzenia ?

Widze ze bociki utrzepily sie zalosnego tlumaczenia ze bez bota to no lifer... a zalosne jest dlatego ze ja lvl wbijalem przez rok, no wiesz kupa czasu, mialem wtedy okazje grac, spotykac sie, wychodzic, robic co tylko bym chcial. Jak sie umie grac swoja klasa to mozna duzo zdzialac bez siedzenia po 12h dziennie. Ale wy chyba tego nie wiecie... no bo skad.
Xavery jest offline  
stary 31-01-2009, 16:53   #365
Xavery
Użytkownik Forum
 
Xavery's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 429
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^tinup^ Pokaż post
mam 19 lat gram w tibie od 3 lat i juz dawno znudzilo mi sie ciagle siedzenie i klikanie na potwory... wbilem 80lvl na manualu a pozniej juz tylko bot(wtedy malo kto wiedzial o botach) po co mam siedziec przed kompem jak zaplace za bota i on bedzie mi sam expil
To po co grasz jak ci sie znudzilo ?

@edit
Ehh pomyslilem przyciski... mialo byc edytuj a nie cytuj...
Xavery jest offline  
stary 31-01-2009, 16:56   #366
Zielony_mis
Użytkownik Forum
 
Zielony_mis's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2008

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^tinup^ Pokaż post
mam 19 lat gram w tibie od 3 lat i juz dawno znudzilo mi sie ciagle siedzenie i klikanie na potwory... wbilem 80lvl na manualu a pozniej juz tylko bot(wtedy malo kto wiedzial o botach) po co mam siedziec przed kompem jak zaplace za bota i on bedzie mi sam expil
No kurwa mac. Kurwa wy zmieniacie calkowity sens gier.
Gra sie dla zabicia czasu dla przyjemnosci.
Jak nie chcesz siedziec to wypier... Skoro nie chcesz tak naprawde grac to powiedz mi po co to robisz?

Jestem od ciebie starszy. Lvl swoj tez mialem 150~ calkowicie na manualu. Zycie mam. Robilem go rok.
Zielony_mis jest offline  
stary 31-01-2009, 16:56   #367
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xavery Pokaż post
To po co grasz jak ci sie znudzilo ?
Bo zaburzenia w psychice mu na to pozwalają.

@up Racja i gratuluję.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 16:59   #368
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Czytałem te posty, naraportowałem się jak głupi!! Pewnie jakiś mod mnie już nie lubi, że mu tyle roboty dałem. Tak czytałem ten temat + kilka podobnych i doszedłem do pewnych wniosków:

1. Tibia.pl jest przeciwna botowaniu jednak dopóki jakiś użytkownik nie zaraportuje ludzi którzy oficjalnie do botów się przyznają, żaden modek się nie zainteresuje.
2. Tibia support team to ściema, ignorują wypowiedzi ludzi przyznających się do botów, ba, wdają się z nimi w dyskusje, dokarmiają trolle zamiast robić porządek - takie złudzenie, że oni po to tu są.

Dla normalnej części użytkowników taka rada:

Olejcie tych botterów. Jeśli nie widzą swoich błędów znaczy, że są idiotami, a z idiotą lepiej się nie kłócić. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu (czyli 0) a następnie przebije doświadczeniem.

Nie ma sensu się z nimi kłócić, nie przemówicie im do rozsądku, od tego jest ten znaczek z wykrzyknikiem koło posta - raport, mody może nie są szybcy, ale w końcu zrobią swoje.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 31-01-2009 o 17:03.
Pan Klocek jest offline  
stary 31-01-2009, 17:02   #369
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Czyli najlepiej temat do zamknięcia, byłby to dobry pomysł.

Zasób argumentów botterów już się skończył.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 31-01-2009 o 17:04.
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 17:06   #370
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

z głupim nie wygrasz
po prostu dostaną w końcu delete i się nauczą
__________________
Cytuj:
Na tablicy kontrolnej gdzie na ogół paliło się 150 lampek, kilka sekund po wybuchu zapaliło się 100 kolejnych. Później lampki zgasły, zaległa cisza.
http://tibiafun.y0.pl/up.php?c=Sueroski Kliknij, aby wbić mi level
sueroski jest offline  
stary 31-01-2009, 17:13   #371
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Zadałem na którejś ze wcześniejszych stron pytanie do tych najbardziej ortodoksyjnych przeciwników botów i wrzucających każdego ich użytkownika do jednego worka. Cisza... Niech znajdzie się jeden wygadany i mnie zagnie.
Xr3 jest offline  
stary 31-01-2009, 17:15   #372
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Jeśli chodzi o tamten mechanizm w walce ze śmiercią przez brak wysyłanych pakietów... Mogliby to jakoś wbudować w klienta gry ale to nie jest takie proste i można byłoby się bardziej rozpisywać, a mi się nie chce wiele pisać. Ale tak czy siak - bot jak bot - nawet te "niewinne" używanie jest niedopuszczalne.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 17:16   #373
Tropical
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 06 2006

Posty: 24
Tropical ma numer GG 2388157
Domyślny

(Nie)szanowni boterzy!

Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego z uporem maniaka staracie się przekonać uczciwych graczy, że w waszym postępowaniu nie ma nic złego? Na dodatek podajecie jakieś bzdurne tłumaczenia, które niby mają was usprawiedliwiać. Wy jesteście tylko pasożytami. Łamiecie prawo. Nie zasługujecie na szacunek w oczach graczy uczciwych... Nie macie nic do powiedzenia (napisania) na swoją obronę. Przynajmniej żadne z waszych wypocin nie przekonają uczciwego gacza. Czy wdawalibyście się ze złodziejem w dyskusję, w której on usilnie próbuje się usprawiedliwiać, mimo, że złapano go na gorącym uczynku?

Jeżeli potrzebujecie wspomagaczy, znaczy to, że ta gra jest dla was za trudna oO. Macie hotkeye, różne udogodnienia, a jeszcze musicie używać dodatkowego programu... Botowanie to nie tylko wasza sprawa. Botując, przeszkadzacie innym graczom. Szkodzicie im. To nie jest cholerny single player!

Beznadziejne jest również tłumaczenie, że "na niskich lvlach gra jest nudna!!!!!!! ;<<<<". Idea jakiejkolwiek gry to chyba przede wszystkim zapobieganie nudzie. Nudzi ci się gra - znajdź inną i nie przeszkadzaj tym, którym się akurat nie nudzi. Grasz, bo musisz? Czyż to nie nałóg? Pomyślcie (jeśli "umicie"), że jakimś cudem, unikając bana, wbiliście ten 150. Co robicie? Według was teraz powinniście grać manualnie. Już to widzę ; ). Wiecie jaka to masakra wbić, na przykład, ze 150 na 151? Zważywszy na to, że w ogóle wcześniej manualnie nie expiliście i nie jesteście "przyzwyczajeni" do zdobywania punktów doświadczenia. Coś jak "dziecko z dość dużą nadwagą idzie na światowe zawody pływackie (jako zawodnik, ofc ; ))".

Mam wielką nadzieję, że kara dotknie KAŻDEGO zawszonego botera, któremu się nie wiadomo co wydaje. Żadnego nie jest mi szkoda. Szkoda jest tylko, że nie ma natychmiastowych delete'ów. "Druga szansa", phi, dobre sobie. Tyle było ostrzeżeń, tyle komunikatów, poza tym regulamin przy zakładaniu konta, że "druga szansa" to trochę za dużo.

Na koniec:
Życzę wam, nieuczciwym wieeeelu banów oraz delete'ów. Miło wiedzieć, że za tymi pełnymi jadu postami kryje się mały, przestraszony i zdenerwowany boterek, którego Cip~ zapewne poczęstował bananem.
Tropical jest offline  
stary 31-01-2009, 17:17   #374
tristeza
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wiek: 43

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 29
Domyślny

Witam

Bardzo się cieszę, że CIPsoft wreszcie ruszył ten temat

Uważam, że szczególnie caveboty zabijają wiele radości z gry. Co z tego, że masz XXX lvl jak to nie ty go wbiłeś? Co z tego, że masz XXX lvl jak taki level wbiło też botami iluś tam innych boterów? To prowadzi donikąd - niszczy całą ideę tej świetnej gry.

Kiedyś grałem w tibię po kilka godzin dziennie. Zraziła mnie jedna rzecz: Ogromna ilość dzieciaków nie mających żadnych zasad honorowych. Chcą wszystko mieć za darmo, najlepiej ukraść albo kogoś wych..jać.

Mam nadzieję, że Cipsoft usunie z tej grupy chociaż boterów.

Pozdro

Ostatnio edytowany przez tristeza - 31-01-2009 o 17:29.
tristeza jest offline  
stary 31-01-2009, 17:19   #375
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez raziel1669 Pokaż post
Cóż widze ze wiekszośc wypowiadajacych sie w tym temacie osob to nooby z 12 levelem na harmoni nie majacy pojecia o grze,
ktos tam napisał czy ma sie satysfakcje z wybocenia 150 lvl?
odpowiedz jest prosta jasne, bo zamiast cały rok siedziec przed kompem i expic najtem recznie(co uważam za szczyt głupoty) nie lepiej znaleśc sobie dziewczyne? wyjsc z kumplami na piwo? czy np pouczyć sie na sprawdzian z angielskiego! xd,
Ludzie ja np jestem szczesliwym posiadaczem 136 eka(zbanowali mi go ) który na bocie zarabia kase na exp dla mojego 123msa (ty niestety gram recznie :d ), osobiscie nie znam zadnej ogarnietej osoby która jest w wojnie i nie posiada bota, badz cashmakera, bo np po przegranej opence juz widze jak mi sie bedzie chciało zasuwać recznie na 50 najcie cashmakerze zeby ogarnac kase na blessy

Jeszcze ktos tam pisał ze boty ubijają mu mooby na respie, moje pytanie Gdzie ty kurwa expisz??? na trolach w thais???
co do cipsoftu to gwarantuje wam ze odbanuje zbanowanych za jakies 2 tyg, bo zobacza ze im spadła ilośc kupowanych paccow
''Gra - czynność o ustalonych zasadach, w której udział bierze zwykle kilka osób (rzadziej jedna), w celach rozrywkowych. Od innych rozrywek grę oddziela istnienie ścisłego zbioru zasad gry, od innych skodyfikowanych czynności jej rozrywkowy charakter''
To tak na początek ,byś wiedział jak ja postrzegam tibię. Dla mnie jesteś kolejnym chamem, tak chamem, możecie mi pojechać że kolejna osoba bluzga na ludzi którzy używają botów, ale taka jest rzeczywistość i moje stanowisko.
Widzisz, ja mam taki lvl jaki mam i gram tą postacią już 2 lata+ .Z twojego toku myślenia mam zrozumieć że jestem opóźniony, bo?? No właśnie bo co??
Uwierz mi ja potrawie połączyć swoje życie rl z tą grą, w przeciwieństwie do ciebie i z tą dziewczyną i piwem to trochę wyhamuj, bo jakoś mi się nie chce wierzyć Pytam się po co grasz, skoro nie grasz?? Zajmujesz tylko miejsce w tej grze i wnerwiasz innych ludzi któży jak ściągali tą grę to naciślij accept z pełną świadomością co tam pisało, jeżeli nie wiedziałeś co tam piszę, to faktycznie zacznij się uczyć tego angielskiego.Ja, nie expie na trolach i też mam problem z debilami.
Przykro mi z tego że nie masz ogarniętych przyjaciół w grze 5 lat do tyłu jakoś ludzie radzili sobie w tibi bez botow , możesz mi uświadomić mi dlaczego się zmieniło, czy młodsi gracze są aż tak mocno upośledzeni??
Pięć lat temu ktoś w grze mi powiedział że w tą grę zaczynają grać dzieci, które nie wiedzą tak naprawdę co to jest i przez nie zginie urok tej gry. W tedy go wyśmiałem, teraz go przepraszam.......
__________________
Tyle teorii,tak mało dróg, jeszcze mniej rozwiązań...
TaJemniczy jest offline  
stary 31-01-2009, 17:20   #376
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tristeza Pokaż post
Mam bota dlatego, że przez tych wszystkich botujących i pekujących lamerów sam muszę używać... żeby przeżyć.
Pathetic...
Cytuj:
Używam Auto Aim i bicie MLvl aby mieć jakiekolwiek szanse w przypadku napotkania silniejszego PK najczęściej (o ile nie zawsze) z botem lub multiclientem.
W żadnym wypadku to nie jest usprawiedliwienie.

Cytuj:
Uważam, że szczególnie caveboty zabijają wiele radości z gry. Co z tego, że masz XXX lvl jak to nie ty go wbiłeś? Co z tego, że masz XXX lvl jak taki level wbiło też botami iluś tam innych boterów? To prowadzi donikąd - niszczy całą ideę tej świetnej gry.
Oni mają własną ideę... =/
Cytuj:
Kiedyś grałem w tibię po kilka godzin dziennie. Zraziła mnie jedna rzecz: Ogromna ilość dzieciaków nie mających żadnych zasad honorowych.
Nie tylko Ciebie

Cytuj:
Chcą wszystko mieć za darmo, najlepiej ukraść albo kogoś wych..jać.
Fri itans plax / itemki za zaufanie
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 31-01-2009 o 17:22.
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 17:26   #377
palhajs
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 39

Posty: 9
Imię: Ashi Naito
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Domyślny

Informacja od jednego z tutorów: "There's no need to report botters, automatic detection system will take care of them".
Jednym słowem - drżyjcie muminy ;p
palhajs jest offline  
stary 31-01-2009, 17:41   #378
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez arides Pokaż post
Rocket Slayer hmm73 lv wiecej pewnie wbic nie umisz `?
Jak to się ma do:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez arides Pokaż post
zabice 1000 potworkow daje ci poczucie wiekszosc
?
Czyżby samokrytyka? A może raczej hipokryzja...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez arides Pokaż post
pkt 1 mam 24 lat pewnie jestem starszy od cibie
Wow, zniszczyłeś go

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez arides Pokaż post
pkt 4 jestem wiekszym ekonomista od cibie skonczyles jakies studia ekonomiczne bo ja tak
Jeżeli tak, to jesteś doskonałym dowodem na potwierdzenie tezy, że poziom edukacji w Polsce upada. Choć nie wiem jak u ciebie z wiedzą ekonomiczną, ale poziom twojej kultury, umiejętności językowych i prowadzenia dyskusji jest naprawdę żenujący.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez YaMaRoOo Pokaż post
Tak, tylko taki botter ma realne życie, a zwykły tibijczyk oddałby rodzinę za pacca ;p
Skończcie już (wy, czyli boterzy) z tym "argumentem", bo się po prostu ośmieszacie. Każdy ma inne podejście do gry. Jeden gra uczciwie, ale każdą wolną chwilę spędza na nabijaniu expa. Inny robi to samo przy użyciu bota, a gra tylko sporadycznie. Ale kto inny z kolei gra bez "wspomagaczy" po pół godziny - godzinę dziennie albo i rzadziej, bo po prostu nie widzi potrzeby w ciągłym ściganiu się levelem czy skillami z innymi. Może też być tak, że ktoś nastawia bota, kiedy nie może grać, a kiedy może, robi to do upadłego. Nie ma więc sensu generalizować - takie myślenie jest głupie, ograniczone i zresztą najczęściej jest to po prostu wymówka, żeby usprawiedliwić oszukiwanie.
Przytoczę jeszcze mój post z innego wątku na ten temat:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Ciekawa rzecz. Zawsze w takich dyskusjach pada raz po raz "używam bota i dzięki temu mam czas, żeby wyjść na dwór, pójść gdzieś z kolegami itd.". A jak się takiego bociarza zablokuje, zaatakuje albo jak przyjdzie GM, to w 90% przypadków nie mija minuta i już gracz się "budzi", żeby ratować postać

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 31-01-2009 o 17:43.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 31-01-2009, 17:53   #379
YaMaRoOo
Użytkownik Forum
 
YaMaRoOo's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: SkO

Posty: 238
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xaburoo
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 110
Skille: 8x
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez palhajs Pokaż post
Informacja od jednego z tutorów: "There's no need to report botters, automatic detection system will take care of them".
Jednym słowem - drżyjcie muminy ;p
żółwie toną w botach, cakoje toną w botach, dc tonie w botach, frost gianty toną w botach, scaraby toną w botach, roty toną w botach, nomady toną w botach.. yy dłużej mam wymieniac? Właśnie widzę jak działa ten ich system haha
__________________
http://cash.uploading.com/?cod=aglaf9zc << zarejestruj się z tego linku i zarabiaj na pacc!
YaMaRoOo jest offline  
stary 31-01-2009, 17:54   #380
ShiVa7
Użytkownik Forum
 
ShiVa7's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2007

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
ShiVa7 ma numer GG 6083448
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Ciekawa rzecz. Zawsze w takich dyskusjach pada raz po raz "używam bota i dzięki temu mam czas, żeby wyjść na dwór, pójść gdzieś z kolegami itd.". A jak się takiego bociarza zablokuje, zaatakuje albo jak przyjdzie GM, to w 90% przypadków nie mija minuta i już gracz się "budzi", żeby ratować postać
Bo właśnie Ci "Bociarze" to "gracze" którzy na chama chcą coś udowodnić cyferką obok nickname i gdy dopada ich lenistwo sięgają po bota. Kpina i tyle.

Do tego tłumaczenie się że wolę postawić bota i iść na impreze czy też z kolegami pogadać, bo po co marnować życie i czas na tibie.. mija sie z celem. Marnujesz czas na gre? To po co w to grasz? Ajj różnie to ludzie szukają dowartościowania się.
ShiVa7 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:35.


Powered by vBulletin 3