Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-05-2006, 11:04   #81
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
Może nie od razu bana, ale może ostrzeżenie. Pozatym o co ci chodzi w tym poście. Vantage napisał po co ktoś używa bota, a ty napisałeś tylko to, że jak ktoś chce używać to niech używa jakby ci co je używają pytali się o czyjeś pozwolenie...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-05-2006, 10:15   #82
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Cytuj:
No właśnie, i dlatego zaraz idę do komputerowego zarzodkiewka jest superić jakiś procesor czy coś. Będzie i nowy procek i kasa w portfelu, ha!
Oszukiwanie w tibii to nie jest nawet jedna setna przestepstwa w rl life! Nie mozna porownywac tibii do rl, bo tibia to zwykla gra komputerowa jak kazdy inny pasjans.
Cytuj:
Rozumiem, że w innych grach RPG ustawiasz sobie też 150 lvl i potem napieprzasz, "czerpiąc z tego przyjemność"?
Nie znam takiej gry, gdzie mozna sobie ustawic 150 lvl i napieprzac.
Cytuj:
A w FPP króluje "god mode on" z poziomem trudności "very easy"? No racja, to też jest taaaaaka przyjemność z gry!
Nie, w fpp ustawiam na ogol wysoki poziom trudnosci bo jak jest niski to gra staje sie nudna. Natomiast co innego w tibii, tibia to taka dziwna gra ze trzeba 100 godzin trenowac postac zeby w ogole sie nia bawic bo wczesniej jest gorsza od paccmana. Dlatego w tibii lepiej sie przygotowac do gry botem, a pozniej juz czerpac przyjemnosc.
Cytuj:
O ile jednak do gierek singleplayer nikt Ci nie zagląda, bo to jest twoja sprawa jak grasz, z pomocą czego etc., o tyle w grach multiplayer wszelakie cheatowanie jest po prostu próbą wybicia się ponad lepszych. Bo przecież inni ludzie są po prostu od Ciebie lepsi. Pod względem tego, że mają więcej czasu, który mogą przeznaczyć na granie. Ale nie, zaraz. Przecież oni według Ciebie są uzależnieni! No tak, to faktycznie debilizm poświęcać tyle czasu na kupkę pixeli.
Cheatowanie jest robione po to, aby pozniej miec taka postac, ktorą grajac mamy przyjemnosc z gry. Nie wmawiaj mi ze lubisz skilowac z 10 na 70, zeby czerpac przyjemnosc z gry, bo i tak ci nie uwierze. Tak jest w tibii, bo w tibii zeby cokolwiek robic trzeba 100+ godzin postac trenowac, a to nie jest przyjemne. Natomiast w innych grach takich jak call of duty czy counter strike od razu mozna sie nawalac i jest z tego zabawa. W tibii tego nie ma, bo po wyjsciu na main to se mozesz trolla zabic i sie jarac co najwyzej. A granie w tibie 10h na dobe (skilujac lub na soldach albo innych tego typu potworach) jest po prostu nudne, nie wierze ze sie komus to podoba. Wiec po co sie nudzic w tym czasie jak mozna wlaczyc bota i pograc we wspomniany wyzej call of duty, a pozniej jak to sie znudzi miec radosc z tibii dobra postacia?
Cytuj:
Tak samo, jak na kupkę pixeli w Call of Duty, Counter Strike, Command and Conquer etc. etc. Tylko tam usprawiedliwiane jest to tym, że "bardziej się opłaca".
Nie bardziej sie oplaca tylko jest to ciekawsze i mniej monotonne i sprawia przyjemnosc. Nie wmówisz mi przeciez chyba ze skilowanie przez 10 godzin jest tak samo ciekawe jak gra przez 10h w inne gierki typu call of duty. A pozniej jak juz zrobilismy postac to wracamy do tibii i mamy z niej radosc.
Cytuj:
No właśnie! Bo przecież pieniądze są dla niektórych CAŁYM światem. Ech, jakiż ja jestem ograniczony, wierząc w ludzką uczciwość, honorowość, bezinteresowność i parę innych, miłych cech charakteru.

Znalazłem sens swego życia. Od teraz oszukuje wszędzie, gdzie się da. uwielbiam jeść bananyać moralność. Grunt, że będe taki, jak "ci ludzie, co w życiu mają najwięcej pieniędzy" i zagram na nosie wszystkim uczciwym frajerom.
Ja napisalem najmniej sie narobic, a nie oszukiwac. Oszukiwac mozna w tibii bo to tylko gra a w rl life nalezy tak robic zeby sie nie narobic a miec kase, no chyba ze ktos najbardziej lubi pracowac.
Cytuj:
No tak. To może kup sobie po prostu postać? Patrz, to dopiero oszczędność czasu! I prądu! Nie trzeba mieć włączonego kompa na czas działania bota. Żyć nie umierać! I wspomożesz chociaż człowieka, a nie dostawce prądu i neta. Czemu by nie? To też jest nielegalne. Chyba nie powiesz mi, że czujesz się związany z postacią, której Ty sam nie zrobiłeś? W którą włożyłeś jedynie kase za prąd i net, sporadycznie sobie pogrywając? To i tak wyjdzie drożej, niż kupienie postaci. I czasu więcej zajmie. Śmiało! Oszczędzaj jak się da!
Skoro sie i tak siedzi przed kompem i gra w ciekawsze gry to mozna wlaczyc cave bota, prady wiecej nie zejdzie bo i tak jest wlaczony komputer. A tibia jest ciekawa dopiero od 50+ lvla, wiec kupowac sie nie oplaca.
Cytuj:
Z moim netem DUŻA ^^ bot na przerwie w połączeniu się nie wyuha.
Czlowiek tez sie nie wyuha.
Cytuj:
Chodziło bodajże o sytuację, że ktoś jest z Bangladeszu czy innej wiochy. Otóż nawet po dynamicznym można kraj rozpoznać (chyba... specjalistą nie jestem).
A jesli naprawde stamtad jest?
Cytuj:
O, to, to! Tego mi brakowało. Przecież przyjemność w RPG płynie z ulepszania postaci... takie jest moje subiektywne uczucie, chociaż - co muszę Podraz.'owi przyznać, hunt na silnych potworkach też jest przyjemny.
Wybaczcie, ja was wszystkich szanuje i licze sie z waszym zdaniem ale w zyciu nie uwierze ze ktos lubi skilowac lub bic potworki ponizej 100 expa.
Cytuj:
boterzy byli, sa i beda. ja nie uzywam bota, gram od lutego i mam dopiero 18lvl. wkurzaja mnie ludzie, ktorzy siedza na bocie przez 3 dni i sie ciesza ze maja 40lvl. niech graja uczciwie. widzialem ostatnio na innej stronie o tibii(ktora wspiera uzywanie botow) poradnik, jak miec 20lvl w 3 noce. polegal on na ustawieniu w okreslonych miejscach bota. tacy ludzie juz mnie dobijaja. ja kiedy gram, robie runki, questy, expie itd. nie wrzucam bota, bo wg mnie to lamerstwo i debilizm ludzi, ktorzy juz jak ktos wspomnial nie potrafia do niczego dojsc. panowie, kobieta lekkich obyczajówA!!! blagam was grajcie uczciwie i nie niszczcie juz i tak popsutego klimatu tych trzech magicznych literek R-P-G
Po co sie nudzic skoro mozna sie nie nudzic i miec lepsza postac niz sie nudzac? Klimat rpg nie sprawia wiecej przyjemnosci niz dobra zabawa dobra postacia.
Podraz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2006, 10:57   #83
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
Czy wiesz, że raczej nikomu nie sprawia przyjemności nawet patrzenie na tak długi post, w którym cytujesz niewiadomo co i po co...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2006, 11:44   #84
Wario
Użytkownik forum
 
Wario's Avatar
 
Data dołączenia: 24 02 2006
Lokacja: Wodzisław Śląski

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 28
Poziom mag.: 39
Wario ma numer GG 8359333 Wario ma login Tlenu game_master@tlen.pl
Domyślny

Zgadzam sie z: Kshaq, 1 post, a zawarte w nim, pelno cytowania
Wario jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2006, 11:54   #85
borekziom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 31

Posty: 94
Profesja: Paladin
Świat: Isara
Poziom: 40
Skille: 77+/62+
Poziom mag.: 11
borekziom ma numer GG 6732084
Domyślny

podraz takiego kompletnego zjeba to ja nigdy nie widziałem o takich jak ty trzeba założyć temat : największe nOOby na forum i nie tylko -.-
__________________
Zanim napiszesz jakiś nowy durny Topic...
http://http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm
borekziom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2006, 23:04   #86
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Cytuj:
@up
Czy wiesz, że raczej nikomu nie sprawia przyjemności nawet patrzenie na tak długi post, w którym cytujesz niewiadomo co i po co...
nikomu tez nie sprawia przyjemnosci patrzenie na twojego offtopa. Kazdy ma prawo pisac posty jakiej chce dlugosci, moze byc i na 100 stron byle by byl z sensem. A niestety w twoim poscie sensu nijak sie dopatrzec nie mozna.
Cytuj:
podraz takiego kompletnego zuwielbiam jeść bananya to ja nigdy nie widziałem o takich jak ty trzeba założyć temat : największe nOOby na forum i nie tylko -.-
Jak uwielbiasz jesc banany to se kup i jedz zamiast spamowac na forum.
Podraz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2006, 23:52   #87
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Nie bardziej sie oplaca tylko jest to ciekawsze i mniej monotonne i sprawia przyjemnosc. Nie wmówisz mi przeciez chyba ze skilowanie przez 10 godzin jest tak samo ciekawe jak gra przez 10h w inne gierki typu call of duty. A pozniej jak juz zrobilismy postac to wracamy do tibii i mamy z niej radosc.
Ja po 2h non-stop w CoD zaczynam tak lamić, że sobie odpuszczam. Po prostu tracę zdolność do gry ;< BTW - anyone wanna 1vs1 (albo 2vs2 - funwar)? Jak tak, msg na gg - 2442242, tylko napisać kto pisze i w jakiej sprawie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Czlowiek tez sie nie wyuha.
Wiem. Napisałem tylko, że szansa na dead'a nawet z idealnie skonfigurowanym botem z moim netem jest duża.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
A jesli naprawde stamtad jest?
To jest problem. Ale jeśli nie jest, to zapewne znajdzie się tutor z danego kraju.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Wybaczcie, ja was wszystkich szanuje i licze sie z waszym zdaniem ale w zyciu nie uwierze ze ktos lubi skilowac lub bic potworki ponizej 100 expa.
Skillowaniu mówimy NIE! A co do potworków - zależy... ^^

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq
@up
Czy wiesz, że raczej nikomu nie sprawia przyjemności nawet patrzenie na tak długi post, w którym cytujesz niewiadomo co i po co...
A po co piszesz TO? On się wypowiada. Komentuje wypowiedzi innych cytując. Tak jak ja teraz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wario
Zgadzam sie z: Kshaq, 1 post, a zawarte w nim, pelno cytowania
Poczytaj regulamin. Stoi czarno na białym, że jeśli chcesz napisać tylko, że ktoś ma rację, to sobie odpuść. I co, może miał złamać regulamin pisząc to w 5 postach pod rząd? -,-
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 27-05-2006 o 23:54.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2006, 00:32   #88
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Cytuj:
Ja po 2h non-stop w CoD zaczynam tak lamić, że sobie odpuszczam. Po prostu tracę zdolność do gry ;< BTW - anyone wanna 1vs1 (albo 2vs2 - funwar)? Jak tak, msg na gg - 2442242, tylko napisać kto pisze i w jakiej sprawie
Zawsze mozna sie przerzucic z CoD na inna gierke, jesli juz CoD sie znudzilo. Jakakolwiek by gre nie wybrac to i tak bedzie ona ciekawsza niz skilowanie w tibii. A pozniej na wysokim lvlu to tibia sie robi najciekawsza.
Cytuj:
Wiem. Napisałem tylko, że szansa na dead'a nawet z idealnie skonfigurowanym botem z moim netem jest duża.
Ale to tutaj juz bot nie ma nic do rzeczy. Jak ktos ma wolny internet to zawsze moze pasc.
Cytuj:
To jest problem. Ale jeśli nie jest, to zapewne znajdzie się tutor z danego kraju.
Racja. Tylko nie sadze zeby sie komus chcialo szukac tutora do zbanowania jakiegos rookstayera.
Cytuj:
Skillowaniu mówimy NIE! A co do potworków - zależy... ^^
No to juz widzisz ze do samego skilowania bot jest niezbedny jesli przy tibii mamy sie nigdy nie nudzic. A co do potworkow to nie przypominam sobie dobrego miejsca do expienia na potworkach co daja mniej niz 100 expa. Przewaznie jest tak jak z soldierami, ze chodzi po jednej kopalni 10 ludzi. No moze tomby, ale to tam i tak od czasu do czasu zabijemy jakiegos scaraba albo bh.

@borekziom
No i widzisz nieudaczniku. Dochrapales sie za ta swoja wypowiedz warna, bo zlozylem raport. W przeciwienstwie do tibii, na forum tibia.pl zasady sa przestrzegane, wiec nastepnym razem radze przemyslec wypowiedz zanim ja napiszesz i zaakceptujesz.
Podraz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2006, 10:54   #89
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Dobra to był offtopic, ale sami pomyślcie czy ktoś będzie to czytać jak teraz w tym temacie zaczęły się tak na serio i z sensem wypowiadać 4 albo i nawet mniej osoby... Wiem, że to co piszecie jest w pewnym sensie racją, bo nie ze wszytskim się zgodze, ale to wszytsko da rade napisać w kilku zdaniach, a nie cytować pół forum (metafora taka) i do każdego zacytowanego zdania pisać 3 inne... To właśnie umiejętność streszczania dużej ilości wiedzy lub wiadomości w małej ilości słów jest bardzo doceniana na forum... Ja tak osobiście wam nie zabraniam pisać długich postów, ani nic do was nie mam, bo znam was z forum i wiem, że piszecie mądrze jednak sami musicie przyznąc, że te posty są troche długie i nie są już tak chętnie czytane... Taka jest prawda...

Sorki za offtopica, to już chyba ostatni...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2006, 11:53   #90
Serhean
Użytkownik Forum
 
Serhean's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 182
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Serhean
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 107
Skille: 87+/86+
Poziom mag.: 7+
Serhean ma numer GG nie podam Send a message via Skype™ to Serhean
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skym4N
Hybryda, nie wiem czy twoje nerwy są na miejscu... chodzi mi tu o wyzwiska. Czy masz pewność, że osoba ta używa botów? Może ma PACC'a lub/i bardzo dobrą technike? Mój kolega ze szkoły rook przechodzi w 1godz 30min... bez haxów itp itd... ma swój ścisły plan, którego się trzyma.
Wiesz ile jest ogólnie tibijczyków? Wiesz, że statystyki pokazują, że każdy GM dziennie, średnio, dostaje od 75% tej populacji msg? Nie mogą wszystkiego sprawdzić, czasem im coś się wymyka. Nie ma 100 czy 1000 GM'ów, jest ich mało... .
Takie jest moje zdanie.
Pozdro!
Zgadzam sie z Skym4N. Nic dodac nic ujac!!
I po co te nerwy?
Poprostu oszukuje i juz -.-. Badz z tego dumny ze masz xx lvl ale bez uzywania roznych botow itp.
__________________
Serhean jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2006, 16:51   #91
Hybryda
Zbanowany
 
Hybryda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 39

Posty: 121
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: kyra
Poziom: 26
Skille: 21/25
Hybryda ma numer GG 2740342
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Serhean
Zgadzam sie z Skym4N. Nic dodac nic ujac!!
I po co te nerwy?
Poprostu oszukuje i juz -.-. Badz z tego dumny ze masz xx lvl ale bez uzywania roznych botow itp.

nie chodzi o mnie i te sytuacje...to jest akurat obrazowy przykład...

chodzi poprostu o całe chamstwo noobków z botami.
mam kumpla w drugim bloku...ma teraz 40 lv paladyna...zrobił go praktycznie całkowicie na bocie...speary mu sie podnosiły...cave boty i te inne...
a potem pytam sie go czy pójdzie ze mną poexpić na POH albo do Hellgate to on tylko "a gdzie jest to poh?" "a gdzie jest hellgate"

koleś był praktycznie ielony...expił wiecznie w kopalniach dwarfów które mu i tak pokazałem bo by nie kapnął sie ze tam coś jest.

i jaki z tego wniosek? ze taka osoba jest zerem..chociaz....materialnie to ja jestem zerem.
taki kumpel który non stop botuje nosi golden armor ,c legi ,bohy,aol i inne fajne zabawki ....a ja to co?
mogę co najwyzej....kupic se k arma
Hybryda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2006, 21:08   #92
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Zawsze mozna sie przerzucic z CoD na inna gierke, jesli juz CoD sie znudzilo. Jakakolwiek by gre nie wybrac to i tak bedzie ona ciekawsza niz skilowanie w tibii. A pozniej na wysokim lvlu to tibia sie robi najciekawsza.
Mi się CoD nie znudził. Ale po 2+ h "tracę zdolność do gry".

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Ale to tutaj juz bot nie ma nic do rzeczy. Jak ktos ma wolny internet to zawsze moze pasc.
Ale jeśli ja widzę, że zaczynam mieć lagi, mogę zrezygnować ^^ a bot nie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Racja. Tylko nie sadze zeby sie komus chcialo szukac tutora do zbanowania jakiegos rookstayera.
Czemu?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq
Dobra to był offtopic, ale sami pomyślcie czy ktoś będzie to czytać jak teraz w tym temacie zaczęły się tak na serio i z sensem wypowiadać 4 albo i nawet mniej osoby... Wiem, że to co piszecie jest w pewnym sensie racją, bo nie ze wszytskim się zgodze, ale to wszytsko da rade napisać w kilku zdaniach, a nie cytować pół forum (metafora taka) i do każdego zacytowanego zdania pisać 3 inne... To właśnie umiejętność streszczania dużej ilości wiedzy lub wiadomości w małej ilości słów jest bardzo doceniana na forum... Ja tak osobiście wam nie zabraniam pisać długich postów, ani nic do was nie mam, bo znam was z forum i wiem, że piszecie mądrze jednak sami musicie przyznąc, że te posty są troche długie i nie są już tak chętnie czytane... Taka jest prawda...

Sorki za offtopica, to już chyba ostatni...
Czy ja wiem? Jeśli ktoś czyta wcześniejsze posty, to wystarczy, że spojrzy na początek cytatu, i wie o co chodzi. Mi tam takie długie posty nie przeszkadzają... a że mało osób pisze - wyjaśniamy sobie różne sprawy w "zamkniętym" gronie, do którego każdy jednak ma wstęp - może się wypowiedzieć. To się chyba dyskusja nazywa ^^

Hybryda (dłuższy post, a cały naraz skomentuję): o, właśnie. A więc jednak Podraz. nie ma racji, ponieważ bota ustawić chłopak umie, ale grać już nie
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2006, 21:43   #93
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

@Kshaq
Nie do konca sie moge z toba zgodzic, bo najlepiej sens dyskusji widac przy cytowaniu, a nie pisaniu monologow.
@Hybryda
Twoj kumpel jest wyjatkiem bo jak ktos potrafi ustawic cave bota tak aby expic nim przez rok i nie zostac zlapanym ani przez gma ani przez pk to tym bardziej musi wiedziec tak proste rzeczy jak gdzie jest helgate lub poh, bo jest duzo latwiej sie tego dowiedziec niz ustawic bota. (co zreszta tez nie jest trudne) A jak nie wie to jest po prostu fujara i taki sam fujara by byl bez bota. Zaloze sie ze jesli on tego nie wie to i nie majac bota by nie znalazl. Tyle tylko ze recznie by klepal dwarfy.
Cytuj:
Mi się CoD nie znudził. Ale po 2+ h "tracę zdolność do gry".
No to wtedy wlaczasz inna gierke ktora sprawia przyjemnosc i jedziesz na niej a w tibii np skilujesz. A pozniej masz dobrego chara i wtedy to wlasnie tibia jest najciekawsza gra.
Cytuj:
Ale jeśli ja widzę, że zaczynam mieć lagi, mogę zrezygnować ^^ a bot nie.
No w sumie masz racje. Ale jesli ktos ma taki internet ze w ciagu dnia zdarzaja mu sie okresy z lagami, to nie powinien w ogole grac w tibie do czasu zmiany neta. Bo wiecej czasu moze stracic na odrabianiu strat w tibii po dedach niz stracilby zarabiajac na nowy internet. (no chyba ze mowimy tu o postaci ponizej 50 lvl)
Cytuj:
Czemu?
Bo sa wazniejsze sprawy na mainie.
Cytuj:
Czy ja wiem? Jeśli ktoś czyta wcześniejsze posty, to wystarczy, że spojrzy na początek cytatu, i wie o co chodzi. Mi tam takie długie posty nie przeszkadzają... a że mało osób pisze - wyjaśniamy sobie różne sprawy w "zamkniętym" gronie, do którego każdy jednak ma wstęp - może się wypowiedzieć. To się chyba dyskusja nazywa ^^
Popieram w 100%. To jest forum dyskusyjne i powinno sluzyc wyjasnianiu sobie roznych spraw i sprzecznosci a nie wyglaszaniu monologow.
Cytuj:
Hybryda (dłuższy post, a cały naraz skomentuję): o, właśnie. A więc jednak Podraz. nie ma racji, ponieważ bota ustawić chłopak umie, ale grać już nie
Jesli ktos potrafi ustawic dobrze bota, to tym bardziej powinien wiedziec gdzie jest poh lub helgate, bo to jest latwiejsze niz ustawianie bota. A skoro nie wie to znaczy ze jest niedorozwojem i bez bota tez by nie znalazl.
A nawet jakby zakladac wariant ze hybryda by mu pokazal kopalnie dwarfow ale wszystkie bylby zajete i ludzie tam expiacy mowiliby ciagle "leave" i grozili dedem i jakby sie wtedy chlopak zląkł i poszedl szukac innego miejsca na exp, to do hellgate i tak nie wiedzac gdzie to jest mialby zerowe szanse trafic, wiec nadal by nie wiedzial gdzie to jest bo by nie znalazl, a na poh by co prawda doszedl bo latwo dojsc ale po 5-10 minutach zostalby zabity przez jakiegos potwora (i to wcale nie musialby byc gs, bo taki noobek to by na archerze sie mogl wylozyc) i wiecej by juz tam nie wrocil. A ze to "miejsce, gdzie padł" nazywa sie poh to on by nadal nie wiedzial bo nie pisze nigdzie ze to poh.
Tak wiec wbilby on taki sam lvl w dluzszym czasie bez bota, ale jakbys go poprosil o expienie w helgate i na pohu to nadal by nie wiedzial gdzie to jest.

Ostatnio edytowany przez Podraz. - 28-05-2006 o 21:50.
Podraz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2006, 22:11   #94
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
No to wtedy wlaczasz inna gierke ktora sprawia przyjemnosc i jedziesz na niej a w tibii np skilujesz. A pozniej masz dobrego chara i wtedy to wlasnie tibia jest najciekawsza gra.
Biorąc pod uwagę, że w CoD na przeciętnym serverze mam 2-3 razy taki ping jak reszta graczy, z Tibią bym w ogóle nie pograł ^^ A innych gierek aktualnie nie mam, takich co by mnie interesowały. A w Tibię gram niewiele (polecam www.pskonejott.com, nick Lass the Master Sorcerer - żeby nie było, że siedzę na kompie 25 h 8 dni w tygodniu, i że uzależniony jestem ^^).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
No w sumie masz racje. Ale jesli ktos ma taki internet ze w ciagu dnia zdarzaja mu sie okresy z lagami, to nie powinien w ogole grac w tibie do czasu zmiany neta. Bo wiecej czasu moze stracic na odrabianiu strat w tibii po dedach niz stracilby zarabiajac na nowy internet. (no chyba ze mowimy tu o postaci ponizej 50 lvl)
Ja mam taki internet, że w ciągu dnia mi się nie zdarzają okresy BEZ lagów. Co najwyżej w nocy. Ale w nocy grać nie mogę (matka;<)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Bo sa wazniejsze sprawy na mainie.
No niby są... ale jeśli są one typu "halp halp pk plxxzz", albo "xxx stole mine skale armur", to nie są one zbyt istotne (zwłaszcza, że żadne z powyższych nie łamie zasad - tzn. "reportowany" czyn). A jeśli GM nie lognie się w centrum Carlin, to pewnie przez parę chwil nikt go nie zauważy, i jest te parę wolnych chwil.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Tak wiec wbilby on taki sam lvl w dluzszym czasie bez bota, ale jakbys go poprosil o expienie w helgate i na pohu to nadal by nie wiedzial gdzie to jest.
W sumie może być różnie. Może by nie wiedział, a może dzięki większej ilości czasu spędzonego przed Tibią by się dowiedział.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2006, 22:50   #95
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Cytuj:
Biorąc pod uwagę, że w CoD na przeciętnym serverze mam 2-3 razy taki ping jak reszta graczy, z Tibią bym w ogóle nie pograł ^^ A innych gierek aktualnie nie mam, takich co by mnie interesowały. A w Tibię gram niewiele (polecam www.pskonejott.com, nick Lass the Master Sorcerer - żeby nie było, że siedzę na kompie 25 h 8 dni w tygodniu, i że uzależniony jestem ^^).
Gralem wiele w inne gierki, gralem wiele w tibie. I musze stwierdzic ze majac chara 100+ to wlasnie tibia jest ciekawsza od kazdej innej gry. Natomiast majac chara ponizej 50 lvla w tibii musze stwierdzic ze gra w tibie takim charem jest nie tylko mniej ciekawa od CoD, ale rowniez mniej ciekawa od grania w warcaby na onet.zagraj.
Cytuj:
Ja mam taki internet, że w ciągu dnia mi się nie zdarzają okresy BEZ lagów. Co najwyżej w nocy. Ale w nocy grać nie mogę (matka;<)
Ja w ogole polecam grac w tibie tylko tym ktorzy maja caly czas internet bez lagow, ewentualnie zdarzaja sie lagi raz na miesiac. Bo nie oplaca sie grac w tibie ciagle odrabiajac strat po kolejnych dedach spowodowanych lagami, nawet grajac na cave bocie jest to nieco uciazliwe.
Cytuj:
No niby są... ale jeśli są one typu "halp halp pk plxxzz", albo "xxx stole mine skale armur", to nie są one zbyt istotne (zwłaszcza, że żadne z powyższych nie łamie zasad - tzn. "reportowany" czyn). A jeśli GM nie lognie się w centrum Carlin, to pewnie przez parę chwil nikt go nie zauważy, i jest te parę wolnych chwil.
Juz predzej gm by sie zajal skarga z maina typu "halp halp pk plxxzz" lub "xxx stole mine skale armur" niz skarga z rooka typu "boot cave ban plx". Dlaczego? Bo na rooku przecietny gracz spedza mniej niz 3 godziny i to ze ktos uzywa cave bota ma dla niego niewielkie znaczenie, bo i tak za max 3 godziny opusci wyspe. A na mainie sie zostaje do konca zycia, wiec dla gracza jest istotne to co tam sie dzieje. A poza tym jak gm ma wolna chwile to raczej wykorzysta ja na bardziej konstruktywne zajecia niz banowanie rookstayerow ktorzy expia na cave bocie, bo oni i tak maja niewielki wplyw na gameplay tibii i jest 100 innych spraw ktore maja wiekszy wplyw na rozgrywke w tibii.
Cytuj:
W sumie może być różnie. Może by nie wiedział, a może dzięki większej ilości czasu spędzonego przed Tibią by się dowiedział.
Dowiedzialby sie, jesli by z kims pogadal na ten temat. Bo sam by nie wpadl na to jak dojsc do hellgate, a bedac na pohu nie wiedzialby ze to sie nazywa poh bo tak nigdzie nie pisze, wiec sam by sie tego nie mogl dowiedziec.
Podraz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2006, 21:20   #96
Brother Uldor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hail Boty I Inne UŻywki
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2006, 22:08   #97
evilKRIK
Użytkownik Forum
 
evilKRIK's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: Glivice City
Wiek: 33

Posty: 202
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 86
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7
Król

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yallah
.... nie wiem czy moge podac nick ale mam takiego osobnika na Danubii ktory w tydzien zrobil z 32 lvl na 40... czy to jest normalne?
Nic trudnego, wystarczy siedzieć knightem na scarabach\cyclo magicanem mieć runy a palem tam dragi czy cos i jedziesz tak spokojnie,tylko trzeba czasu
__________________
Too Many Great Heroes Change To Murders
evilKRIK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2006, 22:50   #98
Sirblaze
Użytkownik Forum
 
Sirblaze's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2005
Lokacja: London
Wiek: 36

Posty: 58
Stan: Niegrający
Imię: Sirblaze
Gildia: Brainstorm
Świat: Selena
Poziom: 50
Skille: Forgot
Poziom mag.: jw
Wyślij wiadomość przez ICQ do Sirblaze Sirblaze ma numer GG Zapomnialem Send a message via Skype™ to Sirblaze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez evilKRIK
Nic trudnego, wystarczy siedzieć knightem na scarabach\cyclo magicanem mieć runy a palem tam dragi czy cos i jedziesz tak spokojnie,tylko trzeba czasu
Faktycznie, ale my tutaj rozmawiamy chyba o rookgaardzie jak sie nie myle..
Sirblaze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2006, 22:10   #99
Aynahanir
Użytkownik Forum
 
Aynahanir's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2006

Posty: 162
Stan: Aktywny gracz
Imię: Aynahanir
Profesja: Sorcerer
Poziom: 39
Poziom mag.: 45
Domyślny

ja osobiście jestem przeciwny botom, które same rozwalają potworki i chodzą ci automatycznie. ale istnieją mało groźne, za które chyba nie karzą. na przykład oświetlenie w podziemiach bez świeczki. to nie nabija ci expa ani w tym nie pomaga tylko ci oświetla. jestem kimś, kto lubi grać cheatami, ale jedyny którego bym używał podawałby mi aktualną tibijską godzinę bez zegarka żebym wiedział kiedy świeczkę włączyć. a oświetlenie - skąpy nie jestem, nie szkoda mi 2gp na świeczkę.

jeśli gdzieś się pomyliłem to sorry.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez www.translate.pl
Tłumaczenie: SPRITE
N M KRASNOLUDEK
wtf? po fante ide...
Aynahanir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2009, 22:26   #100
Colin_Flechter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 12 2008

Posty: 6
Domyślny

ja przeczytalem na forum takim ze xaerook to boter ;]
Colin_Flechter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:26.


Powered by vBulletin 3