Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-02-2009, 20:29   #21
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Oczywiście łatwo się mówi o tym wszystkim zza monitora =/
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-02-2009, 20:33   #22
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
A co to za różnica, czy to życie człowieka czy psa ? Dlaczego nie możemy na tych samych zasadach wyhodować człowieka ?
Jeżeli będzie to człowiek wyhodowany (podkreślam - wyhodowany) to czemu nie. Tylko na dzień dzisiejszy jest to nieopłacalne i w sumie to nie możliwe...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glon Elriel Pokaż post
Gdybyś ty miał ojca lub znajomego etc w wiezieniu to zapewne twoje zdanie było by inne o 360 stopni.

Pozdro DO wiezienia
Łotfł...
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 20:38   #23
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rase Pokaż post
Widać że eksperyment z lat 50-60.
Za kogo Ty się masz że chcesz wymierzać kare innym?
A co Ty zrobiłeś by zapobiec temu? Jest 1000 innych rozwiązań co zrobić z Takimi ludźmi typu "menele". Na przykład zaoferować jakąś pomoc wyjścia z nałogu i praca w jakiejś fabryce w zamian za wyżywienie i dach nad głową. Fakt ci którzy siedzą z nimi jest problem. Wiesz ile eksperymentów jest robionych poza Twoją wiedza? Ile do tego wykorzystują zwierząt ew. ludzi? Chcesz by Polska była drugim Auschwitz z tymi pseudo lekarzami z pseudo eksperymentami tylko legalnie?
@Autor
Stawiam na 12-13 latka z poczuciem wyższości i misją zbawienia świata od "tych gorszych"
Fakt, może z menelami przesadziłem, ale pisałem ten temat impulsywnie, że tak powiem. Jednak nie czarujmy się, menele w większości srają na naszą pomoc, im wystarczy te 400zł na miecha i heja, jedziem na winku.
Co do liczby eksperymentów - wiem, potrafie sobie zdać z tego sprawę, że w tej chwili nikomu nic nie winny pies/kot siedzi w metalowej, ciasnej klatce i jedyne co zna to cierpienie. Zdaje sobie również sprawę z tego, że gdzieś w więzieniu siedzi typ co ma na koncie 3 morderstwa i gwałt małej dziewczynki...a moi rodzice (i wkrótce ja) płacą za to, by on mógł się najeść i miał gdzie spać, gdzie logika - pytam?
A co do oceny mojego wieku...mam to w dupie, 13 czy 19 lat co to za różnica? Powiedz bo nie rozumiem, bo takie porównanie jest dobre dla dzieci 7-10 lat z kompleksem bycia ignorowanym przez starszych od siebie.

Cytuj:
No i będziesz więziony przez te X lat, mając tylko główkę. Co ci to da? Nawet samobójstwa nie będziesz mógł popełnić. Czysta tortura... gdzie jest w tym człowieczeństwo? Czy ten stan nie byłby podobny do roślinki?
Kolejny co nie zrozumiał o co chodzi...

Cytuj:
Kim jesteś, by decydować o życiu ludzkim?
Mam jeszcze lepsze pytanie: Kim jesteś, by decydować o życiu?
Ludzkie czy zwierzęce? Co to za różnica, gdybyśmy zaczęli importować dzikusów z dżungli prawie nikt by nie protestował by na nich prowadzić badania.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 20:39   #24
Ze'To
Użytkownik Forum
 
Ze'To's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2008
Lokacja: Gdańsk

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

film pokazuje głupotę ludzką... już pomijając to, że nie można było temu biednemu zwierzęciu zadać więcej bólu to panowie przypominam, że mózg również się starzeje i takie rozwiązanie nic by nikomu nie dało... co najwyżej przedłużyłoby życie a raczej pół-życie
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
albo tak jak my to ostatnio robimy , na lekcji taka cisza itp. ja się nadstawiam kolega mnie po mordzie a ja krzyczę "PANI ! BIJO!!!" ;D
Ze'To jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 20:49   #25
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

To o żulach strasznie głupie... Dużo prościej byłoby zrobić to tak, jak z kosmetykami - ludzie sami podpisują jakąś zgodę i tyle Jeszcze kasiorkę z tego łapią.

Efekt eksperymentu całkiem ciekawy, zastanawiam się, czy gdyby potraktować tak człowieka, to czy byłby on w stanie logicznie myśleć, czy tylko reagowałby na niektore bodźce (pewnie za pomocą nerwów, bez bicia - nie jestem uber z biologii xD).
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 20:51   #26
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Jednak nie czarujmy się, menele w większości srają na naszą pomoc, im wystarczy te 400zł na miecha i heja, jedziem na winku.
Twój nochal to wywęszył? Kocham to...

Cytuj:
Zdaje sobie również sprawę z tego, że gdzieś w więzieniu siedzi typ co ma na koncie 3 morderstwa i gwałt małej dziewczynki...a moi rodzice (i wkrótce ja) płacą za to, by on mógł się najeść i miał gdzie spać, gdzie logika - pytam?
W tym, że to człowiek? Według mnie kara powinna być inna, lecz nie chcę się bardziej w to wgłębiać.
Cytuj:
Powiedz bo nie rozumiem, bo takie porównanie jest dobre dla dzieci 7-10 lat z kompleksem bycia ignorowanym przez starszych od siebie.
I tu zachowujesz się tak jak on...


Cytuj:
Kolejny co nie zrozumiał o co chodzi...
Pszyklo mi ((


Cytuj:
Kim jesteś, by decydować o życiu?
Człowiekiem? Czy to aby nie człowiek powinien panować nad zwierzętami w odpowiedni sposób, gdyż zostały stworzone jako mu podległe, by wpłynąć/ułatwić jego egzystencję?

Cytuj:
Co to za różnica, gdybyśmy zaczęli importować dzikusów z dżungli prawie nikt by nie protestował by na nich prowadzić badania.
I znowu piszesz, że większość, jakby to była pewna prawda. Ajajaj, świat się nie kręci dookoła ciebie wyłącznie.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 26-02-2009 o 20:52.
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 20:58   #27
Rase
Użytkownik Forum
 
Rase's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2008

Posty: 169
Domyślny

Poza tym wszystkim i tak jak ktoś mądrze napisał projekt ten nie przejdzie. Do tego potrzebował byś zmienić cały świat a to jest po prostu niemożliwe.
__________________

Tez nie dokonca to rozumiem :/
Chcesz aby Twoje życie się zmieniło? Poproś już dziś użytkownika Rase o zaproszenie na Lockerz.com
Rase jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 21:16   #28
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Twój nochal to wywęszył? Kocham to...
Do-edukuj się trochę, poza tym skąd wiesz że tak nie jest Panie prorok?

Cytuj:
W tym, że to człowiek? Według mnie kara powinna być inna, lecz nie chcę się bardziej w to wgłębiać.
To już sprawa osobista każdego z nas i naszego poczucia sprawiedliwości.

Cytuj:
I tu zachowujesz się tak jak on...
k mam tak naprawdę 12 lat a to w opisie to zmyśliłem bo myślałem, że ktos w to uwierzy ;//// A tak w ogóle to jestem nerdem i nie wychodziłem nigdy z domu.
PS: co to jest cipa?????? ile to expa daje?


Cytuj:
Pszyklo mi ((
Masz deda w tibii ;[

Cytuj:
Człowiekiem? Czy to aby nie człowiek powinien panować nad zwierzętami w odpowiedni sposób, gdyż zostały stworzone jako mu podległe, by wpłynąć/ułatwić jego egzystencję?
Czy TO jest wdł. Ciebie odpowiedni sposób? No jeśli tak to...cóż...jesteś głupi. Raz, że jest to moralnie nieprawidłowe a dwa, że nic nam to nie daje.


Cytuj:
I znowu piszesz, że większość, jakby to była pewna prawda. Ajajaj, świat się nie kręci dookoła ciebie wyłącznie.
Człowieku gdzie ty żyjesz. To ty nie wiesz co to jest propaganda? Jeśli masy potrafią uwierzyć w to, że dobrotliwy Mr. Bush wojuje z Irakiem by bronić tamtejszej ludności cywilnej przed złą Al-Kaidą , to co za problem przekonać do siebie wspomnianą większość by dla DOBRA NAUKI I CAŁEJ LUDZKOŚCI ukraść paru murzynów z afryki czy innego bagna. Nikogo nie interesuje skąd oni są, czy oni wiedzą w ogóle co się dzieje, ludzie traktują "dzikich" jak zwierzynę, bo ta zwierzyna nie wie i nie rozumie tego co my - inteligentni, moralni, sprawiedliwi i potężni.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 21:35   #29
Xerden
Użytkownik Forum
 
Xerden's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2006

Posty: 221
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Jesteś żałosny, albo chory umysłowo. Wiesz co, mogę nawet całe życie spędzić na ulicy, zbierać złom i pić wina, a tobie chuj do tego. Dajesz życie, żeby odbierać? Weź no idź do jakiegoś psychiatry póki nie jest za późno, bo drugiego pokroju Hitlera nie chcemy.
Xerden jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 21:42   #30
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

@Up
Matole, przeczytaj moje pierwsze zdanie w pierwszym poście na tej stronie.

"Fakt, może z menelami przesadziłem, ale pisałem ten temat impulsywnie, że tak powiem."

Chyba to wy-edytuje, by nie było więcej nieporozumień. A co do morderców itp to zdania oczywiście nie zmieniam =)
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 21:42   #31
LukibossKomboss
Użytkownik forum
 
LukibossKomboss's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2009

Posty: 67
Domyślny

Inni się mordują itp. wypadki na drogach też niosą za sobą śmierc (chodzi mi o wypadkach z winy człowieka - np. pijany za kierwonicą) Więc co to za problem kupic broń i jej użyc? To jest problem tylko tej osoby czy to zrobi czy nie.

Dla mnie np. jest różnica między osobami pracującymi w policji a złodziejami/żulami/mordercami/gwałcicielami i gdy może np. żulów nie powinno od razu się zabijac to ludzi typu mordercy/gwałciele już tak.
Dla żulów powinny byc jakieś prace w kamieniołomach ,czy coś byle by z tego człowieka był porzytek...a nie że ludzie ciężko pracujący (lub i nie ciężko ;p) muszą za nich płacic...
LukibossKomboss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 21:50   #32
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Do-edukuj się trochę, poza tym skąd wiesz że tak nie jest Panie prorok?
A skąd wiesz, że dokładnie tak jest, Panie nochal?

Cytuj:
k mam tak naprawdę 12 lat a to w opisie to zmyśliłem bo myślałem, że ktos w to uwierzy ;//// A tak w ogóle to jestem nerdem i nie wychodziłem nigdy z domu.
Ale kogo to obchodzi? Ważne poglądy...

Cytuj:
Masz deda w tibii ;[
<tu miał być komentarz lecz został wycięty, lub zasłonięty tym tekstem>


Cytuj:
Czy TO jest wdł. Ciebie odpowiedni sposób?
Nie młm. tg. na mśl.

Cytuj:
No jeśli tak to...cóż...jesteś głupi.
Lecz mnie źle zrozumiałeś, więc nie jestem głupi... na tyle!

Cytuj:
Raz, że jest to moralnie nieprawidłowe a dwa, że nic nam to nie daje.
Z tym pierwszym się zgodzę, z tym drugim nie. A dlaczego? Czy myślisz, że takie podobne próby nie mogłyby zostać wykorzystane teraz lub później, np w jakichś badaniach genetycznych (dość ogólne pojęcie) czy w jakikolwiek inny sposób? Mogłyby zostać wykorzystane i w dobry (nie, nie chodzi mi wyłącznie o 'nabijanie głowy w słoik', tylko do badań z podobnym zastosowaniem, jako niewielka (?) ilość danych, która się do czegoś przyczyniła?

Cytuj:
To ty nie wiesz co to jest propaganda? Jeśli masy potrafią uwierzyć w to, że dobrotliwy Mr. Bush wojuje z Irakiem by bronić tamtejszej ludności cywilnej przed złą Al-Kaidą , to co za problem przekonać do siebie wspomnianą większość by dla DOBRA NAUKI I CAŁEJ LUDZKOŚCI ukraść paru murzynów z afryki czy innego bagna.
To kolejny efekt staczania się ludzkości, albo człowieczeństwa - nazywanie Afryki bagnem, a ludzi tam żyjących mało wartościowymi. Nadludzie i podludzie - Nietzsche, jeżeli się nie mylę...

*przecząco kiwnął głową, patrząc się na podłogę, po czym włożył ręce do kieszeni i odszedł*
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 26-02-2009 o 21:57.
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 22:03   #33
Aphino
Użytkownik Forum
 
Aphino's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Chociwel, Zachodniopomorskie

Posty: 367
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Skille: 79/74
Poziom mag.: 4
Aphino ma numer GG 13694547
Domyślny

#Do autora temat
Robiąc to na ludziach, staniesz się tacy jak oni

Tyle.
Aphino jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 22:07   #34
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LukibossKomboss Pokaż post
Ludzie w afryce są niewiele lepsi niż Ci z epoki kamienia łupanego...
Piszesz, że tacy ludzie "zwykli" są o wiele, wiele lepsi od tych mieszkańców Afryki? Pod jakim względem?? Materialnym? Dziękuję ci za taką przewagę... Może i żyją własnym życiem, ale czy nie mają lepszego stosunku do drugiego człowieka, czy szacunku do podstawowych rzeczy, niż część "cywilizowanego" społeczeństwa?

@down
Cytuj:
Ja tu oszaleje...WYNIKI BADAŃ to sprawa drugoplanowa! Tu chodzi o "PRZEDMIOT" TESTÓW.
Nie szalej, tylko myśl trzeźwo - jedno z drugim się łączy w wyraźny sposób. Tymbardziej, poprzednia wypowiedź chyba powinna nieco wyjaśnić.

Cytuj:
Kolejny raz mi coś wmawiasz, coś, czego nie napisałem.
Sorki "ziomek" - zła bramka, zonk.

Przy okazji - nazwy własne piszemy z dużej litery. (Nie chcę w żaden sposób obrazić, tylko zwrócić uwagę, gdyż w przyszłości może to się przydać)

Cytuj:
A poza tym co, afryka to nie bagno? To może jedź i tam pożyj jak taki mądry jesteś? Mówię od razu: JA TAM NAWET NIE BYŁEM!
Czuję w stosunku do ciebie pewną odrazę, niesmak. Chyba zrezygnuję z prowadzenia dalszej konwersacji by sobie darować oglądania takich rzeczy.

See ya - I'm outta here
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 26-02-2009 o 22:17.
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 22:07   #35
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
A skąd wiesz, że dokładnie tak jest, Panie nochal?
Ok więc nikt tego nie wie. Jestem zmuszony zejść na kompromis, bo równie dobrze mogę napisać "A Pan wie? Panie prorok?"

Cytuj:
Czy myślisz, że takie podobne próby nie mogłyby zostać wykorzystane teraz lub później, np w jakichś badaniach genetycznych (dość ogólne pojęcie) czy w jakikolwiek inny sposób? Mogłyby zostać wykorzystane i w dobry (nie, nie chodzi mi wyłącznie o 'nabijanie głowy w słoik', tylko do badań z podobnym zastosowaniem, jako niewielka (?) ilość danych, która się do czegoś przyczyniła?
Ja tu oszaleje...WYNIKI BADAŃ to sprawa drugoplanowa! Tu chodzi o "PRZEDMIOT" TESTÓW. Niewątpliwie badania na zwierzętach sie przyczyniły. Jednak ich przyczynianie jest znikome.

By zobrazować Ci na czym polega różnica:
Kot może umrzeć od kwasu cytrynowego - człowiek nie.
Królik może przyjąć ponad 500% większą śmiertelną dawkę cyjanku niż człowiek, i nie umrzeć (oczywiście wprost proporcjonalnie do masy ciała)

Takich przykładów jest sporo, poproś to napisze jeszcze kilka. (Nie, to nie miał być sarkazm)

Cytuj:
To kolejny efekt staczania się ludzkości, albo człowieczeństwa - nazywanie Afryki bagnem, a ludzi tam żyjących mało wartościowymi. Nadludzie i podludzie - Nietzsche, jeżeli się nie mylę...
Kolejny raz mi coś wmawiasz, czego nie napisałem. Czy ja nazwałem ich mało wartościowymi? Ja tylko powiedziałem, że gdyby władze chciały, to mogłyby tak zrobić. A poza tym co, afryka to nie bagno? To może jedź i tam pożyj jak taki mądry jesteś? Mówię od razu: JA TAM NAWET NIE BYŁEM!

Fakt, z tym cośem zajeba*em faila. ;D

Cytuj:
jedno z drugim się łączy w wyraźny sposób.
Rly? A ja zaprzeczyłem?

Cytuj:
Nie szalej, tylko myśl trzeźwo - jedno z drugim się łączy w wyraźny sposób. Tymbardziej, poprzednia wypowiedź chyba powinna nieco wyjaśnić.
Ta, zmieniając niewinne zwierze na zabójce (!)według(!) Ciebie jesteśmy gorsi moralnie, jednak nasze wyniki się polepszają. Więc twój pogląd brzmi tak: "Bandziory nie powinni cierpieć, bo to ludzie, zamiast tego niech cierpią niewinne istoty, które nie są sie wstanie nawet obronić." Super, ja wzbudzam w Tobie obrzydzenie bo stwierdzam fakt, a Ty jesteś zatwardziałym gatunkowistą. A jeżeli jeszcze się nie domyśliłeś, to nie chodzi mi o całą Afrykę, lecz np. o Niger. (300 dolców na rok zarabia tam przeciętny CIĘŻKO PRACUJĄCY Kowalski)

Ostatnio edytowany przez Ametystowec - 26-02-2009 o 22:31.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 22:10   #36
LukibossKomboss
Użytkownik forum
 
LukibossKomboss's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Piszesz, że tacy ludzie "zwykli" są o wiele, wiele lepsi od tych mieszkańców Afryki? Pod jakim względem?? Materialnym? Dziękuję ci za taką przewagę... Może i żyją własnym życiem, ale czy nie mają lepszego stosunku do drugiego człowieka, czy szacunku do podstawowych rzeczy, niż część "cywilizowanego" społeczeństwa?
nie no wiadomo że jak zjadają siebie nawzajem to mają do siebie świetny stosunek...
LukibossKomboss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 22:15   #37
Xerden
Użytkownik Forum
 
Xerden's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2006

Posty: 221
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
@Up
Matole, przeczytaj moje pierwsze zdanie w pierwszym poście na tej stronie.

"Fakt, może z menelami przesadziłem, ale pisałem ten temat impulsywnie, że tak powiem."

Chyba to wy-edytuje, by nie było więcej nieporozumień. A co do morderców itp to zdania oczywiście nie zmieniam =)
Nie nazywaj mnie matołem gościu. Co do mordercow, owszem nie powinni bezczynnie siedzieć w więzieniach, ale pracować! Bez przesady żeby robić na nieludzkie eksperymenty! Jednego Hitlera i testy na ludziach mieliśmy, nie próbujmy tego "upowszechniać i legalizować"
Xerden jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 22:16   #38
Kurczakos
Użytkownik Forum
 
Kurczakos's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2006
Wiek: 17

Posty: 705
Domyślny

Co do filmu to tak fejkowo wygląda, jakie ten psiak miałby narządy, mózg? Robiłby kupę? Niezłe mięśnie musi mieć że się oblizuje...

Ostatnio edytowany przez Kurczakos - 26-02-2009 o 22:17. Powód: nie mam po polsku mozili wienc nie powiem
Kurczakos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 22:26   #39
Necromantor
Użytkownik Forum
 
Necromantor's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: ..........

Posty: 655
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kurczakos Pokaż post
Co do filmu to tak fejkowo wygląda, jakie ten psiak miałby narządy, mózg? Robiłby kupę? Niezłe mięśnie musi mieć że się oblizuje...
Lol padlem, z uszu by mu leciało..
__________________
Necromantor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2009, 22:28   #40
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kurczakos Pokaż post
Co do filmu to tak fejkowo wygląda, jakie ten psiak miałby narządy, mózg? Robiłby kupę? Niezłe mięśnie musi mieć że się oblizuje...
@2up: A czy do oblizywania sie potrzebujesz bicepsow?
@Topic: Niezly flamewar sie zrobil. Jezeli tak dalej pojdzie, to temat zostanie zamkniety.
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:20.


Powered by vBulletin 3