Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-01-2005, 00:11   #1
Galahard
Użytkownik Forum
 
Galahard's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 113
Stan: Na emeryturze
Galahard ma numer GG 4385781
Domyślny Lootowanie - gdzie? jak?

Poniższy poradnik traktuje o najefektywniejszym spędzaniu czasu na zbieraniu lootu z potworów w czasie wolnym od huntu. Jest to po prostu, jak sama nazwa wskazuje, zbiór rad odnośnie tego jak można spędzać czas na jednoczesnym zarabianiu, treningu z potworkami, nabijaniu mlvl’a oraz zdobywania przy tym doświadczenia.

Lootowanie, tak bowiem potocznie nazywam ten sposób spędzania czasu, ma sens tylko w wypadku postaci na poziomie od 8lvl do 40lvl. Dla wyższych postaci bardziej opłacalnym staje się polowanie na mocniejsze potwory i liczenia na cięższy i droższy loot.

Lootwać może każdy (z zakresu 8-40lvl), gdyż do tej czynności potrzebne są tylko: cierpliwość, umiejętność pchania baga i znajomość terenów z których zbiera się „złom”. W przypadku opisywanej przeze mnie metody ciężar lootbaga będzie naprawdę duży, ale o tym trochę później.

Co należy wziąć na pojedynczy wypad (który zwykle trwa minimum 1,5h)? Przede wszystkim sprzęt do treningu. Nasz plecak powinien być w miarę pusty. Obowiązkowo należy mieć uhy (kilka) i najlepiej maksimum many. Zaleca się do podziemi wziąć z 10 pochodni, tak żeby manę przeznaczyć na robienie run.

Co poza tym? Jak wygląda sam wypad? Schodzimy do huntplace’u i zaczynamy ładować lootbag przedmiotami. I tu BARDZO ważna kwestia. Lootowanie polega na zbieraniu – słownie – wszystkiego, co można sprzedać. Oczywiście należałoby wyznaczyć minimalną wartość przedmiotów, które będziemy zbierać. Ja dla przykładu zbieram itemy już od 16 gp. I tak zaczynamy przeszukiwać cały teren respu, przeszukujemy przy tym wszystkie trupy potworów (przesuwając je przy, gdyż zazwyczaj w niektórych miejscach można znaleźć pod jednym trupem 20 następnych, a przy okazji i odrobinie szczęścia jeszcze jakiś samotny lootbag innego gracza...). Teren przechodzimy tylko RAZ! Przy czym wybijamy potworki które się na nim pojawią.

Ile wart jest lootbag który przyciągniemy z danego miejsca (przy założeniu że itemy będą warte między 12gp a 90gp)? To zależy od farta – można trafić na dużo złomu zostawionego przez gracza, który nie szanuje pieniądza i nie zbiera wszystkiego z potworów, a można mieć pecha i trafić wręcz przeciwnie. Poniżej zamieszczę kilka przykładów huntplace’u i wartości lootbaga:

***

1)

Folda (mino, orc, orc warrior, roty) – loot: sword, mace, sabre, chain armor, plate shield, chain helmet, brass helmet [cena itmów od 12 do 70gp]

- ~1h spędzona na Foldzie to około 5000 oz lootu wartego łącznie 4k (w tym około 800 to kasa)
- ~2h spędzone na Foldzie to około 8000 oz lootu – o łącznej wartości 6-8k (kasa w tym wypadku to ok. 1k)
- Może się też trafić loot o wadze 3000 oz (za około 2,5k) bądź jeszcze lżejszy o wadze 2000k (za około 2k)

Przeszukując wszystkie lvl’e (także ten z questem) można zebrać nawet więcej niż 8000 oz. Maksymalny loot jaki targnąłem z Foldy ważył 11k oz i kosztował pona 8k – zajęło mi to 2h.

Jak trasportujemy?
Wynosimy lootbag na samą górę i tam wysyłamy parcelem – do Carlin. Nie będzie problemu bo nie ma potrzeby rope’owania lootbagu.

Jak sprzedajemy?
W Carlim sprzedajemy plate shield (po 45gp, w Ab jakbyś sprzedał to stracisz 14 gp za sztukę), resztę wysyłamy do Ab i tam sprzedajemy resztę.

2)

POH (cyclop, mino archer, mino, mino guard, skeleton, DS, orc, orc warrior, orc szaman, orc berserker, orc lider) – loot: wszystko co na Foldzie + halberd, bolts, crossbow, brass armor i cięższy stuff [cena itmów od 12gp do 160gp]

- ~1h da nam słaby loot, bo około 2000-3000 oz (przy dużym szczęściu) – o wartości 2-3k
- ~2h przysporzy ci loot o wadze 4000 o wartości powyżej 3k
- ~3h i dłuższy to lootbag o wadze powyżej 5k oz i wartości rynkowej powyżej 4k

Oczywiście istnieje możliwość że loot będzie mały (około 1000 oz) ale w zasadzie zawsze będzie kosztował około 1k + 700 w kasie.
POH pod względem zbierania lootu jest dość niebezpiecznym miejscem – lurowane GSy i bardzo ścieśniony resp potworków. Poza tym są 4 archery na POHu więc należy tam szczególnie uważać.
Dobrze loot zebrać może tam gracz na poziomie wyższym niż 30 lvl.

Jak transportujemy?
Niestety, ręcznie – albo do Veno i stamtąd parcelem do innego miasta, albo całą drogą do Ab, Kazz, Thais etc.

Jak sprzedajemy?
Z uwagi na dużą ilość różnorodnego sprzętu polecam sprawdzić ceny i porozsyłać itemy do różnych miast, a następnie sprzedać z jak najwyższym zyskiem. Nie obejdzie się bez podróży na Fibulę w celu sprzedania kusz.

3)

Kopalnie koło Kazordoon (dwarf, roty, dwarf soldier, dwarf guard) – loot: hatchet, soldier helmet, sword, mace, chain armor, crossbow, dwarven shield, battle axe, battle shield, scale armor, double axe, axe ring, battle hammer, bolts, Steel helmet [dena itemów od 16gp do 293gp]

- 1h lootowania to ponad 3000 oz lootu (1 kopalnia) i zysk w postaci ponad 2,5k (w kasie 300)
- 2h lootowania to ponad 7000 oz lootu (2 kopalnie) i zysk ponad 5k (kasa – 600gp)
- 4h (dla wytrwałych) to ponad 17000 oz lootu (4-5 kopalni) i zysk – uwaga – ponad 10k (w kasie od 700-1k)

Zdarzyć się może że będzie mniej lub więcej. Raz przyniosłem 20k oz z 4 kopalni (wartość 15k), raz dużo mniej. Kilka uwag dla postaci:
Graczom od 8-20 lvl’u polecam chodzić na 1-2 lvl, i zbierać hatchety, ew. zniżać się do soldków i tam zbierać jeszcze soldier helmet, chain armor, crossbow, dwarven shield i bolty. Zaś graczom powyżej 25lvl polecam iść na 1-3 lvl, tam zebrać wszystko, i w miarę chęci schodzić na 4lvl do guardów (tylko ostrożnie)
Najlepsze kopalnie do lootowania to 2 i 4.

Jak transportujemy?
I tu jest problem – trzeba ropnąć lootbag – jeden raz do 4 razy, więc albo poproście kumpla by zszedł na 5 minut i pomógł, albo poproście graczy expiących w kopalni. Niskie lvl lepiej niech uważają bo lubią tam. Przyzwoitość nakazuje wynagrodzić za pomoc (np. 50-100 gp). Dalej tachamy do Kazz i postępujemy tak jak wcześniej opisałem.

Sprzedaż?
Battle axe, Double axe, Dwarven shield, Steel helmet sprzedajemy w Kazz, reszta w Ab bądź Carlin. Hatchety i Crossbow zaś można sprzedać tylko na Fibuli, a Scale armor i Soldier helemt na Outlaw Campie. Zalecam mieć eskortę i nosić tam naprawdę duże partie lootu żeby nie marnować czasu na chodzenie.

***

Reasumując, co nam daje taki sposób ściągania lootu? Ano to, że jednocześnie:
> zarabiamy kase (na 1h około 3k)
> nabijamy skille (ofensywne oraz shield) i to przy 4h może być znaczący wzrost na pasku skillbaru
> nabijamy mlvl, robiąc runy (paladyni runy HMM, sorc SD lub HMM, zaś druid UH)
> expimy (co prawda nie jest to jakiś zabójczy sposób, ale to zawsze 10k do doświadczenia, na 20-30 lvl’u to jest stosunkowo dużo
> jest dużo bezpieczniej tak spędzać czas przy lagach niż iść na jakikolwiek porządny exp...

Jakie są wady?
> trzeba być cierpliwym i mieć dużo czasu na takie przyjemności
> niekiedy trzeba będzie wyciągać liną lootbag, co może być problematyczne
> niskie lvl’e powinny uważać na pk-rów i złodziei

***

Jak macie jakieś własne miejsca odnośnie zbierania lootu to napiszcie (podajcie dokładny opis co należy bić i co leci z potworków oraz gdzie sprzedać loot).

Na koniec jeszcze zaznaczę – ten poradnik nie jest napisany dla idiotów którzy nie wiedzą jak pakować item do baga. Za pewne wszyscy (czy aby na pewno?) zbierają lootbag z huntu (o ile się da), ale ja mówię tu o zbieraniu wszystkiego ze swojej drogi. Wiele ludzi pozostawia przedmioty z potworów tak jak spadną i olewają je. A to jest przecie normalna kasa. Podać dobry przykład? Idziemy do kopalni 2 lub 4 koło Kazz. Na drodze znajdujemy 4 hatchety, czyli 100gp. 100gp to jeden uh. Taką ilość hatchetów znajdziemy po – yyy – całej minucie... Więc chyba nie musze komentować ile potencjalnych uhów wyniesiemy po 1h...

***

Na koniec krótkie podsumowanie najlepszego mojego lootwania (byłem na 34 lvl’u, 68 dist, 50 shield, 12 mlvl):
- czas trwania: ~4h
- loot: waga - ~20k, cena rynkowa – ponad 15k
- zdobyte doświadczenie: 12k
- nabite skille: distance – ponad 30%, shielding – ponad 20% (i awans na 51)
- podniesiony mlvl: o ponad 9%



Enjoy!
__________________
Chwalebny nasz Zakon szczęśliwie niech żyje i w krainach triumfy święci nad złem plugawym
Gloria Ordo Invictis!!

Galahard sprzedany w mam nadzieje dobre ręcę. Koniec z tibią. Trza się ukreatywniać.

The Great Journey :: The Undiscovered Celhorn :: Galahard

Ostatnio edytowany przez SwiFty - 05-01-2005 o 21:19.
Galahard jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-01-2005, 01:39   #2
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 40

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Szczęśliwy Ładny, podoba mi się :)

:cool:

Malutkie poprawki:
1. Co do POH-u: mówisz o halberdach, które można sprzedać za 400 gp, a w cenie itemów piszesz: "[cena itmów od 12gp do 160gp]"
2. Battle axe sprzedajemy w Thais albo Venore. Zyskujemy 5 gp na sztuce.
3. Na Foldzie są też mino archery, można je wliczyć do rozrachunku, bo zostawiają crossbow, a to dość cenna rzecz w lootbagu. Chyba, że mówisz tylko o jakimś jednym konkretnym miejscu...
4. W sumie mało tych miejsc, ale jeśli do 40 lev tylko, to jest to w miarę ok. Można by dodać ewentualnie Mintwallin (raz przejść bramę, a dalej to nie ma żadnych problemów ze spokojnym robieniem lootbaga). Na tych niższych levelach może jeszcze MotLS, podziemia na wschód od Thais...

Ok, przenoszę
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 07:37   #3
Galahard
Użytkownik Forum
 
Galahard's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 113
Stan: Na emeryturze
Galahard ma numer GG 4385781
Domyślny

Battle axe sprzedajemy w większości miast po 75gp... mogło ci się pomyliś z hand axe.
Co do Foldy to owszem są archery (policze na palcach jednej ręki, ale są). Jakby się ktoś pakował wszędzie to nawet guardy są. Zaraz dopisze.
Miejsc mało, bo mam swoje ulubione a z innymi mam mało doświadczenia.
Co do tego 40 lvl - powyżej niego zaczyna się już znoszenie drogiego eq. z potworków na których się zdobywa doświadczenie - czyli nie polega to na chodzeniu i pakowaniu do lootbaga ton sprzętu, tylko na zabieraniu rzeczy bardzo cennych i sprzedawaniu zazwyczaj na kanale trade.
__________________
Chwalebny nasz Zakon szczęśliwie niech żyje i w krainach triumfy święci nad złem plugawym
Gloria Ordo Invictis!!

Galahard sprzedany w mam nadzieje dobre ręcę. Koniec z tibią. Trza się ukreatywniać.

The Great Journey :: The Undiscovered Celhorn :: Galahard
Galahard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 08:48   #4
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 40

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

Z battle axem chodzi mi o to, że w Thais i Venore sprzedajesz po 80, a w Kaz po 75.

A jeśli chodzi o lootbagi to nie zdziw się, ale ja cały czas je robię (70 lev) i nie zamierzam szybko przestać. Co prawda nie jest to Folda ani POH, ale Orc Fortress, Mintwallin, dawniej Senja (chociaż może tam wpadnę wkrótce )
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 10:48   #5
Sobixu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Bardzo ciekawy poradnik i jeszcze coś
Jak ktoś sie uprze to może na Mount Styrenum robić lootbagi z short swordami , które często lecą z cyklopów.
można je sprzedać za 12 gp jak sie nie myle ale po 2h chodzenia zysk jest taki dość średni



Czyli coś koło 500 gp jak wiesz gdzie chodzić
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 12:48   #6
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

spoko poradnik, tylko kwestia jest taka, iż jeżeli nastawiamy się na lootowanie to praktycznie odpada nam kwestia expienia. Ponieważ np. na rotach (druid 27 lvl, w hammer) 10 k expa w godzinę to szło przy axe ring i na prawdę pustym respie i szybkim biciu ....
__________________





p.l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 13:00   #7
hipodrom
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2004

Posty: 13
Domyślny ehh

fajnie fajnie ale lootowanie - nie dla mnie dlaczego ?? gram na swiecie non pvp a tutaj kazdy noob ( zauwazyc chcialbym ze nie tylko br ale rowniez duza czesc polakow) zabiera loota wiec .... to nie ma sensu a szczegolnie do miasta w miescie nei da sie wrzucic tego na dp a na foldzie ... jak sie ma szczescie i sie dobrze to robi ...
hipodrom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 13:39   #8
HocBav
Użytkownik Forum
 
HocBav's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 34

Posty: 45
HocBav ma numer GG 1774518
Król Loot :(

Lootowanie nie dla mnie wole robić runy ,mam 3 UH makeroff i mam bp of uh w ok 1 h a przy ty,m moge np. Odrabiać lekcje
__________________
Sok Kubuś ruullz !!

Knight
lvl : 31
mlvl: 4
Skills 70//68
2 x Druid
lvl : 11
mlvl : 32/25
Skills 19//20 :
HocBav jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 15:36   #9
Kamae
Użytkownik Forum
 
Kamae's Avatar
 
Data dołączenia: 05 09 2004
Lokacja: 127.0.0.1
Wiek: 33

Posty: 54
Stan: Na Emeryturze
Kamae ma numer GG 2286081 Send a message via Skype™ to Kamae
Domyślny

Lootowanie to może być niezły sposób na kasę, ale złodzieje to zmora "zbieraczy złomu" a jak jeszcze na non-pvp to już kooompletnie nieopłacalne ... trochę jak drift w Need for Speed Underground... walniesz w bandę i to co miałeś na liczniku spada do zera (tyle że nad złodziejem nie masz żadnej kontroli a nad samochodem tak )

@ HocBav
Ja odrabiam lekcje jak skilluje
__________________
Cytuj:
(...)Opis konfiguracji obejmuje tylko system Windows, ponieważ użytkownicy Linuxa sami sobie poradzą, a użytkownicy Macintoshy przywykli do tego że wszyscy ich olewają(...)

Ostatnio edytowany przez Kamae - 05-01-2005 o 15:38.
Kamae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 16:00   #10
Kreska
Użytkownik Forum
 
Kreska's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 34

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 26
Skille: 64/53
Poziom mag.: 12
Kreska ma numer GG 3118005
Brak ikony

Spox poradnik. Ja czesto chodze na Folde ale tez jak nie ma tlumu, to mozna spokojnie lootowac w Elvenbane obok Ab. Czasem jak sie trafi to przy jednym przejsciu mozna okolo 3 bp plate shieldow zebrac bo ludziom czesto capa brakuje na nie.
Kreska jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 16:39   #11
Galahard
Użytkownik Forum
 
Galahard's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 113
Stan: Na emeryturze
Galahard ma numer GG 4385781
Domyślny

Zgadzam się ze stwierdzeniem o non pvp - nie mam doświadczenia więc zapomniałem to ująć. Dopiszę hurtem z innymi rzeczami.

Tera sprawa odnośnie kogoś kto napisał że woli robić runy - przecież możesz jednocześnie zbierać zło i robić runy, nie prawdaż? A nawet jeśli nie chcesz robić run to zarobienie 2,5k na uhach (od bp) zajmie ci dużo więcej czasu niż zebranie takiej ilości kasy w złomie.
A używanie multi clienta jest nielegalne, z tego co mi wiadomo.

Co do Orcfortress to jest to rzeczywiście kolejne miejsce do lootowania, ale tak jak Raynold napisał, dla lvl wyższysch niż podałem. Na razie nie mam możliwości patrzenia na OF pod tym kątem ja tam chodzę expić, i to z blokerem, więc to co zbieramy to poprostu zwrot za runy i strzały.

No i jeszcze z tym expieniem... jak zaznaczyłem exp jest tu marniutki, ledwie zauważalny dla wyższych lvl'i. Ale ile doświadczenie gracz dostanie za stanie pod depo i robienie run? Poza tym skille lecą. Jakby się uprzeć to można się ustawić pod depo z kumplem i 2 ratami - trenić, robić offence i defance oraz mlvl - tylko że nadal nie będzie kasy z lootu zebranego ani tego nędznego, ale zawsze, doświadczenia.
__________________
Chwalebny nasz Zakon szczęśliwie niech żyje i w krainach triumfy święci nad złem plugawym
Gloria Ordo Invictis!!

Galahard sprzedany w mam nadzieje dobre ręcę. Koniec z tibią. Trza się ukreatywniać.

The Great Journey :: The Undiscovered Celhorn :: Galahard
Galahard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 19:56   #12
pciom
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 12 2004
Lokacja: Suwałki
Wiek: 33

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Imię: Aradras
Profesja: Elder Druid
Gildia: brak
Świat: Galana
Poziom: 28
Poziom mag.: 39
pciom ma numer GG 1197622 Send a message via Skype™ to pciom
Strzałka lol:)

ej ziomy co wy gadacie po co placic dla zioma od 50-100gp jak samemu mozna ropnac baga
zapewne teraz maile do mnie przyslecie"ej lolcu ty noobie sameu nie mozna ropnac baga" a ja wam odpowiem ze mozna tlyko trzeba miec troche oleju w glowie
kto bedzie chcial jakies wskazowaki niech pisze
pciom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 20:10   #13
gorczaker
Guest
 

Posty: n/a
LOL ciekawe:]

jesli mowisz prawde to to moze byc cos cudnego dla takiego facca jak ja
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 20:26   #14
Lyonis
Użytkownik Forum
 
Lyonis's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2004
Lokacja: Katowice
Wiek: 33

Posty: 121
Stan: Na emeryturze
Imię: Lyonis
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 66
Skille: 84/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pciom
ej ziomy co wy gadacie po co placic dla zioma od 50-100gp jak samemu mozna ropnac baga
zapewne teraz maile do mnie przyslecie"ej lolcu ty noobie sameu nie mozna ropnac baga" a ja wam odpowiem ze mozna tlyko trzeba miec troche oleju w glowie
kto bedzie chcial jakies wskazowaki niech pisze

Eh... chciałeś chyba powiedzieć że dało się ropać bagi przed uptade.(nawet któs na forum opisał jak)Ale z tego co mi wiadomo to po uptade sie nie da....
__________________

Lyonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 20:38   #15
Galahard
Użytkownik Forum
 
Galahard's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 113
Stan: Na emeryturze
Galahard ma numer GG 4385781
Domyślny

Re up:
Tak dało się kiedyś, był to jedyny przypadek w którym lekkie lagi były zjawiskiem pozytywnym, nie zaś negatywnym...
Ale ten bug już usunięto.
Za to ja wiem jak rzucać bagiem przez dwie długości ekranu jednym machem

Re pciom:
Ech, no właśnie o to chodzi... to adnot. do powyższego postu, ale chyba nie skminiłeś o co mi biegało...
__________________
Chwalebny nasz Zakon szczęśliwie niech żyje i w krainach triumfy święci nad złem plugawym
Gloria Ordo Invictis!!

Galahard sprzedany w mam nadzieje dobre ręcę. Koniec z tibią. Trza się ukreatywniać.

The Great Journey :: The Undiscovered Celhorn :: Galahard

Ostatnio edytowany przez SwiFty - 05-01-2005 o 22:20. Powód: btw
Galahard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 20:41   #16
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez p.l
Ponieważ np. na rotach (druid 27 lvl, w hammer) 10 k expa w godzinę to szło przy axe ring i na prawdę pustym respie i szybkim biciu ....
To mnie rozwaliles xDD Do clubow zakladac axe ring. Huehuehue. Rozumiem, ze literowka?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez swifty.
Może się też trafić loot o wadze 3000 oz (za około 2,5k) bądź jeszcze lżejszy o wadze 2000k (za około 2k)
Taaa, 2000k to jest jeszcze lzejszy? ;] O ile mi wiadomo k = 1000, razem bedzie 2000000 xD Pozatym fajny poradnik, ale lootbagi mozna rowniez robic podczas zwyklego expienia ^.-
Siergiey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 20:59   #17
slimaczek
Użytkownik Forum
 
slimaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kościan

Posty: 485
Stan: Na Emeryturze
Imię: Topork
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 87
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
slimaczek ma numer GG 1217938
Domyślny

Dlamnie znakomitym miejscem z lootem jest elvenbane.. Mnóstwo tam plate shieldów, mace, swordów, sabre, chain armorow, brass helmetów... Ja tam w 10 min zdobywam 300gp więc sobie policzcie ile w godzine.
__________________
Play the game. Never let the game play you.

slimaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 21:20   #18
Galahard
Użytkownik Forum
 
Galahard's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 113
Stan: Na emeryturze
Galahard ma numer GG 4385781
Domyślny

Re Siergiey:
No zdarza się czasem - już poprawiłem ^^

A co do tych lootbagów to wszystko rozchodzi się o to że nie mówię o standardowym expieniu, tylko o pójściu do respa tylko po to by wynieść tony złomu na sell.
__________________
Chwalebny nasz Zakon szczęśliwie niech żyje i w krainach triumfy święci nad złem plugawym
Gloria Ordo Invictis!!

Galahard sprzedany w mam nadzieje dobre ręcę. Koniec z tibią. Trza się ukreatywniać.

The Great Journey :: The Undiscovered Celhorn :: Galahard
Galahard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 21:56   #19
pciom
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 12 2004
Lokacja: Suwałki
Wiek: 33

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Imię: Aradras
Profesja: Elder Druid
Gildia: brak
Świat: Galana
Poziom: 28
Poziom mag.: 39
pciom ma numer GG 1197622 Send a message via Skype™ to pciom
Strzałka lol:)

Za to ja wiem jak rzucać bagiem przez dwie długości ekranu jednym machem

przeciez to proste ziom!
pciom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2005, 00:20   #20
SirKamil
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 12 2004

Posty: 6
SirKamil ma numer GG 7731295
Domyślny

Calkiem spoko poradnik
Tez jestem milosnikiem zbierania zlomu i dla nisko poziomowych postaci moge polecic opuszczona swiatynie(wejscie zaraz przy polnocnym wejsciu do Thais). Nie jest to moze az tak dobre miejsce do robienia loot bag-ow jak w poradniku, ale przynajmniej szybko mozna uciec przed PK bo miasto jest blisko. Mozna tam znalezc przede wszystkim orki(warrior-y, normalne i spearman-y) sa tez rot-y, sceleton-y, i ghule. Czeba tylko uwazac na pomieszczenia z smokiem i Beholderem (nizko-pozniomowcy oczywiscie)
SirKamil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:33.


Powered by vBulletin 3