Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Pokaż wyniki sondy: Czy chcielibyście aby CipSoft poświęcił więcej czasu wyspie nowych ?
TAK! Dobry pomysł! 72 55.38%
Obojętnie ... 25 19.23%
Stanowczo NIE! 33 25.38%
Głosujących: 130. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-10-2007, 15:44   #81
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Tak czy siak boter - a to trzeba tepic, niezaleznie od tego czy wg ciebie to jak ty to mowisz prawdziwy boter czy kinderboter... Boter to boter, koniec, kropka, nalezy mu sie ban i nic wiecej.
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-10-2007, 16:00   #82
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fpitolony w sprawe Pokaż post
Tak czy siak boter - a to trzeba tepic, niezaleznie od tego czy wg ciebie to jak ty to mowisz prawdziwy boter czy kinderboter... Boter to boter, koniec, kropka, nalezy mu sie ban i nic wiecej.
To wiadomo od zarania dziejów. Chodzi mi o to ze prawdziwy boter nie traci nic z przyjemnosci gry bo:
1. umie perfekcyjnie grac bez bota (tak samo lub lepiej niz uczciwi gracze z racji inteligencji)
2. umie perfekcyjnie korzystac z bota (czego juz uczciwi gracze nie umieja).
Natomiast kinderboter to ciota ktora nie umie ani grac recznie (bo korzysta z gotowych skryptow do bota wiec nie musial recznie nauczyc sie grac) ani nie umie poslugiwać się botem (bo korzysta z gotowych skryptow do bota wiec nie musial uczyc sie jego obslugi).
I zapamietajcie sobie jeszcze jedną rzecz: prawdziwi boterzy nic nie maja do uczciwych graczy (dopoki tamci sami nie zaatakują), natomiast bezwglednie tępia kinderboterów.
Krotko mowiac mozna powiedziec ze prawdziwy boter to taka ulepszona wersja uczciwego gracza, natomiast kinderboter - gorsza wersja uczciwego gracza.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 08-10-2007 o 16:05.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 16:13   #83
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Prawdziwy boter ulepszona wersja gracza??? Dla mnie istnieje pojecie prawdziwy gracz, a nie prawdziwy boter. Prawdziwy grasz to taki, ktory czerpie przyjemnosc z samego grania i nie potrzebuje do tego nieczego wiecej, jak samego klienta gry. Oczywiscie powinien tez umiec sie zachowywac itp. A to, ze ty robisz "wszystko inne, a bot tylko za ciebie expi" to nie mozesz sie nazywac prawdziwym graczem. Mozesz byc tylko w swojej smiesznej spolecznosci prawdziwym boterem, ale jak juz mowilem wczesniej - dla mnie taie pojecie nie istnieje.
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 16:13   #84
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

Eh, naprawdę nie rozumiem was.....
"Wyspa nowych", jest po to by nauczyć się podstawowych zasad, nie wiem po co dodawać coś na ten teren i mam nadzieje że nic nie dodadzą.
__________________
Tyle teorii,tak mało dróg, jeszcze mniej rozwiązań...
TaJemniczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 16:22   #85
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fpitolony w sprawe Pokaż post
Prawdziwy boter ulepszona wersja gracza??? Dla mnie istnieje pojecie prawdziwy gracz, a nie prawdziwy boter. Prawdziwy grasz to taki, ktory czerpie przyjemnosc z samego grania i nie potrzebuje do tego nieczego wiecej, jak samego klienta gry. Oczywiscie powinien tez umiec sie zachowywac itp. A to, ze ty robisz "wszystko inne, a bot tylko za ciebie expi" to nie mozesz sie nazywac prawdziwym graczem. Mozesz byc tylko w swojej smiesznej spolecznosci prawdziwym boterem, ale jak juz mowilem wczesniej - dla mnie taie pojecie nie istnieje.
Isnieją obydwa te pojęcia i jedno nie wyklucza drugiego. Być prawdziwym graczem nie oznacza expić ręcznie. Prawdziwy boter czerpie wiecej przyjemnosci z gry niz uczciwy gracz bo grając ręcznie moze robic dokladnie to samo co uczciwy gracz recznie (wynika to z jednakowych umiejetnosci grania) + dodatkowo jak mu sie to pierwsze znudzi to moze wlaczyc bota czego nie mozna powiedziec o uczciwym graczu. Nazwanie spolecznosci boterow "smieszna" to dla mnie najwieksze kurozium tego tematu zwazywszy na srednik wiek prawdziwych boterow w porownaniu do sredniego wieku "antyboterów".
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 08-10-2007 o 16:24.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 16:39   #86
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Coz... Wyglada na to, ze z wiekiem ludzie glupieja... Mam nadzieje tylko, ze mnie taka glupota nie czeka :/ .
i co to za granie, jesli nie przestrzegasz zasad gry? Poza tym bota raz sie nauczysz wlaczac i pozniej nic wiecej nie robisz, a wbrew pozorom nawet na rooku trzeba sie uczyc expic, bo o to wlasnie chodzi - uczyc sie np. jak najwydatniej expic czyco tam jeszcze... Ale jak widac, chyba uznales, ze juz jestes za stary, zeby sie uczyc, jak tak to jestem w stanie to zrozumiec... Prawdziwy boterze ;<
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 16:45   #87
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fpitolony w sprawe Pokaż post
Coz... Wyglada na to, ze z wiekiem ludzie glupieja... Mam nadzieje tylko, ze mnie taka glupota nie czeka :/ .
i co to za granie, jesli nie przestrzegasz zasad gry? Poza tym bota raz sie nauczysz wlaczac i pozniej nic wiecej nie robisz, a wbrew pozorom nawet na rooku trzeba sie uczyc expic, bo o to wlasnie chodzi - uczyc sie np. jak najwydatniej expic czyco tam jeszcze... Ale jak widac, chyba uznales, ze juz jestes za stary, zeby sie uczyc, jak tak to jestem w stanie to zrozumiec... Prawdziwy boterze ;<
A jednak jestes ignorantem! W 2 poprzednich postach pisalem ze prawdziwy boter to taki ktory sam pisze skrypty do botow oraz ze zeby to robic trzeba najpierw recznie sie nauczyc expic. A teraz ty mi wyskakujesz z tekstem ze boter nie umie recznie grac. Nie napisales co prawda tego wprost ale aluzja jest wyrazna. Czyli naucz sie czytac?
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 16:49   #88
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

I co? przez nauczenie sie grac recznie masz na mysli nabicie 10 lvla?
A moze az 20? Nie no, to respect!
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 16:51   #89
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fpitolony w sprawe Pokaż post
I co? przez nauczenie sie grac recznie masz na mysli nabicie 10 lvla?
A moze az 20? Nie no, to respect!
Wedlug ciebie uczymy sie grac recznie poprzez nabijanie lvli? No to zaprawde ciekawa opinia. Wedlug mojej wiedzy uczymy sie grac testujac rozne sposoby expienia, zabijania potworow, robienia questow, skillowania itp ale nie wykonujac ta sama czynnosc (powiedzmy zabicie poison spidera w taki sam sposob) przez 666 razy.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 08-10-2007 o 16:53.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 17:18   #90
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Podalem tylko przyklad. Poza tym to chyba oczywiste, ze nie chodzilo mi o najzwyklejsze podejsc i kliknac... No ale widze, ze do niczego to nie prowadzi... Powiem tylko, ze jestes oszustem, a to czy "prawdziwym", czy nie to i tak nie zmienia faktu, ze nalezy ci sie ban.
No i popracuj nad soba, bo chyba masz przerosniete ego, ale to moja opinia.
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 17:29   #91
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fpitolony w sprawe Pokaż post
Podalem tylko przyklad. Poza tym to chyba oczywiste, ze nie chodzilo mi o najzwyklejsze podejsc i kliknac... No ale widze, ze do niczego to nie prowadzi... Powiem tylko, ze jestes oszustem, a to czy "prawdziwym", czy nie to i tak nie zmienia faktu, ze nalezy ci sie ban.
No i popracuj nad soba, bo chyba masz przerosniete ego, ale to moja opinia.
No a expienie to wlasnie takie najzwyklejsze w swiecie podejsc i kliknac... Jesli chcesz ze mna rozmawiac o umiejetnosci grania w Tibie to z czystej przyzwoitosci wypadaloby zebys zamiast o expieniu wspomnial o pvp.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 17:34   #92
SquintZebra
Użytkownik Forum
 
SquintZebra's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2007
Lokacja: obecnie nigdzie

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 102
Skille: fish100
Poziom mag.: 74
Domyślny

1.jeśli już domki to malutkie najlepiej w jakimś bloku i bardzo, bardzo wysoki czynsz
2.lepsze potworki - nie widzę potrzeby, jeśli już jakieś zmiany to dodać respy na pacc site (roty, i kilka minosow więcej)
3.Voc, nie widzę powodów, rookstayerem sie jest a nie nazywa
4.jakiś milusi quest w klimacie postmana albo paradox
5.jeśli juz dali bank to mogliby dać depo
6.jeszcze z jednego bossa, ale deczko mocniejszego niż to co teraz jest
7.dodać jakiś nowy addon, choć w sumie 3 to i tak juz dość
----------------------
a wy rookstayerzy (rookslayerzy ), moglibyście sie więcej zająć free itemami bo każdy wie jak to jest jak sie zaczyna i nawet butów sie nima
__________________
Nie chcę pracy w żadnym biurze, Nie chcę chodzić w garniturze
Jeździć pełnym autobusem, I pracować pod przymusem
Jejejejejestem wredny leń
Jestem inny mamo tato czy dostanę w mordę za to?
SquintZebra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 18:22   #93
Evative
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

TA DOMKI NA ROOKU - HAHAHAHA ROTFL LMAO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111
!!!!!!!!1111!!!11!!!!!!!!!!!!!!!1oenioenoienoeneon eoneoenoe.

Kurwa wyślijcje jakąś jebaną petycje do nich.
Niech się każdy z forum podpisze i dołączy 10 zł (10 x 118,606 =1 186 060 ??) To może dodadzą jakieś 3 sqm
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 18:29   #94
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
2.lepsze potworki - nie widzę potrzeby, jeśli już jakieś zmiany to dodać respy na pacc site (roty, i kilka minosow więcej)
Przez te 92 lvle gry w tibie jeszcze sie nie dowiedziales ze na rooku bez sensu jest expic na mino i rotach?
Cytuj:
a wy rookstayerzy (rookslayerzy ), moglibyście sie więcej zająć free itemami bo każdy wie jak to jest jak sie zaczyna i nawet butów sie nima
Przez te 92 lvle gry w tibie jeszcze sie nie nauczyles zarabiac samemu?

Witamy kinderbotera.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2007, 01:11   #95
SquintZebra
Użytkownik Forum
 
SquintZebra's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2007
Lokacja: obecnie nigdzie

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 102
Skille: fish100
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Przez te 92 lvle gry w tibie jeszcze sie nie dowiedziales ze na rooku bez sensu jest expic na mino i rotach?

Przez te 92 lvle gry w tibie jeszcze sie nie nauczyles zarabiac samemu?

Witamy kinderbotera.
Głupio tak samemu siebie witać ale jak lubisz twoja sprawa
Następny update ? Co nam przyniesie ? taki jest temat tego tematu
jakoś nie widzę w twoim poście nic coby wnosiło coś do tej sprawy

"Przez te 40 lv gry na rooku jeszcze nie nauczyłeś sie korzystać z tibia.com?"

Moj rookstayer jest miedzy innymi po to żeby pomagać 1 lvowcom w rozpoczęciu gry, mam taki kaprys, a jeśli ty nie masz nic do dodania do tematu "Następny update ? Co nam przyniesie ?" zamknij dzioba, bo twoje głupawe komentarze nie przynoszą chluby rookstayerom
__________________
Nie chcę pracy w żadnym biurze, Nie chcę chodzić w garniturze
Jeździć pełnym autobusem, I pracować pod przymusem
Jejejejejestem wredny leń
Jestem inny mamo tato czy dostanę w mordę za to?
SquintZebra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2007, 09:25   #96
vns.rlz
Użytkownik Forum
 
vns.rlz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: Sopot

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Berylia
Domyślny

Jak nie bug na erigu to na moje myslenie nie jest mozliwe wbicie 260k expa na rooku w 1 dzien nawet przy graniu 24h jaka nasuwa sie mysl ?
__________________
19:59 Suren Thers [32]: kurwa 2 strylaz m wal yostaluz
18:07 Ramzes Sorcek [3]: kto gra w play?
vns.rlz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2007, 13:50   #97
trvoghall
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wiadomo, że jakiś cudów nie będzie. Jednak jeśli mam już poowiedzieć, czego bym chciał w takim upade. To dobrze by było gdyby utrudniono questy, bo większość robi się na 3lvlu. Minohell mogą rozwalić 6 lvlowcy. Przydałby się tam jakiś większy resp minosów, lub orc warriory.
Long sword, chociaż to raczej nierealne ;/, chain legi.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2007, 14:02   #98
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Nie dodadza nowych terenow.
Nie dodadza nowych questow, ani nie zmienia trudnosic obecnych.
Nie dodadza wiecej expowisk, ani raczej potworow.
Nie dodadza domkow.
Nie dodadza nic co moglo by nas zadowolic wszystkich naraz.

Ja bym chetnie chcial zobaczyc na rooku jakis np addon co na mainie nie jest do zrobienia, lecz zrobiwszy go na rooku mozna wyjsc na mainia i tam go miec.
Lub tez jakas rzecz no nie wiem BP, Bag ktory tylko jest dostepny na rooku.
A jeszcze bardziej jakas rzecz ktora ma nieregularny resp - bardzo rzadki lub cos co rzadko mozna wylootowac i bylo by tylko na rooku dostepne.
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2007, 15:08   #99
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Heh... Kiedys cos takiego pisalem, ze chcialbym, zeby na rooku byl (i tylko na rooku) potworek dajacy 60-80 expa i wypadal z niego niezwykle rzadko jakis arm:7 . Oczywiscie pilnowaly by go zastepy rotow ;p . Ale oczywiscie tego ni zrobia i nikt nie musi mi tego uswiadamiac...
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2007, 15:21   #100
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fpitolony w sprawe Pokaż post
Heh... Kiedys cos takiego pisalem, ze chcialbym, zeby na rooku byl (i tylko na rooku) potworek dajacy 60-80 expa i wypadal z niego niezwykle rzadko jakis arm:7 . Oczywiscie pilnowaly by go zastepy rotow ;p . Ale oczywiscie tego ni zrobia i nikt nie musi mi tego uswiadamiac...
Bynajmniej TY wiesz ze rozmawiamy tutaj bardziej abstrakcyjnie - zdajesz sobie z tego sprawe, a inny - chodz nie wszyscy robia sobie wielka nadzieje sadzac ze naprawde moga cos zdzialac piszac o tym tutaj na tibia.pl, a powinni zaczac pisac na tibia.com jest kilak tematow o rooku i to takich co widza ich CipSoftowe ludki w ktorych sa rozne przerozne propozycje, niektore mniej lub bardziej realne ale sa ... no tak ale tam trzeba znac Angielski.
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:02.


Powered by vBulletin 3