Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-01-2009, 22:25   #441
Leon'ek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2008
Wiek: 31

Posty: 196
Pergamin pytanie...

Dostał ktoś lub wie czy za używanie Blackd Tools Addon (do zmiany wygładu) ktoś dostał bana i jakie jest prawdopodobieństwo w % że ban bedzię ?
Leon'ek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-01-2009, 22:27   #442
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leon'ek Pokaż post
Dostał ktoś lub wie czy za używanie Blackd Tools Addon (do zmiany wygładu) ktoś dostał bana i jakie jest prawdopodobieństwo w % że ban bedzię ?
Mimo iż na tym forum jest grono specjalistów od wszystkiego to raczej nie wie nikt oprócz Xadama. A może nawet on nie wie.

Cipsoft pracuje w tak tajemniczej dziupli, że nikt nie wie co im do głów przyszło.
Zabanicjowany jest offline  
stary 31-01-2009, 22:32   #443
Leon'ek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2008
Wiek: 31

Posty: 196
Pergamin hymm...

Może zrobili sobie grę w której wywiesili nicki graczy i rzucali i na kogo padło tego "Benc" . Dlatego pisali że ignorują skargi ??
Nie zdziwiło by mnie to bo jak oni się nagrywają jak są przeprani za rycerzy to nie jest to wykluczone
Leon'ek jest offline  
stary 31-01-2009, 22:32   #444
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Jakoś mnie to nie obchodzi, że na serwerze na którym gram jest hmm 100+ osób z 81 lvlem.
Mnie w sumie też nie, choć przyznam, że trochę zazdrość szczypie i nie lubię jak ktoś odnosi taki czy inny sukces nie grając uczciwie. Ale to się da oczywiście przeboleć. Problem się pojawia, jak 90 z tych 100 osób to dzieciaczki (i bardziej chodzi mi tu o dojrzałość niż o wiek), które nabijają sobie niebotyczny level oszukując (bot, account sharing), po to, żeby robić to, co dzieciaczki zwykle lubią robić najbardziej - uprzykrzać innym życie. Zdaję sobie sprawę, że nie ma bezpośredniej korelacji - ktoś może expić uczciwie, po to, żeby potem męczyć innych, a ktoś inny - jechać na bocie i nie wadzić nikomu. Z doświadczenia wiem jednak, że wielu, jeśli nie większość, takich natrętów (na pvp zwanych najczęściej power abuserami, na non-pvp - lurerami), gra nieuczciwie, żeby jak najmniejszym kosztem stworzyć sobie potężną postać, żeby być nie do ruszenia. Dlatego też jestem pewny, że bez botów i account sharingu, graczy nie mających respektu do nikogo byłoby znacznie mniej albo przynajmniej nie siali by oni takiego spustoszenia.

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 31-01-2009 o 22:37.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 31-01-2009, 22:33   #445
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leon'ek Pokaż post
Może zrobili sobie grę w której wywiesili nicki graczy i rzucali i na kogo padło tego "Benc" . Dlatego pisali że ignorują skargi ??
Nie zdziwiło by mnie to bo jak oni się nagrywają jak są przeprani za rycerzy to nie jest to wykluczone

Nie, dowody mają - jakie ch... wie, ale mają ich 20x więcej niż zbanowali kont.
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 31-01-2009, 22:36   #446
Leon'ek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2008
Wiek: 31

Posty: 196
Pergamin

Up@
Thar~ ty wciąż na Elfie lecisz ? Wlazł byś na Kerka to byśmy pogadali O.o
Leon'ek jest offline  
stary 31-01-2009, 22:37   #447
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Mnie w sumie też nie, choć przyznam, że trochę zazdrość szczypie i nie lubię jak ktoś odnosi taki czy inny sukces nie grając uczciwie. Ale to się da oczywiście przeboleć. Problem się pojawia, jak 90 z tych 100 osób to dzieciaczki (i bardziej chodzi mi tu o dojrzałość niż o wiek), które nabijają sobie niebotyczny level oszukując (bot, account sharing), po to, żeby robić to, co dzieciaczki zwykle lubią robić najbardziej - uprzykrzać innym życie. Zdaję sobie sprawę, że nie ma bezpośredniej korelacji - ktoś może expić uczciwie, po to, żeby potem męczyć innych, a ktoś inny - jechać na bocie i nie wadzić nikomu. Z doświadczenia wiem jednak, że wielu, jeśli nie większość, takich natrętów (na pvp zwanych najczęściej power abuserami, na non-pvp - lurerami), gra nieuczciwie, żeby jak najmniejszym kosztem stworzyć sobie potężną postać, żeby być nie do ruszenia. Dlatego też jestem pewny, że bez botów i account sharingu, graczy nie mających respektu do nikogo byłoby znacznie mniej.
Niech Cię zazdrość nie szczypie, teraz wiele tych hlvli to głupie dzieci któe poza cyferkami nic nie widzą. Oraz wiele osób boci po to żeby sprzedać jak największy lvl. Logiczne bo można trochę zarobić na accbuyerach... Nie ma czego zazdrościć.
Zabanicjowany jest offline  
stary 31-01-2009, 22:38   #448
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
xoz
skoro nie daje to po jaka cholere w to gracie?
przecież pisze u mnie że nie gram w tibie trochę poczytaj za nim powiesz
Cytuj:
xoz
tyle ze tych questow jest malo i sprowadzaja sie do bicia xx mobow by przejsc dalej, czyli zwyczejnie expisz
i dla tego ta gra jest nudna że jest bardzo mała ilośc questów a update jest robione żałośnie
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 31-01-2009, 22:52   #449
Zielony_mis
Użytkownik Forum
 
Zielony_mis's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2008

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leon'ek Pokaż post
Może zrobili sobie grę w której wywiesili nicki graczy i rzucali i na kogo padło tego "Benc" . Dlatego pisali że ignorują skargi ??
Nie zdziwiło by mnie to bo jak oni się nagrywają jak są przeprani za rycerzy to nie jest to wykluczone
Znajomemu odpowiedzieli. W tresci pisalo tylko kiedy i gdzie bocil.
Nie mozna sie odwolywac by 5 tys na raz tego nie zrobilo snujac opowiesci jak co niektorzy tutaj ze maja zycie dlatego boca ze przez kicki itd.
Zielony_mis jest offline  
stary 31-01-2009, 22:54   #450
Leon'ek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2008
Wiek: 31

Posty: 196
Pergamin

Up@ Podaj stronę
edit@
Ja nie bociłem ! Program dawał mi tylko podmieniony wygląd i tylko ja go widziałem !
edit2@
Opowie mi ktoś na moje wielkie pytanie ?

Ostatnio edytowany przez Leon'ek - 31-01-2009 o 23:00.
Leon'ek jest offline  
stary 31-01-2009, 22:58   #451
Zielony_mis
Użytkownik Forum
 
Zielony_mis's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2008

Posty: 83
Domyślny

Email to byl...
Zielony_mis jest offline  
stary 31-01-2009, 23:09   #452
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

Go go power rangers
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline  
stary 31-01-2009, 23:30   #453
Tr0k
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 07 2007

Posty: 59
Domyślny

Tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i ręce opadają, ludzie nie piszcie, że koniec problemów z boterami jeżeli nie macie pojęcia jak te boty wogóle działają.

W Tibie nie gram już od paru miesięcy, jednak botami interesowałem się dość długo - na tyle długo żeby napisać własnego i swoje wiem na ten temat.

Stworzenie automatu, który wykrywałby boty jest z technicznego punktu widzenia niemożliwe z bardzo prostej przyczyny - porządny cavebot wysyła do serwera pakiety w taki sam sposób, w jaki robi to człowiek.
Odróżnienie bota od prawdziwego gracza po stronie serwera jest tylko teoretycznie możliwe np. uwzględniając powtarzalność jego zachowań, ale istnieje przy tym za duże prawdopodobieństwo pomyłki i jestem w 100% pewien, że Cipsoft nie zdecydowałby się na coś takiego.
Owszem można wykryć MC, magebomb'y, farmy uhmakerów a nawet LH (wiem co mówię ) ale z cavebotem sprawa jest bardzo skomplikowana i nawet gdyby powstał jakiś "wykrywacz" tego typu robotów to programiści NG czy blackd nie mieliby żadnych problemów żeby go obejść (tymbardziej, że czasem mam wrażenie że znają klienta tej gry lepiej niż Cipsoft).
Podsumowując, 5000 zbanowanych kont o których słyszycie zostały wg. mnie zbanowane za mc i inne tego typu zabawki.
Bardzo dobrze, że twórcy gry coś z tym robią ale nie oszukujmy się - to co naprawde wkurza graczy to caveboty.
Idealnej recepty na to nie ma - poprostu niech gejmasterzy wezmą się do roboty.


PS.
Cytuj:
Ja nie bociłem ! Program dawał mi tylko podmieniony wygląd i tylko ja go widziałem !
Posty takie jak ten potwierdzają moją tezę, że z cavebotami cipsoft nawet nie próbuje walczyć...

Ostatnio edytowany przez Tr0k - 31-01-2009 o 23:33.
Tr0k jest offline  
stary 31-01-2009, 23:41   #454
raziel1669
Użytkownik Forum
 
raziel1669's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 14
Stan: Na Emeryturze
Imię: omfgyfygy
Profesja: Rookstayer
Świat: Aurea
Skille: 7
Poziom mag.: 77
Domyślny

wiecie co skoro expienie sprawia wam przyjemnosc to idzcie na otsa ;d ja boce dla kasy zeby miec na blessy i eq na wojne no i zeby mi sie za pacca zwróciło bo ja do interesu nie dokładam jak niektórzy "uczciwi" plejerzy z harmoni _/
raziel1669 jest offline  
stary 01-02-2009, 00:04   #455
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
MAM W BACKPACKU KILKA ITEMOW DO DOMKU, TAKIE PACZKI JAK PARCELE, ŻADEN BOT PRZEZ NIE NIE PRZECHODZI, JAKI MACIE PROBLEM ABY MU ZABLOKOWAĆ WAYPOINT (STANĄC NA NIM) A POTEM OBRZUCIC GO DOOKOŁA TYMI SKRZYNKAMI!?
Proste Caveboty działają na zasadzie Waypoint -> Waypoint. W przypadku, gdy droga zostanie zastawiona przedmiotami pokroju Parcela, postać nie będzie w stanie przez to przeleźć. Jeśli zaś Cavebot posiada własną mapę Tibii, wraz z punktami kolizji (czyt. śnianami), to twoje Parcele niestety na nic się zdadzą, ponieważ postać nie będzie się poruszała wg. mapclicka, tylko według własnej, wyznaczonej drogi z wyszczególnionymi SQM, po których nie może się poruszać.
Xr3 jest offline  
stary 01-02-2009, 00:07   #456
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Proste Caveboty działają na zasadzie Waypoint -> Waypoint. W przypadku, gdy droga zostanie zastawiona przedmiotami pokroju Parcela, postać nie będzie w stanie przez to przeleźć. Jeśli zaś Cavebot posiada własną mapę Tibii, wraz z punktami kolizji (czyt. śnianami), to twoje Parcele niestety na nic się zdadzą, ponieważ postać nie będzie się poruszała wg. mapclicka, tylko według własnej, wyznaczonej drogi z wyszczególnionymi SQM, po których nie może się poruszać.
Parcele nic nie dają, ale nierozpakowane meble (podobne do parceli) dają i żaden mapklick nie zadziała. Wiem bo często tak ubijałem boty. One na tych paczkach siadają, a takiej paczki nie rozwalisz tak jak kiedyś pota lub through'a. Jeśl;i nie masz jak ubićmożesz go zablokować, jak bot nie ma antilogout to wyloguje postać i masz więcej expa dla siebie, ale dużo noobów łazi i kradnie, a wystarczy jeden przesunąć i znowu trzeba czekać te 15 minut. Ja tak ubiłem na fibuli nawet 60 lvl i to knighty Loot czasem powala bo często nie mają aola ciecie.

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 01-02-2009 o 00:09.
Zabanicjowany jest offline  
stary 01-02-2009, 00:48   #457
Tjolek
Użytkownik Forum
 
Tjolek's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2008

Posty: 127
Domyślny

Rozwalają mnie komentarze ludzi którzy zaczęli się nagle martwic o los Cipsoftu...a pewnie 90% tych ludzi to boty...a czemu boicie się o los Cipsoftu i tego ile ludzi będzie grało? wykupiliscie akcje Cipsoftu i boicie się że zbankrutuje? czy z jakiegoś innego powodu się martwicie o dalsze losy Cipsoftu i tibii?
Tjolek jest offline  
stary 01-02-2009, 01:19   #458
NOHAS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 121
Imię: --------
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ------
Świat: Galana
Poziom: ---
Skille: -----
Poziom mag.: --
Domyślny

Jezuuu..czy wy naprawde myslicie ze jest jakis tam system? Bo ja nie. Po 1, kazdy ruch czy niewiadomo co robione w tibii jest wysylane do Cipsoftu, wiec to nie jest problem zrobic program, ktory czyta te logi i wychwytuje takie rzeczy jak zaznaczanie targetu up/down albo ze koles boci przez tydzien w tym samym miejscu o podobnych (nieraz tych samych) krokach.
Po 2 mysle, ze nawet jest wysylane to na ilu hp sie leczysz, wiec jak ktos sie leczyl przez kilka h na tym samym hp to wiecie.

Co do botow, boce, bede bocic i nic mnie nie powstrzyma!!! A bana i tak nie mam

Elo
NOHAS jest offline  
stary 01-02-2009, 01:25   #459
Duszan
Użytkownik Forum
 
Duszan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Problem

Zamknąć temat!
Duszan jest offline  
stary 01-02-2009, 01:26   #460
^tinup^
Użytkownik Forum
 
^tinup^'s Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tinup Kith
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 147
Skille: 91/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

jakie wy kurwa niedolezne dzieciaki jestescie wiekszosc z was ktorzy sie tu wypowiadaja to albo mordernatorzy ktorzy sie podlizuja albo pierdolone swierzaki w tej grze albo ludzie ktorzy mysla ze beda fajni jak Xadam zobaczy ich dobra wypowiedz na forum... Prawda jest taka ze kazdy z was po jakims czasie bedzie uzywal botow albo juz to robi tylko sie nie przyznaje(jak ja kiedys) co to kurwa za roznica czy ktos zrobi to na manualu czy na bocie? tylko tyle ze ten co zrobi na manualu bedzie siedzial przed pierdolonym komputerem i meczyl te potwory(nie myjac sie i nie utrzymywac kontaktu z rzeczywistoscia) bo musi bic lvl a jak da loga to mu spawna zajma to ten co postawi bota zalatwi sobie jakies sprawy na RL spotka sie ze znajomymi I TEZ WBIJE EXPA ale wy kurwa tego nie rozumiecie bo gracie w tibie od niecalego roku i wymadrzacie sie jakbyscie stworzyli ta gre i wiedzieli o niej wszystko...
Za niedlugo ta gra rozpowszechni sie do takiego punktu ze 10 latki nie beda wychodzic na dwor bo beda woleli spedzic czas przed komputerem albo koledzy jakiegos dzieciaka ktoremu nie wychodzi w RL life beda grac w tibie i on ktoregos dnia wpadnie do domu zaplakany ze jest odtracany przez spoleczenstwo pomysli MUSZE WBIC DUZY LVL TO BEDA MNIE LUBIC... ALE KURWA JAK TO ZROBIC.? WIEM! KUPIE BOTA I SIE NIENAMECZE!! i tak czy inaczej kurwa kazdy z was kiedys bedzie botowac

TIBIA JEST TYLKO DLA WOJNY na wiekszych lvlach sami to zrozumiecie i zakupicie bota...

zaraz pewnie jakis pierdolony obronca ucisnionych(CipSoftu) sie wypowie ze jestem przykladem czlowieka zniszczonego przez tibie ale kurwa co taki ktos moze wiedziec jaki jestem na RL albo jaki ogolnie jestem... chcesz mnie obrazic? prosze bardzo bo mam na te wypowiedzi wyjebane.. zareportujesz mnie za przeklinanie? straszne poplacze sie zastanowcie sie i nie wyzywajcie ludzi ktorzy botuja bo oni poprostu po czasie straconym przed komputerem zrozumieli ze mozna RL z lvlem w tibi polaczyc przy pomocy BOTA ale na huj ja to gadam jak wy i tak dalej swoje smuty bedziecie pierdolic...

/tinup aka boter
^tinup^ jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:23.


Powered by vBulletin 3