Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Iridia

Notki

Iridia Wydarzenia ze świata Iridia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-09-2008, 13:13   #7201
Prawda_w_oczy
Użytkownik Forum
 
Prawda_w_oczy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2008
Lokacja: Venore

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Huxy
Profesja: Knight
Gildia: BA
Świat: Iridia
Poziom: 203
Skille: 94/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

Nie jestem Prolakiem.

Nie rozumiem o co ci chodzi z dobrą passą. Przecież wy także padacie.
Prawda_w_oczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-09-2008, 13:35   #7202
Morseton
Zbanowany
 
Data dołączenia: 03 11 2007

Posty: 154
Domyślny

Ej ziooom. Tylko ze my pekujemy dla WYLACZNIE ZABAWY! Widzisz my chociaz potrafimy sie zebrac ponad 20 osob i isc zrobic borute nie zwazajac na przeciwnosci losu. Coz ze padamy jak to tylko zabawa? Taki 150 padnie traci ponad 150k wiec chyba nie ma nic lepszego jak widzisz ze taki 150 dedaczy a potem rozpacza.

Nie da sie uciec z trapa? No nie badz smieszny... Gdyby levax reth nie bocil d laira to by nam spokojnie uciekl. Wiesz jak ktos jest na tyle glupi zeby wpasc po nas max 5 osobami to potem widac efekty w temple.

A ty kim jestes kloszardzie?
Morseton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 13:56   #7203
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Prawda_w_oczy Pokaż post
Śmieszni jesteście.....

o Bongo:

to jest żałosne jak wy się tu przechwalacie. Nie ma nic trudnego w zabiciu chociażby 200 lvla w 20+- osób.
On sobie EXPI!! w 99% ludzie expią samotnie, więc co macie za trudność wpaść do niego na expowisko typu venore dlair.
Strapować jest też bardzo prosto w tyle osób. A co on solo poradzi? Zawoła kolegów ale nim oni przyjdą to najpewniej już padnie a wy potem ustawiacie się w jakimś ciasnym przejsciu (typu korytarz na 1 kratkę, przy końcu zakręt i duża jaskinia, albo rope place, gdzie możecie sie ustawić na 1 kratce i gdzie wejscie takim korytarzem oznacza śmierć) i chwalicie się, że nikt z refusion nie podejdzie bo się boją. Ktokolwiek kto ma odrobinę rozumu nie podszedłby do takiej pułapki.

A i tak najlepsze są wasze teksty w stylu: "Frag fragowi nierowny" | " Co to za wyczyn 150lvlem zabić 40lvlowca"

NO KUR** MAĆ to nabijcie większe lvle to będą was fragować na większych <lol2>. To co oni mają po was przychodzić noobcharami czy co? Czy może zjechać swój lvl do waszych 40stek??

I jeszcze raz naprawdę łatwo zabić w tyle osób jedną ofiarę, bo taki ktoś kto expi nie boi się was, więc nie będzie co chwilę sprawdzal/ exivował czy nie idziecie <lol>.


O rzekomej ?wojnie?:

To jest dopiero śmieszne jak Krejzolek/Karolek piszą tu na forum "Nikomu nie chce się dupy ruszyć"| " takie lvle się marnują"( w domyśle to o Prolakach).

I bardzo dobrze że ci nie pomagają. Im już nie zależy a tobie widać bardzo. Po tych wszystkich insultach z obu stron po tym całym twoim kozaczeniu, teraz mieliby z tobą się bratać? Ciekawe po co <lol>. Bardzo dobrze się stało, że już nie gracie (w sensie nie expicie i nie macie jak robić PA).
A ludzie z Bongo już pewnie nie pamiętają jaka była nienawiść, oszczerstwa w stosunku właśnie do Krejzolka, Karolka przed wakacjami?

I jeszcze ten tekst w stylu: " Zobaczcie jak Bongo daje radę" <<< NO KUR** Straszliwie daje radę pozabija kilku hlvli!! Tylko, że oni idą sobie expić i szybko odrobią straty a wasze lvle wciąż idą w dół


ile razy padles od bongo ze zabicie 200lvl nie uwazasz za wyczyn hemm?? Ja proponuje zebys ty zebral ilu tam kumpli chcesz i poszedl zabic jakiegos szweda na poczatek proponuje zet-rax 80lvl 0pvp bongosom by to nie zajelo nawet 5 minut lacznie z zebraniem sie i dojsciem z buta do niego.
a ty pewnie bys sie bal wbic skula i jedyne co bys robil to stal przy ciele i czekal na lot

i widac nie czytales mojego posta dosc dokladnie, w tym wlasnie sek ze szwedzi moga walczyc miedzy soba ale potrafia sie pogodzic i polaczyc i dlatego wygrywaja a Prolacksom i tak nie maja nic do stracenia a dlamnie wojta to swietna zabawa jak i dla wiekszosci.

V pozdro Meb
~Gald

Ostatnio edytowany przez Zwieshu - 16-09-2008 o 14:01.
Zwieshu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 14:09   #7204
Aezmo_1994
Użytkownik Forum
 
Aezmo_1994's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2008
Lokacja: Wejherowo

Posty: 64
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Iridia
Domyślny

ej dobra ja need ludzi do Violence Academy ( jak cos dostałem zgodę zeby załozyc taką gildie. ;p ) jak cos to msg in game / in forum


btw
Bombastic aka
ona jest promowany Knight poziom 11 (max 122)
__________________

Ostatnio edytowany przez Aezmo_1994 - 16-09-2008 o 14:12. Powód: lyteruwka!
Aezmo_1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 14:23   #7205
Prawda_w_oczy
Użytkownik Forum
 
Prawda_w_oczy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2008
Lokacja: Venore

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Huxy
Profesja: Knight
Gildia: BA
Świat: Iridia
Poziom: 203
Skille: 94/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

"ze taki 150 dedaczy a potem rozpacza" << ciekawe kto rozpacza??

Co do trapów to w tyle osób, nie da się uciec z trapa. Większość expowisk jest tak skonstruowana, że do trapa potrzeba 2-4 osoby ( chodzi mi o ucieczke z expowiska).
np. v-dlair masz długi jednokratkowy na szerokości mostek, wejscie do edron cave (demce itp) to samo, kilka osób, edron dlair też 4 osoby, piraci, warlocki również ustawic nobów przy wyjsciu z tp, hydry, liberty culty, ank dragi, ancienty, tomby, itd...


Ja nie mam nic do tego, że pkujecie sobie dla zabawy. Tylko trochę obiektywności. np: Wy piszecie, że padły 4 osoby z refusion, ktoś wam odpisuje, że padło 30 osób z bongo. A wy go od razu najeżdżacie, że frag fragowi nie równy, co to za trudność zabic 150 lvlem 40stego itp...


"bys robil to stal przy ciele i czekal na lot" << Z tego co pamiętam to właśnie ktoś od was z Bongo ( i to ktoś z waszej "głównej" ekipy) zabrał avengera i nie chciał podzielić się zyskami?

Prolacy nie mają nic do stracenia, ale co mają do zyskania? Sojusz z tymi największymi polskimi PA?
Prawda_w_oczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 15:05   #7206
Karolek98
Użytkownik Forum
 
Karolek98's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 382
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Gildia: Violence
Świat: Iridia
Poziom: 135
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Prawda_w_oczy Pokaż post
-Skąd jesteś mała?

- Z miasta Łodzi.

-Jak się pierdo**sz to nic nie szkodzi!
feav style _/
__________________
Be without fear in the face of your enemies.
Speak the truth, always, even if it leads to your death.
Karolek98 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 15:06   #7207
Karolek98
Użytkownik Forum
 
Karolek98's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 382
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Gildia: Violence
Świat: Iridia
Poziom: 135
Domyślny

sojusz z najwiekszymi polskimi pa? gowno wiesz, gdyby oni mieli kasy duzo na iridii to odrazu by na buj lecieli. poza tym wojne na pandorii i isarze maja, takze 3cia wojna to troszke za duzo, nie sadzisz?
__________________
Be without fear in the face of your enemies.
Speak the truth, always, even if it leads to your death.
Karolek98 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 15:27   #7208
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Prawda_w_oczy Pokaż post
Nie jestem Prolakiem.

Nie rozumiem o co ci chodzi z dobrą passą. Przecież wy także padacie.
Pisałem to do Prolackow. A co do dobrej passy mialem na mysli zabicie-bycie online-oczekiwianie az refusion zmeczy sie siedzeniem i patrzeniem w monitor-pozniejszy slaby exp (typu poh/bb island itd)-zwiekszona ilosc masslogow/akcji-odrobione lv. Taki lancuch mialem na mysli.
__________________
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 16:31   #7209
adnincv
Użytkownik Forum
 
adnincv's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: u Vikinga starego

Posty: 365
Imię: Dax'rider
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bongo team!
Świat: Iridia
Poziom: 74
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny

nie czytalem was, powiem wam tylko, ze zamknijcie ryje dopoki Prolacki sie nie wypowiedza

@prawda w oczy~

przeczytalem twoje 1sze zdanie i mi sie odechcialo, jestes kretynem, bo 2% ludzi ubijamy jak expia, a 98 jak wpadna po nas
__________________
14:33 Viron Mysta [136]: wiecie co potrzebowaliscie pingow i blokady moich hotkey zeby mnie ubic co to zafragw ktory m nie moglem sie w zaden sposob obronic

Ja mam 14lat, ty masz 14 lat, przed nami siodme niebo?XD
adnincv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 16:40   #7210
Meb
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2007

Posty: 59
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Iridia
Domyślny

Dokladnie, poczekajcie na wypowiedz Prolackow. A co do wojny na Pandorii to widzialem ze troche nie idzie chlopaki (dedy Anasa xD ) Ava tez zjechali moj idol Bezok tylko raz sie dal dojechac bo on jest pro zecz jasna nie? :lick: Maly tez widze szaleje tam a o Isarze to sie nie wypowiadam bo nic nie wiem

A druga sprawa jesli by sie war szykowal to napewno nikt o tym na forum trabil nie bedzie tylko pewno bedzie zaskoczenie ze strony wroga tak jak pamietna masakra w ank d lair
Meb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 16:45   #7211
galdzik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2008

Posty: 18
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bellators~
Świat: Iridia
Poziom: 142
Domyślny

już widze kłutnie i dogadywania .. jeszcze sie nie zaczeło a juz sprawia wrażenie ze nie wyjdzie.. najlepiej wziąść zebrać sie i zrobić jakaś liste ludzi, którzy na 100% mogą walczyć i wtedy sie okaże czy ma sens .. proponuje ustalić jakieś spotkanie na ventylu żeby byli wszyscy bongo, violence, prolacki .. Ci co nie maja zaiaru robić nic niech sie nie wpier*alają i zamkną mordy.. proste, ja to tak widze. ciao

meb napisz coś na gg;>

Ostatnio edytowany przez galdzik - 16-09-2008 o 16:47.
galdzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 16:54   #7212
Meb
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2007

Posty: 59
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Iridia
Domyślny

Niema sensu nic zakladac/planowac bez Prolackow bo to oni by byli jedna z glownych sil w ofensywie.
Meb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 17:14   #7213
adnincv
Użytkownik Forum
 
adnincv's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: u Vikinga starego

Posty: 365
Imię: Dax'rider
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bongo team!
Świat: Iridia
Poziom: 74
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez galdzik Pokaż post
już widze kłutnie i dogadywania .. jeszcze sie nie zaczeło a juz sprawia wrażenie ze nie wyjdzie.. najlepiej wziąść zebrać sie i zrobić jakaś liste ludzi, którzy na 100% mogą walczyć i wtedy sie okaże czy ma sens .. proponuje ustalić jakieś spotkanie na ventylu żeby byli wszyscy bongo, violence, prolacki .. Ci co nie maja zaiaru robić nic niech sie nie wpier*alają i zamkną mordy.. proste, ja to tak widze. ciao

meb napisz coś na gg;>
nie ma zadnych klotni, tylko niech Prolaki sie wypowiedza, bo bez nich to jak Meb powiedzial mozemy robic snejki przed ssem.. Wiem, ze zagladaja na to forum, to niech ktorys sie wypowie ;s
__________________
14:33 Viron Mysta [136]: wiecie co potrzebowaliscie pingow i blokady moich hotkey zeby mnie ubic co to zafragw ktory m nie moglem sie w zaden sposob obronic

Ja mam 14lat, ty masz 14 lat, przed nami siodme niebo?XD
adnincv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 17:21   #7214
Aezmo_1994
Użytkownik Forum
 
Aezmo_1994's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2008
Lokacja: Wejherowo

Posty: 64
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Iridia
Domyślny

ej ale jak my tu piszemy cos to viron odrazu pisze o tym do refusjonsów ;/

i tak jak poprzednio: need ludzi do Violence Academy
__________________
Aezmo_1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 18:09   #7215
Crealeth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 04 2007
Lokacja: polska
Wpisy bloga: 3

Posty: 126
Stan: Aktywny Gracz
Imię: crealeth
Profesja: Sorcerer
Gildia: wirtue
Świat: iridia
Poziom: 158
Skille: durze
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poreda Pokaż post
Zbieracie sie, wybieracie cel, (np powiedzmy Starm expiacy na EDL). Jeden idzie NB charem, uzywa soulfire i wtedy reszta wpada, ubija i do trapa. Po minieciu pz teleportujecie sie przy pomocy nb charow. Prawie w kazdym miescie jest miejsce z dobrym trapem (oprocz LB, Venore).
jazda na ledera go
Crealeth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 18:23   #7216
adnincv
Użytkownik Forum
 
adnincv's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: u Vikinga starego

Posty: 365
Imię: Dax'rider
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bongo team!
Świat: Iridia
Poziom: 74
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crealeth Pokaż post
jazda na ledera go
noms viron mystek

dla rozluznienia tematu proponuje podac tu smieszne teksty viron mystek, ja zaczne :

'w odruznieniu od ciebie ja sie ucze'
'nie mielem szans z 220 rp'
do szwedow : 'IT MEIN FREIND!'

o hotkeyach nie wspomne;]]]]]]]
__________________
14:33 Viron Mysta [136]: wiecie co potrzebowaliscie pingow i blokady moich hotkey zeby mnie ubic co to zafragw ktory m nie moglem sie w zaden sposob obronic

Ja mam 14lat, ty masz 14 lat, przed nami siodme niebo?XD
adnincv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 19:04   #7217
Aezmo_1994
Użytkownik Forum
 
Aezmo_1994's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2008
Lokacja: Wejherowo

Posty: 64
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Iridia
Domyślny

a czemu ty o mironku mowisz?xd
__________________
Aezmo_1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 19:18   #7218
galdzik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2008

Posty: 18
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bellators~
Świat: Iridia
Poziom: 142
Domyślny

Ide z ziomalem na Inquisition zza rogu wyskoczyly nam kurwy z Refusion, a tam chlopaki przypadkowo stali i widzac to wszystko szwedom dojebali.

Szwed to frajer, szwed to buc. Zyje po to by go tłuc.

Ja na koniec wam zarymuje : pierdolcie sie wszytskie szwedzkie chuje.

Szwed to frajer, szwed to buc. Zyje po to by go tłuc.

W imieniu moim i bliskich jebac szwedow WSZYTSKICH !

przerobka by Wojtek i Adam :>
galdzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 20:08   #7219
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny

ogólnie to wam mogę powiedzieć jak to będzie:
zbierzecie się resztkami sił, zrobicie dwa masslogi będzie we fragach 14:10 do was. Nagle przychodzi ob, wy*******acie się(taka norma) niestety nie wygracie ob. Po każdej wojnie, jakiś czas mija i znó jest ludzie zbierzemy się teraz wygramy oólnie spoxik lalallaa

a prawda jest taka, za chuja nie wygracie żadnej wojny na iridii, nie pierdolcie głupot że wystarczy się zebrać, patrze na venta bongo które już zaroiło się robakami i szkoda słów. Ale przecież wystarczy się zebrać dać wszystkim venta i wio.

@Prawda_w_oczy
nie mów o bongo, bo ta organizacja nie istnieje odkąd pojawiły sie nowe osoby. Co chwile słychać tylko 'ten nie on od nas lalala' bo ten go sprowadził. W pierwszym składzie pkowało się nam dobrze, zawsze ogarnęliśmy i było cicho na vencie. Teraz na vencie jest pogrom.

I skończcie te wasze pierdolenie o wojnie bo znów przesracie, po 20 fragach skończycie walczyć(nie mówcie ze będzie inaczej bo ZAWSZE tak było[wyjątek - 1 wojna]). Będziecie mieli spy, sprzeda was wszystkich i się skończy wasze 'wojowanie'. I nie da wam nic wypowiedź prolacków a to żaden z nich nie będzie spy?

I wali mnie to co teraz powiecie, wali mnie wasza wojna, ale jak mam czytać takie głupoty to wybaczcie musiałem się wtrącić.

Pozdrawiam,

@Viking
trzeba skręcić meeting
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 20:29   #7220
Morseton
Zbanowany
 
Data dołączenia: 03 11 2007

Posty: 154
Domyślny

Kiepa Huj . Kocham cie bo ty jako jedyny na tym forum nie patrzysz przez rozowe okulary

Najgorsze sa dzieci neostrady :

Noob 20 lvl sorc :Siema robimy cos?
Ja :Kto ty?
Noob 20 lvl sorc : No jak kto kto ? Ja z Bongo.

Powiedzmy sobie szczerze kiedys tego nie bylo Byl Szef Adam co tylko wył na vencie i moze jeszcze z 3 osoby. A teraz ? Przyjdzie jakis hans i mi mowi ze jest z bongo... A NAJLEPSZE JEST TO ZE DUZA CZESC OSOB NIE WIE ZE BONGO TEAM TO GTW


Co do wojny ja sie łudzę tylko po to zeby cos sie zaczelo dziac bO niemozliwoscia jest to ze polacy beda mieli iridie co najwyzej to mamy carlin.
Morseton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 9 (zarejestrowanych: 0, gości: 9)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:12.


Powered by vBulletin 3