Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-03-2010, 21:21   #41
Otakuma
Użytkownik Forum
 
Otakuma's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Będzin
Wiek: 33

Posty: 688
Stan: Na Emeryturze
Otakuma ma numer GG 3378616
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Juzefek Pokaż post
Nie przypominam sobie, by w Polsce traktowano Burka jako święte zwierze :/
Ale traktuje się jako pupila, a nawet przyjaciela, tymczasem w chinach nie różni się wiele od kur chodzących po podwórku którym w niedziele urżnie się łeb i ugotuje rosół. Wszystko zależy od kultury.
__________________

Ostatnio edytowany przez Otakuma - 27-03-2010 o 21:23.
Otakuma jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-03-2010, 21:47   #42
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Między innymi o taką:

Je*ane bezmózgi. No kur*a, jak tak można? Jeszcze nawet tego psa nie zabiją tylko na żywca zdejmują BO ŁATWIEJ SCHODZI, a potem niech leży i zdycha. Ja pierdole, zajebać wszystkich i spokój. Kto to w ogóle wymyślił - jeść psy? Za mało kurczaków i świń kur*a mają? To niech wpieprzają dalej ten swój ryż. Swoją drogą, ciekawe ilu ludzi chodzi w ubraniach z psiego futra mając świadomość z czego jest to zrobione. Zbombardować kutafonów.
No i co? Hipokrytą byłby wtedy, gdyby krytykował brutalne zabijanie psów w Chinach ukazane na tym filmiku, ale w domowym zaciszu robił to samo (lub nie w domowym). A fakt, że dla niego kura i świnia nie mają znaczenia i wydaje przyzwolenie na ich krzywdzenie nie czyni z niego hipokryty.
Bo ja np. jestem przeciwny tak brutalnemu traktowaniu zwierząt, niezależnie od tego, gdzie to ma miejsce. Ale gdy widzę wstrętnego robala na biurku, mam ochotę go zabić w taki sposób, by cierpiał tak mocno jak tylko się da, ale jednak hipokrytą się nie czuję i nim po prostu nie jestem.
Bo przecież to tylko robak.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 22:38   #43
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ale gdy widzę wstrętnego robala na biurku, mam ochotę go zabić w taki sposób, by cierpiał tak mocno jak tylko się da, ale jednak hipokrytą się nie czuję i nim po prostu nie jestem.
Bo przecież to tylko robak.
Mi to nawet takiego robala żal, bo to też przecież żywe stworzenie.
Możliwe, że to już podchodzi pod głupotę/nieogarnięcie umysłowe.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 22:44   #44
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Takie coś w ogóle jest świadome tego, że żyje?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 22:56   #45
Capality
Użytkownik Forum
 
Capality's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,350
Stan: Na Emeryturze
Świat: Calmera
Capality ma numer GG 16087821
Domyślny

Wszelkie komary i robactwo - zajebać

@topic
ktos dobrze powiedzial 'oczy tego psa beda mi sie snic po nocach' czy cos podobnego
__________________
NOTKA

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Ogorek-- Pokaż post
a od kiedy filmy są w .html?
Capality jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 22:59   #46
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

@Yoh

Nie wiem, czy jesteś aż takim ignorantem albo po prostu nie przemyślałeś swojej wypowiedzi. Oczywiście, że zdaje sobie sprawę, nawet ten najmniejszy pajączek w czasie deszczu schowa się gdzieś, gdzie nie pada, inaczej by wyginęły już setki lat temu, nawet głupia marchewka reaguje na dotyk. One również posiadają układy nerwowe (nie-warzywa), i to, że komuś szkoda nawet pająka nie jest jakimś "głupim odruchem". Między innymi właśnie to czyni z ciebie człowieka - empatia.

@Cap
Pomijając konsekwencje nagłego wybicia robactwa (problem padliny, łańcuchów pokarmowych, zapylania kwiatów itp.) jest to niemożliwe

Ostatnio edytowany przez Ametystowec - 27-03-2010 o 23:00.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 23:17   #47
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
@Yoh
Nie wiem, czy jesteś aż takim ignorantem albo po prostu nie przemyślałeś swojej wypowiedzi. Oczywiście, że zdaje sobie sprawę, nawet ten najmniejszy pajączek w czasie deszczu schowa się gdzieś, gdzie nie pada, inaczej by wyginęły już setki lat temu, nawet głupia marchewka reaguje na dotyk. One również posiadają układy nerwowe (nie-warzywa), i to, że komuś szkoda nawet pająka nie jest jakimś "głupim odruchem". Między innymi właśnie to czyni z ciebie człowieka - empatia.
No i co z tego? To wcale nie świadczy o tym, że ten mały pajączek ma samoświadomość życia, bo to że podczas deszczu odezwie się instynkt mówiący "wejdź Yohowi do domu" to naprawdę można sobie o kant tyłka rozbić. Cogito ergo sum.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 23:33   #48
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Nie widzisz analogii? On oburzył się jedzeniem psów przez Chińczyków, a tak samo zareagowałby przeciętny Hindus na jedzenie krów. W jakiejś części świata znaleźliby się pewnie i tacy ludzie, dla których czymś niewyobrażalnym jest zjedzenie kurczaka lub świni. Na tym polegają różnice kulturowe i nie można wmawiać na siłę Chińczykom, że to, co robią, jest złe.
Tylko zobacz, że jedynie chińczycy i koreańcy(może jeszcze jakieś inne narodowości chińskopodobne) jedzą psy. Żaden normalny człowiek z jakiegokolwiek kraju nie pomyśli sobie "hmm pies? czemu nie", a wręcz przeciwnie, ja bym np dostał odruchu wymiotnego w takim wypadku. Natomiast na całym świecie je się świnie, krowy i kurczaki. Swoją drogą - psy nie są jakąś świętością. Mam w domu 2 psy i jestem do nich cholernie przywiązany, a gdy na ulicy widzę jakiegoś bezdomnego psa to aż żal mi się go robi i pewnie ma tak wielu ludzi, czego nie można powiedzieć o krowach, świniach czy kurach.
Po tym filmiku mój szacunek do ludzi takich jak tamci spadł do 0. Mając do wyboru uratowanie życia chociażby kurczakowi albo takiemu chinolowi bez wahania wybrałbym kurczaka. Imo pies, kot - coś więcej niż reszta zwierząt.

Ostatnio edytowany przez Erverse - 27-03-2010 o 23:36.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 23:38   #49
Capality
Użytkownik Forum
 
Capality's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,350
Stan: Na Emeryturze
Świat: Calmera
Capality ma numer GG 16087821
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
@Cap
Pomijając konsekwencje nagłego wybicia robactwa (problem padliny, łańcuchów pokarmowych, zapylania kwiatów itp.) jest to niemożliwe
robactwo jest be i obrzydliwe, komary w*****aja a pajaki sa przerazajace

psy>robale etc

ale Chinolom to bez roznicy i tak wszystko do pyska wloza -.-
__________________
NOTKA

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Ogorek-- Pokaż post
a od kiedy filmy są w .html?
Capality jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 23:41   #50
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
No i co z tego? To wcale nie świadczy o tym, że ten mały pajączek ma samoświadomość życia, bo to że podczas deszczu odezwie się instynkt mówiący "wejdź Yohowi do domu" to naprawdę można sobie o kant tyłka rozbić. Cogito ergo sum.
Wikipedia:
Kod:
Układ nerwowy skoncentrowany, z dwuczęściowym mózgiem; narządy zmysłów dobrze rozwinięte; oczy proste; szczecinki węchowe; na głowotułowiu 4 lub 3 pary paciorkowatych oczu w układzie będącym cechą charakterystyczną rodziny.
Mózg ma wiele zadań - jednym z nich jest myślenie. Może myślenie w odniesieniu do pająka to za dużo powiedziane, to jednak zaprzeczasz oczywistościom.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2010, 00:22   #51
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Ale macie problemy... a lekcje pewnie dalej nie odrobione. Nagle wszyscy obrońcy praw zwierząt a każdy w gołębie albo koty kamykami łupał.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2010, 01:42   #52
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
No i co? Hipokrytą byłby wtedy, gdyby krytykował brutalne zabijanie psów w Chinach ukazane na tym filmiku, ale w domowym zaciszu robił to samo (lub nie w domowym). A fakt, że dla niego kura i świnia nie mają znaczenia i wydaje przyzwolenie na ich krzywdzenie nie czyni z niego hipokryty.
Owszem, czyni. Skoro boli go zabijanie jednych zwierząt, a innych, równie rozumnych jak tamte, nie, to jest hipokrytą.

Cytuj:
Tylko zobacz, że jedynie chińczycy i koreańcy(może jeszcze jakieś inne narodowości chińskopodobne) jedzą psy. Żaden normalny człowiek z jakiegokolwiek kraju nie pomyśli sobie "hmm pies? czemu nie", a wręcz przeciwnie, ja bym np dostał odruchu wymiotnego w takim wypadku. Natomiast na całym świecie je się świnie, krowy i kurczaki.
Już samo określenie "chińskopodobne" pokazuje, jakim jesteś ignorantem. Poza tym sami Chińczycy dają potężną liczbę "psożerców", a nie tylko oni się w tym lubują, jak sam zauważyłeś jest jeszcze wiele innych narodów azjatyckich, w których nie uważa się tego za nic nadzwyczajnego. Co do osobistych preferencji - ja również z własnej woli nie zjadłbym psa, chyba że za jakąś konkretną sumkę pieniędzy, ale mimo wszystko nie potrafiłbym z tego czerpać przyjemności.

Cytuj:
Powiedz mi do chuja wafla, skąd wiesz że ja się akurat nie skupiam na problemie bliżej mnie? Przestań bawić się w starą pipę ze szklaną kulą. Nie no, jesteś naprawdę zajebisty, nie mogę z ciebie xD Oceniasz ludzi nawet ich nie znając.
Taki nasunął mi się wniosek po przeczytaniu twojego posta w tym wątku. Jak na temat dotyczący tak odległego kraju wykazujesz dość spore zainteresowanie tamtejszymi sprawami. Chińczyków opisałeś jako kompletnych nieludzi, których należy powybijać.

Cytuj:
Znowu pierdolisz, przeterminowanego kefiru się nałykałeś? Zacznij czytać WSZYSTKIE posty, a nie selekcjonujesz i na nich opierasz swoje schizy, wskaż mi posty gdzie ktoś wyznacza jakieś podziały.
Jeżeli ktoś dzieli zwierzęta o podobnej inteligencji na te "jadalne" i "niejadalne", to chyba mówi samo przez się.

Cytuj:
O kurwa, ale teraz dojebałeś panie dorosły 17 latku xD Przestaję cię już brać na serio, jak idziemy w parodie to w parodie. Btw. Napisz jak ty wyrośniesz z masturbacji, wtedy pogadamy.
Nie wyraziłem się o twoim wieku, tylko o twoich idiotycznych odzywkach niczym z 4chana.

Cytuj:
Znowu twoje ulubione jedzenie psów, próbujesz być fajny pokazując publicznie że ty to tolerujesz? A może Reksiu ci tak smakował? Kurwa, skończ szkołę i wróć, albo udaj się do psychologa. Zacytuj mnie w miejscu w którym napisałem cokolwiek o jedzeniu psów hipisie. Naprawdę masz schizy, wszędzie widzisz hipokrytów a nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przez 3 strony tematu padły dokładnie 2 posty (przez tego samego usera) o tym że jedzenie psów jest chore, reszta komentarzy tyczy się traktowania zwierząt w chinach, jak to obdzieranie na żywca w filmie. W czółko się klepnij i nie próbuj być mądrzejszym niż jesteś, bo ci nie wychodzi. Zrozum ogórasie że tu nie o chodzi jedynie o ich jedzenie, sam jeden więcej napisałeś o tym jedzeniu niż wszyscy w tym temacie razem. Ja się nie staram ratować psów w chinach, wyrażam jedynie swoją odrazę do praktyk "na ból".
A co mnie obchodzi, co oni wkładają do garnka? Toleruję to, ale nie popieram, po prostu mam do tego stosunek obojętny, nie robią w końcu nic złego, a przynajmniej nic gorszego niż dzieje się u nas.
Parafrazując - zacytuj mnie w miejscu, w którym napisałem cokolwiek o tym, że ty napisałeś cokolwiek o jedzeniu psów. I kto tu ma schizy?
Poza jedzeniem psów mówiłem także o ich traktowaniu, które jest porównywalne z tym, co dzieje się u nas. Także nie mów mi, że ograniczam się tylko do pisania o jedzeniu psów.

Cytuj:
Wskaż jakikolwiek post twierdzący że "nam wolno, a im nie". Jeszcze raz ci powtarzam dzidzia że to jest temat "... w chinach". Jeśli dla ciebie dziwnym jest że w takim temacie nie padają nowinki z całego świata związane z cierpieniem zwierząt to tutaj lekarz nie pomoże, bo to właśnie jest głupota. Twoje posty to tandetny spam, próbujesz kręcić i wyjść na swoje zmyślając potwierdzenia dla swoich śmiesznych poglądów.
Cytuj:
Kto to w ogóle wymyślił - jeść psy? Za mało kurczaków i świń kur*a mają?
Proszę, oto post jasno stwierdzający, że to nasze przyzwyczajenia są tymi prawidłowymi, a ich należy potępiać. Nie oczekuję tutaj wiadomości napływających z każdej strony globu, dziwi mnie po prostu to wielkie zszokowanie i oburzenie znacznej części forum wydarzeniami z dalekich Chin, kiedy pod samym nosem mamy prawie to samo.

Piszesz dużo i bez sensu, trochę nie na temat, przeplatając swoje wypowiedzi dużą dozą wulgaryzmów i określeń z piaskownicy. Wydaje mi się, że pomyliłeś fora.

Ostatnio edytowany przez Żyłka - 28-03-2010 o 01:46.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2010, 03:10   #53
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Tylko zobacz, że jedynie chińczycy i koreańcy(może jeszcze jakieś inne narodowości chińskopodobne) jedzą psy.
Same Chiny to okolo 20% populacji, wiec jedzenie psow w skali calej ludzkosci nie jest wcale takie niecodzenne.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Żaden normalny człowiek z jakiegokolwiek kraju nie pomyśli sobie "hmm pies? czemu nie", a wręcz przeciwnie, ja bym np dostał odruchu wymiotnego w takim wypadku.
Ja bym mogl sprobowac psa, ostatnio nawet slynny fighter Emalianenko podczas pobytu w Korei Pld. skosztowal pieska.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Imo pies, kot - coś więcej niż reszta zwierząt.
Uzasadnisz to jakos, czy po prostu naogladales sie za duzo bajek o pieskach i kotkach i tak ci juz zostalo? Bo ani psy ani koty nie sa jakos wyjatkowe.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CNRDG
Zacytuj mnie w miejscu w którym napisałem cokolwiek o jedzeniu psów hipisie.
Jak hipis to sie zachowujesz ty, placzac nad losem biednych pieskow. Uwazaj, bo zaplujesz caly monitorek. Teksty to chyba od gimnazjalistow bierzesz, a zaloze sie, ze autorzy twoich azjatyckich bajeczek anime bardzo lubia jesc pieski i inne zwierzatka futerkowe.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2010, 04:34   #54
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Tak jak w tym temacie popieram twoja filozofie, ze miesko to miesko, to:
Cytuj:
Teksty to chyba od gimnazjalistow bierzesz, a zaloze sie, ze autorzy twoich azjatyckich bajeczek anime bardzo lubia jesc pieski i inne zwierzatka futerkowe.
Staraj sie nie wkraczac w kwestie, o ktorych pojecia nie masz. W japonii psow sie nie jada akurat, a anime to twor czysto japonski. Zas co do dodatkowych zwierzakow spozywanych w japonii to dominuje tutaj niedzwiedz, sarny i jeszcze pare innych. Kotow i psow akurat sie tam nie je.

Choc sam mialem 2 koty, ktore bardzo uwielbialem, to osobiscie nie mam zadnych oporow przed sprobowaniem miesa kota lub psa. Byla gdzies historia o starszej kobiecie, ktora udomowila sobie swinie. Gdy dostala zawalu, swiniak wyczuwajac co sie dzieje narobil tyle halasu, ze sciagnal sasiadow i kobiete uratowano. I co? Swinia gorsza od takiego psa? A jakos nie macie problemow z ich jedzeniem.
Sprawa jest prosta - jestescie zalosnymi obludnikami, ktorzy o psy i koty dbaja tylko dlatego, ze maja z nimi codzinny kontakt. I tylko z tego powodu nie przejmujecie sie innymi zwierzetami, ktore poza w/w wcale nie sa gorsze. Oczywiscie zaraz zaczna sie fanaberie, ile to w historii psy i koty sie nie przysluzyly - ale to nie zmienia niczego. Sa to zwierzeta jak kazde inne i wywyzszanie ich jest zwykla niesprawiedliwoscia, wobec innych - ktore takze z checia by zyly, zamiast lezec na waszym stole obok ziemniaczkow i surowki.

Come to me my dear flamewar!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2010, 11:10   #55
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Mózg ma wiele zadań - jednym z nich jest myślenie. Może myślenie w odniesieniu do pająka to za dużo powiedziane, to jednak zaprzeczasz oczywistościom.
Nadal nie ma związku. Może mieć mózg, ale może tylko i wyłącznie bazować na instynktach. Naprawdę sądzisz, że jak pająkowi się nudzi na pajęczynie, to sobie układa wierszyki w myślach, tudzież rozmyśla o tym, czy jesteśmy sami we wszechświecie?

Cytuj:
Owszem, czyni. Skoro boli go zabijanie jednych zwierząt, a innych, równie rozumnych jak tamte, nie, to jest hipokrytą.
Tutaj nadal nie ma hipokryzji, bo w jego osobistej hierarchii świnia, kurczak czy tam inna krowa mogą stać na samym dole i nie mieć żadnej wartości i to już jest tylko i wyłącznie jego sprawa.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2010, 11:23   #56
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

@Żyłka, CNRDG, spider-bialystok. Skończcie już z tą bezsensowną wymianą zdań (albo znajdźcie poprawne argumenty, bo zaraz na swoje rodziny co niektórzy wejdą). Może na początku była wartościowa, ale z każdym następnym postem pieprzycie coraz bardziej od rzeczy.

Sporo, jeśli nie większość, userów tutaj oburza się sposobem w jaki te stworzenia są zabijane, a nie, czy się w Chinach je spożywa, czy nie.

Chińczycy to państwo tak żałosne, że nie potrafię tego innym słowem opisać, nie przeklinając. Poszukajcie w sieci w jaki sposób ta 'potęga' rozprawiła się z pieskami i kotkami biegającymi po Pekinie, przed olimpiadą. Cegła była najbardziej humanitarną 'bronią'. Na 100% w innych krajach zwierzaki są zabijane w równie niehumanitarny sposób, ale na pewno nie na taką skalę.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!

Ostatnio edytowany przez Monte - 28-03-2010 o 11:29.
Monte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2010, 11:39   #57
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Uzasadnisz to jakos, czy po prostu naogladales sie za duzo bajek o pieskach i kotkach i tak ci juz zostalo? Bo ani psy ani koty nie sa jakos wyjatkowe.
otóż psy są przyjaciółmi człowieka, cieszą się po powrocie do domu nawet przez 10 minut, gdy widzą, że ktoś chce ci zrobić krzywde, albo na to wygląda to szczekają, warczą etc. Poświęcają się, pomagają. Z kotami nie wiem, nie miałem nigdy kota. Jeśli masz świnię/krowę czy kurę która się cieszy na twój widok, łasi się do Ciebie cały czas lub broni cię to cofam to co powiedziałem. Pies nawet gdy jest obcy i widzi kogoś 1 raz na oczy to potrafi podejść lub się pobawić. U mnie w mieście wiele jest takich "osiedlowych" psów.

Niedługo może dojdzie do tego, że psy nie nadążą się rodzić i chinole będą zabijać biednych/chorych ludzi. Mięsko to mięsko, nie?
Wielu ludzi może nie czuje do psów tego co np ja, ale to znaczy, że mają je zjadać? Przecież dużo ludzi również ma innych głęboko w dupie, a ich nie je.

Ostatnio edytowany przez Erverse - 28-03-2010 o 11:44.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2010, 11:46   #58
Maldoryz
Użytkownik Forum
 
Maldoryz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Belchatow

Posty: 364
Stan: Początkujący
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Morgana
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Maldoryz ma numer GG 1329083
Domyślny

Erverse, ja nie rozumiem. Ty naprawde nie mozesz przyjasc do wiadomosci, ze tam jada sie psy? Gdybys sie tam urodzil - watpie, bys mial jakies pretensje.
Maldoryz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2010, 11:52   #59
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maldoryz Pokaż post
Erverse, ja nie rozumiem. Ty naprawde nie mozesz przyjasc do wiadomosci, ze tam jada sie psy? Gdybys sie tam urodzil - watpie, bys mial jakies pretensje.
Przyjalem to do wiadomości, czy gdzies napisałem coś w stylu "fake, nikt nie zjadłby psa" ? Po prostu krytykuje tych którzy traktują psy w ten sposób, ci co je zjadają może nawet nie mają pojęcia co jedzą.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2010, 12:26   #60
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maldoryz Pokaż post
Erverse, ja nie rozumiem. Ty naprawde nie mozesz przyjasc do wiadomosci, ze tam jada sie psy? Gdybys sie tam urodzil - watpie, bys mial jakies pretensje.
I co z tego, że tam się je psy. On ma prawo to krytykować. Nikt nie może mu tego zabronić.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:35.


Powered by vBulletin 3