Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-02-2009, 12:33   #481
S-75
Użytkownik Forum
 
S-75's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 88
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^tinup^ Pokaż post
Za niedlugo ta gra rozpowszechni sie do takiego punktu ze 10 latki nie beda wychodzic na dwor bo beda woleli spedzic czas przed komputerem albo koledzy jakiegos dzieciaka ktoremu nie wychodzi w RL life beda grac w tibie i on ktoregos dnia wpadnie do domu zaplakany ze jest odtracany przez spoleczenstwo pomysli MUSZE WBIC DUZY LVL TO BEDA MNIE LUBIC... ALE KURWA JAK TO ZROBIC.? WIEM! KUPIE BOTA I SIE NIENAMECZE!! i tak czy inaczej kurwa kazdy z was kiedys bedzie botowac


/tinup aka boter
takie pytanka
Czy ty miałeś takie problemy ? Czy naprawdę społeczeństwo odrzuciło cię tylko dlatego, że miałeś mały lvl? To ile ty masz lat? Ile lat mają twoi "koledzy"? Chciałeś być fajny?
S-75 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-02-2009, 12:52   #482
Arkazann
Użytkownik Forum
 
Arkazann's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Lokacja: Żyrardów

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arkazann
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 92
Poziom mag.: 66
Arkazann ma numer GG 8020128 Arkazann ma login Tlenu laser_dance@o2.pl
Domyślny

Szkoda, że 50% ludzi na tym forum nie czyta wszystkich postów tylko sygeruje się 2 wypowiedziami z góry... Sad
I się dziwić, że później 1 zdanie jest powtarzane xxx razy... Nie musicie już pisać więcej, wiemy co chcecie powiedzieć, my też Wam powiedzieliśmy.. Odsyłam do mojego posta na 23 stronie jeżeli ktoś ma nadal coś do boterów. A jeżeli ktoś go nie przeczytał lub jak Rocket to mówi "mój post nie jest godny uwagi" to On jest wtedy śmieszny. Wchodzi na forum i myśli, że tylko jego zdanie się liczy a reszta to barany nie godne uwagi.. typowe myślenie 15 latka.. ale to dla niego wszyscy nimi są, nieprawdaż?

Temat tak naprawdę jest już do zamknięcia.. Posty teraz są tylko nabijane, gdyż wszystko zostało już przedstawione i omówione.
__________________
Today was a good day..

Ostatnio edytowany przez Arkazann - 01-02-2009 o 12:57.
Arkazann jest offline  
stary 01-02-2009, 13:12   #483
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arkazann Pokaż post
Najpierw mojego "kolegę" cytatnę

Nie chce Ci nic mówić, ale na dzień dzisiejszy Yalahar to 1 wielki ots. Byłeś tam? Jeśli tak to nie zaprzeczysz.
Po 2 jak możesz sie wypowiadać o obecnej Tibii mając status 'niegrający' ? Mnie to bardzo "irytuje".
Poza tym nie wiem czy zauważyłes ale cytujesz aby zacytować, bo w większości odpowiedzi masz albo pytania, albo odpowiadasz poszczególnymi słowami a nie zdaniami. To ci inteligencji nie doda...
Mam pytanko, czepiasz się tych którzy mają bota tylko po to aby zbierał im GP.. Jak ty "kiedyś" grałeś próbowałes chociaż ustawić bota? Czy mówisz o czymś o czym nie masz pojęcia?

a teraz wtrące małe co-nieco:

Dużo postów się powtarza oraz wypowiedzi, także chciałbym coś powiedzieć i dodać od siebie.. Chciałbym aby to było ostatni raz ale i tak wiem, że niektórzy nie czytają 20 stron całego topicu tylko 3 górne posty i na nich uwzględniają całe zamieszanie na forum więc:

1
Chciałbym poruszyć same znaczenie "bot / botter". Wszyscy co nie używają bota jest to dla nich 'rzecz', która zabija im potworki, chodzi po rotwormach 24/24. Otóź może i się zdziwicie, ale słowo BOT - tak, te słowo którego w grze nie używacie ma troche też inne zastosowania.
-Bot ma lighhacka (jasny pełen ekran dla niewtajemniczonych (czyt. tych co nie mają bota)).
-Przerzuca golda z potworków (Znam dużo ludzi z mojego "Świata gry" którzy używają bota tylko po to)
-Leczy sam (pomaga czasami cie wyleczyć w najmniej oczekiwynym momencie)
- I wiele dużo innych opcji o których można było by pisać godzinami, nie tylko "auto-exp".

Sam mam 93 MS, którym nigdy nie bociłem na exp, jedynie używałem aby widzieć kiedy się mana shield skończy, czy utana vid.
Mam też paladyna, na 97 lvu. Gra mi się nim dobrze... pomimo że używam czasem bota na cavehunting.. Proszę mi powiedzieć komu to przeszkadza:
Ide na tomba gdzie nikt nie expi i tam stawiam bota.. włączam film z dvd i oglądam. Co 15min~ minimalizuje film i patrze czy wszystko ok z botem. Skoro widzę, że jestem sam na respie, i nikt mi nie pisze o respawn, dlaczego mam się czuć, że jestem zły bo boce? Boce bo po 1 lv wpada a nie musze klikać jak głupi poza tym mam po kilku godzinach bocenia na dobrego hunta (czyt. waste) z kolegami. I mi taka gra odpowiada.

2

Wszyscy piszą "Zbanować wszystkich boterów, boterzy to chu**" , inny też pisze "słyszysz sygnal to lecisz do komputera i po minucie odpisujesz".
Mówię tu stanowcze nie .
Mój kolega boci na calmerze 3 charami po 100+. Z nocy z jednego chara ma jakieś 30k w kasie na żółwiach/małpach/scarabach.
Co mu daje 90k czystego zarobku z nocy. Boci odkąd stworzył te postacie. GM przyszedł może ze 2 razy.
Sygnał w nocy go budził i gadał z gmem, że nie boci. Był on na niejednej "zielonej" imprezie i alkoholowej, uwierz mi. I nigdy nie przypominam sobie aby na imprezie mówił "Boże, a jak przyjdzie GM bo ja boce teraz?!"

3
Cały czas są posty "żal mi boterów", "masz 15 lat", "tipjaa jest łatwa więc nie boć w nią".

Bot nie jest uczciwy, to prawda. Kiedyś na forum org widziałem screena jak koleś wrzucił screena i było widać bota na nim. Expił na behemotach. Padały posty typu:
- Boże ty masz bota, jesteś debil bo to on expi za ciebie.
I takiego myślenia nikt nie zmieni, bo boter nie przetłumaczy normalnemu graczowi, że on nie stawia bota na noc na behemotach a jak wstaje rano z łóżka ma 20 lvi wbitych...

Mówię jeszcze raz, wszyscy tu mówią o tym jak to boter bije im potworki, a więc:

ng- automatycznie omija potwory które znajdują sie 1 sqm od postaci jakiegoś gracza. Czyli np. skiluje czy po prostu expi.
Tibia auto - ignoring monsters ma opcje.
w BlackD i ElfBot się nie orientuję.

Także moim zdaniem bardziej ja jestem wkurzony jak skiluje i widze kolesia co podchodzi i mówi "br?" a potem bije mi slima. Wtedy jestem wkurzony.
A nie jak ide na exp i widze ze ktoś boci. Wiecie co w tedy robię?
MAM W BACKPACKU KILKA ITEMOW DO DOMKU, TAKIE PACZKI JAK PARCELE, ŻADEN BOT PRZEZ NIE NIE PRZECHODZI, JAKI MACIE PROBLEM ABY MU ZABLOKOWAĆ WAYPOINT (STANĄC NA NIM) A POTEM OBRZUCIC GO DOOKOŁA TYMI SKRZYNKAMI!?Wtedy bot ma 15 min wolnego i daje mu automatycznie logout - wierzcie sprawdzona metoda.

Nie mówię, że bocenie jest ok - powinni zbanować ludzi co bocą i nie są przy kompie 23/24 to prawda.
A co z tymi co lażą bez botów i biją ludziom slimy podczas skilowania? Przemyślcie to...
Ale aż mi szkoda słow jak ktoś piszę ze tylko używa bota do przezucenia gp a ktoś i tak mówi ze to boter i musi zostać ukarany.


Proszę nie walić znowu postów takiego typu które już się powtarzały tylko po prostu przeczytać wyraźnie mój post.

Oczekuję na komentarze.

P.S Coś czuję, że kilka tematów które chciałem jeszcze poruszyć uszły mi teraz z głowy, ale zapewne później sobie przypomne czytając wasze posty.
Zgodzę się z tobą, ale widzisz, jesteś jedną z nielicznych ludzi którzy używają boota w ten sposób. Reszta ludzi obraża mnie w tym przypadku, że jestem jakiś upośledzony, bo siedzę i ręcznie wbijam lvl.
Nie da się ukryć że 98% ludzi używa boota w sposób który wkurza innych ludzi i tego się nie zmieni.
pozdrawiam
__________________
Tyle teorii,tak mało dróg, jeszcze mniej rozwiązań...
TaJemniczy jest offline  
stary 01-02-2009, 13:48   #484
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@UP
98%?
Możesz powiedzieć, skąd wziąłeś taką ilość? Jakieś badania, ankieta? Testy? Czy po prostu sobie to wymyśliłeś, jak wszyscy?

No to teraz ja: 78,1295% graczy nie używających bota to nooby.
Teza tak samo bezpodstawna jak Twoja _/

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 01-02-2009 o 13:49.
 
stary 01-02-2009, 14:22   #485
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Kolejne dane z dupy wyjęte.

Tibia.pl ma nawet własnych analityków.
Erhion jest offline  
stary 01-02-2009, 14:47   #486
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
@UP
98%?
Możesz powiedzieć, skąd wziąłeś taką ilość? Jakieś badania, ankieta? Testy? Czy po prostu sobie to wymyśliłeś, jak wszyscy?

No to teraz ja: 78,1295% graczy nie używających bota to nooby.
Teza tak samo bezpodstawna jak Twoja _/
Bezpodstawna??Pomyśl sam, gdyby ludzie używali bota tylko do rzeczy typu: zbieranie gp, czary i sprawdzanie gdzie potwory są i ile hp mają, nikt by się nie czepiał, a mało jest ludzi którzy właśnie tak używają bota.Może faktycznie 98% to przesada, ale grybo ponad 80% tak jest.
__________________
Tyle teorii,tak mało dróg, jeszcze mniej rozwiązań...
TaJemniczy jest offline  
stary 01-02-2009, 15:01   #487
NOHAS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 121
Imię: --------
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ------
Świat: Galana
Poziom: ---
Skille: -----
Poziom mag.: --
Domyślny

Jezuuu ludzie !! Zaloze sie ze z 90% botterow w calej tibii, 50% daloby rade was zabic bez bota. Pojdzcie sie bic bez bota to padniecie w 1 min jak was bedzie bic 3-5 typa? Powiedzcie mi jak macie zamiar sie leczyc/manasowac/biec/ moze zmieniac stony na raz? Wiec ja serdecznie dziekuje jak 70 ed bez bota zdejmie jeszcze 2x 100 ek? Tak z botem moge bez problemu uciekac i sie manasowac, a bot jak cos uleczy.

Kazdy radzi sobie jak moze. Kazdy ma wolna reke Przeszkadza ci ze boce ? To kup sobie sam bota i boc, bo cipsoft zbanuje ludzi znowu dopiero za jakis rok, te cale bany to byly na pokaz. Zbanowal 5000 tylko..ladna liczba ale wiekszosc osob co dostala bana ma jeszcze kilka charow z pacc, wiec kasy na pacc nie straca, a moze wroci kilka osob.

Co do tego calego tematu, albo przeniesiemy sie do rozmowy jak zbanowali etc i teorie na ten temat, albo zamknal nam ten temat bo jak narazie to sie tylko wyzywamy kto jest pro na rl.

Elo

Ostatnio edytowany przez NOHAS - 01-02-2009 o 15:03.
NOHAS jest offline  
stary 01-02-2009, 15:08   #488
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NOHAS Pokaż post
Jezuuu ludzie !! Zaloze sie ze z 90% botterow w calej tibii, 50% daloby rade was zabic bez bota. Pojdzcie sie bic bez bota to padniecie w 1 min jak was bedzie bic 3-5 typa? Powiedzcie mi jak macie zamiar sie leczyc/manasowac/biec/ moze zmieniac stony na raz? Wiec ja serdecznie dziekuje jak 70 ed bez bota zdejmie jeszcze 2x 100 ek? Tak z botem moge bez problemu uciekac i sie manasowac, a bot jak cos uleczy.
Won na OTS jak nie potrafisz lub ci soę coś nie podoba.

Cytuj:
Kazdy radzi sobie jak moze. Kazdy ma wolna reke Przeszkadza ci ze boce ? To kup sobie sam bota i boc
I tu zajebiste myślenie - Przeszkadza ci, że kradnę? Też sobie coś zabierz!

Cytuj:
bo cipsoft zbanuje ludzi znowu dopiero za jakis rok
Obyś się nie zdziwił :S

Cytuj:
Co do tego calego tematu, albo przeniesiemy sie do rozmowy jak zbanowali etc i teorie na ten temat, albo zamknal nam ten temat bo jak narazie to sie tylko wyzywamy kto jest pro na rl.
Pozdro.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 01-02-2009, 15:24   #489
NOHAS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 121
Imię: --------
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ------
Świat: Galana
Poziom: ---
Skille: -----
Poziom mag.: --
Domyślny

Panie UP

Ok, zrobilem blad ? PRZESZKADZA CI TO? Co do kradniecia, to o jakie kradniecie ci chodzi ? Bo mam nadzieje ze nie w rl Co do tibii to taka gra na no-pvp
Na OT? Widze ze grywales duzo tam Jestem pewien ze gowno wiesz co to wary etc tylko expisz. Co do banow, OK! Beda banowac co miesiac i co z tego? Przez miesiac wyboce 80 ek albo 100 ek, zarobie przy tym napewno 1kk plus itemy z questow etc. Koszt takiego chara to pacc (100k). Poleci delete, nie mam sie czym przejmowac poniewaz przez ten next miech do delete wyboce 130 ek + next 100 ek i wraz bede na plusie.
NOHAS jest offline  
stary 01-02-2009, 15:37   #490
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ogarnij tinup , rob msa i pekejszyn. xd

@topic
A tak do waszej bez sensownej klotni moge dodac tylko jedno . Share <333333333

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 01-02-2009 o 15:41.
ZapodajMuze jest offline  
stary 01-02-2009, 16:03   #491
Tr0k
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 07 2007

Posty: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NOHAS Pokaż post
Przez miesiac wyboce 80 ek albo 100 ek, zarobie przy tym napewno 1kk plus itemy z questow etc. Koszt takiego chara to pacc (100k). Poleci delete, nie mam sie czym przejmowac poniewaz przez ten next miech do delete wyboce 130 ek + next 100 ek i wraz bede na plusie.
Chcesz się dowartościować bo dotarło do ciebie, ze ci postać usuną?
Od razu widać, że piszesz głupoty bo nawet jak wybocisz sobie 300lvl w 3 dni to zaraz będziesz miał delete, a jak wyślesz itemy na inne konto to ci usuną oba bo to jest łatwe do wykrycia, że z tego samego kompa logujesz sie na kilka kont.
W każdym razie za PACC nie zwróci ci się napewno a bez PACC nic nie wybocisz.

Poza tym nawet jeżeli wymyślisz jakiś argument mówiący, że i tak będziesz na + to dobrze wiesz, że teraz bardziej opłaca się iść roznosić ulotki i gp kupić na allegro niż botować i co miesiąc dostawać bana (nawet mając 50 postaci).

Podsumowując, niewiem czy naprawde jesteś tak tępy żeby wierzyć w to co sam napisałeś, ale chyba poprostu chciałeś się wyżalić/dowartościować i tyle.


PS. Podstawowym dowodem na to, że ten twój kretyński sposób na zarabianie dwóch złotych miesięcznie już nie działa (nawet jeżeli kiedykolwiek działał) jest fakt, że podzieliłeś się nim z innymi

Tak więc dobra rada dla wszystkich, którzy dalej chcą zarabiać bocąc:
Idźcie myć szyby na światłach - więcej kasy i mniej roboty.

Ostatnio edytowany przez Tr0k - 01-02-2009 o 16:08.
Tr0k jest offline  
stary 01-02-2009, 16:18   #492
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tr0k Pokaż post
Tak więc dobra rada dla wszystkich, którzy dalej chcą zarabiać bocąc:
Idźcie myć szyby na światłach - więcej kasy i mniej roboty.
Jest to zakazane przez prawo, prawie jak boty przez Cipsoft. Widziłem kiedyś jak menele czyściły okna i dostały mandat po 200 na łebka.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Setro Pokaż post
Co do paczuszek z meblami, to nie działa na mojego bota HEHEHEHUEUHEUHEHEUHEUHEUHEUHEUHEUHEUHEUHE.
To i tak dobrze, ja czasem jak kogoś w ten sposób zablokuję to całkiem bot się wiesza, luruje coś i leżysz Najlepiej jest właśnie na fibuli, ja dziennie to czasem w godzinkę po 5 botów ubijałem i fajne eq leciało, najlepiej zabarykadować złego bota tymi meblami i ropnąć kilka beho. Jak nie pomoże to dsy, czasem bot je ignoruje więc szybko pada. Mam jeszcze inne fajne miejsca, ale nie chce mi się pisać. Kiedyś ubijałem codziennie tego samego knighta i w kilka dni zjechałem go z 49 do 42 lvla

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 01-02-2009 o 16:23.
Zabanicjowany jest offline  
stary 01-02-2009, 16:30   #493
Kileros fire'son
Użytkownik Forum
 
Kileros fire'son's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Wodzisław Śląski.

Posty: 413
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post

Won na OTS jak nie potrafisz lub ci soę coś nie podoba.

Pozdro.
Nom, Pozdro. Nie wytykaj błędów skoro sam je robisz. Mimo, że to zwykła literówka, ale takie coś mnie po prostu W*****A! Po drugie, nie będziesz komuś mówił, że ma gdzieś iść, skoro tu mu dobrze.

Cytuj:
I tu zajebiste myślenie - Przeszkadza ci, że kradnę? Też sobie coś zabierz!
Dlaczego, wy kurwa porównujecie grę do rla? Przecież to chore.

Cytuj:
Tak więc dobra rada dla wszystkich, którzy dalej chcą zarabiać bocąc:
Idźcie myć szyby na światłach - więcej kasy i mniej roboty.
No, to sam sobie idź.
Kileros fire'son jest offline  
stary 01-02-2009, 16:30   #494
NOHAS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 121
Imię: --------
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ------
Świat: Galana
Poziom: ---
Skille: -----
Poziom mag.: --
Domyślny

Pan 2x UP

Widze, ze dobre informacje masz o0 Ale ci powiem, ze zle Poniewaz jak oni banuja, to nie banuja all acc, wiec napewno jakies konto sie uchowa Wyjsc z rooka to chwila na chara, aby trzymac kase :S
Co do dalszego zarabiania kasy to dalem tylko prosty przyklad, bo mam inne miejscowki do bocenia gdzie niema ludzi A bana nie dostalem na zadnym acc. Wiec mi nie gadaj ze placze itp. Bo ja plakac nie bede jak mi zbanuja jakies konto, ktore tylko wybotowalem

Ostatnio edytowany przez NOHAS - 01-02-2009 o 16:33.
NOHAS jest offline  
stary 01-02-2009, 16:37   #495
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Won na OTS jak nie potrafisz lub ci soę coś nie podoba.
Hej hej, on nie powiedział, że mu się coś nie podoba. Ma bota- i wszystko cacy. Nie potrafisz grać, gdy inni bocą, nie podoba Ci się to? Won na OTS.

Cytuj:
I tu zajebiste myślenie - Przeszkadza ci, że kradnę? Też sobie coś zabierz!
Łamanie regulaminu wirtualnej gry 2D, a łamanie realnego prawa to jednak jest różnica. No chyba, że Ty byś zakończył przyjaźń ze swoimi znajomymi z rl, gdyby zaczęli używać botów w tibii _/

Cytuj:
Jezuuu ludzie !! Zaloze sie ze z 90% botterow w calej tibii, 50% daloby rade was zabic bez bota.
A ja myślę, że 23,192% graczy to normalni ludzie, z czego 12,238% to kobiety.
Też kcem być analitykiem

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 01-02-2009 o 16:52.
 
stary 01-02-2009, 16:51   #496
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Hej hej, on nie powiedział, że mu się nic nie podoba. Ma bota- i wszystko cacy. Nie potrafisz grać, gdy inni bocą, nie podoba Ci się to? Won na OTS.
Czyli coś w stylu - Nie podobają ci się mordercy - popełnij samobójstwo! Ulżyj im.

Cytuj:
Łamanie regulaminu wirtualnej gry 2D, a łamanie realnego prawa to jednak jest różnica. No chyba, że Ty byś zakończył przyjaźń ze swoimi znajomymi z rl, gdyby zaczęli używać botów w tibii _/
Analogia ta sama. Tu i tam zasady, tylko sankcje inne. Przykro mi, że wciąż nie potrafisz tego zrozumieć "_/"


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kileros fire'son Pokaż post
Mimo, że to zwykła literówka
Między missclickiem a takim błędem ął > ą jest mała różnica.

Cytuj:
Po drugie, nie będziesz komuś mówił, że ma gdzieś iść, skoro tu mu dobrze.
Nie będę mówić, że tym co psują przyjemność innym, nie stosując się do zasad, aby poszli gdzie indziej.
Analogicznie:
Nie można kazać przestępcy iść gdzie indziej, gdzie (załóżmy) mógłby to robić swobodnie. Zamknij japę i patrz spokojnie.

Czy to nie absurd?


Cytuj:
Dlaczego, wy kurwa porównujecie grę do rla? Przecież to chore.
Bo najłatwiej to na podstawie RL wam przedstawić, byście zrozumieli (widzę, że to się i tak nie sprawdza...). Tak czy siak - Kojotes 2 lub 3 posty temu to wyjaśnił.


Cytuj:
No, to sam sobie idź.
Nie wygonisz uczciwego gracza z gry dla uczciwych graczy.

Z takim myśleniem u większości 12 - 16 latków nie wróżę światu spokojnej przyszłości. Przynajmniej Polsce.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 01-02-2009 o 16:53.
Rocket Slayer jest offline  
stary 01-02-2009, 16:52   #497
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kileros fire'son Pokaż post
nie będziesz komuś mówił, że ma gdzieś iść, skoro tu mu dobrze.
A kilka linijek później sam to robisz:

"No, to sam sobie idź."


Cytuj:
Dlaczego, wy kurwa porównujecie grę do rla? Przecież to chore.
Bo występują pewne proste analogie.. nie rozumiesz tego i dlatego uwazasz ze to chore.
Kojotes jest offline  
stary 01-02-2009, 16:54   #498
mc200
Użytkownik Forum
 
mc200's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006

Posty: 475
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Gaalaaanaa ;d
Domyślny

Łał, mojego kolege odwiedziło kilka GMów rano, zagrodzili mu drogę ^^
mc200 jest offline  
stary 01-02-2009, 16:56   #499
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ponawiam pytanie:
Czy zakończył byś znajomość ze swoimi przyjaciółmi, gdyby zaczęli używać bota w tibii?
Ja bym zakończył, gdyby byłi zlodziejami w rl, natomiast nie gdyby bocili- więc porówanie z dupy wziete.
'Tyle razy zabiłem jakieś owady, to tak jakbym zabił ludzi= tyle razy bociłem, to tak jakbym okradł bank'

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 01-02-2009 o 17:05.
 
stary 01-02-2009, 16:57   #500
Kileros fire'son
Użytkownik Forum
 
Kileros fire'son's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Wodzisław Śląski.

Posty: 413
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Obaj nie chwyciliście o co chodzi. Przykre. Dalej porównujecie grę do rla. CHORE! CHORE! CHORE!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Ponawiam pytanie:
Ja bym zakończył, gdyby byłi zlodziejami w rl, natomiast nie gdyby bocili- wieć porówanie z dupy wziete
Oni tego nie rozumieją. Ale im nie przemówisz. Szkoda tylko twojego czasu.

Ostatnio edytowany przez Kileros fire'son - 01-02-2009 o 16:58.
Kileros fire'son jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:04.


Powered by vBulletin 3