Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Gildie

Notki

Gildie Szukasz gildi? A może szukasz członków do gildi? Tutaj możesz załatwiać takie sprawy.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-03-2010, 12:56   #1
Dragoon
Użytkownik Forum
 
Dragoon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Starachowice

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Szukam Gildii/[Dowolny świat] Szukam ludzi do gry od zera

Witam wszystkich serdecznie w moim temacie. Po około dwuletniej przerwie postanowiłem znowu trochę pograć. W pierwszej kolejności chciałbym odkurzyć trochę mojego starego rycerza z Fortery (lv 53), jednak granie samemu nie przynosiłoby mi zabawy, więc piszę tutaj, aby znaleźć grupkę ludzi, którzy chętnie zaproszą mnie do swoich szeregów. W wypadku gdyby tacy chętni się nie znaleźli, jestem skłonny zacząć grę od początku na dowolnym ze światów, gdyby ktoś chciał pograć ze mną w taki oto sposób. Tyle tytułem wstępu, teraz może coś o mnie. Mam na imię Mateusz, mam 18 lat, w wyniku czasem pojawiającej się nudy wpadłem na pomysł by znów pograć w Tibię. Muszę jednak zastrzec, że grze nie zamierzam poświęcać dużo czasu, ot czasem pograć z sympatycznymi ludźmi . Dlatego chętniejszy byłbym do znalezienia gildii, ponieważ w wypadku rozpoczęcia gry od zera, mógłbym szybko zacząć odstawać od reszty grupy. Niemniej jednak gdyby ktoś był zainteresowany grą od początku, również proszę o wiadomość. Teraz może napiszę coś bardziej związanego z samą grą. Moja przygoda z grą rozpoczęła się w czasach gdy profesje magiczne używały war hammerów i nie istniały soule. Pamiętam też jeszcze późniejsze czasu jak właśnie soule, różdżki i hotkeye. Po pewnym jednak czasie, stałem się znudzony grą, a także przestało grać wielu znajomych, więc skończyłem grać, aż do teraz, kiedy to znów chciałbym zanurzyć się w ten świat. Nie wiem na ile zmieniła się mechanika gry od tego czasu, więc z ewentualnymi zmianami musiałbym się zapoznać. PACCa niegdyś posiadałem i w wypadku znalezienia towarzyszy nie wykluczam przyszłego zakupu. Jako kompanów najchętniej widziałbym osoby z dystansem do gry i widzących zabawę nie tylko w nabijaniu cyferek, ale także we wspólnej grze i integracji. W razie ewentualnych ofert, pytań zapraszam pod numer gg 4494670 (zazwyczaj niewidoczny więc pisać nawet jak mnie nie ma) .

Pozdrawiam, Zepius.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szomalek Pokaż post
Prosze nie uczcie mnie grac w Tibie bo dwa razy gralem pierwszy raz 16level ,drugi 13level...wiec chyba umiem grać a jakby co to niszcze belhondera a wy nie bhahahahhah

Ostatnio edytowany przez Dragoon - 29-03-2010 o 13:00.
Dragoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-04-2010, 15:14   #2
Dragoon
Użytkownik Forum
 
Dragoon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Starachowice

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ogłoszenie jest wciąż aktualne, ewentualnych chętnych zapraszam na gg. Wierzę, że na forum jest więcej osób chętnych do wspólnej gry od początku. Pokażcie, że mam rację.

Pozdrawiam, Zepius
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szomalek Pokaż post
Prosze nie uczcie mnie grac w Tibie bo dwa razy gralem pierwszy raz 16level ,drugi 13level...wiec chyba umiem grać a jakby co to niszcze belhondera a wy nie bhahahahhah
Dragoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2010, 14:33   #3
Dragoon
Użytkownik Forum
 
Dragoon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Starachowice

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nieaktualne. Moderatora proszę u zamknięcie i usunięcie tematu.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szomalek Pokaż post
Prosze nie uczcie mnie grac w Tibie bo dwa razy gralem pierwszy raz 16level ,drugi 13level...wiec chyba umiem grać a jakby co to niszcze belhondera a wy nie bhahahahhah
Dragoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2010, 20:48   #4
Wigon'Saris
Użytkownik Forum
 
Wigon'Saris's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2007
Lokacja: Carlin
Wiek: 32

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ogar
Świat: Fortera/Premia
Domyślny

PREMIA D

Zepi tak? hehe

Mam jeszcze fotosy z naszych hantow xD


/WigonX
__________________
Wigon
Wigon'Saris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:43.


Powered by vBulletin 3