Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-05-2006, 18:19   #61
Kobus<<<ab>>>
Użytkownik forum
 
Kobus<<<ab>>>'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2006

Posty: 20
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Kobus<<<ab>>> ma numer GG 8299304
Domyślny

Ten jakie posty pisze... musze z minute przewijac zeby sie do konca dostac

Plax nie kasujcie tego
Kobus<<<ab>>> jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-05-2006, 18:28   #62
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

@up: i po jaką cholerę to piszesz?

@Podraz.: Tak samo jak wcześniej.

1)To już zależy od podejścia. Botter botterowi (bo właściwie przez dwa t się pisze) nierówny. Jeden chce się potem dobrze bawić, drugi mieć wysoki level dla szpanu.

2)J/w.

3)W sumie racja... ale jeśli już botuje na maxa, to aimbota również ma, chociaż nie jest to konieczne.

4)Hlvl sorcowie expią (z blokerem) między innymi na demonach. Nie wyobrażam sobie takiego Cachero/Setzera jak z wandem na guardach popyla...

5)No to racja ^^

6)Da się używać. Czego nie zrobią, to drobna modyfikacja i znowu się da. Ale jest to wbrew zasadom.

7)Ale tutor nie jest jeden. Np. z Galany miałem sposobność gadać z Legend of Ogg, Yuperdo (-a,-b,-c,-d,-e,-f), Grand Herbalist i jeszcze innymi, których po tym ponad miesiącu (rachuby czasu nie mam od daaaawna) przerwy nie pamiętam.

8)Zależy od podejścia.

9)Hydry biję dsami i z różdżki. Siła magii nic nie daje. I tak jest bloker i 4 dsy. Jeśli bloker nie popełni błędu/nie będzie miał pecha i nie przyniesie 2 lub sześciu hydr, to nie ma problemu, i bez manashielda lecę. HP mam coś koło 350, a hydra na kombo ze 600 weźmie, więc w cieć i jeszcze troszkę leveli mi brakuje do zwiększenia się bezpieczeństwa w stopniu znaczącym. Potraktuj ten punkt w czasie przeszłym, bo PACC się skończył xD

10)Racja.

Ja nadal uważam, że lepiej grać bez bota. Niby ekonomicznie z botem lepiej, ale jednak nadużywanie bota (co innego wstawienie choćby takiego TBI pod depo jak na kompie siedzisz, żeby Cię kto drzwiami w ogień nie wepchnął bądź nie ubił - alerty, bo to tylko lekkie nadużycie, aczkolwiek przeczę sam sobie, bo wcześniej porównywałem botowanie do kradzieży w RL, ale pomińmy ten szczegół xD) psuje zabawę i nie jest zgodne z moją mentalnością.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 19-05-2006 o 18:29.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 00:00   #63
Hybryda
Zbanowany
 
Hybryda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 39

Posty: 121
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: kyra
Poziom: 26
Skille: 21/25
Hybryda ma numer GG 2740342
Domyślny

co gorsze zgłosiłem mój przypadek ...ze sciga mnie levelem noob ...bot user...i co ciekawe gm był...
ale ten koles wtedy se gadał z GMem i sie wytłumaczył ;/
a niby jak do K*** nędzy moze grać codziennie 24 h ???????? no jak? nie odpisuje gdy pisze na default...gdy go blokuje w korytarzu to szuka innej drogi...Ewidentny bot....no i jak to mam wytłumaczyć? moze mam nagrać na kamerze film w avi i wysłac debilom z cipsoftu?
to i tak nic nie da...bo tak naprawde ...prawie kazdy tego uzywa...a jak cipy by wszystkim zrobiły delete konta....to by stracili swoje kochane "money"
ludzie by sie zneichecili i przestali grać w tibie.Wszystko chodzi o forsę.
Instynkt pytanie do ciebie...jakim cudem nabiłas tyle expa dziennie?

Ostatnio edytowany przez Hybryda - 22-05-2006 o 00:03.
Hybryda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 17:20   #64
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Sorry ze nie odpisywalem wczesniej ale gralem sobie na fajnym otsie i mi sie nie chcialo wchodzic na forum, a teraz ots jest juz off od dluzszego czasu wiec odpisze
Cytuj:
1)To już zależy od podejścia. Botter botterowi (bo właściwie przez dwa t się pisze) nierówny. Jeden chce się potem dobrze bawić, drugi mieć wysoki level dla szpanu.
To samo dotyczy graczy nie uzywajacych botow - jeden gra dla zabawy, a inny dla szpanu.
Cytuj:
3)W sumie racja... ale jeśli już botuje na maxa, to aimbota również ma, chociaż nie jest to konieczne.
Ma, ale nie musi wcale z niego korzystac.
Cytuj:
4)Hlvl sorcowie expią (z blokerem) między innymi na demonach. Nie wyobrażam sobie takiego Cachero/Setzera jak z wandem na guardach popyla...
Tylko ze ja nie mowie o expienie z blokerem. Ja mowie o expieniu solo. I jesli chodzi o expienie solo to lepszy jest bot, bo mozna go ustawic na wszystkie potwory z demonem wlacznie. (pierwsze kilka godzin sprawdzasz czy bot poprawnie expi i wprowadzasz korekty, pozniej juz masz ustawione i nie boisz sie deda)
Cytuj:
6)Da się używać. Czego nie zrobią, to drobna modyfikacja i znowu się da. Ale jest to wbrew zasadom.
Racja. Ale niewygodne czlowiekowi zasady sa po to zeby ja lamac ulatwiajac sobie zycie. Tak samo z botami.
Cytuj:
7)Ale tutor nie jest jeden. Np. z Galany miałem sposobność gadać z Legend of Ogg, Yuperdo (-a,-b,-c,-d,-e,-f), Grand Herbalist i jeszcze innymi, których po tym ponad miesiącu (rachuby czasu nie mam od daaaawna) przerwy nie pamiętam.
Zawsze mozna napisac ze jest sie z bangladeszu i mowi w tamtejszym jezyku i teraz niech se szukaja tutora z bangladeszu (rotfl)
Cytuj:
9)Hydry biję dsami i z różdżki. Siła magii nic nie daje. I tak jest bloker i 4 dsy. Jeśli bloker nie popełni błędu/nie będzie miał pecha i nie przyniesie 2 lub sześciu hydr, to nie ma problemu, i bez manashielda lecę. HP mam coś koło 350, a hydra na kombo ze 600 weźmie, więc w cieć i jeszcze troszkę leveli mi brakuje do zwiększenia się bezpieczeństwa w stopniu znaczącym. Potraktuj ten punkt w czasie przeszłym, bo PACC się skończył xD
Ale majac wyzszy level mozesz oprocz wspomnianych wyzej hydr chodzic na xx wiecej potworkow i gra jest mniej nudna.
Cytuj:
przeczę sam sobie, bo wcześniej porównywałem botowanie do kradzieży w RL
Ludzie, zapamietajcie to sobie, tibia to tylko gra! Nie mozna jej porownywac do rl life! To jest taka sama gra jak wszystkie inne sapery, pasjansy, pacmany i jak zabawa w piaskownicy. Tylko troche bardziej "interesujaca". Ma sie ona nijak do powaznych spraw z rl life.
Cytuj:
psuje zabawę
Uzywanie botow nie psuje, tylko polepsza zabawe bo z botem mozemy pojsc na xx wiecej potworkow niz bez bota.
Cytuj:
A szkoda. Dzieki takim graczom polscy gracze sa w scieslej czolowce najmniej szanowanych graczy na Rookgaardzie.
Wole byc mniej szanowany w grze komputerowej, ale sie lepiej bawic. A poza tym to kto najmniej nas szanuje? Brazole? A ja mam ich w glebokim powazaniu, bo przyjaznie sie tylko z polakami, a oni akurat mnie szanuja. A poza tym uzywanie bota to nie noobostwo i hańba, a jedynie lamanie regulaminu tibii. Bo taki idiota co mowi "fri itans plx" to nawet bota w zyciu na oczy nie widzial w 99% przypadkow (bo sie boi sciagnac keylogera albo bota ustawic nie umie)
Cytuj:
Dobra Rada - Jak juz oszukujesz rob to z rozumem.
Racja.
Cytuj:
Najlepiej jednak bedzie jezeli zrezygnujesz z "pomocnej reki" i sam wezmiesz sie do roboty.
Tibia jest dla mnie (w przeciwienstwie do rl life) zabawa i zamierzam sie jak najlepiej w nia bawic. Dlatego korzystam z bota, ktory pozwala mi robic xx wiecej ciekawych zajec w tibii niz jakbym gral bez bota.
Cytuj:
moze mam nagrać na kamerze film w avi i wysłac debilom z cipsoftu?
Muhahahaha, nie ma nic prostszego do podrobienia niz zwykly film avi. I ty myslisz ze to jest dowod?
Cytuj:
to i tak nic nie da...bo tak naprawde ...prawie kazdy tego uzywa...a jak cipy by wszystkim zrobiły delete konta....to by stracili swoje kochane "money
Slusznie. Cipsoftowi chodzi glownie o to, zeby zarabiac kase na paccach, a nie o to zeby tibia byla uczciwa. Miło ze wreszcie to zrozumiales.
A teraz postaw sie w miejsce cipsoftu: wolalbys kase czy uczciwa tibie bez xxx graczy ktorzy grali wczesniej i placili kase za pacc?
Cytuj:
Instynkt pytanie do ciebie...jakim cudem nabiłas tyle expa dziennie?
Normalnie, expiac. Nie jest to wcale kosmiczna liczba. Jak ktos nie gra rookstayerem to mu sie wydaje ze to duzo, ale jak przychodzi co do czego to widac ze kazdy by tyle potrafil nabic (oczywiscie majac przyzwoity lvl). Trzeba tylko miec troche kasy i sie fluidowac nigdy nie czekajac na hp (co robi wiekszosc newbie rookstayerow).

Ostatnio edytowany przez Podraz. - 22-05-2006 o 17:29.
Podraz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 18:00   #65
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Ma, ale nie musi wcale z niego korzystac.
Analogicznie - nie musi, ale może; )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Tylko ze ja nie mowie o expienie z blokerem. Ja mowie o expieniu solo. I jesli chodzi o expienie solo to lepszy jest bot, bo mozna go ustawic na wszystkie potwory z demonem wlacznie. (pierwsze kilka godzin sprawdzasz czy bot poprawnie expi i wprowadzasz korekty, pozniej juz masz ustawione i nie boisz sie deda)
No, cavebota na demonach sobie nie wybrażam ^^

Racja. Ale niewygodne czlowiekowi zasady sa po to zeby ja lamac ulatwiajac sobie zycie. Tak samo z botami.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Zawsze mozna napisac ze jest sie z bangladeszu i mowi w tamtejszym jezyku i teraz niech se szukaja tutora z bangladeszu (rotfl)
Zawsze można sprawdzić sobie IP...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Ale majac wyzszy level mozesz oprocz wspomnianych wyzej hydr chodzic na xx wiecej potworkow i gra jest mniej nudna.
Ale była mowa o lepszej zabawie na tychże hydrach

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Ludzie, zapamietajcie to sobie, tibia to tylko gra! Nie mozna jej porownywac do rl life! To jest taka sama gra jak wszystkie inne sapery, pasjansy, pacmany i jak zabawa w piaskownicy. Tylko troche bardziej "interesujaca". Ma sie ona nijak do powaznych spraw z rl life.
Mi chodziło o to, żeby porównać łamanie zasad w dwóch różnych środowiskach.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Uzywanie botow nie psuje, tylko polepsza zabawe bo z botem mozemy pojsc na xx wiecej potworkow niz bez bota.
Zależy komu. Mi, jeśli gra zacznie się nudzić, i dla zabawy zacznę sobie "czitować", to gra zaczyna mi się nudzić jeszcze bardziej i jeszcze szybciej. No i jest źle jak się wyłapie w jakiejś sieciówce z PB GUID PB bana (na szczęście takowego nie dostałem)... xD
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2006, 17:15   #66
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Cytuj:
Analogicznie - nie musi, ale może; )
Pewnie ze moze. Kazdy moze. Mozna takze samemu zrobic lvl/skille/mlvl a pozniej walczyc w pvp z aimbotem.
Cytuj:
No, cavebota na demonach sobie nie wybrażam ^^
Nic trudnego, jak umiesz sobie ustawic cave bota do expienia na dragach to na demonach jest niewiele trudniej. Oczywiscie expienie na demonach z cave botem nie jest oplacalne, ale expic w ten sposob jak najbardziej mozna i nie ma ryzyka deda o ile cave bot jest prawidlowo ustawiony.
Cytuj:
Zawsze można sprawdzić sobie IP...
Zawsze mozna miec IP dynamiczne.
Cytuj:
Ale była mowa o lepszej zabawie na tychże hydrach
Nie. Ja ogolnie porownywalem mozliwosci lowlvla i hlvla pod katem "ciekawości" gry jedna i druga postacia.
Cytuj:
Mi chodziło o to, żeby porównać łamanie zasad w dwóch różnych środowiskach.
Trudno jest porywanywac piernik do wiatraka, czyli gre komputerowa do rl life. Juz lepiej byloby tutaj porownac lamanie zasad w tibii do jakiegos sportu amatorskiego.
Cytuj:
Mi, jeśli gra zacznie się nudzić, i dla zabawy zacznę sobie "czitować", to gra zaczyna mi się nudzić jeszcze bardziej i jeszcze szybciej.
Masz racje. Kazdy ma swoj sposob na gre. Jednak wydaje mi sie ze wiekszosc graczy woli chodzic na dragi niz na soldki.
Podraz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2006, 23:39   #67
Hybryda
Zbanowany
 
Hybryda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 39

Posty: 121
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: kyra
Poziom: 26
Skille: 21/25
Hybryda ma numer GG 2740342
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Muhahahaha, nie ma nic prostszego do podrobienia niz zwykly film avi. I ty myslisz ze to jest dowod?

Slusznie. Cipsoftowi chodzi glownie o to, zeby zarabiac kase na paccach, a nie o to zeby tibia byla uczciwa. Miło ze wreszcie to zrozumiales.
A teraz postaw sie w miejsce cipsoftu: wolalbys kase czy uczciwa tibie bez xxx graczy ktorzy grali wczesniej i placili kase za pacc?

Normalnie, expiac. Nie jest to wcale kosmiczna liczba. Jak ktos nie gra rookstayerem to mu sie wydaje ze to duzo, ale jak przychodzi co do czego to widac ze kazdy by tyle potrafil nabic (oczywiscie majac przyzwoity lvl). Trzeba tylko miec troche kasy i sie fluidowac nigdy nie czekajac na hp (co robi wiekszosc newbie rookstayerow).

a ty to kto jesteś ze taki wielki fachowiec co? de bove wbiła ponad 100k expa dziennie...i nie wiem czy licze dobrze ale zabijała minotaura w krótszym czasie niz minuta...i musiałaby tak robić przez 24 h...jakoś nie wierze w to ze co 40 sekund padał minotaur..i robiła tak nie odrywając rąk od klawiatury (bo by sie nie wyrobiła inaczej) przez 24 GODZINY!!!!

i nie pisz do mnie jak do noobka ze "w koncu to zrozumiałes ze tibia jest dla kasy"
kim ty K**** wogóle jesteś ? jeszcze wypisujesz tekst o newbie rookstayerach...ja nosze przy sobie ZAWSZE plecak LF, na moje potrzeby to wystarcza...mam wg mnie dobre skile ..20/25 to bardzo dobry wynik a mimo to minotaur nie zawsze jest prosty do pobicia.
wiem ze mając takei skile na dystans minotaur padałby bardzo szybko..ale jakos nie wierze ze dała sobie rade ....bez wspomagaczy prze 24 godziny..to absurd,mozesz pisać wszystko ale nie wierze w to ..i tyle.

a wracając do tego jak wyśmiewasz mój tekst o filmiku avi (format bez znaczenia ,moze byc nawet ufo) to mzoe dasz mi lepszy pomysł jak zaprezentować szanownemu państwu z cipsoftu ze szwedzki noob oszukuje?

widziałem jeszcze twój tekst dotyczący levelu..ze dla szpanu itd...
ja na rooku gram...aby szokowac,to zawsze fajnie wyglada gdy w gronie 1 levelowców...lub 8 levelowców biega sobie 25 lv
nie robie tego dla szpanu bo wiecej z tym kłopotów (ej a kiedy na mejna wyjdziesz?) poprostu gra na mainlandzie mnie znudziła...miałem przyzwoity level...z kasą tez nie narzekałem....ale pewnego dnia..poprostu...znudziło mi się...i nudzi mi się do tej pory gdy zaloguję sie na mainland.

Ps. nie odpowiadaj za instynkt , jeżeli nie masz poęcia o co chodzi.a z tego co czytam...jestes tylko frajerem który uzywa bota bo masz to gdzies ze łamiesz regulamin..a dla mnei jestes noobem ...bo nie umiesz osiagnąć tego co ja BEZ bota.

Ostatnio edytowany przez Hybryda - 23-05-2006 o 23:47.
Hybryda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2006, 00:26   #68
Xissos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 05 2006
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Imię: Jess'ika
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 22
Skille: 57/57
Poziom mag.: 4
Xissos ma numer GG 5293510
Domyślny

wiem jak to jest bo mam na kyrze rookera. neuro~ dostał bana nawet za to ze probowal reportowac tego kolesia ;s ale tamten dalej swoje

Rookstayer of Darkness
Xissos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2006, 07:46   #69
Cedric
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: br?

Posty: 214
Domyślny

@Hybryda
Widac że ty ludzi nie znasz. Mogła równie dobrze siedziec przed tym kompem 24h jak ustawic bota isamo by jej expiło(tylko gdzie?). Ludzie różne debilstwa robią(bo jak nazwac siedzenie przed tibią 24h?)
__________________
Cedric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2006, 09:57   #70
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hybryda
a ty to kto jesteś ze taki wielki fachowiec co? de bove wbiła ponad 100k expa dziennie...i nie wiem czy licze dobrze ale zabijała minotaura w krótszym czasie niz minuta...i musiałaby tak robić przez 24 h...jakoś nie wierze w to ze co 40 sekund padał minotaur..i robiła tak nie odrywając rąk od klawiatury (bo by sie nie wyrobiła inaczej) przez 24 GODZINY!!!!
Jeżeli byś był odrobinkę inteligentniejszy, wiedziałbyś, że zamiast bić minotaura w minutę, który da 50 expa, można zabić 10 - 15 poison spiderów w czasie krótszym niż minuta, i tak zamiast mieć w minutę 50 expa, dostać można w minutę 240 - 330 expa (dobrze liczę?). Po za tym jeszcze są węże, pająki, bugi, czyli potwory, które na 24/25 sworda BARDZO CZĘSTO padają na strzał z katany (Poison Spidery z resztą też na strzał często siadają).
I w ten oto sposób czas z 24 godzin skraca się 4 - 6,5 raza.

Podsumowanie?
Cytuj:
Wyjdź.
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare

Ostatnio edytowany przez Vantage - 24-05-2006 o 10:09.
Vantage jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2006, 10:31   #71
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Pewnie ze moze. Kazdy moze. Mozna takze samemu zrobic lvl/skille/mlvl a pozniej walczyc w pvp z aimbotem.
Racja.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Nic trudnego, jak umiesz sobie ustawic cave bota do expienia na dragach to na demonach jest niewiele trudniej. Oczywiscie expienie na demonach z cave botem nie jest oplacalne, ale expic w ten sposob jak najbardziej mozna i nie ma ryzyka deda o ile cave bot jest prawidlowo ustawiony.
Może. Ale i tak nieopłacalne, + duże ryzyko i tak jest (częściej niż 1 uh/sekunda się nie uleczysz, a jeśli jeszcze jakiś hlvl za cavebota Cię zacznie bić, to jest problem).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Zawsze mozna miec IP dynamiczne.
Dynamiczne nie zmienia się całe. Tylko w jakimiśtam zakresie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Nie. Ja ogolnie porownywalem mozliwosci lowlvla i hlvla pod katem "ciekawości" gry jedna i druga postacia.
Tamto było odnośnie czegoś w rodzaju "mając wyższy lvl będziesz się lepiej na hydrach bawić".

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Masz racje. Kazdy ma swoj sposob na gre. Jednak wydaje mi sie ze wiekszosc graczy woli chodzic na dragi niz na soldki.
Jeśli robi to za nich cavebot, to chyba im to obojętne ^^

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hybryda
a wracając do tego jak wyśmiewasz mój tekst o filmiku avi (format bez znaczenia ,moze byc nawet ufo) to mzoe dasz mi lepszy pomysł jak zaprezentować szanownemu państwu z cipsoftu ze szwedzki noob oszukuje?
GM tego i tak nie weźmie za dowód. Chyba, że to on zrobi ten filmik, i go da na forum.tibia.com z tej postaci, która czituje.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2006, 14:30   #72
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Cytuj:
a ty to kto jesteś ze taki wielki fachowiec co? de bove wbiła ponad 100k expa dziennie...i nie wiem czy licze dobrze ale zabijała minotaura w krótszym czasie niz minuta...i musiałaby tak robić przez 24 h...jakoś nie wierze w to ze co 40 sekund padał minotaur..i robiła tak nie odrywając rąk od klawiatury (bo by sie nie wyrobiła inaczej) przez 24 GODZINY!!!!
De'bove nie expi na minotaurach.
Cytuj:
ja nosze przy sobie ZAWSZE plecak LF, na moje potrzeby to wystarcza...
To nie narzekaj ze cie wyprzedzaja w lvlu.
Cytuj:
mam wg mnie dobre skile ..20/25 to bardzo dobry wynik a mimo to minotaur nie zawsze jest prosty do pobicia.
Dlatego wlasnie de'bove na nich nie expi.
Cytuj:
wiem ze mając takei skile na dystans minotaur padałby bardzo szybko
Wolniej niz 10 poison spiderow.
Cytuj:
bez wspomagaczy prze 24 godziny..to absurd
Boty (o ile expia tyle samo czasu) wbija mniej expa niz zywy czlowiek, ktory jest madrzejszy.
Cytuj:
a wracając do tego jak wyśmiewasz mój tekst o filmiku avi (format bez znaczenia ,moze byc nawet ufo) to mzoe dasz mi lepszy pomysł jak zaprezentować szanownemu państwu z cipsoftu ze szwedzki noob oszukuje?
nie ma lepszego pomyslu
Cytuj:
ja na rooku gram...aby szokowac,to zawsze fajnie wyglada gdy w gronie 1 levelowców...lub 8 levelowców biega sobie 25 lv
Ponizej 40 lvla na nikim nie robisz wrazenia, bo nikt nie klika looka na wszystkich. A widoczna roznica w szybkosci chodzenia widoczna jest dopiero na 40+.
Cytuj:
Ps. nie odpowiadaj za instynkt , jeżeli nie masz poęcia o co chodzi.a z tego co czytam...jestes tylko frajerem który uzywa bota bo masz to gdzies ze łamiesz regulamin..a dla mnei jestes noobem ...bo nie umiesz osiagnąć tego co ja BEZ bota.
Jestem normalnym czlowiekiem, w przeciwienstwie do ciebie, bo ty jestes nalogowcem uzaleznionym od tibii. Ty bedziesz siedzial 10h dziennie albo i wiecej zeby osiagnac tyle co ja osiagne z botem majac przy tym normalne rl life. I pozniej ja mam z tibii wiecej radosci niz ty, jak juz usiade do gry.
Cytuj:
Może. Ale i tak nieopłacalne, + duże ryzyko i tak jest (częściej niż 1 uh/sekunda się nie uleczysz, a jeśli jeszcze jakiś hlvl za cavebota Cię zacznie bić, to jest problem).
Jak pk to pewnie ze bedzie dead. Ale ja mowie o sytuacji kiedy expimy samemu i nikt nie przeszkadza w expieniu. Wtedy szansa na deda jest minimalna.
Cytuj:
Dynamiczne nie zmienia się całe. Tylko w jakimiśtam zakresie.
I to wystarczy zeby cipsoft sie nie skapnal.
Cytuj:
Tamto było odnośnie czegoś w rodzaju "mając wyższy lvl będziesz się lepiej na hydrach bawić".
Ja tak nie twierdzilem, a jesli twierdzilem to chodzilo mi o solowanie.
Cytuj:
Jeśli robi to za nich cavebot, to chyba im to obojętne ^^
nie o to chodzilo tutaj. Ja napisalem ze jak juz cave bot zrobi dobry lvl za gracza to ten gracz moze pozniej samemu chodzic na dragi, a jak ktos recznie gra to robi lvl wolniej i moze chodzic tylko na soldy.
Cytuj:
GM tego i tak nie weźmie za dowód. Chyba, że to on zrobi ten filmik, i go da na forum.tibia.com z tej postaci, która czituje.
Czyli szansa zerowa, bo nie ma chyba takiego co by sam siebie chcial ukarac.
Podraz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2006, 17:44   #73
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
nie o to chodzilo tutaj. Ja napisalem ze jak juz cave bot zrobi dobry lvl za gracza to ten gracz moze pozniej samemu chodzic na dragi, a jak ktos recznie gra to robi lvl wolniej i moze chodzic tylko na soldy.
A teraz przekład na inną grę.

nie o to chodzilo tutaj. Ja napisalem z pomoca wallhacka i aimbota moge zabijac duzo wiecej ludzi i byc na lepszym miejscu w rankingu!11!!1plxzplone a gdybym mial uzywac tylko swojej reki, to zabilbym mniej osob i mialbym mniej fragow i nizsze miejsce w rankingu. i nie mialbym przed kim szpanowac tym, w jak krotkim czasie wbilem lvl, rozkoszujac sie przy okazji swoim prawdziwym zyciem.

Albo wóz, albo przewóz. Nie ma tak, że masz i to i to. Trzeba po prostu wybrać, czy chcesz mieć sup4hlevel, czy może więcej czasu na własne przyjemności w RL.

Cytuj:
Jestem normalnym czlowiekiem, w przeciwienstwie do ciebie, bo ty jestes nalogowcem uzaleznionym od tibii. Ty bedziesz siedzial 10h dziennie albo i wiecej zeby osiagnac tyle co ja osiagne z botem majac przy tym normalne rl life. I pozniej ja mam z tibii wiecej radosci niz ty, jak juz usiade do gry.
Czyli typowa mentalność Polaków - jak zarobić, a się nie narobić. Niech ktoś/coś odwali za mnie czarną robotę, a ja będe czerpał przyjemność z późniejszej sielanki. Po prostu owacja na stojąco. Brawo, brawo!
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2006, 18:06   #74
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Cytuj:
Albo wóz, albo przewóz. Nie ma tak, że masz i to i to. Trzeba po prostu wybrać, czy chcesz mieć sup4hlevel, czy może więcej czasu na własne przyjemności w RL.
Po co wybierac skoro mozna miec obydwie rzeczy?
Cytuj:
Czyli typowa mentalność Polaków - jak zarobić, a się nie narobić. Niech ktoś/coś odwali za mnie czarną robotę, a ja będe czerpał przyjemność z późniejszej sielanki. Po prostu owacja na stojąco. Brawo, brawo!
Dokladnie tak. I zauwaz ze tacy ludzie maja w zyciu najwiecej pieniedzy.
Cytuj:
nie o to chodzilo tutaj. Ja napisalem z pomoca wallhacka i aimbota moge zabijac duzo wiecej ludzi i byc na lepszym miejscu w rankingu!11!!1plxzplone a gdybym mial uzywac tylko swojej reki, to zabilbym mniej osob i mialbym mniej fragow i nizsze miejsce w rankingu. i nie mialbym przed kim szpanowac tym, w jak krotkim czasie wbilem lvl, rozkoszujac sie przy okazji swoim prawdziwym zyciem.
A co ma ranking do zabijania ludzi? Ty o enforced mowisz? O_o
A tutaj nie chodzi o to zeby szpanowac lvlem tylko pozniej majac ten lvl dobrze sie bawic w tibii, a nie narobic sie przy robieniu lvla.

Ostatnio edytowany przez Podraz. - 25-05-2006 o 18:10.
Podraz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2006, 19:16   #75
PhIlIrMoS
Użytkownik Forum
 
PhIlIrMoS's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005

Posty: 44
Domyślny

Ja uważam, że nie można oskarżać kogoś bezpodstawnie, być może jak sprawdzałes statystyki to nie zauwazyles tego pana.

Zgadzam sie z wypowiedziami poprzednikow, otoz czlowiek expiacy bardzo szybko moze znac kilkanascie respow na ktorych expie sie bezpiecznie i bardzo szybko, wystarczy, ze skoczy tam na kilka minutek i ma tyle expa ze ohoho.

Nie wiem po co sie tak denerwowac, nie stracisz na niczym jesli nie bedziesz najlepszym rookslayerem na serwerze.

Tez widzialem niejednokrotnie macrouserow.

Reportujac ich wiele sie nameczylem aby Gm zjawil sie, postaw sie na ich miejscu, Gm'ów jest lekko ponad 20 a graczy ok.60tys jak nie lepiej, nie jestes jedynym ktoremu cos nie pasuje.

Pomysl czlowieku..wyobraz sobie jak to ty sobie siedzisz przy kompie a tu przychodzi ci na 1 min ok.15 raportow, nadanzalbys??

WATPIE!!!

Ostatnio edytowany przez PhIlIrMoS - 25-05-2006 o 19:19.
PhIlIrMoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2006, 19:16   #76
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
A teraz przekład na inną grę.
Cytuj:
Po co wybierac skoro mozna miec obydwie rzeczy?
No właśnie, i dlatego zaraz idę do komputerowego zarzodkiewka jest superić jakiś procesor czy coś. Będzie i nowy procek i kasa w portfelu, ha!

Rozumiem, że w innych grach RPG ustawiasz sobie też 150 lvl i potem napieprzasz, "czerpiąc z tego przyjemność"? A w FPP króluje "god mode on" z poziomem trudności "very easy"? No racja, to też jest taaaaaka przyjemność z gry!

O ile jednak do gierek singleplayer nikt Ci nie zagląda, bo to jest twoja sprawa jak grasz, z pomocą czego etc., o tyle w grach multiplayer wszelakie cheatowanie jest po prostu próbą wybicia się ponad lepszych. Bo przecież inni ludzie są po prostu od Ciebie lepsi. Pod względem tego, że mają więcej czasu, który mogą przeznaczyć na granie. Ale nie, zaraz. Przecież oni według Ciebie są uzależnieni! No tak, to faktycznie debilizm poświęcać tyle czasu na kupkę pixeli.

Tak samo, jak na kupkę pixeli w Call of Duty, Counter Strike, Command and Conquer etc. etc. Tylko tam usprawiedliwiane jest to tym, że "bardziej się opłaca".

Cytuj:
Dokladnie tak. I zauwaz ze tacy ludzie maja w zyciu najwiecej pieniedzy.
No właśnie! Bo przecież pieniądze są dla niektórych CAŁYM światem. Ech, jakiż ja jestem ograniczony, wierząc w ludzką uczciwość, honorowość, bezinteresowność i parę innych, miłych cech charakteru.

Znalazłem sens swego życia. Od teraz oszukuje wszędzie, gdzie się da. uwielbiam jeść bananyać moralność. Grunt, że będe taki, jak "ci ludzie, co w życiu mają najwięcej pieniędzy" i zagram na nosie wszystkim uczciwym frajerom.

Cytuj:
A tutaj nie chodzi o to zeby szpanowac lvlem tylko pozniej majac ten lvl dobrze sie bawic w tibii, a nie narobic sie przy robieniu lvla.
No tak. To może kup sobie po prostu postać? Patrz, to dopiero oszczędność czasu! I prądu! Nie trzeba mieć włączonego kompa na czas działania bota. Żyć nie umierać! I wspomożesz chociaż człowieka, a nie dostawce prądu i neta. Czemu by nie? To też jest nielegalne. Chyba nie powiesz mi, że czujesz się związany z postacią, której Ty sam nie zrobiłeś? W którą włożyłeś jedynie kase za prąd i net, sporadycznie sobie pogrywając? To i tak wyjdzie drożej, niż kupienie postaci. I czasu więcej zajmie. Śmiało! Oszczędzaj jak się da!
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."

Ostatnio edytowany przez P0nury - 25-05-2006 o 19:22.
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2006, 19:40   #77
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Jak pk to pewnie ze bedzie dead. Ale ja mowie o sytuacji kiedy expimy samemu i nikt nie przeszkadza w expieniu. Wtedy szansa na deda jest minimalna.
Z moim netem DUŻA ^^ bot na przerwie w połączeniu się nie wyuha.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
I to wystarczy zeby cipsoft sie nie skapnal.
Chodziło bodajże o sytuację, że ktoś jest z Bangladeszu czy innej wiochy. Otóż nawet po dynamicznym można kraj rozpoznać (chyba... specjalistą nie jestem).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Czyli szansa zerowa, bo nie ma chyba takiego co by sam siebie chcial ukarac.
No i o to chodziło ^^

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury
Rozumiem, że w innych grach RPG ustawiasz sobie też 150 lvl i potem napieprzasz, "czerpiąc z tego przyjemność"? A w FPP króluje "god mode on" z poziomem trudności "very easy"? No racja, to też jest taaaaaka przyjemność z gry!
O, to, to! Tego mi brakowało. Przecież przyjemność w RPG płynie z ulepszania postaci... takie jest moje subiektywne uczucie, chociaż - co muszę Podraz.'owi przyznać, hunt na silnych potworkach też jest przyjemny.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury
Tak samo, jak na kupkę pixeli w Call of Duty, Counter Strike, Command and Conquer etc. etc. Tylko tam usprawiedliwiane jest to tym, że "bardziej się opłaca".
CoD rulz!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury
No właśnie! Bo przecież pieniądze są dla niektórych CAŁYM światem. Ech, jakiż ja jestem ograniczony, wierząc w ludzką uczciwość, honorowość, bezinteresowność i parę innych, miłych cech charakteru.
Jeszcze nie jesteś... tzn. nie do końca. Ale jak tak dalej pójdzie, to będziesz pod tym względem ograniczony :<

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury
No tak. To może kup sobie po prostu postać? Patrz, to dopiero oszczędność czasu! I prądu! Nie trzeba mieć włączonego kompa na czas działania bota. Żyć nie umierać! I wspomożesz chociaż człowieka, a nie dostawce prądu i neta. Czemu by nie? To też jest nielegalne. Chyba nie powiesz mi, że czujesz się związany z postacią, której Ty sam nie zrobiłeś? W którą włożyłeś jedynie kase za prąd i net, sporadycznie sobie pogrywając? To i tak wyjdzie drożej, niż kupienie postaci. I czasu więcej zajmie. Śmiało! Oszczędzaj jak się da!
O, właśnie. ^^
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 25-05-2006 o 19:52.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2006, 19:49   #78
Hybryda
Zbanowany
 
Hybryda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 39

Posty: 121
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: kyra
Poziom: 26
Skille: 21/25
Hybryda ma numer GG 2740342
Domyślny Gorzkie zwycięstwo

Spójrzcie :

http://www.tibia.com/community/?subt...hinorth+Lether


w końcu dostał bana..ale włączy sie z powrotem 24 czerwca..i będzie botował dalej.
Hybryda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-05-2006, 19:58   #79
Soul Xalibour
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2005
Lokacja: Z mojego pokoju
Wiek: 30

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Poziom: 17
Skille: 18/21
Poziom mag.: 13
Domyślny

boterzy byli, sa i beda. ja nie uzywam bota, gram od lutego i mam dopiero 18lvl. wkurzaja mnie ludzie, ktorzy siedza na bocie przez 3 dni i sie ciesza ze maja 40lvl. niech graja uczciwie. widzialem ostatnio na innej stronie o tibii(ktora wspiera uzywanie botow) poradnik, jak miec 20lvl w 3 noce. polegal on na ustawieniu w okreslonych miejscach bota. tacy ludzie juz mnie dobijaja. ja kiedy gram, robie runki, questy, expie itd. nie wrzucam bota, bo wg mnie to lamerstwo i debilizm ludzi, ktorzy juz jak ktos wspomnial nie potrafia do niczego dojsc. panowie, KURWA!!! blagam was grajcie uczciwie i nie niszczcie juz i tak popsutego klimatu tych trzech magicznych literek R-P-G
__________________
Sporo czasu mnie nie bylo, ale cóż...
Gollum - LoTR: Dwie Wieże (film)
Cytuj:
Jak już raz nami zawładnie, już nigdy nie uwolni...
Doskonale pasuje do Tibii. ;]
Soul Xalibour jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2006, 07:25   #80
SIDek:)
Użytkownik forum
 
SIDek:)'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: szczecin

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bunesa
Profesja: Knight
Gildia: ...??;p
Świat: Secura
Poziom: 63+
Skille: 82/80+
Poziom mag.: 6+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vantage
Jeżeli oskarżasz kogoś o bota musisz mieć 100% pewności, bierzesz odpowiedzialność za to, co mówisz.

Aha, i on też używa bota, tak?

Moim zdaniem rokerom wogóle nie opłaca się używanie jakichkolwiek wspomagaczy...


...dlaczego?

Wielu ludzi gra po to aby sprzedać swoją postać. Nawet jeżeli z początku ta osoba jest przekonana, że chcę tą swoją postacią naprawdę grać tylko dla siebie. Na roku takiej opcji nie ma. Bo kto chciałby kupić Rookstayera, nawet z 70 lvlem? Może lepiej, kto chciałby sprzedać rookstayera z 70 lvlem?!
Po za tym ten bot może przynieść kożyści dopiero na głównym landzie, no bo co na roku pomoże? Jak sądzisz, opłaca się komuś granie na roku z botem dodatkowo?
No chyba, żeby szybko wgiąć 8 lvlel... ale to już inna historia.

Na rooku grają (moim zdaniem) ludzie, którzy naprawdę czują klimat RPG, choć nie wiem jak słaby by on nie był. Więc dlaczego ktoś, kto gra dla przyjemności na ROOKU ma używać wspomagaczy i wytrącać te poczucie mistyczności i tajemnicy?

Apropos GMa. Tylko raz miałem okazję się z nim spotkać, dodatkowo z mojej inicjatywy (może dlatego, że tylko raz próbowałem).
Myślę, że jeżeli Twój report będzie dość dokładny i czytelnie napisany, będzie zawierał dużo informacji o problemie, GM powinien rozpatrzyć report pozytywnie.

Ja sam bym zignorował komunikat:
"00.00 X-man: I see n000b with cave bot, come to me fast plxxx!!", etc.. jeszcze dodatkowo w pięknej angielszczyźnie w polskim wykonaniu.


eeeeeeeeee pieprzenie kotka za pomoca mlotka...=/ chca to niech uzywaja... co nas to powinno obchodzic ... oni bana dostana nie ja no chyba ze za ten post;p
SIDek:) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:49.


Powered by vBulletin 3