Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-12-2005, 12:10   #1
Anhel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2004

Posty: 19
Domyślny Nagroda dla Yazerrona za heroiczną walkę.

Dość niedawno Yazerron, paladyn z Secury stał się jednym z wielu dumnych posiadaczy Magic Plate Armor. Nie byłoby w tym nic szczególnego, można by pomyśleć, że poprostu kupił za real kasę. Niewielu jednak graczy na 50 poziomie posiada tą zbroję. Okazało się, że ta zbroja to nie tylko zwykły przedmiot ale i swoiste trofeum Yazerron otrzymał ją w nagrodę za uratowanie Dokilo od haniebnej śmierci w Dragon Lair.
Yazerron, Dokilo oraz ich bloker wybrali się do Dragon Lair na podwójny spawn Dragon Lordów. Polowali przez jakiś czas i wszystko szło zgodnie z planem. W pewnym momencie jednak Bloker popełnił błąd i dwa dl'e wyszły z głębi jaskini. Na guild chacie pojawiła się wiadomość od Solaile: "Dokilo ma kicka". Bloker uciekł, Yazerron postanowił zostać i uratować Dokilo od pewnej śmierci. Parę razy uleczył Dokilo, przejął dwa dragon lordy na siebie i rozpoczął krwawą walkę. Sam omalże zginął, jednakże umiejętnie się leczył pokonał dl'e i blokując spawn czekał, aż Dokilo ponownie się zaloguje.
W parę tygodni później w depocie Yazerrona pojawiła się paczka. Na karteczce oprócz adresu znajdowała się również dedykacja: "Prize for Yazerron for heroic battle and save Dokilo from death by dragon lords and risk his own life to save him." A w paczce znalazła się wspomniana wyżej zbroja.
Sam uhonorowany uratował w swoim tibijskim życiu wielu podróżników. Nie zwarzał nigdy na nagrody, na to czy są to przyjaciele, czy też wrogowie, czynił to dla własnej satysfakcji. Jak słyszałem, zamierza on zwrócić zbroję z powrotem, gdyż twierdzi, że był to jego obowiązek i obowiązek każdego, kto znalazłby się w podobnej sytuacji i w pełni wystarczającą nagrodą jest podziękowanie.
Yazerron zetknął się z podobną sytuacją jak Dokilo, tyle że nie wyszedł z niej żywy...
Jak widać warto pomagać innym ludziom, do czego wszystkich nakłaniam.
Takich jak Yazerron jest jeszcze niewielu, ale myślę, że w krótce się to zmieni...
Anhel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-12-2005, 16:05   #2
Wacek
Użytkownik forum
 
Wacek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Wawa
Wiek: 35

Posty: 16
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 29
Poziom mag.: 40
Wacek ma numer GG 5326428
Domyślny

Gratulacje
Znam Yazerrona i to naprawdę jest spoko koleś. gratzz za mpa i jak ty żeś zabił te 2 dle solo? (ja mam problem z 1 zwykłym dragiem)
Wacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2005, 19:03   #3
Massior
Użytkownik Forum
 
Massior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005
Lokacja: Nisko
Wiek: 37

Posty: 567
Stan: Na emeryturze
Imię: Evuller
Profesja: Knight
Skille: 70
Domyślny

No z tego co słysze to naprawde wporządku koleś Prize dostał Zaj*** ale mozna wywnioskować ze odda tą zbroje bo honor mu nie pozwoli jej zostawić

I przedewszystkim WIELKIE GZ ZA ODWAGĘ i za jego honorowość
__________________
CO NIE TAK BYŁO Z MOIM AVATARKIEM?

Jeden mach
Jestem w snach
Słodkich tak, że chciałbym tu zostać
Łatwo jak piach jest je rozwiać
Jeśli tylko prawde chcesz poznać...
_________________________
01:08 Everanor [110]: bo Ty jestes taki relikt iridii
01:08 Evuller [8]: ))
01:08 Everanor [110]: Mistrz Yoda
01:09 Everanor [110]: maly levelem duzy duchem
01:09 Everanor [110]: xD
Massior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2005, 21:16   #4
thewojtek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 441
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gran Deah
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: HS
Świat: Galana
Poziom: 64
Poziom mag.: 53
Domyślny

GZ bro za przyjecie dli na klate juz oddal mpa i rh ;/ u are the best gl w expie i dl huntach ^.- cya :*
thewojtek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2005, 21:58   #5
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Aż się łezka w oku zakręciła, nie przypuszczałem że jeszcze tacy ludzie grają w Tibie. Brawo dla niego, i dla uratowanego za szczodre nagrodzenie.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2005, 22:14   #6
sknerus22
Użytkownik Forum
 
sknerus22's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2004
Lokacja: Orzesze
Wiek: 32

Posty: 390
Stan: Niegrający
sknerus22 ma numer GG 4768779
Domyślny

A jednak niektorzy ludzie maja "odrobine" honoru. Tibia to gra, w ktorej wcielamy sie w rycerzy(nie chodzi o profesje) a oni byli honorowi, szkoda ze tak malo ludzi o tym pamieta...
__________________
Eh...
sknerus22 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2005, 23:15   #7
Jerkov Thundersword
Użytkownik Forum
 
Jerkov Thundersword's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 635
Stan: Niegrający
Cool Huhu x)

Heeh... Dziękuję wszystkim za gratulacje, chociaż gratulowac tu nie ma czego, chyba normalne, ze czasami trzeba się poświęcić dla uratowania kogoś... To było tak dawno że nawet ja prawie o tym zapomniałem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wacek
...i jak ty żeś zabił te 2 dle solo? (ja mam problem z 1 zwykłym dragiem)
Hmm jak zabiłem... Normalnie?
Cóż... W panice tłukłem oba DL z sdków i boltów a kiedy było trzeba używałem exury vity Sd się skończyły kiedy jeden DL był na red hp a drugi na yellow. Tak więc używałem HMM + bolt i jakoś się udawało. Stałem w miejscu nawet nie unikałem ataków, bo zależało mi jak najszybciej zabić DL i żeby nie przerzuciły się na Dokilo.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper
Aż się łezka w oku zakręciła, nie przypuszczałem że jeszcze tacy ludzie grają w Tibie. Brawo dla niego, i dla uratowanego za szczodre nagrodzenie.
Cóż, tacy ludzie grają, chociaż jest ich dość niewielu. Co do wynagordzenia jest zbyt szczodre jak dla mnie, oddałem MPA, jednak Dokilo nalegał abym przyjął pieniądze, które pokryją straty po tej walce.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sknerus22
A jednak niektorzy ludzie maja "odrobine" honoru. Tibia to gra, w ktorej wcielamy sie w rycerzy(nie chodzi o profesje) a oni byli honorowi, szkoda ze tak malo ludzi o tym pamieta...
Cóż... Nie tyle chodzi tu o honor co o chęć niesienia pomocy innym. Ludzie którzy pomagają w rl pomogą też w Tibii, bo Tibia to gra w której kontakty międzyludzkie też mają znaczenie i wpływ na rozwój postaci
A zbroję oddałem bo jest... bardzo droga, dość ciężka i wolę moją blue robe ... no może też dlatego, że bardziej ona przyda się prawowitemu właścicielowi, w końcu aby wylootować MPA trzeba poświęcić duużo run, o wiele więcej niż ja poświęciłem. Gdybym zginął, to trudno, i tak miałem już parę przygód z DL, w tym jedną śmiertelną
Jak widać, czasami warto pomagać ludziom jak nie dla własnej satysfakcji i poczucia bycia potrzebnym to nawet dla tych nagród, które to mi akurat są zupełnie zbędne, wystarczy zwykłe "dziękuję" lub też nie...
Jerkov Thundersword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:51.


Powered by vBulletin 3