Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-03-2004, 21:05   #41
Madi
Użytkownik Forum
 
Madi's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 32
Domyślny

Fajnie się gra na nowym świecie. Już udało się zdobyć Dwarven Shield, P-armor, Steel Helmet, Brass Legss, Barbarian Axe. A na mainie wszystkie ekspowiska tylko dla mnie.


Filander - High level on Harmonia
__________________
Lucero de'Vito
Madi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-03-2004, 21:20   #42
Kazik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2004

Posty: 7
Domyślny

Kurde odkąd stworzyli 4 nowe swiaty mam lagi niedozniesienia !!!
help ((
Kazik jest offline  
stary 31-03-2004, 22:23   #43
Mleczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2004
Lokacja: Rivia ;)

Posty: 137
Mleczyk ma numer GG 3445000 Mleczyk ma login Tlenu franticcccc@tlen.pl
Domyślny

moje zdanie na temat nowych światow jest następujących - to, że otworzyli kilka nowych sztuk, nie znaczy wcale, że serwery zostaną odciążone, przecież nie każdemu uśmiecha się opuścić 30 lvl-ową postać np. na ruberze na rzecz nowej na lepszym serwie... zresztą, nie mam pacca więc mnie to... zwisa )
Mleczyk jest offline  
stary 01-04-2004, 22:07   #44
Mefisto Er
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: Zamość
Wiek: 38

Posty: 89
Mefisto Er ma numer GG 2823748
Domyślny New Serwer

To jest tak... Ruch na serwerach sie zmniejszy ale nie o dużo... ale za to powstaną lagi większe przez te nowe serwery i gra będzie kijowa:/ bo co chwile kick lub lag na 3 minuty:/ więc hunt odpada..:/

Więc.... są złe i dobre strony Nowych światów

CIA on TIBIA :rolleyes:
Mefisto Er jest offline  
stary 01-04-2004, 23:05   #45
Nieznany wojownik
Użytkownik forum
 
Nieznany wojownik's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2003
Lokacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

Posty: 20
Nieznany wojownik ma numer GG 8610711
Domyślny

Moje zdanie na temat nowych serwerów jest pozytywne. Otóż bardzo się cieszę że powstały te serwery wiedząc ze bedzie mniejsze przeciążenie na innych serwerach, ale dobrze wiemy ze za kilkanascie dni lub troche wiecej wszystko powroci do normy... szkoda, że tylko 850 użytkowników maxymalnie może grać na jednym serwerze.. moje propozycje na temat mapy Tibii to:

1) Powiększyć RookGard o jakies 35% niż teraz, lub dodać jakieś nowe miasto tez dla początkujących, które wybierało by się na początku gry " RookGard lub ..."

2) Zwiększyć ogólnie mapę TIbii dodając nowe tereny i przynajmniej z 3 - 4 miasta ( wieksze niz Thais )

Myślę że po tych zmianach maxymalna ilość użytkowników wzrosła by do 900 ( góra 950 ), ale to przecież zawsze coś.
Nieznany wojownik jest offline  
stary 02-04-2004, 10:13   #46
rex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Gdynia City

Posty: 129
Domyślny

No to fakt nowy serverek (Harmonia) jest extra, ful respy itp. (tylko ostatnio ktoś na rooku zlurował spearmany przy wejściach) a tak wogóle, to świetnie wchodzi exp i skille. Nie żebym was zachęcał do tego servera, wręcz przeciwnie (większy resp dla grających już )
rex jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:06.


Powered by vBulletin 3