Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2006, 19:24   #141
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Nie no, konkretnie

Cipsoft >>> Giertych w p**rdolnietych pomyslach


czekamy az non-pvp z 850 osob zaludnia sie do 1k.
__________________
Vil jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2006, 19:24   #142
Silkov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Lokacja: Suwałki
Wiek: 32

Posty: 64
Stan: Na Emeryturze
Imię: Silkov
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 80
Skille: dobre
Poziom mag.: 65
Domyślny

Za piękne by prawdziwe....

Ale te hotkeye i battle list sux.. teraz będzie walka kto szybciej kliknie w np. F1

według mnie... ściema...
__________________
Hail Polish Syndicate
Kolega wroga wrogiem ?
Silkov jest offline  
stary 17-07-2006, 19:24   #143
giersz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 02 2006

Posty: 157
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 64
Skille: 76/74
Poziom mag.: 6
Domyślny Bloker

Ta zmiana z braniem loot przez gościa który zadał najwięcej obrażeń jest dobra, ale nie dla blokera Trzeba mieć zufanego shootera i umówić się żeby nie podchodził do zabitego potwora. A wie ktoś, czy można zobaczyć co jest w trupie, ale nie można wziąść lootu przez te 10 s; czy nie można zrobić ani tego ani tego? Mogę wtedy sprawdzić czy shooter nie zabrał mojej należności.
giersz jest offline  
stary 17-07-2006, 19:24   #144
Pawio
Użytkownik Forum
 
Pawio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Zamość

Posty: 123
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 44
Skille: 75+
Poziom mag.: 6
Pawio ma numer GG 1979984
Domyślny Podstawa!!

Powinni bardziej zadbać o bezpieczeństwo naszych kont
Wie ktoś czy będzie coś dla facC?? w tamtym update była katedra ;]

Ostatnio edytowany przez Pawio - 17-07-2006 o 19:29.
Pawio jest offline  
stary 17-07-2006, 19:24   #145
Exudio
Użytkownik forum
 
Exudio's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Oleśnica
Wiek: 30

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Exudio ma numer GG 5829734 Exudio ma login Tlenu dj_exudio@o2.pl
Domyślny

Echh..to jest idiotyzm. Jakie knight ma szanse? Naprawdę to jest denny idiotyzm. Knight blokuje sobie demona, podbiega sorc, wali, zabierze więcej HP i podbiera loota. TO JEST ŚMIESZNE!!!!!!
Exudio jest offline  
stary 17-07-2006, 19:24   #146
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Mnie bawi jedna rzecz.

Pojawia sie Orsh, <cykcyk> i wszystko pięknie, już leży w piachu.
Nagle wciągu dziesięciu sekund dolatuje noobek i zabiera ciało, bo bloker nie zada najwięcej DMG, więc nie ruszy ciała wcześniej.
DRoN jest offline  
stary 17-07-2006, 19:26   #147
mcsis
Użytkownik Forum
 
mcsis's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 64
Stan: Niegrający
Świat: Valoria
mcsis ma numer GG 1799429
Pergamin

Blokerzy juz nie beda mogli podwinac loota HAHAHAHAHA A otwierac beda mogli SORCE HAHAHA

Ten update juz na maxa wykreci sorca

TO JA GRAM 24/h musze go jak najszybciej wypowerowac zanim mi naloza stamine

Mogli by zrobic jakies fuidy(drogie) ktore pozwalaja zwiekszyc wytrzymalosc xD

Ogolnie update na +.
__________________
54 68 69 73 20 69 73 20 74 68 65 20 77 61 79 20 49 20 70 72 61 79 2E
mcsis jest offline  
stary 17-07-2006, 19:26   #148
Elder Nagan
Zbanowany
 
Elder Nagan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Wiek: 34

Posty: 374
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Madreth
Moj drogi Towarzyszu Dragonie, sadze ze cipsolf w tych updatach na maxa zrypal tibijke :>
Nie to co kiedys, "Dark Crusaders" HAHA DDD
Przeslesz mi buziaczki? :>

jaa wielki kiss for you :*** hehe Je Hail Dark Crusaders..niestety w tamtym czasie troche zjebalo sie meidzy nami ale juz jest chyba good..najbardizej mnei boli ze nooby ktore dotychcasz nie potrafily cie trafic z runy zrobia to za kazdym razem..nawet neiwiedza jak to boli..no cipsoft jebie gre za kazdym razem i jak tu sie nie zdenerwowac
Elder Nagan jest offline  
stary 17-07-2006, 19:28   #149
kostooch
Użytkownik Forum
 
kostooch's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005

Posty: 435
Domyślny

Zalowy update.

Stamina mnie po prostu rozpieprzyla. Brak slow.

Co do blokowania otwierania cial potworow - bylo to zapowiedziane juz na screenie, ktory wyciekl z forum gmow przed poprzednim letnim updatem.

Od teraz wojny beda wygladaly w ten sposob, ze bedzie wygrywal ten, kto bedzie sprawniej naciskal guziki na klawiaturze i mial wiecej uhow/sd.

hail cip and up _/
kostooch jest offline  
stary 17-07-2006, 19:28   #150
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny

Tibia umiera... ta gra po update straci sens, nawet nie bede sie wbijal zeby PKowac, bo to bedzie zalatwe, nogami bede mogl ubic jakiegos n00bka, a jak wparuje mi jego kumpel sorc to jestem zupelnie bez szans...

Resp i statki sa wporzo, ale lootowanie?... To jeszcze bardziej zwiekszy thiefow, bo normalnie teraz na huntach pewnie bloker bedzie stal przy ciele i czekal te 10 sekund, ale przez ten czas moze przyjsc jakis thief...! Zmeczenie nie zlikwiduje sharerow, ale normalnych graczy. Teraz drudzy ownerzy beda siedzieli na UH makerach itp...

Zbliza sie najgorszy update w historii Tibii...
__________________

Cya in another life brothers

Bofedojo jest offline  
stary 17-07-2006, 19:28   #151
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

100% zgodności z updatem. Koniec z Power Gamingiem.
Mi wszystko pasuje.

- Pogram 4h przez noc się odrobią.
- Na polowania chodzę sam lub z ludźmi z guild tylko i wyłącznie, więc problem loota nie istnieje.
- Battle list phi nic mnie nie obchodzi .
__________________

DDoS jest offline  
stary 17-07-2006, 19:28   #152
keyu
Użytkownik Forum
 
keyu's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005
Lokacja: Pacera
Wiek: 34

Posty: 168
Stan: Początkujący
Imię: Andrevas
Profesja: Elite Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
Zmęczenie - Nie ma się co dziwić CipSoftowi, że stara się ograniczać jak najbardziej może napalonych nastolatków z latarkami pod kołdrą.
Niezrozumiałem przesłania -.- Może ty jestes napalonym nastolatkiem (czternastolatkiem) ktory gra w komputer pod kołdrą i z latarką w ręce.. Gadasz jakbyś był z poprzedniego pokolenia (jak moja mama ), wogole 0 logicznego myslenia, cipy niechcą ludziom popsuć gry tylko uniemozliwic acc sharing jesli niewiesz co to jest to mowie ci jest to DZIELENIE KONTA a nie napalone nastolatki pod kołdrą i zw dodatku z latarką :O
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
Battle list - Innego sposobu na pozbawienie aimboterów poczucia dymania CipSoftu w dupę nie ma moim zdaniem.
Yaaaaaasne niema innego sposobu, tylko że do tej pory aimbotów uzywalo stosunkowo malo ludzi zalozmy ze 10% a teraz kazdy bedzie aimboterem -.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
Otwieranie potworków - Nie martw się blokerze! Poczekasz 10 sekund dodatkowo - dłużej będziesz huntował z sorcem, który i tak zaraz idzie odpoczywać :').
I co lepiej dla ciebie jako blokera ze sorc z ktorym huncisz - twoj shooter, traci czas bo musi czekac az ty otworzysz potwora i przez to marnuje cenne chwile w ktorych moglby huncic a zamiast tego stoi i patrzy a energia marnuje się itak :/ Znam duzo ludzi i wiem ze nawet nietrzeba byc napaleńcem zeby niestarczyl ci ten czas 48 godzin expienia sam nieraz za dobrych czasow expilem po 12h kilka godzin przerwy i znow 12h expienia itp..

Ziomek gadasz niby jak dorosły i dojrzały a tak naprawde same głupoty :/ i niepodoba mi sie styl pisania, jak moi rodzice Bleeee



Wniosek:

Tibia 7,8 = Tibia 7,7 + TBI + pare innych gadzetów
__________________
Wszystko kręci się jak pozytywka.. w kółko.. ta sama melodia..

Ostatnio edytowany przez keyu - 17-07-2006 o 21:15.
keyu jest offline  
stary 17-07-2006, 19:28   #153
Tyrus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 07 2006
Lokacja: W domu mieszkam :P

Posty: 26
Stan: Niegrający
Domyślny

hehe, dobry zart . Fajny Bedzie UPD, tylko cos za bardzo nie kumam z tym zmeczeniem ale spox bedzie
Tyrus jest offline  
stary 17-07-2006, 19:29   #154
Dagenoth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Ab'Dendriel
Wiek: 36

Posty: 68
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dagenoth
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 94
Skille: 20/27
Poziom mag.: 64
Dagenoth ma numer GG 3887207
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pkr
ahahha ogarnij sie typie "Od teraz jedynie postać, która zadała potworowi najwięcej obrażeń może zebrać przedmioty z zabitego potwora przez 10 sekund po jego zabiciu." Z CIAŁA, a nie ze ktos ci cialo bedzie przesowal omfg f;
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nab
Kto tu jest ograniczony?

Od teraz jedynie postać, która zadała potworowi najwięcej obrażeń może zebrać przedmioty z zabitego potwora przez 10 sekund po jego zabiciu. Przez ten czas nie będzie także można ruszyć zabitego potwora.

Napisze dużymi literami , bo może patrycjusz Dagenoth nie rozumie:

PRZEZ 10 SEKUND NIE MOŻNA ZABRAĆ PRZEDMIOTÓW Z CIAŁA ORAZ NIE MOŻNA TEGO CIAŁA RUSZYĆ

Tak... ruszyć to trzeba szanowną główką!

-nab
omg... ale koles jestes...
Zmeczony jestem pisaniem do noobow ktorzy g* wiedza i tylko placza wiec pisalem skrotami (skroconymi zdaniami). Plebs plakal ze bloker (praktycznie bloker bo z reguly on obrazen nie zadaje) nie bedzie mogl nawet otworzyc ciala przez 10 sek (a byli i tacy co pisali ze w ogole) wiec chialem im wytlumaczyc sprawe ze problemu dla nic wielkiego nie ma.
A problemu nie ma bo bloker jest najblizej potwora wiec po zabiuciu monstera moze go OTWORZYC PIERWSZY!!!! zanim shooter (ten ktory dmg najwiekszy zadal) podbiegnie i wezmie zalozmy nawet MPA (plebs placze ze mpa beda krasc a pewnie wiekszaosc co to pisala ma 15-20 knighta na faccu ;p) I ZOBACZYC CZY NIE JEST OKRADANY!
Dlatego tez chcialem po prostu powiedziec ze problem nooby z niczego biora bo prawdy za grosz nie maja.

A ze zle zrozumiales to juz twoj problem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Medivh Shady
narazie ujdzie wszystko ,tylko powinni zrobic tak ze bloker moze zobaczyc loot ale nie moze go wziasc , bo bedzie niezle kantowanie szoterow
War na arcanii mamy, zaplacilem juz za wyjscie wiec nic zlego o tobie nie powiem (nie chce jeszcze raz pasc - chociaz anyway slyszalem ze mnie noobcharami ubic chcecie ;p)
W kazdym razie gdybys posta przeczytal dokladnie to wlasnie tak jak chcesz zeby bylo bedzie ;p
__________________
Methinks, I see... where?
In my mind's eyes
Dagenoth jest offline  
stary 17-07-2006, 19:29   #155
rafalxx
Użytkownik Forum
 
rafalxx's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2006

Posty: 63
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 31
Skille: xx/21
Poziom mag.: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz
Bardzo sie ciesze ze zmian bo gram druidem.

Teraz se mozna isc na demon hunt, zrobic najwieksze obrazenia, wziac mpa i zrobic knighta w bambuko mowiac ze 23 gp wypadlo. OWNED

Teraz nie bedzie mozna szybko expic bo postac sie bedzie meczyc. Dzieki temu bedzie na serwerach duzo wiecej graczy nisko lvlowych ktorych mozna bedzie zabijac. ONWED

Teraz bedzie sie zawsze trafiac z sd wiec knighci moga zapomniec o uciekaniu na boki i beda dedy lapali czesto. OWNED
Tyle ze teraz knighci bede sie uhali 2x szybciej.

A tak pozatym bedzie mozna bez bota przejsc anihilatora.
__________________
11:12 Devis of knight [1]: czy tu sie wylegajom noobki???
rafalxx jest offline  
stary 17-07-2006, 19:29   #156
Elder Nagan
Zbanowany
 
Elder Nagan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Wiek: 34

Posty: 374
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elder Nagan
jaa wielki kiss for you :*** hehe Je Hail Dark Crusaders..niestety w tamtym czasie troche zuwielbiam jeść bananyalo sie meidzy nami ale juz jest chyba good..najbardizej mnei boli ze nooby ktore dotychcasz nie potrafily cie trafic z runy zrobia to za kazdym razem..nawet neiwiedza jak to boli..no cipsoft uwielbiam jeść bananyie gre za kazdym razem i jak tu sie nie zdenerwowac

do ludzi ktorzy wypowiadaja sie odnosnie lootow i ich klikania...
wy jestescie tacy glupi sami z siebie czy wam za to placa??
loota mozna zobaczyc ale nei mozna go zawinac do bp...
Elder Nagan jest offline  
stary 17-07-2006, 19:29   #157
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN
Mnie bawi jedna rzecz.

Pojawia sie Orsh, <cykcyk> i wszystko pięknie, już leży w piachu.
Nagle wciągu dziesięciu sekund dolatuje noobek i zabiera ciało, bo bloker nie zada najwięcej DMG, więc nie ruszy ciała wcześniej.
Noobek się cieszy że ma tunderhammera a już następnego dnia pada od jakiegoś h-lvla xDDDD

racja
Duke Dran jest offline  
stary 17-07-2006, 19:30   #158
Barber
Użytkownik forum
 
Barber's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: PoLsKa

Posty: 7
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Poziom: 40
Skille: 80/50
Poziom mag.: 15
Problem

J********E ich chyba powalilo z ta stamina ja gram caly dzien i cala noc i przez nastepny dzien niemoge?? Jak to wejdzie w gre to po H** kupowalem PACC'a
Barber jest offline  
stary 17-07-2006, 19:31   #159
Defroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2005
Lokacja: Sprzedana Postac
Wiek: 32

Posty: 32
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 151
Skille: 95/71
Poziom mag.: 23
Domyślny ~~

Gram w tibie jakies 5-6 lat ostatnio mialem 4 miesieczna przerwe.Mialem isc na nowy server ,lecz sie zastanawialem teraz jestem pewny ze sie nie wybieram,chodz mam juz zamowionego pacca.Jaki sens ma gra w ktorej rozchodzi sie tylko o liczbe run,wyzszy lvl zawsze wygra.Wciskanie hotkeya walenie na battle.Wiadomo ,ze bije sie lvle po to aby pozniej toczyc wojny ,a jaki sens ma teraz wojna,moim zdaniem zadna.Co update cos jest zjebane?Zobaczyliscie ze liczba graczy zmalala do 35tysiecy ,chodz mamy nowe servery.Takim sposobem tibia upadtnie ,albo cip soft wroci do starych ustawien ,ale to moze byc zapozno.Po co sa 4 voc ??Jesli oplaca sie grac tylko 1.Pojebane i tyle ,az leska sie kreci jak pomysle jak kiedys bylo.Sry ze ten tekst nie trzyma sie kupy ,ale nie mam sil ;/
Defroy jest offline  
stary 17-07-2006, 19:31   #160
Xavery
Użytkownik Forum
 
Xavery's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 429
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
Na huntach knight nie expi i traci uhy. Jedynym powodem, dla którego był dobry na hunty było to, że zawsze miał 100% pewności, że nikt go nie oszuka co do loota bo miał do niego dostęp jako pierwszy. Doszło do tego celowanie z run na battle. Czyli wszystko przeciwko tej (i tak słabej już) profesji.

Zgadzam sie w 100%. Od updatu na jakiekolwiek hunty bede chodzil z bardzo waska grupa przyjaciol. Wtopa. Ogolnie updtae zapowiada sie nieciekawie, no ale zobaczymy.
Xavery jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:39.


Powered by vBulletin 3