Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-04-2006, 18:29   #21
Zalgadis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 1,264
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonoga
Gdyby Cipy chciały zamknąć tego qesta to by go zamknęły na Amen a nie... tam Spike, tam MM, a tam ghoul. Cipsoft usunąłby spike i pomiesczenie z ghoulem. Gdyby niebyło qesta usuneli by wszystko co bu było z nim związane. Aby po rooko nie szwędali sie Rookslayerzy i nie blokowali respów graczom!!!
1. rookstayer nie slayer
2. zgadzam sie z toba w 100%
3. sam probowalem cos wykminic z ghoulem szukalem a nagle zobaczylem ze w srodku ghoula jest skrzynka czyli ze ktos tam byl
Zalgadis jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-04-2006, 18:50   #22
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
LOL

Skończyłem na Hiacyncie. Zna ktos go? Cos mi świta jkabym go gdzies juz widział... Gdzies poza miastem. Wie ktoś może gdzie ejst ów Hiacynt czy Haiacynt. Może na PACC Area? Pomóżcie mi!

A więc Veroth spotkał Haicynta. Hiacynt był jescze wcześciej (zdziwiłem sie na to jescze wzesniej bo ta cała akcja dzieje się na samyjm początku - niewiem czy początki rooko czy Tibii... ale w każdym razie na początku)No to on był jescze wcześciej wypędzony za coś co zrobił. Coś było związane z AlDee - może niepodobał mu się żyd w mieście . I on mu pomógł gdzieś schować spike bo był czarnoksiężnikiem któty przyżądza pod ziemią tajemne elixiry i sprzedaje chyba... Może elixir chodzenia po wodzie - Spike na wysepce. Veroth schował spike czekając na jego jakiegoś pomocnika czy coś w tym rodzaju... niechciało mu się czekać na jakiejś minotaurowej skale - słyszałem coś o minosie na skale. Możecie mi wyjaśnić? No to Veroth poszedł do miasta w przebraniu bo chciał się spotkać z jego miłością - chyba Dixi no i został w mieście - dalej nic niewiadomo. Nieznalazłem żadnych info można się tylko domyślać. Gdy Veroth mieszkał obok skały minosa. Aha i jescze jedno słyszałem że tego minosa trzeba zabić gołymi rękami. Wydaje mi się że to brednie, jakiś noob znający historię Verotha myślał że jeśli ten mkinos jest z nim związany to trzeba coś z nim pokombinować. No i wymyślił głupotę. Aha gdy Veroth mieszkał na skale ludzie zniszczyli Minohell a MM zamknął się w komnacie. Aha no i Amber wróciła z maina na swojej łódeczce...


dopisze reszte jutro albo pojutrze musze się uczyć a wy pomyślcie.


edit:
Akademia i biblioteka. Tutaj Seymor może zlecić ci twoje pierwsze zadanie - zabicie szczura. W tym budynku znajduje się także wyrocznia, która po uzyskaniu przez ciebie 8 poziomu pomoże ci dostać się do Venore, Thais, Carlin lub Edron oraz wybrać ci profesję.
Kolejny sklep z zaopatrzeniem. Właścicielem sklepu jest Obi. Na piętrze znajduje się drugie stoisko, na którym na przemian sprzedają Dixi i Vendor.
Tom the Tanner skupuje tutaj świeże zwłoki szczurów, królików i wilków, z których podobno przyrządza uczty dla swoich klientów.

VENDOR! Sory za to ale naczytalem sie juz tyle nazwisk ze... kreci mi sie od tego w głowie. Mówcie Vendor do NPC naprawde sorry a z tym Hiacyntem też znoobiłem. Zdawało mi się że gdzieś już go widziałem. To tylko kolejny dowód na to że powinienem szukać dalej - nie znalazłem wszystkiego! Przeoczyłem domek NPC!!! To dużo. Ten Hiacynt to sprzedawca Life Fluidów tak? Aha to oto chodziło z tymi tajemnymi elixirami. Aha no to teraz czytajcie uważnie bo może właśnie oto w tym wszyskim chodzi! Hiacynt czarnoksiężnik, zły człowiek utrzymujący kontakty z siłami zła i z pozoru wyglądający jak miły pan ma zwykłą fobię!!! Boi się... ratów! Tak szczurków jakie zabijamy na 1lvl ze skillami 10\10 i z clubem w ręku . Wydaje mi się że trzeba do niego zlurować rata! Może powie jak pomógł Vendarowi ze spike! Tylko że jak go zlurować??? Hmm... czy mozna wrzucić szczura na schody toznaczy przesunąć go na kratkę ze schodami a wtedy pojdzie do góry??? Jeśli tak to niema się czym martwić a jeżeli nie to bedzie problem... Może ataki rtów nie są bezcelowe? Raty na budynkach... Może we wschodniej części coś na czym jest rat? Albo jakaś mała niepotrzebna nikomu dziurka z ratem w środku??? Hmm... mało interesowałem się wschodnią częścią wyspy pojdę tam poszukać chłopaki.

Chcialem wam podziękować że pomagacie mi rozwikłać tą tajemnicę i mma nadzieję że zawsze bedę mógł na was liczyć. Gdyby nie wy - wasze wsparcie to już bym sobie dał spokój. No bo wezcie i całe noce tłumaczcie te kartki, listy, księgi zarówno na mainie jak i na rooko!!!

Tak sobie myślę że może zrobię spic NPC może do czegoś dojdziemy.

NPC Vendor - Exsprzedawca który zdrdził ludzi kradnąc Dallheimowi Spike Sword. To przez niego Dallheim niepopłynął na mainalnd - a miał tam do wykonania bardzo ważną misję. Vendor to mąż, ukochany lub naprzykład brat Dixi (wydaje mi się że nie to ostatnie bo musiałby być także bratem Obiego a to byłoby tak pokręcone że CipSoft nawet by tego niewyyślił)

NPC Dixi - Prawdopodobnie żona Vendora. Zwykła sprzedawcyni niewiadomo o niej nic pozatym że była bogata a jej brat to Obi. Sprzedaje w sklepie UpShop.

NPC Amber - Według innych NPC dosyć dziwna osoba. W końcu niekażdy płynie na maina a potem wraca i odwraca się od wszystkich dawnych przyjaciół. Niektórzy twierdzą że zmieniło ją to że płynęła przez wiele miesięcy na drobnej tratwie a niektórzy że dowiedziała się tam jakiejś straszliwej prawdy o rooko. Była oskarżona o kradzież Spike (my wiemy że niesłusznie bo to debil Vendor ). Przyniosła z maina swój pamiętnik wktótym zapisywała coś tam... niewiem i ziarno bananowca. Aha to już wiem skąd Bananapalm na rooko . Dziewczyna Dallheima. Aha podobno przyniosła też list który nigdy nie wysłała bo cos się z nim stało. (To chyba ten list z qestu... wiecie jakiego. QS heheh ). Niemusze mówic że była to kobieta nieziemskiej urody. Nie śmiejcie się - głodnemu chleb na myśli - nie chciłem obrazić CipSOftu hehehehehe.

NPC Tom The Tanner - Rzeźnik który był kiedyś przyjacielem VEndora. DOPISZE POZNIEJ ZNOW RODZICE

Ostatnio edytowany przez Stonoga - 19-04-2006 o 20:31.
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 19:09   #23
Razzor Hunter
Guest
 

Posty: n/a
Król Hiacynt

up@ <lol2>

Sory ze się śmieje ale śmieję sie tylko z tego powodu, ze nie wiesz gdzie jest NPC Hiacynt. Za reszte cię podziwiam. za chwile dam gdzie jest hiacynt.

edit

Hiacynt znajduje sie pod 15 na mapce, wystarczy miec line zeby sie tam dostac:
http://www.tibia.pl/map.php?map=rookgaard

Ostatnio edytowany przez Razzor Hunter - 19-04-2006 o 19:12.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 19:47   #24
Kajt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Lubań
Wiek: 34

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Kajt ma numer GG 4921629
Domyślny

1 Z tym hiacyntem stonoga to mnie rozwaliłes xD
2 Lepiej by było jakbyś zamiast nowych postów edytował 1 niew był9oby bałaganu
3 Mino maga dednie sie spokojnie wystarczy bow, ze 500 p-arrowsów, i kilka bp lf (ile sie tylko da unieść lf i p-arrowsów) jakby sie chłopczyk leczył byloby gorzej dobrze ze to mino mag a nie np orc shaman
4 Może Veroth przybrał nowe imie spróbuje podchodzić do NPC i pisać hi Veroth(może coś w tym jest były już bardziej zwariowane tezy xD )
__________________
rookstayer[hacked], kniht[hacked], sorc[hacked], resztę charów oddałem.
Kajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 21:42   #25
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Wcale nie potzreba 500 poison arrowsów, a zamiast uhów jest cos takiego jak lifefluidy które nie sa tak dobre jak uhu ale zawsze a skoro ten pan co wyzywa mnie od noob sam pada na mainie na 30levelu na mino magu to sorki ale ja wiekszego nooba nie widzialem... kazdy p arrows zabira kilka razy po 10hp, potem idzie to w dol... kilka seri i mino mag pada... ttrzeba miec np okolo 20 dista i spoko luzik... mino mag padl a ty masz radoche...sorki ze jakos tak smiesznie pisze ale mam jeszcze 5 minut czasu
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 13:33   #26
HubertPol
Ognisty Lis
 
HubertPol's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 366
Stan: Na Emeryturze
Imię: Będę
Gildia: Piekł
Świat: Ciastka ; )
HubertPol ma numer GG 3489666
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq
Wcale nie potzreba 500 poison arrowsów, a zamiast uhów jest cos takiego jak lifefluidy które nie sa tak dobre jak uhu ale zawsze a skoro ten pan co wyzywa mnie od noob sam pada na mainie na 30levelu na mino magu to sorki ale ja wiekszego nooba nie widzialem... kazdy p arrows zabira kilka razy po 10hp, potem idzie to w dol... kilka seri i mino mag pada... ttrzeba miec np okolo 20 dista i spoko luzik... mino mag padl a ty masz radoche...sorki ze jakos tak smiesznie pisze ale mam jeszcze 5 minut czasu
niom popieram ale ze kazdy p-arrows zabiera po 10 hp chyba pomylka po 2 HP poem juz po 1 HP
fajnei sie czyta te posty tylko najgorszy jest ten co wrzuca ciagle te kropki stawia xD
__________________
FAIL


Tompior nup : D

Bo Hubert nie chcial kupic ziemniakow
HubertPol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 17:16   #27
Nynon
Użytkownik Forum
 
Nynon's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2006

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Darknes
Świat: Thoria
Poziom: 27
Skille: xx/23
Poziom mag.: 30
Nynon ma numer GG 8659475
Domyślny Wracajc do spike sworda

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonoga
Skończyłem na Hiacyncie. Zna ktos go? Cos mi świta jkabym go gdzies juz widział... Gdzies poza miastem. Wie ktoś może gdzie ejst ów Hiacynt czy Haiacynt. Może na PACC Area? Pomóżcie mi!

A więc Veroth spotkał Haicynta. Hiacynt był jescze wcześciej (zdziwiłem sie na to jescze wzesniej bo ta cała akcja dzieje się na samyjm początku - niewiem czy początki rooko czy Tibii... ale w każdym razie na początku)No to on był jescze wcześciej wypędzony za coś co zrobił. Coś było związane z AlDee - może niepodobał mu się żyd w mieście . I on mu pomógł gdzieś schować spike bo był czarnoksiężnikiem któty przyżądza pod ziemią tajemne elixiry i sprzedaje chyba... Może elixir chodzenia po wodzie - Spike na wysepce. Veroth schował spike czekając na jego jakiegoś pomocnika czy coś w tym rodzaju... niechciało mu się czekać na jakiejś minotaurowej skale - słyszałem coś o minosie na skale. Możecie mi wyjaśnić? No to Veroth poszedł do miasta w przebraniu bo chciał się spotkać z jego miłością - chyba Dixi no i został w mieście - dalej nic niewiadomo. Nieznalazłem żadnych info można się tylko domyślać. Gdy Veroth mieszkał obok skały minosa. Aha i jescze jedno słyszałem że tego minosa trzeba zabić gołymi rękami. Wydaje mi się że to brednie, jakiś noob znający historię Verotha myślał że jeśli ten mkinos jest z nim związany to trzeba coś z nim pokombinować. No i wymyślił głupotę. Aha gdy Veroth mieszkał na skale ludzie zniszczyli Minohell a MM zamknął się w komnacie. Aha no i Amber wróciła z maina na swojej łódeczce...


dopisze reszte jutro albo pojutrze musze się uczyć a wy pomyślcie.


edit:
Akademia i biblioteka. Tutaj Seymor może zlecić ci twoje pierwsze zadanie - zabicie szczura. W tym budynku znajduje się także wyrocznia, która po uzyskaniu przez ciebie 8 poziomu pomoże ci dostać się do Venore, Thais, Carlin lub Edron oraz wybrać ci profesję.
Kolejny sklep z zaopatrzeniem. Właścicielem sklepu jest Obi. Na piętrze znajduje się drugie stoisko, na którym na przemian sprzedają Dixi i Vendor.
Tom the Tanner skupuje tutaj świeże zwłoki szczurów, królików i wilków, z których podobno przyrządza uczty dla swoich klientów.

VENDOR! Sory za to ale naczytalem sie juz tyle nazwisk ze... kreci mi sie od tego w głowie. Mówcie Vendor do NPC naprawde sorry a z tym Hiacyntem też znoobiłem. Zdawało mi się że gdzieś już go widziałem. To tylko kolejny dowód na to że powinienem szukać dalej - nie znalazłem wszystkiego! Przeoczyłem domek NPC!!! To dużo. Ten Hiacynt to sprzedawca Life Fluidów tak? Aha to oto chodziło z tymi tajemnymi elixirami. Aha no to teraz czytajcie uważnie bo może właśnie oto w tym wszyskim chodzi! Hiacynt czarnoksiężnik, zły człowiek utrzymujący kontakty z siłami zła i z pozoru wyglądający jak miły pan ma zwykłą fobię!!! Boi się... ratów! Tak szczurków jakie zabijamy na 1lvl ze skillami 10\10 i z clubem w ręku . Wydaje mi się że trzeba do niego zlurować rata! Może powie jak pomógł Vendarowi ze spike! Tylko że jak go zlurować??? Hmm... czy mozna wrzucić szczura na schody toznaczy przesunąć go na kratkę ze schodami a wtedy pojdzie do góry??? Jeśli tak to niema się czym martwić a jeżeli nie to bedzie problem... Może ataki rtów nie są bezcelowe? Raty na budynkach... Może we wschodniej części coś na czym jest rat? Albo jakaś mała niepotrzebna nikomu dziurka z ratem w środku??? Hmm... mało interesowałem się wschodnią częścią wyspy pojdę tam poszukać chłopaki.

Chcialem wam podziękować że pomagacie mi rozwikłać tą tajemnicę i mma nadzieję że zawsze bedę mógł na was liczyć. Gdyby nie wy - wasze wsparcie to już bym sobie dał spokój. No bo wezcie i całe noce tłumaczcie te kartki, listy, księgi zarówno na mainie jak i na rooko!!!

Tak sobie myślę że może zrobię spic NPC może do czegoś dojdziemy.

NPC Vendor - Exsprzedawca który zdrdził ludzi kradnąc Dallheimowi Spike Sword. To przez niego Dallheim niepopłynął na mainalnd - a miał tam do wykonania bardzo ważną misję. Vendor to mąż, ukochany lub naprzykład brat Dixi (wydaje mi się że nie to ostatnie bo musiałby być także bratem Obiego a to byłoby tak pokręcone że CipSoft nawet by tego niewyyślił)

NPC Dixi - Prawdopodobnie żona Vendora. Zwykła sprzedawcyni niewiadomo o niej nic pozatym że była bogata a jej brat to Obi. Sprzedaje w sklepie UpShop.

NPC Amber - Według innych NPC dosyć dziwna osoba. W końcu niekażdy płynie na maina a potem wraca i odwraca się od wszystkich dawnych przyjaciół. Niektórzy twierdzą że zmieniło ją to że płynęła przez wiele miesięcy na drobnej tratwie a niektórzy że dowiedziała się tam jakiejś straszliwej prawdy o rooko. Była oskarżona o kradzież Spike (my wiemy że niesłusznie bo to debil Vendor ). Przyniosła z maina swój pamiętnik wktótym zapisywała coś tam... niewiem i ziarno bananowca. Aha to już wiem skąd Bananapalm na rooko . Dziewczyna Dallheima. Aha podobno przyniosła też list który nigdy nie wysłała bo cos się z nim stało. (To chyba ten list z qestu... wiecie jakiego. QS heheh ). Niemusze mówic że była to kobieta nieziemskiej urody. Nie śmiejcie się - głodnemu chleb na myśli - nie chciłem obrazić CipSOftu hehehehehe.

NPC Tom The Tanner - Rzeźnik który był kiedyś przyjacielem VEndora. DOPISZE POZNIEJ ZNOW RODZICE
Witam!
Niedawno szedem sobie po rooku a jak to na rooku nudzilo mi sie wiec poszedem zobaczyc spike sworda i zobaczyem jedynie ledwo palace sie ffy i kamien na ktorym powinien lezec ss wiec poszedlem w strone gor z mino na szczycie i zauwazylem kilka krzesel stojacych obok (gor).
Wiec wg mnie te gory z mino sa bardzo powiazane bo pod mino jest przejscie nie wiem dokladnie co tam jest ale cos jest na pewno poniewaz widac tylko polowe kwiatka!!
Nynon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 17:44   #28
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
Kwiatek to tylko błąd graficzny, bo znajduje on się w wielu miejscach nie tylko na Rooku...
@HubertPol
No może ja już nie pamiętam jak się wali tymi poison arrowsami, ale ja myślałem, że najpierw po 10hp i sorki za kropki, ale ja je lubie
@Topic, coś do gościa od lifefluidów na Rooku
To raczej mało prawdopodobne, bo z tego co na początku pisałeś, czy też cytowałeś książki i listy zaczęłeś pisać swoją wizje, ale to sa tylko domysły, ja proponuje Ci zebrać wszytskie autentyczne i potwierdzone opisy, napisać teraz nowego posta i pisać wsyztsko razem od początku, ale w jedności i składności...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 19:14   #29
Magic Gladiator
Guest
 

Posty: n/a
Król

Poison arrows zabiera najpierw ** *** **** itd......(zależy od dist)a potem bierze po 4,3,2,1,0...........
@Nynon: Spike często znika, odkryłes Ameryke !!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 19:23   #30
D Rookmaster
Użytkownik Forum
 
D Rookmaster's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2006

Posty: 46
Żarówka Książka

Nie wiem czy się wam na coś to przyda ale MOZE tak wię wam poweim co odkryłem.
Otóż w książce którą trzeba dać Amber [Uzupełnie nie wiem po co [/u]
są imiona niektórych NPC z maina i gwiazdki oto ona:
Hardek *
Bozo *
Sam ****
Oswald
Partos ***
Quentin *
Tark ***
Harsky ***
Stutch *
Ferumbras *
Frodo **
Noodles ****
Przypuszczam że gdy Amber była na mainie odwiedzała różnych NPC i dawała im jakieś gwiazdki. Zauważcie żę tą książkę można znależć na takim pomoście niedaleko wody więć może tam jest coś na maina.
Ale to już zostawiam specom.
D Rookmaster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 19:27   #31
Magic Gladiator
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin Wiem

Wiem!Amber przypłyneła tą tratwą skąd można wziaść notebook.Po prostu go zapomniała .
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 19:31   #32
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
Serio, niemożliwe, naprawde... Sam na to wpadłeś, bo ja bym poprostu nie zgadł... KOLEŚ TO BYŁO WIADOMO OD POCZĄTKU... KAŻDY NORMALNY UŻYTKOWNIK FORUM BY TEGO NIE NAPISAŁ, BO TO BYŁO POWTARZANE CHYBA JUZ 1000 RAZY...
@2xup
Tak to jest jej książka z NPC z Maina, jest to quest, którą nagrodą jest Short Sword (to nie QS, bo co to za problem powiedzieć jaka to nagroda jak na tibia.pl i tak, i tak pisze jakie są nagrody z questów...). Prawdopodobnie gwiazdkami zaznaczała jak kogoś lubi, towary od nich lub jakiś niemiłe rzeczy i figle, które im spłatała...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 19:37   #33
Magma
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Spadłam z gwiaździstego nieba

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Magma ma numer GG 4166124
Domyślny

No właśnie, ten pomost. Może stamtąd Amber wypłynęła na maina? Zabrała dziennik i skontaktowała się z tymi NPC, to miało jakiś związek z gwiazdkami. Jak wracała to go zgubiła.
Co do gwiazdek... Ktos próbował pytać się tych NPC o spike sworda, Verotha czy coś z tym związanego? Może im więcej któryś ma gwiazdek, tym więcej wie?
__________________
Nie ma przyszłości, jest tylko nadzieja
W krzyku się rodzi, w ciszy umiera
Magma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 19:57   #34
Magic Gladiator
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin

A może trzeba tam Amber przyprowadzic to popłyniemy na main .
Przekopałem mino hell całe ale nic nie było.Także koło góry z minosem.I nic!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 20:35   #35
Ozurtes
Użytkownik Forum
 
Ozurtes's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ozurtes Ozurtes ma numer GG 8890739 Adres Jabbera do Ozurtes Send a message via Skype™ to Ozurtes
Domyślny

Ja spróbuje do Hiacyntha zlurowzc rata, niewiem jeszcze jak . Jak mi się uda to natychmiast napiszę co się stało.
Ozurtes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 21:13   #36
borekziom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 31

Posty: 94
Profesja: Paladin
Świat: Isara
Poziom: 40
Skille: 77+/62+
Poziom mag.: 11
borekziom ma numer GG 6732084
Domyślny

www.tibia.com / my acount / acount lost .. a dalej to sam chyba sie kapniesz
__________________
Zanim napiszesz jakiś nowy durny Topic...
http://http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm
borekziom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 21:15   #37
Magic Gladiator
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin

Jak może się taki czarnoksiężnik jak Hyacint bać rata!?Zarąbie UE i po racie.Właśnie zarąbie magię a drzwi do MM może otworyć tylko magia więc może drzwi się otworzą.

Ostatnio edytowany przez Magic Gladiator - 20-04-2006 o 21:19.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 22:19   #38
Nynon
Użytkownik Forum
 
Nynon's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2006

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Darknes
Świat: Thoria
Poziom: 27
Skille: xx/23
Poziom mag.: 30
Nynon ma numer GG 8659475
Domyślny rook

To moze lepiej sie trzymac tego ze na 30 lvlu dostaje sie ss a na 70 doemk czy jakos tak
(musze sie zapytac kumpla ktory ma 30 lvl na rooku)
Nynon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 22:29   #39
Gipal
Użytkownik Forum
 
Gipal's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 14
Domyślny

Stonoga zgadzam sie z tobą w 100% i cie podziwiam za zaangażowanie i twoją prace i jesli to rozwiążesz bedziesz najinteligętniejszą osoba jaka widzialem I od CIP'ów powinienes magic sworda dostac


A i może blind Orc jest z tym związany moze to jest wlasnie Veroth w przebraniu i moze Hyacynt go jakims swoim zakleciem oslepil albo Dalheim go znalazl i ukarał może to być głupie ale kto wie

Ostatnio edytowany przez Gipal - 20-04-2006 o 22:34.
Gipal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 22:51   #40
Nynon
Użytkownik Forum
 
Nynon's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2006

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Darknes
Świat: Thoria
Poziom: 27
Skille: xx/23
Poziom mag.: 30
Nynon ma numer GG 8659475
LOL

A moze Veroth pojawia sie tylko w Halloen i to w przebraniu zajaca zmienia wszystkich w poczwary

i mozna by sie zapytac sunrise'a moze powie

Ostatnio edytowany przez Nynon - 20-04-2006 o 23:04.
Nynon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:46.


Powered by vBulletin 3