Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-08-2005, 23:46   #101
Nevons
Użytkownik Forum
 
Nevons's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2005
Lokacja: PGS land

Posty: 96
Stan: Niegrający
Domyślny

Moi starzy Hmmm Paka jak bym chcial mógł bym miec(wydatek 90zł to nie źaden problem dla mnie) ,ale po co?? Tylko narzekaja ze oceny troche spadly komp mi sie nie ***ie ani zadnych viruw to sie nie mogą czepiać
__________________
SZALIK--30 złotych,KOSZULKA--80 złotych.Byc kibicem Lecha--bezcenne ^^
Palka 40zł,kominiarka 20zł. Obita morda po meczu: Bezcenne
Chcesz zobaczyc co inni o mnie sadza kliknij TEN LINK
Chcesz mnie skomentować?? Daj mi note Kliknij Tu!!
Nevons jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-08-2005, 12:30   #102
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lord shard
Właśnie ? Nie słyszałeś o czymś takim jak temperament? Kald ma właśnie taki, każdy człowiek jest inny, ma swój własny temperament, on ma taki....
Wait a moment. kALDUSIOWI wolno nazywać mnie "przyglupem, polidiota" itd, bo ma taki temperament, a mi nie mozna na "kotusia" odpowiedziec "idz podrywaj chlopcow na miescie". Bo, jak sam powiedziales, to zalosne i godne
piaskownicy. A co, ja nie mam juz prawa do temperamentu? I moze to bylo bardziej obrazliwe?

>>A co do ostatniej części konfrontacji... Nie możesz mi zabronić chłopcze na forum do wypowiedzenia się na nim, a jak coś ci nie pasuje - trudno. Zmień spodnie i oddal się...

1. Nie chlopcze, drogi userze.
2. Z moimi spodniami jest wszystko w porzadku.

"Zmien spodnie i oddal sie". Ciekawe, czy to nie jest bardziej zenujace i warte piaskownicy... To bylo zenujace. A na pewno nieuzasadnione (ja przynajmniej napisalem post w odpowiedzi na "kotusia")

Pozwol sobie na odrobine obiektywizmu, i zastanow sie, czy "idz podrywaj chlopcow na miescie" jest gorsze od "przyglupa, polidioty" i "zmien spodnie i oddal sie". To, ze kochasz kaldricka, nie znaczy ze ma zawsze racje.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2005, 14:17   #103
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

@UP mówił ci ktos że jesteś żałosny??
...Nie?
..Jestem pierwszy?
__________________
Shard, the Legend
retired
Shardzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2005, 14:49   #104
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok
To musisz bardzo duzo jesc bo wielu ludzi 90zl wydaje na zywnosc przez 2-3 tygodnie. Za 90zl mozna bez wielkiego oszczedzania jesc przez tydzien.
Hmm... Policzmy tak jak ja to widze:

sniadanie: minimum 5 zeta (2 bulki, jakis jogurcik, herbata, cos cieplego)
obiad: minimum 7 zeta (chleb, cosik cieplego, pozywnego, cos do picia)
kolacja: minimum 3 zeta (takie naprawde minimum, zeby pojsc spac glodnym)

Za dzien wychodzi 15 zeta. Tydzien to 90 zeta. Takiego naprawde marnego zarcia.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2005, 14:51   #105
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lord shard
@UP mówił ci ktos że jesteś żałosny??
...Nie?
..Jestem pierwszy?

Ten post idealnie pokazuje, ze nie jestes w stanie obronic sie, bo po prostu nie masz argumentow. Zostales zapedzony w slepy zaulek, nie potrafisz odpowiedziec - stad twoje proby odwracania uwagi poprzez obrazy. Widać, twoj rozwoj emocjonalny jest na poziomie "nie podoba ci sie???// $@@$# jestes zalaosny!11one". Argument godny podziwu. =D
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2005, 15:35   #106
Ville
Użytkownik Forum
 
Ville's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2005
Lokacja: In da hell
Wiek: 34

Posty: 626
Ville ma numer GG 4610514
Domyślny

Mialem sobie zrobic przerwe przez wakacje w pisaniu postow na tibia.pl (evul spamer ) jednakze widzac az tak rozgorzala dyskusje zal nie zareagowac....
Za bardzo bierzecie to wszystko serio... trzeba umiec rozroznic swiat rzeczywisty jak i wirtualny. To sie nie tyczy tylko tibii, w koncu nie wszystko kreci sie wokol niej prawda? Kazdy grajacy w csa, fife moze sie od niej uzaleznic i bedzie musial np. "wygrac sezon barca na najtrudniejszym poziomie" etc.
A przed TV nie mozna zapuscic sadełka? Grajcie sobie ale wyrownujcie to takze "zyciem pozatibijskim" czyli: nauka, kumple, sport etc.
Ja np. dziennie (od 3 dni, update rox, obecnie to jest tylko plan) gram po 3 godzinki w ciagu dnia i czasami robie sobie "mini" nocki od 22 do polnocy (upierdliwe siostry sa wsrod nas -.-)
Moi rodzice... oni sa fajni i wiedza ze ja nie strace zycia przed kompem, bo mi ufaja i wierza (slusznie zreszta ) ze jestem inteligenty. A tibia - moja mama nie wie zabiera glosu a tata jak zauwazyl ze sprzedalem za 100 zl postac to mnie zacheca zebym gral, sprzedal postac i mu cos kupil . Chcialbym podkreslic ze nie sa zbyt poblazliwi, jednak mam dobre oceny wiec mi odpuszczaja rozne zakazy... to koniec wywodu, Bog Zaplac

P.S.
Chcialbym jeszcze riposte napisac... padlem rano wiec musialem odrobic skille i zrobic dzienna norme wiec siedze 5h, wiecej grzechow nie pamietam....
__________________
do zobaczenia w prawdziwym zyciu

Ostatnio edytowany przez Ville - 10-08-2005 o 15:37.
Ville jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2005, 16:44   #107
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sorcerer Maciek
Ten post idealnie pokazuje, ze nie jestes w stanie obronic sie, bo po prostu nie masz argumentow. Zostales zapedzony w slepy zaulek, nie potrafisz odpowiedziec - stad twoje proby odwracania uwagi poprzez obrazy. Widać, twoj rozwoj emocjonalny jest na poziomie "nie podoba ci sie???// $@@$# jestes zalaosny!11one". Argument godny podziwu. =D
Odezwał się ten, który nie mogąc odpowiedzieć na moje argumenty, czepił się innego usera. Postawa godna podziwu. =D
Idź pan spać, nie męcz i nie nudź, panie zgryźliwy tetryku.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2005, 16:54   #108
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
A teraz wytnijmy z mojego posta wszystkie inwektywy.
(...)oceniasz ludzi po postach(...)nie umiesz czytać postów(...)nie rozróżniasz nicku 'berburio' od 'baron kaldrick'

Dalej nie widzisz argumentów? Hmm....Podkreślić na czerwono i pogrubić? Mogę też pisać P O W O L I, jeśli nie nadążasz, imć 'jam_jest_najinteligentniejszy'.
@up: Prosze bardzo
1. "Oceniasz ludzi po postach" - tak samo jak ty.
2. "Nie umiesz czytać postów" - twoja opinia, nie argument
3. "Nie rozrozniasz nicku berubio od baron kaldrick" - Nicki sie roznia, ale wygladem to nic, tylko gosc ze zbyt ciezkimi glanami. Z tibii.pl to tylko BK odpowiada takiemu opisowi. Tak to jest, ludzi na forum mozna oceniac tylko po postach (o czym ty najlepiej wiesz, i to tez czynisz).

A spac pojde jak bede spiący, dzieki za troske.

Ostatnio edytowany przez Sorcerer Maciek - 10-08-2005 o 16:55.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2005, 17:03   #109
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
1. "Oceniasz ludzi po postach" - tak samo jak ty.
Ja się jeno broniłem atakiem. Stosując tę samą broń, co i ty.
Cytuj:
3. "Nie rozrozniasz nicku berubio od baron kaldrick" - Nicki sie roznia, ale wygladem to nic, tylko gosc ze zbyt ciezkimi glanami. Z tibii.pl to tylko BK odpowiada takiemu opisowi. Tak to jest, ludzi na forum mozna oceniac tylko po postach (o czym ty najlepiej wiesz, i to tez czynisz).
A to ciekawe kto ci tak mnie opisał? Czy może słowa przekładają się na wygląd? Jak tak, to ty mi wyglądasz na... Ah, co się będę wyzłośliwiał. Wiesz, nawet tobie nie uda mi się zepsuć kompletnie humoru. Mimo że widać, że się starasz.
Podesłałbym ci moje zdjęcie, ale 'nigdy nie wiesz kto się czai po drugiej stronie'.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2005, 18:37   #110
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Podesłałbym ci moje zdjęcie, ale 'nigdy nie wiesz kto się czai po drugiej stronie'.
I słusznie, ostrożności nigdy zbyt wiele!
Niech ten morał dla wszystkich userów zakończy naszą miłą dyskusję. ^_^
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2005, 18:47   #111
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sorcerer Maciek
Ten post idealnie pokazuje, ze nie jestes w stanie obronic sie, bo po prostu nie masz argumentow. Zostales zapedzony w slepy zaulek, nie potrafisz odpowiedziec - stad twoje proby odwracania uwagi poprzez obrazy. Widać, twoj rozwoj emocjonalny jest na poziomie "nie podoba ci sie???// $@@$# jestes zalaosny!11one". Argument godny podziwu. =D
Kolego, myśl sobie co chcesz, ja na to leje ciepłym moczem, po prostu mam dośc
tej bezsensownej dyskusji z tobą, po co mi to? Nie czuję się dowartościowany ani nic, swoje argumenty wytyczyłem, i więcej nie mam potrzeby dawać...
Na wszystko znajdzie się wytłumaczenie, argument, przecież sam dobrze o tym wiesz, bo przez ten cały bezsensowny temat ciągniesz to gówno... Czepiasz się mojego rozwoju emocjonalnego, a nawet bezpodstawnie podejrzewasz o homoseksualizm ("To, ze kochasz kaldricka, nie znaczy ze ma zawsze racje.") podczas gdy sam zachowujesz się jak pan i władca, i rzucasz się o błahostki jak dzika świnia zamknięta w klatce...
Nie obchodzi co ty o mnie myślisz, teraz to sam się zachowuję godnie piaskownicy, ale jestem tylko człowiekiem, i nie potrafię puścić tego mimo uszu (oczu)... Myśł sobie co chcesz moja dyskusja z tobą właśnie się skończyła...
@Down a widzisz, jednak można?
__________________
Shard, the Legend
retired

Ostatnio edytowany przez lord shard - 11-08-2005 o 09:11.
Shardzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2005, 19:12   #112
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lord shard
Nie obchodzi co ty o mnie myślisz
O tobie, szczerze mowiac - nic. Szkoda mojego czasu, nie widze tez powodu dla którego mialbym zaprzątywać sobie tobą myśli. O to mozesz byc spokojny.

>>Myśł sobie co chcesz moja dyskusja z tobą właśnie się skończyła...

Już myślalem, ze sie nie doczekam.
I tak oto zakończyła się dyskusja z gosciem, ktory z niejasnych przyczyn zabrał głos, powiedział coś niezbyt sensownego, i który w swej próżności pozostawił adwersarza z przykrą wizją myślenia o nim. Ale jako że w bajkach dobro zawsze zwycięża, więc i owy adwersarz ma ciekawsze rzeczy do roboty, niż myślenie o lordzie shardzie.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2005, 21:37   #113
Mentos
Użytkownik Forum
 
Mentos's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: .:unkn0wn:. [err666] SoaD Rulez! \,,\, (^^) ,/,,/
Wiek: 33

Posty: 277
Stan: Na emeryturze
Mentos ma numer GG 5518922
Domyślny

Może moi rodzice nie byłi głównymi wrogami (Tibi oczywiśćie) w domu, tak mój brat (starszy) nie znosił jej... gdy grałem odłączał neta... gdy była jakaś walka wywalał mnie z krzesłą... miał taką polewę ze mnie, jak się prawie rozpłakałem gdy wyrzucił mi plate legi do wody (miałem dopiero 11lvl)... ale miał rację... tibia n ie warta jest tylu godzin spędzonych przy komputerze... nie warto marnować czasu na tą grę... naprawdę... mi się ona znudziła po 21lvl.. a więc
Nie marnujcoe czasu na Tibię
Mentos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2005, 09:14   #114
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sorcerer Maciek
Już myślalem, ze sie nie doczekam.
I tak oto zakończyła się dyskusja z gosciem, ktory z niejasnych przyczyn zabrał głos, powiedział coś niezbyt sensownego, i który w swej próżności pozostawił adwersarza z przykrą wizją myślenia o nim. Ale jako że w bajkach dobro zawsze zwycięża, więc i owy adwersarz ma ciekawsze rzeczy do roboty, niż myślenie o lordzie shardzie.
To już nie jest fragment dyskusji - do jest dobra rada:
Nie wiem czy lubisz bardzo kłótnie, ale nie prowokuj nikogo więcej w ten sposób, bo może to się źle z tobą skończyc
__________________
Shard, the Legend
retired
Shardzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2005, 09:32   #115
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

@lord shard:

Z tego co zauwazylem to od ciebie kipi agresja. Jak ktos ma inne zdanie, albo sensowne argumenty to ty od razu: 'nie bede toczyl z toba bzdurnej dyskusji'.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2005, 09:41   #116
boorex
Zbanowany
 
boorex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Wa-wa

Posty: 355
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager Tymczasowy
up up up:
No wiesz, na taką rozrywkę sobie można pozwolić. Pozatym jak kupujesz pizze to oszczędzasz na żarciu domowym, proste ? PRzecież twoi rodzice (?) nie wyciągają sobie rzeczy z dupy a potem ich nie przyrządzają...chociaż sam nie wiem .

Tibia PAccowata to zbędna rzecz... i tak większość 120+ lvl'i idzie potem i tak na nowy świat i wszystko od początku i tak w kółko, szczerze mówiąc bym wydał tą kase by zaprosić dziewczynę do kina a nie... by se pacca kupić -.-, wiem że nie którzy to takie chimery z wyglądu (mają długie włosy to potem nei wiadomo co to jest ...chłopak czy dziewczyna... i nie wiadomo która płeć ma podejść ... ). To są efekty uboczne tibii (zarastanie mchem, włosami i innymi pasorzytami, tycie jak pan Berburio że mu broda znikła, na palcach nie widac kostek bo takie grube itp... ).


@uP up:
A co mnie to obchodzi że twoi rodzice mają dobre prace ?! Sam se zarób jak chcesz na coś wydać... -.- przyssał się jak pijawka ... -.-
I dobrze robią że nie chcą kupić.... poco na to kase tracić... nawet jak sie tyle zarabia, to już bym se nawet takiego porypanego WoW'a kupił szybciej niż PAcc'a, w Polscy nigdy nic nie wiadomo , a skąd wiesz że następnego dnia nie stracą pracy ? (nawet najbardziej pewna praca może nagle...okazać się wyczerpaną).
Wrzuc troche na luz stary ...straszny z ciebie pesymista wszystko w takim czarnym swietle przedstawiasz....a moze dzieki kupnie pacca pojdziesz na poczte wyslac pieniazki i natkniesz sie na jakis diamencik ktory akurat wart by byl tyle ze bys mogl kupic pacca wszystkim forumowicza i jeszcze zrekompensowac rodzica przepracowane godziny na nasze hobby ( Tibia to hobby tylko ze niezdrowe ) ....A tak topic... na mnie rodzice mowia ze jestem maniakiem denerwuje mnie to xD i ja wole kupywac itemki na allegro niz pacc ;]
#Edit: Aha ja znalazlem dobry sposob tak jakby sam pracuje na itemki lub pacca ...poprostu sprzatam dom odkurzam podlewam kwiatki xD prasuje ubrania .... i dostaje dniowke ktora odkladam (zalezy co zrobie jak co bardziej meczacego np prasowanie ubran lub cos to dostane 10 zl i odkladam) wiec nie mam sobie za zle ze wyciagam od rodzicow za duzo kasy ..sam pracuje ! XD ciezzkoo ... xD

Ostatnio edytowany przez boorex - 11-08-2005 o 09:47.
boorex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2005, 09:42   #117
Wikt
Użytkownik Forum
 
Wikt's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Lokacja: ZNIENACKA!

Posty: 266
Stan: Niegrający
Poziom: 69
Wikt ma numer GG 1491750
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mentos
Może moi rodzice nie byłi głównymi wrogami (Tibi oczywiśćie) w domu, tak mój brat (starszy) nie znosił jej... gdy grałem odłączał neta... gdy była jakaś walka wywalał mnie z krzesłą... miał taką polewę ze mnie, jak się prawie rozpłakałem gdy wyrzucił mi plate legi do wody (miałem dopiero 11lvl)...
Ja ci się nie dziwię, jak miałeś takiego ch_a za brata. Ja bym mu dowalił..


Ale też racja - Tibia to tylko zabawa, don't take it too seriously. ;d
__________________
Wikt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2005, 09:47   #118
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Ale też racja - Tibia to tylko zabawa, don't take it too seriously. ;d
Cytuj:
miał taką polewę ze mnie, jak się prawie rozpłakałem gdy wyrzucił mi plate legi do wody
Cytuj:
Ja ci się nie dziwię, jak miałeś takiego ch_a za brata. Ja bym mu dowalił..

Czujes jak to sie gryzie?
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2005, 13:02   #119
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek Uciekaido
@lord shard:

Z tego co zauwazylem to od ciebie kipi agresja. Jak ktos ma inne zdanie, albo sensowne argumenty to ty od razu: 'nie bede toczyl z toba bzdurnej dyskusji'.
1. Nie wiem dlaczego uważasz to za agresję
2. Ja sensowne argumenty uważam za coś innego
3.Czy taką kłótnie, i bezsensowną wymianę nic nie znaczących arguentów, nic nie wnoszących do tematu rodzice vs tibia uważasz za sensowną?
Pomyśl za nim napiszesz, ja chciałem tylko to zastopowa, bo po co komu ot było, na każdy argument można postawi weto, lub odeprzeć atak przekleństwem, czyż nie? To że użytkownik jest kłótliwy mało mnie obchodzi, nie będe ofiarą jego temperamentu... Jeżeli to uważasz za agresję, to się mylisz...
__________________
Shard, the Legend
retired
Shardzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2005, 13:17   #120
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Pierwszy cytat z brzegu:
Cytuj:
Nie będe tracił czasu na bzdurną dyskusję z Tobą, (...)
A teraz dlaczego uwazam to za agresje:

- wtraciles sie w dyskusje, ktora ciebie nie dotycz. Zaczeles jechac jedna osobe chociaz Kald tez nie jest swiety i tez nie uzywal sensownych argumentow. Tak wiec: wara do piaskownicy jak to okresliles w jednym z postow.

Cytuj:
Pomyśl za nim napiszesz,
Tutaj tez jest agresja: oskarzasz mnie o bezmyslne pisanie postow? To zobacz po jakim czasie dopiero napisalem? To ty pomysl zanim cos zrobisz!

Cytuj:
To że użytkownik jest kłótliwy mało mnie obchodzi, nie będe ofiarą jego temperamentu...
Juz sie stales. Odpisywals na kazdy jego jeden post. Nawet jak juz postanowiles zakonczyc dyskusje - on cos napisal i ty odpisales znowu! Jakby nie patrzec w waszej walce to on prowadz, on ustala reguly i to on zakonczy te dyskusje.


Cytuj:
Jeżeli to uważasz za agresję, to się mylisz...
Moje odczucia sa moimi odczuciami. Nie masz najmniejszego prawa wmawiac mi co jest dobrze a co zle. Tu tez jest agresja: mysle inaczej niz ty to od razu uwarzasz, ze sie myle.

Malo?
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:46.


Powered by vBulletin 3