Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-03-2006, 16:51   #21
Teo
Użytkownik Forum
 
Teo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2004
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 126
Teo ma numer GG 9509994
Domyślny

Co za spece od palow sie tu wypowiadaja to ja nie wiem..
jak mu nie zalezy na capie, ktory jest malo wazny u pala to niech bierze dowolny armor. nie rozumiem motywu ludzi, ktorzy mowia ze te 60capa robi roznice. jest to wielka lipa. na 20lv moze i tak ale na 50+ to sie tego nie zauwaza, poza tym idac na guardy i tak sie taszczy bolty po ziemi, to samo na hero,dl czy behemoty. co do tego czy by znalazl pala co w c armie popyla to powiem ze po bk q ja chodzilem w tej zbroi. jednak c set mialem tylko ze wzgledow estetycznych. i jeszcze do pana co lata bez armora na smoki to juz max hc bo im mniej arma tym wieksze dmg od magii wchodza. latwy test uderzcie sd w typa "golego" i w full eq to samo z ue. temat jest bez sensu kazdy i tak wybierze to co mu pasuje pod wzgledem wizualnym lub na to na co bedzie go stac. Amen.
__________________
Peace, Love & Ecstasy
Teo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-03-2006, 17:09   #22
Van Gall
Użytkownik Forum
 
Van Gall's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 32

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Van Palek
Profesja: Paladin
Świat: Fortera
Poziom: 34
Skille: sux ;]
Poziom mag.: ..
Domyślny

Teo ma 100% racji ja obecnie gram palem i wg mnie br lepsze. Sam śmigam w p secie bo narazie zbieram na bohy ale mam tez zamiar kupic br bo zawsze sie wiecej bolt wezmie
Van Gall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2006, 09:07   #23
Łolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2004

Posty: 355
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M.pl
bp np Ih bierze 44 cap

a z linijkami.....o nic mi nie chodzi i bronie się ze to nie ja jestem debil(predzej ty )a pall(przynajmniej dobry)bierze ze sobą łuk i jak cos robi arrowsy i bije(albo z pacciem bolty)więc problem rozwiązany

@up@up:właśnie


_______________________
2 linijki!!
_______________________
Niewiedzialem ze dobry pall chodzi z lukiem no ale ty jestes na tym forum od miesiaca w tibie pewnie grasz ~4 miesiace i jestes boss i myslisz ze zjadles wszystkie rozumy, twoje posty sa tak debilne ze naprawde niewiem o co ci chodzi. Zrozum ze u Palla cap sie wiecej liczy bo oprocz eq musi on wziasc amunicje a u knighta masz duzo niepotrzebnego capa bo biezesz tylko eq i uhy nic wiecej, a pall musi oporcz tego wziasc amunicje myslisz ze pallek wyrobi z narabianiem amunicji przy expieniu? No comment.


pzdr.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teo
Co za spece od palow sie tu wypowiadaja to ja nie wiem..
jak mu nie zalezy na capie, ktory jest malo wazny u pala to niech bierze dowolny armor. nie rozumiem motywu ludzi, ktorzy mowia ze te 60capa robi roznice. jest to wielka lipa. na 20lv moze i tak ale na 50+ to sie tego nie zauwaza, poza tym idac na guardy i tak sie taszczy bolty po ziemi, to samo na hero,dl czy behemoty. co do tego czy by znalazl pala co w c armie popyla to powiem ze po bk q ja chodzilem w tej zbroi. jednak c set mialem tylko ze wzgledow estetycznych. i jeszcze do pana co lata bez armora na smoki to juz max hc bo im mniej arma tym wieksze dmg od magii wchodza. latwy test uderzcie sd w typa "golego" i w full eq to samo z ue. temat jest bez sensu kazdy i tak wybierze to co mu pasuje pod wzgledem wizualnym lub na to na co bedzie go stac. Amen.
Sorki (moge sie mylic) ale nie jestem pewny ale wytdaje mi sie ze sd to obrazenia fizyczne (tak samo jak uderzysz z miecza, topora, obucha czy bolta) a reszta czarow i run itp zadaje obrazenia magiczne ktore niemaja nic wspolnego z armorem itp. Reasumujac B robe na mniejszym lvlu, c arm na wiekszym. Zgadzam sie.

pzdr.

Ostatnio edytowany przez Raynold - 25-03-2006 o 08:32. Powód: Double post - naucz się edycji.
Łolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2006, 10:30   #24
Propan Butan
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 11 2005
Wiek: 34

Posty: 153
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

zastanawiam się który z was tak naprawde gra palem...

Powiem wam ze def liczy się tak do 35 - 40 lvl+ . a to dlatego że wolno bedziemy do tej pory biwegac i od czasu do czasu hity zbierac po 35 lvl bedziemy dosyc szybcy zeby załozyc b-robe. ale wczesnei jproponuje c-armor

NIeobchodzi mnei to ze macie men iza nooba itp...
i dodam ze mam 26lvl pala i sam biegam z k-setem i crusaiderem
Propan Butan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 10:08   #25
-xedro-
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 03 2006

Posty: 11
Domyślny

blue robe bo palem łatwo dednonć i by było szkoda crown armora
-xedro- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 17:13   #26
Lord Brom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2005

Posty: 21
Profesja: Rookstayer
Domyślny

-xedro-
jeśli umiesz grać, to tak łatwo nie dedniesz
a co do c-arma i blue roba to osobiście jak bym wybrał c-arm. Lepsza defka Dla palka cap nie robi tak dużej różnicy... ale każdy gra jak lubi
Lord Brom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 21:00   #27
Druid Swiata
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Łolek
a knightem to c arm ;]
Taaaaa, z jednej strony knight musi kupować coraz lepsze eq, ale z drugiej jak kupi b robe to ma 2bp uhów wiecej
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 21:33   #28
Gafi
Użytkownik forum
 
Gafi's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 34

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Shanera
Poziom: 46
Skille: 80/79
Poziom mag.: 5
Domyślny

Knight nie nazeka na brak capa wiec lepiej zeby bral crown armor bo ma wiecej arma, ale druid i sorcerer polecal bym blue rope bo oni raczej wala na dystans runy/rozdzki a capa maja malo wiec kazdy oz dla nich sie liczy
Gafi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 23:48   #29
Mateq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2005

Posty: 98
Świat: Isara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teravista
Do treningu bierz b-robe bo wiecek capa bedziesz mial na speary a na hunty nie ubieraj nic.Ja zawsze mialem tylko bolty/strzaly , kusze/luk i w plecaku tarcze i nic wiecej.

Dla palla zawsze bym wybral blue robe poniewaz jest bardzo lekka ( 22 oz. ) praktyczna, i nie kosztuje tyle co np G armor/Dsm ktore powinien posiadac Knight Co do nie noszenia eq... jest to pomylka... moze cie zlapac lag.. na np.. cycu... wiadomo ze w dobrym EQ ( takim wlasnie jak B robe, C legs, Crus Helm... ) Cyc nie bedzie cie bil tak mocno jak bez wiec radze ci jeszcze raz Qp B robe i szanuj go jako swojego ziomala XD
__________________
900Kb?? nie przeginaj
Mateq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2006, 08:40   #30
Wladek - Celesta
Użytkownik Forum
 
Wladek - Celesta's Avatar
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 312
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 101
Skille: xx/30
Poziom mag.: 69
Domyślny

Ja ci radze B robe.
Paladyn ucieka i strzela wiec nie zawsze mu potrzebna ciężka zbroja.
Kup se B robe
__________________
Hanate! kokoro ni kizanda yume wo mirai sae okizari ni shite
Genkai nado shiranai imi nai!
Kono chikara ga hikari chirasu sono saki ni haruka na omoi wo
Wladek - Celesta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2006, 10:00   #31
Erdi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 02 2006

Posty: 20
Imię: xXx
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: xx
Erdi ma numer GG 3815887
Domyślny

Knight-Crown
Drut-Blue Robe
Sorc-Blue Robe
Pall-To i to ale chyba lepiej blue robe
Erdi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2006, 00:13   #32
M.pl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 02 2006
Lokacja: w domu :P

Posty: 35
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: **
Skille: drut?
Poziom mag.: **
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Łolek
Niewiedzialem ze dobry pall chodzi z lukiem no ale ty jestes na tym forum od miesiaca w tibie pewnie grasz ~4 miesiace i jestes boss i myslisz ze zjadles wszystkie rozumy, twoje posty sa tak debilne ze naprawde niewiem o co ci chodzi. Zrozum ze u Palla cap sie wiecej liczy bo oprocz eq musi on wziasc amunicje a u knighta masz duzo niepotrzebnego capa bo biezesz tylko eq i uhy nic wiecej, a pall musi oporcz tego wziasc amunicje myslisz ze pallek wyrobi z narabianiem amunicji przy expieniu? No comment.


pzdr.


Sorki (moge sie mylic) ale nie jestem pewny ale wytdaje mi sie ze sd to obrazenia fizyczne (tak samo jak uderzysz z miecza, topora, obucha czy bolta) a reszta czarow i run itp zadaje obrazenia magiczne ktore niemaja nic wspolnego z armorem itp. Reasumujac B robe na mniejszym lvlu, c arm na wiekszym. Zgadzam sie.

pzdr.
W tibie gram sporo(chyba troche więcej niż ty)chyba że masz to za nałóg.Ja palla miałem nie raz, i nigdy nie nosiłem blue robe,a.Pozatym zależy który lvlkek ma gosciu, jak jakiś 25 to może lazić w scale armoru i brass legach(dużo mu potworki nie zrobią , a więc jednym slowemCROWN ARMOR!!lub hunt na non pvp .ja jak expie zrobie ze 5 bp Uh lub Hmm itp więc też dużo capa a druid.Pall ma 2 razy więcej capa niż sorc/druid.A, blue robe jest droższy od crown armorka więc lepiej mieć troszke więcej def niż minimalnie więcej cap.Polecam poradniki na tibii.pl, tam dokładnie pisze ile kto ma capa,
podsumowując:blue robe:Fuj(nie licząc postaci magicznych wtedy jest na odwrót
crown armor:Yeach

[Edit] : Wyręczyłem was(gratz dla autorów) Tutajhttp://www.tibia.pl/index.php?i=3&t=643029
oraz tu---------->http://www.tibia.pl/index.php?i=3&t=81411
__________________
http://s10.*********.pl/c.php?uid=43516
plis click

Ostatnio edytowany przez M.pl - 28-03-2006 o 19:04.
M.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2006, 11:53   #33
Przemolud
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez -xedro-
blue robe bo palem łatwo dednonć i by było szkoda crown armora
tak jakbys nie wiedział to b robe jest droższe

A wracając do tematu
Tym co twierdzą że lepiej expic wogóle bez zbroi moge najwyżej polecic psychiatre przeciez jak cie potworki zblokna to co bez zbroi zrobisz a tak wracając do tematu ja bym proponował c armor bo ma o 2 większą obronę a to całkiem dużo a palkowi przyda sie obrona bo jak wyżej mówiłem to potwory moga cie bloknac
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2006, 22:38   #34
Propan Butan
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 11 2005
Wiek: 34

Posty: 153
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Już pisałem tutaj posta ale jednak nabiłem trochę expa i jeszcze więcej skili wiec powiem co i jak...

TO wszystko zależy na co chcesz iść i na ile, z kim, czy sam....

Jeśli masz blokera to bierzesz blurba oczywiście żeby wsiąść więcej amunicji na siebie i nie obarczać nimi biednego knighta... wiec na hunty z kolegami gdzie wiesz ze hitów nie będziesz zbierał, to blurobe będzie odpowiednie

Ale jeśli idziesz sam na hunta to radzę crown armor brać bo wtedy jesteś narażony na częstsze hity chyba że masz wysoki lvl i potworki nie będą za tobą nadarzać... wiec na samotne hunty polecam crown armora....


Teraz w zależności od obrażeń jaki zbierasz....
Jeśli dostajesz z magi (ogień, ,trucizna, energia) to bierzesz bluroba, dlatego że nie jest ważne co masz, z magi zawsze tak samo dostajesz... a lepiej wziąć sobie te dodatkowe UH’y HMM’y czy amunicje, np., na dragach (nie zapomnij o naszyjnikach )

Wiec analogicznie, idąc na guardy bierzesz crowna co z tego ze mniej capa jak zużyjesz mniej uhów , lub uratujesz życie, bo bez hita nie ujdzie w korytarzach.....

może dodam jeszcze to na jakim terenie walczysz.... ja osobiście boje się zamkniętych przestrzeni (palki tak mają) wiec jak idziesz do tombów, kopalń, itp. bierzesz crowna.... jeśli idziesz na otwarta przestrzeń blue robe będzie odpowiednie..... why? bo na otwartej przestrzeni dobry palek nie powinien dostać ani jednego hita....(niema go gdzie zagonić)

TO jest moje zdanie.... jak Cię stać kup obydwa Armory, pokazałem Ci tylko który nadaje się do czego... Jeśli stać Cię tylko na jeden (tak jak mnie) to polecam Crowna bo z 77 oz. Dużo nie zwojujesz to tylko 100 strzał więcej....

Pozdrawiam
Propan Butan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 00:18   #35
Ertil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006

Posty: 69
Stan: Na emeryturze
Imię: Top Secret
Profesja: Elite Knight
Gildia: =)
Świat: Thoria
Domyślny

Omg oczywiście że Pall powinien nosić b robe.Więcej uniesie etc. co z tego,że crown arm więcej ma arm. idąc takim tokiem myślenia na zamkniętych przestrzeniach lepiej brać Speary i jakiegoś shielda -.-.kilka pkt. armoru więcej w Crownie nikogo znacząco nieobroni.Polecam Blue Robe.
__________________
Ertil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 00:26   #36
Propan Butan
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 11 2005
Wiek: 34

Posty: 153
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

niebyłbym tego taki pewien ostatnio duzo nowego eq kupowalem i powim ze mimo braku shielda niedostaje hitów pozatym te 100 strzał wiecej... duzo niedaje.... a jeśli dalej niewierzysz to sciagnij bron i shielda i stan sobie w knight secie miedzy guardami a w plate secie....
Propan Butan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 00:31   #37
Ertil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006

Posty: 69
Stan: Na emeryturze
Imię: Top Secret
Profesja: Elite Knight
Gildia: =)
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Propan Butan
niebyłbym tego taki pewien ostatnio duzo nowego eq kupowalem i powim ze mimo braku shielda niedostaje hitów pozatym te 100 strzał wiecej... duzo niedaje.... a jeśli dalej niewierzysz to sciagnij bron i shielda i stan sobie w knight secie miedzy guardami a w plate secie....
Wiem o co ci chodzi ale wg mnie najlepszy arm dla palladyna to b robe,pozatym palladyn to nawet w dsm by obrywal jak knight w plate secie,ponieważ niemiałby shieldu.Więc zanim będziesz dobierał eq zastanów sie jakim voc grasz.Rada na przyszłość
__________________
Ertil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2006, 09:48   #38
Druid Swiata
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przemolud
tak jakbys nie wiedział to b robe jest droższe
Zależy na jakim świecie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2006, 22:38   #39
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Druid Swiata
Taaaaa, z jednej strony knight musi kupować coraz lepsze eq, ale z drugiej jak kupi b robe to ma 2bp uhów wiecej
Taaaa, juz ja to widze jak biegasz knightem z full capem zaladowanym uhami. A jak bedziesz nosil blue robe to te 2 bp uh co mozesz wiecej wziac i tak wiecej zuzyjesz bo ma 2 arma mniej, a to robi spora roznica na cycach, guardach i innych fizycznych potworkach.
Podraz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2006, 07:47   #40
King Mati
Użytkownik Forum
 
King Mati's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2006
Lokacja: United States
Wiek: 34

Posty: 434
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 94
Domyślny

b robe
po 1:malo zajmuje capa
po 2:mniejszy arm ale palek zadko oczymuje obrazenia bo walczy na dystans
__________________



Nie zaznaczaj tego tekstu !!
King Mati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:20.


Powered by vBulletin 3