Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-11-2010, 22:13   #21881
Bags
Użytkownik Forum
 
Bags's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2007

Posty: 270
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia,Nerana
Poziom: 270
Bags ma numer GG 5711846
Domyślny

up. w 20 po mnie ;d
z tej sytuacji wyszedlem dalej upadlem )

nie ma to jak w 20 na botach na 1 xD
Gratulacje bo jest czego

Ostatnio edytowany przez Bags - 14-11-2010 o 22:15.
Bags jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-11-2010, 22:27   #21882
Ago'pall
Użytkownik Forum
 
Ago'pall's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008
Lokacja: Skierniewice
Wiek: 33

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Agostino
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 370
Skille: 103/101
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raszemhe Pokaż post


Akcja znicz[*]

Akcja znicz? chyba zyjesz nie w tym swiecie albo powtarzasz zabawe plebsów z czasów dementhess,powiedzialem ci juz raz wracaj grac w szachy,pionku.Tam gdzie twoje miejsce,jestes pomiatany przez wszystkich,jedyne co mozesz zrobic to wlepic skrina na forum i pokozaczyc co zrobila gildia hacków ,pierdolonych makrowców.Mam nadzieje ze kiedys przemyslisz swoje zachowanie i srozumeisz to jakim byles pacholkiem,jebanym popychadlem.Pozdrawiam równiez kolegów ktorzy sprzedali sie do pólnocnych gwiazd za paczke cukierków.

@RasZ Dembowiec
byles najlepszy w tej akcji!


By Eydzu at 2010-11-13
__________________
Ago'pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2010, 22:35   #21883
Raszemhe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2010

Posty: 113
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ago'pall Pokaż post
Akcja znicz? chyba zyjesz nie w tym swiecie albo powtarzasz zabawe plebsów z czasów dementhess,powiedzialem ci juz raz wracaj grac w szachy,pionku.Tam gdzie twoje miejsce,jestes pomiatany przez wszystkich,jedyne co mozesz zrobic to wlepic skrina na forum i pokozaczyc co zrobila gildia hacków ,pierdolonych makrowców.Mam nadzieje ze kiedys przemyslisz swoje zachowanie i srozumeisz to jakim byles pacholkiem,jebanym popychadlem.Pozdrawiam równiez kolegów ktorzy sprzedali sie do pólnocnych gwiazd za paczke cukierków.

@RasZ Dembowiec
byles najlepszy w tej akcji!
Niezle chlopie jestes przyjebany ,masz takie maniany na bani z powodu tej tipji ze glowa mala ,pamietaj po wlaczeniu komputera postaraj sie ogarniac swoje emoty ?elo ? caly slownik jezyka polskiego nalezy do dementhess?

@co do mnie
nie bylo mnie tam bo nie zdazylem zrobic banuty wrath ,a jak dodam ssa kumpli piszac ze northstar (GILDIA[nie paru graczy]) ubilo typa ,odraz musisz sie obsrac?
Raszemhe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 00:18   #21884
Ago'pall
Użytkownik Forum
 
Ago'pall's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008
Lokacja: Skierniewice
Wiek: 33

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Agostino
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 370
Skille: 103/101
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raszemhe Pokaż post
Niezle chlopie jestes przyjebany ,masz takie maniany na bani z powodu tej tipji ze glowa mala ,pamietaj po wlaczeniu komputera postaraj sie ogarniac swoje emoty ?elo ? caly slownik jezyka polskiego nalezy do dementhess?

@co do mnie
nie bylo mnie tam bo nie zdazylem zrobic banuty wrath ,a jak dodam ssa kumpli piszac ze northstar (GILDIA[nie paru graczy]) ubilo typa ,odraz musisz sie obsrac?
tak sie obsrałem ze kapsko leci mi nogawką,ty tepa ku***,powinienes sie zastanowic co piszesz;D próbujesz mi wmowic ze tibia to moje zycie? tak zalosnego teksu jeszcze nikt mi nie puscil;D nie wiem nawet jak mogles znizyc sie do tak nedznego poziomu kupo gówna.A co do nolajfów i brania tipji na powaznie powinienes porozmawiac z czlonkami swojej gildi? ale skoro tego nie zrobiles to musisz otworzyc swe małe parszywe oczeta,tak mowie o tych przekrwionych gałach które wlepiasz w monitor w raz ze swoimi fantastycznymi kolegami,którzy opalaja sie 24 h na dobe.Wiec nie cisnij mi czegos jesli robicie to samo:} pocisnales samemu sobie,pozdro milion.Ide kopac pachołki.

Takze sadze ze bylbys niesamowitym lurerem tym swoim setnym pixelem,tłumy by padały.
By eydzu at 2010-11-13
__________________

Ostatnio edytowany przez Ago'pall - 15-11-2010 o 00:20. Powód: Automerged Doublepost
Ago'pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 01:02   #21885
Darexin
Użytkownik Forum
 
Darexin's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 506
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Darexin
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Poziom: 426
Skille: -/31
Poziom mag.: 99
Domyślny

Nadal nie rozumiem o co chodzi z tymi cukierkami, skoro je tak lubisz to : www.tesco.pl/ a nie http://forum.tibia.pl/


__________________


Darexin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 07:40   #21886
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 32

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Darexin Pokaż post
Nadal nie rozumiem o co chodzi z tymi cukierkami, skoro je tak lubisz to : www.tesco.pl/ a nie http://forum.tibia.pl/
Nie rozumiem tej beki ;<
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S
Xzonixek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 09:19   #21887
Sigon's
Użytkownik Forum
 
Sigon's's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2009

Posty: 51
Imię: Jezlek
Gildia: Silenty
Świat: Saphira/Danubia
Domyślny

"na 100%" "_/North Star_/" "Akcja znicz"

Mam rozumieć, że jesteście gorszą wersją Beki, Bomby i Deme?

Ty się ago bój bo ci zaraz będą te Ksero-boye, zasady ustalać.

hejka.

*mop
Stary ty idź na jakiś konkurs debila roku czy coś w tym stylu, bo chłopie bijesz wszystkich na głowę jeśli chodzi o poziom debilizmu ba
nie widziałem jeszcze takiego kretyna jak ty, nie dość że nie wiesz co to jest ironia to jeszcze starasz się na siłę udowodnić że masz chociaż grosz inteligencji w sobie o co cię nigdy chłopcze nie posądzę.

Ostatnio edytowany przez Sigon's - 15-11-2010 o 16:29.
Sigon's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 15:59   #21888
M3P
Użytkownik Forum
 
M3P's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2009

Posty: 294
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Genessis
Świat: Candia
Poziom: 280
Poziom mag.: 92
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sigon's Pokaż post
"na 100%" "_/North Star_/" "Akcja znicz"

Mam rozumieć, że jesteście gorszą wersją Beki, Bomby i Deme?

Ty się ago bój bo ci zaraz będą te Ksero-boye, zasady ustalać.

hejka.
od zasad to ty sie odp.....l to jest patent Genessis.
z bogiem
M3P jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 16:17   #21889
Raszemhe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2010

Posty: 113
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ago'pall Pokaż post
tak sie obsrałem ze kapsko leci mi nogawką,ty tepa ku***,powinienes sie zastanowic co piszesz;D próbujesz mi wmowic ze tibia to moje zycie? tak zalosnego teksu jeszcze nikt mi nie puscil;D nie wiem nawet jak mogles znizyc sie do tak nedznego poziomu kupo gówna.A co do nolajfów i brania tipji na powaznie powinienes porozmawiac z czlonkami swojej gildi? ale skoro tego nie zrobiles to musisz otworzyc swe małe parszywe oczeta,tak mowie o tych przekrwionych gałach które wlepiasz w monitor w raz ze swoimi fantastycznymi kolegami,którzy opalaja sie 24 h na dobe.Wiec nie cisnij mi czegos jesli robicie to samo:} pocisnales samemu sobie,pozdro milion.Ide kopac pachołki.

Takze sadze ze bylbys niesamowitym lurerem tym swoim setnym pixelem,tłumy by padały
O kurwa masz 379 lefel ,ze tak zapytam ... MOGE CIE KURWA DOTKNAC???!!! ;/ . Napisałes ze wszyscy u nas to no-life i boty , jedno drugiego sie kurwa wyklucza ,skoro ktos jest na full afk bot to jak kurwa moze nie miec zycia???dobrze rozumuje?co do mojej osoby nie wiem jak dlugo kurwa gram ale 12 godzin nie siedze(patrz rozne strony) jak np oski czy ktos ale zreszta u nas pare osob sharuje chary i boci chary ,wiec jakie z nas no-life?phi s*******aj z ta swoja pro gildia laczkow oby nie twojego poziomu (rozumiesz=zal dupe sciska) ostatnia odpowiedz do Ciebie zanim spina dojdzie do 3 stron ,cze smieciu
Raszemhe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 16:31   #21890
frajerhejt
Użytkownik forum
 
frajerhejt's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2010

Posty: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raszemhe Pokaż post
O kurwa masz 379 lefel ,ze tak zapytam ... MOGE CIE KURWA DOTKNAC???!!! ;/ . Napisałes ze wszyscy u nas to no-life i boty , jedno drugiego sie kurwa wyklucza ,skoro ktos jest na full afk bot to jak kurwa moze nie miec zycia???
Elder Darexin jest świetnym przykładem tego, czemu właśnie zaprzeczyleś - on na przykład jest na bocie i siedzi przy komputerze...

tak btw agostino i jego gildia 'pro laczków' pewnie będzie jeszcze się długo po was trzymać, u was pierwsza większa spina na vt i te twoje ziomsy położą na ciebie lache, więc nie wiem po chuj ich bronisz
frajerhejt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 20:45   #21891
Litin_Kaire
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007

Posty: 321
Profesja: Elite Knight
Gildia: Silent Force
Świat: Candia
Poziom: 300
Poziom mag.: 10
Domyślny

@Raszemhe

Z tej twojej calej smiesznej gildii, tylko Ty sie spinasz na tym forum(nie wspomne darexina, czlowieka po ktorym juz mi sie nawet nie chce cisnac), a szczerze mowiac, byles, jestes i bedziesz tylko pionkiem :C! W przeciwienstwie do Ciebie, Agostino 'cos' zrobil. A Ty potrafisz tylko wstawic screena swoich pro ziomeczkow, ktorzy kopiuja wszystko, od ludzi ktorzy kiedys grali na Candi, i smiac sie z czegos, przy czym nawet ciebie nie bylo. Zastanow sie ty polmozgu co ty wyczyniasz, odejdz czasami od komputera i wyjdz na dwor. Przewietrz sie, moze wyjdzie ci to na dobre. Korzystajac z okazji, chcialbym pozdrowic moich pro ziomeczkow, z twojej wspanialej gildii - Darexina i Gorcia :*:*:*:*.
Buziaczki, caluski, hehesie !
Litin_Kaire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 20:46   #21892
Ago'pall
Użytkownik Forum
 
Ago'pall's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008
Lokacja: Skierniewice
Wiek: 33

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Agostino
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 370
Skille: 103/101
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raszemhe Pokaż post
O kurwa masz 379 lefel ,ze tak zapytam ... MOGE CIE KURWA DOTKNAC???!!! ;/ . Napisałes ze wszyscy u nas to no-life i boty , jedno drugiego sie kurwa wyklucza ,skoro ktos jest na full afk bot to jak kurwa moze nie miec zycia???dobrze rozumuje?co do mojej osoby nie wiem jak dlugo kurwa gram ale 12 godzin nie siedze(patrz rozne strony) jak np oski czy ktos ale zreszta u nas pare osob sharuje chary i boci chary ,wiec jakie z nas no-life?phi s*******aj z ta swoja pro gildia laczkow oby nie twojego poziomu (rozumiesz=zal dupe sciska) ostatnia odpowiedz do Ciebie zanim spina dojdzie do 3 stron ,cze smieciu
oski-healing bot/24h przed pc,darexin healing bot 24h przed pctem,royales healing bot 24h przed pctem.Dokladnie pomysl.
Jak stwierdzil Sigon jestescie calkowicie tepi,tak darexin aka adziu(ksywka która wymyslilem),tragedia ze musialem poswiecic chwile zeby wytezyc swój umysl dla sprzedawczyka.
@darexin
Za poczke cukierków to ty sie sprzedales.I wszystko jasne?
Tak sadze ze byla z tesco,dosc tania,wielkie opakowanie,paskudnie smakujace dropsiki-drozszy nie jestes.(Produkt Tesco)
@Rash Dembowiec
masz racje wyjdz z forum pogrąz sie w placzu a gdy twoja koksiarska(ironia-zeby tepi nie zadawali pytan{darexin}) gildia zacznie sie powoli rozpadac wtedy przemysl co zrobiles zle, internetowy trollu.Co do dotykania to wara pedale,zajmij sie szachami.

@frajerhert -"ziomsy"-dobre stwierdzenie;D


By Eydzu at 2010-09-19
__________________
Ago'pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 22:05   #21893
xXMakaXx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2008

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Goratel
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 348
Skille: 21/29
Poziom mag.: 98
Domyślny

@litin
@ mnie? ale dzięki, też cie kocham Tomek :*

Ostatnio edytowany przez xXMakaXx - 15-11-2010 o 22:10.
xXMakaXx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 23:06   #21894
Harrypierdzistary
Użytkownik Forum
 
Harrypierdzistary's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2010

Posty: 26
Domyślny

Jesteście zryci jak ogórki kiszone. Tak was ta gierka pochłonęła, że nawet nie zauważacie jak zżera was nienawiść (nienawiść jest błędem w psychice ludzkiej). Zamiast iść w kierunku pogodzenia się i grania w miłej atmosferze, to tylko stale zaogniacie sytuację. Tak się tu fajnie kiedyś grało, ale oczywiście polaczki musiały zniszczyć cały klimat. Zachowujecie się jak małe dzieci, które pod*ierdalają sobie zabawki w piaskownicy. Egocentryczne mendy bez kszty samokrytyki. Ciuś ciuś do szkoły radzę spie**alać nieuki pieprzone.

Btw. Wie ktoś jaki nick ma teraz moja postać? Czy może dostała delete?


Ostatnio edytowany przez Harrypierdzistary - 15-11-2010 o 23:08.
Harrypierdzistary jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2010, 10:29   #21895
Stefan Wichura
Użytkownik Forum
 
Stefan Wichura's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2006

Posty: 274
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 250
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raszemhe Pokaż post
O kurwa masz 379 lefel ,ze tak zapytam ... MOGE CIE KURWA DOTKNAC???!!! ;/ . Napisałes ze wszyscy u nas to no-life i boty , jedno drugiego sie kurwa wyklucza ,skoro ktos jest na full afk bot to jak kurwa moze nie miec zycia???dobrze rozumuje?co do mojej osoby nie wiem jak dlugo kurwa gram ale 12 godzin nie siedze(patrz rozne strony) jak np oski czy ktos ale zreszta u nas pare osob sharuje chary i boci chary ,wiec jakie z nas no-life?phi s*******aj z ta swoja pro gildia laczkow oby nie twojego poziomu (rozumiesz=zal dupe sciska) ostatnia odpowiedz do Ciebie zanim spina dojdzie do 3 stron ,cze smieciu
ty ziomeczku nie badz taki kozak i sie nie spinaj w necie bo jak narazie to "tipja" jest twoim zyciem, i jak kupiles chara od mojego koleszki i cie hakneli to twoja mama zadzwonila z pretensjami do niego a ty w tle telefonu w szal wpadales i nie wiedziales co ze soba zrobic(tak to bylo slychac przez telefon) nie wiedziales co masz jej mowic tylko sie jakales dzieciaku, pozniej jeszcze milion telefonow z placzem wiec dupe zamknij i sie nie spinaj. a wy nie cisnijcie z nim bo znajdzie do was numery i bedzie wam plakal do telefonu i poskarzy sie mamcie ze go wyzywacie

Ostatnio edytowany przez Stefan Wichura - 16-11-2010 o 11:35.
Stefan Wichura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2010, 13:50   #21896
Amadii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 06 2007
Lokacja: Sulechów

Posty: 209
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fortt
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 300
Domyślny

@rash
Wyjdz i nie wracaj, maly nieswiadomy pomiocie!
Jezeli uważasz siebie za kogos fajnego, to sie pomyliles. Tak przy okazji, na gc dhunky tez spami "i here" lub odpowiednik polski "ja tutaj"? Bo gdzie ten pseudofajny i wogole koles wpadnie tak pisze Wiem, ze lubisz sie otaczac "lepszymi" i "fajniejszymi" kolegami, lecz to tylko zludzenie. Nastepnym razem pomysl zanim napiszesz cokolwiek.

Amadii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2010, 15:42   #21897
Darexin
Użytkownik Forum
 
Darexin's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 506
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Darexin
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Poziom: 426
Skille: -/31
Poziom mag.: 99
Domyślny

Taaa Agostino duzo narobil a najwiecej wyzulil kasy od kumpli
Nadal nie wiem o co chodzi z tymi cukierkami ale wole sie za nie sprzedac niz za paczke zyletek ktorymi co wieczor w lazience tniesz sobie te chude zylaste grabie <czyt. ręce>

Nastepny do kolekcji ;p






--- Darexin dodał 1 minut i 28 sekund później ---

Ostatnio edytowany przez Darexin - 16-11-2010 o 15:44. Powód: Automerged Doublepost
Darexin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2010, 15:51   #21898
Kwintensencja
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2010
Lokacja: Świnoujście

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 211
Skille: 103/80
Poziom mag.: 26
Domyślny

Małe co nie co ;>


Ostatnio edytowany przez Kwintensencja - 16-11-2010 o 15:52.
Kwintensencja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2010, 18:54   #21899
Raszemhe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2010

Posty: 113
Domyślny

Filmiku z akcji - ki'siel nyq i master elite pal padaja od oskiego nie bedzie ,byna cam jak zwykle ma debugga ,szkoda zrobilbym fajny filmik na yt <bez spiny> ,btw ciekawe czy ktos bedzie sie upieral ze ktos go nie zabil (dla agostina i innych psow: nie ,to nie ja zabilem ,nie bede wam nawet kurwa odpowiadal ,szkoda mojego czasu)
Raszemhe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2010, 19:58   #21900
Misiecq
Użytkownik Forum
 
Misiecq's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2008

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Misiecq
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Domyślny Heh a tu dalej spina ; o

Misiecq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:39.


Powered by vBulletin 3